Reklama

čtvrtek 7. března 2019

Pravda je v USA cenzurována

Paul Craig Roberts
7. 3. 2019  PaulCraigRoberts
 Byl jsem nucen podniknout kroky k ochraně svého webu proti zásahům zvenčí. Celý archiv mých rozhovorů pro nejrůznější organizace se mi jednoho dne totiž z počítače vypařil. A od svých čtenářů jsem náhle začal dostávat zprávy, že se jim z jejich internetového adresáře moje pošta ztratila. A tak teprve Soren Konsgaard mi pomohl archiv mých rozhovorů obnovit a pro jistotu jej celý přesunul na adresu zašifrovaného poskytovatele.

A právě Soren Konsgaard nám osvětluje současnou šířící se cenzuru, používanou vládami ke kontrole a řízení všech vysvětlení, a vyzbrojuje nás informacemi, jež je možno použít k ochraně našeho soukromí i k nepřerušovanému přístupu k vysvětlení reálným a pravdivým.

Soren Konsgaard k těmto problémům píše:

Docela značný počet čtenářů si v poslední době stěžoval, že jim náhle přestala docházet pošta z Organizace P.C.Robertse, což je nejpravděpodobněji dílem cenzury googlu. Vláda zpolitizovala pravdu a velké částky peněz vrhla na to, aby umlčela či uvěznila všechny kritiky své politiky, a současně aby zatlačila na všechna digitální média, aby ze svých programů vyřadila kritické informace vztahující se k 11. září 2001, k psychofarmaceutickému průmyslu, k vojenskobezpečnostnímu komplexu, k izraelské lobby v USA, k Wall Streetu, k velkým bankám a k americkému imperializmu. Fakta se prostě stala personami non grata a „novou pravdou“ se stala vysvětlení oficiální. Pokud tedy chcete dostávat poštu P.C.Robertse i nadále a nepřerušovaně, odpojte se od hlavních klientů vlastněných googlem, jako jsou např. Gmail, Hotmail a Yahoo, a požádejte o poštu šifrovanou, která na rozdíl od firem vyjmenovaných od vás nepožaduje žádné vaše osobní informace. Službu takovéhoto typu poskytuje např. www.protonmail.com, která je zatím svobodná a stoprocentně zašifrována.

Vlády mohou kontrolovat a řídit příběhy a jejich vnímání veřejnosti plně jen pokud už neexistuje absolutně žádná možnost, jak se dostat k informacím skutečně pravdivým.

Zatím je tato možnost, i když v míře vskutku minimální, k dispozici. Využijme ji.

Vybral a přeložil Lubomír Man

47 komentářů :

 1. Spíš by měl napsat nepohodlný názor je cenzurován- nikdo nemáme patent na pravdu a nikdo nevíme úplně vše.

  OdpovědětSmazat
 2. Trumbero Robertsi,
  v USA tvé konspirační fantasmagorie nikoho nezajímají a nestojíš nikomu za to aby tě jakkoli cenzuroval.
  Naopak, tvoje už mnohaleté vlastizrádné pomlouvání tvé domoviny je nejlepším důkazem absolutní svobody slova v USA.
  Kdybys tak jak píšeš o USA psal ve tvém milovaném Rusku o ruském režimu, tak už jsi se dávno "ztratil" debile.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 19:54,
   vám nevadí, že za blba jste tady jen Vy !!! Pád Tří domečků v New Yorku po dvou letadlech totiž žádná konspirační teorie není, celý zločin vlády USA je potvrzen fyzikálními zákony, které ani americká propaganda nemůže popřít a jen naprostý nevzdělaný idiot může těm americkým zločincům věřit !! Zdraví Herout.

   Smazat
  2. 20:27
   A proč do Wtc teda ta letadla narážela? A kdo je eda pilotova? Sebevražední agenti cia?
   Pak se nedivte že jste lidem pro srandu

   Smazat
  3. 20:36
   A proč jste tak hloupej? A kdo to má na svědomí?
   Pošetilý Bůh?
   Pak se nedivte, že jste všem pro smích?

