Reklama

pátek 29. března 2019

Rusofobie? Ani náhodou. Nazvěme to pravým jménem - misorusie!

S.A.Hošek
29. 3. 2019
Polsko nepozvalo nikoho z Ruska k letošnímu aktu připomínky začátku druhé světové války, čili napadení Polska hitlerovskými armádami. Podle vládního prohlášení je důvodem její tvrzení, že Sovětský svaz v roce 1939 porušil mezinárodní právo. Současní mocnáři Polska svým rozhodnutím vyjadřují, mimo jiné, pohrdání faktem, že při osvobozování Polska od hitlerovských vojsk zahynulo víc jak půl milionu vojáků Rudé armády. Nepozvání není nějakým jednorázovým výstřelkem protiruského chování v Polsku. Již několik let je kupříkladu v této válkychtivé zemi propagován názor, že Sovětský svaz Polsko neosvobodil, ale okupoval. Je samozřejmé, že vláda Ruska takový pohled odsoudila a opakovaně jej prohlašuje za akt přepisování dějin. Vrcholem popisovaného vývoje je nedávný požadavek poněkud pomatených vládců Polska, žádající po Rusku odškodnění za nespecifikované škody, které Sovětský svaz Polsku způsobil.

Když jsem asi před padesáti lety začal jezdit do polského Slezska k rodině své manželky, dověděl jsem se, že už tehdy polské matky strašily své nehodné děti Rusem, tak jako některé české matky strašily své děti čertem. Už tehdejší chování matek nebylo v mých očích projevem strachu z Ruska, ale poněkud jinou emocí, kterou vnímám dneska už jednoznačně jako nenávist. Takže to není žádná rusofobie, čím nás krmí aktivisté pornoherce Jandy, zakomplexovaného presstituta Šafra, či poturčeného exrusofila Štětiny.

Fobie je totiž chorobným strachem, psychickou poruchou úzkosti, což neplatí ani o jednom z nich. Jejich mozky, tak jako myšlení všech jim podobných jsou ve skutečnosti sžírány nenávistí, v mých očích dokonce chorobnou nenávistí, která jim nedovoluje vnímat reálný svět a vývoj událostí v něm. A nenávist či zášť, se řecky neřekne fobos, leč mísos, pokud se nemýlím. Říkejme tedy současné protiruské politice pěkně poctivě, třeba misorusie a ne propagandisticky podle rusofobie.

Zajímavá shoda názorů s Dr. Davidem ZDE, až jsem zaskočen, protože onen “nehorázný názor”, jsem už měl rozpracovaný jako text pro NR.

46 komentářů :

 1. Se divíte Polákům? Spolu s Hitlerem nám Polsko zabralo část Těšínska. Po boku Hitlerovského Německa bojovaly jednotky polských vojáků. Nacistickou ideologií je prosáknuta celá polská politická scéna. Nikdy od Poláků nečekejte nic dobrého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kupodivu, Poláci mají Čechy rádi. Navzdory nenávistným kokotům jako jsi ty.

   Smazat
  2. 19:41, ne nemají. Poláci uznávají jen sebe jako tzv. "velký národ" a pak ještě možná Američany a Brity (bílé samozřejmě). Tu svou "velikost" se vám dost často snaží za každou cenu dokazovat, a nedejbože se jim postavit. Všeobecně Poláci mají nějaké Čechy totálně v řiti a považují nás za něco směšného, co ani nestojí za řeč. Přesněji by se dalo říct, že se Čechů nebojí, proto se ohledně nás u nich neuplatňuje žádná negativní fobie, kterou mají k ostatním sousedům. Ovšem kdyby se znovu naskytla příležitost získat Slezsko, nemrkli by ani okem a rok 1938 by zrealizovali znovu. To je ta vaše "láska". Vím o čem mluvím, Poláků znám opravdu hodně a nějakou tu dobu jsem tam žil. A říkám to přesto, že mám odsud i hodně kamarádů, jinak skvělých lidí. I s nimi jsem zažil pár nepříjemných debat, takže některá témata jsme si zakázali.

   Smazat
  3. Kokot jsi sám. Poláci nas mají rádi jako vřed na prdeli a my je.

   Smazat
  4. 19:34, 20:05 a 20:07
   Takových nenávistných "lidí" jako vy kdyby bylo co nejmíň jak u nás tak v Polsku, potažmo v celém světě... To by se žilo...

