Reklama

pondělí 4. března 2019

Pane Petříčku, co vy na to?

Petr Sedláček
3.3.2019  VašeVěc
V noci na neděli 3. března se konečně naplnil sen lvovských úřadů a třicetimetrová stéla Monumentu slávy se v západoukrajinské metropoli poroučela k zemi. Na třetí pokus. Rozbila se o zem za plechovým plotem, na který kdosi dříve velikým písmem napsal „Bandero, vstávej!“


Memoriál „Monument bojové slávy sovětských ozbrojených sil“ byl ve Lvově otevřen v roce 1970. Tvořily jej tři elementy – stéla, vysoká třicet metrů, stěna s kompozicemi sovětských vojáků a alegorické sousoší sovětského vojáka a Matky vlasti. Dlouhá desetiletí právě k tomuto sousoší nosily právě sezdané páry svatební kytice, aby uctily památku těch, kteří vybojovali vítězství ve II. světové válce.

Bylo jen otázkou času, kdy se do demolice memoriálu pustí síly, reprezentující současnou Ukrajinu. Mluvit se o tom začalo na lvovské radnici již v roce 2017. Jenže se ukázalo, že memoriál není symbolem komunistického režimu a tedy nepatří do kategorie památníků, které se měly, podle přijatých zákonů, zničit povinně.

Takže magistrát na to šel jinak. Nechal memoriál osudu, po čase ho obehnal plotem a čekal až zub času pomůže vyhlásit havarijní stav. Stalo se. Jenže právě stéla, která byla podle úřadů v tak špatném stavu, že mohla svým nekontrolovaným pádem ohrozit chodce a projíždějící automobily, snadno odolala dvěma pokusům o řízenou demolici.

Podařilo se tedy až na potřetí. Srdce mnoha místních nacionalistů, nepokrytých obdivovatelů a rádoby následovníků Stepana Bandery a Romana Šuchevyče, zaplesala. Kdoví co na místě rozsáhlého památníku nechá radnice postavit. Možná sousoší, velebící příslušníky UPA. Mnozí by něco podobného uvítali. Třeba už proto, že naproti demolovaného památníku se nachází Národní akademie pozemních vojsk hejtmana Petra Sagajdačného. Její frekventanti se, podle nových zákonů, zdraví „Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!“, což je, pro ty, co nevědí, pozdrav Organizace ukrajinských nacionalistů, tedy banderovců.

Nu což. Jak říká český ministr zahraničí, je to věc Ukrajinců. Opravdu, pane ministře? Tedy i těch Ukrajinců, kteří za války položili své životy v boji s nacismem? I jejich žijících příbuzných a přímých potomků? Třeba povíte, že proti tomu mohli v dnešní „demokratické“ Ukrajině protestovat. Možná ano, možná ne. Jsou lidé, co zřejmě na rozdíl od pana Petříčka, ví k jakým děsivým masakrům došlo právě ve Lvově v červenci 1941 při židovských pogromech. Nikoliv z rukou okupujících fašistů, ale místních ukrajinských nacionalistů! Takže tak.

- - -

67 komentářů :

 1. Stal se zázrak: IDěs mluví pravdu.

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/majdan-ukrajina-exposlankyne-rusko-spojene-staty.A190228_115336_zahranicni_fort

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stalin byl asi ještě větší velikán, než jsem si dosud dovedl představit, protože dokázal zvítězit ve vlastenecké válce s takovou sebrankou v zádech!

   Smazat
  2. Pan Petříček je stejný Evropan jako Stepan Bandera, který stmelil ukrajinský lid proti agresivní rusifikaci. Díky Banderovi si Ukrajinci konečně uvědomili svůj status prastarého dějinného národa a svoje práva na řízení svých věcí veřejných, práva na své území, jazyk, svébytnou kulturu a právo na její čistotu. Největší nebezpečí pro Ukrajince hrozí a vždy hrozilo od Ruska, které infiltrovalo tamní společenství už kdysi v dávné minulosti a rozkládá ho nejen zvně, ale i zevnitř.
   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  3. 16.41 Kdyby jsi mel pravdu, v celem SSSR by se mluvilo jen rusky, zatim tam bylo tolik svazovych republik a v Rusu je stale mnoho a mnoho puvodnich narodu a reci. Kde jsou Luzicti srbove a nebo indianske narody USA? Treba Indiani nebyli ani polovinu doby pod USA jako Ukrajinci pod Ruskem.
   Jiste by jsi Banderu velebil, kdyby Ti jeho naslednici v r. 1946 zabili 3 cleny rodiny, jako mne. Zajed si na Ukrajinu a muze se to prihodit i Tobe.