   Smazat
  4. Já toho příspěvatele rád čtu, protože mu nelze upřít, že jeho sprosťárny mají úroveň. On nemusí být přímo idiot, jeho sloh to nenaznačuje, stačí, jestli to je fanatik. A s fanatiky diskutovat je přece zbytečné.
   Vykládat mu, že náraz letadla do ocelového mrakodrapu byl jako náraz letícího holuba do slona, anebo že je samovolné zhroucení do půdorysu v rozporu s fyzikálními zákony, je pro něj zbytečné.

   Smazat
  5. Je smutné jako 19:54 hloupě napadá autora. Není schopen argumentovat, ta kádruje, pomlouvá autora, ale podstatu autorovy úvahy není schopen ani vyvrátit, ani oglosovat. Je mi ho líto. Navíc svou nejistotu a argumentační prázdnotu podtrhne urážkami a nadávkami.
   V podstatě se jedná o těžkého a politováníhodného sociopata. Pravda, svému okolí i nebezpečného.
   Ostatně, jak to říkával Werich? Býk je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a idiot ze všech stran.

   Smazat
  6. 21:53 a 22:18

   Protože jste neodpověděli tak se vás ptám znova. Proč do WTC tedy narážely ty Boeingy, když ty baráky byly podminované a kdo ty letadla teda pilotoval??? Sebevražední agenti CIA?

   Dále, kde zmizel let 77 a kde je těch cca 60 pasažérů z toho letu, když tedy to letadlo nenarazilo do Pentagonu? Drží je snad CIA na Guantanámu, či co???

   Dále, opravdu si myslíte, že při demolici bylo možné přesně zařídit, aby dvě hlavní budovy při pádu poškodily WTC 7?


   Ale chápu. Ono se na to těžko odpovídá aniž byste ze sebe neudělali ještě větší idioty než jste.

   Smazat
  7. 20:36
   Vidíte, že ty správné otázky napadnou i vás.
   Proč by agenti muhábarátu měli páchat sebevraždu s menšími zábranami než stejní vandráci z CIA?

   Smazat
  8. Pan oponent, který tu mluví za "celou Ameriku" nevysvětlil pád třetí budovy.

   A mimochodem, jednou z agend tajných agentur jsou také manipulace a to i s lidmi. Není zase tak těžké maipulovat fanatiky odhodlané k sebevraždě "za správnou věc".

   Když je "pan chytrý" tak chytrý, jako "celá Amerika", pak by nám měl vysvětlit, proč po útoku na WTC, která provedli občané Saúdské Arábie, zaútočily Spojené státy na Afghánistán a ne na Saúdskou?

   Leo

   Smazat
  9. Pane 19:54 je neuvěřitelné že tak vše znalý a geniální člověk chodí na NR. Není to pod Vaší úroveň? Už to že lezete sem mezi nás a stále kecáte ty své hovadiny říkají že jste zvrhlý zdegenerovaný parazit.

   Smazat
  10. Vtipné, myslel jsem, že móda konspiračních teorií o pádu WTC již patří minulosti. Není žádná vláda, seriózní think-tank nebo velká společnost, která by kalkulovala s touto myšlenkou. Pokud někdo vnese do seriózní diskuze (zkuste to říct na Harvardu, Cambridge nebo plénu nějaké mezinárodní organizace) otázku konspirace okolo WTC, skončil. Stane se z něj šašek a nebude mu již více věnována pozornost. Diskuze o WTC zůstává na okrajových webech a pod konspiračními videi. Víte proč? JIstě, nabízela by se otázka, že je to výsledkem nějaké dohody...ale to by jich v tom muselo jet docela hodně ne? Všechny vlády, média, univerzity, filmový průmysl, nadnárodní společnosti nebo globální prediktor či já nevím kdo. Což takhle snazší odpověď? Konspirační teorie o 11. září jsou příliš fantaskní a sekundární konspirace k tomu přidávané (vládne nám Bilderberg, Ilumináti, židozednáři, satanismus) ještě více. Snaha konspirátorů zjednodušit celý na svět na vládu omezené skupiny osob v NWO prostě nefunguje. Svět je složitější.

