Reklama

středa 27. března 2019

Teď se ukáže, je-li Trump skutečně prezidentem

Paul Craig Roberts
26. 3. 2019     PaulCraigRoberts
Co vše můžeme vyvodit z totálního krachu „vyšetřování“ Russiagate, které (jak oficiálně oznámeno), nepřineslo žádný důkaz o „ruském vměšování“? Můžeme vyvodit, že šlo o zločin, upečený korupčnickým a nemorálním vojensko-bezpečnostním komplexem, který se rozhodl ubránit svůj bilionový rozpočet a moc tak, že americkým občanům ještě jednou představí Rusko jako zavilého a proradného nepřítele Spojených států.


Můžeme vyvodit, že Hillaryin Demokratický národní kongres (DNC) byl komplicem tohoto zločinu, a že darebáci jako J. Nadler a A. Schift zničili věrohodnost demokratické strany.

Můžeme vyvodit, že korupčnický vojenskobezpečnostní komplex a Demokratická strana byly natolik pevně rozhodnuty posloužit svým sobeckým zájmům, že pro jejich prospěch neváhaly vehnat svět až na okraj rizika nukleární války.

Můžeme vyvodit, že skutečnost, že takoví kriminálníci jako Mueller, Brennan, Comey, Rosenstein a Clapper stáli kdy na vrcholu amerických zpravodajských služeb a zpravodajského vyšetřování, je důkazem faktu, že vláda USA je organizací kriminální.

Pamatujte si, že jak nám připomíná Tucker Carlson, že Muellerovo „vyšetřování“ vůbec nebylo vyštřováním, vedeném lidmi s dobrými úmysly, kteří se prostě jen zmýlili. Nikoliv! Šlo o zorganizovaný hon na čarodějnice, vedený s cílem zlikvidovat prezidenta Spojených států: infowars

Co nakonec vzejde z tohoto neúspěšného a zrádného pokusu Demokratické strany, vojenskobezpenostního komplexu a presstitutek falešně odsoudit řádně zvoleného prezidenta a zbavit ho úřadu?

Spokojí se Trump s tím, že jeho nepřátelům pokus vystrnadit jej z úřadu prostě jen nevyšel, a povznesen nad tuto „prkotinu“ povede svůj úřad dál, jako by se nic nestalo? Anebo bude naopak trvat na jejich zodpovědnosti za tento jejich kriminální čin? Prokáže se tedy být dost silný na to, aby rozjel vyšetřování „ilegálního spiknutí, které nevyšlo“, či až příliš hustě obklopen nepřáteli na to, aby mohl skutečně fungovat jako prezident, zůstane jen vedoucí figurkou kriminálních elementů, které dnes v USA fakticky vládnou?

Vybral a přeložil Lubomír Man

52 komentářů :

 1. Zrovna tak je zločin, odporný propagandistický zloči tvrzení že Vladimír sundal tu MH-17, zrovna tak Skripal, zrovna tak Litviněnko, no ten výčet by byl asi hodně dlouhý že.

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Nacistický zmrd", řekli by zase moji rodiče.

   Smazat
  2. 10:46 Tenhle? - https://pbs.twimg.com/media/B2z1f-UCQAA-gij.jpg

   Smazat
 3. Vždyť to jsou všechno zločinci a hrají s námi závěrečnou část frašky zvané kapitalistická demokracie. Vrána vráně oči nevyklove.Jde o to aby jsme to přežily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Státní dluh USA je dvacet tři tisíc miliard dolarů. Je to sto pět procent HDP, což je nesplatitelný dluh. V USA mají v katastrofálním stavu železnice,mosty, dálnice, snížily se platy a počet bezdomovců přesáhl půl milionu. A přes to vydávají stovky miliard na barevné revoluce po celém světě. Teď je na řadě Kazachstán a Alžírsko. Prý už dolary nenechávají tisknout na miliony ale na tuny a do světa je dodávají jen pro to aby byly v oběhu, protože Čina,Indie, Irán, Venezuela, Indonézie, Rusko už je nechtějí. A ekonomové pořád píšou že dolar je nejbezpečnější měna. Oni ale už mají úspory ve zlatě.

