Reklama

pondělí 25. března 2019

Pavle Svobodo, odstupte z kandidátky a omluvte se

doc. Radim Valenčík
Radim Valenčík
25.3.2019 blog autora
Připomínám:
Zatčení Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku při pokusu o trestný čin považuji za mezinárodní ostudu naší země, s jakou zatím nenacházím srovnání. Budeme se za to červenat ještě několik let."  ZDROJ

Teď se může červenat Pavel Svoboda – europoslanec za KDU-ČSL a lídr kandidátky za KDU-ČSL do nynějších eurovoleb:

Švýcarská prokuratura zrušila trestní řízení v případu bývalého českého europoslance "Miloslava Ransdorfa a tří Slováků, kteří byli loni v prosinci zadrženi v curyšské bance kvůli podezření z finančního podvodu. Informují o tom slovenská média, podle kterých švýcarské úřady přiznaly podezřelým odškodné."  Zdroj

Pavel Svoboda by jedním z těch, kteří uštvali Mílu Ransdorfa k smrti. Důvod? Závist, nenávist a nekritická služba zlu. Takoví lidé nás mají reprezentovat v EU?

Připomínám celé vyjádření:


"Zatčení Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku při pokusu o trestný čin považuji za mezinárodní ostudu naší země, s jakou zatím nenacházím srovnání. Budeme se za to červenat ještě několik let.
Zároveň je třeba říci, že se na pana europoslance nevztahuje ani europoslanecká imunita , ani diplomatická ochrana. Být zatčen přímo při trestném činu je situace, před kterou vás žádný z moderních imunitních a diplomatických nástrojů neochrání. Fakt, že šlo o území mimo EU a že je pan Ransdorf držitelem diplomatického pasu na věci nic nemění.
Musím ale zdůraznit, že je plně v odpovědnosti Komunistické strany Čech a Moravy, koho si nominuje jako svého reprezentanta v Evropě.
Pavel Svoboda" 

Taky se Vám chce zvracet?

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/6728-pavle-svobodo-odstupte-z-kandidatky-a-omluvte-se.html

49 komentářů :

 1. Pokud se týče zlobného výtrysku od lídra kandidátky za KDU-ČSL do nynějších eurovoleb Svobody, pak ten zdaleka nebyl a není ojedinělým.
  Svoboda v tomto případě spojil svůj antikomunismus s osobní záští vůči M. Ransdorfovi. Od mnoha podobných se odlišil jen tím, že to z pozice domnělé morální nadřazenosti opublikoval.
  Bohužel, M. Ransdorf (jakožto geniální myslitel, který - jak již to tak i bývá - nebyl dobře ustrojen k životu v predátorském světě) svými nedomyšlenými "majstrštyky" takovýmto darebákům nahrával na smeč ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslim,ze nebyl ustvan uplnou nahodou.Bylo to pred podpisem smlouvy,kterou tenkrat strasne tajili a jen Ransdorf mel fotografickou pamet

   Smazat
 2. Pane Valenčíku, ten klerikál Pavel Svoboda je natolik teflonový, že pozvracet ho by bylo neúčinné.

  Co raději nikoho z klerikálů, či z bývalých klerrikálů, NEVOLIT A OBLIGATORNĚ JÍT VOLIT PROTI NIM A JEJICH KATOLICKÉ LÍHNI!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S. Katolíci se přeci neomlouvají, oni se zpovídají a dostává se jim rozhřešení a prelátských pochval (řadovým farářských pochval)... takže necítí potřebu se omlouvat jiným, než vlastní pýše a vlastnímu "fleku" když zkasírují málo.

   Smazat
  2. Ti nemají s katolickou líhní nic společného. Ukradli si jenom slovíčko "křesťanská". Jsou mimořádně vstřícní pouze vůči Sudetoněmeckému landsmannschaftu.

