Reklama

pátek 15. března 2019

Oxymoron a chucpe v přímém přenosu. Když „válečná lady“ a „privatizátorka“ Kosova káže o demokracii a varuje před fašismem

M. Albrightová při polibku s vůdcem albánských teroristů
Hašimem Tačim
Tomáš Vyoral
15.3.2019   iPrima
Prominentní členka klubu „humanitárních bombarďáků“ Madeleine Albrightová zavítala v rámci dvacetiletého výročí vstupu ČR do NATO do svého rodiště. A bývalé americké ministryně zahraničních věcí je (relativně pochopitelně) všude plno. Většina médií jde staré paní galantně na ruku a málokdo se odváží zmínit její „zásluhy“ na bombardování Srbska, privatizaci Kosova nebo její výrok, že půl milionu dětských obětí jí stálo za sankce proti Iráku. Tak to připomenu alespoň já.

Ze „studijních“ důvodů jsem prošel několik jejích aktuálních rozhovorů a taky si poslechl její projev na konferenci k výročí vstupu ČR do NATO. Všechny se prakticky točily neustále kolem toho stejného: NATO (vzhledem k výročí pochopitelné), demokracie, Havel, Clinton, hodnoty, USA, 2% výdaje na zbrojení, Putin, Rusko, moje kniha, nacionalismus... a stále dokolečka dokola.

Pro začátek bych vypíchl jednu citaci z rozhovoru pro Český rozhlas, v němž - jako prakticky v každém - nezapomene vyzdvihnout Václava Havla: „Já musím říct upřímně, že je pro mě hrozně smutný, že lidi tady si nevážej dost toho, co dělal Václav Havel. Protože když on se stal prezidentem, najednou to byla zase zlatá země a lidi si opravdu vážili toho, co on říkal a co on dělal. A když jsem se tak na to dívala, tak lidi nemluvěj dost o tom, co on přinesl Český republice. A tak proto jsem o tom psala. Protože tomu dobře nerozumím, jak je země, která měla někoho jako Havla jako prezidenta, co se to vlastně děje, co se to stalo, kdo jsou vlastně ti vůdci tady.“


Češi na mytizování a kult osobnosti moc nejsou, víme?


Víte, milá Madlenko, je to velmi prosté. Češi (možná na rozdíl od Američanů) nejsou zvědaví na zbožšťování, mytizování a kult osobnosti… A vzhledem k předraženým Havlovým byznys lavičkám, letišti, náměstíčku, zvonu, knihovně a medvědí službě Havlových bezmezných obdivovatelů jim už tak trochu leze krkem. Což, a to zdůrazňuji, v tomto případě není jeho chyba.

Nezaznamenal jsem v našich médiích v souvislosti s výročím vstupu naší země do aliance prakticky žádnou zmínku o „humanitárním bombardování“ Bělehradu, kdy NATO bez mandátu OSN bombardovalo mimo jiné srbskou infrastrukturu, elektrárny, systém rozvodu vody či vyloženě civilní cíle (státní televize, nemocnice, čínské velvyslanectví, vlak, autobus…) a v němž se Albrightová angažovala. Přičemž toto bombardování započalo 12! dní po našem vstupu do NATO. Jistě jen náhodičkou bylo následné povolení přeletů útočných, pardon obranných, letounů NATO na Srbsko přes naše území…


Teta skrblice Albrightová a doláče z privatizace Kosova


Vzhledem k podpoře a slabosti Albrightové ke Kosovské osvobozenecké armádě (separatistům a teroristům z UÇK v čele s Hashimem Thaçim – vůbec prvním premiérem a současným prezidentem Kosova, s nímž měla svého času nejprve tajně a později oficiálně vyjednávat) pak tato mírumilovná stará dáma měla možnost natřískat si kosovskou privatizací kapsy.

V roce 2012 o pletichách Albrightové psala dokonce Česká televize, což je ze současného pohledu až nemyslitelné.

