Reklama

čtvrtek 21. března 2019

USA přesunuly do Evropy jaderné bombardéry

21. 3. 2019    lenta
Letectvo USA přemístilo z Louisiany na základnu v britském Gloucestershiru eskadru šesti strategických bombardérů B-52H Stratofortress. Informuje o tom list Gloucestershire Live. Letadla, schopná nést jaderné zbraně, se stala součástí nasazení nové taktické skupiny amerických sil v Anglii. 16. března byla zjištěna na ruských hranicích v pobaltské oblasti jedna "stratosférická pevnost" . Bylo oznámeno, že letadlo provádělo manévry, simulující bombardování základny Baltské flotily.


15. března náměstek tajemníka Rady bezpečnosti Ruska Michail Popov sdělil, že NATO se vrací k systému transatlantických přesunů vojsk do Evropy, který existoval během studené války. Upřesnil, že tímto způsobem jsou posilována seskupení vojsk aliance na hranicích s Ruskem.

V letech 1952-1962 bylo vyrobeno 744 kusů Boeing B-52 Stratofortress. V prosinci 2017 americké letectvo oznámilo plány na modernizaci těchto letounů, které by měly sloužit v armádě do roku 2050. K tomu musí být stroje mimo jiné vybaveny novými motory, které zvýší palivovou účinnost o 40 procent. V roce 2018 bylo oznámeno, že letadla obdrží sedm nových typů zbraní, včetně hypersonických.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

80 komentářů :

 1. USA vyhrožují všem jaderným bombardováním. Tahle letadla mají alespoň jednu výhodu - půjdou snadno sestřelit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádné vyhrožování jsem nezaznamenal.

   Smazat
  2. Ad 11:52: Asi budeš patřit k té navrdlejší menšině společnosti.... Tak už to holt chodí.

   Smazat
  3. USAF - počítají s ostravským Mošnovem jako se svojí základnou bombardérů B-52 při útoku na Rusko. Mošnov je tedy cílem ruské jaderné prevence/odvety. Ostraváci, aspoň ti co přežijí, teprve potom poznají, co to je opravdu znečištěné ovzduší.

   MM

   Smazat
  4. 17.15 kdo jim to povolí, měl by být utracen.Navíc se připravují úseky dálnice, coby přistávací a vzletová plocha.Vláda nám lže a tají ohavnou strategii usáků.

   Smazat
  5. Rád bych viděl, jak tě zocelí atomová bomba. A jak budeš hrdě restartovat. Blbe.

   Smazat
  6. 16.07 Ten váš matroš, kterým se zase sjíždíte, vám vozí z Izraele, nebo přímo z Deep state? Takovou nešťastnou šlemazlovinu jsem dlouho nečetl... nebo píšete z jejich PA bunkru? Pro naše přežití a pro přežití našeho Národa, je nezbytný mír bez jaderného spadu... to by pochopil snad i ten nejbeznadějnější mešuge...

   Smazat
  7. 16:07 už teď je problém že v důsledku lidské činnosti mizí mnoho zástupců živočišné říše. To si jako nějakej magor zaleze do krytu a za 20 let vyjuchá ven do radostné budoucnosti, no jo jenže tady asi nebudou včely a ostatní užiteční živočichové. Einstein řekl, že lidstvo by přežilo zkázu včelstev asi 4 roky, ale to nám nevadí my máme v krytu žrádla na 20 let, je ten debil normální?. I bez atomové války bude mít lidstvo problém přežít. Hej hou. Rudý dědeček

   Smazat
  8. Jsou to Boeingy - tak to budou padat letadla jako švestky....

   Smazat
  9. A Tučka 22 na Krymu jsou v pořádku? Jen se poserte vy idioti

   Smazat
  10. Ještěže je Krym hned vedle Kalifornie...:-))

   Smazat
  11. 9:14 Krym, anebo Černá pod Bruchom, když má Rusko ty super rychlé rakety, tak se vzdálenost nepočítá na kilometr ala na sekundy. Rusko a mnozí zde má konplex malého pinďoura

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 11:30 to je kuriózní výrok poté, co Amíky udolalo v Sýrii pár hlavořezů. Zatímco Rusáci přišli s udělali pořádek. Dobře to víš, tak nedělej ze sebe blba většího než jsi. Američani umí zaútočit na stát nepoměrně menší než jsou sami. Něco jako když ty bys zaútočil na sousedovic miminko a chlubil se, jakej seš borec. Kdyby se do USA dostali Němci za války, doserou se.

   Smazat
  14. Maji další výhodu - padají samy.