   Smazat
  2. Když se podíváme sem:
   http://www.usdebtclock.org/
   vidíme, že tisknou nové dolary zhruba 3x pomaleji než roste dluh. Už ani tiskem nových dolarů nejsou schopni splatit dluh.

   Smazat
 4. Vyšetřování nijak "totálně nekrachlo", jak tu blekotá postižený Roberts. Vyšetřování normálně, standardně proběhlo. Se závěrem, že Trump s Ruskem nespolupracoval, nebo že pro to aspoň nejsou důkazy. Tečka.

  Duševně postižený Roberts se svým blekotáním střílí do vlastní nohy. Právě výsledek tohoto vyšetření zcela jasně ukazuje, že žádný všemocný vojenskoprůmyslový komplex, žádný všemocný deep state, prostě neexistue. Kdyby existovali, tak by se zcela jistě něco našlo. Konec konců Trump by ze stejného důvodu ani nebyl prezidentem.

  I když konspirační pitomečci ve své hlouposti jásají a považují výsledek vyšetřování za své vítězství, tak je to pro ně a jejich bláboly ve skutečnosti těžká rána.

  Takže sorry, Robertsi, Mane, Davide :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Akorát bylo nutné šefy všemocné FBI jednoho po druhém vyřadit, CIA dát do čela sadistickou babičku, před kterou každej sexe, pentagonu hodit nebejvalej rozpočet...
   a tak furt, až po Golany předhozený židum.
   A teď jak dlouho to vydrží.

   Smazat
  2. Duševně postižený 10:44 nepochopil, že Trum během dvouletého vydírání "vyšetřovací komisí" obrátil a zařadil se poslušně do fronty slouhů vojensko-průmyslového komplexu (bombardování Sýrie, kecy o Krymu, podpora ukrajinských nácků, tlačení členské státy NATO do větších rozpočtů na zbrojení, ukradení Golan Sýrii, okupace části Sýrie US armádou, vyhrožování a vydírání Venezuely atd. atd. atd.

   Už chápeš blbečku, proč jsi nemocný ty - 10:44 a ne pan Roberts?!

   MM

   Smazat
  3. 10:44 To musí být strašně frustrující, že většina lidí nemá vyšinutou interpretaci světa a vymytý mozek jako ty.

   Smazat
  4. To že jsi ten článek nepochopil homošku 10:44, to de dá od takového nýmanda čekat. Proto kolem sebe kopeš jak Džanda. Je mě tě líto, inkluzisto.

   Smazat
  5. 13:20 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))

   Smazat
 5. Zase se prd stane jak u nás to by musel už být kraďousek a spol dávno v lochu.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můj otec ani děda mi takové hovadiny nikdy neříkali. Asi máte nějaké vadné geny v rodině.

   Smazat
  2. Cim?Tim,ze si uz po generace lecite sve komplexy nenavistnych
   blbecku.

   Smazat
  3. Toho exhibujícího antisemitu jsem smazal. Nemá tu co dělat!

   Smazat
  4. 11:25 Koho tvůj nosatej vopejzlej dědek zajímá? Jasně si pamatuju, že jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 7. Vaše tvrzení, že "žádný všemocný vojenskoprůmyslový komplex, žádný všemocný deep state, prostě neexistue", když spolupráce s Ruskem nebyla prezidentu USA prokázána, je nesmysl. Existuje, ale jeho jistá větev se v tomto jednom a určitém tažení neprosadila. Nejspíš proti větvi jiné, které Trump buď už vyhovoval, nebo vyhovovat nově začnul natolik, že ho podpořila. Nic nového, politici jsou a musí být slouhy v těch skutečně mocných majitelů světa, co vládnou v dynastiích, ne jen zdánlivě, od voleb k volbám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Roberts o žádných "větvích" nikdy nic nepsal. Psal vždy jen o jedné entitě zvané vojenskoprůmyslový komplex. Tak tu nefabulujte jak se vám to zrovna hodí.

   Smazat
  2. 11:54 vy se domníváte, že si všichni ti přisátí na světovou zbrojní produkci nekonkurují? To vám má někdo, třeba Roberts, vysvětlovat? Boží prostoto.

