Reklama

pondělí 18. března 2019

V USA má pravda svázané ruce. Dočká se i svého knock-outu?

Paul Craig Roberts
18. 3. 2019
PaulCraigRoberts
Morrise Deese, zakladatele a ředitele Právního centra pro chudobu amerického jihu, které je součástí izraelské lobby v USA, a jehož úkolem je špinit a démonizovat vykladače pravdy, z úřadu vyhostili. Údajně pro jeho sexuální harašení, ale pravděpodobnější je, že se tak stalo poté, co mu soud nařídil zaplatit 60 milionů dolarů za pomluvu, kteroužto částku vybral Dees z celkového jmění své nadace, která v tu dobu představovala částku 500 milionů dolarů.


Jednoho při čtení takovýchto novinek okamžitě napadne: Zde je organizace s hotovostí 500 milionů dolarů, jejímž jediným smyslem je pomlouvat lidi, a Institut pro politickou ekonomii, poskytující lidem pravdivé informace, vzorově živoří.

Vysvětlení proč tomu tak je, je nasnadě: Peníze se poskytují organizacím, jejichž posláním je likvidovat vykladače pravdy. Ti totiž pro takovéto organizace představují lovnou zvěř.

Jestliže vykladači pravdy kritizují jednání Izraele s Palestinci, jsou označeni za „antisemity“.

Jestliže vykladači pravdy zpochybňují oficiální vládní vysvětlení, např. o 11. září 2001, jsou označeni za „konspirační teoretiky“

Jestliže vykladači pravdy popírají oficiální lži o Rusku jako nejpříšernější hrozbě Spojeným státům a o Putinovi jako o novém Hitlerovi, jsou označeni za „ruské agenty“ a „Putinovy slouhy“.

Nadace se jměním 500 milionů dolarů si na chudobu jistě naříkat nemůže a člověka okamžitě napadne, odkud se ty peníze asi tak sešly. A proč na rozdíl od ní organizace, snažící se prezentovat lidem fakta a racionální analýzy, spočívá nikoli na lanech, jako ty první, ale jen na šňůrkách od bot.

Filantropické nadace, které kdysi podporovaly informace na vládě a privátních agendách nezávislé, pohltil Matrix, a oslepil americké občany až až tak, že si vymizení svých svobod ani ani nevšimli. A tak každým dalším dnem jeden kus živé Ameriky uvadá a brzy z ní nezbude víc, než jen vzpomínka.

Nesmírnému počtu lidí na zeměkouli jsou pojmy morálky a mravní integrity dokonale cizí a lidé tohoto druhu baží jen po jediném: po penězích. Za které jsou ochotni učinit cokoli. Mnozí např.za to, že špiní a pomlouvají vykladače pravdy, jejichž jedinou tribunou se dnes stal internet. Ale i na něm se na vykladače pravdy lejí v současnosti potoky špíny. Např. web PropOrNot vytvořili naši nepřátelé jen a jen s cílem vykladače pravdy diskréditovat. Vládní agentury a speciální zájmové skupiny zaměstnávají agenty, aby v médiích šířily propagandu, snažící se získat veřejné mínění pro to, aby byly svrženy vlády těch zemí, které se momentálně nacházejí v hledáčku vlády americké. Dnes jsou to vlády Venezuele, Kuby, Libye, Iráku, Sýrie a Iránu.

Stává se pro jednotlivce stále obtížnějším prosazovat právo spoluobčanů na svobodné vyjadřování, které jedině může pravdu zachránit. Když však na pravdu útočíte, máte okamžitě k dispozici nadaci se jměním 500 milionů dolarů.

A tak naděje spočívá dnes už jen na peněženkách prostých lidí. Jestliže už ani oni nebudou alternativní a pravdu hájící weby podporovat, pravda společně s celou Amerikou uvadne.

Překlad: Lubomír Man

17 komentářů :

 1. Amerika je impérium a proto vadne jako každé impérium !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I putleroffský Chujlostan se jím chtěl stát, ale byl zvadlým již od počátku a zůstane jen plevelem ...

   Smazat
 2. Mistr Jan Hus byl pro pravdu upálen. Máte k tomu i vy odvahu?
  M.J.H.: "Protož věrný křesťane hledej pravdy, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, prav pravdu, drž pravdy, braň pravdy až do smrti, nebť pravda Tě vysvobodí!" Máte odvahu se pravdou postavit proti prolhanému kapitálu a jeho poskokům nejen v ČÉTÉ?
  Naši politruci a naše pražská kavárna, to je úderný oddíl proti pravdě a za vítězství lži ve službách kapitálu, který lží žije a pravdou zmírá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší jsou idioti jako PC Roberts nebo ty, samozvaní kazatelé "pravdy", falešní mesiáši, podvodníci.