„Společnost Albright Capital Management, jejímž vlastníkem je Albrightová, se s dalšími osmi společnostmi účastní privatizace kosovského Telekomu. Podle zákulisních informací je prý výběrové řízení ušité na míru právě firmě Albrightové, která se v řešení otázky nezávislosti Kosova výrazně angažovala…“

„Albrightová už loni vydělala 20 milionů eur (485 milionů korun) díky prodeji vlastnického podílu v kosovské telekomunikační firmě Ipko slovinskému Telekomu…“

„Například generál NATO Wesley Clark, který velel spojeneckým operacím při kosovské krizi v roce 1999, se chystá koupit hnědouhelné lignitové doly a zabývat se výrobou kapalného paliva z tohoto méně kvalitního uhlí. Kosovo je páté ve světovém žebříčku nalezišť lignitu…“


Půl milionu mrtvých dětí za sankce proti Iráku? Stálo to za to


A rád bych tedy znovu připomněl některé okamžiky spojené s touto ryzí demokratkou, humanistkou a prominentní členkou klubu „humanitárních bombarďáků“ (autorův vyfabulovaný klub).

V roce 1996 moderátorka pořadu CBS 60 minut vznesla dotaz ohledně devastujícího vlivu sankcí uvalených USA na Irák po válce v Perském zálivu (1990-1991).

Reportérka: „Slyšeli jsme, že tam zemřelo půl milionu dětí. Mám na mysli, to je více dětí, než umřelo v Hirošimě. A víte, stálo to za takovou cenu?“

Albrightová: „Myslím, že jde o velmi náročnou volbu, ale ta cena – myslíme, že ta cena za to stála.“Posouzení ponechávám na vás.

Tož tak o Madeleine Albrightové „Válečné lady“ alias „Balkánské řeznici“, jak ji nazývají její odpůrci, taky trochu z jiného politicky nekorektního pohledu.41 komentářů :

 1. Krvavá Madla je typickou představitelkou vládnoucích elit USA, těch elit, jejichž předkové kdysi zkroutili ruce demokracii a ti současní ji dali rovnou do žaláře. Nu a teď tu "demokracii" svou, jíž nahradili tu skutečnou -vězněnou, oblbli lid a vyvážejí ji a vnucují tam, kde ji potřebují mít.

  Amerika

  Mrtvé pohřbívají, z krčmy zní opilé hlasy,
  Vítr si pohrává s vlajkou z pruhů a hvězd.
  Blyští se bodáky, hlavně a tankové pásy,
  Strýček Sam přivezl nám svévole děs.
  R.: Amerika, jistá v zádech dýka!
  Falešný demokrat, agresor, válečný štváč.
  Amerika, jistá v zádech dýka!
  Hrobařka míru a světa rozesírač!


  Staletí teroru, násilí, zrady a pučí!
  Věznění, mučení, vraždění, týrání mas!
  Strýček Sam s chutí demokracii vnutí,
  Pomůže, poradí, ochrání je tu pro nás. Ref.:

  Ten, kdo odmítne vážit si jeho vkusu,
  nezištné pomoci a dobře míněných rad,
  dává životu sbohem, smrti pusu.
  Strýček Sam Ďábel sám, prostě z pekla smrad! Ref.

  OdpovědětSmazat
 2. Venca tě čeká na čertově loži.
  Za smrt Srbských civilistu se budete smažit na věčnost!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lože vyvrhelovo, viz pohádka Čert a Káča

   Smazat
  2. Venca Flaška s Krvežíznivou Madlou - svině k pohledání...

   Smazat
  3. Ještě jsou tu Vietnamští civilisté. Zítra je výročí masakru v MY LAI.