   Smazat
  4. 20:52 Ono je to s tím Stěpanem složitý, nebyl odlišný od jiné podřadné východní chátry před ním - viz Ivan IV., Bogdan Chmellnický, kozák Železniak atd. atd. Ale ani já bych na jeho místě neměl s rudochy moc velký slitování! Já teda neviděl zrovna o jeho životě žádný film, ani jsem nic nečetl, ale zato jsem na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat
 2. ŠÍLENÉ .Neni co dodat.Jen to,že silenejsi je to,ze tomu demokraticky Zapad žehna.

  OdpovědětSmazat
 3. Boží mlýny melou pomalu ale jistě a obyčejní lidé mají sloní paměť. Dojde i na banderovce a bourače památníků. Ať se jim to líbí, či nikoliv, tak jsou v menšině a nebude žádný problém, aby je doposud mlčící většina darovala do ciziny nebo vyzmizíkovala přímo u sebe doma na Ukrajině!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, že jsou v menšině. Podle mne je na Ukrajině situace obdobná jako v předválečném Německu, kde počet členů NSDAP byl jen něco kolem 4. miliónů, ale zbytek obyvatel, až na výjimky je podporoval. Analogická situace je i u muslimů, zdaleka ne všichni jsou radikální islamisté, ale všichni ostatní ty radikální podporují, třeba jen tím, že jim vnitřně fandí, i když se navenek tváří jinak (zatím).

   Smazat
  2. Největší nábor byl v posledním roce z východní Ukrajiny a největší pocet členů Pravého Sektoru je ve městě Charkov. Oni jsou zaměřeni na likvidaci odporu na Donbase, drtivá většina bojuje v trestních praporech, a jejich hlavní ideou je likvidace Ruska. V Charkově už byly zničeny nejen všechny symboly a památníky, ale začíná horečná výstavba památníků OUN-UPA a Banderovi. Velké procento lidí nadchla představa o možnosti instalace americké raketové jaderné základny. V Charkově se také nachází dvě biolaboratoře na výzkum patologických mikroorganizmů. Až 94% obyvatel v anketě označilo Putina na hlavní zlo na planetě. Stejně tak něco přez 80% označilo Rusy jako nepřátelský národ. Charkov se přitom nachází několik desítek kilometrů od hranic a 40% jeho obyvatel kdysi uvádělo svou národnost jako ruskou. Dnes tomu už tak není, k Rusům se nikdo z nich nehlásí.

   Smazat
  3. Panebože, to je ale psychoušek ten 8:14...

   Smazat
 4. Pokud EU i USA mlčí k oslavám ukrajinských i pobaltských nacistů a jejich povyšování na národní hrdiny, pak s tím souhlasí a s takovými hrdiny se ztotožňují. Tím, mimo jiné, buď popírají židovský holokaust, nebo jej považují za prospěšnou a chvályhodnou věc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K oslavám ukrajinských, pobaltských i jiných nacistů nemlčí jen EU a USA, ale i mnozí naši politici - počínaje prezidentem republiky, přes předsedy Senátu a PS, premiéra a jeho ministry, senátory a poslance, primátory a starosty, zastupitele obcí, až po posledního člena politické strany a hnutí...

   I u nás dochází, za "tichého souhlasu" úřadů, k ničení a poškozování pomníků připomínajících osvobození Československa !

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 19:14
   Vrátil ses ze šichty a začal pastovat cizí články z Facebooku, ty demente?

   Smazat
  4. 19:14 tento blábol kopíruje zde na NR s železnou pravidelností a myslí si, že ty nesmysly, které někde pochytil, bere někdo vážně. Spíš to vypovídá o jeho neuspokojivém duševním stavu.

   Smazat
  5. 0:30 Víš rudoprde, to že "Bůh stvořil svět v sedmi dnech" už tu taky bylo! A i když dnes víme že je to lež, tak to církve dokola omílaj dál stejně jako putlerčíci svý cancy o "vyspělém Chujlostánu" kterej nás všecky smete, pokud nebudem jako to dělá lŽIDvořák, čichat prdy této židočekistické poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   A vzorec vody H2O taky nezměníš jen proto, že už ho tvá blbá hlava někdy spatřila! A ten je na rozdíl od rudocanců a výblitků místních čechomužyků pravdivý. Takže si budeš muset zvykat na dokola opakovanou a stále stejně pro vás putleroffské podlidi nelítostnou pravdu!

