Reklama

pátek 29. března 2019

Slovenští europoslanci k migraci

29. 3. 2019
Richard Sulík (Sloboda a solidarita) 14. 3. 2019 
(Pozn. red. I.D. s jinými komentáři R. Sulíka často ne nutně souhlasíme)

https://www.youtube.com/watch?v=N5jTXHNipwE
Branislav Škripak (KDH) 28. 3. 2019 Odpor k migrantům označuje jako projev rasizmu
 https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=GRcYlRNBLPE


14 komentářů :

 1. Dnešní zpráva na ČT 24 zněla, že Češi jsou zadlužení u zahraničních bank, částkou ve výši, již přesahující 1,7 bilionů korun. Již dřívější zpráva, také na ČT 24 zněla, že 800 tisíc Čechů čelí exekuci jenom za rok 2018. Několik stovek tisíc občanů v Česku je v insolvenci a jejich příjem měsíčně není vyšší, než 11.000,-Kč. Jinými slovy, už nikdy se nesmí opakovat doba totality před rokem 1989, kdy komunisti zadarmo rozdávali obyvatelům ČR ročně 80 tisíc bytů, první kategorie a zahraniční banky, exekutoři, vyděrači a spekulanti z toho vůbec nic neměli a lidé v ČR neměli to štěstí být neskutečně zadlužení až do pozdního důchodového věku a svými dluhy živit západní demokratické země. To se už nikdy nesmí vrátit. Že to nesouvisí s článkem. Ale souvisí. Hlavní jsou zájmy západních bank a územních zisků, což je příčina všech malérů slovanských národů ve středním prostoru Evropy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:03 Nejsmutnější je, že to byly naše vlastní banky.

   Smazat
 2. Krásne, ako svorne hlasovali Beňová, Zala aj Maňka - čiže celý SMER za túto volovinu. Ale v SR vyhrali SMERáci voľby hlavne protimigračnou rétorikou. Len preto, že 90% dôchodcov nemá internet, alebo ovláda len mail a skype, oni nemajú najmenšiu šancu prísť na to, ako ich klamú. A budú zas voliť SMER, aby ich zachránil pred migrantami....
  Už ani neviem, či sa smiať, či plakať nad tou absurdnosťou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:08, Milá Noruško. Pár pitomců v eurobordelu Slováky zajímat nemusí, důležité je to, co je doma. Co je doma, to se počítá, jak se říká. A tuším že právě včera slovenská vláda schválila, že tuto dohodu neuznává! Čili žádní migranti, žádné buzny. Tohle je reálná politika, kterou uplatňuje vláda v souladu s V4. Tohle jsou pronárodní politici. V rámci Evropy se musí politika vyvažovat, musí se umět lavírovat, ale v zásadních otázkách být pevný jako skála.

   Dnes si zvolíte Kisku v2.0, další americký prefabrikát z dílny Hillary Clinton, který udělá vše, co Kiska nestihl. Možná bude i Kuciak v2.0, protože loni se "mílnik" nepodařil dotáhnout do zdárného konce.

   Ale teď svítá Sorosově bandě na lepší časy. To proto, že se do voleb zamíchal Kotleba, který tak roztříštil pronárodní síly a umožnil ohromný náskok této americké liberální loutky. Možná je to tajný kůň Čaputové, protože vyzval své voliče, aby nešli k volbám a nahání ji tak hlasy i v druhém kole.

   Ale vy byste zjevně ráda právě Majijánka Kotlebu, že? Kotleba jako president, a třeba Mazurek jako premiér spolu s dalšími vyholenci ve vládě, kteří se proslavili tím, že oblíkli retro uniformy a hurá na cigoše.

   Neurazte se, ale nemáte to trochu v hlavě zpřeházené? Umíte si tyhle lidi představit ve státní správě, když v Bystrici tito kleptokrati a diletanti zmršili vše, na co sáhli a kradli mnohem víc, než ti před nimi? Umíte si je představit jako vaše reprezentanty na mezinárodních fórech?

   Jste opravdu tak pevně přesvědčena, že by Kotleba odmítl Istanbulskou dohodu jako včera vaše současná koalice, především Smer-SNS, která tak na sebe přivedla hromy a blesky domácí politické scény i z Evropy?

   Jste opravdu přesvědčena, že ani za dostatečný počet stříbrných by Kotleba tuhle dohodu nepodepsal, tak jako to udělal Fico-Pellegtini? Podle výsledků Kotlebovy "práce" v parlamentu silně pochybuju. Podepsal, a jak rád!

   Kotleba není váš zachránce na bílém koni, Noro. On jen našel díru na trhu a teď sedí v parlamentě za móc dobrý prachy spolu s několika svými vyholenci. Jeho činnost tam nikdo nezaznamenal, jak se u vás říká: "Sedí ako voš pod chrastou".

