Reklama

pátek 15. března 2019

Piráti všech barev a pohlaví

Martin Koller
15. 3. 2019
Politický vývoj v naší republice spěje mírovými kroky k pravdě, lásce, lidským právům a blahobytu. V posledních týdnech se u nás předvedli především všemožní mládežníci, kteří stále více okupují českou politiku a plní ji svazáckým nadšením i kampaňovitostí. Jejich hlavními reprezentanty jsou Piráti, ale oranžoví bojují ze všech sil. Mají úspěch především díky nemyslícím voličům postiženým sebevražedným nadšením a primitivní vírou. Můžeme konstatovat, že čeští voliči se dělí na ty, kteří myslí a ty, kteří nemyslí, zato věří, především lžím, propagandě a primitivním heslům. Mezi věřící se propadla i nemalá část důchodců s dlouhými životními zkušenostmi, kteří slepě podporují oligarchizaci naší země. Nadějí tedy zůstává především zhruba pětina mladší generace, která ještě dokáže číst a používat vlastní mozek. Věřit je samozřejmě pohodlnější, než myslet, takže myslících je bohužel menšina, což ukazují více, či méně upravené grafy volebních preferencí, kde vítězí ANO a Piráti. K smůle nejen myslících i těch věřících, ale slušných a pracujících občanů obecně.

Je v podstatě lhostejné, pod jakou firmou, či vlajkou se euromarxističtí mládežníci předvádějí. Piráti s černou vlajkou a černým muslimským šéfem v Bruselu, Zelení s vlajkou, která je také vlajkou islámu, což dokazuje jejich zapálená podpora afroislámské invaze, nebo socialisté s oranžovou, kteří s původními ideály sociální demokracie nemají v praxi téměř nic společného. Myslím, že by piráti všech barev mohli používat i růžovou, nebo duhovou pro více pohlaví a pod ní se všichni spojit. Konec konců, Hamáčkovým chráněncem na ministerstvu vnitra je nositel evropských hodnot Jakub Janda.

Všichni jsou euromarxisté a všichni škodí, především z hlediska naší země a národa a jejich budoucnosti. Všichni jsou v podstatě piráti, kteří se svazáckou drzostí arogantně lžou a snaží se parazitovat na voličích, ať jsou oranžoví, zelení, nebo černí. Všichni se ohánějí levičáckými hesly a přitom beze studu podlézají cizákům a oligarchům, kteří jsou nejhorší možnou pravicí, pokud nějaké rozdělení na levici a pravici ještě existuje. Dnešní dělení světa je spíš na vlastence bojujícím za svoje země a rodiny a euromarxisty posluhující globálním oligarchům. Všichni piráti, bez rozdílu barev patří do pražské havlérky, která dlouhodobě posluhuje cizákům, podporuje bruselský byrokratický teror, německou kolonizaci, islamizaci a afrikanizaci naší země, sexuální úchylnost, narkomafii, parazitování, ničení bílé heterosexuální rodiny a likvidaci školství dávajícího smysluplné vlastenecké vzdělání. Dokladem spojení ČSSD a pražské havlérky je nadšená chvála knížepána Schwarzenberga na oranžového piráta Petříčka, oporu politiky ČSSD. Šéf chválí slouhu a určitě se přidá s pochvalou i vrchní oligarcha Babiš. Je evidentní, že oligarcha a jeho kritici se v důležitých otázkách lehce shodnou. To je doklad jejich pokrytecké komedie, kde hrají navenek nepřátele a mimo veřejnost úspěšně spolupracují v pražské havlérce na zotročení českého národa a plnění svých kont za podpory a na úkor jak věřících voličů, tak myslících občanů.

Ilustrativním dokladem podlosti pirátské politiky je, mimo jiné, vystoupení Piráta a pražského primátora Hřiba, kterému by spíš sedlo mykologické jméno Prašivka na shromáždění k výročí bitvy u Sokolova. Začal tam blábolit o tom, že čeští vojáci na východní frontě vlastně bojovali proti komunismu. Možná ti, kteří zradili vlast, se stali německými občany a vstoupili do wehrmachtu, nebo SS. Arogantní levičácký antikomunista, což je samo osobě úžasné spojení, a zároveň euromarxista beze studu šířil nesmysly. Dokonce i takzvaní kulaci a vězňové z gulagů bojovali ve Velké vlastenecké válce pod vedením Stalina za vlast proti německým nacistům a různým fašistům v rámci spojenecké koalice a dostávali komunistická vyznamenání. Stalin byl brutální diktátor, ale zároveň vlastenec, za jehož vlády se zaostalé Rusko přesunulo vlastními silami z pozice kolonie francouzských bank do pozice velmoci a od dřevěných pluhů k letům do kosmu. Hitler chtěl vyhladit Slovany a udělat z jejich zbytků otroky a mnoho lepší nebyl ani jeho přístup k západním zemím. Například Holanďany chtěl přestěhovat na Ukrajinu. Když se podíváme na to, co provádí EU v rámci multikulturalismu a genderismu pod vedením Německa, není v tom z dlouhodobého hlediska velký rozdíl. Oloupení, ponížení, zotročení, islamizace, afrikanizace a likvidace v nějaké agresivní jaderné válce, kdysi pod prapory nacionálního socialismu, dnes pod hesly svobody, demokracie, lidských práv, pravdy a lásky. Nicméně vždy ve prospěch cizáckých oligarchů. Kam taková politika vede, vidíme na dnešní Ukrajině, kde počet obyvatel poklesl od roku 1991 téměř na polovinu, což je v Evropě nepřekonatelný historický rekord.