   Smazat
 5. Stejní pohrobci fašismu ničí pomníky u nás osvobodila nás Rudá armáda to jsou dějiny a fakta a nikdo to nemůže změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho měli jako "osvobodit"? Nebýt Rusáků, byli bychom na tom mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, ale za pana Hitlera navíc i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 6. Plzeňské pylony ,,Díky, Ameriko!" jsou již třetí v pořadí.
  Poválečné byly odstraněny z politických důvodů, obnovené pak z bezpečnostních (hrozily zřícením, vykazovaly trhliny). Současné ještě nespadly. (lze dohledat v denním tisku)

  OdpovědětSmazat
 7. Jooo, časy se měěěnnííí. Za pár let budou v okrajinském kalendáři i narozeniny osvoboditele Adolfa třetiřitského.

  OdpovědětSmazat
 8. To že zombovaná svoloč pár desítek tisíc Ukrajinců oslavuje zločince Banderu a ten náš troubovitej Jouda neprotestuje, ještě neznamená, že je nutné pogrom na židy ve Lvově házet na Ukrajince. Demografie obyvatel ve Lvově v roce 41. byla jiná. 80% procent bratří Poláků. A nevšiml jsem si, že na fasádách jsou ještě dnes přemalované židovské nápisy nejakým Voloďou, Tarasem,Ivanem ... Na zabraných židovských krámcích tam na nás vykukuje Jacek, Tadeasz, Bronislaw ... Prostě v roce 38. se to bratři Poláci na Těšínsku učili na nás a ve Lvově to dotáhli k dokonalosti. Takže tak, pane Sedláčku. Dostudujte to.

  OdpovědětSmazat
 9. Opět přepisujeme dějiny, jako kdysi v Nagánu. Tehdy to bylo fajn a díky. Dnes, škoda mluvit.

  OdpovědětSmazat
 10. Teď můžou postavit pomník těm ukrajincům, co stáli u jam a stříleli židovské rodiny do zátylku. Stejně tak jejich strážným z vyhlazovacích táborů. Našli si kamarády, našli.

  OdpovědětSmazat
 11. S omluvou sudetským němcům to začalo a v nastoupeném kurzu neochvějně pokračujeme. Sudetský němec byl starý dobrák, ukrajinec neškodný hospodář, který pořád zasypával nějaké ty jámy a rokle. Tož asi tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty chudáku ubohá! Ještě jednou plivni na sudetské Němce, které jste vraždili po miliónech a podám na tenhle web trestní oznámení.

   Smazat
  2. 13:55 Ale, no tak, Konráde, čti se mnou "Sudetský němec byl starý dobrák" s čím, ty hovado, nesouhlasíš? Když už seš blbej, tak se to pokus aspoň tutlat a neprojevuj se.

   Smazat
  3. 13:55 když sudetské Němce vraždili po milionech, kolik jich vlastně původně bylo? A kde se vzal ten odsunutý zbytek? Ptám se jako pamětník, utečenec ze Sudet, bezprostředně poválečný navrátilec, který odsuny na vlastní oči viděl, ale žádné vraždění ne! Koncem války jsem ale viděl kolony německých stařen a starců, žen s dětmi, kteří byli Velkoněmeckou říší evakuováni před frontou z východní části Říše. Pěšky. I těm naše republika po válce poskytovala pomoc. Také tranzit do "jejich vlasti". Ale pořád na tom byli lépe, než vězni hnaní na západ z nacistických koncentráků. Bez potravin, ve vězeňském oblečení, za pokus o útěk i neschopnost chůze zastřelení ... o tom nic, 13:55 nevíte?

   Smazat
  4. 16:29
   á, takže synáček z rodiny vrahů starých usedlíků českého pohraničí a nejen pohraničí.. Nó chlape, přiznat se k vraždám, u nichž jste možná asistoval, a ještě se tím chlubit, to je na prokurátora. Žádný zločin nemůže být promlčen. My jsme skupina, která hledá pamětníky ruské agrese, zaznamenává jejich vzpomínky, zvlášť na dobu invaze 1945. Ale do naší činnosti patří i vyhledávání pamětníků české agrese, také hlavně v letech 1945-46. Hnusíte se mi.

