Reklama

sobota 9. března 2019

Pirátská slova primátora Hřiba na vzpomínkové akci k 76. výročí bitvy u Sokolova


Vladimíra Vítová
9. 3. 2019
76. výročí bitvy o Sokolovo a 74. výročí bojů u Jasla si 8. března 2019 v hlavním sále Ministerstva obrany v Praze připomněli váleční veteráni, leginonáři, členové Českého svazu bojovníků za svobodu, Spolku Ludvíka Svobody, dalších vlasteneckých organizací, vojáci, hosté - a to mladí i starší.


Jedním z hostů byl také pirátský primátor Prahy Zdeněk Hřib, který k úžasu všech přítomným de facto jinými slovy sdělil, že naši vojáci na východní frontě během 2. světové války vlastně bojovali proti komunismu, a během následných proslovů při slovech o hrdinských činech Rudé armády dokonce protáčel oči. Dával tak nepokrytě najevo, že je přívržencem současných politických a mediálních mainstreamových snah, které záměrně pozměňují historickou paměť národa i světovou historii. Tato jeho veřejně prezentovaná politická orientace byla v přítomnosti posledních účastníků bojů na východní frontě II. světové války opravdu víc než podivná.


Ve srovnáním s pražským primátorem bylo obohacující vystoupení místopředsedkyně Výboru pro záležitosti EU Senátu Parlamentu ČR Emílie Třískové, která ocenila důležitost této vzpomínkové akce a její roli v udržování celospolečenského povědomí o hrdinských činech českých válečných veteránů. Ve stejném duchu se nesla i slova válečného veterána brigádního generála v. v. Miloslava Masopusta a řady dalších hostů. Všichni hovořili o tom, že Sokolovo a Jaslo patří mezi symboly vysoké morálky tehdejších československých vojáků. Boje u Jasla byly první fází Západokarpatské operace Rudé armády, které se účastnili dělostřelci a tankisté, příslušníci 1. československého armádního sboru v SSSR. Ukrajinské Sokolovo bylo prvním místem bojového nasazení československé bojové jednotky v tehdejším Sovětském svazu.

Generálmajor Petr Hromek sdělil, že většina českých a slovenských vojáků po odchodu z okupovaného Československa na konci roku 1939 se po značných peripetiích dostala na území Sovětského svazu. Tam se začal v roce 1942 v Buzuluku formovat pod vedením tehdejšího podplukovníka Ludvíka Svobody 1. československý samostatný polní prapor, který byl po náročném výcviku nasazen v březnu 1943 do bojů u Charkova. Právě zde bojovali českoslovenští vojáci proti nepřátelské přesile u do té doby neznámé vesnice Sokolovo. Dále P. Hromek poznamenal, že se dodnes s úctou a obdivem skláníme i před památkou obětí dalších desítek a stovek často bezejmenných bitev. Na závěr dodal, že hrdinství československých bojovníků se stalo pro celý svět a především pro naši okupovanou republiku ohromnou motivací v bojích vůči hitlerovskému Německu a že Sokolovo patří dodnes mezi symboly vysoké morálky československých vojáků a řadí se k nejcennějším tradicím.

83 komentářů :

 1. Je to Satan, ten Hřib:-)..J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaroš, Steiner, Fanta, Sochor, Tesařík, Buršík, Klapálek, Kratochvíl a další tedy podle vás bojovali proti bolševikům? Doktore Hřibe, nejste přepracovaný?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Jakmile tu někdo přijde na to,že tzv elity ČR,které očividně selhaly a selhávaji a vypadá to dělaji zcela záměrně,musí mu být za každou cenu utnut tipec.
   Má to prý zůstat veřejné tajemstvi a takové elity timto způsobem chráněny!
   Mazány jsou zejména návrhy řešeni, dnešni popisy nijak potěšujici situace mohou zůstat,aby vyvolávaly v občanech nepřetržitý strach z podvodů,které na ně ze zálohy už čekaji.
   Proto jsou tu vypouštěny prý jen články popisujici špatnou situaci,ale ani ANS pani Vitové nesmi navrhovat ŽADNÁ ŘEŠENI a je s podivem,že vše co se voličům připíše jako jejich připomínka na tu nechutnou situaci se považuje za nepřátelské jednáni,které musi být smazáno,nebot se zneuživá poznáni,že solidarita neni v moci ČR občanů!!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Podobné zákeřné jednáni vidime i u komunistické strany,která je vedena záměrně ke svému zániku a členové té strany stále voli ty hlupáky,které ji k k zániku vedou.
   Stejnou taktiku uplatnuje ČSSD která ze sebe dělá obyčejný zoufalý houfec ohlupených členů!

   Smazat
  6. Začiná mi být jasné,proč nesmi být na NR vedena masivni debata o PROGRAMU voličů a blbečkové tu píši OSV=RADOSTA!
   Musi to být rána pro majitele moci ,když někdo tady presentuje prvni vážné možnosti jak z té miserie ven.
   Majitelé moci jsou očividně podvodnici bez jakýchkoli skrupuli a neni divu,že se k nim přidává celá plejáda vlezdoprdelniků at už je vidime nebo ne!