Od arogantního reprezentanta strany, která se nazvala podle zločinců (kdo nevěří, ať se podívá ne heslo Pirát do naučného slovníku) mne nedostatek základních historických znalostí ani neudivuje. Aspoň neuvedl, že si svoje moudra přečetl na Masarykově internetu. Opět si musím vzpomenout na slova Winstona Churchilla, který označil muslimské Araby za skupinu, v níž se hloupost s arogancí snoubí. A globálním šéfem pirátských stran je muslim žijící v Bruselu, i když se tím čeští euromarxističtí dredaři vůbec nechlubí. Když se pravda před věřícími zatají, nemusí se lhát a mohou se pomocí levičáckých hesel vesele propagovat drogy a likvidace státu, národa a bílé heterosexuální rodiny.

Volby oranžové a růžové party
Volby vedení ČSSD byly přímo vzorovou ukázkou socialistické demokracie v praxi. Oranžový pirát a euromarxista Hamáček z Aspen institutu, stejně jako jeho sklépkový poskok Onderka neměli vyzyvatele, takže nemohli prohrát. Po tomto vítězství se Hamáček nadýmal jak po dvojité dávce luštěnin. Už to mluví za vše o stavu ČSSD. Zvítězil počtem hlasů, který připomínal výsledky voleb před listopadem 1989. Ostatní mladí sociální demokraté mu při tom bezuzdně podlézali, podle nejlepších tradic socialistické demokracie. A co na to staří členové ČSSD, mnohdy slušní a inteligentní lidé? Drží ústa, chodí jako telata na schůze a volí oranžové mládežníky, kteří je vedou do hanby, podlézání Germánům, ekologickým zlodějinám a euromarxistického pirátského pekla drog a úchylností. Zde bych připomněl Špidlu, ikonu mladých socánků. V době, kdy byl premiérem, navštívil Rakousko a vyznamenal se tam výrokem, který poslankyně tamních svobodných Daniela Raschhoferová označila za senzační. Špidla prohlásil, že je pro to, aby byly vyšetřeny zločiny proti lidskosti, pokud byly na sudetských Němcích spáchány. Tím předstihl i Havla, který se jen podlézavě omlouval. Zde vidíme, že právě oranžoví piráti vedou v lezení do zadků v koženkách a boji proti vlastnímu národu a jsou dlouhodobě pevnou součástí pražské havlérky. A prezident chodí na jejich sleziny a nestydí se.

Miloš Zeman se úspěšně ztrapnil svojí účastí i vystoupením na oranžové a růžové slezině a podporou ČSSD ovládané oranžovými euromarxistickými pirátskými svazáky. Zbytečné poučné blafy do neslyšících uší a ubohá kapitulace jak jeho, tak jeho přátel a slušných sociálních demokratů. Nelze se divit, že Foldyna, nebo Škromach se volební komedie ani aktivně nezúčastnili. Ke konci se prezidentovi dělala na hlavě boule, jak se srazil s „reformátorem“ ČSSD Haškem mezi Hamáčkovými půlkami. Nicméně to určitě vydatně oslavili, věrni tradici lihového domu, kterou staronový předseda udržuje ze všech sil, což je o něm všeobecně známé. Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti. Když jsem se s ním před léty v lihovém domě setkal, nezajímal se o to, co budeme probírat, ale co budeme pít. Moje cola ho tak rozladila, že se začal starému vojákovi předvádět jako vojenský odborník.

Po trapasu s Venezuelou by si měl pan prezident uvědomit, že se stává stále více trapným svým podlézáním ČSSD, oligarchovi a panstvu v Bruselu a Berlíně. Aktuálně verbuje do války v Afghánistánu. Zeman a Babiš, protekční soudruzi a držitelé modrých knížek, kteří nikdy nebyli na vojně, si hrají na vojáky. Američané odcházejí s ostudou z Afghánistánu a Zeman by tam poslal další naše vojáky. Měl by tam vyrazit sám se svými oranžovými a růžovými kamarády a hlavně si nezapomenout dobré plenky, aby po něčem neuklouzl, až odhodí hůl a bude prchat před Talibanem jak laňka. Bojový tým Zeman s generály Hamáčkem, Petříčkem, Sobotkou, Onderkou, Dienstbierem, Špidlou a dalšími celoživotními levičáckými válečníky, či povaleči, a zezadu by je jistili Janda a Prouza.

Oranžovým soudruhům nějak nedochází, že cílem sedmnáct let trvající války NATO a EU v Afghánistánu nebyl boj proti islámským teroristům a narkomafiánům, ale jejich podpora, stejně jako kdysi v Bosně, Kosovu a v současnosti v Sýrii. Kdyby tomu bylo naopak, už by v Afghánistánu žádný terorista nebyl. Na závěr jen chybí, aby se Zeman podlézavě klaněl, jako Babiš, před demokratickou bojovnicí za balkánský muslimský mír, euromarxistkou, multikulturalistkou a muslimkou Allbrightovou, kamarádkou Babiše, Bakaly, Hamáčka a Pavla. Je vidět, že oranžoví piráti na Zemana mají silnou páku a na konci bude nebetyčná ostuda. Možná mu ani nevadí se ztrapňovat a ponižovat, za ty peníze. Jeho hodnota je v současnosti už pouze v tom, že zabírá křeslo na Hradě, aby si na něj nesedl nějaký ještě nechutnější slouha cizáků, generálem Hanbou počínaje a Fischerem, či Hilšerem konče. I to je v naší kolonii pozitivní, bohužel.

