Reklama

pátek 15. března 2019

Proč se Američané bojí ukrajinských voleb?

Rostislav Iščenko
15. 3. 2019    ukraina
Velvyslanectví USA upozornilo své občany, že v den volby prezidenta Ukrajiny (první kolo je naplánováno na 31. března) bude lepší, když budou mimo tuto evropskou zemi. Pokud se nešťastnou náhodou ocitnou na území, kontrolovaném kyjevským režimem, pak bude pro ně vhodné, aby zůstali v den voleb doma, a pokud budou příliš chtít jít ven, bude záhodno, aby předem informovali příbuzné a přátele o plánované trase, aby stále sledovali oznámení velvyslanectví USA a aby také dodržovali všechny požadavky místních orgánů činných v trestním řízení.


Myslím, že americké velvyslanectví, které je obeznámeno s ukrajinskou realitou, má pod pojmem "orgán činný v trestním řízení" na mysli jakoukoli osobu v maskáčích, v nějaké uniformě nebo bez uniformy, ale vznášející určité požadavky. A to je správně. ... z pohledu Američanů se i křesťanství stává nebezpečným a agresivním, jakmile je ukrajinizováno a "tomosizováno". Američanům je třeba věřit, Ukrajina je jejich projekt. Vědí nejlépe, co od ní mohou očekávat.Oficiální Amerika, v podobě svého velvyslanectví, se otevřeně bojí ukrajinského monstra, které sama vytvořila. Nebojí se bandy radikálů, nebojí se Porošenka a jeho přisluhovačů, kteří ztratili kontakt s realitou, nebojí se děsivého týmu Tymošenková - Kolomojský - Avakov - Zelenský (připravujícího se chopit se moci a v mžiku dokázat ukrajinskému obyvatelstvu neotřesitelnost pravidla, že každý příští ukrajinský vůdce je mnohem horší než ten předchozí, že nenáviděný předchůdce je brzy vzpomínán s dojetím a něhou), ale právě Ukrajiny jako celku, v dojemné jednotě a boji protikladů, které ji tvoří.

Velvyslanectví nevyčleňuje žádnou sociální ani politickou skupinu, které je třeba se obávat. Nerozlišuje státní moc a opozici, ale radikály a bezpečnostní síly. Prostě Američanům říká, že je to tady nebezpečné a není třeba se přibližovat, a když už k nim přistoupí, je lepší se ničeho nedotýkat rukama a ihned povolat starší a zkušené kolegy, aby jim pomohli vymotat se ze situace bez újmy. Celkově mně doporučení velvyslanectví americkým občanům připomínají instruktáž, kterou hulvácký ženista poskytuje brancům před vstupem na minové pole.

Je příznačné, že podobně se velvyslanectví chovalo před třemi měsíci, kdy se v Sofijské katedrále sešel tzv. sjednocující sjezd, na kterém se dvě rozkolnické církve pokoušely sloučit do třetí, a poslové z Konstantinopolského patriarchátu imitovali kanoničnost představení, aby byl potom Porošenkovi vydán tak kýžený tomos o autokefálii neznámo čeho od neznámo koho (UPC nežádala autokefálii od Ruské pravoslavné církve a rozkolníci stejně do žádné církevní struktury nepatřili).

Takže již tehdy (15. prosince loňského roku) velvyslanectví USA rovněž doporučovalo svým občanům, aby se vyhýbali "vysoce duchovnímu" shromáždění, i když, zdálo by se, se shromáždili biskupové církví, jejichž Bůh je láska. Čeho se měli bát? Ukazuje se však, že z pohledu Američanů se i křesťanství stává nebezpečným a agresivním, jakmile je ukrajinizováno a "tomosizováno". Američanům je třeba věřit, Ukrajina je jejich projekt. Vědí nejlépe, co od ní mohou očekávat.

Jak to že v prosinci v roce 2013, uprostřed boje "lidu, který povstal" proti "krvavému režimu" Janukoviče, na Ukrajině proběhly dodatečné volby do Rady v pěti okruzích, během nichž opozice obviňovala úřady z podvodu. a stovky majdanů se dokonce pokoušely shromažďovat se u UVK (ústřední volební komise), se velvyslanectví nebálo o občany USA a doporučení, aby se drželi dál od Ukrajiny, nehlásalo? Ale teď, když v této zemi zvítězila "evropská demokracie" a Ukrajina se stala součástí "civilizovaného světa", každá větší společenská a politická událost způsobuje mezi americkými diplomaty "medvědí" nemoc.

