Reklama

čtvrtek 14. března 2019

Strašidelné státní oslavy 20. výročí vstupu ČR do NATO… primátor Hřib se také vyznamenal


Vladimíra Vítová
14. 3. 2019
Sledování včerejší slavnosti ve Španělském sále Pražského hradu bylo jen pro silné nervy. Hlavní projevy českého, slovenského, maďarského a polského prezidenta a zástupkyně NATO byly přehlídkou neuvěřitelných lží. V demagogii však bezkonkurenčně vedl polský prezident Duda.


Zde je pár příkladů:
Polský prezident například řekl, že po čtyřicetileté okupaci Ruskem konečně hájí NATO nejen Polsko, ale i svět před ruským imperialismem. Dále postavil zcela na roveň zájmy nacistického Německa a Sovětského svazu během 2. světové války. O osvobození Polska Rudou armádu ani slovo.

Slovenský prezident zase sdělil, že jakákoliv kritika a zpochybňování NATO je dezinformace a paranoia. Dále, že Rusko agresivně obsadilo Krym a chudáci státy NATO mají strach z jeho další agrese. Zde jen dodávám, že na Krymu proběhlo zákonné referendum o připojení k Rusku a to v souladu s Ústavou samotné Ukrajiny, jak vyplývá z oficiálních stanovisek právníků EU i OSN.

Miloš Zeman ve své reakci na dotaz redaktorky dal v podstatě rovnítko mezi agresí a okupací v roce 1939 s rokem 1968. A zdůraznil, že proto, že jsme v NATO, tak už de facto nehrozí kolaborace.

Všichni prezidenti V 4 se pak shodli na tom, že je životně nezbytné i nadále propojovat NATO s EU. Všichni vítali NATO ve svých zemích, protože prý ochraňuje mír a od té doby, co jsou státy V4 v NATO tak, prý nebývalým způsobem vzrostla politická stabilita a všechny země jsou bohatší. Prý JENOM naše členství v NATO je zdrojem obrovského úspěchu a hnací síly prosperity. Zde dodávám, že například ČR - podle standardní mezinárodní klasifikace - spadla (během členství naší země v EU a v NATO) z kategorie středně průmyslově rozvinuté země, v níž jsme byli za socialismus (během členství v RVHP a ve Varšavské smlouvě), do kategorie rozvojových zemí zemí! Ó jaký to doklad „úspěchu“.

Zástupkyně NATO zase opakovaně sdělovala, že tato organizace přešla od původního principu zadržování k principu zastrašování a tento princip je nutno nadále posilovat – především finančně!

Korunu celému dni však nasadil primátor Prahy, kde se slavnost NATO odehrávala. V pražském metru totiž znělo – čtyřikrát za hodinu v češtině a v angličtině - hlášení, které sám Hřib namluvil. Podstatou jeho sdělení byla tato věta: „Vstup ČR do NATO byl jeden z klíčových kroků, prostřednictvím kterého jsme potvrdili naše směřování na západ a posílili svou obranyschopnost.“

K tomu všemu mám na obyvatele ČR dotaz: Opravdu si přejete, abychom v rámci západu – tedy EU – přestali existovat jako národní stát? Opravdu si přejete, aby naše země byla součástí vojenského paktu NATO, který humanitárně bombardoval Jugoslávii, který doslova a do písmene zdecimoval a mnoho zemí na Blízkém Východě a v Africe pod lživými záminkami?

Opravdu chcete být součástí NATO, které má téměř tisíc vojenských základen po celém světě a které je chce mít i v ČR?

Pokud ano, pak je vaše volba správná, neboť jste zvolili přesně ty politiky, kteří včera na Hradě a po Praze vítali fakt, že ČR je již 20 let součástí tohoto agresivního vojenského paktu. Uvědomte si však, že za všechno zlo, které NATO způsobilo desítkám zemí a milionům mrtvých lidí, jste zodpovědní i vy.

28 komentářů :

 1. Opět na špatné straně a opět dobrovolně. Co bude následovat? Americká základna a totální ztráta svrchovanosti. Z jednoho vazalství do druhého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůžeme za to pani Vítová,že se vzpíráte napsat

   JSEM PRO UDĚLAT NATO PRO ČR ZBYTEČNÉ

   a pod to popsat jak funguje Švýcarská armáda,kde nebyla celá staleti válka,což beztak nám tu schválně tajite,abychom vás nesměli obdivovat!