   K-L-M

   Smazat
  11. Pro pana K-L-M z 10:07 h :
   Jste-li placený „manipulátor“, děláte své profesi výraznou ostudu.
   Takže jste asi „užitečný idiot“ (omlouvám se za výraz, ale je to odborný termín).
   Předstíráte znalost problematiky, ale znáte o tom méně než jednu dvacetinu.
   Doporučím Vám, najděte si v historii webu Zvědavec.com cca dva články na toto téma a hlavně v diskuzi pod článkem, ale i v diskuzích pod jinými články si najděte opravdu horlivého a nezpochybnitelně vzdělaného manipulátora (k čemu všemu se vzdělání nehodí…) pod nikem „ppppp“, který „opravdu pečlivě sesbíral útržky fyzikálních jevů a všechny rádoby argumenty dohromady“ na podporu nesmyslu, že dvě letadla shodila tři mrakodrapy!
   Tři mrakodrapy zhroucené do svého půdorysu, navíc ještě z větší části rozmělněné na prach a plazmu, a ten třetí, několik set m vzdálený, se pro jistotu zhroutil sám do sebe až za několik h po pádech obou věží. A spadl za 6.5 s (volný pád je 6 s)!
   Tento pán vždy (i pod jinými niky), když je „výročí“, nebo když „je třeba“, tak se tomu věnuje i několik dnů za sebou a vystupuje vždy jako velice sebevědomý „vědátor“, který je znechucený stupiditou ostatních diskutujících, ale přesto je ochoten pro jejich blaho je vzdělávat..
   Proto navrhuji, aby jste se pro své další veřejné projevy u něj inspiroval.
   (Je zde „malý problém“, že kvůli probíhající cenzuře na netu starší články jsou stále více cenzurované = nedohledatelné v odkazech nebo polovičně funkční, atd.)
   Dávám sem odkaz na jednu diskuzi s panem „ppppp“, na dva články o 11- září. Jeden z nich z r.13 mluví o tom, že celou věc se snaží dostat k soudu ( nepovedlo se) a kdyby jste byl v obraze, tak by jste věděl, že v loňském roce se to opět dostalo k soudu.
   A jeden o „zlobivosti hořících mrakodrapů, že nechtějí padat!
   http://www.zvedavec.org/showip/285247/5396/1/a/
   http://www.zvedavec.org/komentare/2013/02/5369-dokazovy-material-organizacie-architekti-ainzinieri-za-pravdu-o11-septembri-bude-25-februara-2013-predlozeny-sudu
   http://www.zvedavec.org/komentare/2015/09/6588-6-nejdivnejsich-veci-ktere-jsme-zjistili-od-11-zari.htm
   http://www.zvedavec.org/komentare2007/08/2213-nejvyssi-cinsky-mrakodrap-horel-ale-nezhroutil-se.htm
   Jinak termín „konspirační teorie“ vymyslela CIA (je to vyhledatelné) jako zkratku daného postupu pro metodu již staletí známou, jejímž účelem je znevěrohodnění určitého faktu, či popisu skutečnosti. (Novější verze téhož je „nálepkování“!),
   Variantou také je Goebbelsův návod, že „stokrát opakovaná lež se stává pravdou“!!
   Pavel p

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Anonymní 7. března 2019 22:21

   Redakce NR uplatňuje cenzuru na troly, co odvádějí pozornost od tématu článků, na nácky a fašisty, na rasisty a tlučhuby, co zaneřádí diskuzi sáhodlouhými hloupostmi. A samozřejmě maže sprosté útoky na autory článků a na redakci."???