   Smazat
 3. 11:33
  Definujte prosím rudého debila. Aby bylo všem zřejmé podle čeho jej identifikovat a mít se před ním na pozoru. Děkuji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudý debil je prý rudý hanbou, že zvolil některou ze stran "demobloku"... a tak bude volit buď tu samou, nebo jinou z nich. Úplný debil necítí hanbu a tak se nečervená. To dá rozum! Zvolit lze i tim, že nepůjdete k volbám a tím de facto zvolíte jejich vítěze. Na tohle nalétává pravidelně i dost normálních lidí... kterým chybí smysl pro občanskou spoluzodpovědnost, tedy morální povinnost volit pro, nebo proti! I Pontius Pilatus svojí nevolbou zvolil...

   Smazat
 4. To se u černoprdelníků v EP sešla pěkná sebranka - Svoboda, importérka vousatých sirotků Šojdrová a další kandidáti jistě budou obdobného ražení. Podle této ankety by bohužel měli být v EP i tentokrát, nelze než doufat, že se lidi nakonec vzpamatují a nezvolí je tam: https://eu2019.programydovoleb.cz/kvizy-a-dotazniky/koho-budete-volit/vysledky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:01 Vašnosti, kontrolní otázka. Už jste v životě viděl voliče lidovců, který se vzpamatoval ?

   Smazat
 5. Zatím mě připadá po tom co jsem slyšel ve Svobodném rádiu pana Kobzu, za správné volit pouze SPD, bohužel bych nevolil ani komunisty jelikož se mi nelíbilo, to co jsem uslyšel od lídra na komunistické kandidátce Konečné - prý je záhodno v EU zůstat - to já si nepřeji, stejně tak si přeji vystoupit z NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V zásadě jde o to aby tam byli poslanci iteligentní znalý hlavních svět. jazyků a hlavně VLASTENCI, kteří budou obhajovat naše zájmy. Výkřiky nic nezmůžou.
   Také jsem pro vystoupení s tohoto bordelu stejně tak jako z NATO. Ale pokud budeme mít v PS a senátu blce kteří jsou proti právu občanů na referendum a budeme mít soudy které jsou jen atrapou demokracie tak se nedá nic jihého dělat než protestovat a volit takové lidi kteří mají svědomí a úctu k našim dějinám.

   Smazat
  2. Pane 12:34, vy jste si nevšiml, že místopředseda SPD, bývalý odeesák Fiala, odhodlání vystoupit z NATO odvolal. Tomio to buď potvrdil nebo mlčí. Budete zklamán. Nezbude vám nic jiného než zradu programu SPD svést na komunisty.

   Smazat
  3. 19:54
   Dejte si studený obklad a podebatujte se svým guru VK. Stejně jako on oblbujete lidi. Ono nestačí jen poslouchat, ale musíte poslouchat pozorně.

   Smazat
 6. Je to ostuda nejen ČR, ale i ostuda celé por... é Evropské unie. Která také pro poslance EP neudělala ani to pověstné h..no!
  Václav

  OdpovědětSmazat
 7. Přisivatelé, co to tady plácáte o "volbách"!
  Copak nějaké jsou?

  Já bych řekl, že to je jen FORMÁLNÍ potvrzení VYBRANÝCH lidí do funkce!

  Tak jakápak řeč o volbách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kandidujících je více než volných křesel. Proto se jedná o volby.

   Smazat
  2. 13:10
   Jinými slovy : Sviní je víc než plných koryt .
   Myslím ,že je to mnohem výstižnější .

   Smazat
  3. 14:33
   S tím souhlasím. Ale věřím, že mezi sviněmi se můžou nacházet i lidé moudří, hodní důvěry. Pokud ne, tak jediné co se dá dělat je vykopat si hodně hlubokou díru a začít do ní shromažďovat zásoby.
   Mým tipem je p. David a p. Kohlíček.

   Smazat
  4. pro 13:09 a podobné ignoraty
   pokud se těchto voleb nezůčastníme a nezvolíme vlastenecké lidi, tak tam nalouzou hovada která budou kydat hnůj na naši republiku. Protože např. do voleb senátu přišlo málo voličů mohl se tam dostat takový Kubera a Drahoš. Jeden zasvinil Teplice čmoudy a druhý je vhodný jen na zabíjení a stahování králíků a to ještě fušerské.

   Smazat
  5. Ještě bych doplnil - Pražákům piráty přeji. Jsou stení blbci jako oni.