Budovatelé vzdušných zámků

Nejkomičtějším vystoupením na slezině oranžových a růžových pirátů byla stavba oranžového domečku z prázdných krabic. Tu prázdnotu bych zdůraznil, protože oranžové programy jsou dlouhodobě pouze prázdné žvásty. Býk Onderka to sotva zvládl. Naštěstí se známí oranžoví celoživotní pracanti neživí opravdovým stavebnictvím, takže nám nehrozí neštěstí ve formě zhroucených budov a mostů. Stačí, že přisluhují ziskovým opravám D1 na věčné časy pod taktovkou oligarchovy ANO. Jiní by za takovou dobu a peníze postavili novou dálnici z Prahy až do Košic a kvalitněji. V smysluplnosti existence a přínosnosti práce pro společnost si oranžoví a růžoví s černými i zelenými euromarxistickými piráty mohou podat ruku. Dovedete si představit Hřiba, Bartoše, Petříčka, Dienstbiera, či Bursíka s „Biomasou“ a jim podobné se zednickou lžící? A přitom se všichni tváří jako levičáci, téměř reprezentanti dělnické třídy a bojovníci za práva pracujících. Političtí povaleči, mnozí ve druhé generaci, kteří nikdy nepracovali a vojenští experti, kteří nikdy nebyli na vojně, ale mnozí experti v podlézáním cizákům už od dob rakouské monarchie. A věřící jim stále věří. Evropská unie lži korupce, zlodějiny, svobody a lidských práv v praxi.

Nicméně do současných amerických demokratických euromarxistek mají ještě daleko. Tam chtějí přejít za pět let ze 100 % na výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů, používat pouze elektrická auta a platit nicnedělání a povalečství. Vzorový americký euromarxistický domek z prázdných krabic. Typický socialistický sen na téma, když budete méně pracovat, budete mít víc peněz. Nejvíc jich poté budou mít ti, kteří nedělají nic. To vidíme už dnes u mnohých volených zastupitelů v parlamentu i jejich chráněnců v Chánově. Pobírači evropských dotací, nebo pobírači sociálních dávek pro vyvolené, ono to vyjde nastejno. Oligarcha, zelený, oranžový, či jinak barevný neziskovkář, migrant i obyvatelé Chánova, všichni se pakují na našich penězích a věřící jim věří, někteří přímo oslavují.

Ve vztahu k různobarevným pirátům mne zaujala především zelená komedie, kterou realizují ekologisty poblbaní puberťáci pod vedením profesionálních organizátorů. Vcelku chápu, že je pro ně zajímavější demonstrovat v podstatě za cokoli, než jít do školy. Nebyli jsme jiní. Kdyby jejich demonstraci organizoval někdo na neděli ráno, počítali bychom bez problémů účastníky na prstech. Kolikrát byli hlupáčkové bojující za čistotu vzduchu demonstrovat proti tomu, že jsme se stali tranzitní zemí, přes niž se valí kamiony z Turecka a Balkánu do Německa a zpět a likvidují ve velkém kyslík. Přitom by se většina zboží mohla vozit ekologičtěji vlaky a loděmi. Jenže to by si zelení piráti, neziskovkáři a profesionální vůdcové demonstrací mohli naštvat sponzory z naftové, solárnické, větrníkové a řepkové lobby. Právě oni platí organizátorům ekologických demonstrací za to, že jejich organizovaná zlodějina kvete a můžeme mít k radosti oligarchů nejdražší elektřinu, telefonní tarify a benzín v Evropě. A taky by odpadla velká část vysoce ziskových oprav dálnic ničených především přetíženými kamiony ke škodě účastníků korupce.

Kolik z nemyslících a trapně zmanipulovaných hrdinných demonstrantíků vozili rodiče do školky či školy autem, místo MHD? V kolika případech se rodičové spojili a vozili dvě děti jedním autem, místo dvěma? Kolik z jejich rodičů má pro předvádění pubertálního ega nesmyslně velká SUV, někdy i dvě v rodině, která požírají a znečišťují stejné množství vzduchu jako menší náklaďáky, přestože obvykle vezou jednu osobu? Pokud chtějí puberťáci a jejich vlůdcové z neziskovek, pobírající od oligarchů výplaty na úrovni podnikových ředitelů, udělat něco pro ekologii, mám pro ně ekologický návrh. Mohli by se chopit lopat a vidlí a jít vykydat desítky a stovky tun odpadu kolem sídlišť obývaných takzvanými nepřizpůsobivými profesionálními pobírači královských sociálních dávek a odvozit to na skládky ekologicky na ručních vozících. Jenže to by smrdělo prací a té se jejich vůdcové bojí víc, než afroislámské invaze, bez ohledu na barvu vlajek a obsah levičáckých hesel. Z uvedeného příkladu vyplývá evidentní poučení. Je třeba zvýšit věk aktivního a pasivního volebního práva, protože nemyslící a zmanipulovaní puberťáci ve volbách znamenají katastrofu pro všechny a především pro svoji budoucnost jako voliči i jako volení zastupitelé. Stačí se podívat, jaký užitek nám přinesl takový studentík Feri, který je dokladem faktu, že euromarxisté vládnou i v takzvaně pravicové TOP 09.