   Anonymní 7. března 2019 23:32 ???

   Anonymní 7. března 2019 6:48

   Nechápu Povolný, proč byste zrovna vy měl být vlastníkem zdrojů pitné vody, která je výnosným obchodovatelným artiklem, v podstatě klíčovým. Ropu nepotřebujete, vodu ano.


   Jana 7. března 2019 7:52

   Blbeček trolíček 18:01 a 6:48 Tá voda patrí tej krajine, v ktorej sa vyskytuje, a to nezmení ani debil ako ty so svojimi páničkami. A prečo by mali nerastné suroviny a voda patriť Rusku, keď je na jeho území? Pretože je ich a zlodeji ako tvoji páničkovia utreli huby, že?


   Anonymní 7. března 2019 13:24

   Kundo 7:52 už jsem ti několikrát psal, abys vypadla s těmi tvými blbymi otázkami. Kokotům nic nepatří, ani oni sobě ne. Nevidím důvod aby otroci vlastnili nejdražší aktiva, které jsou k mání, úrodnou půdu, lesy, Vídni a surovinové zdroje. A nic na tom nezmění pizda, jako jsi ty. Být někde jinde, dostala bys pořádných pár ran holí.

   Václav Dvořák 6. března 2019 20:24

   Zdravím vespolek,

   byl jsme dlouho mimo internet a až nyní jsem si pročetl diskuzi. Obdivuji diskutující, že slušně odpovídají tomu nadávajícímu omezenci, co dobrovolně šíří ubohou propagandu nestydatě nenažrané americké supervelmoci.

   A ještě vzkaz tomu agresivnímu "diskutérovi". Redakce bude vymazávat z diskuze všechny příspěvky, kde budete nadávat a ponižovat ostatní účastníky diskuze. Argumenty, neargumenty. Prostě, jste-li hulvát, nemáte tu co dělat.

   Anonymní 7. března 2019 23:08

   Ne 20:24, je to postižené hovado, které píše sračky pro podobně postižená hovada.

   Odpovědět

   Smazat
  2. Však už ani lŽIDavid se nepokouší předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 4. Nikdo by neměl bagatelizovat pokusy o cenzuru názorů, to vždy signalizuje nástup nějaké totality.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo by neměl bagatelizovat lhaní pošuků jako je tento robertek.

   Smazat
  2. Redakce NR uplatňuje cenzuru na troly, co odvádějí pozornost od tématu článků, na nácky a fašisty, na rasisty a tlučhuby, co zaneřádí diskuzi sáhodlouhými hloupostmi. A samozřejmě maže sprosté útoky na autory článků a na redakci.

   Smazat
 5. Pravda v USA je, ze na Hradniho ozralu sere bilej tesak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kam se hrabe hraní ožrala na toho Bruselského. Mně se líbilo, když kamarády poplácával po tvař, nebo spíš fackoval a jak drželi a vrtěli ocáskem.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 21:02 Aby Tví oponenti viděli, že si neděláš legraci :
   https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/komentar-vesely-muzik-juncker-jeho-roztomily-houser-u-nas-leci-na-protialkoholnim

   Smazat
  4. 21:55 Že ho nevyhodí z práce.

   Smazat
 6. Pravda je nežádoucí element každé moci, která se stala dominantní. Liší se jen míra averze vůči pravdě, která je přímo úměrná samolibosti, zpustlosti, aroganci a zločinnosti dotyčné moci.

  OdpovědětSmazat
 7. No, P.C.R. byl náměstkem ministra financí USA a Vy, co se zde o něm vyjadřujete jako o "pošukovi" a podobně jste to dotáhli jen k mizerné práci spočívající v šíření trockistické nenávisti k lidem s jiným názorem. Jste ubožáci.