   Smazat
 8. Kdo si myslí, že si Svoboda sáhne do svědomí a odstoupí, nebo že se byť jen aspoň omluví za svůj hyenismus? Pochybuji, že se někdo takový najde. A už vůbec nečekám, že by se někdo takový našel mezi jeho voliči, kteří se tak rádi ohánějí morálkou. Přetvářka a farizejství je jejich božstvem.

  OdpovědětSmazat
 9. Je směšné jakého neschopného ňoumu a pitomce si místní diskusní pitomci staví na piedestál. Inu, svůj k svému.

  12 let bral tento člověk plat 8000 euro čistého. Za tu dobu dostal z EU 30 milionů korun v čistém!!! Plus další náhrady na provozování kanceláře, cestovné, telefony k tomu!!! A co za ty nekřesťanské peníze ten člověk předvedl a udělal pro ČR? Vůbec nic. Dělal si jenom svoje pochybné soukromé kšeftíky. A zbyly za ním jenom obří dluhy a spoustu napálených lidí které do svých kšeftíků také zapojil.

  Sám se doslova nechal napálit od "prodavačů hrnců", kterým by neskočil na lep ani 90 letý důchodce jen se základní školou.
  Plus za sebou nechal několik zraněných žen po svých dopravních nehodách.
  Naprostý mimoň, komunista jen navenek, v jádru ale úplný opak. Touha po mamonu a po zmnožení svých milionů, kapitalistickými kšeftíky.
  Sami tito blbci v diskusi by mu ze svého nesvěřili ke správě ani halíř, ale pasovali by ho přitom klidně na premiéra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co do toho motáte Ransdorfovu finanční naivitu, nebo spíše negramotnost?

   1. Ransdorf byl obviněn ze spáchání zločinu.
   2. Hyeny ho odsoudily jako zločince a snažily se na tom uhrát politické body
   3. Ransdorf zřejmě v důsledku toho zemřel
   4. Obvinění se ukázalo jako falešné
   5. Ticho po pěšině

   Čemu nerozumíte, osle?

   Smazat
  2. Dr.Ransdorf byl filantrop, zjištěte si Vy hlupáci, co všechno ze svých peněz financoval.

   Jenom idioti žíjí představou že každý má peníze jenom k tomu, aby se mohl prezentovat svoji nenažraností a dávat na obdiv že na všechno má.
   Většina takto popsaných idiotů to co má, tak má na úvěr od bankéřských žraloků a je jejich otrokem.

   Smazat
  3. 13.23
   Ty ubožáku, ty můžeš tak někoho odsuzovat za to, že ho podvodníci podvedli.
   Sám si nalítnul na kecy Vency Flašky a jeho boys díky svojí inteligenci, která je hluboce i pod tou inteligencí 90 letých stařečků se základní školou.
   Neboj, taky se dočkáš mladý hlupáčku ...

   Smazat
  4. Milý vzdělanče 13:23, napíší ti neco k zamyšlení (jestli víš co to je).
   Kdybych toho věděl o M. Ransdorfovi tolik co ty, tak bych se tu styděl (jestli víš co to je) napsat o něm jedinou vetu v dobrém či zlém.
   Moudrý člověk o své pravdě dokáže pochybovat (jestli víš co to je).
   Píšeš "svůj k svému". Zkus posoudit (jestli víš co to je) s jakými lidmi se shodneš. Lichotivý závěr to nebude.
   Podle sebe soudím tebe (jestli víš co to znamená).
   Mik

   Smazat
  5. 14.02
   Taky se ti ctihodní švýcarští bankéřští žraloci dr.Ransdorfovi pomstili za to, že je chtěl připravit o ukradedené vklady jejich klientů, kteří skončili s jejich přispěním v nacistických koncentračních táborech.

   Smazat
  6. pro 12:23
   M. Ransdorf byl tak jiný než jste Vy, že ho nikdy nemůžete pochopit. Vůbec netušíte, co ze svých peněz financoval,k čemu je použil. Nesnažíte se to zjistit a kydáte hnůj. Ransdorf byl nejenom nesmírně vzdělaný, přemýšlivý, ale také velmi čistý a nezáludný člověk. On nemohl žít v tomto světě, který upřednostňuje lotry. Smrt byla asi pro něho nakonec vysvobozením. Snad se ono odškodnění bude vztahovat i na jeho rodinu.