   Smazat
  7. 14.45
   To by jste mohl napsat io ANS pani Vitové,která nechápe,že jeji slabý prý Program stači tak jedině na pár desitek voličů a ona se s nim stále dookola beze změnjy presentuje stim,že jsou vinni voliči,kteři ji prý odmitaji volit.
   Od koho to má předepsáno ,tak přeci nejedná logicky uvažujici člověk,ale spíše kýmsi řizený objekt:

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Zdá se,že ANS neni sama,která pohrdá voliči a neumi ani zdiskutovat jejich Program .
   Jestliže chce být zbytečná,tak at si dělá dál co chce.
   Zvláště ji o něčem přesvědčovat,když nechápe,že tu voliči nejsou pro ni,ale ona má být pro voliče je hrubá chyba vícero zpupných politiků
   Poznáváme to,když ignoruji s pohrdánim občanskou přimou demokracii a nechtěji ji za žádnou cenu,prý by si lidé na ně mohli otevirat pusy za jejich mnohdy šrot zákony a přimo se jim za ně odměnili ve volbách!
   Ono proces uvědomováni voličů může být pomalý a těžký,ovšem může stát za to až občané věci pochopi a dojde jim,že byli třicet let podváděni těmi,které za to zvolili a mohou být podváděni dále když se nebudou bránit.
   To tu ted neni zlatý kominismus,kde za ně vše vyřizopvala strana a vláda a oni jezdili na hřiby.
   No neni daleko doba,že vstup do lesa jim zakážou a hřiby s pokutou zabavi!

   Smazat
  10. Hřibů je mnoho druhů. Některé jsou králi božských chutí, jiné jsou nechutné, zcela nechutné, jedovaté za života (=za syrova), další dokonce jedovaté v jakékoliv podobě. Politické svědomí hřibů, ... hořčáků ani satanů, jsem nikdy nezkoumal. Pod klobouky mívají jenom nohu, občas těžce červivou.

   Smazat
  11. VYMAZÁNA BYLA ZKRÁCENÁ VERSE NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ

   v rozsahu 4 článků.Zkusime tu dát rekonstrukci.

   1.

   Obsahuje návod jak zbavit ČR kapitalismu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu a umožnujiciho bezbřehé rabováni REPUBLIKY.

   Bez realizace tohoto článku nemůže vzniknout žádná Středni třida občanů,která je a existuje v úspěšných státech Evropy,kde se stala jednou ze základnich opor státu!
   Naopak musi vznikat vadné zákony na př.EXEKUČNI,který by NIKDY nemohl být schválen,kdyby selhávajici ČR elity daly včas do Ústavy článek č.1 stát požadovaný nově se konstitujici Českou Společnosti Voličů,která může dosáhnout až asi 8 395 132 registrovaných voličů!
   Tak by totiž došlo k tomu,že by v připadě pokusů vylupováni občanů bylo možné se odvolat k soudu a dát zlé vylupovače do basy,nebot na tento stát by navazovaly přislušné zákony,které dnes chybí!

   Vzhledem k tomu že prý ČSSD vnitro nařidilo ničeni zveřejnováni článků NPV ptáme se všichni sami sebe,zda tomu rozumime a jak?

   Smazat
  12. Zopakujeme občanům o jaký stát jde a jeho definici.
   Naše elity se nemohou donekonečna dělat hloupé,že nic nevi.Musely by pak odevzdat tituly do sběru!

   JEDNÁ SE O TYP SOLIDÁRNI SPOLEČNOSTI,KDE VLÁDA PŘEJIMÁ OPRAVDOVOU ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU!

   Opakujeme,že na takový stát chybi záměrně zákony už 30 let a proto tu POVSTAL Lojza JIRÁSEK s novou DOBOU TEMNA!

   Smazat
  13. Ten HŘIB by mohl vysvětlit proč jeho PIRÁTI prý chtěji,aby se dále kradlo,za to že je zvoli 10 000 měsičně jak se to odhaluji prý v tom lidovém programu co se tady fur maže voliči a kde je schovávaji.
   ČNB už sama ukradla 2 000 000 000 000 žabek a zabunkrovala je ,misto,aby za ně nakoupila ukradené zlato,chce z toho zaplatit podilově dluh toho kačera.
   Hřibe ptáme se budete si osvojovat ten NPV tam píšou kde ty prachy mizi,co?

   Smazat
  14. Hřib asi je stejným znalcem historie jako i medicíny a proto se nově dal na politiku.Má 4 roky na rozmyšlenou do jakého oboru se vrhne pak.Dosud celé jeho vzdělání hradili občané ČR. A příště ?

   Smazat
  15. Hřibe,jak to s vámi a s vašimi sympatizanty je,vy tu trávu i prý žerete?
   Máte na to i zvláštni mistnosti tzv přežvýkárny?

   Smazat
  16. DOSTÁVÁME NENÁVISTNÉ ODKAZY.NESPADLO ŠMEJDŮM SRDCE DO KALHOT?

   vždyt si tam mohou přivěsit trikoloru!