   Smazat
 2. Omluva za odbočení od 26. března 2019 se blíží Evropská totální CENZŮRA internetu u nás je jako, vždy TICHO a MRTVO! Pod tímto je veškeré sdělení k této CENZŮŘE i petice s VYSVĚTLENÍM, co a jak dále proti této svévoli MOCNÝCH!

  https://uloz.to/zachraninternet

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plíživá automatická cenzura!

   Do vězení za sdílení memu pravděpodobně nepůjdete, takže se to celé může zdát výrazně mírnější než některá legislativa zejména na východ od nás? Když jdete do vězení za meme, všichni mluví o tom, jak je to absurdní a jak je třeba tomu zamezit, lidé protestují on-line i na ulicích a celé to dostává rozměr, který si to zaslouží. Když vám ale Facebook "jen" zahlásí, že váš post nebude publikován, protože jde o autorské dílo někoho jiného, kliknete na křížek a do dvou minut na to zapomenete. Jenomže nebezpečné je to zrovna tak.

   Nemožnost sdílení memu vás totiž možná zase tolik nenaštve, ale co když chcete sdílet kritický článek, který upozorňuje na nebezpečí vašeho režimu, politiků, nových legislativ, porušování lidských práv, čehokoliv, co je opravdu důležité. Platformy vám to nedovolí a slovo se tak nedostane tam, kde ho potřebujete mít. To už je jiný level, co? To je totiž porušování svobody projevu a informací, který je navíc dokonce zakotven v článku 11 Listiny základních práv Evropské unie.

   Jak to bude fungovat?

   Společnosti poskytující služby na internetu (tedy zmínění Google, Facebook, Twitter atd.) budou muset veškerý nahraný obsah už při jeho samotném nahrávání kontrolovat, jestli náhodou neobsahuje nepůvodní obsah (což garantujeme, že někde v 80 % případů obsahovat bude). V případě shody s již existujícím dílem (nebo částí díla) se nahrávání zkrátka a jednoduše neuskuteční.

   V praxi by to tedy znamenalo, že byste na FB nemohli nahrát ani jednoduché meme, na YouTube ani video obsahující jeden ilustrační záběr, ke kterému nemáte copyright atd. To se rovná nejen konci parodií, vtípků a veškeré srandy, ale i prostému sdílení článků - a proto jsou naše média pro - a to včetně těch vědeckých.

   Riziko spjaté s filtrováním obsahu už při uploadu mimo jiné přináší také pravděpodobný scénář vzniku firem specificky zaměřených na skupování všech možných autorských práv na každou prkotinu, ale i možnost přísné internetové cenzury a znemožnění vytváření kreativního obsahu milionům lidí. O vzniku nástroje pro sledování činnosti občanů a jejich aktivity na internetu nemluvě.

   Pokud vás o článku 13 zajímá víc, doporučujeme tohle pdf.

   Odkaz na pdf:

   https://www.studenta.cz/life/svobodny-internet-konci-a-ani-o-tom-nevime/r~23b503dc754211e8aa580cc47ab5f122/

   Ramón HUAWEI®

   Smazat
  2. Zrovna dementům jako jsi ty, kteří zaplavují internetové diskuse s ničím nesouvisejícími tapetami, bych dal doživotní zákaz přístupu na internet.

   Smazat
  3. 11:42- to mně spíše vadí Vaše nic neříkající, jen zakazující žblepty!

   Smazat
  4. Otevřít hlavní menu

   Wikipedie

   TOTO JE NAŠE POSLEDNÍ ŠANCE: POMOZTE NÁM OVLIVNIT PODOBU AUTORSKÉHO PRÁVA V EVROPSKÉ UNII.
   26. března bude Evropský parlament hlasovat o nové evropské směrnici o autorském právu. Tato směrnice přinese nové povinnosti pro webové stránky, které sbírají a organizují zprávy (článek 11) a nutí platformy k proaktivnímu prohledávání všech nahraných materiálů a k automatické blokaci všech potenciálních porušení autorských práv (článek 13).
   Oba články mohou výrazně ovlivnit svobodu projevu a internetové spolupráce. Ačkoliv Wikipedie není přímo ovlivněna těmito ustanoveními, náš projekt stojí a padá se zbytkem internetu. Články 11 a 13 oslabí web i Wikipedii.

   Hlasování se uskuteční již brzy.
   Věnujte nám prosím dvě minuty svého času a řekněte svým zástupcům v Evropském parlamentu, že nepodpoříte takovou reformu autorského práva, která obsahuje články 11 a 13.

   KONTAKTUJTE SVÉ EUROPOSLANCE ➝

   Nástroj pro vyhledávání europoslanců odkazovaný výše není provozován nadací Wikimedia, ale Evropským parlamentem; použití tohoto nástroje se řídí jejich podmínkami použití.