   Smazat
  5. 20:19, a ještě k tomu neumíš číst, vole. To že jsem Poláky kritizoval, ještě neznamená, že je nenávidím, nenávist je pro mě cizí pojem. To ty vyčleňuješ národy na "lepší" a untermenschen. A jak jsem psal, mám mezi Poláky spoustu přátel, i když se s některými v něčem nedohodneme. Jenže to pro mě není důležité. Zato ty bys naším přítelem rozhodně nebyl. Apropos, spousta Poláků absolutně žádné pretenze vůči Rusům nemá a fandí jim. I takové mám mezi svými kamarády.

   Smazat
  6. Ta "Velkopolskost" je tragedie Poláků - vždycky po celou historii mají zhovadilé vůdce, kteří jim pochlebují o jejich velikosti. Neměli bychom s nimi mát nic společného, nemít k nim žádnou důvěru.
   Vnutili nám zapomenout se na velkou krádež Slezska, kdy nám v roce 1918, kdy bylo Polsko znuvu ustaveno za pomoci Západu, sebrali celé Slezsko, které bylo po 800 let součástí české koruny - Čechy - Morava - Slezsko! Naše Slezsko bylo na čas ztraceno za Prusko-Rakouské války. Po 1.světové válce se mělo zákonitě vrátit do našich hranic a vrátilo by se, naše armáda celé Slezsko osvobodila z polských rukou, ale na nátlak Francie jsme museli území vydat zpět Polákům! Tady nejde jen o tu nudličku Těšínska! Není problém to dohledat v historických mapách!
   Veškeré nenávisti proti Rusům, lži o bolševismu, Stalinovi. Obrovská lež o Katyni, to veše je práce polských šovinistů, jejichž základna je hlavně v Murice.
   Stejně tak lež o Slezsku, o tom se nesmí ani mluvit, natož o tom učit ve škole! Tam u Králového Hradce jsme položili životy za neše Slezsko, prohráli jsme ho, ale když jsme měli šanci ho získat zpět, naši spojenci - francouzská verbež ho o nás připravili! Za dvacet let poté nás francouzské svině zradili znovu! Pamatujte si to lidé s kým máme co do činění. Rus nám nikdy neublížil proti náckům za nás položili sto tisíc mladých životů. To je náš jediný opravdový přítel!

   Smazat
  7. 0:36, nepřepisujte historii. Kdyby byly pochybnosti o Katyni, nikdy by to Rusové neuznali. Vždyť oni sami poskytli Polákům dokumenty, které to potvrzují. Jenže vazalství a povaha otroka vypuštěného z klece vede Poláky k tomu, aby plivli úplně na vše. a uměle vytvářeli nové boláky historie. Pohrdat oběťmi lidí, kteří vám přišli na pomoc a sami přitom zahynuli, může jen psychopat. Poláci odmítli účast svých osvoboditelů a pozvali Němce. Za chvíli nechají pochodovat po ulicích na vojenských přehlídkách retro jednotky SS, jako nejneohroženější bojovníky proti ruskému agresorovi z 2. světové války a mladé děvy je zasypou květy.

   Smazat
  8. Katyň byla revanš za povraždění desítek tisíc ruských zajatců Pilsuckým po první světové válce.
   A to území které zabrali byla část Běloruska která jim patřila dle poválečných dohod. Tyto smutné pravdy Poláci neradi slíší.

   Smazat
 2. Klasik kdysi řekl, že lidi nejvíc nenávidí ty, kterým ublížili. To odpovídá. Čím víc tihle dobráci nenávidí Rusy, tím víc jim ubližují. A samozřejmě i naopak. Čím víc tihle dobráci ubližují Rusům, tím víc je nenávidí.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 3. Hošku,jakým právem se serete do Polsko-Ruských vztahů? Jste snad Polák? Jste Rus? Máte jejich, jimi prožité historické zkušenosti? Nepřijde vám poněkud drzé mistrovat Poláky o tom co si mají myslet, co mají chtít, jak mají žít, čeho se mají a nemají obávat?
  Rusko, respektive Sovětský svaz, bez debat napadl Poláky společně s Hitlerem.
  Rusko bylo až do svého vlastního napadení Hitlerovým největším spojencem.
  Rusko povraždilo 20 tisíc polských důstojníků rekrutovaných z elity Poláků.
  Rusko okupovalo Poláky.
  Není nejmenšího divu proč Rusko není Poláky zrovna milováno a divit se tomu může jen opravdový blbeček a mimoň. A ještě tu drze žvanit něco o "válkychtivých Polácích" a jinak je urážet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček jsi akorát ty. Historie nezačala v 1939.Nastuduj si historii a potom poučuj hňupe. Poláci si nemají s Rusy co vyčítat.Ovšem nemůžou překousnout, že v historii posledních staletí dostali vždy napráskáno.