   Smazat
  3. Blbeček 11:54 by si měl přečíst proč je idiot on a ne Roberts a redakce Nové republiky. - odkazuji na 16:09

   Smazat
 8. Na Aeronetu další štvavý článek proti SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolotočářovi ty lži o panu Davidovi jaksi nevyšly, tak další na řadě je pan Kobza. Docela dobrý tip pro sázkové kanceláře, kolik členů SPD do eurovoleb, ve své urputné snaze o dehonestaci SPD, kolotočářský podvodník ještě vystřídá, ale orel much nelapá. A byla by to pro něho jen zbytečná reklama. Ten strach, že by kandidáti SPD mohli v eurovolbách uspět, musí být obrovský, nebo je kolotočář jednoduše duševně nemocný.

   Smazat
  2. Jen se perte a žerte.

   Smazat
  3. SPD volím právě pro to, že je v ní Kobza a že za ni do evroparlamentu kandiduje doktor David!

   Smazat
  4. Je potřeba říci, že kdo čte aeronet, je debil.

   Smazat
  5. Číst může i inteligent pronikavého úsudku, ale kdo věří Aeronetu je tím pravým debilem.

   Smazat
  6. 12:02
   Jednoduchá pomoc přestaňte podporovat medium, které umožňuje takovému hovadu oblbovat lidi.
   Václav

   Smazat
  7. Ještě doplněk k 8:15
   Kdyby Sobodný výsílač dostával zaplaceno o VK za každou minutu toho blábolu jako u reklamy. Bude brzy Hlávka miliardářem. Stejně by bylo zajímavé zjistit kdo je VK a kde bere peníze na tyto štvavé bláboly.

   Smazat
 9. povedané rečou gestapa - máte šťastie, tentoraz ste sa vyšmykol, ale musíme lepšie hľadať .... ochotných klamať

  OdpovědětSmazat
 10. Znám USA poměrně dobře a každému rozumnému člověku bylo jasné od počátku, že nějaké ovlivnění voličů v USA ze strany Ruska je nesmysl, což se také potvrdilo! Rusko jako nepřítele si vytváří především všichni,kteří mají nějaký zájem na zbrojení a když by nebyl "nepřítel" nebyly by ani tučné zakázky!!! Mechanismus velice prostý a jasný, na to nemusí být člověk nějaký veliký odborník!!Také z tohoto důvodu jsou uměle udržovány na světě ohniska válečného napětí, když by se "neválčilo" nebudou kšefty a báječné výdělky ze zbraní!! Jenom je tam taková malá chybička, že jsou u toho ty mrtvolky!! Ale to nám zaplacená klaka v médiích zamete pod koberec!!! Padnou naši "hrdinové", co jsou posmrtně vyznamenáni a ty ostatní nás tolik nezajímají!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Malo lidi si asi vsimlo ze Amerika je okupovana a vlastnena Sionistickou mafkou nejmene 100 let. Skutecny prezident je Bejamin a Israel.Ty blbosti o volbach a Rusku jsou na odpoutani skutecnych veci. Mistri klamani a triku kontroluji a vlastni vetsinu statu. Kdo trucuje a neposloucha skonci jako Sadam a Kaddafi. Ted je narade asi diktator Maduro kvuli tomu oleji. Kdyby byla nalada pro ty zidoSio milovniky tak by mohli vyvetlit proc byli zidi v historii vyhnani asi ze so zemi kde zacali "kseftovat".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:23 Doplňte si znalosti, hledejte "biblický projekt" k zotročení všech národů pomocí lichvy, jehož byli židé nevědomým nástrojem.

   Smazat
  2. 19:22- to by se Židé ale museli aktivně od "židovství" distancovat, což nevidím. Vidím ovšem kruhovou obranu Židů a židů. první se bojí nového holocaustu a druzí prozrazení v jeho organizování. Ty druhé ještě navíc znervózňuje Čína, kterou ještě nemají pod mocí a naopak židům konkuruje. Někdo vyhraje, máte možnost volby, volit naše "židy" nebo "žluté". Volím druhé, neb nás osvobodí od těch prvých.