   Smazat
  4. Skoro 65 % americanu souhlasilo s masakrem v My Lai.Opravdu elita lidstva.Nadrazeny narod.I toto prohlasila Madla Krvava.To mame rodacku.Proste evropske hodnoty.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 19:20 Tak jasně, pokud jde o války vedené prti rudým podlidem, ohrožujícím naší civilizaci! I když je fakt, že v reálu nás žlutý skrčenci nikdy neporazili, pouze vyjímečně v roce 1905 to nandali Rusákům, ale to bylo od samýho počátku dílem rejdů bandy okolo Jácoba Schiffa, která v roce 1975 financovala pro změnu hnutí tzv. hippís a kterým šla na ruku i slabost tehdejšího prezidenta Nixona, autora výroku: "Vietnamčíci nikdy nemohou porazit Severoameričany, to mohou jen sami Severoameričané!" Ovšem na ztráty to bylo v obou těchto konfliktech jednoznačný, zejména v tom druhým: 58 tisíc vojáků USA z toho spousta negrů a barevných! A žluťáků chcíplo 1,5 milionu (z toho 1,1 milionu komoušskejch) a další byli zmrzačený a jejich země byla otrávená Agentem Oránžem! Čili je to nejmíň 30:1 ve prospěch naší rasy! Podařit se to dnes zopakovat v globálním měřítku, byly by problémy světa na staletí dopředu vyřešeny ...

   Smazat
 3. Co k tomu dodat, pseudo elity si rozdávají řády a medaile a národ je duchem nepřítomen. O tom, kdo je, nebo není, masový vrah rozhoduje vždy vítěz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válečným zločincem je vždy pouze poražený.

   Smazat
 4. ".... Protože tomu dobře nerozumím, jak je země, která měla někoho jako Havla jako prezidenta, co se to vlastně děje, co se to stalo, kdo jsou vlastně ti vůdci tady..."

  Nerozumí. A tohle dělalo ministra zahraničí USA a je dokonce považována za nejlepšího ministra v posledních 50ti letech?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, právě proto!!!! že tady dělal prezidenta takový odpad, to tady teď vypadá, jak to vypadá!!!!!
   Co na tom ta baba nechápe???

   Smazat
  2. At rekne pravdu , jaky svinstva prijela rozkazovat posluhum ,jaky zlociny maji provadet proti nam ? Jaky je pravdivy ucel jeji navstevy. Masakry, zlocin a jejich pripravy ?
   Okupaci islamskym terorizmem ?
   My jsme byli pouceni prave o tech svinstvech bez konce Havlem a spol.Takovi Zlocinci nebyli v nasi vlade dlouho....

   Smazat
 5. Ona také nedávno na některé škole řekla: "My jsme museli bombardovat, protože Srbové tam zabíjeli muslimy." To je to humanitární bombardování.

  Oni vůbec jsou demokraté velkými milovníky muslimů. Imigrační politika do USA a EU je jejich agenda. Proto se olizovala s masovým vrahem Thaçim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro muslimy pracoval celý gang okolo saxofonita Clintona - Krvavá Madla, Hitlery Clintonová, Břežiński, gen.Clark, Wolker, i náš Wenca Hejvl.
   Kdo by odolal, když Saúdi platí.

   Smazat
 6. To je představitelka všeho špatného co se děje ve světě po převratu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krvavá Nadla. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Typická moderní SALOME ...

   Smazat
  3. Salome byla krásná a mladá. Ale tahle...

   Smazat
 7. Úvodní fotka je také ilustrací i k následujícímu článku: https://www.euserver.cz/Articles/12954-madeleine-albrightova-a-obchod-s-drogami-prostituce-kradeze-aut-a-obchod-s-organy-zavrazdenych-11-vyroci-vyhlaseni-samostatnosti-kosova.aspx

  OdpovědětSmazat
 8. tie slová nepredniesla k nám, ale k svojim, aby im povedala, že naďalej "môžu všetko", tá o nás a náš názor na ňu nestojí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a není ona náhodou ž,dovka? Korbelová to je mi nějaké povědomé jméno. Jeden Korbel je tady expertrm přes finance nemýlím li se

   Smazat
  2. Celou Korbelovic rodinu zachránili Srbové před holokaustem a ona je z vděku nechala bombardovat. Po válce pak taťka Korbel kradl obrazy těch, kteří nepřežili koncentrâky. Prostě rodinka.