Budoucnost v oranžových a růžových barvách
Závěrem můžeme porovnat oranžové řeči a fakta. Reprezentant Aspen institutu Hamáček se na oranžové slezině rázně opřel do šmejdů, kteří podle něj parazitují na rozporech a přiživují strach a nenávist, až se mu podbradek rozkmital. Šmejdy myslí české vlastence, kteří brání tomu, abychom se dále propadali do koloniální závislosti na Německu a EU a odmítají změnit naši zemi na kontejner naplněný primitivními a agresivními afroislámskými migranty z Německa. Oranžoví piráti kritizují Babiše a přitom se dusí v tlačenici mezi jeho půlkami. Patrně to má účinek jako rajský plyn, který vzbuzuje iluze. Hamáček se považuje za diplomata. Možná i abstinenta a velkou politickou osobnost typu Šmerala, s nímž si jsou na fotce ze Šmeralova mládí velmi podobní. Šmeral byl rakušácký socialista, který podlézal režimu, zrazoval vlastence, kde mohl, u císaře byl jako doma. Proto ještě v létě 1918 hájil celistvost Rakouska vedl propagandu proti vzniku republiky. Následně republiku rozvracel, podlézal sudeťákům a stal se komunistou. Kdyby se dožil současnosti, byl by z něj určitě muslim, jako z ikony západoevropských trockistů (euromarxistů) Rogera Garaudyho, věrného následníka vypitého Sergeje Uljanova (Leninova bratra), a především zloducha Trockého.

Onderka, kterému v Brně nemohou přijít na jméno kvůli různým aktivitám, nikoli však sexuálním, se v záchvatu iluzí považuje za testosteronového býka. Rád bych slyšel názor jeho partnerky, či partnera (u oranžových a růžových pirátů člověk nikdy neví). Hlavně aby se nezasekl rohy mezi něčími půlkami a někdo se v té chvíli nepostaral o jeho odbýkování pořádnou holí, nebo řetězem, aneb jak se kdysi říkalo po slovensky RCG. Petříček se už určitě vidí minimálně jako vrchní eurokomisař, ne-li jako nový Soros. Kam patří, ukázal na vídeňském plesu v Opeře, kde se tradičně scházejí různí arogantní zbohatlíci, oligarchové a jejich vybraní slouhové. Kdysi proti nim levice tvrdě demonstrovala, dnes se s nimi euromarxisté paktují, ovšem v pozici slouhů. Slouha ve fraku na plese zůstává stále slouhou. K tomu si pro pobavení zvou různé komedianty, šašky a zrůdy. Letos dominoval odpudivý umělý hermafrodit, známý jako Conchita Wurst, vzorová evropská mužena budoucnosti podle představ EU. Prostě oranžový pirát Petříček byl mezi svými.

Oranžoví piráti se prohlásili také za vlastence, ale jen kulturní. Přesně tak to navrhovali pangermáni pro Čechy a Slovany již v devatenáctém století. Otroci si budou moci po práci v německé oligarchické fabrice zatancovat v beranici při dudách před hledištěm naplněným afroislámskými Germány. Rovněž heslo stabilita, prosperita a svoboda slouží především k obveselení. Prosperitu mají u nás především cizáci, oligarchové a jejich slouhové. Dokladem stability jsou opakující se hospodářské krize, na nichž opět vydělávají především oligarchové a povaleči u politických koryt. Růst svobody v EU vidíme především v Německu, vzoru všech euromarxistů, kterému oranžoví piráti podlézají pod vedením Špidly už téměř třicet let. Tam už se většina lidí bojí nejen říkat pravdu a vlastní názor, ale i myslet.

Oranžoví jsou prý proti rozdělování společnosti. Proto vlastence označují za šmejdy. Mluví o důstojné mzdě za práci. Co pro ni za téměř třicet let udělali, když lezli do zadku lidovcům, germánským otrokářům vlastnícím montovny s českými levnými pracovními silami a v současnosti oligarchovi toužícím po svém soukromém státečku. Podporují prý digitalizaci a robotizaci. V realitě digitální demenci a robotizaci levných pracovních sil v cizáckých montovnách aut. V posledním období poklesl prodej aut v západní Evropě a USA o 20 % a to ještě nenastoupily Trumpovy sankce. Evropa vyváží auta a pivo, USA patenty, autorská práva, technologie a zbraně. Kdo asi vyhraje v celní válce? To bude asi ta prosperita, kterou nám oranžoví piráti slibují pod vedením oligarchy za cenu likvidace domácího průmyslu a podnikání ve prospěch cizáckých zájmů.

Ze všeho nejlepší je jejich velebení domova a občanské společnosti. Na těch se nesmrtelně podepsaly především oranžové ministryně školství. Buzková, které bůh bohatě nadělil fyzicky to, co ubral na intelektu, podporovala legalizaci drog jako uřvaná hokyně. Marxová se ukájela ve své feminismu a prosazování euromarxistické ideologie. Zakyslá Valachová, oblíbená Zemanem, kterou učitelé hodnotí, jako nejhorší ministryni od roku 1990 se zasloužila o zničující inkluzi a vpád politických neziskovek, multikulturalismu a sexuální úchylnosti do školství. Absolventi takového školství budou opravdu platnými členy společnosti, tvůrci domova pro civilizované bílé děti a obránci vlasti a svobody.

Oranžoví, růžoví a další piráti si budoucnost naší země pravděpodobně představují jako evropský Protektorát Čechy a Morava pod přísnou vládou místodržitele Babiše, kde budou vykonávat role Háchy, Moravce a jim podobných ve prospěch nadnárodních korporací, Agrofertu a svých kont. Někteří věřící nad tou představou přímo jásají. Oligarcha prý zavede pořádek. V době protektorátu prý tu byl taky a s ním vláda strachu, koncentráků a popravišť. Aktuálně nám hrozí nějaká evropská armáda a policie. Koncentráků EU zatím netřeba, propaganda, zastrašování a vyhazování z práce zatím fungují. Zatím. Oranžoví piráti prý chtějí společnost právě bez toho strachu. Asi jako v nacistickém a současném Německu. Odkud se ta podoba bere? Na závěr bych připomenul, že oranžová je barva revolucí, které ve prospěch oligarchů organizuje po celém světě Soros. A hned víme, kam Hamáčkovi oranžoví piráti patří.

