Reklama

sobota 16. března 2019

Tak dost, pane Fischere! Mne a moje předky nebudete nazývat prasaty!

Karel Hais
16. 3. 2019
Vzpomínkový večer k 80. výročí okupace Československa nacistickým Německem, který, pořádal Český svaz bojovníků za svobodu, vzbudil emoce v celé naší společnosti. Jasně se profilují jak politické postoje, tak charaktery aktérů, kteří se celospolečenské diskuze účastní. Můžeme dobře rozpoznat, kdo za koho kope.


Tak, aby bylo jasno, pane Fischere, nikdo mne nebude nazývat prasetem. Ani vy, ani nikdo jiný. Překročil jste mez regulérního politického boje a stal jste se mým osobním nepřítelem.

Vrcholem drzosti je projev senátora Fischera, který svým vystupováním připomíná rétoriku nacistických vůdců v třicátých a válečných letech minulého století. Ti také židovské obyvatelstvo a všechny své odpůrce nazývali prasaty. Jestli čtenáři nevěří, tak ocituji projev pana Fišera na jeho twitterovém profilu: „Antisemitské a rusofilní kecy nemají na výročí co dělat. Navíc ta prasata zneužila památku naší země za přítomnosti čestné stráže.“

Vyzývám všechny vlastence a příslušníky neparlamentní opozice, aby se přestali skrývat za nic neříkající hesla a jasně řekli, že nepřipustí, aby se hnědé nebezpečí uhnízdilo v naší společnosti. Nic neříkající hesla vám nepomůžou. Nezavděčíte se svým odpůrcům a ani nedokážete uskutečnit změny v naší společnosti, které jsou nutné. Je čas, abyste těmto projevům řekli jasně: Tak dost!
JUDr. Karel Hais, člen Českého svazu bojovníků za svobodu

41 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Fischer je normální hovado a nepatří do české společnosti

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Psychopatům sebevědomí nikdy nechybí, jen tak dál ve šlépějích Václava Havla až do úplného zapomnění.

   Smazat
  4. Ale lŽIDavidoj prdel nakopal skvěle!

   Smazat
  5. 10:42 Jenže Havel byl tvůj pravej fotr, ty vole! Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   na mejdanu kde jako nasazená estebačka vynášela popelníky vošukal a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   A největší prdel je, že dodnes žiješ v iluzi, že ten esteban v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, stejně jako jeho šimpanzoidní kámoš Bureš, byl tvůj pravej fotr! Zejména když se v tobě tak vzhlížel a ty si se tak těšil na teplý místečko co po něm zdědíš! Jenže pak jako na potvoru přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! A tak se dneska snažíš do toho házet rudý vidle a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace a s tvou sortou čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa plánuješ zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Jenže nás tam nezatáhnete ...

   Smazat
  6. 0:18
   To je panečku prdelní xift!

   Smazat
  7. 16:07 Tak to si ještě neviděl tenhle!:-))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 2. Fischere , za tebe jsem se styděl ,když jsi prohrál volby prezidenta a utíkal jsi jako pejsek za Drahošem. A ty jsi chtěl být prezident ? Prezident musí být osobnost a né loutka .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Beztak má tu palici holou jen od toho, jak se neustále souká do nějaké euroatlantické zadnice. Má už ji od toho celou nablýskanou.

   Smazat
 3. jestli je někdo prase, tak jsi to ty Fischere ty neoconské americké havloidní a pedofilní prase !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slizký od pohledu, podrazák ve skutečnosti. Je mi z něj fakt na blití z plešouna.

   Smazat
 4. LHANI,PODVODY A ZÁLUDNÉ PODRAZY,JSOU DOMÉNOU KAPITALISMU

  bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu.
  Počitá se v něm,že ohlupeným voličům budou zas zmanipulovanými řediteli tisku a tv ukradeny lhanim volebni hlasy,přitom po zvoleni prý zástupců voličů poslanci a polit.subjekty nesmi nic udělat ve prospěch těch ,kteři je zvolili tj občanů.

  PO UKRADENI MOCI SE UŽ PRÝ NIKDO NEBUDE NA NIC PTÁT.

  Občané maji takto zmanipulované volby uznat a osoby,které se zmocni podvody moci obdivovat a všude obdivně křičet

  "Podivejte se všichni na toho pána jak je obratný. Ziskal nad námi moc "a to má jit dookola dalši desetileti jako nekonečné pokračováni zla !

  OdpovědětSmazat
 5. Byť diplomat, je to názorově pablb, vyškolený mimo ČR...Zbytek si najděte na internetu, vážení diskutující

  OdpovědětSmazat
 6. Ten Fischer je skoro tak blbej jako jeho kámoši ze 4% menšiny Poche a Petříček.

  OdpovědětSmazat
 7. Nechci urazit, ale i vizáží připomíná protektorátního Moravce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Emanuel MORAVEC byl sympatičtější. Kus flákoty, který lepší lidi, než on sám kdy bude, nazývá prasaty, nemůžete urazit.

   Smazat
 8. Tenhle hnusný slouha slouhů tak může držet hubu prase je užitečné ale on je to co teče v kanálech.

  Chtějí povinné kvóty. Europarlament schválil zřízení fondu pro azyl a migrace:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201903169448449-chteji-povinne-kvoty-europarlament-schvalil-zrizeni-fondu-pro-azyl-a-migrace/

  V květnu k volbám a volit SPD.