  OdpovědětSmazat
 8. 19:54
  Pepku, hned jsem věděl, jakmile se tady objevil článek s PCR, že budeš mezi prvními reagujícími, ovšem bez argumentů k kvěci a stylem tobě, psychopatický degeneráte, vlastním. Nevím, jestli ti dojde, že proti člověku, který by členem vlády Reagana, jsi ty, ubohá nulo, to úplně poslední ho.no u plotu. V pr.eli jsi byl, ho.no am viděl a jenom tady dštíš tu svoji žluč zkrachovalého, nenávistného šaška, zabořeného až po uši v usácké řiti. Ubožák, který se musí živit trollováním.

  P.C.R. was an analyst and adviser at the United States Congress where he was credited as the primary author of the original draft of the Economic Recovery Tax Act of 1981. He was the United States Assistant Secretary of the Treasury for Economic Policy under President Ronald Reagan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je za argument, šášo? Takový Havel byl celkem 14 let prezidentem Československa a ČR a přesto nuly jako ty na něj neustále kydáte hnůj.

   Stačí si projít zpětně předpovědi tohoto debila robertka a porovnat je se skutečností a člověk který nemá IQ houpacího koně jako ty, má jasno.

   Například, Hillary měla být jistou prezidentkou, protože Soros vlastní firmu která spravuje sčítací zařízení. Potom zase měl být na Trumpa spáchán atentát... atd atd
   Vyložené robertsovi prasečiny, jakože oběti a zranění bombového útoku na maraton v Bostnu byly najatí herci, snad ani nemá cenu vzpomínat.
   Prostě je to pošuk, úchyl. Tak jako ty.

   Smazat
  2. Na Havla není potřeba "kydat hnůj".

   Stačí pravda a pravdivě popsané jeho činy a jejich důsledky, aby bylo každému jasné, co byl Havel zač.

   Leo

   Smazat
  3. Pro "Vychovaného a Přechytralého" 22:53 - a co když Robertsova odhalení vedla k tomu, že pachatelé od svého úmyslu upustili (Šoroš nesčítal falešně, na Trumpa zatím nebyl spáchán atentát nebo Hilary nebyla zvolena, protože se Američané chytili včas za nos)?

   A v odpovědi bych přivítal nějakou novu nadávku, "Vychovaný a Přechytralý" se už trapně opakuje.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Mosheho bych vynechal s Radosto i dalsi kolaboranty a zlocince ,pis za stranu tvrdou a ne za stranu ti "HAJZL"

  OdpovědětSmazat
 11. Pan Roberts je znám svým seriózním přístupem k věci. Pokud je Američan, o to více má můj obdiv a nechápu jak mu nějaký pošuk může sprostě tykat. O to hloupější jsou argumenty že v Americe je svoboda a spekulace jak by dopadl v Rusku. Jak říká V. V.Pjakin "Éto děbil". Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem psal, dědku, v Rusku by podobný blábolivý kritik Putina a establišmentu "zmizel" do pár měsíců. Příkladů je neúrekom.

   Tykat zmetkovi, co všechny teroristické útoky jako např Charlie Hebdo označuje za false flag tajných služeb, který lidi s utrženými končetinami na maratonu v Bostnu za najaté herce, klidně budu.

   Smazat
  2. Hlupákovi 23:07 - v ruských médiích probíhá denně množství diskuzních pořadů na ožehavá témata. Běžně v nich vystupují i lidé z opozice a otevřeně ventilují svoje názory. Stačí se kouknout na programy, které šíří české kabelovky, nemluvě o tom, co je možné shlédnout na netu. (Chce to oprášit ruštinu.)

   O takové demokracii se zaklapkovanému propagandistovi 23:07 ani nesnilo. Myslím, že by ji se svou ubohou intelektuální výzbrojí ani nerozdýchal.

