Reklama

pátek 8. března 2019

Pozvánka na pietní akt ke 20. výročí letecké agrese států NATO proti Srbsku a Černé Hoře


8. 3. 2019 KosovoonlineCz


36 komentářů :

 1. Bombardování bývalé Jugoslavie byl válečný zločin, kterého se dopustily státy NATO na čele s USA. Je obrovská ostuda, že na tomto bombardování máme podíl, jako Česká republika, také i když nepřímo. Měli bychom se oficielně omluvit všem, kteří bombardováním utrpěli a podílet se na škodách, které toto zvěrstvo způsobilo. Jednoznačně na tomto zvěrstvu nesou odpovědnost Spojené státy Americké a jejich vrcholné vedení, tedy vláda, která by měla být postavená před válečný soud.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Je to pro nás obrovská ostuda už jenom proto, že v době přepadení Československa fašistickou německou armádou před druhou světovou válkou, bylo to Srbsko, které jednoznačně postavilo za Československo a bylo ochotné poskytnout vojenskou pomoc v případě, že by jsme se bránili. Tedy v době, kdy nás Británie, Francie, Itálie, USA a další demokratické západní státy hodily přes palubu, postavili se za nás Srbové i když to neměli také lehké, ale věděli, že jsme v maléru a spěchali nám na pomoc. Za to jsme se jim my odvděčili bombardováním a pak ještě uznáním samostatného Kosova, což je vrchol podrazáctví vůči Srbskému národu. Měli bychom se hluboce stydět.

   Smazat
  2. Bol to hnus, humanitné bombardovanie Srbska. No Američania sa v tom neviezli sami. Bolo to v najvyššom záujme vrcholných predstavitelov Nemecka hneď po anexii Nemeckej demokratickej republiky. Ale to ešte nie je ten vrchol podrazáctva voči Srbsku zo strany Slovenska. Vrcholom je spoluúčasť Slovenska na okupácii juhoSrbskej provincie Kosovo. Práve od tých čo vyše polroka ronia krokodílie slzy nad takzvanou "okupáciou" Československa v r.1968 a čo z nášho volakedy okupovaného národa spravili národ okupantov, podrazákov a vtieravých odporných podpindosníkov. Môj profil Ukrofil

   Smazat
  3. Moshe to vysvetlil ve sve zpovedi jeho idioto zpusobem v jinem clanku Barandov TV -Zeman-jinak smejd

   Smazat
 2. A pak, kdo je teroristou č. 1 ve Světě. A věřte, když ten největší terorista světa řve chyťte teroristu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už brzo ho dopadnou! A pak - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png


   Smazat
 3. Tady se fischer snaží aby bylo hůř:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903079397935-fischer-ohromil-rusko-se-snazi-zmenit-povalecnou-mapu-evropy-je-potreba-odpovedet-silou/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...tak ať na ně ten Fischer, ten kretén plešatej, vší svojí silou udeří!!! A vezme si k tomu aspoň SchláffenDrecka, Langsádlovou a Myrku Němcovou...

   Smazat
  2. Vypelichal mu i mozek. Na jeho vyhrožování silou je dobré pořekadlo - kdo seje vítr, sklidí bouři.

   Smazat
 4. Fischerem za koho kopes ty svině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fisher po prihlásení sa Nemecka na "zakázanú" vojenskú akciu prvýkrát v ich povojnových dejinách mimo Nemecka, dostal na jednej tlačovke červenou farbou po papuli od jedného prítomného účastníka. Zrejme mu to nepomohlo. Potreboval by viac naložiť po tej jeho vypatlanej gebuli. Presne ako to tu niekto poveda: " chcete násilie? Ako si želáte, budete ho mať!" Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Jarin odstraněn autorem... No vidíš, moulo, tak to je správně! Jen tak dál. :-D

   Smazat
 5. Srbove pouze sklidili, co zaseli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naposledy se v Evropě něco podobného říkalo o Německu v r.1945, a dnes se už lituje například bombardování Drážďan. Jenže nacisté vedli útočnou válku proti evropským státům...

   Američané použili podobnou větu při bombardování H & N. Jenže Japonci vedli útočnou válku proti asijským státům...

   Nějak mi uniklo, proti jakému státu vedlo Srbsko roku 1999 útočnou válku. Zvlášť když nejvíce zničenými byla Vojvodina, Bělehrad a Kosovo , a pár bomb se dostalo i Republice Srpske, která je součástí Bosny a ne Srbska.