   Hledáme způsob jak srozumitelně presentovat dalši články Národniho programu voličů,který vyvoláva celý přiboj nenávisti vepřových rypáků a ukazuje,že slova se musi násilim mazat, nebot obsahuji materiál z našich pomyslných pušek pravdy.
   Samozřejmě,že to přivolává nenávist u dnešnich všehoschopných zlodějských majitelů moci a jejich otevřených i skrytých podpindostniků!!.

   NEBOJTE SE NYC SE FÁM NAŠI MILÍ ZLODĚJI NESTANE,DOMORODCI STÁLE NEJSOU NA DNĚ A JE POŘÁD Z ČEHO KRÁST.

   To vše se vi od začátku a jen málo lidi se ptalo co se stane až už nebude ,kde a co krást.
   Ovšem představte si situaci,že by to někdo tehdejšim cinkálistům klíči zkusil o tom poreferovat,

   ZABILI BY HO TEHDY NA MISTĚ!

   Dnes budou tito lidé krást klidně dál vaši budoucnost,jde jim totiž ne o vás, ale o vaše peníze!

   Smazat
  17. PAN ELITNI SOCIOLOG,POZORUJICI OVČANY JAKO V AKVARIU

   by možná napsal
   Drahé občanstvo,
   tak vy si myslíte,že vám pomůže

   A.Sestavovat tady váš NÁRODNI PROGRAM VOLICŮ?

   Tomu kdo umi francouzsky odpovim jediným MERDE!
   Přeci pochopte je známo,že si kapři nikdy svůj rybnik nevypusti.Kdo tady přicházi se svým A.musi řici i B.
   B.KDE HLEDAT SILY PRO USKUTEČNĚNI NAŠEHO NPV!

   Smazat
  18. 8.20

   Máte pravdu,kde hledat ty sily,když nikdo z elit vůbec nezpozoroval,že do prázdného prostoru,který nechali svou nečinnosti právě ty prý naše elity se nastěhovala špína nechutných satanistů,jedovatých hřibů,pirátských zločinců,kteři náš koráb chtěji očividně a hodlaji potopit s pomoci svých islámských šéfů z Bruseli, dále majitelů našich ukradených hlasů,kteři do ČR přitáhli nejhorši zaoceánské moresy,kdy holubičči povahy Slovanů nechápou,že za těmito majiteli velkých peněz stoji podrazy toho nejhoršiho zrna.

   Ono tam totiž plati,že je jedno jak zbohatneš,potom se tě nikdo nebude ptát jak,ale budou tě obdivovat
   "Hleďte ten má peněz,."
   Naši občané jsou známi tim,že se sejdou ve velkém sále,tam se poperou ostrými myšlenkami a odejdou domů,brodic se po kostky ve vlastni krvi s pocitem dobře vykonané práce.
   Teprve doma zjisti,že jim kdosi vykrad kapsy.
   Vypadá to tak,že nezbývá uvažovat jak celou tu galérku,která chce dále krást naše hlasy a to prostřednictvim ředitelů prolhaného tisku,tv, ČSSD vnitráckých cenzoru atd zkusit vyměnit.
   Nakonec nezbude občanům nic jiného než ve vlastnim zájmu začit hledat sily na uskutečněni toho opravdu svého Programu.

   Ta myšlenka vytvořit hnuti TŘI HVĚZD mi připadá den ode dne zajimavějši.
   Mohla by se zkusit pokrýt právě tim, ta hledaná většina v Parlamentu,když současné politické subjekty panicky,vztekle a s použitím ignorance a sprostého jednáni nejhoršiho zrna,dávaji najevo,že občané voliči a jejich míněni neni třeba brát v úvahu a bez diskuse maji uznat jejich šrot programy a dokonce i vadné zakony bez jakékoli možnost dalšicvh 30 let něco ovlivnit,nebot jak tu kdosi z neomarxistů píše je to podřadná LŮZA!

   Smazat
  19. Když naši dědové opravdu bojovali o život svůj i náš, tak naše generace byla na hřibečkách. Přesto v každé rodině byl někdo v zahraničí v armádě ať GB či SSR, nebo v domácím odboji. Nikdy jsme mezi nimi nehledali rozdíly i když režim si to přikrášloval podle sebe. Už asi ti dnešní, co byli na hříbečkách okolo roku 1989, nepochopili heslo-nejsme jako oni. Povězte mi, kde se stala chyba ?

   Smazat
 2. Moudrý lid si volí moudré politiky. Hloupý lid si volí hloupé politiky. Do jaké skupiny patří lidé, kteří volili Piráty???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do Pražské kavárny.

   Smazat
  2. Piráti byly nastrčení pro lidi kteří chtěli změnu, aby odebrali voliče ostatním stranám, pokud se znemožní a budou nevolitelní, nastrčí další takové pitomce v jhuiné nové straně, na které budou hlupáci slyšet. To je jednoduchá propaganda pro jednoduché lidi. Zatím to funguje a je to jako ve Švejkovi, "proč bychom si neužívali, když nám lidi půjčujou"? Jenže pozor to nejsou peníze, (i když ve finále taky) ale d ů v ě r a voličů. Rudý dědeček

   Smazat
  3. RUDÝ DĚDEČKU.OHNIVÝ VZKAZ PRO VÁS JE TU PRÝ NEPŘIPUSTNÝ.

   kdesi bez odůvodněni zmizel.Tak co na něm asi bylo tak zajimavé,že penzistům zakazuji pohledy vpřed?