   Smazat
  5. 17.01 Jo schvalne podej trestni oznameni na vrahy Heidricha ty svine fašisticka.

   Smazat
  6. Vykašlete se na 17:01 a jemu podobné. Jsou to jen tupá fašistické hovada, která se snaží provokovat.

   Smazat
  7. 16:29 člověče, pokud už nenávidíte a přidržujete se fantasmagorií, argumentujte alespoň logicky, nepodkládejte co co nemůžete vědět, natož prokázat. Pokud jde o mne, mám z té bezprostředně poválečné klukovské party, kde jsem byl jediným Čechem, všechny ty Němce za přátele dodnes. Ať už šli do odsunu na západ nebo na východ, nebo ne. Nadto, jako rodina máme řadu německých přátel, kteří sem jezdí vzpomínkově nebo i za rekreací a navíc, bydlím ve svém rodném domě, který byl odevždy jen a jedině českým majetkem. Krom toho moje dvě tety, byly rodilé Němky, žádný problém ani za války. Zfanatizovaný pitomče, nevíte nic o životě, kdo není blbec, před tím se ztrapňujete. Tentokrát jste si nabil čenich. Jak dalece umíte německy, machře?

   Smazat
  8. Nacistická rudá hovada jste vy. Máme vás plné zuby a hodláme s tím něco udělat. Naše stránky o ruské agresi chceme doporučit školám jako doplňkové studium. Jsme přesvědčeni, že tohle by mohlo zabrat víc, než jen suchá deklamace. Už máme úspěchy se studenty středních škol na letním soustředění, kde jsme prezentovali šokovaným mladým lidem zrůdnosti, které páchala rudá komanda na Volyni a po celé Ukrajině. Měli jsme i dva pamětníky, přesněji potomky pamětníků. Žádné suché učivo neudělá tak dobrý obraz o tehdejší době, jako kvalitně odprezentované příběhy a svědci. Mluvilo se také o českém tažení proti Němcům a masakrech. Dvě dívky se na našich přednáškách rozplakaly lítostí a hanbou, zatímco vy tuhle špínu obhajujete. To bude jednou trestné.

   Smazat
  9. 18:37 blábolí úplně z cesty, něco se mu zdálo o plačících dívkách a ráno se probudil s rukou v nočníku. Do žádné školy se ty fašounku nedostaneš, taková tupá hovádka patří do jiných zařízení.

   Smazat
  10. 18:54
   Hlupák jako ty neurčuje pravidla. My už máme na půl roku dopředu zajednané semináře a přednášky, zájem je obrovský. Máme i filmovou prezentaci. Chceme mladým lidem přiblížit, jakých zvěrstev se dopouštěla ruská tzv.armáda, což nebylo nic jiného než vraždící a rabující hordy, jak se lidem žilo třeba za Němců během války proti bolševismu, a jak vypadalo skutečné osvobození Američany, kteří přišli valící se rudé hordy zastavit, aby nenapadli zbytek Evropy. Bohužel, nás pak ponechali napospas.

   Smazat
  11. 19:03 je nesporně potomkem těch protektorátních hnusů, co udávali své spoluobčany. Nelze vyloučit, že jej dokonce zplodila nějaká nacictická zrůda a on je hrdý na činy těchto "nadlidí". Normálnímu člověkovi se z takových sviní zvedá žaludek...

   Smazat
  12. 21:03

   Udat rudého kriminálníka není zločin, ale naopak.

   Smazat
  13. Aha, dobře ses to u gestapa naučil, zmetku.

   Smazat
  14. Je zajímavé, jak ta zrůdička 16:29 atd. kličkuje mimo protiargumenty, aby mohla uplatnit svoji nenávist. Při ruce našla rudé, jak politikáři nabídnuto. Signál o stavu společnosti, ukázka jak vítězí láska nad nenávistí a pravda nad lží ...

   Smazat
  15. To nenávistné nacistické prase s jeho partou co překrucuje dějiny a šíří lži mezi českou mládeží za tu jeho "práci" někdo obměňuje. To si neplatí ze své kapsy. Šoroš? Posselt? Česká vláda? Člověk v tísni?

   Smazat
  16. 6:26
   Jako my, uvažuje 95% lidí této země.