   KOMUNITA ČESKÉ WIKIPEDIE

   Ramón HUAWEI®

   Ps. Díky pane Mírku, má úcta!

   Smazat
  5. Ja se priznam,ze prvni, co mne napadlo, bylo,jak to zamava se skolstvim.Co vim od syna,zejmena mladi ucitele casto spolehaji (sice hloupe,protoze tim ztraceji uctu zaku) na wikipedii

   Smazat
  6. Pro Krůtíbrko 11:42 - "... s ničím nesovisejícím...?"!

   Jak můžeš být tak omezený? Souvisí to se vším, co se na internetu děje např. NOVÁ REPUBLIKA si nebude moci zkopírovat odkazy na důležitá sdělení pro nás! Bude muset používat pouze svou autorskou tvorbu, konec s převzetím článku od jiných autorů, konec s neautorizovanými foty v úvodu a daleko sáhlejší ZÁKAZY, ty dezorientovaný (š)moulo.

   Ty budeš asi takový poslušný pokrytec, jako tito "PROLHANÍ A POSLUŠNÍ" Švédové, co se týče ubytování imigrantů u sebe doma, to je PECKA anketa!

   http://skrytapravda.cz/zahranicni/2359-cesi-jsou-rasiste-svedove-chteji-migranty-domu-tesi-se-autenticke-video-s-ceskymi-titulky-a-budete-zirat

   Ramón HUAWEI®

   Smazat
  7. Další příspěvek k celkovému hloupnutí populace. Včera byla na protest vypnutá wikipedie. Protože do školy už děcka chodí jenom proto, aby mohli jejich rodiče nerušeně makat, místo, aby se v ní něco naučili, bude kvalitně ořezána i možnost se něco dozvědět z internetu.
   Před asi dvěma lety jsem prorokoval cenzuru internetu. Pamatuji si, jak se do mne dobroserové pustili, řkouc, že jsem pitomec, který pouští do éteru poplašné zprávy. No a dnes to tady máme. Když to nejde přes ideologicky závadný obsah (na ten dojde pravděpodobně později), vezmou to přes autorská práva.
   Ó jak blaze se nám bude žít v tom evropském, socialistickém ráji. Budeme mít klid na práci.
   Evropský ráj si rozvracet nedáme!

   Smazat
  8. Hricáku jsme tam , kde jsme byli před hadrákem . Tím , že jsme vlezli z deště pod okap jsme si moc nepomohli . Spíš naopak . Tenkrát znělo českou kotlinou - Ema má maso . O' my se máme .

   Smazat
  9. 14.40 - tak jste toužili po Západu a Evropě a ono nic, jen vydírání a okrádání obyčejných lidí. Babiš svou jednoduchou politikou zlikvidoval ČSSD a KSČM a nyní likviduje ten zbytek. Je normální aby předseda KSČM Filip měl za asistenta Topáka. On s tím platem vydrží do důchodu.

   Smazat
 3. Bombardéry s označením B 52 z USA jsou nástroje fašistických zločinců, které ve světě, hlavně ve Vietnamu pozabíjeli stovky tisíc civilistů. Podíleli se hlavní měrou na bombardování bývalé Jugoslávie, kde shazovaly humanitární radioaktivní bomby na civilní cíle a civilisty.Stát jako my, tedy Česká republika, která byla okupována fašistickým Německem a jejichž obyvatelstvo bylo určené k totální likvidaci, hned po likvidaci židovského obyvatelstva, by se mělo stydět, za podporu americké fašistické zločinné politiky. Ostudou je členství České republiky v zločinecké organizaci NATO, která uskutečnila válečné zločiny a zabíjení nevinných lidí ve vyprovokovaných válečných konfliktech ze strany USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam kde skončilo fašistické Německo, pokračuje USA. To co se nepodařilo Hitlerovi v ovládnuti světa v tom pokračují USA. Je to zločinný fašistický režim, který si říká demokratický a všechny své zločinné vojenské akty označuje za demokratické.

   Smazat
 4. američtí hajzlové neustále dokazují válečné úmysly a proto jako řešení je preventivní úder na tuto zemi hajzlů a její totální likvidace jedině tak bude zachován mír na planetě

  OdpovědětSmazat
 5. Ruská hypersonická raketa u nich bude dříve ten bombardér nemá šanci nad Ruským územím:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201903209476451-jaderny-bombarder-americkeho-letectva-b-52-se-priblizil-k-ruskym-hranicim/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potom je všechno v pořádku. Tak proč se tak rozčilujete?