   ZKUSIME HO REKONSTRUOVAT A ZJISTĚTE CO MU CHYBÍ!

   Ano voliči se sami sobě musi divit,že je s nimi třiskáno o zem už 30 let.
   Pokud se Česká společnost voličů nechytne požadavku zdiskutovat jednotlivé články pro ně navrženého Národniho programu bude muset cupat stále vice I se svou banánovou republikou s kopce!
   Jejich elity totiž zcela záměrně selhávaji a nesmi vytvořit HNUTI NEJMÉNĚ TŘI HWEZD,které by si dokázaly osvojit právě požadavky voličů v jejich Národnim programu,který je skutečně a opravdu tak silný,že jakákoli diskuse o jeho článcich byla současnými majiteli moci zakázána A TO VIDI VŠICHNI.
   Hrozné je,že trik se vznikem nových stran poté co by si tlakem občanů musely osvojit jejich Program by nemusel vycházet.
   Vedl a povede totiž ke stejným výsledkům ,tedy žádným,aniž by došlo k sebemenši nápravě,což je patrné a vidět u ubohých pyjátů,kteři nabidnout nic nemohou,kromě svého neomarxismu!

   Smazat
  4. Žádame o opětovné smazáni,toho ČSV,hlavně když se tady odváži dát znovu přednášku o tom co je neomarxismus,která neni pravdivá ačkoli je z AMERIKY.
   Neni pravda,že by jsme chtěli rozval celé ČR jen proto,aby pak občané v nastálém zmatku i anarchismu lehčeji převzali učeni MARXE což by znamenalo nejen znárodněni bank,ale i výrobnich prostředků to je lež!
   Našim cilem je velký pochod institucemi a pak uvidite všichni,že prosadime naš myr

   podpis Pyjáti,

   Smazat
  5. Ja tady uz leta letouci vidim jen HLOUPE POLITIKY (= hloupy lid). Vidi snad nekdo v teto zemi neco nezavadneho? Uz nechci ani chytreho!

   Smazat
  6. Lidi z ČSV jsou CVOCI (pokud to není jeden CVOK vydávající se za ČSV). Jediné, co umí je ostatním nadávat, že neplní jejich "program", který ale není nikomu znám. No prostě regulérní blázni, lépe asi blázen, který otravuje, otravuje a otravuje. Jirka B.

   Smazat
  7. Jirka b.je možná thermoboy.
   Podezřivá,že pokud je to pravda s těmi NPV články jak je tu vidime černé na bilým ,že prý to dělá jeden člověk,pak musi být genius.
   Nemusime se ničemu divit nebot u nich je to samozřejmě možné.
   Jsou to oni,menšina prý piráti ,kteři chtěji vládnout většině a neomarxismem si na to pozvou teroristy.
   No jsem zvědav zda umi i létat teroristé takové shazuji se střech!

   Smazat
  8. My piráti jsme požádali o vymazáni přehledu článků z toho proklatého vašehp NÁRODNIHO PROGRAMU voličů a zdejši mazaci velitelstvi nám pomohlo a provedlo to.
   Jsme mocni a statečni,hledte volit nás PIRÁTY!

   MUŽICI POŠLETE STIŽNOST SVÉMU STREJDOVI PUTTLEROVI!

   Smazat
  9. 17.22
   POSLUCHEJTE CVOKU,ZKRÁCENOU VERSI V ŠOKUJICI PODOBĚ

   která tu ještě včera byla si sám sobě mažete a pak si všem stěžujete,že neni nikomu známa, jasné neomarxistické chucpe!!.

   Přiznejte se Jste pracovnik vnitráků ČSSD?
   Nejste náhodou jeden z ředitelů tisku a tv,kteři tu maji monopol na ohlupováni ovčanů a pomáhaji tak politickým zmetkům ukrást nebohým voličům hlasy?

   Hleďte se s našim Národnim programem vyfotit jak jste ho zastřelil a pověsite si ho v baráku na stěnu jako trofej!

   Smazat
  10. Opsal jsem si odkaz jak tady dalo čsv tu přednášku,co je to ten neomarxismus a odkaz zmizel

   https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

   Pokud vám to funfuje radši si ho opište!
   Opět může zmizet a můžete se všech ptát co je to neomarxismus a nikdo to vědět prý nesmi!

   Smazat
  11. O čem chtěj zdejší odulci*) "diskutovat"?! Pilní a zapšklí, na sockovských dávkách závislí a neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. Tak se všichni podivejte na 16.10

   očividně asi PIRÁTA,co je to za nádoba neomarxistické žluči a takoví jsou voleni části občanů obdivujici jejich islámského führerera, který je to uči z BRUSELU.!