   Smazat
  3. 6:27 To je o tobě známý, že jsi čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Takové zločince jako ty, co brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace je v nejvyšším zájmu této země potřeba zlikvidovat i s tvou sortou odporných čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání nás stůj co stůj zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 12. 23:08 A další podobně postižené hovado to glosuje. Řetěz nelze přerušit.

  OdpovědětSmazat
 13. Vy, co nešetříte urážkami na adresu PCR tak nějak neuvádíte žádné pádné argumenty, které by byly schopny vyvrátit jeho názory a naposled ani jeho tvrzení o zásahu vůči jeho elektronickému archivu. Nehledáte co nejpravdvější pohled, hájíte jakési svoje přesvědčení, jestli ne víru, možná dokonce cizí lži, možná ani ne nezištně. Ať už si o PCR myslím cokoli, jste mi nejen podezřelí, ale i trapní. No, komu není dáno rozumu, třeba ani charakteru ...

  OdpovědětSmazat
 14. nonymní7. března 2019 23:07
  Jak jsem psal, dědku, v Rusku by podobný blábolivý kritik Putina a establišmentu "zmizel" do pár měsíců. Příkladů je neúrekom.

  Tykat zmetkovi, co všechny teroristické útoky jako např Charlie Hebdo označuje za false flag tajných služeb, který lidi s utrženými končetinami na maratonu v Bostnu za najaté herce, klidně budu.
  ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
  Ty hovne, ty si múžeš tykat klidně komu chceš. Tebe nikdo nemůže brát vážně, pouze litovat, zakomplexovaná nulo.

  OdpovědětSmazat
 15. Kritici PCR přes mnohdy trochu urážlivý tón mají v jedné věci pravdu. Poukazovat na teroristické útoky jako na "False flag operation" je urážlivé vůči nejen jejich obětem, ale i vůči těm, kterým je tato operace přisuzována. Na druhou stranu má z mého pohledu PCR v mnohém pravdu. Jeho kritika úpadku západních hodnot a degenerace toho, čím Západ kdysi byl, je z mého pohledu pravdivá. Ale to není výsledek konspirace ani false flag k operations. To je výsledek vlády liberálů. Je potřeba jít k volbám a nevolit je! Jenomže to by lidé museli začít být schopni rozlišovat více než dvě polohy a) kavárna b) populisté.