   Smazat
  2. 12:18 Protoze politika ma byt "umeni nemozneho",coz znamena,ze by se meli umet dohodnout i naprosto nesourode "kmeny"...Timto nam ale rikaji,ze ti co politiku delaji na ni proste nemaji

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Vypada zes ukrad Madle Krvave notysek s poznamkami kdyz byla na mirove konferenci v Praze

   Smazat
  5. 18:03 Zlepšil jste mi náladu, bingo! Škoda, že ten tupoun to nepochopí. V.J.Horák

   Smazat
  6. 18:03 ne, tenhle kokot pouze tapetuje cizí texty. Buď je tu sám, nebo jsou tady dva a nic jiného nedělají, jen sem kopírují ty dementní kraviny. On vám neodpoví, maximálně bude vulgárně nadávat, protože nejen že nesesmolí jednoduchý text, ale ani neumí pořádně česky.

   Smazat
  7. 12:18 Není nic v pořádku pokud někde padnou jaderné zbraně tak to odskáčeme taky koloběh počasí to roznese po celé planetě.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Na světě se denně odehrává spousta katastrof. Nejhorší je ale srážka s tímto dementním stále se opakujícím blbem.

   Smazat
  10. 9:44 ne, tenhle kokot 20:18 pouze tapetuje tvoje texty. Buď je tu sám, nebo jich je tady devatenáct a nic jiného nedělají, jen sem kopírují ty tvoje dementní kraviny. On vám neodpoví je němí jako já, maximálně bude jako já vulgárně prdět při psaní, protože nejen že nesežmoulá jednoduchý prejt, ale ani neumí pořádně ve stoje srát, jako já při svém čísle v manéži. Cirkus Né Ne, volné lístky ještě mám, chodí k nám tak dva, tři nevidomí lidi. Vždycky se diví tomu smradu v manéži ať prej jdu do prdele s tím svým náročným číslem pro pračku.

   václav Dvořák, administrant (nezneužitý knězem, ale Bizónem)

   Smazat
 6. ODPOVĚDI NA VZNIK POLICEJNIHO STÁTU SE NELZE OD SOUČASNÝCH

  majitelů cenzurni moci,kteři ji zajištuji prostřednictvim ukradení hlasů a tedy i moci voličů zlými řediteli tisku a tv,kteři porušovánim dosahuji zákonů zdemolovaní informaci pro voliče.
  To se nedočkáte nikdy a to i přesto,že takové volby nemusi vůbec platit.
  Pravděpodobně nezbude občanům voličům nic jiného než, aby SI SVOJE politické subjekty sami vytvořili a taky sami sebe zvolili.
  Dnešni politikové totiž o voliče zájem nemaji.Poznáme to všichni na tom,že maji přimo frenetický strach osvojit si návrh Programu voličŮ

  A NEJSOU SCHOPNI NEJEN O NĚM ZAHÁJIT DISKUSI,ALE ODMITAJI SI JEHO ČLÁNKY OSVOJIT ČI PŘIDAT KE SVÉMU PRÝ JEN JEJICH PROGRAMU!

  OdpovědětSmazat
 7. hned se cítím bezpečněji a sevřené srdce strachy okamžitě pominulo, takže jsem se schutí vrchl do dalšího pracovního úkolu. Zjistit nejoptimálnější dovolenou u moře nad kterým mě ohlídají stříbrní ptáci plní jedovatých vajec, připravených pro zavilého nepřítele.

  OdpovědětSmazat
 8. Pro 11:52
  "Nyní musíme mít nejsilnější vojenskou sílu světa a příležitostně musíme ZKROUTIT RUCE zemím, které by nebyly ochotny dělat to, co potřebujeme, aby dělaly..."

  Barack Obama pro stanici Vox 11.2.2015

  http://www.vox.com/a/barack-obama-interview-vox-conversation/obama-foreign-policy-transcript

  OdpovědětSmazat
 9. Hm hm, tak to asi opět něco vojenských letadel RF vykoná přátelskou návštěvu ve Venezuele. Jak v karibský krizi - stačilo jen zahrozit a z Turecka rakety mašírovaly pryč.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 11. Dovolím si malou kousavou poznámku, že B 52 astronomické a nesplatitelné zadlužení USA nezaplatí!!! Jenom cca 22 bilionů a také s vnitřním zadlužením činí nepředstavitelných cca 72 bilionů USD!!! Proto se snaží USA rozpoutat nějakou válku, protože jim už nic jiného nezbývá!!! Válka "maže" dluhy!!! Ta "třetí" světová, ale tutově smaže všechno!! Pak už to bude jedno! Jenom živý budou závidět mrtvým!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a ta "čtvrtá světová" už nebude nic mazat a povede se čistě v ekologickém stylu . Kamennými sekyrami a kyji .

   Smazat
  2. čtvrtá už nebude po té třetí možná.