42 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám žvástáš ty popleto. Názory p.Kolera si rád přečtu. Na rozdíl od tvé prázdné hlavy ,která nic nevyprodukuje má své názory .

   Smazat
  2. Což je samozřejmě chyba voličů

   Smazat
  3. Za Kima! volají mládežníci s Downovým syndromem a zelenými vlasy, když táhnou v Praze po Národní třídě.
   Dávají nám dva týdny, abychom Zemi ochladili o stupeň a půl.
   Jinak....
   Zas nepůjdou do školy, neb je to zbytečné.

   Za mých mladých let bych po třech absencích (myslí se bez omluvenky od lékaře) taky už nemusel chodit.
   Možná konečně přibyde pracovníků v pomocných profesích.

   Česká holčička, která přísně a procítěně recituje neví časový interval k těm 1,5 stupňům.
   Ví prd.
   Což je ale jedno, ten interval se stále mění, stejně jako stále odtávají podvodné himalájské ledovce.

   Holandsko se potopilo už před dvaceti lety, snad proto teď nobeliáni sahají po švédských holčičkách, které už zvítězily v boji o mužské močení vsedě.

   Po shlédnutí pokračování "Obama" a "Evropa" bych mohl myslet, že nobelky jsou jinotajem pro pedofily v LBGTQPedoZooNekro..
   Možná jsem ale naivní optimista?

   Pan Koller se nikdy nepodivil, proč ve svobodných zemích se sociálním systémem jsou tak obludná kvanta spotřeby drog a proč už v dobách, kdy ještě spolkové orgány nesídlily v Berlíně, byla v urinálech spolknového sněmu koncentrace kokainu, která mohla rozežrat potrubí.
   U nás to měřit není nutné, zastupiči žádná dilemata nevnímají a potrubí je v bezpečí.

   Smazat
  4. ČSV GRATULUJE PANU KOLLEROVI K DALŠIMU PRAVDIVÉMU ČLÁNKU

   řiká občanům stylem vojáka jasně "Dejte mi do ruky dostatečně velké a těžké kladivo a já vám ukážu,že vaše problémy budou hřebiky"

   To se ovšem naši pekelně se smějici bestii panu KOLLEROVI nepodaři.
   Občané ještě tak daleko nejsou,protože z nich doposud po mačkáni ještě neteče syrovátka!

   Smazat
  5. Alexandr Vondra říká, že mizí politici a nahrazují je boxeři … Pobavilo mě, že on byl politik, dle mého jen politikařil a "říkal moudra".

   Smazat
  6. Alexadr udeřil na zpravodajství ČT.
   Vyrazil několikery dveře v budově OTN a zabavil podklady o své účasti v kauze Promopro.
   Tak vypadá rázné vojanské jednání.

   Smazat
 2. 18:51 Škoda, že jsi do nešel ty, mohl z tebe být špenátor.

  OdpovědětSmazat
 3. Piráti = námořní lupiči. U nás ovšem bez moře, takže jenom lupiči? Bylo by zajímavé, kdyby jim bylo svěřeno nějaké ministerstvo aby mohli ukázat co v nich je a to by asi také byl jejich konec. Pan Hřib už ukázal dost. Ani to těm Pražanům nepřeju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to já jim to zase přeju. Sklidili co zaseli a třeba je to konečně trkne. V Praze je totiž vidět co se stane když převáží cizorodý prvek v alespoň néjak sourodém společeství. Náplavy je už tolik, že ve volbách už není roduvěrné, křtěné Vltavou vidět a slyšet. A jelikož v Praze vědí vždy vše nejlíp, tak je tam tolik chytrých a moudrých, kteří vědí vše nejlíp, že si každý musí založit svou vlastní nejmoudřejší stranu. Za lepší Prahu, Za ještě lepší Prahu, Za nejlepší Prahu, Za Prahu nejpražštéjší, Za Prahu všech Pražanů, Za Prahu všech Pražáků..... Máme to z naší matičky měst naservírováno vždy v přímém přenosu a v předstihu, ale to vůbec nebrání tomu, aby tenhle stupidní aktivistický model liberální demokracie nezachvátil celou zemi. A jak by ne když atomizace je podporována a "kolektivizmus" zatracen. Vše podle hesla rozděl a panuj. Pak stačí malý patogen v množství několika tisíců hlasů vyznačující se svým silným kolektivním cítěním a je vymalováno. Kdy už nám konečně dojde, že v zájmu své záchrany je třeba křiklouny, proroky a spasitele nechat svému osudu a semknout se se sobě rovnými, se shodnými prioritami a schopností empatie a spolupráce v rámci zachování domácí komunity...... I když to sem nepatří a s článkem p. Kolera to zdánlivě nesouvisí.

   Smazat
 4. Článek dobrý, ale vlastenec lemtající colu mi nějak rozum nebere..

