Reklama

neděle 10. března 2019

Protiruská hysterie za účelem konfiskace libyjské ropy

10. 3. 2019  KatehonZvědavec
Britský deník Telegraph hodil do mediálního prostoru další protiruské dezinformace o údajné „přítomnosti žoldnéřů z Ruska“ v Libyi.
Zajímavé na tom je, že samotné noviny Telegraph přímo píší o tom, že nepodložená tvrzení o „stovkách žoldáků“ z „ruské skupiny Wagner PMC“ v Libyi jsou založena na fámách.


Nicméně noviny vyvozují dalekosáhlé závěry z těchto falešných zpráv.

Noviny tvrdí, že „žoldnéři z Ruska“ podporují velitele Libyjské národní armády Chalífu Haftara v operacích proti teroristům v Libyi, aby zajistili „ekonomickou expanzi“ Moskvy v Africe.

Telegraph tvrdí, že Rusko chce zabránit tomu, aby Západ reguloval tok libyjské ropy, která jde do Evropy.

Podobné falešné zprávy, které se řinou ze stránek novin z mlhavého Albionu, se hromadně dostávají do rozsáhlého počtu médií v různých zemích.

Připomeňme si, že v roce 2011 Británie, Spojené státy a další země, členové kriminální aliance NATO, zahájily zrádnou agresi proti nezávislé svrchované libyjské džamahírii, aby neokolonizovaly bohaté přírodní zdroje země, které před 50 lety libyjský lid, podporující revoluci FATEH, nabyl zpět. Tato agrese pokračuje do dnešních dnů. Země, která se stala jednou z nejrozvinutějších v arabském světě během vůdcovství Muammara Kaddáfího, byla zcela zpustošena, část území je v rukou teroristických gangů. Tyto teroristy financuje a vyzbrojuje aliance NATO a jejich satelity v arabském světě.

Navíc všechny miliardy z libyjské džamahírie, které Západ v roce 2011 zmrazil, a jež byly určeny pro mezinárodní rozvojové projekty, mají pod kontrolou Spojené státy a jejich spojenci a používají je ke svému obohacení.

Ropná pole, ropovody a terminály mají ve skutečnosti pod kontrolou západní společnosti.

Vláda loutky Sarraje v Tripolisu je pod jejich kontrolou.

Je potvrzeno, že západní sdělovací prostředky, především ty anglosaské, mají za úkol šířit podvrhy a falešné spekulace, aby očernily Rusko a hanobily jeho rostoucí vliv na procesy mírového politického urovnání v Libyi.

Avšak libyjští vlastenci, kteří připravují čestné a otevřené prezidentské a parlamentní volby v zemi pod záštitou OSN, dobře ví, která ze zemí - externích hráčů na libyjské šachovnici - důsledně podporuje mírový dialog v Libyi. Občané Libye si dobře uvědomují, kdo jim chce podstrčit korupční loutky a vůbec se nezajímá o národní zájmy libyjského lidu.

Existuje takové oční onemocnění - ŠEDÝ ZÁKAL. A jen ti, kteří trpí touto nemocí, nevidí, že protiruské, protilibyjské jedovaté zamlžení je součástí samotné kriminální anglosaské koloniální politiky „rozděl a panuj!“.


- - -58 komentářů :

 1. noviczech
  ...jenže těch zaslepených je dnes opravdu hodně, ale toto fungovalo na západě léta letoucí, o tom jsme se za oponou málo věděli. Známý z Německa mi vyprávěl, jak jeho soused v devadesátých letech nosil na městský úřad v Norimberku vždy z jara kufřík s 20 000,- DM, aby dostal na náměstí v Norimberku místo, kde prodával svařené víno. No on sám žil na Mallorce, dům měl v Norimberku a za tři zimní měsíce vydělal až 700 000,- DM! Takže nezapomeňte, ...úplatky, úplatky, úplatky, jinak jste ten povl, ksindl, co musí chodit do práce a nebo na podporu!!! Toto je "křesťanská" DEMOKRACIE!!!
  ...můj názor: ale proto ani v Řecku, ani v Římě neuspěla, no holt to opět někdo zkusil, že....!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak copak, chcete snad zkoušet islámskou demokracii ?