   Smazat
  3. Polsko, Česko a Slovensko se předhání, kdo se stane tím vyvoleným na jehož území bude US aviabáze. Už se nechal slyšet i nový president Kazachstánu, že v každém případě bude utužovat vztahy s USA a to i ve vojenské oblasti. Na Slovensku bude americký centrální muniční sklad a několik vedlejších, Polsko buduje na své naklady u běloruských hranic Fort Trump a v Česku se znova začíná probírat možnost výstavby radaru. Gruzue a Ukrajina mají pravidelné cvičení s NATO, rozuměj s USA Navy. Lukašenko už nějakou tu dobu ohlašuje nutnost blízké spolupráce se zeměmi NATO, obzvlášť s USA a mnohokrát ostře vystoupil proti Rusku. Ne proti Putinovi, ale Rusku jako státu. Není to jen jeho rozmar, ale reaguje na nálady v Bělorusku, kde mohutní tzv. národní proud, který má velmi blízko k podobnému hnutí na Ukrajině.

   Tito všichni se silně spoléhají na USA. Ne na Evropu, ale USA. Evropa, ať je jakkoliv bláznivá, je stále Evropou. Naší "vlastí". Evropa se rozhodně nechce nechat zatáhnout do války na svém území, až tak blbí nejsou. Jenže potřebujeme obchodovat. Rusko nenahradí USA a navíc je pod sankcemi. Kdyby USA nevyhrožovali, žádné sankce by nejspíš nebyly, nebo jen symbolické. Koneckonců jistý malý náznak odporu je možno vidět u NS2 a tlak na jeho zrušení je enormní. Také s Čínou Evropa obchoduje, i když čelí velkému nátlaku.

   Jenže Třetina Evropanů, včetně 80% poblázněných Ukrajinců a Bělorusů už nekopou za Evropu, ale za USA. Konkrétně za její tzv. demokratickou složku, která je hlavním hybatelem všech záležitostí okolo LBGTI a imigrace. A také hlavním štváčem do války s Ruskem. Všimněte si, že největšími propagandisty války jsou právě ti apologeti neomarxistické liberální politiky. Teď zvítězili na Slovensku a v Česku klečí před Balkánskou Řeznicí a líbají jí ruce.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. Jako vím teda, že nikdo moudrý z nebe nespadl, ale blbce jako by zhazovali ve velkém. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 13. Běžte do prdele i s usa .

  OdpovědětSmazat
 14. Kokote Dvořáku, místo mazání raději běž pomáhat Davidovi s kampaní, ať potom zase nečumíte jak pitomci když nebudete mít ani 5%.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys nebyl kokot, nemusel by Dvořák přesčasovat a mazat ty tvoje píčoviny, kterými zasíráš tenhle prostor.

   Smazat
 15. Už je Rusové vyprovodili od svých hranic.
  https://politikus.ru/video/117686-su-27-soprovodili-amerikanskiy-bombardirovschik-b-52.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Británie je u Ruských hranic? Ty jsi ale blbeček. Není divu, že neumíš ani vložit funkční odkaz.

   Smazat
  2. 20:35, blbeček budeš zřejmě ty, protože v článku se píše o B52 nad Baltským mořem nedaleko Petrohradu. A nějak mi uniklo, že by se USA rozkládaly v Evropě. Nebo že by byl Petrohrad už v americkém vlastnictví? To je mi novinka.

   Smazat
  3. 21:07 Samozřejmě, vždyť USA jsou dědicové germánské rasy! A Sankt Petersburg, jak se správně ono město nazývá, je dílem Germánů, stejně jako Ruské Impérium! U samého jeho zrodu stál Heinrich Johann Friedrich hrabě Ostermann, vychovatel a kancléř Petra I. Velikého. Ovšem jeho státotvorné úsilí zůstalo trvale omezeno jen na dvůr, vzdělat venkov a rozšířit civilizaci po celé zemi se nástupcům Petra nepodařilo. Resp. první kdo se o to pokusil byl právě Petr III., který měl veliké plány, např. zrušení nevolnictví a toleranční patent, což kdyby zrealizoval, předstihl by o celých 20 let nás s "josefínskými" reformami. Jenže nezrealizoval. Část šlechty - zejména v armádě a hlavně pravoslavná církev, která zcela ovládala negramotné mužiky, se těmto plánům postavila na rozhodný odpor a podpořili puč provedený Petrovou manželkou Kateřinou. Ta na jakékoliv vnitřní změny zcela rezignovala a věnovala svou dlouhou vládu budování říše navenek. Připojila k říši velkou část Polska a mmj. také Krym - zdroj přetrvávajícího zla a napětí ... a který je rovněž majetkem Germánů! Viz Reichsgau Gotenland! - http://joyreactor.cc/post/3632300