   Jestli bude úspěšný, přeběhne k němu pár dalších, aby se také přiživili, a stane se klasickým kleptokratickým subjektem, který za ty prachy odkývá úplně vše, co z Bruselu přijde.

   Ale kdoví, možná to tak není a Kotleba má skutečně určité poslání. Když tak sleduju jejich činnost a agendu, lehce mi připomíná "soft Ukrajinu". Rozehrává hru "posla z doby Slovenského štátu", vyvolává jakési pochybné reminiscence a snaží se obrodit latentní nacistické tendence, které jsou jinde zakázány.

   Rozvrací tak pronárodní síly a tiše nahání ovečky do amerického liberálního tábora. Ne slovenskému liberálnímu Sulíkovi, ale té Sorosově smečce. Něco podobného bylo i na Ukrajině. Nezbývá než se zeptat: jaké má Kotleba finanční zázemí?? Na Ukrajině USA utratili $5 mld.

   Milá Noruško. Než začnete zase kritizovat důchodce bez internetu, zkuste se zamyslet nad sebou s internetem.

   Smazat
 3. Tohle je problém tupého voliče. Proč by blbci měli mít vlastní stát? Zeměkoule je přelidněná, je třeba snížit počet obyvatel a nejlépe je začít likvidovat obyvatele se sníženou inteligencí a proto volím piráty, už zřídili další neziskovku z peněz lidí, co pracují a připravují se na příjem uprchlíků, které vyrobili vládci USA. Geneticky vzato, nic špatného se neděje. Pokud něčemu nerozumíte, rád vám to vysvětlím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale blbci už vlastní státy maj ! Nebo alespoň pseudostáty.

   Smazat
 4. Slovaci jiste chteji mit vse brzy za sebou ,hlavne moznost zit svobodne,samostatne a nezavisle, je pro otroky ...NESNESITELNE...

  OdpovědětSmazat
 5. Před časem
  tady k tématu slovenské volby bylo několik komentátorů ze Slovenska.
  VŠICHNI uznávali, že volba Kisky byla velká chyba, která
  se už nebude opakovat.
  PROČ tehdy vlastně zvolili Kisku ?
  PROTOŽE
  nechtěli Fica, který zbyl z té plejády zapomenutých kandidátů, jen proto.
  Měli prostě už dost Fica a ten na první pohled lidsky odpudivý Kiska byl pro ně něco nového.

  Na youtube najdete ještě záznam z předvolebního dua Fica a Kisky.
  Již tehdy jsem poznal, jaký je Kiska křivák a co se z něj, jako budoucího prezidenta vyklube...

  Voliči v ČR i SR jsou stejně blbí,
  své prezidenty a vládu si proto plně zasluhují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdu kolem Proč urážíte Čechy my jsme drahoše nezvolili.

   Smazat
  2. 8:36, nic jste nepoznal, vy psychologu. Kiska měl Američany vybudovanou dokonalou strategii, ohromnou podporu masmédií a dosud se žádná agenda migrace, LBGTI neprosazovala. Takže většina všechny ty zvěsti o scientologii brala jako nechutný Ficův tah a jen malé množství zpozornělo a začalo vyhledávat.

   Jenže i kdyby se vše dalo předpovídat, bohužel jistý defekt v mentalitě Slováků (nebrat doslovně) je vede k tomu, že se z času na čas uchylují k volbě "tajemného vykupitele" anebo radikála.

   Děje se to tak, že dlouho před volbami je masivní kampaň, pozitivní a negativní.
   Pronárodní vláda, která je momentálně u vesla, se celé roky během svého mandátu, (ale i v opozici), zasypává snůškou bahna a lží.
   To pravdivé se nafoukne do absurdna a zbytek jsou vyslovené vyfabrikované lži. Bez uzardění tito spin doktoři použijí vlastní skandály a hodí to na nepohodlné politiky (např.Gorila).
   Ví se, že drtivá většina lidí politiku nesleduje nějak významně, neorientuje se a hlavně si nepamatuje detaily. Proto teď například začíná štvanice na Fica, jako hlavního aktéra Gorily.

   Naopak, co se týká liberálního křídla, hlavně jeho americké větve, jejich stoupenci jsou označováni za "nositele pravdy, poctivosti a všeho vědění". Zdroje, které odhalují opak, označí za konspirátory a kremelské agenty. Nositelé veškeré pravdy se rozeběhnou do škol a zavalují děti svou zvrhlou agendou po celý čas mandátu "protivníka".


   Pak nastupuje osoba "vykupitele" kterému se buduje background už dávno předtím. Viz úžerník, pozemkový a daňový podvodník Kiska coby "Dobrý anjel". Potom se rozeběhne jeho nenápadná propagace ve spřízněném tisku a médiích, což jsou v podstatě úplně všechny. Bývalý komunista Kiska se začne objevovat v souvislosti s dobročinností, Boží moudrostí a ochranou opuštěných koziček. A dva měsíce před samotnými volbami začne masivní kampaň.