   Smazat
  2. to uždavno pěl vlasta burian že dajli mi medajli nebo nedajlimi medaili dneska je každa tedy i vymyšlena medajle velice duležita pro panstvo jak je tradičnim zvykem těch co se stavaji nadlidmi někteři už maji medajli tolik že se už nevejdou ani na jejich zada i spozadim

   Smazat
  3. Je potřeba nazývat události správně.Vojska varšavské smlouvy zde byly v 68 na mírové misi,zrovna tak jsou naše vojska např. v Avghánistánu na mírové misi. Nebo chce někdo tvrdit,že obojí je okupace???
   Okupace byla německou armádou r. 39-45 a ta se vyznačuje mimo jiné tím,že okupační vojska převezmou státní zprávu.
   Takže co nám půl roku televizní a rozhlasová
   žumpa plácala o roku 68 je lež.

   Smazat
  4. Jde o války proti Stroddardem definovaným podlidem, ohrožujícím naši civilizaci! Tito rudí podlidé jen změnili žargon a místo "oboustranně nespravedlivých" dnes píší o jakých si prý "nezákonných" válkách! Jenže války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! A USA se o to aspoň snaží ... Navíc dnes ale máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 2. Ani jedna připomínka válečných zločinů, kterých se NATO dopustilo minimálně ve dvou případech.
  Ani jedna výzva k upuštění od dalších.

  Je-li členství v NATO nějakou zárukou pro investory, bylo by dobré rozebrat proč.
  Nejspíš garantuje odvod zisků do daňových rájů.

  Houby do politiky nepatří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opět se mi chce zvracet velebnosti!!

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pablb opet vysvetluje svou 70 IQ hlavou nam idiotum jak to ten Blondyna mysli dobre a ti ostatni spatne .Mozna nekde ve skolce pro autisticke deti by byl guru ale zde je prumer innteligence trosku vyssi .Muj na priklad 137 mam 17 let skol a cist blaboly tohoto ubozaka je opravdu ztrata casu i kdyz ho mam dostatek .Tento kuba neme totiz ani trochu zdraveho usudku pouze papouskuje co slysi na FOX NEWS a cte o zidech globalistech a neglobalistech coz je zase z Aeronetu .Dekujeme za informace s pozdravem nezaclanet a odejit .Nezapomen troubo ze mluvti stribro ,mlceti zlato .Tve blaboly jsou pouze srovnatelne s kravskym lejnem velkch rozmeru

   Smazat
  2. Prumerny american troubo nema poneti ani kde snad Rusko je ,vi jen z nenavistnych medii ze je to nepritek cislo 1 a po nem Cina po nem Venezuela po nem Cuba ,Iran Syrie a dalsi desitky zemi ktere nemaji radi rady .Nazdar

   Smazat
 4. Srpen 68, masáž ČT od ledna 2018 do konce roku. Březen 39, ČT začíná 14 a končí 15 března. To, si myslím, mluví za vše. SRN, kámoš, neboť nás okupovali jacísi nacisté. Anglie, ta nás nezradila, ta na nás jenom hodila totální kakáč. Francie, zradila. Itálie spolupachatel. Je radost mít takové přátele a spojence, tentokrát to s námi určitě myslí dobře.

  OdpovědětSmazat
 5. Docela by mne zajímalo kolik % národa sdílí jejich nadšení z toho, co to NATO kde vyvedlo.

  OdpovědětSmazat
 6. Nato je garance toho, že víme, kdo nás v případě schopnosti naší politické reprezentace zastupovat dobře naše státní zájmy, obsadí.. :D Toho bych se ale nebál.

  OdpovědětSmazat
 7. Sovětská okupace - pouze slabý čajíček proti německé okupaci. Dokonce nás ani nebombardovala při osvobozování ČSR-na rozdíl od Američanů. Někdo spočítal civilní ztráty při zbytečných bombardování civilních cílů v protektorátě americkými letouny a vyšlo mu, že tolik zbytečných českých obětí-hanba mluvit........

  OdpovědětSmazat
 8. NATO je záruka vlády diktatury kapitálu. Proto ta oslava od renegátů a parazitů, kteří se na tom napakovali.

  OdpovědětSmazat
 9. Vážená paní Vítová, ano, chceme být v NATO. Je nás drtivá většina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U vás na pavilonu možná, v národě nikoliv!

   Smazat
  2. 20.19 Koho v tom výtahu drtíte? Nového souseda který nechce být v NATO?

   Smazat
  3. Cha...cha...cha! Vtipálku = 20:19.