   Smazat
 16. Rozdíl mezi ruskými manevry které jsou jen manevry je v tom, že US manevry jsou smrtonosté! Příklad Jugoslávie bez vyhlášení války hned bombardování.
  Afganistátn, bez vyhlášení války bombardování.
  US se prostě neobtěžuje nějakými blbostmi jako je OSN a mezinárodní právo. Provotní indident se ještě tak nějak snažil o mezinárodní oprávnění a to byla Korea. U Vietnamu se už nějaké hloupé vysvětlování nekonalo. Dnes postupují dle směrnic jejich guru Hitlera.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:36, omyl, manévry nejsou smrtonosné. Máte na mysli zřejmě válku, ta samozřejmě smrtonosná je a můžeme to vidět všude po světě, kde obě země válčí.

   Co se týká manévrů, rozdíl mezi USA a RF je ten, že USA dělají cvičení mimo své území a blízké okolí a soustřeďují se do blízkosti území protivníka. V rámci "manévrů" také provokují a nutí k tomu i své spojence, často nátlakem.

   Rusko cvičí svá vojska na svém území a jednou dělali větší cvičení spolu s Běloruskou armádou. Což se opakovaně označuje za nejděsivější ukázku ruské agrese.

   To samé je se zbraňovými systémy. USA rozmístňují své zbraně do okolí zemí svých protivníků a nutí své spojence, na jejichž území pobývají, aby si to zaplatili. Aby zaplatili za americké zbraně a zároveň za to, že se stanou terčem v boji za velikost USA a důchod starého Honolula.

   Na druhou stranu neznám žádný stát, na jehož území by byly ruské zbraně namířené proti státům, které Rusku vyhrožují. Ale zato znám státy, které vlastní ruské zbraně a vyhrožují jimi Rusku.

   Z toho je jasně vidět, že Rusko je opravdu šílený agresor a nutno ho zničit. Nejlépe ihned, protože později doplní svůj arzenál i nové kousky a pak už opravdu může být pozdě.

   Smazat
  2. 21:04 Každopádně Rusko je nepřítelem civilizovaného světa - shodne se na tom i většina členů RB OSN. O ruské hybridní hrozbě a jejich pokusech ovlivnit všeobecné mínění Evropanů víme velmi dobře, ovlivňují volby po celém světě, míchají se regionálních politik a neštítí se ani diverzních akcí a invazí. A není v tom jen jejich politika. Jako národ jsou Rusové všeobecně nenávidění a obsazují nejvyšší příčky v anketách o neoblíbenosti národů. Není vůbec divu. Celý oficiální mediální proud a veřejnoprávní média jasně poukazují na to, že tito zabijáci vraždí pomocí chemických zbraní nejen v Sýrii, ale i po celé Evropě. V současnosti se prověřuje fakt, že jsou za epidemií spalniček a chřipky, které Evropu zasáhly. Shazují dopravní letadla, zbrojí jako šílení a vyhrožují jaderným úderem, kradou cizí území, neustále napadají své sousedy a válčí po celém světě. Několik válek v posledních 30ti letech rozpoutali i v Evropě. A to proto, že nic neumí, nemají peníze, umí jen válčit a loupit.

   My běžní civilisté z nich máme strach a chceme žít v klidu. Pro nás není největším nebezpečím nějaký chimerický ISIL anebo dokonce Islám či imigranti z Afriky, ale Rusko, jeho násilné obyvatelstvo. Jak se jim bránit? Diplomat Bartuška je doporučil zabíjet a zahrabávat vedle silnice. A to ani zdaleka není ten nejradikálnější názor, přečtěte si mínění na sociálních sítích a jinde. Já si narozdíl od pana Bartušky nemyslím, že bychom měli začít zabíjet Rusy kdekoliv na ně natrefíme, nikde jsem k tomu nevyzýval, ale jednou z možností obrany je tento agresivní stát navždy umlčet a to bez války nepůjde. Nejlépe formou masivního preventivního úderu. Shodně se mnou uvažuje většina generálů NATO.

   V 90.letech se běžně hovořilo o dekolonizaci Ruska, kterou podporovaly nejen významné think tanky, ale především největší Evropan celé historie - Otto von Habsburg. Tohle je ta hlavní šance, porazit v boji a dekolonizovat. Bez mrtvých to samozřejmě nepůjde, ale to se nazývá, pokud vím, "collateral damage".

   A USA se o to aspoň snaží ... Navíc dnes ale máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  3. 9:11

   tapetující kokote, zkus alespoň jednou něco svého a přestaň kopírovat cizí texty.