   Smazat
  2. Nejvíce by mě zajímalo, kam se poděly dolary z Centrální libyjské banky? Libye byla jedna z nejbohatších zemí Afriky a pár let po "osvobození" NATEm je tam jen bída a pár zbohatlíků, kteří jsou u moci díky Západu.

   Smazat
  3. 11:32, skončilo přesně tam, kde zlato z irácké centrální banky. A vlastně i naší národní banky, jen u nás se to obešlo bez toho bombardování kazetovou municí s ochuzeným uranem. My jsme jim to dali raději dobrovolně, jak to máme v dobrém zvyku.

   Smazat
  4. Náš národní vůdce pan Babiš jasně řekl, že kyber-hoaxivně výbojný putlerizm musí být s pomocí NATO zničen! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/499403-babis-clenstvi-v-nato-je-zavazek-spoluzodpovednosti.html

   A né že néééé! Asi tak ...

   Smazat
  5. 14:27, bezváá, to sem si oddechl. Už sem se bál, že plácne nějakou koninu, jakože NATO fůj, a přijdou nás humanitárně zdemokratizovat. Ale když budeme platit výpalné, zůstaneme snad naživu. Rusko je hnusný, nechce platit.

   Smazat
  6. 16:46 To sotva, páč Rusko zaniklo nejpozději v březnu 1917 a poté ho nahradil židokagal SSSR, jehož nástupcem je současný parchanát Chujlostan, země obývaná těmito "bílými negry" - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   který bude nutno tak či onak zlikvidovat v zájmu civilizace! A civilizace = NATO. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli ze škarpy, kam maj tendenci padat tahle sorta odulých zegenerovaných podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  7. oprava linku u prvního videa! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
  8. 14:18, ty tvoje debilní tapety a linky i tak nikdo nečte. Jsi ubohý odpad.

   Smazat
  9. 14:14. Ty máš ještě hoooodně co poznávat než pochopíš. Pro tebe to bude velmi dlouhá trať, takže kdoví jestli to vůbec dáš.

   Smazat
  10. oprava času: samozřejmě myslím odulce*) z 18:34 - sorry!

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Opět jde o ropu jako vždy Libyjci dělají dobře že pořádají volby pod OSN.

  OdpovědětSmazat
 3. Sovětský svaz se krátce před válkou stal největším obchodním partnerem nacistického Německa a na čas i jeho válečným souputníkem. Málo se však ví, že Sovětský svaz se měl stát plnohodnotným čtvrtým členem Osy a Rudá armáda měla dokonce dobývat britské impérium.

  https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/sovetsky-svaz-osa-druha-svetova-valka.A190308_132959_vojenstvi_erp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě předtím Anglie a Francie zradily Ćeskoslovensko, ale to vás zřejmě vůbec nezajímá...

   Nesmysly, uvedené v článku na idnes.cz, nemá význam vůbec komentovat...

   Smazat
  2. 9:53 = blbec, který neprověřuje zdroje.

   V témže roce chtěli Angláni bombardovat a posléze i obsadit kaspické Baku se sovětským ropnými poli a také Majkop!!!

   Smazat
  3. somarina - naopak - Anglicko a Francúzko sa chystali napadnúť CCCP z Iránu a Turecka - v r.1940 - preto tak rýchlo Poľsko prehodilo výhybku - a už v auguste 1939 previedlo čiastočnú mobilizáciu a .... posralo sa to, nemci ich dobehli,

   Smazat
  4. 9:53 oni ti Rusové byli, před tou válkou tak blbí, že si přáli co nejsilnější Německo. Zvlášť, když tou dobou byli napadeni Japonskem. Jste vůbec schopen pochopit možnosti i nezbytnosti mocenské politiky, jste schopen nadhledu, namísto předpojatosti?