   Smazat
  2. 10:31 - nějaký argument by nebyl? Kterou neziskovku zastupujete?

   Smazat
  3. 10:38
   Jaký argument byste si představoval? Já nemám potřebu vykřikovat v každé větě, že jsem "truth-teller", jako tenhle zjevný psychopat.

   Smazat
  4. Opět 10:43 - Argument žádný, pro osočování, urážky, překrucování přece není potřeba. "Kdo nejde s námi je psychopat!" Inu, pro hlupáky je svět velmi jednoduchý.

   Trouba 10:43 vzorně slouží páníčkům, napadá hledače pravdy, kteří se fakty a logickými argumenty staví proti lžím "halvního proudu" a vládnoucích "elit".

   A když jim to dál nejde a lapají stěží po dechu, nasadí cenzuru. Viď Chovanče! Viď Hamáčku! Viď Babiši! Viďte topáci, odéesáci, lidovci a jiní piráti!

   Smazat
  5. 10:56
   Ano, je to psychopat. Člověk, který zcela vážně tvrdí, že například, že oběti a desítky zraněných s utrženými končetinami při teroristickém útoku při maratonu v Bostonu byli najatí herci a celé to byla "false flag" CIA nemůže být normální člověk, ale lidské prase, psychopat, úchyl, neštítící se ničeho.

   A lidi, kteří ty jeho úchylárny žerou jsou stejná prasata. Včetně vás, vy "hledači pravdy"

   Smazat
  6. Urážka místo argumentu, postoj místo diskuze. To bude asi ten jihomoravský vesničan co má fůru času na zasírání diskuzí- Pepa Vyskoč Statistik.

   Jesltiže se jednou Roberts mýlil a psal hloupost, tak jen z toho důvodu, že administrativě Spojených států nevěří. K tomuto postoji ho vedla dlouholetá, ba celoživotní zkušenost s administrativami Trumana, Eisenhwera. Kennedyho, Johnsona, Nixona, Cartera, Forda, obou Bushů, Clintona, Obamy...
   To ale neznamená, že mimo jednoho dvou uklouznutí má velmi zajímavé, podnětné postřehy a závěry.
   Nadávkami se kritik Robertse - anonym 13:09 - sklouzl do nejnižšího patra lidské existence.
   A s blbama ze spodiny se lidé prostě nevybavují.

   MM

   Smazat
 3. Přesně tak je to vidět i zde jak se pár jedinců pro pravdu zlobí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za každou vaší větou, za každým slovem musíte sami sebe a ostatní doslova přesvědčovat, že právě a jenom vy mluvíte pravdu, že jste hlasatelé pravdy. A musíte to neustále opakovat. Děláte ze sebe Husy a Ježíše. Jak troufalé a směšné.

   Smazat
  2. 10:39 - Závistivý povzdech člověka, který ani není schopen pravdu rozeznat od lží. Směšný, ubohý.

   Smazat
  3. Chodíte tady hlásat tu svoji pravdu milánci já nikam nikoho přesvědčovat nechodím. Tak nějak pane služebníčku.

   Smazat
  4. Píšeš bláboly, protože zapomínáš na interpunkci. A pak není jasné, na koho ten "služebníček" vlastně patřil.

   Smazat
 4. Pane Man, díky za překlad.

  PRAVDA má svázané ruce a zacpaná ústa nejenom v USA. V našem Vaškicku již socdemácký vůdce spolu s šéfčetníkem varovali občany, vyjadřující svůj názor na odvetné (byť ojedinělé) akce lidí evropského genofondu na vražedné útoky některých vetřelců - oplácením stejného stejným - ale na izraelské nálety a nájezdy na nezávislé státy, či na polokoncentrák GAZA - v poměru Za jednoho Žida sto Palestinců; za dětského draka se zapalovačem odpověď dělostřelbou do civilistů -
  souhlasný pokřik kvitujeme pozitivně.

  Docela by mě zajímal poměr a celkové počty různých modliteben a svatyní (a jejich konfesní příslušnost) v městečku Křesťanská církev (=Christchurch) na N. Zélandu - a pro srovnání stejná podrobná informace z Rijádu.

  OdpovědětSmazat
 5. Kdyby nemeli organizace zastitujici tu jejich jedinou "pravdu",davno by nebyli u moci.Tak proste to je

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:31
   A hlavně kdyby neměly ty peníze ... Tak to prostě je .

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.