   Smazat
  3. Anonym 19:22. Souhlas...ja nechtel psat knihu o tom a dalsich svinstvech co Sionisti provedli. Ctel jsem zustat u tematu z clanku. Je toho hodne a malo lidi ma znalosti malo nebo zkreslene. Ale to je jena z veci ktere je drzi u moci...a samozrejmne ta lichva a podplaceni politici.

   Smazat
 12. Od cervence 2015 jsem velmi pozorne sledoval vse, co se delo na politicke scene v nas doma (v Americe.)
  Volil jsem Trumpa ! Libi se mi jeho agenda a jeho snahy.
  A zde to pisi uz nekolikrat.
  NIKDY na nas Putin nemel zadny vliv !

  Ale globaliste narkli Putina z ruznych lumparen z nichz nejzajimavejsi narceni bylo :
  "Zavinil rozvodneni Mississippi ! Nasmeroval hurrican IRMU na jihozapadni Floridu, (odnesla mi 1/2 garaze do Canady) a zavinil pozary v Californii a zemetreseni !

  To neni zadny hloupy vtip. To u nas rikala media v rukou globalistu ! !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lulu, konečně jsi po dlouhé době napsal něco k věci a bez urážek. Jen tak dál!

   Leo

   Smazat
  2. Jednoduchá a spolehlivá metoda jak poznat, kde je pravda je tato. Továrny na lhaní, policii a tzv. demokratické soudní instituce, z velké části ovládají šmejdi a jejich lidé. Pokud je politik špiněn v tzv. mééédiích a jsou proti němu vedeny různé žaloby, vyšetřování a tzv. podezření z trestné činnosti, takového politika je třeba volit. Bártu odstranili na základě podezření, že chtěl uplácet členy své strany a z vyšetřování expremiéra Nečase zbyla neproclená kabelka. Babiše udali do Brusele na základě "podezření" různí, jak já tomu říkám anonymní Kalouskové atd. Trumpa také "vyšetřují" a je tzv. "podezřelý". Metoda možná berou úplatky, možná ovlivňují počasí, možná ovlivňují volby atd. S odstupem času, kdy je dotyčný po "řádném prošetření" uznán nevinným, je tento již mimo politickou scénu. Volím zásadně lidi, proti kterým jsou vedena různá vyšetřování a jsou v "podezření že...".

   Smazat
 13. 16:16 - Leo ! Cti pozorne vse ! S urazkami NIKDY
  nezacinam ja !
  Ale receno po pravde, me vubec nevadi, jsem immuni !
  Kdyz jsem pracoval v Africe, pro slavu Pretorie, tak opice na me hazaly hovinka ze stromu , take !
  h.

  OdpovědětSmazat
 14. A opět za to může Putin, jen to "udělal" jinak, než doteď media tvrdila...

  "...klamali novináři, politici a tajné služby a obvinil je, že udělali přesně to, co Putin chtěl: rozdělili a destabilizovali Ameriku."

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/fox-to-vy-jste-putinovi-agenti-zenouci-ameriku-do-obcanske-valky/

  OdpovědětSmazat
 15. Russiagate v USA je analogem českého Čapího hnízda. Prostě se vytvoří "kauza" k permanentnímu otravování společností ve službách diktatury kapitálu. Je to vlastně součást její praxe "rozděl a panuj". Samozřejmě pro nekončící vykrádání státu a občanů kapitálem nestačí zkorumpovaná střední vrstva na čele mravů zbavené pražské kavárny, k tomu, aby pro zisky kapitálu parcelovala lidi na hodné korupného a vhodné na přeměnu v hnojivo. Takový jsme si již zvolili život po r. 1989, budoucnost v teroristických válkách, v nenávisti jiných ras, lidí jiných názorů, víry, barvy pleti, eu- toť zářný příklad nové podoby rasismu a nacismu!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Od začátku bylo jasné, že ovlivňování voleb v USA z Ruska je naprostá a nebetyčná pitomost. Jak se říká kde, kde nic není ani smrt nebere, tak vehementně všechny přesvědčovali, že tam něco je a že to smrt bere až to ve finále udělají tajné a tak se o tom nesmí psát, ale to bychom jim sežrali možná, tak někdy po dvojčatech. Neustále se potvrzuje pravdivost přísloví našich předků. "Kdo lže ten krade". Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 17. Ano, Trump je skutečně prezidentem.