   Jestli tato zrůdička si tim nestřádá už dnes na pověst budouciho dozorce v koncentráku IS,kde zaujme teplé misto u spalováni jim pozabijené lůzy,ateistů a nevěřicich.
   To stoji za to ty podvraťáky sledovat jak si představuji,že se stanou SS gruppenführery IS jednotek budoucich vrahů.
   To samé začalo před válkou v NĚMECKU,kde to tamni občané ignorovali tak dlouho,až je zahnali do plynu!
   Odkud si tito prý PIRÁTI asi berou přiklady je varovánim pro všechny slušné občany tyto zmetky kopnout včas do zadku!

   Smazat
  13. 21:15 Spíš si z tebe někdo vystřelil, čechomužyku,
   jehož již před téměř 100 lety americký novinář a historik Lothrop Stoddard popsal ve své knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   jako typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A tací brání zuby nehty stát se součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání nás stůj co stůj zatáhnout mezi své, tedy mezi tuhle smradlavou hordu za bílýho dne Bojaryšnikem zpitých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  14. Poslouchej,kavárenský povaleči 11.43

   jsou všichni Piráti jako ty,kteři hajluji celý den a nevejdou se proto ani do výtahu?
   Ty nejsi ty náhodou Venca hudravec co má jen českou televizi a ta tě celého zhloupla a tak tě bavi čteni starých Krawsských rozledů!
   Už organizuješ pirátské sily tvého afrikakorpsu svých lidi,kteři normálně spí na stromě a ty jsi odtud spadl tady na NR?
   Samozřejmě vim,že jsem nadřazen sebrance pohrobků pana Hitlera jako jsi ty a ten se kvůli tomu,že dostal nabito na kožich od našeho skvělého generalissima Stalina se musel radši zastřelit.
   No a ty už tady nic nepiš nebo každý pozná,že tvi rodice byli sourozenci!
   Ostatně když máš zkušenosti chodit v pochcaných teplákách tak se aspon umyj, smrdiš tu přes obrazovku a zeptej se fotra jestli jsi ten čim tě udělal!

   Smazat
  15. 13:35 To jsi na tom hůř! Páč ani nevíš že tvůj biologickej fotr byl Havel, ale neměl ti to kdo sdělit! Páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu kde vynášela popelníky vošukat a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   Smazat
  16. Můj fotr byl aspon president,

   nechtěj at ho zavolám,aby vyskočil z hrobu střelil tě ty zvrhlý starý králiku ze své pušky pravdy sadu broků do prdele,aby jsi šel na pekáč do trouby!
   Modli se k svému kakarámu jako ostatni pyjáti ,aby se ti to nestalo a tebe dali jako krmivo biologického odpadu pro prasata do zoo v Praze a budeš mit tak utrum povalovat se v kavárnách a být jen vlastnikem předpotopni české televize,ještě na sovětské lampy a možná i na petrolej!
   Už jsis umyl nohy nečistý kafire,smrdiš do Bruseli svému šefovi Dřistalovi Sulimu!

   Smazat
  17. 14:41 Na to že jsi potomkem těhle Bojaryšnikem zpitých odulých podlidí v pochcaných teplákách - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   máš vcelku slušný styl, patrně dobře odkoukaný od Mr. Honolulu! To je ale opravdový Muž a Chlap, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tak tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy škaredý obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek v rámci akce "za svět krásnější":)

   Smazat
  18. Mr.Honolulu bydli nedaleko Kačera Donalda.

   Je to můj velvyslanec.Spolu se strejdou Putinem držime Kačera u moci a bojujem s nim jako partnerem proti neomarxistické sebrance pyjátů a banderovců jako jsi ty,kteři by chtěli vládnout v AMERU,ale ty umiš držet jenom svého lulana.
   Kdyby jsi byl co k čemu přidáš se na naši stranu a navrhneš našeho generalissima Putina na Nobelovu cenu miru.
   Je to největši vojevůdce všech dob ,nebot ty smrade,kromě tebe všichni vidi,že umi obsazovat celé poloostrovy beze ztráty jediného samopalnika.
   A v Syrii jsi videl co umi náš bůh hadži Putin už sám.
   Aláh mu umožnil vyhrát nad špatnými mu slimáky a ted jeho výsadek je na cestě se pokusit zachránit komunismus u Madura a budou spolu těžit benzin.
   Jeho flotila už nařizuje budiky v raketách , tak bože cara chraň!!.
   Ty půjdeš na ruskou Kolymu tahat pražce a hled si pořidit včas chujnany,budouci světovou měnu!
   Já jsem sice gojim,ale učim pány Židy jak tě okrást a ty blbče ani neviš jak to dělaji ,nebot nemáš v tom směru potřebné vzděláni, jsi jen ve funkci kazišuka a žumpalistické ponravy.

