Reklama

neděle 10. března 2019

Presstitutky zamlčují zprávu OSN o Venezuele

Paul Craig Roberts
10. 3. 2019     Paul Craig Roberts
Nepokládáte za podezřelé, když si presstitutky vymyslí příběh o „humanitární krizi“ ve Venezuele a přitom obě oči i uši zavřou před skutečnou humanitární krizí v Jemenu a v Gaze? Nemyslíte si, že je podivné, když expert Alfred Naurice de Zayas, vyslaný OSN do Venezuely, aby zjistil, jaká situace tam skutečně je a OSN o tom informoval, najednou shledává, že o jeho svědectví nemá zájem ani jedno západní médium a ani jedna západní vláda?


Nemáte za to, že je za hranou, když Washington ukradne Venezuele 21 miliard dolarů, uvrhne na ni hospodářské sankce s cílem tuto zemi destabilizovat a dostat ji do kolen, a obviní venezuelský socializmus a konkrétně pak jeho znárodněný ropný průmysl z toho, že přinesl lidu jen „hlad“? A pak nabídne Venezuele humanitární „pomoc“ ve výši žalostných 21 milionů dolarů?

Pokud jde o domnělý hlad a humanitární krizi ve Venezuele, uvádí se v de Zayasově zprávě pro OSN tohle:

„Organizace OSN pro výživu a zemědělství uvádí ve své zprávě z prosince 2017 a března 2018 37 zemí, trpících nedostatkem potravin. Bolivarská republika Venezuela mezi nimi není“.

V roce 2017 požadala Venezuela Globální fond pro boj s AIDS, tuberkulózou a malárií o pomoc ve formě dodávky léků. Její žádost však byla odmítnura s tím, že Venezuela zůstává bohatou zemí a jako taková nemá na tuto pomoc nárok.

„Krizi ve Venezuele“ nelze ani v nejmenší přirovnat ke krizi v Gaze, Jemenu, Libyi, Syrské demokratické republice, Iráku, Středoaafrické republice, Somálsku a na Haiti“, píše se v Zayasově zprávě pro OSN. A v paragrafu 37 své zprávy de Zayas uvádí:

„Současné hospodářské sankce lze přirovnat ke středověkým obklíčením měst, vedených s úmyslem přimět tato města ke kapitulaci. Sankce 21. století nesměřují ovšem k tomu, aby se vzdala města, ale suverénní státy. A další rozdíl spočívá v tom, že sankce 21. století doprovází manipulace veřejného mínění s pomocí falešných a vymyšlených zpráv a pseudohumanitické rétoriky, jež jsou šířeny s úmyslem posílit ve veřejnosti názor, že „porušování“ lidských práv ospravelňuje použití kriminálních prostředků coby odpovědi.

Lidská práva se tak v rukou mocných stávají zbraní proti méně mocným rivalům“.

Bez ohledu na to, že Zayasova zpráva o Venezuele pro OSN byla první takovou zprávou o Venezuele za posledních 21 let, nesetkala se podle názoru jejího autora s takovým ohlasem, jaký by si zasloužila. Ignorovala ji nejen OSN a média a nevyvolala významnější debatu ani v Radě OSN pro lidská práva.

A.N. de Zayas má pro to logické vysvětlení: „ Je ignorována proto, protože jde proti oficální západní linii, tvrdící, že Venezuela potřebuje změnu režimu“.

A co je za tím vším ještě hlouběji?

A.N. De Zayas má i zde jasno:
„Venezuela má nejen největší přírodní zásoby ropy na světě, ale vlastní i bohatá ložiska zlata, bauxitu a koltanu. Za vlády Madura však není toto bohatství volně přístupné americkým či nadnárodním korporacím“.

Vybral a přeložil Lubomír Man

42 komentářů :

 1. Jestli se podaři strejdovi Putinovi zachránit tu Venezuelu,tak to bude dalši země po Syrii.
  Tady začiná být AMERIKA FIRST fakt v prdeli!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec ne. Amerika je stále vůdčí gigant v oblasti financí, vysokých technologií a vědy, je nejsilnějším státem po vojenské stránce. I když minulých letech díky avanturismu postindustriální politiky globálních chamtivců dost upadla, stále má možnost vrátit se k bývalé síle, jak měl ve svém programu Trump. A docela se mu daří. Jen se na scéně objevil rival - Čína, a svět se začíná polarizovat na dvě velmoci. Mohlo by být ještě jedno podobné centrum, Evropa, jenže to by se musel utvořit projekt Lisabon - Vladivostok, a muselo by skončit to šílenství s masovou imigrací nekompatibilních individuí z Afriky, gender politika a další šílenosti. Musel by se využít potenciál i nových evropských zemí, nejen na zdroj levné pracovní síly a místo na svoz odpadu. Takhle zaostáváme stále víc a víc.

