Reklama

pátek 1. března 2019

Venezuela informovala o obsahu kamionů spálených na hranicích

1. 3. 2019    lenta
Náklaďáky s humanitární pomocí, které byly spáleny na hranicích Venezuely a Kolumbie, obsahovaly nástroje k vytvoření barikád. Sdělil to ministr zahraničí Venezuely Jorge Arreaza během projevu v Radě bezpečnosti OSN, informuje agentura RIA Novosti. 


Podle Arreazy byl jeden z nákladních automobilů zapálen na straně Kolumbie koktejlem Molotova. Uvnitř se nacházely nejen léky a potraviny, ale také nástroje na barikády, drát, zátarasy a hřeby pro zbraně, poznamenal. Ministr dodal, že letální zbraně proti demonstrantům na hranicích nebyly použity a že většina zraněných v důsledku nepokojů jsou pracovníci bezpečnostních služeb, vojáci a policisté.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

66 komentářů :

 1. To víte že jo. Propaganda venezuelského autobusáka přežvýkaná ještě přes ruskou propagandu a přeložená a zveřejněná u nás českými propagandisty. Zbraně, náklklaďáky si zapálili sami a ještě zranili nebohé vojáky. Čekal snad někdo něco jiného?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lepší řidič autobusu než vysokoškolsky vzdělaný mega zloděj. Např.: Klaus, Kalousek, Topolánek, Sobotka a další malí zlodějíčkové Nečas, Drahoš, Rusnok, Fišer, Síngr ... A dále z ti z minimálním vzděláním mega zloděj Trautunberk a tak dále.

   Smazat
  2. Pepek Vyskoč:-).

   Smazat
  3. Pepek Vyskoč vás má pane8:17 údajně "u prdele", tak jak se nám hezky svěřil. Tady si jenom zvykne vyhonit... triko.

   Smazat
  4. Sranda, když pro 39ti milionovou velkou zemi v "humanitární krizi" někdo chce dovážet potraviny kamiony...

   Nicméně, to jsou stejné křeče z ruské strany, tak jako ty západní u hom.konvojů na Donbas. Kamiony lze lehce zkontrolovat, nikdo přece nebude touto cestou vozit zbraně.

   Nic se tam nenašlo. Co to znamená "hřeby pro zbraně"? Na to, aby jasně poukázali na předměty určené pro intenzivní nátlak ze strany demonstrantů, musela by se udělat inspekce všech kamionů. Pokud by byl výskyt podobných předmětů vyšší než třeba léků a zdravotního vybavení, potom by se podobným směrem uvažovat dalo.

   Smazat
  5. Autobusák ti nevoní? Ty bys raději gangstera v bílém límečku, že?.... Nějakého Netanjahua.

   Smazat
  6. Pro nechápavého a pochybujícího 9:51:
   Obyvatel Donbasu tj. LDR a DDR je kolem 3 milionů a Rusové tam dodali přes 65 konvojů humanitární pomoci. Šlo především o potraviny v zimních měsících, protože mnohé vesnice kvůli nepřetržitému ostřelování a nakladeným ukrajinským minám nemohli sklízet úrodu.

   To je přece velký rozdíl a nepoměr oproti 35 milionové Venezuele a pár kamionům s kontrabandem.

   Smazat
  7. LDR a DDR ??? To je co???

   Smazat
  8. Pepek v 7 : 58 skutečně vyskočil. To není ani možné, být takový jeliman.

   Smazat
  9. 9:51 Koľko zbraní stačilo na majdan? Rozhodne menej, ako sa ich sprace do kamióna, že?

   Smazat
  10. Nějak se to Američanům zadrhlo. Jejich loutka se prohlásil prezidentem, ten řádně zvolený měl skončit umučen jako Kadáffi nebo oběšen jako Sadám Husajn po všelidovém povstání proti němu a ono nic, i ti jejich podporovatelé začínají couvat. Ale ten Q. dopadne nakonec dobře, na pozvání našeho prezidenta může přijet do ČR, když nikami jinam zatím pozvání nedostal.Ten údajně autoritářský režim je velice humánní, když už Q.nevsadil do vězení za pokus o státní převrat.