   Smazat
 10. Paní Vítová, byl jsem v úterý na Klárově hlavně proto, abych si ověřil účast na této akci. Byla ještě horší než jsem předpokládal. Je to krutá daň za to, že jsme si nechali vymýt mozky. Přítomní kolegové říkali, že nás probudí jen nějaký ozbrojený konflikt, kdy už bude ovšem pozdě.
  Přesto bych chtěl poděkovat organizátorům této akce. Správně jste podotkli, že alespoň někdo v republice musí říci NATO NE!
  Jenom mě není jasné, proč lidé, kteří komentují Váš článek, se všichni schovávají za anonyma.
  Vysvětlení nacházím u významného neuropatologa a spisovatele Františka Koukolíka v článku nazvaném O genech češství a strachu (týdeník TÉMA č. 10).
  Ten popisuje, jak si pořídit strach na 20 roků a jak magnetická rezonance pozná, že vaši předci zažili např. holokaust. Když jsou elity nějakého nárada několik století pod cíleným tlakem, má to na celou společnost jasně zaznamenatelný negativní dopad. Stane se bázlivější, poslušnější a přikrčenější. Lidé se adaptují ve jménu přežití.

  OdpovědětSmazat
 11. C E N Z O R E, ty rudoprdelaty orangutane , zde ti pan Zdenek Storek jasne vysvetlil, (22:00), ze ty jsi zavynil v Cesku atmosferu strachu !
  Lide se boji napsat a projevit svuj nazor , coz ti zajistuje v budoucbnosti nakladacku od privrzencu svobody slova !

  To bude srandy kopec ! Uz se tesim !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 12. Abych to ukoncil ! NATO se bude pravdepodobne rusit ! V moderni dobe je to "Brontosaurus" a nevyplati se ho zivit.

  (Pani Vitova, hned jak Vas potkam v Praze, tak jdeme spolu do te nejlesi cukrarny !) A ted dam cenzure odpocinek ! Jdu na nase weby !


  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ku ku ku ku ku kukuku
   To je americky blazen my tady totiz zijeme nadobo nocnikovita .Chudaci na tech ?nasich? webech ,ti si poctou jak jim tam pises,slovensky a nebo tvou cestinou 4 obecna pomocna -maturita hahahaha

   Smazat
 13. Přesný přehlídka západních lokajů a Ruské nebezpečí si můžou strčit za klobouk. To společenství chrání zbohatlíky aby zůstali u moci a chrání jejich majetek. Svazák hřib je toho důkazem jen hnusná špinavá onuce.

  OdpovědětSmazat
 14. 0:00 - Brouku Pytliku !
  Ja si myslel, ze uz jsi po smrti a ty jako vzdy, uz po 5-te, stanes z mrtvych !
  Nemohl by jsi, uz konecne, dodrzet slovo a nevracet se ?
  Ty Sandersova podrztazko - vzdyt jsi neunosny, pro reputaci teto krasne zeme ! Ty hemeroide na zadnici Ameriky !
  VOLE ! Ja nepisi Slovenky ! Bud anglicky, (coz cenzor smaze), nebo cesky !
  Ja Slovensky ani nerozumim !
  h.

  OdpovědětSmazat
 15. Hitler před útokem na tehdejší SSSR, dnešní Rusko, sjednotil násilně celou Evropu, která pro něj vyráběla zbraně, potraviny a všechny Evropské státy dodali své armády, které se spolu s Němci, vrhli pod názvem operace Barbarossa, na Rusko z cílem zabíjet, rabovat, ničit a vyhladit obyvatele největšího Slovanského národa. Dnes je situace velice podobná. Američani, přímí pokračovatele politiky Adolfa Hitlera, plánují vojenský útok na Rusko a před tím sjednocují státy Evropy jejich začleněním do zločinecké organizace NATO z cílem společného napadení Ruska v zájmu USA. Američani budou dodávat zbraně a Evropani, hlavně ti východní budou sloužit jako kanonfutr na východní frontě. Napoleonovi, pak Hitlerovi se Rusko nepodařilo porazit. Je otázkou, zda se to podaří Američaům. Na šachovnici Evropy mají jednoznačnou výhodu Američani, a i přes sliby dané Gorbačovovi o nerozšiřování zločinné organizace NATO stojí vojska NATO na hranicích Ruska. "Barbarossa" číslo dvě může začít a to samozřejmě s těmi nejdemokratičtějšími úmysly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A na čem jiném se dá postavit smysluplná evropská Idea než na sdíleném zápase s divochy na Východě? Tak jako evropští dobrovolníci, kteří když 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 16. Znovu musím zopakovat směrem k Zemanovi - čím starší, tím blbější! A Hřib? Ten je očividně na lysohlávkách (mimochodem, také máte pocit, že Piráti jsou jen pokračovatelé neoliberálního pomatence Bursíka?)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.