   Smazat
  19. Nebude tak zle! Autobusáka z Cáracasu už brzy čeká odtučňovací kůra v oranžovým pyžámku ve welllnesu "Guantanámo" na jeho milované Kubě a o (pr)Assada se dřív či pozdějc postará ňáka ta sionistická rachejtle!:-)))

   A tebe podezírám, že si pšouk z jednoho zadku! A si tuším kterýho! Myslím že tu je dokonce zachycen přímo ten okamžik tvýho výletu!:-))) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Až budeš, odulý čechomužyku spolu s dalším podobným rudoxindlem odsunutej do stepí Chujlostánu mezi své tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   tak konečně začnu užívat ničím nerušené Svobody Nadčlověka v chrámu naší Přírody tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
  20. 21:15 Však! Blbečkům konspirátorskejm se nakecalo že se jako plní coudenhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy a my pak už jen obsadíme tuto zem, zbavenou russácký soty a pozveme ji do civilizace ...

   Smazat
  21. Polovina takových pyjátů jako ty 15.24 vidi jak píšeš svůj život optimisticky zatimco drudá polovina nemá na drogy penize.
   Prásknout tě že tu trávu i žereš se nemá,ale u tebe by se to hodilo.
   Pokud Češi nerozvěsi vitače a sluničkáře, pověsi je za jejich kundi pysk jejich IS.
   Udelej si dřepák majiteli české televize a di lízat paty tomu tv ředitelovi přemřelovi,volej radši
   taxi do Bohnic vřešťane a jebej dale svého psa..

   Smazat
  22. 23:24 Koukám russáckej mongolíku, že čeština pro tebe není dostatečně srozumitelným jazykem a já zas neovládám rudoskřeky "bílých negrů", tak to asi necháme Pitomiovi, ne?:-))) Má škaredější hlavu než ty ...

   Smazat
  23. 13:35 Co tu skřekáš o nějakých "pirátech" nebo co, hovnere komoušyči? Jsem je nikde pokud vím slovem nezmínil, pouze jsem se zeptal o čem chtěj zdejší v trolení pilní, ale jinak zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských), opravdově blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na putleroských médiích chorobně závislí, ex-členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci - agenti StB a KGB, tady "disutovat"?
   A taky na to, jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat kágebáckou Putlerovu prdel. Páč tihle obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než rudoprdy! Viď? Zamindrákovaná lůza tvýho ražení pak metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích! A ty na mě s tímhle, lejnere putlrýči!:-))) - https://www.youtube.com/watch?v=vX--20kUnQs

   Smazat
  24. 7.59
   Kdyby blbost bolela ttávil by jsi svůj život na morfiových injekcich.
   Zitra se máš plazit před přemřelou Kalouskem,tak už ráno jdi chrápat namisto aby jsi jako pravý pyját bil palici o zem 5x denně a pak se jit povalovat do kavárny,kde si povinně musiš louskat kakarám.
   Tvoje držka si za to řiká o cihlu dávno tlamopalniku.Kdybych napsal,že tvoji budoucnost vidiš v trávě co žereš a bude pochmurná nebot já gojim učim židy jak ti vykrást tvoje penize i když si myslíš,že je máš na heslo v bance.
   Ukradneme ti každý měsic 10 000 korun,které ti dávali minuli komunisté,ty jsi je za to vycinkal a dnes by jsi je dobře potřeboval pro svou potravu.
   Jako osel budeš totiž muset žrát jen trávu ,protože v létě zas bude sucho,které způsobuji tvoji ekoteroristé!

   Smazat
 3. Nevěřím v Boha, ale ať nás chráni před lidmi, jako je Hrib.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vesmírné kony jsou neúprosné. Nikdo nám s ničím nepomůže, neboť by to bylo přímé zasahování do dějů, jevů a událostí, které jsme si sami svým rozhodnutím vytvořili. Opravdu, nikdo jiný, než my sami můžeme tento svět vyléčit....anebo ho poslat do horoucích pekel. Zatím to vypadá na to peklo. Je-li to však naše volba, tak proč ne!? Je nutno ji, i když s těžkým srdcem, avšak přece jen respektovat.

   Smazat
 4. Stačí ten obrázek nedůvěryhodní lidé a ty keci může říkat mládeži co je volila.

  OdpovědětSmazat
 5. Když vím, co je to zač, tak ho tam prostě nezvu. Stačí stručný výčet vlajek, jež hodlají letos vyvěsit na magistrátě a jsme doma. 15. března tam asi černá, stažená na půl žerdi, viset nebude.

  OdpovědětSmazat
 6. Piráti a Sokolovo ? Piráti a poliklinika, vila Milada, a pod. ano, to byly jejich bitvy.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pak taky bojují za legalizaci marjánky, tak se píšou dějiny a získávají voliči.

   Smazat
  2. Divím se, že piráti na koncertu Vondráčka v PS nedonesli marjáku a spolu s harmonikářem Bartošem neudělali z PS maránko opiové doupě.

   Smazat
  3. Dnešní čtyřicátníci si vědí rady se vším. Dobře si pamatuji, když měli mít základní vojenskou službu, tak "drželi bobky mezi půlkami" a k ničemu nebyli. Jejich talisman jsou peníze a "zábava" v restauracích. Když jsem vyzvídal, po "lyžovačce" kolikrát sjeli, chlubili se "prý 4x", údajně se museli posilnit na lanovku. Na 24 hodin s nimi do Afganistánu, aby věděli, co je IS.
   emeritní kapitán

   Smazat
  4. 10:38 Asi si šetří "matroš" na řádnou schůzi.