  OdpovědětSmazat
 5. Ještě včera tihle prolhaní kokoti tvrdili, že jim kompletně vyhořel server a dnes už si vymysleli historku o zlých policajtech a prohnilém režimu :-D Inu, "alternativa".

  https://aeronet.cz/news/a-uz-je-to-tady-policie-vypnula-prvni-cesky-web-na-zaklade-noveho-drakonickeho-paragrafu-podle-hostingove-firmy-navic-pry-neslo-na-webu-o-nic-zavazneho-policie-uz-nemusi-nic-dokazovat/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, ale asi jste neporozuměl textu. Tedy speciálně pro vás znovu:

   1/Aeronetu klekl server, byl vyřazen 6 dní
   2/ nezávisle ne tom dalo vnitro příkaz hostingové firmě Wedos, aby vypnula jiný web.
   Rozumíte? J i n ý web.

   Chcete-li kritizovat alternativní weby, budiž. Ale nedělejte při tom ze sebe vola.

   A nebo opačně: jste-li vůl, nekritizujte. Mečte a vyskakujte.

   Smazat
  2. Člověče 19:49, pokud už nejste schopen porozumět psanému textu, zdržte se komentářů. Vlastně ne, vždyť přesvědčivě dokládáte hloupost podporovatelů současného režimu.

   Smazat
 6. Už ani nejsem zvědavý co přijde po pirátech. Je to pořád dokola, prefabrikované, fungl nové, trendy, naleštěné a pěkně zabalené ad hoc mucholapky na protestní hlasy.
  Jaký bude další chod nevím, jistě to však půjde v zaběhlých kolejích a nejspíš to neoslní kdovíjakou nápaditostí. Čeští protestní voliči nejsou příliš nároční, stačí když se hodně křičí, že se jde (opět) "dělat pořádek".

  OdpovědětSmazat
 7. Ilustrativním dokladem podlosti pana Kollera je jeho zoufalé spojování Marxe s tím politickým svinstvem, které stručně shrnul pod pojmem "piráti". Zřejmě trpí marxofobií. Jako léčbu doporučuji studium Marxových děl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podlýje tisk a tv,který vás odmitá informovat co je Neomarxismus je

   Pan Koller to vi,že se už tato špína rozšiřuje do EU a nazývá to euromarxismus.
   Proč tady nenapíšete,že i dnešni komunisté se dělaji hloupí a nevi co to neomarxismus je.
   Nesmi o tom svým členům ani ceknout nebot jim to prý jejich přitel oligarcha zakázal!
   Dost se divim,že i tento web odmitá dát odkaz vlevo tam,kde by se to hodilo jako pevná informace a stává se,že odkazy tohoto typu mažou,aby se pak stalo,že zdejši pisálkové nevi co je NEOMARXISMUS NAZVANÝ UŽ Kollerem EUROMARXISMUS jako nejhorši špína CO SE VALI DO ČR!

   https://youtu.be/k1RasX7iko

   Smazat
  2. 19:58 Mordechai Lévi je podle vašeho gusta ? Co takhle zkusit třeba nějakou detektivku.

   Smazat
 8. drsné povídání,ale pravdivé,těm školakum bych řekl jediné na těch 12 let do konce,pokud tak budou blbnout dále tak nezůstává ani polovina z té dvanáctky,ale možná se dočkají krachu už koncem tohoto roku

  OdpovědětSmazat
 9. Dnes se bude stávkovat všude...
  Za klima! Greta Thunberg, šestnáctiletá dcerka švédské operní aktivistky a ekologické hvězdy (nebo naopak) to spískala.
  Greta už dlouhé týdny nechodí v pátek do školy, nýbrž stávkuje za klima a spousta jejich vrstevníků zjistila, že tahle ulejvárna je fakt cool. Gretu za to dobrodiní navrhli na Nobelovu cenu míru. A Macha a Šebestovou na nález utrženého sluchátka patrně navrhnou na Nobelovu cenu za fyziku.

  Samozřejmě, že tito studenti jdou sami příkladem:

  1. Zakázali si jezdit auty a létat letadly. Budou chodit výhradně pěšky a jezdit na kole.
  2. Odevzdali do šrotu své mobilní telefony a počítače, poněvadž jsou vyráběny v Číně, největším světovém producentovi skleníkových plynů.
  3. Přestali jíst maso a pít mléko, neboť dobytek skleníkové plyny produkuje rovněž.
  4. Nefouká-li na větrníky a nesvítí-li slunce na sluneční panely, tak netopí a nesvítí. Jaderná energie je také fuj, takže tu odmítají také. Může být, že rakouští školáci též znovu instalují do zásuvek přístroje, které zjistí, zda náhodou jejich elektřina nepochází z Temelína.
  5. Donutí své vlády, aby zničily nesmyslnými normami vlastní ekonomiky, kterýžto příklad samozřejmě povzbudí Čínu, USA, Rusko a Indii coby největší producenty skleníkových plynů, aby učinili totéž.
  6. Už žádný levný výrobek z Číny, už žádná pomoc USA ve vojenských misích. Samozřejmě.
  7. Už žádná humanitární pomoc explozivně se množícím africkým zemím. Už žádné přijímání uprchlíků v Africe narozených, v Evropě živených. To samozřejmě mladí požadují také. Nejsou přece naivní, vědí, v čem je skutečný problém.
  8. Už žádná ropa, žádné uhlí. Žádné plasty, žádná paliva, žádná hnojiva. Koně a žentour. Bioplyn, nebo nic.
  A příští pátek zase. Až do konečného vítězství!

  P.S: A po střední se jde houfně na Fakultu sociálních věd. Je třeba naučit se žvanit a stávkovat, ne vynalézat čisté technologie!