   Jestli jste byli před pěti lety na Slovensku, jeho ksicht visel snad u každé dopravní značky, prostě úplně všude. Mluvit moc nemohl, je to pako a vše by pokazil, takže se vše udělalo pro to, aby jeho neschopnost nemohla být odhalena.

   Dnes se použila zas jiná taktika. Vybrala se švarná Zuzanka, jejíž tvářička a rozpuštěná blonďatá hříva vévodí slovenskému billboardovému nebi. Ona už takový background mít nemusela, prostě zajela do kolejí vyjetých Anderem z Popradu a podpořily ji všechny "nezkorumpované" liberální politické grupy. Aby pojistili záruku přechodu do druhého kola, vytvořili Mistríka.

   Jenže na Slovensku spin doktoři a hybatelé postupovali tentokrát sofistikovaněji než u "zpackaných" voleb v Česku. Doplňkový liberál Mistrík byl jen jeden a ten v rozhodující chvíli odstoupil. Svým příznivcům poté doporučil blondýnu.

   Pak je tady ještě jeden fenomén a tím je Kotleba. Najde se statisticky významná skupina lidí, kteří ho volit budou, ačkoliv šanci nemá absolutně žádnou, protože nikdy nezíská rozhodující počet hlasů. Zas takoví pitomci Slováci nejsou.

   Ani v parlamentních volbách neuspěje, protože do koalice s neonacistou nikdo z pochopitelných důvodů nepůjde a jen blázen si může myslet opak. Země V4 nejsou osamělé a musí nutně kooperovat s okolím. Nikdo nebude komunikovat s bandou nabušených vyholených diletantů v okovaných kanadách.

   Kotleba patří do grupy "pravicový radikál" a co je zajímavé, vůbec to nemusí z pohledu informovaného krajního liberála znamenat negativní konotaci, a když, tak jen navenek deklarovanou.

   Takový "pravicový radikál" vytváří zdánlivě ostrý protipól hysterickému liberalismu, který většina lidí odmítá. Jenže je tomu tak skutečně?

   Pokud se podíváme na výsledky ukrajinské "cesty ke svobodě a demokracii" a dnes i na výsledky voleb na Slovensku, jaksi si nemůžeme nevšimnout, že Kotleba významnou měrou přispívá k rozboření pronárodní pragmatické koalice a nástupu krajních liberálů.

   Nemůžeme si nevšimnout, že v reálné politice nedělá vůbec nic, zato v rozhodujících okamžicích jeho působení krajní levici významně posílí. Nezbývá než se ptát, kdo je Marián Kotleba?

   Smazat
  3. Pro eurobuzny ve službách Soroše je bezpodmínečně potřeba, aby padla V4. Pokud padne Slovensko, padne celá V4 a jen přihlouplí vzteklouni se budou domnívat, že se tak nestane.

   Smazat
 6. Nemyslím, že by byl někdy u nás problém s migranty, zažil jsem řecké, pak vietnamské, pak jugoslávské, ukrajinské i ruské, občas z řady dalších zemí, slovenské nepočítám. Ale imigranti, kteří přicházejí více méně násilným vlámáním se do západní Evropy přes Středozemní moře jsou velice specifičtí. Čím: no především tím, že byli vyrobeni teroristickou válkou, kterou "Západ" proti nim vyhlásil, proto, že jim rozvrátil stát, domovy, rozbombardoval humanitárně školy, nemocnice, povraždil poloviny nebo celé rodiny, nadělal sirotky a vyhlásil vlastně rasistické tažení proti jiným národům, víře a vyrobil tak proti sobě nepřátele. Víte proč Churchill trval na odsunu Němců po 2. sětové válce ze zemí východní Evropy, především, ale nejen z Polska a ČSR? Proto, aby je ochránil před odplatou za zvěrstva, která zde za války napáchali - u nás díky nacistům zahynulo 300.000 obyvatel. A přesně toto je obavou lidí v EU, že se migranti budou mstít za zvěrstva, která byla napáchána v jejich zemích teroristickou válkou bohatých! Samozřejmě, bohatí mají kolem sebe mocenské struktury na vlastní ochranu, polici a armádu, ale co mají v EU ke své ochraně chudí? Holé ruce (a často i zadky) a tak se bojí. To není u těchto občanů rasismus, jen nevědí, proč by se měli třeba jednou nechat masakrovat z pomsty za zločiny kapitálu. Pak také lidé neví, proč mají souhlasit s byznysem s migranty, zase kšeftem jen a jen kapitálu! Ať bohatí nevedou velké teroristické války, nevyrábí migranty, neznásilňuje jejich dovozem domácí západoevropskou populaci a bude klid a mír, nebude partyzánský terorismus jako odplata! Jenže kam by kapitalismus bez kořistnických válek došel, on by totiž pošel!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.