  https://www.lidovky.cz/svet/rusko-musi-pryc-trump-vyzval-moskvu-ke-stazeni-vojaku-z-venezuely.A190327_183124_ln_zahranici_krku

  OdpovědětSmazat
 18. Tak jsme se dozvěděli, že vyšetřování bylo sice ukončeno, ale že kdosi zařizuje prověřování vyšetřování. A až bude dokončeno prověřování vyšetřování, tak určitě někdo navrhne kontrolu prověřování vyšetření a pak se třeba dozvíme, že malý Trumpík seděl v první třídě přes lavici se spolužákem, jehož prapraprababička se narodila na Aljašce, když ještě patřila Aljaška Rusku, čímž se najde ruská stopa a česká veřejnoprávní televize bude z toho mít vánoce a pozve sem Hitlery.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 23:18, je to docela trefné a vůbec bych se nedivil, kdyby to v tomto stylu probíhalo. I když na druhou stranu, Ušáci jsou extra kabrňáci, oni jsou snad schopni vymyslet ještě větší ko.otinu. Hej hou. Rudý dědeček

   Smazat
 19. Nebudte na Trumpa zlý :-) on do bieleho domu možno išiel naozaj s úmyslom vládnuť úžasnej krajine, ktorá bude pod jeho vedením prosperovať, prestane robiť bordel po svete, dá do laty teroristov a v mene ktorej sa skamaráti ešte aj s Ruskom. Potom mu chudákovi vysvetlili, že šéfuje ekonomike, ktorá je funkčná vďaka tomu, že tlačí papieriky, za tie kúpi suroviny /sebestačná pri svojej obrovskej spotrebe neni ani omylom/ a že každá aktivita, ktorá smeruje k zmene tohoto stavu, znamená ohrozenie USA. Takže ak nejaký Kadáfi utrúsi, že ropa by sa mala predávať za zlato, je naozaj nutná arabská jar. Ak je tu BRICS, ktorého štáty v podstate vytvárajú reálny ekvivalent súčasnej virtuálnej ekonomiky, skôr, alebo neskôr sa takéto aktivity budú musieť potlačiť, nemôže byť kamarát ani s Putinom, ani s Ťin-pchingom. K tomu si pridajte obrovský podiel zbrojárskych firiem na priemysle /nevravím na HDP - ten je tuším zo 70% tvorený službami/ a teda lobingovú silu spomínaných výrobcov, prerastené národnobezpečnostné agentúry podelené na xy frakcii a každej tam ide o iné a za demokratov boli zvyknuté robiť si po svojom... Dlh USA je riešený opakovaným zvyšovaním limitu.
  Kto normálny by chcel šéfovať takémuto gigantickému bordelu? Mne je ho svojím spôsobom ľúto.

  OdpovědětSmazat
 20. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zem anistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 27. března 20:08.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 21. Трамп: российские военные должны уйти из Венесуэлы!!!

  No tak Trump se právě předvedl – jako TOTÁLNÍ nevděčník!
  Ano, nebýt Velikého Putina, BJJP, nebýt OBROVSKÉHO úsilí molodců z KGB/FSB, tak by se Trumpeta s přehazovačkou NIKDY nestal prezidentem USA.
  A dnes, místo pořádně ponížené vděčnosti, Trumpeta na Veliké Rusko ODPORNĚ plivl – prý hrdinní vojáci nepřemožitelné Armády Ruské federace mají utéct z Venezuely!!!

  Je jasné jako Kremelské Slunéčko, že v příštích volbách se na něho Veliký Putin, BJJP, zvysoka vykálí = Trumpeta odejde z Bílého domu rovnou na smetiště dějin.

  „Co nechceš, aby jiní dělali tobě, udělej jim hned – a už ti nikdy nic neudělají!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta


  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.