   Smazat
  11. Musím skutečně klikat desetkrát nebo dvacetkrát abych dokázal že nejsem robot?

   Smazat
  12. 14:06, 16:08, oba lehce mimo.

   14:06, vyrážíš otevřené dveře, buddy. Přesně tohle jsem řekl, tys to popsal jinými slovy. Jeden konvoj pro 30 milionů je jen komedie.

   Janičko milená, jestli bude potřeba zbraně, ty tam už dávno jsou. Dávat je do kamionů s červeným křížem všem na očích a lehce kontrolovatelné, to je stejná kravina, jako kdysi s těmi ruskými kamiony, když úplně vážně zdejší zombo-bedny rozebírali postavy řidičů, jestli strejcové s pupkem můžou být speciálové z GRU. Prostě kravina.

   Smazat
  13. Neco by o tom mohli vedet blizsiho v Praze. Tam sidli Urad pro podvraceni vlad a statu. Aktiviste- podvraceci dostavaji stedre podpory.
   Za nedavny , uspesny prevrat zase v Armenii..
   Jiste sance na dalsi ve V. nezustane nepovsimnuta...A nejakej dolar za odmenu se taky hodi...

   Smazat
  14. To teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.

   Smazat
 2. Netreba púšťať agresorov na svoje územie. To spravili dobre s ohladom na svoju bezpečnosť a bezpečnosť svojej krajiny. Nech sa hrajú na "Kiskových dobrých anjelov" inde, pokial Venezuelčania nie sú slepí, tak vidia že na sankción ich obrali o miliardy a teraz sa im snažia vnútiť ohlodanú kosť s niekolkými miliónmi humanitnej pomoci. Môj profil Ukrofil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to nerozloží zevnitř, tak tam kovbojové nevlezou viz. Ukrajina. Navíc ve Venezuele hůř už bylo a lidé tam mají paměť ještě čerstvou.
   V Columbii se mají velmi špatně, tak tam by se taky neměli dlouho zdržovat.

   Smazat
  2. Počul som, že to v tej Kolumbii neni žiaden raj na zemi. A v neblahej pamäti tam majú separatizmus terajšej tkzv. Panamy, územie ktoré bolo až do objavenia tohto územia vhodného na stavbu prieplavu súčasťou Kolumbie. Vtedajšia vláda sa na "trhovej" cene s Američanmi nedohodla, tak to Američania vyriešili typycky demokraticky. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. 8:32
   No, Venezuelani jaksi hlasují nohama. Zachraňují si krky a zajišťují dostatek jídla. A žvásty nějakého trouby z neznámé země kdesi daleko za mořem, který něco někde "počul", jsou ve srovnání s jejich každodenní zkušeností zcela nepodstatné až drzé.

   Smazat
  4. 8:37 Udeřil jste hřebíček na hlavičku s tím popisem nějakého trouby z neznámé země, který volačo počul. Taková sebekritika je podivuhodná. Respekt.

   Smazat
  5. 9:54
   Haha, hehe, hihi, hoho, huhu.
   Jseš fakt vtipnej.
   Jak jsem psal, Venezuelani hlasují nohama. To je prostě fakt se kterým nic neuděláš i kdyby jsi se posral.

   Smazat
  6. 8:32, ráj tam není, proto měl Escobar takový ohlas. A stále má. Jenže ten nedělal byznys s ropou, ale s kokainem. Kolumbie je na tom podobně jako Venezuela v 90.letech. Část lidí vám řekne, že se má komfortně, drtivá většina že nemá. Tamní vláda je tradičně ve vazalském vztahu k USA.

   8:37, jestli někdo odešel z Venezuely do Kolumbie, pak důvody můžou být různé, a ten nejhlavnější je hyperinflace. Kvůli kolumbijskému blahobytu to určitě nebude. Co se týká počtu, odhady jsou tak rozdílné, že ani jeden nemůžeme brát jako správný.