   Smazat
 10. Pavel Svoboda tuším JUDr. byl a je lidovecké prase.On dříve nebo později na tu svou nenažranost pojde.

  Realita je taková : mezi námi občany je dost takových,kterým se jeví tento hajzl Svoboda sympatický.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, zatím na svou nenažranost pošel akorát soudruh Ransdorf. Taková je realita.

   Smazat
  2. 13:32
   Můžete prosím doložit, že informace v médiích jsou falešná a pan Ransdorf ve skutečnosti nebyl zproštěn viny?

   Smazat
 11. Mravnost není náboženství a náboženství není mravností.
  TGM
  Za svůj život jsem viděl už ledacos špatného a nezřídka to byli katolíci kteří byli naprosto bez jakýchkoliv skrupulí. Odhaduji, že cca 70% je jich takových, ať již na Moravě nebo na Slovensku. Takže můj názor je: Takové firmě je nejlepší se vyhnout.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 12. Ten lidovecký výškrabek jménem Pavel Svoboda nezná stud a je tedy zbytečné očekávat, že by učinil veřejné pokání za svoje nekřesťanské chování. Dlouhá léta ale přemýšlím čím to je, že se mezi lidovci vyskytuje tak vysoké procento obyčejných zmetků, kteří kolem sebe šíří nenávist a zlobu. Vždyť si vezměte ty jejich dnešní "velikány" typu Jurečka, Bartošek, Výborný, Březina,atd., jeden zmetek vedle druhého, kteří se nenávistí doslova zalykají.Kde se to v nich bere? V Národní frontě to sedělo 40 let a vůbec se nestydí mít v hubě pořád nějaké přiblblé kecy o totalitě, zločinech apod., 30 let po převratu nenašli žádné rozumné téma. Prostě hnus velebnosti...

  OdpovědětSmazat
 13. Co chcete po lidovcích.
  Hodně z nich jen parazituje na křestanské víře. Bůh je pro ně jen prostředek, kterým si prosazují lepší podmínky pro sebe sama.
  To je normální mechanizmus. Takhle často fungují pojišťováci, doktoři a další profese.
  Najdu si na tobě něco, na čem ti záleží a pak tě budu děsit a masírovat, že když neuděláš neco, co ti podsunu, tak o to příjdeš.
  Ti a takoví lidé jsou jen parazitická svoloč.

  OdpovědětSmazat
 14. Okopávání lidí nickami, lidskou vší a blechami, to je dnešní standard tzv. ikntelektuálů ve službách diktatury moci. Stejné je to i s okopáváním Babiše a Zemana. Jsou to lidé morálně padlí, ať se jmenují smoljaci nebo fialoví, nebo starostové, nebo bartošové, kalousové. Prostě jen velkohubost umrtveného vydlbaného CNS. Já poslopuchám Zemana každý týden ve čtvrtek na Barandově a za těch pár desítek minut slyším tolik zajímavého a poučného, jako z celého parlamentu a senátu ani za celý rok. A nemusím se Zemanem souhlasit, ale musím mít argumenty, ne výkřiky debila! Tak kdo je prospěšnější státu pak? Ti žvanilové z Malé Strany (WC) nebo hovory z Hradu. Jenže rozdíl je v tom, že tu bohapustou žvanírnu exhibicionistů z Valdsteina a spol troubí do českého světa nejprolhanější TV, kdežto o Zemanovi slyšíme jednou za 4 roky, když utrousí nějakou vulgaritu, která je přitom korektní a přiléhavá! A přitom z řečené TV vulgarity, krev, vraždění, genocida, holokausty tečou jako za povodní. Vzpomínáte na Pussy Riot? Podívejte se do slovníku, co ty profesionáoní gruppensexové prostitutky si daly za název samy! Zeman jen to, jak se pojmenovaly, přeložil do češtiny a zcela korektně. A Babiš a řízení státu, jeho podniků, byrokreacie jako podniku je jedině správné! Kdyby byl takto stát řízen od r. 1989, nebyly by rozkradeny za asikstence vládnoucích stran bilioyn Kč občanů a státu. Nebyly by bakalové, kožení, pitrové... Tak kdo byl tehdy u vlády a nese přímou odpovědností za těch ukradených 7 bilionů Kč, za těch ukradených 65 tun zlata??? Půjdou ti pánové, co zde vládli jako pasáci kapitálu někdy před soud???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ty šašku aspon vidíš,že lidé nezapomínají.Blbe.