   Smazat
 7. A neměl něco se zorničkama, nebo zaprášené nozdry?

  OdpovědětSmazat
 8. Slovník cizích slov uvádí přesný význam slova pirát:

  korzár, korsár, korsar

  Význam:
  • pirát, námořní loupežník

  • majitel nebo nájemce lodi zmocněný válčícím státem k provádění námořních operací a k tomu, aby měl právo kořisti

  Myslím, že dále netřeba slov...

  OdpovědětSmazat
 9. Tady Okamura rozluštil co nám Babiš vyjednal s Trumpem:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903089402402-zapojime-se-do-valky-na-ukrajine-okamura-rozlustil-prohlaseni-ze-setkani-babise-s-trumpem/

  OdpovědětSmazat
 10. Piráti jako strana jsou směsí ambiciózních dětí, kteří si nerozuměly s rodiči a jejich postoje možná rušily i různé názory prarodičů oproti rodičům. Tento "chaos" a neukotvenost v "mládí" se časem jistě projeví ve velké fluktuaci pirátské revolty (OF mladých?), k návratu k sektorové politice. Za jistých okolností jim fandím, pokud si zachovají široký pohled mladé generace, v co nejmenší míře regulované "páprdy vlastními". Sám již jako páprda s pamětí si pamatuji naši revoltu "hipíků", jen jsem uměřenější v soudech dopadu absolutní svobody. Naopak, jako páprda a prduch vím, ne co zakázat ale co podpořit mocí demokracie a mnohdy i nedemokraticky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jim člověče fandite tak tu napište přesně v čem.
   Nic nemaji na programu a chutná jim jen tráva.Co vám přinesou,vysypte to tady Povolný ,at je zvolime aby vám dali pokouřit!

   Smazat
  2. 0:04-máte vylitou žluč, která Vám brání chápat čtené. Nepsal jsem, že je budu volit. Za více slov mi nestojíte!

   Smazat
  3. POVOLNÝ,
   nekruťte se jako žižala na háčku,napsal jste,že jim ZA JISTÝCH OKOLNOSTÍ FANDITE!
   Otázka na vás zněla."Jmenujte ty okolnosti".
   Tomu se vy nechutný dědku,vyhýbáte a hned se snažite vylivat svůj vztek na ty,kteři se vás ptaji, ,kde je odpověd a PROČ jim fandite!
   Koho volite JE VAŠE VĚC!

   Smazat
  4. 12:42- Nejsem u soudu, tam bych musel odpovídat na hloupé otázky. Lidem užívající "caps lock" doporučuji nové brýle na čtení. Vám doporučuji i léky, pokud nějaké na zvýšení IQ existují. Vše jsem vyjádřil v přání mladým, aby nebyli "zglajchšaltovaní" stranickými "páprdy". To je problém všech stran, aniž mluvím o úrovni té které strany. Debata o té úrovni je o procesu sbližování názorů, což s Vámi nehodlám řešit, sorry jako!

   Smazat
  5. POVOLNÝ.
   vše začiná tim,že budete ve vztahu k neomarxistické sebrance smířlivý.Dokonce misto odpovědi kličkujete a obracite se proti těm,kteři vás před takou smířlivosti chtěji včas varovat!
   Tady už neopomůže ani caps look,ani stižnosti na váš nizký IQ.

   Smazat
  6. 21:30-o můj IQ nemějte péči. Chcete-li vyhrát politický boj, nemůžete nastavit přísná kritéria pro vojáky, kteří jsou pro úspěch nezbytní. "Miluji" salónní teoretiky.

   Smazat
  7. Povolný,
   vojáku slyšte svého velitele velkého Cesara,připravte radši misto dohadováni o punčošce co nejvice žebřináků,kořist nás volá a čeká, bude rum!

   Smazat
 11. MNOHÉ voliče
  velmi překvapilo, jak se taková sebranka mohla dostat do
  Parlamentu a jakou má i v současné době podporu.

  Mě nikoliv, očekával jsem to.
  Z prostého důvodu, vím totiž, jak současná mladší generace
  kolem třicítky a mladší "tiká."

  Stačí se podívat na některé stránky známějších youtuberů,
  kde se voliči a obdivovatelé pirátské chátry vyjadřují
  k různým tématům.
  Z naprosté většiny z nich vyrostli pouze velké děti
  a nikoliv dospělí jedinci.
  Plody jejich školního vzdělávání jsou texty s hrubými
  gramatickými chybami, jejich nekritický obdiv, mně lidsky odpudivého pirátského šéfa, užívání měkkých drog a chlubení se hojnou tetováží po celém těle.
  V sousedním Německu
  zmizeli Piráti z politické scény již před 4 roky,
  neměli totiž svým voličům už co nabídnout...
  Zdejší Piráti udržují své voliče v naději, že něco prosadí,nebo dokonce změní.
  Lituji ty, kteří tomu věří.
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vida Vlku, mluvíme stejně, jen jsem smířlivější, neb znám názory (ovlivněné) "dětí". Nemáme-li média, musíme počkat na jejich prozření. Pokud se toho nedočkáme, "budeme nahoře", oni zaplatí cenu!