   Nacisté podobnou větu použili při bombardování Rotterdamu, Američané při bombardování Fallúdži. Ti bombardovaní si to vždy zaslouží. Nezapomeň na to, kdoví co se semele v budoucnu.

   Smazat
  2. Srbové bojovali proti teroristům. Co je na tom špatného?

   Nelíbí se to jen teroristům!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 9:10
   To už jsi tady pastoval několikrát, ty debile, a přitom to ani není tvůj text, ty psát neumíš.

   Nikoho to nezajímá, odpovídám ti jen proto, aby ostatní a nováčci v diskusi věděli, co jsi zač, a nesnažili se reagovat.

   Smazat
 6. Jarin,kecáš blbosti stejně,jako naši novináři.Nikdy jsi tam nebyl,tak drž ústa.Já tam byl a to dokonce v Kososvu v jižní části v městečku Péc.Všude plno povalečů albánského původu a jak nám místní Srbové přiznali,jejich ženy nosily v kalhotkách malou pistoli na poslední ochranu proti přepadení.Albánci po nocích chodili vypalovat srbské domy,aby změnili etniku tohoto území a proto jim Bělehrad odebral autonomii.Tamní Albánci jsou ještě horší,než zdejší cikáni.Policie tam musela chodit v noci v neprůstřelných vestách a každou noc se v hraničních horách střílelo.Jenže proamerickému vlezřitníkovi se to nedá vysvětlit.Ten dostal pokyny z Washingtonu a českých presstitutů.Jinak se Jarin někde používá jako nadávka místo blbec.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Co na to Balkánská řeznice?

  OdpovědětSmazat
 8. Největší ostuda pro ČR je, že se podle Václava Havla, který označil bombardování a vraždění nevinných lidí v bývalé Jugoslávií za humanitární jmenuje pražské letiště.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, sluníčkáři!Což takhle do budoucna navrhnout přejmenování Václavského náměstí na Madeleine Albright square?

   Smazat
  2. lžete, nikdy to neřekl

   Smazat
  3. 17:10, anooo!!!! Anebo Clark Wesley Bridge, bývalý Karlův most.

   17:39, neřekl to tak, řekl to kulantněji, něco jako: "..nálety bomby nejsou povahy zištné, ale jejich povaha je výlučně humanitární..".
   Zajímavé, že all peoples around the World to pochopili tak, že toto milé rčení parafrázovali na: "Bombing for humanity is like fucking for virginity"

   Tak to bude asi těch ostatních 7 miliard lidí úplně blbých.

   Smazat
  4. Ten ráčkující vlastizrádce Hejvl to prohlásil v rozhovoru pro Le Monde v květnu 1999.

   17:39 je prachobyčejný hlupák!!!

   Smazat
 9. to určitě, dostali po hubě za to, co provedli. Srbové napadli ostatní státy vraždili jejich obyvatele, páchali genocidu.
  Takové obklíčené Sarajevo a střelnice vrahů srbů na obyvatele je takové svinstvo, že se to nedá pochopit!!!
  Nereagovali na rezoluce, tak přišla odpověď, která to svinstvo ukončila. Kdyby nebyly nálety (bohužel) tak je Sarajevo po smrti.
  Je jasné, že řada pitomců si myslí, že NATO jen tak z nudy napadla chudáky srby. Tak to nebylo a není.
  Tento web je proruskobolševická stoka, žumpa rochnící se ve lžích. A její majitel kandiduje za další stoku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.38 Které státy Srbové napadli ?

   Smazat
  2. 17:38, ještěéé :D. Takový hokej v událostech teprve nedávných, to je na udělení ceny splašeného zuřivého poplety. Tedy pokud to neděláte schválně...

   Dědoušku, Sarajevo je v Bosně, článek je o Srbsku. Události v Bosně se týkaly jen Bosny, s tím Srbsko nic nemá, Jugoslávie byla dávno out. A v Bosně se událo víc věcí, nejen obléhání Sarajeva. Třeba systematické bestiální vyvražďování srbských obyvatel ve východní Bosně. Tehdy tam probíhala krvavá občanská válka .

   Chtělo by to nahlédnout alespoň do Wikipedie a pak plácat.

   Smazat
  3. 17:48 mne pobavil. Nejen že to je hlupák a lhář. On je ještě "zapálený pro muslimskou věc". Allahu akbar!

   Smazat
  4. 17.38 svine nic vic nic min

   Smazat
  5. V našem výsostém zájme je poslat zdegenerovanou slovanskomužyckou populaci proti sobě, aby se navzájem vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe*) už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
  6. oprava: výsostném zájmu

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.