  K-L-M

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro K-L-M z 8.3.v 10:20 h:
   V tomto příspěvku působíte "učasaněji" než v příspěvku v 10:07 h, ale přesto jste nepřesvědčil, že celkově platí, co jsem napsal u Vašeho předchozího příspěvku a co z důvodu, že článek je staršího data, přetiskuji znova sem:
   Pro pana K-L-M z 10:07 h :
   Jste-li placený „manipulátor“, děláte své profesi výraznou ostudu.
   Takže jste asi „užitečný idiot“ (omlouvám se za výraz, ale je to odborný termín).
   Předstíráte znalost problematiky, ale znáte o tom méně než jednu dvacetinu.
   Doporučím Vám, najděte si v historii webu Zvědavec.com cca dva články na toto téma a hlavně v diskuzi pod článkem, ale i v diskuzích pod jinými články si najděte opravdu horlivého a nezpochybnitelně vzdělaného manipulátora (k čemu všemu se vzdělání nehodí…) pod nikem „ppppp“, který „opravdu pečlivě sesbíral útržky fyzikálních jevů a všechny rádoby argumenty dohromady“ na podporu nesmyslu, že dvě letadla shodila tři mrakodrapy!
   Tři mrakodrapy zhroucené do svého půdorysu, navíc ještě z větší části rozmělněné na prach a plazmu, a ten třetí, několik set m vzdálený, se pro jistotu zhroutil sám do sebe až za několik h po pádech obou věží. A spadl za 6.5 s (volný pád je 6 s)!
   Tento pán vždy (i pod jinými niky), když je „výročí“, nebo když „je třeba“, tak se tomu věnuje i několik dnů za sebou a vystupuje vždy jako velice sebevědomý „vědátor“, který je znechucený stupiditou ostatních diskutujících, ale přesto je ochoten pro jejich blaho je vzdělávat..
   Proto navrhuji, aby jste se pro své další veřejné projevy u něj inspiroval.
   (Je zde „malý problém“, že kvůli probíhající cenzuře na netu starší články jsou stále více cenzurované = nedohledatelné v odkazech nebo polovičně funkční, atd.)
   Dávám sem odkaz na jednu diskuzi s panem „ppppp“, na dva články o 11- září. Jeden z nich z r.13 mluví o tom, že celou věc se snaží dostat k soudu ( nepovedlo se) a kdyby jste byl v obraze, tak by jste věděl, že v loňském roce se to opět dostalo k soudu.
   A jeden o „zlobivosti hořících mrakodrapů, že nechtějí padat!
   http://www.zvedavec.org/showip/285247/5396/1/a/
   http://www.zvedavec.org/komentare/2013/02/5369-dokazovy-material-organizacie-architekti-ainzinieri-za-pravdu-o11-septembri-bude-25-februara-2013-predlozeny-sudu
   http://www.zvedavec.org/komentare/2015/09/6588-6-nejdivnejsich-veci-ktere-jsme-zjistili-od-11-zari.htm
   http://www.zvedavec.org/komentare2007/08/2213-nejvyssi-cinsky-mrakodrap-horel-ale-nezhroutil-se.htm
   Jinak termín „konspirační teorie“ vymyslela CIA (je to vyhledatelné) jako zkratku daného postupu pro metodu již staletí známou, jejímž účelem je znevěrohodnění určitého faktu, či popisu skutečnosti. (Novější verze téhož je „nálepkování“!),
   Variantou také je Goebbelsův návod, že „stokrát opakovaná lež se stává pravdou“!!
   Pavel p

   Smazat
  2. 10:20 příliš nechápu, jak mohou být případná fakta, ať na ně upozorňuje kdokoli, vůči komukoli urážlivá. Ať už je živ nebo zemřel. Nanejvýš se mohou někomu nehodit. Pak není těžké pochopit, k čemu a komu je užitečný požadavek "politické korektnosti".

   Smazat
  3. Pane Pavle p.,

   odpovím Vám zde na obra příspěvky. Termín "užitečný idiot" urářlivý samozřejmě je, i když je to "odborný termín", to je koneckonců i termín "debilita" a přesto jistě uznáte, že takto není úplně fér titulovat někoho s kým nesouhlasím. Termín užitečný idiot navíc naznačuje, že zastávané názory argumentačního protivníka a) nejsou jeho, ale jsou převzety nebo implantovány někým cizím a/nebo b) tento člověk nehovoří za své zájmy, ale za zájmy někoho jiného, aniž si to uvědomuje ...ani s jedním se neztotožňuji. Nepovažuji se za odborníka na konstrukční technologie, statiku a koneckonců ani fyziku, zajímala mě vždy řekněme sociální stránka tohoto problému. Pohybuji se nicméně mnoho let mezi lidmi, kteří se profesně zabývají politikou a mezinárodními vztahy, a mohu jedině zopakovat, že zpochybnění událostí 11. září nepatří do diskuzí ve slušné společnosti. Nediskutuje se o tom na univerzitách, stránkách velkých deníků (ani v Maďarsku, Polsku nebo Rusku, nejde tedy o "sluníčkářské" společnosti), na politických a diplomatických jednáních, ani tyto věci nenalezneme v přijatých strategických nebo koncepčních dokumentech na žádné úrovni politického řízení. Diskuze o konspiracích ohledně alternativního vysvětlení událostí 11. září zůstala pouze na okrajových diskuzích na internetu a na méně významných webových stránkách. Proč koneckonců Vámi doporučený vynikající zastánce tzv. "oficiální verze" vystupuje pod nickem "ppppp" někde na webu zvědavec a neslyšíme podobné apologie od rektora ČVUT, děkana MFFUK nebo představitele komory ČKAIT? Důvod je, že "ppppp" to má jako koníček, tak já si tu píši s Vámi. Odborné kruhy to nemají zapotřebí. Nemusí se k tomu vyjadřovat, není to společenské téma. Překvapilo mne proto, že tato konspirace ještě vůbec někde rezonuje.