   Smazat
  3. 4:45, jako kdyby vypadli z oka jejich pokladníkovi Gyorgymu Sörösovi. Vrána k vráně...

   Smazat
 9. Predátorská politika vedená pouze a jenom za účelem zisku hmotných statků a moci. Slova o morálce jsou jen na obtíž a řečená s obavou, aby lid zůstal morálním a nezačal se chovat stejně, tak jako jeho volení a nevolení vůdcové. To by se nám, i jim začalo žít o poznání hůře a nejprodávanějším zbožím po zbraních by se stali lopaty, rýče a krumpáče. Jsou země, kde si už takový způsob žití vyzkoušeli a jistě se tam najdou podporovatelé i odpůrci takového způsobu života. Jako doprovodný jev je vždy přítomna zvýšená úmrtnost.
  Copak jiného nám ta soudružka asi sděluje?
  Bohužel, na naší politické scéně se to jen hemží kolaboranty s cizí mocí a prospěcháři, Ti morálnější jsou postupně z horních vrstev politiky vyštípáni a nebo zkorumpováni.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 10. A já se domnívám, že by se slovo 'bombardování' mělo nahradit slovem 'vraždění' ( a v některých případech souslovím 'státní terorismus a vraždění')... Poněvadž bombardování je jaksi slovo odlidštěné, neutrální.... A kde hledat kořeny nenávisti panímámy Madlény?... Vše shrnuje kniha "Tabu v sociálních vědách"...., která je ale tabu...

  OdpovědětSmazat
 11. Balkánská řeznice to rikala v CT: my nešli do Júnejšn tam by to Rusove zablokovali tak jsme sli k Nejtou a bombardovali bo tam moc lidy umirálo...

  OdpovědětSmazat
 12. Youtube : Karadžiču vodi sve Srbe
  Tato skladba hrála v autě na Zélandu.

  OdpovědětSmazat
 13. Bohužel, většina lidí je z ní unešená. Vždyť ji chtěli za kandidáta na prezidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vetsina snad ne.Vetsina blbych ano.Ti co chteli knizete pana.

   Smazat
  2. Kdepak. Většina lidí ji nemůže ani cítit.
   Za prezidenta ji chtěl akorát Flaška.
   Češi nejsou takoví idioti.

   Smazat
 14. Ten polibek je vskutku snad symbolický: balkánská řeznice v obětí kosovského jatkového vraha. Ano, ta paní, vděčící za svůj život demokratickým Srbům, které pak nechala teroristicky - pardon - humanitárně bombardovat a ten pán si zřídil jatka, kde byli jako dobytek poráženi mladí Srbové na kšefty s orgány pro transplantací chřadnoucích těl USA oligarchů. Blahopřeji - překonávají své učitele z 3. Velkoněmecké říše! Mengele - jen slabý odvar.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, věru se k sobě hodí ta "děvka babylonská s tím mohamedánským řezníkem"...to opět jen dokazuje, že obojí obřezanci jsou dvě strany jedné mince a že se skvěle doplňují...

   Smazat
 15. No, kdyz se jako mala vyhnula polibku jednoho vraha,tak si to ve stari musela vynahradit polibkem a obejmutim druheho vraha.....

  OdpovědětSmazat
 16. Znova, jak před lety, vrah o morálce káže...

  znova, jak před lety, má v Čechách své stráže.

  OdpovědětSmazat
 17. Čert vem tu ZRÚDU

  OdpovědětSmazat
 18. Proč se ta kurva hlásí k české identitě?
  Něco takévého by se snad u nás v minulosti nemohlo narodit.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 19. Krvavá Madla by se měla spláchnout na WC, a ne se ukazovat na veřejnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesto se dá říct, že jako každá Židovka (Zederblum-Lenin: "Pokud se mezi Rusy najde chytrý člověk, vždy s nakonec ukáže že je to Žid!") má fištron a pochopila zbytečnost obav našeho mainstrýmu z Putlera. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu mezi touto sortou pochcaných, zesraných a za bílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.