   Já se držím toho, že opozice zjevně nemá tu sílu, která by zcela jasně ukázala, že volby z května 2018 je nutno vskutku revidovat. Dokonce ani armáda nepřešla na stranu opozice.

   Smazat
  7. Kdybych měl použít žvásty Pepka Vyskoče ohledně hlasování nohama na Ukrajině směrem do Ruska, řekl bych totéž že Venezuelané prchly do Kolumbie za stejnéma lumpama jako jsou oni samy banda kolem samozvance Guiajda.

   Smazat
  8. 11:59 Čéče, pokud se nepletu, tak ten "samozvanec" je předseda parlamentu. Takže po prezidentovi (pravděpodobně, neznám jejich ústavní právo) je to druhý nejvyšší ústavní činitel státu.
   Takže zas takovej samozvanec to není.

   Smazat
  9. 12:09, i kdyby to byla Madurova nejmilejší konkubína, nebyla vítězem presidentských voleb, zrovna tak jako Guaidó.

   Odstranění presidenta mimo voleb a následný nástup náhradníka je možné jen když: president umře, nebo podá demisi, nebo dlouhodobě není schopný vykonávat svou funkci anebo impeachment. Nic z toho se nestalo. I tak je šéf parlamentu až druhý zástupce v pořadí, jelikož v případě plnění jedné z vyjmenovaných podmínek nastupuje viceprezident (Vicepresidente Ejecutivo de la República Bolivariana de Venezuela).

   Smazat
  10. 13:58 No jasně, ale zapomněl jsi ještě na jednu variantu a to, že prezident může být násilně svržen. Pak samozřejmě žádný ústavou daný postup neplatí.

   Smazat
  11. 12:09 neví, ale kecat musí. Pro něj - neználka - si zopakujeme:

   Maduro vyšel jako vítěz prezidentských voleb, demokratických a svobodných.
   V následných parlamentních volbách vyhrála opozice. Ta se dohodla na rotujícím předsedovi. Předsedové se střídali. Guaidó se tímto způsobem stal předsedou 5.1. letošního roku a téměř bezprostředně poté se jmenoval prezidentem. S tím ale mnozí jiní opoziční politici zastoupení v parlamentu nesouhlasí! Takže opozice je rozpolcena a Američanům dá ještě velkou práci ji ukrotit.

   Maduro nechal zvolit v dalších demokratických a svobodných volbách poslance nového Ústavodárného shromáždění.
   Ústavodárné shromáždění má větší pravomoce než Parlament. Těchto voleb se opozice nezúčastnila, protože odhadla své nedostatečné síly a velkou pravděpodobnost volebního neúspěchu.

   Vládne prezident a Ústavodárné shromáždění. parlament je odstaven od moci a sebejmenování prezidentem Guaidóa je jen křeč, pro vytírání očí americké veřejnosti, aby schválila či aspoň nebyla proti americké invazi do Venezuely. Ale Amíci se bojí silné venezuelské armády, z které zatím dezertoval jen jeden kapitán a asi 150 řadových vojáků a seržantů, čili nic.

   Leo

   Smazat
  12. Leo, to všechno je hezký, ale pořád to neznamená, že prezident nemůže býti svržen.

   Smazat
  13. 14:31 Samozrejme, môže, ale bol by to iba obyčajný sprostý a najmä nelegitímny puč.

   Smazat
  14. Asi odložím diplom a přihlásím se k podlidím, jsou mi dalece sympatičtější než NN 17:24. Já chci žít v zemi bez fašizmu. Obdivuji jasnozřivost obyvatel naší republiky, jak je jim ihned jasné o co ve Venezuele jde,kdo to zavinil a koho a jak potrstat. Jen tak mimochodem, pamatuji si jednoho moravského autobusáka, který si vtipně pomaloval autobus karikaturami politiků. Nevím, jak dopadl, ale pro mne reprezentoval nenásilnou formou svůj názor a i můj, formou legrační a nikoliv zlostnou a sprostou.