   Smazat
  2. 19:39 umíte číst? Nemistruje Poláky, co si mají myslet, co mají chtít, jak mají žít atd. Jen nám sděluje své zkušenosti s Poláky. A teď pro vás. Vaše nevědomost a neznalost historických souvislostí je, vzhledem k vašemu rozhořčení, takřka neuvěřitelná. Když už k něčemu vášnivě vykřikuju, tak si dám aspoň práci, a zjistím si, jak to bylo, co se dělo. Nejste náhodou Polák vy? Oni totiž moc neradi slyší, že měli bezva dohodičku s Hitlerem už od 1934, že se těšili, jak si budou dělit SSSR a že je ten pacholek podrazil.

   Smazat
  3. 19:39, nechápu, proč se snažíte určovat, o čem se tady budeme bavit?

   Vy jste vyjmenoval, co všechno udělalo Rusko (SSSR) Polsku. Ale totálně ignorujete to, co udělalo Polsko Rusku. Vám nepřekáží, že Polsko (s Británií za zády) ignorovalo dohody a využilo momentální slabosti Ruska, a bez ohledu na Cursonovu linii zabralo část Ruského impéria, dnešní Bělorusko.

   Že tam organizovali pogromy nejen na Židy, ale všechny, co s daným stavem nesouhlasili, především na kněze a pravoslavné obyvatelstvo, což byli v podstatě všichni. Že tam probíhala násilná katolizace a ruština se trestala. Že se vesele rabovalo i v domech obyčejných rolníků a noví polští páni si přišli na velice pěkný majetek. Vám viditelně nepřekáží, že ten největší exodus v SSSR nebyl jen z Ruska, ale právě z Běloruska pod polskou nadvládou.

   Také jste zapomněl na stopadesát tisíc obyčejných vojáků ruské armády v zajetí, které sprostě povraždili a nechali umřít hlady v otřesných podmínkách.

   Přitom do této doby Polsko dost dlouhou dobu jako stát neexistovalo a svůj start do nové éry začali násilím vůči bezbranným lidem. Právě tohle vše vedlo především Belorusy, aby se Bělorusko vrátilo zpět do sestavy k Rusku, kde obdrželo také svoji státnost v rámci SSSR, což u Polska neměli.

   A ta zášť vůči Rusům, to vám už odpověděli ti přede mnou. Ta je stará několik století. Velcí páni z Polsky, co se po rozvalu Rusi Mongoly cítili na to, aby ovládli prostor až po Japonské moře anebo alespoň po Ural, dostali po hubě a nakonec skoro zanikli. Tohle se neodpouští.

   Smazat
  4. To jsou věřící co budou sloužit i čertu když z toho neco budou mít a jednou rukou se modlí a druhou kradou. Mám tam příbuzný a jezdím tam padesát let.

   Smazat
  5. Podle vás, 19:39, by nebylo možné se vyjadřovat k ničemu. Nemyslím, že jste pouze přehlédl historii Polsko-ruských, resp. Rusko-polských "vztahů". Zřejmě o tom nevíte nic a bez ohledu na to, se tu vykecáváte. Za funkční platnosti paktu Molotov - Ribbentrop, při přepadení Polska Německem, teprve po pádu Varšavy se sovětská vláda omluvila polskému velvyslanci v Moskvě a Rudá armáda postoupila na původní západní hranici carského Ruska (přečtěte si něco o Curzonově linii), která platí bez výraznějších odchylek dodnes. Polákům se po 2. WW dostalo kompenzace(!) na úkor předválečného Německa na západě s hranicí podle výsledků bitvy u Grunwaldu, tedy události tuším v patnáctého století! A jsou ukřivdění. Vy se, 19:39, dřív než kohokoli začnete soudit, nejdřív o věci informujte. O čem nic nevíte, k tomu mlčte. Jste mi za pitomce.

   Smazat
 4. Poláci nemají rádi Rusko kvůli Katyni. P.s: Katyň má na svědomí Hitler, hodil to na SSSR. Poláci mají máslo na hlavě kvůli Těšínsku v roce 1938. Od SSSR dostali pěkný dárek: východní území 3. říše. Většina Poláků nemá rádo ČR. Považují nás za rusofily a filosemity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:53

   Sklapni bolševiku. Přesťante, vy bolševici, konečně si brát Rusko do pusy. Vy kati ruského národa a ruské carské rodiny a Ruského impéria.