V USA si jsou dobře vědomi toho, že v procesu odstraňování Janukoviče Majdan, vedený právě jimi, zboural také ukrajinskou státnost. Všechny řídící struktury, všechny orgány činné v trestním řízení byly zdiskreditovány a jejich práce byla na dlouho ochromena. Řídící aparát ale nebyl obnoven. Naopak, jedna struktura za druhou absolvovala několik čistek (lustrací), během nichž byli z vedoucích pozic likvidováni profesionálové (a pak i z nižších pozic) a na jejich místo přicházeli diletanti a marginálové z Majdanu, kteří realizovali sen o zvýšení svého statusu a kteří uměli jen krást. Pak ukrajinský stát odhodil svou sociální funkci a definitivně se proměnil v obrovskou bandu - rakovinový nádor na těle společnosti.

Banda se liší od nejstrašnější diktatury v tom, že diktatura žije podle pravidel, podřizuje se chlebodárci, nepřekračuje rámec povoleného, přinejhorším rychle napravuje chybu. Američany řízené diktatury se snaží nespojovat se s občany USA, dokonce i když proti nim provádějí podvratné aktivity. Jednoduše jsou předáni CIA nebo ministerstvu zahraničí USA, aby se s nimi Američané sami vypořádali. A Američané se vypořádávají.

Bandité prakticky nejsou kontrolováni, a to nejen ze strany zámořských sponzorů, ale ani vlastními atamany. Dnes se jim podřizují, ale zítra ne, dnes jsou velebeni, ale zítra haněni, a někdy jsou vyneseni i nohama napřed. Američané se s tím setkávali v Afghánistánu, Somálsku, Sýrii, Libyi, na dalších místech, kde se bandité, které vychovávali a učili pro vlastní účely, vymykali kontrole a vrhali se na šéfa. Ve všech těchto zemích byly státní struktury napřed zničeny (formálně občanskou válkou, ale ve skutečnosti Američany). Bandity, které nikdo nekontroloval, neměl kdo mírnit, takže dělali, co chtěli, nevěnovali pozornost tomu, zda se jim dostal do rukou Američan nebo občan nějaké jiné země, voják nebo civilista.

V některých zemích bandy ničily stát, aby nikdo nebránil jejich drancování, v jiných se prohlašovaly za stát, aby využily zvyk obyvatelstva podřídit se a aby mohly efektivněji rabovat. Ukrajina překonala všechny. Na ní se stát stal bandou, kterou doplnily ještě samostatné (nestátní) bandy radikálů. Přičemž se poměr sil neustále mění ve prospěch radikálů.

Podle psychologie bandy nemůže být moc pokojně předána úspěšnějšímu konkurentovi. V bandě je moc držena až do konce a konkurenti jsou odstraňováni do té doby, dokud neodstraní je. Pohlavár se samozřejmě může vzdát bez boje, když si uvědomí, že převaha konkurenta je absolutní a odpor je zbytečný. Ale nic dobrého mu to nepřinese. Aby si neusmyslel dělat intriky v naději, že se vrátí k moci, je lepší ho odehnat co nejdál, a aby si neusmyslel vrátit se - zabít.

Vzhledem k tomu, že to všechno vědí, stejně jako skutečnost, že Porošenko cítí nebezpečí a připravuje se bojovat až do konce, Američané varují své občany před nebezpečím, že by se 31. března mohli dostat do epicentra sociální exploze, kdy osud člověka nerozhoduje bohatství, ani intuice, dokonce ani schopnosti přežít, ale náhoda. Další věc je, že velvyslanectví může a mělo dávno varovat své občany, že na Ukrajině to je nebezpečné nejen v den voleb, ale každý den.