   Smazat
  4. 15:42 Víš rudoprde, to že "Bůh stvořil svět v sedmi dnech" už tu taky bylo! A i když dnes víme že je to lež, tak to církve dokola omílaj dál stejně jako putlerčíci svý cancy o "mírumilovném" Chujlostánu kterej nás přesto všecky smete, pokud nebudem jako lŽIDvořák se svou odulou hordou, čichat prdy této židočekistické poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   A vzorec vody H2O taky nezměníš jen proto, že už ho tvá blbá hlava někdy spatřila! A ten je na rozdíl od rudocanců a výblitků místních čechomužyků pravdivý. Takže si budeš muset zvykat na dokola opakovanou a stále stejně pro vás putleroffské podlidi nelítostnou pravdu!

   Smazat
 17. B52, Stratofortess. Pěkné letadlo, vždy se mi líbilo. Bude ho velká škoda, až na něm Rusáci otestují své nové zbraně.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se exote. V.J.Horák

   Smazat
  2. 21:19
   No my jsme pořád my, ale ty jsi naprostý blb poplatný době.
   V.V.

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, nakonec dopadnou jako TOP, ČSSD a Starostové, půjdou do brusele. Ještě chvilku potrvá, než lidi prokouknou béčko TOP pyjráty a konečně bude jasno. Doufám, že při sčítání hlasů, nedojde k nějakému demokratickému výpadku počítačové sítě.

   Smazat
 20. Podívejte se na tohle:
  https://www.youtube.com/watch?v=qU9Cwg4k0Mo
  Filosofie USA v kostce

  OdpovědětSmazat
 21. Tak mi vysvětlete co dobrého to rozmístění US bombardérů v Anglii přinese a komu? Jak by se USA líbilo rozmístění bílých labutí v Nikaragui nebo na Kubě a přelety v mexickém zálivu nebo u Kalifornie? Co dobrého by z toho asi tak mohlo vzniknout. Tohle je velice hloupá a nebezpečná strategie rádoby zastrašování. Dobře, že to Rus jen sleduje a nenechává se vyprovokovat. Co když třeba ten US bombardér omylem přeletí do Ruských výsostných vod nebo nad jejich území. Nebyl by to první omyl USA a jejich superpilotů z Top Gunu. Co když se pak Rusové právem budou domnívat, že jde o útok a sundají ho? Co když prostě havaruje a spadne do Ruska a co když bude mít na palubě bombičky? Létat bez nich by byla trošku blbost. Jak se pak budete tvářit a radovat Vy co takovou pitomost schvalujete. Tohle už tady jednou bylo a svět si oddechl, že nastoupili rozumnější politici a domluvili se a odzbrojovali místo konfrontací. Neni Vám líto vyhozených peněz? Moc bych si s tím nehrál, ono to nemusí skončit takovou plichtou jako Berlínská nebo Karibská krize. Co pak? Kam si zalezete do toho Vašeho krytu? Kdepak je máte? Neexistuje kryt v němž bez vnějšího doplnění by jste mohli být 20 let. Dokonce ani 2 roky. Je to otázka dodávky energie a základních potřeb jako vody, vzduchu atd. Žádná konzerva ani suchary Vám nevydrží 20 let. A co pak budete jako dělat ve světě zamořeném radio cesiem, stronciem, kobaltem, ameríciem, plutoniem a dalšími s poločasem rozpadu desítek let. Pročpak asi do dneška jsou Bikiny neobývatelné pro člověka? Pročpak jsou do dneška uzavřené zóny ve Španělsku, na Fre mile Island, Černobílu a Fukušimě ani v té nevadské poušti to neni OK, leda na krátkou návštěvu. Myslete hlavou váleční nadšenci. Myslíte, že zrovna pro Vás bude vůbec místečko v krytu? Nebo myslíte, že sklep doma s pár kompotama, sucharama, petkama a konzervama bude stačit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:04
   Navrhoval bych těmto válečným štváčům aby si vyzkoušeli 2 letý pobyt v nějakém krytu , kde by žrali jen suchary a konzervy . Pokud by se tam po tu dobu mezi sebou nepozabíjeli určitě by svoje názory změnili .