   Smazat
  2. 20:01, už jsi zase tady ty otrocký trolle? Odpal do brlohu, než tě začnou mazat.

   Smazat
  3. 20:33

   Duševní mrzáci z řad bolševiků aj. komunističtí otroci, kteří si druhé pletou sami se sebou, zase útočí. ;-)))))))))

   Smazat
  4. 19:53 - víš vůbec kdo je bolševik a jak vzniklo toto slovo?

   Smazat
  5. Poláci jsou prokřížený chazarama že nevědi co vlastně jsou.

   Smazat
  6. Každopádně Polákům vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  7. Klučino 20:001, jsi jen hloupý a bez info, skáčeš rychle na špek. Gen. štáb carské armády a Stalin provedl kontrapřevrat proti únorovému převratu říjen 1917 - zachránili Rusko před rozparcelováním na ministátečky podle Wilsonova plánu. Trockého nástupci provedli nejhorší věci celému Rusku a teď Trockého nástupci velí EU. Nevíš, neumíš, neznáš, nekomentuj.

   Smazat
 5. Tihleti rusofilní rozkuřovači, jako Hošek a ti bolševici v diskusi, maj na jednu stranu plné tlamy Višegrádu, jak musíme s Poláky, Maďary a Slováky navzájem spolupracovat, mj plné tlamy "Slovanské vzájemnosti", do krve ze zastávají Polska když je Polsku cokoli vytýkáno z EU, ale na druhou stranu, když se jim to zrovna hodí, útočí na Poláky ze všech sil, nenávist k nim z nich přímo stříká.
  Na tyto soudruhy je, jak vidno, opravdu spoleh, jejich názory jsou stabilní a upřímné, jsou to opravdový charakteři a rovní chlapi.
  Chce se mi blejt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:16, další, co neumí číst. Nikdo proti nějakému národu nevystupuje. Bavíme se o nenávisti Poláků k Rusům, která je reálná. Právě tohle vnáší rozkol, protože my nepotřebujeme mít třenice tohoto druhu, ale naopak klid na východě. Nebezpečím není Rusko, to nás nikdy ohrozit nemohlo, ale nárůst terorismu a současná liberální agenda EU. A v tom jsme s Polskem zajedno. Tématem ovšem není EU a V4, ale rusko-polské vztahy.

   Smazat
 6. Poláky mám rád (jako naše slovanské bratry), ale s jejich historickým hodnocením jsem také více střízlivější a opatrnější - byli to Poláci, kteří se spojili s Hitlerem při dobytí Československa. Kteří by možná táhli společně s Hitlerem proti SSSR, kdyby mezitím nezemřel Pilsudsky.

  Nehledě na to, že Poláci byli často západními a globalistickými elitami využíváni (a to platí bohužel i dodnes) jako užiteční idioti k rozdělení Slovanstva - zejména v tažení proti Rusku. Ať už to byl Vatikán, Napoleon či dnes američtí neokoni (tedy Globalisté). Atd.

  Koneckonců stačí si dobře poslechnout známého rusofoba a slovanofoba Karla Marxe:

  „Pro Evropu existuje pouze jediná alternativa. Buď asijský barbarismus z Moskvy exploduje kolem Evropy jako lavina, nebo musíme obnovit Polsko, postavit dvacet milionů hrdinů mezi nás a Asii a získat tak čas pro uskutečnění evropské sociální obrody.“ - Karel Marx

  Marxova slova byla více než jasná - Poláci měli posloužit jako nástroj v tažení proti tolik jím (a Západem a Globalisty) nenáviděnému Rusku. Ne snad z lásky k Polákům, ale protože Poláci byli k tomuto účelu vhodní užiteční idioti (k rozdělení a nakonec destrukci Slovanstva) [něco jako Chorvati proti Srbům a ke zničení Jugoslávie]. Ostatně jako už v historii předtím. A tato tragická úloha Polska se táhne velkou část polské historie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za tím je jejich prokříženost s chazarama. A okrajinci vznikly křížrním rusky s polákem.

   Smazat
 7. Zdá se, že Poláci se nedokážou poučit z historie, a jsou tudíž předurčeni si ji na své kůži zopakovat.
  Asi si ani neuvědomují, o jak truchlivou zkušenost si svým vypjatým "polakismem" koledují.

  OdpovědětSmazat
 8. Rusové nás bijí Z LÁSKY, nikoli z nenávisti!