Nikdo přesně neví, kdy se to spustí a co bude záminkou, ale všichni chápou, že situace je napjatá do krajnosti a kdykoliv, z jakéhokoliv důvodu to může sklouznout do přímé konfrontace. Výměna hrozeb mezi prezidentem a ministrem vnitra již proběhla. Splní Avakov svůj slib, bude schopen udržet pořádek před volbami a v den voleb? Jakou má vůbec rezervu odolnosti? Američané to nevědí. Vědí jen, že Porošenko nemá žádnou šanci, ale nikdo neví, co bude dál, až na to, že bude mnohem hůř, než je teď - banda se definitivně utrhne z vodítka a nastane chaos.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

39 komentářů :

 1. Tak k tomu nás prý vedou naše rozkládajici se politické subjekty k předáni naši suverenity EU a HLAVNĚ našeho rozpočtu,svobody slova. cenzurou zničeni státu a demokracie,kterou má nahradit diktatura falešného humanismu vlády menšiny nad většinou, což má udržovat strachem jejich opora, teroristé zkušení hrdlořezové,které si dovezou když to krachne nejen z poraženého IS,ale brzy prý i z Ukrajiny!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrovna takový strach je v Bruselu. Poslanci tam v panice pobíhají sem a tam s vědomím že tu chátru už nikdo volit nebude a oni by tak rádi zůstali. Snaží se v EP rychle schválit co nejvíce pitomostí , než je lidi vykopnou.

   Smazat
 2. Vypadá to tak,že každý kdo tam půjde k volbám přispěje k legalizaci másilniků a dobijeni umirajiciho zadluženého státu,kdy jeho rozkradeni taky musi brzy i tamni domorodci zaplatit!
  No indiáni si společně s nimi mohou o tom vyprávět nekonečné přiběhy..

  OdpovědětSmazat
 3. "... každý příští ukrajinský vůdce je mnohem horší než ten předchozí ..."

  Obávám se, že tento výrok není ani z daleka poplatný pouze pro Ukrajinu. Stačí se rozhlédnout po české zemi. S každou výměnou vládnoucí věrchušky dojde většímu a většímu zavšivení státní správy. Nové a nové úřady nám utěšeně rostou a s nimi i počet "úředníků", až nepříjemně často dosazovaných podle zásad loajality a klientelismu. Výsledkem není jenom krvácející státní kasa, ale zejména stále se snižující schopnost vlády skutečně vládnout. Tady to nedopadne dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu se domníváte, že jsou u nás překonávány hrůzy devadesátých let pořípadě hrůzovlády Topolánka či Kalouska?
   Jaroslav Moudrý

   Smazat
 4. Hricáku tak to prostě v té "demokracii" chodí a bude tomu i nadále . Mlčící většina u nás mlčí protože se má ještě jakž takž dobře a má tedy co ztratit . Změna přijde teprve tehdy až tato mlčící většina bude mít co ztratit a bude bojovat už jen o holé přežití .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boji o holé přežití se říká občanská válka. Proto je nutné hájit své zájmy dokud ještě lidé mají co ztratit, je kam ustupovat a existuje nějaká struktura. V chaosu občanské války se těžko něco organizuje a vládnoucí verbež, která ji způsobila, se může jen v ústraní bavit pohledem na to, jak se ta blbá lůza likviduje navzájem a rve se o poslední zbytky.

   Smazat
  2. 7:51 Leda prt! Pouze tam na rozdíl od čecháčkostánu už proběhal důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  3. oprava: proběhla

   Smazat
 5. Spíš to naznačuje,že se něco semele,buď v den voleb,nebo po volbách,pokud Ukrajinci nezvolí toho správného prezidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajinci nikoho volit nebudou. O ničem takovém nerozhodují ! Vše je řízeno Státním Departmenetem SSA. Celé volby jsou jenom hrůzný spektákl a prezidentem bude určen bez ohledu na počet hlasů ten, kdo Pindosům v dané chvíli bude připadat nejvhodnější. Ani sami Pindosové to už ale nyní nejsou schopni zodpovědně určit. Chaos, který nastolili jim v tom brání. Proto i ono vyčkávají. Masakr je nevyhnutelný.