   Smazat
  15. Jano, i obyčejné sprosté a nelegitimní puče se občas dějí. Ono já bych se těm Venezuelanům ani nedivil, vzhledem k tomu, kam pan Maduro svou zemi dovedl.

   Smazat
  16. 19:51, ó ano, další demokrat! Jak jednoduché. Pozbírám partičku žoldáků, požádám o pomoc zkušené kamarády s dolary a hajde dělat puč. Naco volby. Stačí pár ostrých hochů s pistolkami a vbrzku se můžu stát presidentem celé planety.

   Víš, kámo, my víme, že Latinská Amerika je tradičním polygonem státních převratů řízených jistým blíže nejmenovaným státem, ale to by museli podplatit celou armádu s policií, anebo vytvořit naci gardy, jako na Ukrajině. A ještě by museli Madurovi přeprogramovat mozek jako Janukovičovi, protože jen idiot pustí běsnící primitivní chátru vzešlou někde z hnojných hromad haličských vesnic, která předtím zdemolovala náměstí, do vládních budov, soudů, TV, bank a prezidentského paláce. Přitom Západní demokraté, Porošenkův a Guaidův vzor, svoje vlastní demonstranty střílí gumovými projektily a je jedno, jestli se jedná o protestující zdravotní sestry.

   Smazat
  17. 20:35 Nejde o to, jestli jsem nebo nejsem demokrat. Jen jsem reagoval na Janu, že neústavní puče se prostě někdy stanou. Ale musí k tomu být ve státě podmínky. A pokud půlka národa nemá co žrát, nemá léky a inflace je tisíc procent, pak se není čemu divit.
   Klidně se sežeň partičku žoldáků a kamarádíčků s dolárkama a u nás stejně puč neuděláš.

   Smazat
  18. 11:35, opravdu těžké s tebou.

   Puč lze tímto způsobem udělat i v Rakousku, pokud k tomu bude vůle a hlavně prachy. A dokonce mnohem lépe než ve Venezuele, protože změkčilý našinec není tvrďas, který půjde proti ozbrojené zvlčilé armádě. Stačí se podívat na Němce a migranty. Jdou muslimové z mešity a Němci se jim klidí z cesty, klopí zrak. Muslim obtěžuje jejich ženy, oni mlčí... To chci vidět, když zákažu armádě/policii reagovat, tak jako idiot Janukovič, kdo mě zastaví?... ty demokratický pučisto.

   A s tou půlkou národa bez potravin a léků jdi s šípku, tragéde patetická. Přesně tahle část národa, ta chudší, která opravdu může mít reálné problémy, drží Madura u vesla a ta ho taky volila. Takoví Jemenci nebo Iráčané nám nevadí, co?

   Přesný obraz o stavu země nelze nikdy získat, a i když určitě situace není růžová, dozajista budu kvůli tobě hltat úplně všechny výplody ze zombo-bedny, protože jen oni mají patent na pravdu. Dnes existuje také internet, takže informační pole je mnohem širší než kdysi pouze se zombo-bednou.

   A i když se ti tvoji demonstranti z opozice snaží, az se jim z kečky paří, stejně se jim nedaří. Opozice je nejednotná a Maduro má stále spoustu příznivců, což přibližně dokázala podpisová akce na jeho podporu. Jediné, co opozice potřebuje, aby se na jejich stranu postavila armáda a všechny silové složky, aby mohli udělat puč, jinak jsou v loji, kovboji.

   Ale chápu tě. Ozbrojit tak rudotrenkaře s buzeranty v čele s Jandou, zakázat policajtům zasáhnout a následně se vydat na Hrad a do Strakovky rubat nepohodlné hlavy. Jó, to by byla krása, co? To jsou ty vaše vlhké sny.