   Smazat
  5. 11:01, ono se z času na čas objeví značné množství podobných článků, které tak posouvají Overtonovo okno, neboli "krájejí salám".

   Nicméně, ačkoliv je tvrzení o snaze přístupu SSSR k Ose blud, není vše úplně černobílé. Takže nejen v Británii, kde existovala nacistická strana, a někteří tamní lídři Hitlera obdivovali, nejen ve Francii, Norsku, Holandsku..., ale i v SSSR se našlo pár týpků, kteří by spolupráci s nacistickým Německem klidně prodloužili na dobu neurčitou.

   Jenže se přepočítali. Rusové potřebovali dohnat vývoj, který se zbrzdil po 1.sv.valce a drtivá většina chápala, jaké nebezpečí hrozí. Tahle oblast je ještě stále tabu, ale my víme, že některé čistky, především v armádě, ale i NKVD, byly s určitou pravděpodobností i z tohoto důvodu.

   Jenže není důležité, jestli někdo sympatizuje, ale jak se k tomu společnost a vedení postaví. Výsledek je dávno známý. To bychom mohli rovnou říct, že Židé byli nacisté, jelikož podporovali holokaust a účastnili se na něm. Což je přímo nechutně odporná lež. Přesto se i takoví našli.

   Smazat
  6. 11:49 Neboj, v brzké budoucnosti, po rozpadu nenáviděné EU, se v Berlíně zvolí nový Vůdce, který dá Německu status jaderné velmoci a pak se spojenectví s Ruskem obnoví. Začne další dělení evropských států, zvláště těch ve větru vlajících neduživců, kteří v geopolitice pobíhají jak zděšená kuřata, neustále měnící směr. Budou prostě ukotvené v nitru velkých národů, kde budou mít status odpovídající jejich významu. Ovšem už žádný diskuzní Brusel, kde velké státy směšně sedí u jednoho stolu s pidi státečky. Tato přírodní anomálie nyní odchází na smetiště dějin a renesance nacionálního pojetí bude završena!

   Smazat
  7. 17:46, já se nebojím, protože nic takového se nestane. Na to je v "Euroasii" moc hráčů dostatečně velkých, aby si něco podobného nechali líbit do důsledků. A co se týká určité formy kooptace/anexe, ta už dávno proběhla.

   Smazat
 4. Německý soud podpořil dětské sňatky muslimů, chrání je prý Ústava. Navíc otevřel dveře dalšímu pronikání šaríje do německého práva:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemecky-soud-podporil-detske-snatky-muslimu-chrani-je-pry-Ustava-Navic-otevrel-dvere-dalsimu-pronikani-sarije-do-nemeckeho-prava-573321

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Očekávám, že v případě sporu mezi muslimem a nemuslimem, se bude dohledné rozhodovat, jaké právo použít. A protože není možná existence paralelní právní soustavy na jednom území, vbrzku uvidíme právní zonaci Německa. Je otázkou, jestli bude absolutní, anebo jestli bude možnost se odvolat na federální soudy. Anebo to může skončit úplnou implementací, kdy se německé soudnictví změní úplně. Komplet celá země.

   Smazat
  2. Nějaký Čech podpálil před pár lety Patagonii.
   Všichni Češi jsou žháři.

   Smazat
  3. Němci se už asi z těch muslimských sraček nevyhrabou a máme ten marast prakticky za humnama . Škoda těch drátů , které byly s takovou slávou po hadráku likvidovány .Možná by se v budoucnu hodily .