   Smazat
  2. Američané si mohou být zcela jistí, že se něco semele, protože na Ukrajinu už 5 let fedrují se svými spojenci ve zbrani výzbroj a zbraně všeho druhu, které sami ukrajinští vojáci směňovali a prodávali dál. Takže zbraněmi je dokonale vyzbrojeno už nejenom podsvětí a bojůvky všeho druhu, ale pěchotní zbraně si opatřila i řada ukrajinských domácnosti na svou obranu. Nepochybujte, že se najde nějaký ten ukrajinský Anton Špelec, který dá povel k tomu, aby se to začalo mydlit ve velkém. Vivat USA, vivat NATO!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Pro 11:12 To jste opsal z Mein Kampf a doplnil o svoje nápady? Zejména to s těmi rasami a krví. Komunismus nevynalezli v Moskvě (v té době byla opravdu polofeudální), ale v Německu. Tedy na Západě a lidmi s tou nejlepší árijskou krví! Němci. Dekomunizace proběhla také v Polsku a také důkladně. Jen se s těmi poloárijci z Ukrajiny nemohou dohodnout, kdo koho více okradl a kdo povraždil více "těch druhých". A samotný název "Ukrajinci" je novodobý konstrukt. Jednalo se totiž o Malorusko. Ukrajinu jako stát založili Němci v r. 1918 jako území, které otrhli (ukradli) Rusku. Po určitých úpravách hranic to bolševici využili jako jeden ze států SSSR. Vizigóti neměli s Ukrajinou ani s územím, kde teď leží vůbec nic společného. A to ani náhodou. Dobyli Řím a odtáhli do severní Afriky. Na území dnešní Ukrajiny pronikali Vikingové. Ale to je úplně jiná rasa, a jiná krev:))) Takže blábolení v horečnatých snech, jako u rozparcelování Ruska a jeho správu USA atd atp. Přestaň chlastat, blbe!

   Smazat
  5. 17.30 Antimozku Simplexoviči Simplicissime. Sáles & Salomon vám rádi prodají zánovní americký válečný materiál, maskáče a vydkoupí veškerou vaši válečnou kořist... Zejména za zlato, za půdu a zdreoje surovin nabízejí zeleně potištěné papírky z FEDu.

   Smazat
  6. Danny, vy nechápete, že ten hlupák a provokatér jen kopíruje z jiných zdrojů a to lehce upravuje? Netrapte se s odpověďmi a nechte tedakci, ať ten nacistický hnůj smázne. Vždyť to je dokola pořád to samé. Jsou tady zřejmě dva podobní a točí dokola ty samé texty.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 22:53- na rozdíl od Vás, vidím nebezpečí(záchranu) ze západu. Hitler byl produkt proti liberální demokracii té doby, proto nový Áda vznikne také tam, ne na Ukrajině. Jak dopadne v Rusku nevím.

   Smazat
  9. Tak! Snad toho obřezanýho čokoládníka odstavěj a vemou to konečně do ruky vlastenci! když si pustíš tato slova (nezoufej když neumíš ukrajinsky, jsou tam ruský titulky) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!
   Zatímco zdejší odulci jen žvaní podle kremelských notiček! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhne lŽIDavid s koberečkem a začne řezat makovicí o podlahu! A lŽIDvořák hned vedle něj! Nevěř jim a nevol nikoho z nich za žádných okolností, neboť z nich se již brzy stanou muslimové a ty pak skončíš mezi touhle smradlavou hordou odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   A oni se ti budou z moskvabadskýho minaretu leda smát!

   Smazat
 6. Nevím, jestli to vymysleli sami banderovci, nebo jim to nadiktovali skvělí američtí soudruzi (Evropa s výjimkou tupého Petříčka od toho dala ruce pryč). Jak asi mohou dopadnout prezidentské volby, kde voliči dostanou dvoumetrový volební lístek se 44 prezidentskými kandidáty? To je přece předem nastavený rozvrat a chaos, který má Ukrajinu zcela dorazit. A zapadá do toho i náhle organizovaná veřejná ostrakizace americké loutky Porošenka těsně před prezidentskými volbami (místo červených karet dodala US Embasy prasečí plakáty). Každopádně opět vidíme v praxi naplnění římsko-britsko-amerického hesla "divide et impera" (= rozděl a panuj), nic jiného neumějí, jenom rozsévat zášť a rozbroje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší na tom je, že ti, kteří by možná za něco stáli, nemají šanci a tím "nejlepším" z toho hnoje bude zřejmě Timošenko, protože je chamtivá a nechá se uplatit. Možná. Pokud vyhraje Zelenský, nastoupí do rabovačky jeho brutální sponzor Kolomojský a nová válka, pokud Porošenko, bude hrozit občanská válka v celé zemi.