   Smazat
 22. Pro 22. března 9:11
  Víš, že se dopouštíš trestného činu hanobení národa a rasy? Oni i ti tebou nenávidění Rusové jsou národ a lidi. Víš, že se dopouštíš dalšího zločinu a to propagaci války a vraždění? Aby jsi se nedivil až budeš mít návštěvu od policie, když propaguješ otevřeně fašismus a cenzůru. Ono neni jen trestným činem nadávat na židy nebo jinověrce. Nebo jsou i v tomto směru zákony gumové? Navíc otevřeně lžeš, protože žádné kryty na 20 let a vyfantazírovaná města pod zemí neexistují. Moc se koukáš na US scifi a hloupneš z toho. Jaká obroda a blahobyt by asi mohl být po jaderné válce a kdo by jej asi budoval? Ty a podobní blbové co nic reálně použitelného neumí? Umíš si snad vyrobit boty, umíš si ušít základní oblečení? Umíš si vypěstovat alespoň mrkev a ředkvičky na zahrádce? Umíš alespoň zatlouct hřebík? Umíš jen blbě kecat a možná fetovat, protože žádný soudný člověk nemůže chtít válku a ničení a ještě si myslet, že tím něco obrodí. Myslíš, že do válek chodí a chodili invalidi, defektní lidé, nemocní a dle tebe ten odpad? Většinou tam po staletí umírali lidé zdraví a zdatní a vítěz, který plenil cizí území se také neohlížel po tom jestli vraždí nemocné obyvatelstvo nebo zdravé. Meleš tu naprosté hovadiny a jsi nebezpečný psychopat a patologický sociopat. Možná máš i nebezpečnější psychiatrickou poruchu způsobenou nějakou trvalou újmou z dosavadního života.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jen ubohý tapetář, který kopíruje cizí texty, protože nic svého nevymyslí.

   Smazat
  2. Jen debilní čechomužyk tvýho ražení si dokáže představit ve svý přefiltrovaným Bojaryšnikem nabuzený fantazii představi, jak by se ještě dalo více zhanobit to prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu mezi touto sortou pochcaných, zesraných a za bílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat
  3. 15:43 Ty lejnere putlerýči běž radši vymejšlet žárovku nebo rádio! Vymejšlet vymyšlený, to by vám odulcům šlo! Nebo si vymejšlet ty vaše konspirční pyčoviny! My si nic vymejšlet "vlastního" nepotřebujem, nám postačí mít oči a vidět realitu! - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
 23. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. března 16:11.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 24. Pro Tvoji informaci, drahá s.s. Grulichová: PERUŤ, ne „eskadra“!

  Jistě, USáci používají svůj vlastní zapeklitý jazyk, nám horšolidem nesrozumitelný. Jen náš národní Vůdce Miloš řádně vládne angličtinou, viz jeho GENIÁLNÍ překlad výrazu „pussy“.
  Takže Ti tuto chybičku snad ani nemohu vyčítat, že.

  Každopádně: I USácké letectvo je členěno na letky a perutě atd., jako naše a ruské letecké síly. Proto výraz „eskadra“ používejme při popisu loďstva, jezdectva atd., nikoli pro oddíly tragikomických USáckých strategických bombardérů, v jejichž posádkách lze vidět i ženštiny, navíc příslušnice NEPŘIZPŮSOBIVÝCH MENŠIN !!

  Prostě: Ani kdyby ty USácké černošky byly ozbrojené oštěpy a kamennými sekerami, tak my Češi a Rusové, my Západoasiati se jich nelekáme, na jejich množství nehledíme.
  Ano, až Veliký Putin, BJJP, zavelí, tak Slovanská osvobozenecká armáda vnese do Evropy OBŘÍ pochodeň pravé slovanské svobody.
  V plameni, jež ta pochodeň zažehne, shoří na jemný popel všechny evropské hodnoty, od kapitalismu a demokracie přes křesťanství až po Pravdolásku, včetně.
  A pak už konečně budeme mít klid na práci, a po práci legraci.

  Samozřejmě: Jen ten z nás bude žít, kdo bude včas pozván do Centrálního protiatomového krytu v Moskvě.
  My všichni ostatní si po 4. světové válce nezatančíme radostí, neboť budeme mrtví.
  Ano, my všichni Češi padneme v boji za Slovanskou veleříši: Buď na frontě, při osvobozování Evropy od evropských hodnot a Evropanů, nebo v zázemí, až USáci zákeřně odpoví na humánní likvidaci USA ruskými mírovými termonukleárními prostředky – až nad českou kotlinkou vybuchne agresivní odvetná US vodíková bomba.
  Co dělat, takový je prostě Osud člověka.

  Hlavně, když Rusové zvítězí a ve vzdálené budoucnosti opět zalidní naše dnešní území, nad nímž bude východní vítr vesele vířit náš jemný popel.

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 25. Mám takový dojem, že jakmile začnou horomadně startovat tak budou zničeny ještě dříve než stačí nabrat správný směr .

  OdpovědětSmazat
 26. Kdyby se tu neocitl Světa znalý Honolulu nebo Radosta tak bychom si mohli myslet, že blbost umřela na úbytě.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.