   Smazat
  2. 6:03
   Já si myslím, že USA už je svým vůdcovstvím za zanitem, že už je to jen obr na hliněných nohách, přičemž těmi nohami už je jen a pouze dolar. Až najde kritické množství zemí odvahu opustit dolar, USA se velice rychle zhroutí. Nebudou totiž moci tak snadno rozpouštět v dolaru své astronomické dluhy a dostaví se kumulovaná hyperinflace. Spoléhají jen na to, že by v takovém případě rozpoutaly světovou válku a že tato hrozba nedovolí světu odvrátit se od nich. Jenže nikdo se nedokáže smířit s vyhlídkou, že by chtěl hostit parazita navěky.

   Smazat
  3. Komisařka Jourová tvrdí, že nás může Čína digitálně vypnout. Kde byla, když nás zapínali?

   Smazat
  4. 6:03
   Asi jste padl na hlavu. USA jsou nejzadluženější stát. A jejich papírky tiskne Fed. Ano snad v technologii, ale už ji neumějí ani produkovat. Vše se vyrábí v cizině. A kdyby Trump dokázal stáhnout vojáky domů tak asi brzy vypukne občasnská válka. Protože pro tolik darmojedů by asi potravinové poukázky nestačily.
   Václav

   Smazat
  5. 8:19, 7:57, Nemáte pravdu a zjevně ani přehled. USA mají stále respekt, a to i u Číny. Z TOP10 univerzit světa je jich 7 v USA, mají množství výzkumných center atd. Tohle je ta pravá síla Ameriky, a samozřejmě i dolar a dědictví "kolonialismu" (nebrat doslova).

   To, že se mění rozdělení světa z dob 90.let, kdy existovala jen jedna supervelmoc, která si dělala, co chtěla, to ještě neznamená, že Amerika je před pádem. A buďme tomu rádi, protože tvrdý pád bychom to možná nepřežili. Mmch. nepřeje si to ani Rusko, ani Čína.

   Pokud multipolarita, pak pomalu a bez větších výkyvů, protože je hodně sígrů, kteří by vše řešili válkou, a vidíme to především u některých politiků v USA, kteří mají podchycenou značnou část Evropy a hlavně východní Evropy, včetně post sovětského prostoru. Dokonce s tím začíná i Lukašenko.

   Takže vůbec nevíte, o čem spekulujete. To samozřejmě neznamená, že bezvýhradně souhlasím s jejich politikou. Není také třeba zapomínat na to, že běžní Amíci bojují s podobnou globalistickou pakáží jako my, a agenda třeba takového Sorose jde nejen proti nám a Rusům, ale i proti většinovému obyvatelstvu USA a Evropy. Jen bohužel, ne všichni si to uvědomují.

   Smazat
  6. bravo,jenom to co jsi zaslouží v PRDELI a hodně hluboko

   Smazat
  7. Na vysvětlenou: Coltan je jeden z rudných minerálů pro výrobu tantalu a niobu (ten se v USA jmenuje columbium). Oba kovy jsou si velmi podobné chemicky a nějaký čas se je nedařilo od sebe rozeznat. Použití, které se rozšiřuje, je v elektrolytických kondenzátorech (tantalové se kdysi vyráběly v Lanškrouně a to jak s tekutým, tak s pevným elektrolytem . Tantalové i niobové elektrolytické kondenzátory najdete v nabídce firmy TME.CZ. Hlavním problémem kolem výroby tantalu a niobu je zaměstnávání dětí (hlavním dodavatelem je Kongo) a prakticky žádná recyklace (elektronika končí na skládce).