   Smazat
 7. Prasečenko nevyhraje volby tak to vezme vojenským převratem jemu by to bylo podobné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aby naopak neprohrál i svůj život - už byl zavražděn nějaký jeho Goebbels, hlavní informační konzultant Alexandr Buchtatov

   Smazat
 8. Nikdo přesně neví, kdy se to spustí a co bude záminkou, ale všichni chápou, že situace je napjatá do krajnosti a kdykoliv, z jakéhokoliv důvodu to může sklouznout do přímé konfrontace

  ----
  Pane Iščenko, obávám se, že jistá skupina osob velmi dobře ví, kdy ta mela začne a čím to skončí. Oni to totiž plánují, a v případě drobných odchylek mají své cíle pojištěné plánem B a možná i plánem C.
  Ti co neplánují a nic netuší budou jako překvapení až do svého konce.
  Avakov je stejně jako Poroš jen loutka - kohouti vhozeni do kolbiště. Po rvačce přijde chozjanin s ostrým nožem a začne rozsévat mír mezi unavenými kohouty.

  A jediná naděje pro prosté Ukrajince je zase na východě. Pro vzteklé banderovské psy je naději snad jen zázrak.
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Anonymní15. března 2019 11:15
   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe?
   -----------------------
   Chudáku.
   Koloděj

   Smazat
  3. 17:35 a všechny tvé předešlé výblitky...ty musíš být ale obrkretén

   Smazat
  4. oprava času: určeno pro 20:30 ....

   Smazat
 9. "Vrah o morálce káže...", zpívá v jedné ze svých písní nezapomenutelný Karel Kryl. Patřím k lidem, kteří změny po listopadu 1989 přivítali s úlevou, radostí a vírou v lepší příští. Když jsem potom v roce 1990 opouštěl tehdejší ještě Československo a na pět let se zabydlel na jihu afrického kontinentu, netušil jsem, že se vrátím do jiného státu, mezi jiné lidi. Pozemky kolem chat a chalup v mých milovaných Jeseníkách oplocené, sousedé se předváděli, kdo má lepší auto, stále zvětšujícím se víkendovým obydlím chybělo už jen ono pověstné cimbuří. Z tolik obdivované výkladní skříně demokracie a svobody z USA, se stal agresor a rozvraceč států, zřízení a pod prezidentováním Bushe jr. pomstychtivé monstrum dávající na odiv celému světu svou nadřazenost. Vím, že budu osočován z toho, že zde vytahuji fakta, která dýchají dávnou minulostí, ale jak nazvat imigranty do Nového světa, kteří ve jménu svého Boha vyvražďovali původní indiánské obyvatelstvo. Dnes potomci těchto imigrantů proti novým imigrantům staví vysoké neprostupné zdi. Když se někdo i ve vlastní zemi snaží svou vůli prosadit se zbraní v ruce je nazván teroristou a jeho země je z výšky několika kilometrů zdevastována a doslova rozbombardována potomky bývalých imigrantů do Nového světa. Potomci imigrantů do Nového světa doslova vytrhli a vykořenili několik milionů černochů a kvůli svému pohodlí a pocitu nadřazenosti je zotročili. Není to zase tak dávno, kdy potomci imigrantů do Nového světa polepovali různá místa tohoto Nového světa tabulkami " Only for white ". Dnes potomci imigrantů do Nového světa chtějí diktovat pokud možno celému světu, chtějí rozhodovat co není demokratické v zemi s tisíciletou tradicí, v Číně. A zároveň chrochtat blahem nad krásou demokracie v jakémsi státním slepenci, který zbyl po koloniálních zemích, v Saudské Arábii. Ve své honbě za nerosty a bohatstvím mají vrcholní politici potomků imigrantů do Nového světa své strategické zájmy v Evropě, Asii, Pacifiku, Africe. Prostě všude, kde jen zavane odér ropy, kde se jen blýskne šupinka zlata, nebo kde jen náznakem ucítí "kšeft". Nechci se však dožít změny, protože ta bude doprovázena třeskem takovým, že zde "nezůstane na kameni kámen", jak zpívá nezapomenutelný Honza Nedvěd. Pěkný víkend František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:37..dnešek je výsledkem takových "vítačů s úlevou",jako jste vy

   Smazat
  2. František má velkou pravdu. Přivítali jsme změnu s velikou nadějí. Kdo byl tehdy proti změnám, patřil většinou k vyšším stranickým funkcionářů. A ti měli máslo na hlavně za zavrhli normalizaci, čistky, pronásledování lidí, kolaboraci s okupanty.