   Smazat
  19. 13:56 :-) Se nevztekej, čéče. Já reagoval na Janu a psal jsem to obecně. Mně je úplně šumák, jestli ve Venezuele zůstane u moci Maduro, nebo ho tam nahradí někdo jinej. Já nemůžu ovlivnit situaci ani ve Venezuele, ani v Jemenu, ani v Iráku. Takže osud jejich země je mi úplně volnej. Chápeš?

   Smazat
 3. Jasná příprava amerického puče proti Venezuelskému státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně pro vymaštěnce tvého kalibru je tahle rusácká propaganda určena. Sebevětší kravina v tvém případě zaručeně padne na úrodnou půdu.

   Smazat
  2. 8:39 Mě nemůžeš urazit odporný západní poskoku.

   Smazat
  3. 8:35, kdeže, pár kamionů revoluci neudělá. Jestli byvtsm bylo něco závadného, muselo by se to prokázat v celé zásilce, tohle je nic. I kdyby to bylo určeno jen pro Caracas.

   Smazat
  4. Jestliže v zásilce jsou i věci na napadání lidí, policie či milicí, tak to není nic humanitárního a celá zásilka je podvod a provokace a ne že nic!

   Smazat
  5. 14:19 A ty víš, co v těch kamionech bylo?

   Smazat
  6. 14:29 To vedia tí, čo ich prezreli a akosi tí, čo ich chystalim nepopreli obsah, že?

   Smazat
  7. Jano, vzhledem k tomu, že zprávu přinesla agentura lenta.ru, tak se o její pravdivosti dá s úspěchem pochybovat.

   Smazat
  8. 19:43, lenta to má od svého zpravodaje, takže s tím pletivem to bude pravda. Co je kravina, je ta omáčka okolo. Pletivo z jednoho kamionu nic neznamená. Venezuela je velká země, 30 mil. obyvatel, Caracas má 2 miliony. Co tam po několika kamionech. Navíc dodávka by musela projít přez kontrolu.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden by málem řekl, že je vás docela škoda...

   Smazat
  2. Živí se u neziskovkách jako internetový tapetář. Kdysy za totáče se živil jako tapetář v bytech. Jenže po hadráku by takhle chcípl hlady.

   Smazat
 5. Venezuela se naučila žít pod sankcemi USA:

  https://cz.sputniknews.com/byznys/201902289339849-Venezuela-sankce-USA-Maduro-Guajdo/

  OdpovědětSmazat
 6. Ty kamiony jsou holt humanitární kanaanskoanglosasská vejce dračí setby. Sturnbannführer Alfred Helmut NAUJOCKS by se mohl učit, jak jeho false flag akce v Glauwitz (dnešní Gliwice -> dodnes nejvyšší DŘEVĚNÝ anténní stožár v Evropě) neuměle rozvíjejí "US kolegové" ze CIA atd.

  OdpovědětSmazat
 7. Čím dál víc to vypadá, že ještě naše generace využije zkušenosti z vojny. V horším případě i v nějakém typu občanské války. Protože na to ale naši řiditelé autobusu mysleli a radši všechny Sa vz.58 prodali za babku černochům, budeme se muset mlátit motykama, aspoň mezi sebou. Ale není všem dnům konec, třeba na Ukrajině zdroje jsou. Autoři některých rrrrrrežimních příspěvků už se zjevně nemohou dočkat. Třeba se dočkají. Tak pište, trolujte, nenechte si spadnout žluč a adrenalin, držte si formu, a třeba někdy na viděnou, bobani.

  OdpovědětSmazat
 8. Zeman bude volit ČSSD, Slovenskou prezidentkou bude Čaputová... Máte to těžký, soudruzi :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co touhle holou větou chtěl soudruh říci?

   Smazat
  2. 12:04 Že život není peříčko. V.J.Horák

   Smazat
  3. 11:42 Čo urobí Zeman, neviem a ani ma to nezaujíma, ale čaputová nebude ničím a prezidentnkou už vôbec nie.

   Smazat
  4. 16:25, vsaď se, že bude prezidentem Čaputová. Vždyť má dvojnásobek hlasů. Vůbec bych se nedivil, kdyby byla zvolena už v prvním kole.