   Smazat
 5. No jasně takovou dobu jim to "rozděl a panuj" fungovalo a najednou si nějaké Rusko vzpomene, protože si uvědomuje že nakonec by přišlo na řadu ono, že to tak není košér a chce zjednat spravedlnost. No a v takových případech mají zloději další osvědčený slogan, "zloděj křičí, chyťte zloděje". Jejich problém je, že už jim to málokdo baští a kdo je podporuje tak jen ze strachu, ovšem to jim dlouho nevydrží a spadne to jako domeček z karet a půjdou zaslouženě do kopru. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 6. Všechni nerostní zdroje sveta jsou majetkem Spojenich Štátu Americkich jak nás to učili ve škole kterú otevřela Madlen Olbrichtová v roce 1997 a chodil sem do ní od roku 2006 a mněli sme učitele z Amerického federálneho štátu Böhmen Und Mähren.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to má společného s článkem o Lýbii?

   Tak já taky něco. Praktické rady pro mazáky na útvarech, z nichž se stratila kontinuita milé zábavy během dlouhých dní v kasárnách s nevalným programem.

   https://www.armyweb.cz/clanek/sikana-v-armade-naucte-se-od-vojaku-jejich-roztomile-hry

   Smazat
 8. Nojó, vono se jim nelíbí, když jim Rusáci lezou do zelí i tam, kde to pracně vybombardovali a kde vrazili tolik prachů do hlavořezů. Tolik se snažili! Přesto Haftár neodmítl schůzku na jejich srandovní loďce "Admiral Kuzněcov" a dokonce byl svolný k dalším jednáním. Co toho chlapa k tomu vedlo? Proč ne s Melody boyz anebo hrdinnými bojovníky s kyblíkovými čepicemi? Případně Zulu bijci ve službách jejího veličenstva? Že by se mu rozsvítilo, když si probral bojové operace v Sýrii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nelíbí se jim hlavně to, že si Rusáci přišli vybrat těch $20 mld., které tam investovali za Kaddáfího, a které jim byly ukradeny. Dtto hrozí ve Venezuele. Něco jako kdysi v Egyptě, když se SSSR bratřil s Násirem, kterému dodali kvantum zbraní a vystavěli Asuán, a Sadat to odmítl splácet. Kdyby se něco podobného stalo Britům nebo Amíkům, tak je z toho světová válka.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slave, zkuste si odpovědět sám sobě s jedinou ˇšifrou".
   "Je to boj židů o formu vlády na Světě. Socialismus versus kapitalismus. Budeme jejich vojáčky na šachovnici?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:45-potom už mi jen stačí vysvětlit rozpolcenost židů v USA. Doučte se současnost.

   Smazat
  4. Ta vysvětlení pana Slava nemají chybu, nbevím zda nemá mj. informace z videí V. V. Pjakina. V jednom z jeho videí "Otázky-odpovědi", pěkně vysvětluje co to je boj Nanajských chlapců. Kdo se chce poučit nechť si to najde. Rudý dědeček

   Smazat
  5. 17:22- A východisko, cesta ven by nebyla? Jinak jste také jen tlachal, salonní revolucionář.

   Smazat
  6. Není třeba si všímat Navždy Otroka - Forever Slave :)
   Je to troll, pošuk a židobijec, jako teleportovaný z redakce "Der Stürmer". Možná nějaký klon Julia Streichera, ale mnohem blbějším. Jeho rasistické a nacistické výplody jsou natolik fantaskní a otravné, že by se měl aplikovat nějaký automat na okamžité mazání z diskusí. On není úplně duševně zdravý, protože i troll má určitou kulturu. Myslím, že se spíš blíží k fanatikovi. Úplně vymaštěnému. Dvořák bude mít za chvíli dost práce, pokud Slave zas neodpálí prudit někam jinam.

   Smazat
  7. Slav - já jsem už kdysi měl s vámi tu čest a nevěřím, že jste se změnil. Naprosto ve všem jste viděl židovinu a cpal jste to sem v nesčetných komentářích. Většinou jsem to nečetl, jenže jste tím zapleveloval prostor a reagovalo na vás množství lidí.