  OdpovědětSmazat
 9. Fischer je opravdu odpudivý typ, ale nikdy bych ani v jeho případě nepoužil nadávku "prase". Nicméně jeho vyjádření jen jasně dokumentuje, že reprezentuje způsob politiky, která se neštítí naprosto ničeho. Lidé, kteří podobná individua volili a podporovali, by se měli stydět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Voliči z Prahy 13 - Modřany, Komořany, Chuchle, Slivovice, Radotín atd. Blahopřeji!

   Smazat
  2. Když dáte na výběr 10 panáků v nových oblecích, tak si voliči vždycky vyberou. To máte jako v supermarketu, něco vám zachutná a po něčem se poblejete, ale show must go on.

   Smazat
  3. Za tento obvod kandidoval i pan David, rozdíl v jeho názorech a vystupování již nemůže být patrnější, po těchto výrocích páně Fischera. No ale v senátu už sedí, že? A to se cpal i na Hrad. No ale p. David neměl sponzory na kapelu, párky a pivo zdarma...no a taky Praha, ta si volí voly. A taky by mě zajímalo, bude-li Fischer vláčen za vulgarismy, když Zeman je podle nich sprosťák, se svým přesným překladem názvu úchylné skupiny...J.

   Smazat
  4. Ovšemže ho nebudeme nazývat prasetem, prase si srovnání s tak odporným a neužitečným tvorem rozhodně nezaslouží.

   Smazat
  5. 22:21 Prase je chytré zvíře.

   Smazat
 10. Ten by šel i s Čínou , nebo Maltou . Je mu jedno , jen aby se dostal ke korýtku a mohl mlaskat . Bež do kelu i stou kavárnou .

  OdpovědětSmazat
 11. Že by nový fuhrer, co nastoupí po Majdanu? Držím mu palce, proč by hlupáci měli mít vlastní stat? Doufám, že omezí jejich populaci, jako to dokázal pan Bakala v Otravě.

  OdpovědětSmazat
 12. Za tebe bych nedal zlomený groš..jak se tento člověk snaží nabízet na post prezidenta?? hnus

  OdpovědětSmazat
 13. Uvědomte si všichni:senátor Fischer Pavel je obyčejný hajzl,pražští voliči ho zvolili a s tímto se nedá bez násilného řešení nic dělat.Můžeme tu tisíckrát napsat,že je to hajzl,blb,sluha a hlupák a on se nám jen vysměje,protože má koryto na několik let jisté.
  Tož taková realita.Ti co ho volili jsou zřejmě stejní hlupáci a hajzlové jako on.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, označujete-li všechny voliče Pavla Fischera za "hlupáky a hajzly". Pavel Fischer se musí znemožnit sám a tak k tomu teď dostal příležitost.
   A že se mu to, a dalším, úspěšně daří... !

   Smazat
  2. Poděkujte voličům v pražských Modřanech, Komořanech, Chuchli, Lahovicích, Radotínē ...to jsou ti praví odborníci na delegování psychopatů do Parlamentu ČR.

   Smazat
 14. Panu Fischerovi bych chtěl věnovat slova klasika - Zdeněk Mahler: „V Česku jsme v poslední době dost často svědkem, že i studovaný člověk, inteligent, může být až neskutečným blbcem.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Studovaný člověk není zákonitě inteligent! Studovanost svědčí o tom že má dar dobré paměti, tečka.
   Inteligentem se člověk stane svým chováním, vystupováním a svými OBJEKTIVNÍMI názory.

   To jen dodatek k hodnocení osoby dle MAHLERA

   Smazat
 15. Degenerát Fischer je živým důkazem, že postupná přeměna hlavy v prdel co do formy i obsahu, už byla završena !

  OdpovědětSmazat
 16. Drahoš oproti Fischerovi sedí za bukem a ani nedutá , aby nevypustil nějakou pi.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Draho(u)š jenom číhá v záloze na další možnost lehké kořisti. Až ho trenéři z Deep state zase pošlou na jeviště.

   Smazat
 17. Ten bezeskrupulózní senátor P. Fischer, který z pozice kádrováka sprostě onálepkoval některé příspěvky z akce ČSBS k 80. výročí okupace ČSR nacistickým Německem, se zachoval jako dobytek.
  Se stanoviskem JUDr. Karela Haise souhlasím a všem čestným členům ČSBS přeji, aby ve své činnosti pokračovali.
  Brzy přijde čas pro pátý odboj (proti těmto fischerům a jemu podobným darebákům).

  OdpovědětSmazat
 18. Co si lidé zvolili, to mají. Ale jestli tohle skutečně má být to nejlepší z nás, pak Pán Bůh s námi.

  OdpovědětSmazat
 19. Vláda podporuje fašismus na Ukrajině, vrána k bráně sedá. Naše země nezkveta a zkvetat nebude. Noříme se do hněde sračky, potravinové zavislosti,, a požírání na stojato.

  OdpovědětSmazat
 20. Senátor Fischer hodnotí svým prasečím slovníkem akci, na níž vůbec nebyl přítomen. Ale je skutečně dobře, že se takto projevil. Je to slizký had, který dovede chováním i rétorikou oblafnout voliče, kteří politiku nesledují. Je nebezpečný.

  OdpovědětSmazat
 21. To superprase chtělo být prezidentem?!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.