  Všichni víme, že Rusové jsou naši starší bratři.
  Ale ne všichni si uvědomujeme, že starší bratr musí, prostě MUSÍ, zastupovat otce, když otce již nět.
  A to je právě naše situace: Naši starší ruští bratři zastupují našeho společného otce.
  Zastupují ho se vším všudy, samozřejmě.
  Takže, když není zbytí, když my mladší bratříčci zlobíme, tak prostě od Rusů dostaneme bití, výchovný výprask z otcovské lásky a starosti. O tom žádná.

  A teď právě zlobíme STRAŠNĚ, již od Prohraného listopadu:
  1. Místo hrdinného boje za mír a socialismus, místo rozdrcení kontrarevolucionářů na Letné pomocí tankových pásů (po vzoru čínských soudruhů z náměstí Tchien-an-men), jsme neleninsky ustoupili.
  2. Místo statečného odporu vůči žoldákům NATO jsme otevřeli naše hranice do Evropy.
  3. Nešli jsme na barikády ani tehdy, když euroameričtí okupanti vyháněli sovětské vojáky z naší vlasti.
  4. Nakonec jsme svoji ŠÍLENOU zradu našich ruských bratří a socialismu korunovali vstupem do NATO a EU.

  Sečteno a podtrženo: V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, dostaneme TAK NA ZADEK & PŘES HUBU, všichni Češi a Slováci, že …
  No prostě si to zapamatujeme do smrti, ten zasloužený výprask, a už NIKDY nezradíme ani Veliké Rusko, ani Velikého Putina, BJJP, na věčné časy a nikdy jinak.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 9. 20:52

  Dovzdělejte se. Katyň je jednoznačně prokázaná záležitost - tedy skutečnost, že masakr polských důstojníků provedli sovětští komisaři. Nejen z dokumentu (rozkaz k popravě), které podepsalo vedení SSSR (včetně Beriji a Stalina), ale i z deníků a dopisů zavražděných polských důstojníků - jejichž dopisy a deníky končí v roce 1940. Tedy přesně v roce masakru polských důstojníků, provedený Sověty.

  PS: Sleduji ruská fóra a významné portály. Např. o carském Rusku. A zdejší většina Rusů má jednoznačně zamítavý postoj k bolševismu. Současné více a více roste popularita např. posledního ruského cara Mikuláše II. A proud monarchistů a příznivců dávné carské monarchie stále více sílí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nafurte, než se někam zařadíš, sežeň si a prostuduj si raději tuto knihu:
   Prof. MUDr. František Hájek - Důkazy-Katyňské
   Všechno ostatní je - už se o nich zde mluví celou dobu - POLSKÁ FABRIKACE HISTORIE!!!

   Smazat
  2. Bigo2

   ;-))))))))

   Dávat za zdroj najatého agenta KGB Františka Hájka, to jste tomu dal. ;-) To už jste rovnou mohl uvést jako zdroj též najatého agenta KGB Tomáše Řezáče .

   Smazat
 10. Dnešní zpráva na ČT 24 zněla, že Češi jsou zadlužení u zahraničních bank, částkou ve výši, již přesahující 1,7 bilionů korun. Již dřívější zpráva, také na ČT 24 zněla, že 800 tisíc Čechů čelí exekuci jenom za rok 2018. Několik stovek tisíc občanů v Česku je v insolvenci a jejich příjem měsíčně není vyšší, než 11.000,-Kč. Jinými slovy, už nikdy se nesmí opakovat doba totality před rokem 1989, kdy komunisti rozdávali obyvatelům ČR ročně 80 tisíc bytů, první kategorie a zahraniční banky, exekutoři, vyděrači a spekulanti z toho vůbec nic neměli a lidé v ČR neměli to štěstí být neskutečně zadlužení až do pozdního důchodového věku a svými dluhy živit západní demokratické země. To se už nikdy nesmí vrátit. Že to nesouvisí s článkem. Ale souvisí. Hlavní jsou zájmy západních bank a územních zisků, což je příčina všech malérů slovanských národů ve středním prostoru Evropy

  OdpovědětSmazat
 11. 19.41-nene- Poláci nenávidí Čechy! V tom Českém Těšíně jsem se ptala Poláka co bydlí zde v Čechách a nesnáší to tu-tak proč tu bydlíš? A jeho odpověď mě doslova sokovala-"cekam,až to zde bude opět Polské území!!!!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady je vidět jak to mají v plaicích zmanipulované. Těšínskok NIKDY nebylo polské území, leda někdy dočasně, když se tam vrhli!