   Smazat
  5. Keď si zvolili Slováci za prvého prezidenta druhého Slovenského štátu také ubohé čudo ako Michal Kováč st. a teraz takú Kisku, prečo by si nezvolili tú fúriu Čapotovú? Ako bol kedysi povedal jeden Slovenský básnik: na Slovensku je to taký zvyk voliť si za prezidentov hentakých starých (ch)Ujov. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 9. 11:42 Zeman protičeskou čssd nezachrání. Vítací liberálně pošahaná nána nebude prezidentkou a tímto spojenectvím skončil vlhký sen o usa světovládě dej na modlení fašisto:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201903019337822-cina-rusko-indie-jednani/

  OdpovědětSmazat
 10. „Když přesvědčím svoji ženu, budete mít hlasy dva,“

  Zřejmě tou větou M.Z. řekl o současné ČSSD v podstatě "vše"...

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-sjezd-socialni-demokracie-projev.A190301_105106_domaci_kop

  OdpovědětSmazat
 11. Ti proameričtí idioti vědí o světové politice ho*no a pořád ho tu rozpatlávají. Už to unavuje ..
  Těch diotů se nejvíce dotkne, když jim to někdo argumentačně dokáže ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedotkne... Pochybuji, že by to byli schopni pochopit.

   Smazat
 12. Kluci, neřešte to, svět se točí dál. Za dveřmi je jaro, vytáhl jsem kraťasy. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 13. lide,pokud chcete aspon videt nejake to video,kouknete na aktuální konflikty.cz

  OdpovědětSmazat
 14. Kamion dlažebních kostek je taky humanitní. Mají prý špatný cesty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hezky řečeno! Případně takový molotovovy koktejly též mohou prospět humanitě, jak to bylo nedávno v Kyjevě předvedeno proti příslušníkům Berkutu.

   Smazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 1. března 8:56.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Drobný, snadno omluvitelný omyl soudruha Arreazy

  Jak jsem informoval již 24. února, ke spálení USáckého obrněného transportéru s USáckou „pomocí“ venezuelským lepšolidem NEBYL použit koktejl s.s.Vjačeslava Michajloviče Molotova.
  Nebyl, protože ani jeho revoluční žár by nedokázal zničit důkazy o té HRŮZNÉ „pomoci“.
  Ano, zde USáci a jejich venezuelští spřeženci museli použít zbraň ještě účinnější, aby byl 100 % zničen nejen obrněný transportér, ale PŘEDEVŠÍM jeho náklad.

  Ano, jak přesvědčivě a Leninsko-putinsky pravdivě dokázali ruští vědci, ta údajná USácká pomoc venezuelským lepšolidem je ve skutečnosti tvořena DĚSIVÝM TOXICKÝM ODPADEM.
  Po pozření takových „potravin“, po užití takových „léčiv“, po vytření příslušných tělesných otvorů takovým „WC papírem“ jedinec umírá během několika dnů, v NESMÍRNĚ krutých bolestech.
  Prostě: USáci do Venezuely dodávají NAPROSTO STEJNOU „pomoc“, jako dodali nám Čechům, po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Rudou armádou, v létech 1945 až 1947.
  Pro více informací o tehdejších dodávkách prudkých jedů do naší drahé vlasti viz „UNNRA – zdroj nákazy a záhuby“.

  Zkrátka a dobře, na hranicích mezi socialistickou Venezuelou a temným světem kapitalismu a demokracie, k zametení stop po USáckých jedech, použili maskovaní USáčtí žoldáci PLAMENOMET, oblíbený nástroj kapitalismu a demokracie k potlačování mezinárodního dělnického hnutí.

  Po osvobození USA nepřemožitelnou Armádou Ruské federace bude i tento zločin kapitalismu a demokracie plně objasněn, a jeho pachatelé tradičně revolučně spravedlivě potrestáni, na místě, s celými svými rodinami.


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.