   S pozdravem,

   K-L-M

   Smazat
 16. Nejlepší na tom je že cenzurují ti co nejvíc vyřvávali o svobodě a demokracii.

  OdpovědětSmazat
 17. Největší zpráva byla, že bývalý prezident George W. Bush se tajně setkal s prezidentem Trumpem v Bílém domě a prosil o prezidentskou milost! Řekl, že bude obchodovat s některými tajnými dokumenty, které dokazují, že Dick Cheney byl zodpovědný za krádež voleb z Gore, připravil útok na falešné vlajky z 11. září na Ameriku a také byl za válkou v Iráku! Laura a George prosili o milosrdenství, ale Tom hlásí, že ani prezident Trump, ani vojenské tribunály nepovolí odpuštění. Vojenská federální věznice v Guantanamo má na planetě Zemi nejhorší zločince! Hillary a Bill Clinton, Obama, Bush, Brennan, Strozk, Holder, abychom jmenovali několik! Nikdy nezveřejnili mrtvé z letadel - proč? https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0,https://www.youtube.com/watch?v=bGJbiyqx_T8

  OdpovědětSmazat
 18. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 7. března 22:39.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 19. I našeho národního Vůdce Miloše napadli hackeři z Alabamy!

  Už dávno je jasné, že na tom „slavném“ Západě panuje DĚSIVÁ bída fyzická i mravní.
  Alespoň nám komunistům, putinistům, zemanistům a babišistů je to už dávno jasné: Kdyby byla na Západě svoboda slova, tak by se tamní proletariát KONEČNĚ dozvěděl o VŘSR, o Velikém Rusku a Velikém Putinovi, BJJP.

  Takové REVOLUČNÍ informace by euroamerický utlačený proletariát probudily z temného zoufalství => na Západě by došlo k vítězné proletářské revoluci, ke svržení kapitalismu a demokracie.

  A právě fakt, že v Euroamerice pořád ještě řádí kapitalismus a demokracie, svědčí NAPROSTO PŘESVĚDČIVĚ o masové cenzuře a vymývání mozků utlačovaných tříd.

  Co je ještě horší: Neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu chtějí vymýt mozky i nám Čechům a Rusům, nám Západoasiatům.
  Proto na nás házejí chemtrails, proto nás očkují, proto mezi námi šíří virus HIV.

  A v poslední době se množí i hackerské útoky na počítače našich národních Vůdců: Např. náš národní Vůdce Miloš zjistil, že mu hackeři z Alabamy na jeho osobní počítač nahráli dětskou pornografii!!
  Ano, až k takovým odpornostem se snižují zarytí obránci evropských hodnot, v marné snaze o zpomalení návratu naší vlasti do lůna Velikého Ruska!!!  Naštěstí se osvobození naší vlasti od NATO a EU nezadržitelně blíží.
  A po vstupu nepřemožitelné Armády Ruské federace nám již nikdo nezabrání ve zrušení internetu.
  Tím pádem získáme OBROVSKÉ množství času na plnění úkolů pětiletého plánu, po vzoru ČLR.

  A ta naše obnovená příslovečná slovanská socialisticko-putinská svoboda slova – to bude panečku něco!
  To i soudruh Paul Craig Roberts si u nás bude moci klidně uložit svůj archiv, v psané podobě, PEČLIVĚ přeložený do češtiny nebo ruštiny, aby jeho obsah mohla řádně zkontrolovat StB a KGB/FSB, zdali neobsahuje nějaké škodlivé stopy evropských hodnot!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.