  Doplnění: Bohužel se přidali i studenti z jedné školy v mém rodném Prostějově. Já jsem ve svém prvním blogovém příspěvku na dané téma napsal, že kdyby se můj potomek chtěl zařadit k těmto pátečním ulejvačům - demonstrantům, tak bych se mu napřed pokusil vysvětlit, jak se věci mají a s jak nesmyslným přesvědčením jeho vrstevníci do této akce jdou. Teprve pokud by odmítl - psal jsem - tak bych mu zarazil kapesné a vycházky.

  Ovšem po shlédnutí fotografie na které drží slečna nápis "Destroy my pussy, not my planet", tak být to má dcera, tak se možná neudržím a dostane rovnou pár facek bez vysvětlování čehokoli!

  Zdroj: https://burget.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=704741

  OdpovědětSmazat
 10. Školáci za to nemohou. Za tím vším jsou manipulátoři, kteří chtějí prosadit svou agendu: alternativní zdroje energie, elektromobily atd.
  To děvče, které to začalo ve Švédsku, je viditelně mentálně poškozené. Nejspíš Aspergerův syndrom.

  Ty páteční demonstrace ukazují velkou míru manipulovatelnosti české středoškolské mládeže. To je výsledek nevzdělanosti v přírodních vědách a nízká úroveň logického myšlení.

  Kdo jen trochu vzdělán v přírodních vědách, v naukách o počasí a podnebí, ten ví, že
  1/ ke změně klimatu nedochází
  2/ že v nedávné i dávnější historii docházelo k daleko větším výkyvům charakteru podnebí např. v Evropě, a to dávno před průmyslovou revolucí a před spalováním fosilních paliv.

  Bylo by vhodné, aby páni učitelé tohle rychle dohnali.
  To, že dnešní mladí čerstvě plnoletí mají velké mezery ve vzdělání ukazují i jejich momentální volební preference.
  Ale to už je jen důsledek obecného zanedbání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jenom zkouška, nakolik jsou studenti zblblí a manipulovatelní, příjdou ještě lepší skopičiny. Byla zde otázka co přijde po pirátech, pokud ztratí kredit a budou nevolitelní, včas nám nastrčí další kreténky, kteří vezmou hlasy SPD, ANO, komunistům, ČSSD aby se náhodou nedohodli a nevymetli ten Augášův chlív. Pokud jsou lidi blbí, nedá se zatím nic dělat. Rudý dědeček

   Smazat
  2. Školáčci považují za zbytečné chodit do školy... když bude venku TEPLO A KDO BY V LÉTĚ (CELOROČNÍM!sic) PRACOVAL. OK, tak budou vzdělanci jako Cikáni a budou se s nimi přetlačovat o místa lopat, kolečkářů a krumpáčníků; protože jako "bílejm" jim nikdo "dáfky" nedá - nic jim nedá.

   Takže vysocechytří studentíčci... učit se, učit se, ... nebo jít poctivě rukama makat. A demonstrovat můžete po šichtách, místo weekendů u vody či na lyžích za peníze rodičů, a o prázdninách za peníze vydělané na brigádách si nekoupíte hadry, mobily, ale jídlo, lístky na vlak/na bus na demošku... a papír a barvičky na stupidní plakáty a transparenty. A přispívat rodičům na bydlení... atd atd.

   Jak to léčit? Přitáhne to ze záškolácké demošky domů, že nemá cenu se učit a pracovat. Čumí to, čumí a vidí... vlastní hadry nemá vyprané, lednička a spíž vyluxovaná, kapesné? Ani floka... protože přeci nemá cenu se starat o haranty a investovat do nich, když tvrdí, že stejně všechno brzy vychcípá oteplováním...

   Smazat
 11. Hmmm, takže si to shrňme. Tento namyšlený idiot, jehož největším životním úspěchem je zisk krásného posledního místa v senátních volbách, nenávidí všechny mladé, voliče pirátů, voliče ANO, voliče ČSSD, voliče ODS, voliče KDÚ, voliče TOP..., všechny kdo nesdílí jeho úchylný pohled na svět, což je 90% obyvatel, považuje za nemyslící voliče s primitivní vírou ve lži a propagandu.
  Tento zoufalec by se měl léčit u psychologa a posléze si najít zemi s "lepšími" voliči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:25
   Nemusíte tak zeširoka rozepisovat, že jste jednoduchý člověk.
   Stačí prostě jen napsat "Jsem prosťáček". Zkuste si to.

   Smazat
  2. 21:42

   Kolikrát denně duševní cvičení které popisujete, provádíte? Je evidentně velmi účinné!

   Smazat
  3. 21:52
   Špatně. Znovu!

   Smazat
  4. 21:25 je jiný než váš, nebo třeba i převládající názor nenávistí? Překrucujete, falešně obviňujete!

   Smazat
 12. Tak možná by pomohlo krácení platů učitelů, neb v pátek se nevyučuje.
  Největší problém s klimatem "zařizují" podniky vojensko-průmyslové, námořní lodě, letadla atd. Je to všeobecně známo, ovšem nesděluje se.
  Na závěr přidávám ještě jeden bonbónek, který se nesděluje.
  Rozhodnutí Evropského soudního dvora