   Smazat
  8. 22:19

   Na řadu věcí jsem změnil názor. To je pro člověka přirozené. Zvláště pro historiky a milovníky dějin, které zajímá pravda.
   V tom zásadním jsem se nezměnil, to máte pravdu - že za dnešní globální marasmus je odpovědný globální sionismus-judaismus.

   A to nemá s nacismem nic společného. Nácek jsem nikdy v životě nebyl a nebudu. Slavjanofil nemůže být nacista. Jediní nacisté jsou sionisté-judaisté samotní - věřící v ideologickou nadřazenost židovské rasy a podřadnost nežidovských národů. Co na tom nechápete.

   Smazat
  9. Btw. a ideologickou nadřazenost něčího národa či rasy jsem nikde nehlásal. Stejně, jako jsem nikdy nesoudil lidi podle jejich rasy či národa, nýbrž podle jejich charakteru.

   Smazat
  10. Forever Slav 17. septembra 2018 z 18:33
   Připomeňme si největší mýty o 2. světové válce:

   1) Kdyby nebylo Hitlera a nacistů, nebylo by ani 2. světové války.

   Skutečnost: Válka by zřejmě byla tak jako tak. Bez Hitlera či s Hitlerem. Ať už by Hitler chtěl nebo nechtěl. Jak řekli samotní židé:
   „Hitler nechce válku, ale my mu ji vnutíme, ne letos, ale brzy.“ – Emil Ludwig Cohn v Les Annales, červen 1934 (také citováno v jeho knize „The New Holy Alliance“)

   Židé vedli proti Německu už pěkný čas válku – celá desetiletí předtím: S CÍLEM ZNIČIT NĚMECKO a NĚMECKÝ NÁROD. A po nástupu Hitlera a vzestupu Německa zpět mezi velmoci měly v plánu rozpoutat proti Německu opět válku. Otázkou bylo, kdo bude agresorem – Německo nebo židé? Jak víme, židé stvořili a měli úhlavní podíl na šíření komunismu. Byli to oni, kdo skrze komunistickou Rudou armádu dobyli Rusko a vyhlazovali Rusy po milionech. Židé skrze SSSR měly v plánu vyvést komunismus do zbytku Evropy. A Německo se mělo stát samozřejmě terčem. R. 1933, kdyby vše šlo podle plánu židů, měli vyhrát komunisté (i němečtí komunisté byli pod kontrolou židů). Mělo dojít k bolševizaci Německa a následnému vývozu revoluce do zbytku Evropy. Nic z toho se díky Hitlerovi nestalo.
   Vývoz revoluce tak byl odložen. Podstatou věci je to, že kdyby nacistické Německo nepodniklo agresivní tažení Evropou, podnikl by agresivní tažení Evropou Sovětský svaz, který byl pod pevnou kontrolou židů. O sovětských plánech na dobytí Evropy existuje řada důkazů (o tom publikují např. Viktor Suvorov či Mark Solonin). Židé měli v plánu to, co provedli Rusku a Rusům (aj. národům ruské země) provést i ostatním bílým národům Evropy – Německo a německý národ nevyjímaje. A Němci nechtěli dopadnout, jako Rusové a ostatní národy bývalé křesťanské ruské říše, které byly v SSSR vyhlazovány po desítkách milionů v řízených hladomorech, v mučírnách ČEKY-NKVD, sovětských “táborech smrti”-gulazích, atd. I proto se Hitler v Německu dostal k moci.

   2) Hitler napadl “mírumilovný” Sovětský svaz, který si válku nepřál.