   Smazat
 15. A 19:16!
  Nevím zda je to tím, že používáte místo spisovné češtiny hotentotštinu, nebo tím že tajíte pointu vašeho sdělení (pokud nějakou mělo), ale já jsem z toho nic nepochopil. Teda až na to, že jste nevzdělaný, primitivní a přihlouplý hulvát. To z vašeho příspěvku přímo tryská. Zkuste se příště bavit se zrcadlem, možná vám to pomůže!
  DT a SS

  OdpovědětSmazat
 16. Hystericke chovani nekterych nasich poslancu nam dela celkove dost skod

  OdpovědětSmazat
 17. Svobodo, jsi prase

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prase, jsi Svoboda.
   Takhle je to ošklivější.
   Pavel.

   Smazat
 18. Pane docente Valenčíku, oceňuji, že jste si na Ransdorfa vzpomněl.

  Co uděláte se sprostým útokem Soukupa z TV Barrandov na Ransdorfa. Není v pozadí Zeman?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:24 - kdy byla zmínka Soukupem k Ransdorfovi - rád bych ten pořad shlédl - díky
   Volič-Vilč

   Smazat
 19. milouš neni prvni ale určitě neni posledni kdo byl uštvan ištvany atak to ma byt a nikdo nemuže žadat po svatem švajcu nějaky omluvy či vyrovnani za smrt nevinneho to be pote nemohli mit konta s hakovym křižem tolik podobnym tomu co maji švajci na každem rohu ale ani ten tolik uctivany křiž neznamena že jsou svati vic jak ve svatem vatikanu

  OdpovědětSmazat

 20. novinka
  Pavel Supman - 26.3.2019 10:44.
  To je bohužel realita dnešního veřejného prostoru, že je zahlcen idioty, kterým stačí pouhé sebezviditelnění. A politici jsou na špici tohoto dekadentního pelotonu. Masová propaganda vůči komukoliv kdo se "ušpinil" levicovým myšlením či dokonce komunistickou ideologií je tak zažitá, že i jinak poměrně inteligentní lidé podléhají jevu nazvanému "groupthing", tedy skupinové hlouposti, kdy je pro jedince důležitější souhlasné mručení se skupinou, než pravda a skutečnost. Když někomu říkám, že Miloslav Ransdorf byl jediný europoslanec, který dle mého udělal ve své funkci něco hmatatelného pro běžného občana - zasloužil se o zrušení zlodějiny zvané "roaming" v EU - sleduje mne s podezřením a nedůvěrou. Takové sdělení je totiž v přímém rozporu s jejich "skupinovým" přesvědčením a já se tak stávám pokud ne rovnou agentem Kremlu, tak pomateným podpůrcem "bolševické" ideologie. Boj s hloupostí je prostě nekonečný...
  P.S.: Býval jsem voličem pravice, dokud nějaká byla...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Groupthing a groupthink jsou
   2
   věci.
   Jinak dobře.

   Smazat
 21. Kolem Ransdorfa,bylo více náhod,které mu pomohli do hroby.
  V prvé řadě,ten vklad v bance byl ukládán už před druhou světovou válkou židovskou rodinou.Byly pak kolem toho navracení židovského majetku,vkladů dost nepříjemné debaty,rozhodnutí,protože se jednalo i dost velké úroky.
  Pokud by to ta banka vyplatila,tak byla bez peněz a o to šlo,nějak to zvrátit,neproplatit,tak se na kolapsu Radnsdorfa podílí i Švýcarská banka.

  OdpovědětSmazat
 22. Příště - náhody mu pomohly do hrobu. Čeština je krásná.

  OdpovědětSmazat
 23. Nějak nejsem v obraze, už ten Svoboda odstoupil a omluvil se ? Že se ptám tak blbě.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.