  Evropsky soudní dvůr:
  Na humanitární vízum neexistuje žádný nárok

  Portál Novinky zveřejnil rozhodnutí Evropského soudního dvora, na základě kterého není možné žádat o vízum z humanitárních důvodů a odvolávat se na mezinárodní nebo evropská práva. Jedinou možností je udělit vízum na základě vnitrostátního práva.
  Je to důležitý rozsudek: že obhajovatelé migrantů, kteří argumentovali nějakými univerzálními povinnostmi, ztratili jeden z nejdůležitějších argumentů.
  Už víc nemůžou tvrdit v článcích, médiích a na veřejnosti, že evropské právo neumožňuje odmítnout žádost o vízum z humanitárních důvodů a že následkem toho každého musíme vpustit a umožnit mu žádat o azyl.
  Konkrétně v daném případě šlo o syrskou rodinu z Aleppa s třemi dětmi, která utekla do Libanonu. Tam požádali na belgickém velvyslanectví o humanitární víza, aby mohli v Belgii začít azylové řízení.
  Belgie z obavy, že by ho zaplavili tisíce dalších utečenců, žádost o toto vízum zamítlo. Svoje rozhodnutí odůvodnilo kromě jiného tím, že členské státy nejsou povinné přijmout každého, kdo žije v zoufalé situaci.
  Rodina se ale odvolala a případ skončil na nejvyšší soudní instanci EÚ. Ta měla rozhodnout, jak aplikovat vízová pravidla a odpovídající ustanovení Charty základních práv EÚ.
  Soud rozhodl v neprospěch migrantů.
  Angela Merkelová teda dostala facku. Do Německa nemusela vpustit nikoho a jeden a půl miliónu přistěhovalců je její osobní zodpovědnost – a chyba!
  Nevysloveným důsledkem rozhodnutí je, že když utečenci nemají právo na azyl, nemají ani právo na volný vstup do žádné krajiny Evropy.
  Pro ostatní státy Evropy je to začátek dramatického boje o ochranu vlastní suverenity před stále se zvyšujícím tlakem zájemců o ekonomickou migraci.

  KONEČNĚ !!!

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Kollere,
  i když nesouhlasím s Vaším označením "euromarxisté" pro lidi, kteří nemají ani páru o Marxových myšlenkách, naprosto s obsahem Vašeho článku souhlasím. Právě byla odstartována "revoluční oranžovo-růžová" akce proti ČSBS, ministerstvo obrany a armáda ČR se od spolku distancují /běží v titulcích na ČT!/. Tak to si nedovolil ani béčkový komediant Stropnický. Už nestačí zničené školství a lhaní v hodinách dějepisu, je třeba popravit i ty veterány druhé světové války. Umírají asi pomalu, hlavně ti z východní fronty. Hnus!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také nerozumím tomu, k čemu je dobré přebírat neoliberální newspeak.

   Smazat
 14. Organizátor akce proti ČSBS - senátor Pavel Fischer, druhdy také kandidát na prezidenta, hlásá do světa: " Prý se BIS nemá plést do historie. Jenže akce svazu Vodičkových bojovníků k výročí okupace 1938 ukazuje, že BIS mířila přesně. Antisemitské a rusofilní kecy nemají na výročí co dělat. Navíc ta prasata zneužila památku naší země za přítomnosti čestné stráže." Pamatujte si ho, přátelé, je teď v TV jako doma a školí a školí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:16 citujte prosím ony "Antisemitské a rusofilní kecy", aby bylo zřejmé, čím se cítíte oprávněn označit kohokoli za "prasata". Jak už je v současné propagandě zvykem, hrubě překrucujete.

   Smazat
 15. PANOVI KTERÝ NEVI CO NEOMARXISMUS NAZVANÝ EUROMARXISMUS JE

  doporučujeme obžalovat tisk a tv včetně KSČM kteréžto instituce se snaži podvést své dušičky neinformovánim o co jde a pak občané dopadaji jako vy.
  Neustále a dokola píšou,že si to neumi najit sami v internetu a nevyzvou k informaci ani komunisty,kteři budou neomarxismem zničeni! na sračku!

  https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

  Požádejte tento web,aby dal odkaz vlevo kde visi informace pevně a nedělal se hluchý když po tom občané volaji a oni nic!

  OdpovědětSmazat
 16. Pane Kolere velmi většinou souhalsím s Vašimi názory, ale pří Vaši presentaci ve Svobodném ráiu jste se projevil jako naprostý diletant. Schvalovat vojenskou intervenci to to i jako v případu švvýcarsckých gard na ochranu francouského krále (protože naše pidiarmáda je vskutku jen garda na ochranu cízích práv. A neskutečné vyjádření podpory Blci Opatovi, to už je na hranici demece.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 17. 0:04
  těm kteří kometují se omluvám za překlepy,ale projev pana Kolera byl vskutku mimo úroveň analitika. To že to obhajoval příslušností k armádě je naprosto debilní.
  Stejně tak obhajoval Gering germskou válku a vraždění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:14 tvrzení bez argumentů, žádné překlepy, ale pravopisné chyby. Neuměteli.

   Smazat
 18. Současný režim nemá s marxismem nic společného.Přestaňte blbnout lidem hlavy. Režim se nazývá bankovní kapitalismus.

  OdpovědětSmazat
 19. Má pravdu, pan Koller! Jen by mohl ubrat těch "zadků", občas mi jeho články evokují veřejné záchodky:-). I když chápu jeho oblibu v expresivních příměrech, i to, že podlézačů je u nás kvanta...J.

  OdpovědětSmazat
 20. Pan Koller skvělý článek všech pirátů a jejich páníčků se musíme zbavit.

  OdpovědětSmazat
 21. Vsichni vlastenci by se meli spojit pod jedno "vedeni", napr.: ANS. Vlastencu je hodne, ale pod ruznymi znackami. A verejne komentujme verejne-politicke deni a bez servitku. Pak stavkujme, zastavujme dopravu,...pak diktujme,....a kdyz do toho pujde jednotne 10-100.tisic vlastencu, tak se neco zmeni!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! A podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí proti nerovnostářské přirozené společnosti, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.