   Smazat
  2. Pane Povolný,
   ve vztahu k té sebrance mně smířlivost chybí.

   Když se podívám na foto z jakéhosi pochodu,
   kde kráčí, zabalen do vlajky extrémistické Antify,
   pirátský Vůdce, mohu jeho prostoduché voliče a obdivovatele pouze politovat.

   A protože sleduji politickou scénu převážně
   v sousedním Německu,vím, jaká je ANTIFA verbež
   a mohu jen doufat, že v řadách jejich členů jsou
   i u nás infiltrováni agenti BIS,
   pokud se zrovna nemíchají do školních osnov...

   A teď si dám šlofíka.
   #wolf

   Smazat
  3. Dle mého: Šlo a jde jen o peníze, je to jen další nápad, jak ten stát podojit. Předchozí strany a hnutí u moci si rozebraly majetky, tito věří, že jim dáme dostatek času k loupeži. Ti prozíravější z nich sní o sladším cecíku v EU parlamentu. Q.

   Smazat
 12. Nevím, proč se za vás,kteří jste volili Piráty, musím stydět. Nemohli by jste tak činit sami?

  OdpovědětSmazat
 13. Hŕibe,jak mohli Českoslovenští vojáci na východní frontě bojovat proti komunizmu když někteří z nich byly komunisté?
  Vy piráti a spol udeláte z Bendery a Hitlera národní hrdiny. Dopadnete jak zelení a VV.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:12
   "Piráte Hřibe jak mohli Českoslovenští vojáci na východní frontě bojovat proti komunismu..."
   Asi tak nějak jako když podle jiného piráta Jan Masaryk už cosi také psal na internetu ...

   Smazat
 14. Piráty volil můj kolega horník 50let,jeho přítelkyně má 29let,jsou to alkoholici a huliči marihuany.Tak si udělejte úsudek.

  OdpovědětSmazat
 15. Vždy jsem si myslel, že piráti jsou jen odnoží topky przentujícími se jako mladí a schopni, ale spíše všeho schopni intelektuálové. Takže z jejich strany mě nic nepřekvapí. Naopak je mi líto občanů, kteří jim dali hlas v domnění, že přijde něco jiného. Nejvíce mě však zaráží, že nikoho, ani z parlamentních stran nezajímá jak je to vlastně s Bartošem a jeho zednářstvím přestože tyto informace kolují na internetu. Ještě jsem neviděl, ani v parlamentu, že by někdo tuto kartu zvedl.

  OdpovědětSmazat
 16. Primáti jsou ve sněmovně jako zástupci svého druhu.

  OdpovědětSmazat
 17. Hřib Satan je prachobyčejný idiot, samolibý nafoukanec a grázl, což vlastně dokládá svým členstvím u bandy pirátů. To hovoří samo za sebe...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím jest-li je trotl od narození,nebo za peníze.

   Smazat
 18. Toto si platíme z daní:

  Pirát poslanec Vymazal - prý mu bylo zima (ubohá výmluva na úrovni mateřské školky)- měl být okamžitě odvolán za zneužití služebního bytu.

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pirati-tomas-vymazal-tezba-kryptomeny-v-poslaneckem-byte-vytapeni-spotreba-energie-elektrina-p.A180524_110914_domaci_fer

  Bartoš zednář
  https://gloria.tv/article/idB9UB97cxoD26vLyhfQ2WeYx

  Michálkova partnerka Krausová - evropské hodnoty

  https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/568792/pritelkyne-pirata-michalka-podruhe-v-akci-valecek-vystridala-okurka.html

  Michálek - TGM a internet

  https://g.cz/neverte-vsemu-co-vidite-na-internetu-to-rikal-uz-masaryk-pirat-michalek-v-rozhovoru-glosuje-protidrahosovskou-kampan/

  Pikal neví (naštěstí)

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pirat-pikal-statni-oceneni-sys-kscm-omluva.A180526_193653_domaci_kop

  OdpovědětSmazat
 19. CYP JAK HŘYB, se říkalo v Ostravě. Jinak je to sprostá svině,
  plivající po obětech fašismu a nacismu.

  OdpovědětSmazat
 20. S tupcem, nelze diskutovat. Jde o zdraví.

  OdpovědětSmazat
 21. A kdo byl organizátorem akce? O akci se mezi veřejností nic neví - jsme také členy SLS. Nikde ani zmínka. Bylo to tedy pro zvané a potom se paní Vítová nemůže divit. Musela také vědět, co je pan primátor za kvítko z čertovy zahrádky. Mezi organizátory patří také Česká obec legionářská - a tam už se nelze divit ničemu. Ti už si pletou legionáře s vojáky 2. světové války a na svých "národních" poutích do Ruska dělají jen ostudu. Jejich návštěvy v RF připomínají špatné politické agitky - v tom lepším případě, v horším tam jedou záměrně, aby "těm zlým a hloupým Rusům" ukázali, jací jsme v současnosti pašáci.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.