   Smazat
  8. 17:38 jste šťastný člověk.Žijete v době a ve společnosti,která přeje šmejdům,zlodějům kreténům a užitečným idiotům jako jste vy.Pokud by jste měl žít ve slušné společnosti ,váš idiotismus by vás donutil odejít dobrovolně z tohoto světa.

   Smazat
 2. Pan Roberts má naprostou pravdu usa lžou jako když tisknou:

  http://svobodnenoviny.eu/argentinsti-a-cilsti-obcane-ukazuji-jak-to-je-ve-skutecnosti-ve-venezuele/

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:22 Jenže tady nikdo Soroše nepreferuje, kde jsi to vzal?

   Rusko (a Čína) ve Venezuele chrání svoje investice. Zjevně nabídli něco, co je Maduro ochoten akceptovat víc, než nabídky americké. Jestli Maduro padne, přijdou ruské firmy o miliardy, protože v tomto druhu velkého byznysu se sprostě krade.

   My taky máme dostup k různým informacím z Venezuely. Takže víme, že nejbohatší země Ameriky měla 35% negramotných ještě relativně nedávno. Víme, že byly extrémní sociální rozdíly a v bohaté zemi existovalo velké procento reálné chudiny. Kdyby to tak nebylo, nepřišel by Chávez a po něm Maduro.

   Norsko svého času byla chladná, zaostalá, tmavá díra s věčně ožralým obyvatelstvem. Díky nálezu ropy se z něj stala nejen bohatá země, ale místo s nejvyšší životní úrovní pro VŠECHNY. Jakmile ponecháš v zemi bohaté na suroviny chudobu nízkých vrstev, koleduješ si v budoucnu o pěkný průser.

   Tím samozřejmě nechci ty dva chválit za promrhání rezerv své země, protože reformy sociální oblasti jsou sice fajn, ale finanční stabilitě to neprospívá. Ani korupce...

   Smazat
  2. 3:22
   Tupče, stejně tak byla bohatá Afrika než ji takový jako ty vykradli. Venezuela byla dojnou krávou pro USA bankéře nikoliv lidi. I dnes zadržují banky peníze a zlato Venezuely. Ale proč to takovému dutohlavovi píši. Vždyť si neumíš ani pořádně utřít mastnou hubu.
   Václav

   Smazat
  3. 8:28 Nežvaň russáckej xindle! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelofilcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy bolšánský xindlové budem střílet na loveckej lístek:-)))

   Smazat
 4. Z ráje Ukrajiny odešlo na 8-10 mil, lidí. Tak prosím nestrašit.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak by na světě bylo krásně,kdyby se přestaly vyrábět kvéry na válku,ale jen na obranu vlastních hranic.Jak na obrtlíku,ti,co lezli rusům do zadku,otočili a totéž dělají s USA.Generál Pavel je odstrašující křivácký zmetek,co doma schovává rudou průkazku KSČ.Je úžasné sledovat,jak jsou USA korporáti hladoví po ruském plynu.Až se USA zmocní Ruska,tankery se zkapalněným plynem přestanou plout do Polska.Jenže,Rusku vládne Vladimír Vladimírovič.Takže,máte neokoni smolíka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. do venezuely to maj strejda Sam,cobydup,vyrabovat zdroje za trochu žrádla a toaletní papír.82% fabrik,surovin,včetně pitné vody,vlastní v ČR cizina,především potomci fašistů.A ti rabují a rabují....a naši kolaboranti se tetelí, za 30 jidášských stříbrných,blahem.

   Smazat
  2. Forever Slav napsal:
   26.8.2018 (16.01)
   Lukáš

   Komunistické výmluvy. Kdyby byl ve Venezuele kapitalismus a co nejvíce svobodné hospodářství, vedlo by se lidu Venezuely mnohem lépe, než dnes.

   Smazat
 6. Četl jsem nedávno o Africe. Jeden africký mladý politik řekl: Afrika NEPOTŘEBUJE VAŠI POMOC! Afrika je bohatý světadíl. Jen nám dejte volnost, aby o svém bohatství rozhodovala sama!

  Myslím, že to vypovídá o všem. A platí to i pro ostatní světadíly a samozřejmě i země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Honolulu, ono se už mění. Příkladem může být současná Rwanda. Jejich pohlaváři studovali v USA a jinde ve světě, a pokud je vůle, existuje i cesta. Ačkoliv práce je hodně a vše se může zvrhnout.