   Smazat
  17. 6:26 Přestaň zaměňovat, odulý čechomužyuku, nenávist s holou pravdou! Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či doubravovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Řecká azbucká lůzokracie opět oblažuje svět.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!!

   Smazat
  18. Běž se láčit 16:47, už ti hrabe tak, že začínáš být nebezpečný sám sobě. Normální stav to fakt není.

   Smazat
  19. Až budeš, odulý čechomužyku spolu s dalším podobným rudoxindlem odsunut do stepí Chujlostánu mezi své tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   tak začnu konečně užívat normální nerušené, tedy bezpečné svobody v chrámu naší Přírody zde! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 12. Pan Petříček založil s ukrajinci komisi a ta už nám to vysvětlí, třeba takhle : "Banderovci byli bojovníci za svobodu, kterým bránili v průchodu občané ČR, kteří byli již tehdy nakaženi komunistickým morem a jež stihl spravedlivý trest".

  OdpovědětSmazat
 13. „Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!“

  Co je na tom heslu špatného, že ?

  Přesněji řečeno, oč je to horší než třeba „Vítězství zdar!" ?? Nicméně, zkuste to přeložit do němčiny a zařvat to třeba před Budestágem. Nebo klidně v Brně někde na Kolišti. Deset nestranných soudních znalců živících se výlučně (a velmi lukrativně) identifikací extrémistů pro potřeby orgánů činných v trestním řízení se seběhnou, aby zrovna oni dostali příležitost vás rozpracovat.

  Tak nevím, asi je na čase poradit našim českým náckům, aby začali provolávat slávu ne vítězství, ale Banderovi. Jejich obhajoba bude neprůstřelná, protože ndebudou dělat nic jiného, než liberální MIPS (mladý idiot plný síly) ve funkci šéfa Zamini.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde dosti hloupý, člověče. Bandera a struktury OUN-UPA jsou legální antibolševičtí bojovníci proti rudým hordám ruského agresora. Tito lidé chránili i nás a bojovali za svobodu a demokracii, za západní civilizaci. Vůbec se mi nelíbí váš názor a pohrdavý postoj. To je naprosto nepřípustné. Tito lidé umírali a následně byli bolševikem zválcováni. Vy se jim posmíváte.

   Smazat
  2. 16:29 Něco tak blbého už jsem dlouho nečetl. Der Stűrmer hadr.

   Smazat
  3. 16:29 Ukrajinci svými zvěrstvy šokovali i jednotky SS. Ty posle západní civilizace.

   Smazat
  4. 18:50- stále se učím a stále málo rozumím. Na Ukrajině si oligarchové židovského původu vydržují vlastence v jednotce Azov, nechápu.

   Smazat
 14. Už se těším, kdy k tomu dojde tady. My z Klubu pamětníků ruské agrese už máme vyhlédnuto na 1887 objektů vhodných na utilizaci, které chceme řešit s místními orgány. Bude-li potřeba, půjdeme s tím jako občanskou iniciativou do parlamentu i na vládu. Je naprosto nehorázné, že skoro 30 let po okupaci tady ještě stojí něco takového jako socha Koněva anebo hroby ruských rudých nacistů na Olšanech. To je výsměch všem bojovníkům proti nacismu a komunismu. Chtěli bychom tyto stavby nahradit památníky na naše osvoboditele, ne na rabující okupanty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už vím, že blbost a nenávist v tomto státě nevymírá, exote z 13:52 V.J.Horák

   Smazat
  2. 13:52 Kdyby někdo zvonil, tak neotvírej, mohl by to být doktor se sedativy.

   Smazat
  3. 16:22 To, že tě někdo varuje, že by za tvými dveřmi mohl být lékař, ještě neznamená, že chce něco někam vracet. Maximálně tebe do Beřkovic, ale zatím jsi vcelku neškodnej. Tak blábol, blábol, nebo vyj na měsíc.

   Smazat
  4. Ono si to 13:52 zřejmě ještě neuvědomilo, že kdyby Rusové Evropu nevyčistili od Moskvy až po Berlín od nácků, tak by to tady nemohlo pištět? A nemohlo by ani nic jiného, protože by nemělo ani tatínka, ani maminku a jeho teoretičtí prarodiče by byli od té doby, už téměř století protáčeni koloběhem elementů na celé planetě.
   Takže, také doporučuji sedativa.