   Smazat
 10. Nemyslím, že by se USA musely moc obávat voleb na Ukrajině. Proč? Protože si nemyslím, že by na Ukrajině padla vláda nacistů! Porážka znovu oživlého nacismu v zemích někdejší východní Evropy, které si prošly závanem socíalismu (mimo Ukrajinu Polsko, pobaltské země, Chorvatsko....) nehrozí a USA mohou být spokojené. Až ale nacismus ve východní Evropě bude poražen, pak se budou muset skutečně USA obávat! Jen si vzpomeňte, jaké báječné kšefty dělaly USA za 2. světové války a jak na Evropě a také SSSR zbohatly! V USA vzývají nacismus a teroristické války jako naději pro přežití kapitálu. Mír, to je kapitálu smrt!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:39, jen víte, oni ty bandy jsou ozbrojené, a vy nikdy nevíte, jak jim v kebuli přepne. Nacisté, které stvořili, uznávají jenom svou krev, perou se dokonce i mezi sebou, a jedná se především o násilníky. Tam si nikdy nejste jistý, kdy a kde se začne střílet. Navíc nacisté dobře vědí, že jejich loupeživá vláda nejen sprostě krade, ale také je loutkou v rukách americké ambasády. To mnohé z nich uráží. Oni sami sebe považují za vznešenou elitu s právem loupit a ti chytřejší tady vidí, že se jim uznání nedostává, ale naopak jsou zneužíváni.

   Jak je napsáno. Američané dobře vědí, co stvořili. Je to jako Islámský stát. Jedná se o násilné skupiny, kteří ani Amíky ani nikoho dalšího nepřijímají. Proto byli podporováni. Bezuzdné násilí ve společnosti se velice hodí, jelikož tu společnost určenou k likvidaci, destruují vlastníma rukama. Tím se šetří vlastní zdroje.

   Ukrajina není zajímavá jen jako nabroušené kopí proti Rusku a klacek propagandy, ale zároveň slouží jako polygon na nácvik metody vnitřního rozvratu, který by proti němu mohl být použit. Rusko už zažilo dvě barevné revoluce, několik vyprovokovaných válek, dva bankroty a zatím to ustálo.

   Smazat
 11. Je pozoruhodné, že USA před tamní nevypočitatelnou svoločí varují své lidi, zatímco jejich lokaj - oranžový petříček, co se nějak ocitl v ministerském křesle babičokovy vlády, byl ještě i nedávno se situací v banderistánu nadmíru spokojen.
  Nebo že by předtím nedostal z US ambasády ani noty ani to varování?
  Snad mu to teď dovysvětlí zdejší swarzenbergové aj. zadolárkové štětiny, kteří tam jezdívali ve prospěch svých US loutkovodičů hodně přihřívat majdanový puč, k jehož vítězným stránkám náleží podlomená ekonomika i stát a jeho instituce, stejně jako desetitisíce zabitých civilů v "karatelské" válce režimu vedené proti jejich východním ruskojazyčným.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petříček s Pochem, Štětinou a Schwarzenbergem by měli na UA odjet jako LAKMUSOVÉ PAPÍRKY USA... aby UA nerecyklovali pravé Amíky, ale "náš odpad".

   Smazat
  2. Nevím, zda by se Petříčkovi nemělo říkat Pochýček.

   Smazat
  3. Evropan Petříček hájí evropské ideje, stejně jako kdysi evropští dobrovolníci, kteří 22. června 1941 překračovali sovětské hranice a kteří na rozdíl o něho byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  4. Takový slint, jako je tento (16:32), tak to mohl zplodit (či opsat?) jen beznadějný vypatlanec.
   Nadto kombinovaný s nacistickým dobytkem.

   Smazat
  5. 11:58 Víš odulý*) čechomužylu, vlastenectví je hlavně rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! A podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí proti nerovnostářské přirozené společnosti, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.