   Smazat
 7. Člověka opravdu potěší zjištění, že kdesi žije poctivý muž Alfred Naurice de Zayas, který má odvahu prohlásit, že král je nahý, přestože rej posluhů mručí pravý opak.

  OdpovědětSmazat
 8. To co pise autor pan Roberts je vzdy zajimave a je treba jeho slova cist opatrne !
  Jeho puvod (Atlanta) totiz zarucuje, ze bude vzdy kriticky k Washingtonu . Oni tam maji dlouholetou tradici REBELII a neposlusnosti k Washingtonu ! Ta se tahne jeste z dob obcanske valky !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, že se shodneme. Mám podobný názor už docela dlouho a Robertse čtu jen někdy. Přesněji, jen někdy věnuju jeho zprávám pozornost. Přesto buďte rádi MickeyMousové, že tam někoho podobného máte.

   Smazat
 9. V dnesnich dnech uvadeji statistiky z OSN, ze Caracas je NEJnebezpecnejsi mesto na svete ! Oni se tam velmi svedomite fackuji a dokonce i jejich kriminalita ma politicky nater !

  Vim to vse z prvni ruky, nebot moje kamaradka je z Caracasu a politicky je silne proti vsemu, co zavedl Hugo Chaves !
  Ona vubec, ale vubec nechce zadny "socialismus" a protoze takovych lidi je v Caracasu hodne, tak se tam budou jeste dlouho fackovat. Coz je dobre pro nas, i pro vas !

  A Miami je zase plne KONTRArevolucionaru , kteri nemaji radi "socialistickou Cubu" , coz take neni na skodu !
  Takze ten muj stat Florida, je kazdy den krasnejsi a krasnejsi. (Ale nejaky darebak "socialista" nam zde zdrazil zpopelneni v krematoriu a my jsme duchodci povetsine !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debile nauc se bulharsky a tem to vykladej debile. My americti vime jak to je cechum je to jedno a ty idiote zaclanis proflaknuta kreaturo a jeste k tomu zcela debilni .Kolik ma s trid ? Asi tak 4 dle slohu

   Smazat
 10. Och, ty svatá prostoto! Tedy například v Mósulu, Rakce nebo Mogadišu bude zřejmě bezpečněji.. Stejně tak v Port-au-Prince a Karáčí.. Sweet boy, dnes máš problémy i v metru v Paříži nebo Frankfurtu. Zvlášť v noci. Nečti podobné účelové ratingy.

  V Caracasu už druhý den nejde elektřina, údajně kyberatak na centrální dispečink. Přesto nejsou zaznamenány nějaké příšerné masakry. A něco takového by se už dávno objevilo s palcovými titulky a bohatým obrazovým materiálem. Dyk přece pamatuješ na black-out tuším v LA. A to je USA.
  Ale Fort Myers vypadá příjemně, tam by se určitě nic takového nestalo :)

  OdpovědětSmazat
 11. 11:17 ty jsi opravdu světa znalý chuj, luline

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vřelé povahy... hmmm, to je velmi zajímavé. Horká země, vřelé ženy, to je hezká a lákavá kombinace. )
   Máte fakt pěknou pláž. Jó to jsou uz pravé subtropy, tam se jezdí na dovču. Ale ani město nevypadá špatně, není velké, to se mi líbí.

   Smazat
 13. Bůh obdařil Rusko, Venezuelu, Lybii...ohromným přírodním bohatstvím, nevím, snad jsme měli to lithium zapřít.

  OdpovědětSmazat
 14. Presstitutky nemůže zajímat Jemen nebo Gaza, protože to nezajímá jejich amerického bosse. Toho naopak velmi zajímá venezuelská ropa. A presstitutky jsou jak známo prodejné :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Diskutovat zde se zaprděnými staříky- emigranty 48 a 68 nemá cenu. Jejich frustrace zrádců je veliká. Ztratili to nejcennější - domov. U nás je noc, když ve svých dřevěných US boudách u laciných PC, nemajíc nic jiného ve své životní nudě, píší a hecují jako Bretschneiderové ze Švejka.