   Skutečnost: Dnes už víme o sovětských plánech na pozření celé Evropy. Kdyby nebylo vzestupu Hitlerova Německa, šlo by to jako po másle. Vzestup Hitlerova Německa tomuhle hodil čáru přes rozpočet. Ale plány na úplnou bolševizaci-sovětizaci (judaizaci) Evropy tím neskončily. Ohledně “mírumilovnosti” SSSR – stačí si vzpomenout na sovětskou podporu komunistické revoluce ve Španělsku či agresivní komunistické strany v Německu. Nebo na sovětské napadení Finska (ke kterému došlo po sovětském zinscenovaném finském útoku).

   Hitlerův útok na SSSR v podstatě zachránil západní Evropu před gulagy a komunistickými mučírnami a masivním vyvražďováním a holocaustem křesťanů (který bolševičtí židé provedli v SSSR). Když se podíváme na zločiny, které provedla Rudá armáda v Německu, jako masivní znásilňování německých žen a zabíjení řady německých mužů, žen i dětí (k čemuž vyzývala řada židů – např. Ilja Ehrenburg a řada dalších), nešlo o nějaké zločiny čistě v důsledky války. Stejné a obdobné zločiny se děly i předtím. Židovská Rudá armáda už po VŘSR brutálně povraždila miliony ruských mužů, žen i dětí a znásilnila miliony ruských žen. Za ní krvavou práci už jen dokončila židovská ČEKA. Stejná hrůzná zvěrstva provedla sionistická Rudá armáda ve Finsku.
   To, co provedla Rudá armáda v Německu a Finsku (a které provedla mj. i v Lotyšsku, Estonsku, Polsku a Litvě) by bolševičtí židé provedli v celé Evropě, kdyby je nezastavilo nacistické Německo.

   3) Hitler nenáviděl Slovany a Rusko jako takové.

   Skutečnost: Hitler neměl nic proti Rusku a Slovanům, Rusy nevyjímaje. Rusko a Rusy Hitler považoval za oběť židovského komunismu. Ve svých spisech a projevech se Hitler klaněl ruské dynastii Romanovců, tomu rodu s německou krví. Zkrátka a dobře, kdyby nebylo židovského komunistického SSSR, Hitler by nikdy na Východ vojensky netáhl. Ani by se nedostal k moci. Hitler neměl v plánu vést válku proti Rusku a ruskému národu, ale proti židobolševickému SSSR.

   Smazat
  11. 14:31

   No a co? Co to má dokazovat?

   Smazat
  12. Forever Slav 10. března 2019 17:06

   Vaše názory jsou bohužel produktem šovinistické-rasistické-fašistické propagandy anglo-sionistického Britského impéria a nacistického Německa (ne nadarmo Hitler obdivoval Anglii a její šovinistickou kolonialistickou politiku vůči jiným národům a rasám), kteří pohlíželi na Rusy a obecně všechny Slovany s velkým despektem jako na podřadné podlidi, kteří si nezaslouží samostatnost - a proto my (Anglo-Sasové) máme právo tuto "nižší rasu" zotročit či vyhladit (jako např. domorodé indiány či černochy atd.). A tato odporná představa a ideologie vytvořila nedoloženou falešnou a vylhanou představu o Rusech jako o "primitivních, nekulturních a barbarských Asiatech [či Mongolech] z Východu", kteří "nemyslí na nic jiného, jak dobýt Evropu a celý svět".

   Smazat
  13. A co příště, až se nám zase "dovzděláš" jak furt radíš všem okolo, co z tebe vyleze za měsíc nebo za dva? Třeba že pan Hitler byl vlastně prokazatelně Slovan a ruskej car Žid, ne?:))))

   Smazat
  14. 18:27, je neuvěřitelné, co za odporná prasata tady vyleze. Mám dojem, že 14:31 je ten dementní tapetář, který sem lepí zas pro změnu nacistické zvratky namísto patologicky rusofobní. Starého Honoluláka, který občas přepískne, ale jinak je normální, redakce maže jako ložisko od bicyklu, ale zvrácené neonaci projevy tu straší stále. Podobně jako antisemita Slav. Ačkoliv ten se alespoň nehlásí k nacismu.