   Smazat
 12. Redakce. Proč mažete celé vlákno diskuse, když se vám z toho nelíbí třeba jen jeden příspěvek? Necháte tady magora Radostu a mě smažete jen proto, že zřejmě odpověděl i nějaký pošuk. Smázněte to rovnou všechno a bude klid.

  OdpovědětSmazat
 13. Poláci mají Čechy tak rádi, že jim posílají maso nakažené salmonelou. V minulosti do potravin přidávali technickou sůl. A slavná EU nám zakázala kontrolovat závadné polské maso.

  OdpovědětSmazat
 14. 6:17 marně se ptáte. Obávám se, že pan Dvořák je poněkud neurotický (chápu, editovat NR žádá spoustu času) natolik, že Vám neodpoví. Jeho, resp. chybou redakce je, že pro editaci diskuze nemá stanovena, nebo nedodržuje jednoznačná pravidla, především to, že cokoli je vymazáno, zůstane vyznačeno odpovídající hláškou. Snažit se vymazávat i reakce na již vymazaný koment je takové to pozdní a nadmíru pracné úsilí, kde samozřejmě musí docházet k přehlédnutím a tím i k nepřehlednosti diskuze. Pan Dvořák i redakce by si tuto problematiku měli srovnat v hlavě. V zásadě je to tak, že pokud se "nevhodný" příspěvek nezdaří vymazat do několika málo hodin, nezbývá, než ho ponechat, leda by znamenal porušení zákona. Vymazat příspěvek bez ponechání titulku a hlášky je nekorektní, bohužel ale značně časté. K ostudě redakce Nové republiky, převážně páně Dvořáka. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já sice nevím, jaká byla nasledná reakce na můj příspěvek, ale odpovídal jsem tomu maniakovi FS. Jeho příspěvek ale tentokrát nebyl z větší části nijak špatný (kupodivu), jen jsem korigoval tu jeho mánii citací z Wikipedie. Jsem přesvědčen, že konkrétně tyto příspěvky byly korektní a můj určitě vysvětlující. Nechápu, co na tom tak vadilo, že se smázlo vše bez stopy a přitom tady zůstávají židobijecké úderky a rozsáhlé bláboly od Radosty. Že by mi někdo odpověděl, to jsem ani nečekal a ani o to nestojím.

   Smazat
 15. Pša krev cholera skutečně vlastně do Evropy jako první vtáhla nacimus. Byl to polský diktátor Pilsudski, který vtrhl ohněm i mečem do Běloruska a na Ukrajinu po skončení 1. světové dálky, vyvražďoval a pustošil okupovanou zem a až do r. 1939 Polsko okupovalo západní Ukrajinu. Nacistické Německo se tedy přiučilo od Poláků a také oba "národy" sdílely společný antisemitismus, uzavírali mmezi sebou přátelské dohody, polské pogromy na židy si v ničem nezadaly s křišťálovou nocí. Dnes Polsko okupuje historická území koruny České jakoby se nechumelilo a pak by chtěli někoho poučovat o "demokracii" - proše pana, pan za pana.... Národ pánů, oni totiž neměli katolickou církví vyvražděnou aristokracii, jako my, tak se cítí nadlidmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:04, které české země okupuje Polsko, hombre?

   Smazat
  2. Ad 13:00 Podívejte se do historického atlasu, stačí i jen před r. 1866!

   Smazat
 16. 13:00 Kladsko - Marie Terezie.

  OdpovědětSmazat
 17. Po celou známou historii tlačili na Poláky především Germáni a když měli možnost, stříleli je jako králíky. Přesto Poláci vůči Germánům vcelku nic nemají a místo Germánů nenávidí Rusy. Je v tom jejich nenávistném počínání něco patologického. Není to nějaká genetická porucha? Umí to někdo vysvětlit?

  OdpovědětSmazat
 18. Historie se přece opakuje. Před druhou světovou válkou přece také evropští politici fandili Hitlerovi a fašismu. Dnes je to jako přes kopírák. Měl byste se učit u soudruhů Schwarzenberka a Štětiny, ti už v roce 2014 pochopili, že musejí podporovat banderovce ze všech sil. Stejným směrem mašíruje dokonce i válkou nejpostiženější Polsko (ne nadarmo má přezdívku "hyena Evropy"). Rozmach fašizmu a rozsáhlé překrucování výsledků války zcela jasně prokazuje, že se Evropa vehementně připravuje na další světovou válku!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.