  OdpovědětSmazat
 16. http://skrytapravda.cz/zahranicni/2328-bohate-usa-20-lidi-bydli-v-papundeklech-a-obytnych-privesech-to-je-nas-vzor

  Celý text: Bohate-USA.doc

  OdpovědětSmazat
 17. Cenzore ty hovado, ted nedava nic smysl po smazani vseho, kvuli cemu se muzeme hadat. !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O čem by si se chtěl s těmi odulci*) "hádat"?! Tihlencti v mazání sice pilní, ale jinak zapšklí, na Putlerových prdech závislí neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou prdel. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  2. Čau Honolulu, přiznám se, že taky moc nechápu, proč tě smáznul, protože mně se tvůj příspěvek nějak zvlášť rasistický nezdál. Přitom kkta z 18:20 zatím redakce nesmazala.

   Smazat
 18. To rikam porad. Milos Jakes, zdravim soudruhu cest v sest

  OdpovědětSmazat
 19. Právo, pravda a spravedlnost jsou největšími strašáky světové diktatury kapitálu. Proč se divíte, když dělá pro svoje přežití vše i za cenu teroristických válek, genocidy, pomocí zkorumpovaných politiků, armády a policie? Každý si hájí svoji existenci jak umí a kapitál to dovede jen prostřednictvím teroru. Kdyby to uměl lépe a méně drsně, věřím, že by tak učinil. Nechce se mi věřit, že by bez donucení jednal ve shodě s ideologií Adolfa Hitlera! A tak na tapetě je Venezuela, jak se tam krásně bude krást národní majetek, nerostné bohatství!!! Jen si vzpomeňte, jak rozval socialismu odložil hospodářskou krizi kapitálu ve Světě o 15 roků a jen naše země přispěla chudobnému Západnímu kapitálu již cca 10 biliony Kč! (Rozkradený majetek státu + dluhy + roční odlivy "dividend"...!) Nebuďme na kapitalistické teroristy zlí, i oni chtějí žít!

  OdpovědětSmazat
 20. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 10. března 4:02.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 21. Lenin zaplať za naše komunisticko-putinské žurnalisty!
  Je to tak a ne jinak: Zatímco západní presstituti se ZOUFALE pokoušejí o obhajobu evropských hodnot, naši komunisticko-putinští žurnalisti NEÚNAVNĚ ukazují odpornost kapitalismu a demokracie v celé její odpudivé nahotě!
  Prostě: Západní presstituti - zarytí slouhové neomarxistických vrahů z Wall Streetu a Bilderbergu NESTYDATĚ tvrdí, že z Venezuely emigrovaly 3 000 000 osob, že v Caracasu nejde proud atd. apod.

  Zato naši ideově pevní žurnalisti, komunisti a putinisti, v ruských, čínských a kubánských masmédiích uvádějí, Leninsko-putinsky pravdivě, že ve Venezuele je příslovečný socialistický blahobyt, jen trochu bržděný masivní ekonomickou diverzí Západu.

  Je jasné, komu máme věřit, my roduvěrní Češi a Rusové, my Západoasiati, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti: Jedině našincům, komunistům a putinistům!

  Vždyť si dobře pamatujeme, jak NÁDHERNĚ se nám žilo do konce roku 1989, do začátku okupace naší vlasti silami NATO a EU !
  Víme, kdo od nás zrádně prchal na Západ a proč, mizerové jedni líní!! Postřílet jsme je měli všechny na hranicích, s celými rodinami, za tu podlou zradu našeho RADOSTNÉHO budování, za zradu naší slovanské svobody!!!


  Ano, v socialismu panuje příslovečný blahobyt a SKVĚLÉ mezilidské vztahy.
  Zato v kapitalismu a demokracii zuří DĚSIVÁ bída a všudypřítomné násilí, jak to vidíme v Ruské televizi, jako to denně čteme v Haló novinách a Nové Republice.

  Proto víme, že ve Venezuele se pracující žije šťastně, a prchají odtud jen lepšolidi, před spravedlivým trestem.
  Víme, že dodávky energie je nutno ŘÁDNĚ regulovat, aby se zbytečně neplýtvalo, aby byl zajištěn hladký chod národního hospodářství: Však to také známe z vlastní zkušenosti, ze 70. a 80. let, že v rozvinutém socialismu se občas vypíná proud, třeba v létě, přes poledne, aby naše děti jednou žily šťastně, v komunismu, kde se každému dostane PŘESNĚ dle jeho potřeb.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.