   Smazat
  5. 13:52
   Jako fór nevtipné, realita jestě pitomèjší : místo Koněvova na Jug.partizánů bude na Prašňáku socha Marie Terezie. V rámci logiky by mohla obohatit Kulaťák socha Napoleona, bojovníka s Rusy.Gratuluji Praze 6, ke zvolenému zastupitelstvu.

   Smazat
  6. 18:16
   Nejsem z Prahy, takže informace velice potěšila. Napoleon by byl velmi vhodný a taky památník obětem ruských zločinů. V každém případě je nevyhnutelné zrušit ten ruský hnus na Olšanech. Mít někde hroby vrahů je NEPŘÍPUSTNÉ! Vykopat a spálit v kafilérii.

   Smazat
  7. Ty roztomilé Havlovo siroto. Dej odkaz na to vaše sdružení, ať se my pamětníci přiučíme, abychom věděli, co si vlastně máme pamatovat.

   Smazat
  8. 7:00
   Až budou hotové web stránky, dám. Sbíráme materiál, bude to obsáhlé.
   Včera jsme například přidali rubriku Sýrie, kde máme sesbíráno na tisíce otřesných videjí a fotografií. Jedna série z křesťanské obce je hodně podobná ruskému řádění na Volyni a v Bosně. Jsou tam třeba fotky křesťanských děvčat, přivázaných a znásilněných, se zabodnutým křížem v hrdle a ve vagíně, anebo filmy, kde ruské hordy podřezávají malé děti, smějí se tomu a hrají s dětskými hlavičkami fotbal...
   Prostí Syřané Rusy jednak nenávidí za všechna ta zvěrstva a jednak jimi pohrdají, protože vědí, že narozdíl třeba od Libanonu nebo Íránu, nemají ani peníze ani schopnosti, aby pozvedli jejich ekonomiku. Asad vsadil na špatného spojence, byla to chyba.
   Jenže zatímco Syřané to už dávno vědí, u nás jsou stále zmanipulovaní jedinci, kteří věří, že Rudá Armáda byla "osvoboditelka". To chceme napravit.

   Smazat
  9. 08:43 S touhle diagnozou uděláš jednou velkou kariéru. Nejspíš budeš psát scénáře k béčkovým hororům pro Hollywood. Taky moc čumíš na Pussy riot, ty měly v buchtách ledacos. Fantasto s pobryndanejma trenkama.

   Smazat
 15. Naši tankisté byli na čele jednotek, které osvobodily Kyjev. Ten pomník byl i jejich a nás by mělo zajímat, kdo jim upírá jejich oběti a slávu. Samozřejmě že Pocheho milence to asi nezajímá ale on reprezentuje nás, Čechy, a ne jen LGBT svoloč z pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:44 Jestli mu někdo neslíbil rytířský kříž, s meči a brilianty, za zásluhy o "novou" Ukrajinu.

   Smazat
 16. Jak pak to má ČSSD s 15 březnem? Konzultovali to s ukrajinci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by mel Petricek honem projednat s Pravym sektorem -aby neslapl vedle !

   Smazat
  2. 15.řezna 39 došlo k výraznému úspěchu v boji s bolševizmem u nás a Pravda a Láska zvítězila.A starej Havel mohl konečně prásknout svoje židovské společníky v Barandově a za odměnu dostat jejich podíly. A namontovat v Lucerně odposlechy pod stolkama, aby mělo Gestapo co dělat.

   Smazat
  3. Za tyhle zásluhy o Říši mu pak posmrtně jeho synovec Váša udělil nejvyšší státní vyznamenání. Škoda, že se toho nedožil ani jeden Zastupující říšský Protektor. Oba by měli opravdovou germánskou radost.

   Smazat
 17. Pokud autor Petr Sedláček v něčem tápe (to na rozdíl od našich vládních petříčků), měl by svůj dotaz ohledně pronacistického vývoje v dnešním banderistánu směrovat na ty, kteří tamní puč tak přičinlivě napomáhali v roce 2014 zažehnout.
  Bok po boku s US Nulandovou.
  On mu to např. zdejší žluťák zadolárek či zakuklenec schwarzenberg anebo i (euro)fülle snadno vysvětlí.
  Od začátku tam přece nešlo o nic jiného než o hodnoty!
  Ty euroatlantské ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemleté, nebo mleté a předsmažené ?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.