Reklama

pondělí 18. března 2019

Panelová diskuze Nové republiky "Vzdělanost a výchova v české společnosti" - část 3. (VIDEO)

18. 3. 2019 Nová republika
V panelové diskuzi pořádané spolkem Nová republika na téma "Vzdělanost a výchova v české společnosti" vystoupil po Ivanovi Davidovi a Václavu Klausovi jn. i ředitel gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově Ing. Michal Šmucr.

6 komentářů :

 1. Vzdelanost a Vychovny Pedagogismus se obratil proti lidstvu. Jako bumerang a bez premysleni tech co to pachaji, o nasledcich i tech nezamyslenych a vybuchy teror na zacky a studenty pak dokonala dodelal populaci az tam , kde se ted nachazi...Pod vedenim Ucennych havloidu ,vseho druhu, a povysenosti jejich jistoty, ze vi vse nejlip.Kdyz se klani a podlezaji kazdemu zlocinci na zapade, jako predtim se plazili k ucitelum, Dusledky pedagogickeho a vedeckeho plaziveho terorismu a [poslusneho zackovskeho splhani nesem dodnes a v plne mire...Stalo se to narodni nemoci jiz od prvni republiky...Karabacema na ne !!
  Bylo tak poskytnuto "vzdelani i zbesile ideologie " tem , kteri si zaslouzi pouze misto v psychiatrickem Ustavu pro zvlaste nebezpecne a slysime je kricet hystericky kazdy den..Dokonce si i Media na to poridili..

  OdpovědětSmazat
 2. Nejsme jako Oni,nechceme byt a ani Nemuzeme , jsme chlapi.
  Mnozi se plne vzdelanosti s tremi doktoraty velkovzdelanosti zen a divek ,plne ochoty ke vzdelani , ale jak to pouzivaji ??/A ktere pozoruji , slysim a uvedomuji si ,jak zneuzivaji sva vzdelani. Vlastne casto a zaroven i brainwashing. A jak pouzivaji a vlastne zneuzivaji vzdelani k vyhodam pro sebe , ktere jim nenalezi, kdyz zhusta nemaji potrebne schopnosti...Ani to vzdelani nemaji bez pomoci sugardadies..tedy jejich bohatych a mocnych ochrancu .../
  // Akademik Merkel /akademik Sauer,Soros, ochrance/, , Albricht ,Clinton a spousty jinych///, jejich zlocinny antihumanismus je dobre znam...Plazi se pred islamem a jeho uprchliky ,kteri unikaji od od fanatickeho teroristickeho islamu aby ten potom zavadeli vsude na svete ?? Tyto doroty a jejich pocet stale stoupa , dychtive a nadsene poslouchaji co jim islamisti kazou a nejen slibuji a jsou schopne udelat vsecko , uplne vsecko. Soudkyne napr.ochotne vezni ty, kteri maji jiny nazor, kteri treba poukazi na nepravosti i zlociny , tech , kteri pozivaji vsechny vyhody nam nedostupne aniz by si je chteli vubec zaslouzit A naopak vlastne.....
  Jejich miliardove vlady nejen nepomahaji, ale vyhaneji je ze svych statu..
  Do Evropy a do sveta..
  Tyto doroty dychtive naslouchaji lzim a nadsene vstrebavaji jejich povysenou a hrubou aroganci a nadrazenost. "Ten kdo kousa stedrou ruku, ktera dava ,zaroven olizuji boty , ktere do nich kopaji".. Denne se mohou presvedcit snadno o lzich , vlad a medii o zlocinech afroarabskych teroristu , ale je znamo ,ze zlocin je obzvlaste pritahuje a fascinuje jako mury k svetlu .. A zaplnuje jejich vecnou ,casto vzdelanou prazdnotu....Obetuji vse pro islam, , udavaji sve spoluobcany , vydiraji sve partnery , oponent je pro ne nekdo KOHO MUSI bezpodminecne znicit v zajmu jejich falesne, dogmaticke ,fanaticke a prevzate "viry", nikoliv diskutovat a snazit se najit reseni , na to nemaji, sami ukazuji afroarabum jak muzou jeste vice vyssavat z prostredku jim poskytovanych /i kdyz to je treba na ukor jejich spoluobcanu s rodinami a detmi/.
  Nekdy je fanatikove i fanaticky zavrazdi..
  Chlapi predevsim hledaji a zkoumaji kde je pravda a kde je casto velmi sprosta lez i kdyz vykrikovana z tisice mist hystericky a vnucovana...Kde je zlepseni pro svet .
  Proto my chlanikdy , jako ti sprosti, zradni uskocni hulvati v ponizene sluzbe vsemu spatnemu ,i kdyz jsou zrovna v nejvyssich policejnich funkcich a na ministerstvu..Kdekoliv.
  Narod ma dlouhou pamet. Narod ma velmi dlouhou pamet !!!
  A posoudi jejich zlociny uvazlive a spravedlive...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kristepane co je to ZA BLBA ? 6.00. Dlouho nepotkal neco takovyho...

   Smazat
  3. 1:02 Tak to ti povim přesně! Jeden z místních odulců*) pilných v trolení, jinak ale zapšklých, na Putlerových prdech závislých, neproduktivních blbců, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí! Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Moc se mi nepozdává hovořit o viníkovi stavu vzdělávání ve 3. osobě. Jistěže mi neunikl po plyši spuštěný proces neustálých reforem, reforem reforem a reforem zreformovaných reforem, ale učitelé jsou toho neoddělitelnou součástí. Nejen svým pasivním přijímáním hloupostí shůry, ale někteří i velice aktivně.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.