   Smazat
  15. 18:43 Správně, sloudruhu! ,,Když prokletá carská monarchie," říkal Lenin, obraceje se k ruskému lidu, ,,dožívala svůj poslední čas, pokoušela se štvát zaostalé dělníky a rolníky na Židy. Carská policie ve spojení s velkostatkáři a kapitalisty organizovala protižidovské pogromy. Nenávist nouzí zmučených dělníků a rolníků se velkostatkáři-vykořisťovatelé snažili obrátit proti Židům. I v jiných zemích však můžeme nezřídka vidět, jak kapitalisté rozněcují nepřátelství proti Židům, aby zakryli dělníkům oči, aby odvrátili jejich pozornost od opravdového nepřítele pracujících, od kapitálu... Ne Židé jsou nepřáteli pracujících. Nepřáteli dělnictva jsou kapitalisté všech zemí.
   Mezi Židy jsou dělníci, pracující, jichž je většina. Jsou našimi bratry trpícími útlakem kapitálu, našimi soudruhy v boji za socialismus. Mezi Židy jsou kulaci, vykořisťovatelé, kapitalisté právě tak jako mezi námi. Kapitalisté se snaží roznítit nepřátelství mezi dělníky různé víry, různých národností, různé rasy. Bohatí Židé, právě tak jako bohatí Rusové, jakož i boháči všech zemí, spojenými silami utlačují, hnětou a rozdělují dělníky ..."

   Smazat
  16. Jistěže, nacismus je dítě německého imperialismu - nejdravějšího a nejlupičštějšího ze všech imperialismů. Strana hitlerovců, nazývající se „nacionálně-socialistickou", nebyla ve skutečnosti stranou nacionalistickou. Jejím cílem nebylo sjednocení německých zemí, ale zotročení evropských národů a ustavení světovlády. Nebyla ovšem ani stranou socialistickou, ale právě naopak stranou nejzapřísáhlejších nepřátel socialismu, nejhorších reakcionářů, ničících v Evropě nejzákladnější demokratické svobody. Němečtí nacionální socialisté byli prostě žoldnéři německých průmyslových, pozemkových a bankovních magnátů, strana, která balamutila lid a zastírala svou pravou imperialistickou povahu rouškou ,,nacionalismu" a ,,socialismu". Co byl hitlerovský stát a kdo byli jeho inspirátoři? Hitlerovský stát byl státem německo-fašistického imperialismu. Po versaillském míru prožívalo těžké roky krize, nezaměstnanosti. Plány německých imperialistů uchvácení cizích zemí se zhroutily. Přesto však se němečtí imperialisté ani na okamžik těchto plánů nezřekli. Ihned po porážce započali s přípravami k nové světové válce. Ale hlavní změna ve světové situaci nastala soudruhem Leninem a jeho žákem soudruhem Stalinem stvořeným prvním státem dělníků a rolníků - Sovětského svazu, tvrze demokracie, míru a práv malých národů. Proto musel nacismus vyvinout novou, silnější demagogii, než byla zastaralá šovinistická demagogie dřívější a využil vlastnických, náboženských a nacionalistických předsudků lidových mas a taktéž nenávisti pracujícího lidu ke kapitalismu. Němečtí velkokapitalisté, tito pánové velkobank a koncernů, všichni ti Kruppové a Rochlingové, Pensgenové a Siemensové, německý finanční kapitál, uzavřevší smlouvu s generalitou, se rozhodl zůstat pro tentokrát ve stínu, nevystupovat pod vlastním jménem. Proto si našli své hlídací psy - hitlerovskou, fašistickou stranu. Fašisté široce využili slepého patriotismu maloměšťáků, této stále kolísající společenské vrstvy, jež se sice v kapitalismu zklamala, avšak nenabyla ještě proletářského třídního vědomí - fašistická demagogie byla střižena právě pro maloměšťáky. Řídíce německý stát v zájmech německých imperialistů, usměrňovali jej fašisté k jedinému cíli, k dobyvačné válce. Válečné přípravy, šílené zbrojení a potom sama válka za světovládu - to byl jediný obsah činnosti hitlerovského státu, a tomu se v něm vše podřizovalo! Z týchž důvodů zničili hitlerovci veškeré svobody, jež si ve staletém boji vybojovala německá dělnická třída. Zničili svobodu slova, tisku, shromaždování, svědomí. Zničili dělnické politické strany a odbory dělníků i úředníků. Rozpustili volený parlament a nahradili jej komediantským, fašistickým sněmem. Zavedli v Německu nejukrutnější teror, popravili, utýrali ve vězeních, nechali shnít v koncentračních táborech tři a půl milionu nejlepších, nejpokrokovějších proletářů. Vyhladili výkvět německého národa, všechny, kdo se tak či onak vzpírali fašismu. Za hitlerovců bylo celé Německo jediným žalářem, vykořisťování pracujícího lidu se závratně vystupňovalo a s ním závratně vzrostly i zisky německých velkokapitalistů!

