Reklama

úterý 19. března 2019

Panel "Vzdělanost a výchova v české společnosti" - část 7. - vystoupení doc. Petra Saka

19.3.2019  Nová republika
Na panelové diskuzi Nové republiky na téma "Vzdělanost a výchova v české společnosti" vystoupil i docent Ph.Dr. Petr Sak, CSc. z Univerzity Karlovy a Masarykovy univerzity. Jeho tématem je typologie českých poválečných generací a jejich přístup k životu.11 komentářů :

 1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pozor-Trestani-za-schvalovani-atentatu-Ozbrojeni-muslimove-v-CR-Vse-jinak-574648

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Právě běžel na ČT seriál filmů, jako Most, Vejška.... které jednak samotné přispívají "zdařile" ke vzdělanosti a "mravnosti", zdvořilosti a slušnosti národa podle potřeb a přdstav diktatury kapitálu a snad také z příkazů zahraniční aristokracie, aby bylo dostatečné vydělní od toho sprostého plebejského české národa! Aristokracie a kapitál, to jsou přeceo nadlidé, kterým petříčkovití trpaslíci ducha dělají pucfleky. A pak se divíme hulvátskému chování nejen dospělých, ale i jejich dětí, absenci mravnosti, bezhlavé sexuální promiskuitě s drogováním a alkoiholem, divíme se nad tím, že větší počet dětí je nemanželkských než manželských, divíme se ale i kreativitě při fingování "samoživitelství jako dobrého kšeftu s úředními blbi a dojení peněz od těch, co pracují a platí daně! Divíme se, jak je stát kratičký až mínusový k těm, co mají vyživovací povinnost, kterou pak politruci chtějí přenést na ten zbytek poctivých, co makají . Potřebujeme ženy, které budou jako v maštali rodit děti a stát a poctiví občané budou vše platit? Já jsem pro dětské domovy, kam patří děti těch,co je nechtějí živit. Celá historie dětských domovů ukázla, že tam bly vychovány děti k mravnosti a vzděláni pro povolání a život. Nezdá se mi, že by totéž "ženy samoživitelky" byly schopné. Divíme se dnešnímu pojímání života jako carpe diem - co si neurveš dnes a hned, o to tě okradou jiní. Zločin se stává standardem života, kdo v tom neumí chodit, má smůlu, byl "špatně" vychován v lidswkou zrudičku a člověk je to poslední, co společnost bez mravů a kultury potřebuje. Zdá se, že zatím klasifikace nemocí, chorob a úrazů nemá číslo pro tuto dg.,tento zvláštní stav opbčanů, kdy devastace vlastního bytu, domu, okolí, včetně kálení z oken domů, patří k dobrým českým zvykům po r. 1989. Pokud bychom řekli, že prostředí bylo zbalkanizováno, byly byhom daleko pod tímto termínem. Pokud bychom řekli, že jsme si prostředí zciganizovali, zchánovali, už by to bylo korektnější. Prostě český národ povýšil za asistence kapitálu a jejich politruků do stavu nepřízpůsobivých, je postižen kolektivním ADHD v té lepší své části. A ta neschopnost a spíše neochota "státu" něco vylepšit, co by posunulo českou společnost opět mezi lidi je pro svět příkladná. A to ještě nemáme válku, která z nepřízpůsobivých nadělá s určitoství jednka dobytek na porážku, jednak kápa a bezskrupulózní vrahy na těch válečných jatkách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Autorka Věra Nosková v knize Chraňme muže píše o tom, že devět z deseti vězňů v USA jsou děti samoživitelek.

   Smazat
  2. 17:48 máš horečku omladnic teplomile

   Smazat
  3. Vcelku logická odpověď zní, že to teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni!

   Smazat
 4. Jaký to byl zločin za socíku, že jsme se nepotýkali s dnes obřím problémem nemanželských dětí, s vysokým počtem narozených invalidních dětí, s ženami samoživitelkami a už vůbec ne s vymíráním národa. Na co jsme prosím vás vůbec dnes hrdi, když základy státu, rodinu, se podařilo nám vládnoucí diktatuře kapitálu rozvrátit? A STÁT? MÉNĚ NEŽ PROTEKTORÁT BÖHMEN UND MÄHREN. A že nemáme dnes svého Heydrycha? Co není, může být, když nebudeme vzorně skákat, jak NATO a EUnaci pískají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by tak ještě schízelo, aby se tihle místní odulci*) začli ještě množit! Pilní leda v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí! Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  2. ANO lůza zůstává lůzou - jak svým příspěvkem potvrdil 7:41!!! A když je navíc IQ tykve, tak dozrál na ústavní péči ve Valdicích nebo na Mírově!

   Smazat
  3. 11:00 Áááá, další z výše popsaných odulých tupců, jakýsi huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Kdy už konečně začnou prchat do toho svého ráje mezi své - tedy tuhle smradlavou hordu křepčících podlidí v pochcaných teplákách? - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 5. Tak přecejen, pane Dvořáku. Smazal jste pouhou a zdvořilou připomínku. Tak jak jsem slíbil, smazané vkládám znovu:
  "Anonymní21. března 2019 8:25
  Pane Dvořáku, že jste smazal např. diskusní příspěvky z 20. března 2019, 11:59, 12:33 a 23:06 hod. je věcí a právem redakce. Že jste k tomu počinu nezanechal příslušnou hlášku je nekorektní. Jsem zvědav, zda smažete i tuto připomínku."
  Mějte se

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.