   Smazat
  17. 22:20

   A zase, jak typické pro bolševiky, lžete. Carská režim žádné pogromy na židy neorganizoval. Naopak carské jednotky a policie chránili židy před pogromy - dokonce ruská policie a armáda zatýkala organizátory pogromů. Např. po vraždě ruského premiéra Stolypina židovským zednářem Bogrovem, rozzuřený ruský dav chtěl v Kyjevě sejmout místní židovskou komunitu, ale byl zastaven a rozehnán kozáckými pluky, kteří na místo byli rychle posláni.

   To vše mj. přiznává i řada židovských historiků.

   Mj. ruský car a jeho režim se stavěl proti pogromům jakožto "narušování veřejného pořádku".

   Zde je pravda o "ruském antisemitismu" v carském Rusku:

   https://russia-insider.com/en/history/how-murder-russian-royal-family-led-spiritual-renewal-100-years-later/ri24276

   https://russia-insider.com/en/history/yet-another-six-million-fable-pogroms-against-jews-tsarist-russia/ri25143

   Btw. vaše obhajoba a oslava bolševického masového vraha a psychopata Lenina je více než výmluvná. Už toto samo o sobě činí vaši teorii naprosto úsměvnou.

   Smazat
 10. Pan Babiš to po návštěvě USA řekl jasně, jsme pevnou součástí NATO, nebezpečí dezinformací hrozí z Ruska a je třeba zachovat sankce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bene, tušíte kdo u nás řekl jasně: "Jsme pevná hráz socialismu"?

   Smazat
  2. Každý politik který se vrátil z USA, jakoby byl mírně pod opiáty. Zbavený vlastních úsudků. Co tam asi hulili ?

   Smazat
 11. 15:25 všeuviědomnělí všeználku,Ružové napadli západ v roce 1945 a roztahují SE po sviěte,kde Rus tam Ruská základna jako mravenci,to učili ve škole jak je sviět okupován Rusi od Okinavi po Florida.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty určitě studuješ politologii v Brně!

   Smazat
  2. 19:37, nech ho, nevidíš, že to je roztomilej trollíček. Takovej malinkatej. Tak malinkej, že člověk neví, na kterou stranu trolí. Ale já ho mám rád.

   Smazat
 12. V poslední době amíci i naprosto očividně zaměňují významy slov. Pro teroristy používají název " demokratické síly ".

  OdpovědětSmazat
 13. Jeden diskutující nedávno na NR psal, že dluh USA je takový, že vybrané daně nezaplatí ani úroku z dluhu. Je to pravda? Ono by to potom souviselo s likvidací Německa imigranty, aby položili euro, protože dolar se jeví jako bitcoin. Kadáfí ho nechtěl a tak ho demokraticky vybombardovali.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.