Reklama

pondělí 11. března 2019

Vítej doma, slavná rodačko!

Stanislav Novotný
10. 3. 2019   ParlamentníListy
Taková normální česká satira: U příležitosti našeho vstupu do Severoatlantické obranné aliance přiletí do České republiky vzácná návštěva. Madeleine Albrightová! To jsme se ale načekali! V srdečném, soudružském a přátelském ovzduší bude se svými zdejšími druhy rozprávět o nerozborném přátelství mezi americkým a českým lidem, plánovat další spravedlivé a liberálně demokratické osvobozování národů z područí starého nepraktického světa a bude nás také varovat před námi samými.Nesmíme se prý bát potoků krve. Pravda a láska za to stojí. Vy, kdož sledujete cíle ušlechtilé, pravdu a lásku do krve bráníte, vězte, že velká źena míru nepřijíždí s prázdnou. Natočila pro vás motivační upoutávku:


99 komentářů :

 1. To budou mít zase v knihovně V.H. posvícení. Už se určitě staví do fronty. Madla bude zpívat pro Evropu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. čistá duše = krásná a oduševnělá tvář a přelíbezný hlas

   Smazat
  2. 9:44 -Karel Jaromír Erben - Kytice

   Polednice:
   Malá, hnědá, tváři divé
   pod plachetkou osoba;
   o berličce, hnáty křivé,
   hlas - vichřice podoba!

   „Dej sem dítě!“ - „Kriste Pane,
   odpusť hříchy hříšnici!“
   Div že smrt jí neovane,
   ejhle tuť - polednici!

   Smazat
  3. Paní Albrightová není ošklivá jen zvnějšku, ona je ošklivá i její duše uvnitř.

   Srbové její rodině a jí osobně zachránili před holokaustem, zachránili jí život život.
   Ona se jim odvděčila válečným štvaním a nakonec i bombardováním Srbska na straně zločinců z albánské uČK.

   V OSN šermovala tajnými družicovými snímky, které měly doložit, že Srbové v Bosně po stovkách vraždí místní poturčence (muslimy). Ospravedlňovala tak letecké útoky proti bosenským Srbům. Dodnes fotky nikdo nemohl ověřit, protože jsou "tajné". Na místech, která podle fotek označovala, se žádná popraviště ani hroby nenašly.

   Byla vždy na straně muslimských extremistů. A to nejen na Balkáně. Když muslimská indonézská armáda masakrovala křesťany na Východním Timoru, baba v OSN nehnula ani prstem. Nakonec musela zasáhnout australská armáda.

   Když se jí reportéři ptali, zda jí nevadí desetitisíce mrtvých iráckých dětí jako objetí sankcí na léky a posléze vojenské agrese americké armády, řekla, že to stálo za to.

   Vítej v Praze, Krvavá Bábo! Aby tě čert vzal a nevrátil.

   Leo

   Smazat
  4. 11:10 Když se jí reportéři ptali, zda jí nevadí desetitisíce mrtvých iráckých dětí jako objetí sankcí na léky a posléze vojenské agrese americké armády, řekla, že to stálo za to.
   Tak tohle jsem osobně viděl - Vyřvávala to v čt - je to psychopatka !!

   Smazat
  5. 11:10
   Čiň čertu dobře, peklem se ti odvděčí.

   Smazat
  6. Ale Gójim, vždyť voni tomu vůbec, ale vůbec nerozumějí. To vše je strašlivé nedorozumění, Madla je vyvolená jediným Bohem se svými k obrazu jeho! Ona je vždycky na té správné straně, ODKUD LZE NĚCO SEBRAT... Rabín Ovadja Josef jí z Nebes žehná! Je vzornou ženou svého nadnároda.

   Vděčnost je vlastností PSŮ A DOBYTKA (nepočítaje kolikanohého). Nikoliv JHVH a lidu božího.

   Smazat
  7. 12:00 No vidíte, jak úspěšně probíhá moderní normalizace. Dneska by si už nikdo z ČT nedovolil se jí na něco takového zeptat.

   Smazat
  8. Já myslel, že se ta stará čubka už dávno smaží v pekle s vénou bombarďákem.

   Smazat
 2. Člověk musí mít určitou náturu, mít na svědomí minimálně morální posvěcení válečného násilí a relativně velkého počtu obětí, včetně dětí, napakovat se finančně ( česky napást)v ponížené zemi a ještě mít kuráž dělat morální přednášky pro druhé, to vyžaduje opravdu speciální druh charakteru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom pro připomenutí, ti Srbové kteří jí zachránili život jako židovce za 2. sv. války, a kteří jako jedni z mála nám chtěli pomoci před Hitlerem pocítili sílu jejího vděku. Je to pro nás varování, inu JF to řekl přesně, lidé bděte!!! Mohla by nás odměnit stejně...

   Smazat
  2. Srbové byli přátelé Spojených států. Oni se osobně přesvědčili o tom, že je blbé být nepřítelem Spojených států, ale být jejich přítelem je smrtící.

   Smazat
  3. Ona zde doma není!!!!

   Smazat
  4. Ono je spíše všeobecně známý že jde o války proti Stroddardem definovaným podlidem, ohrožujícím naši civilizaci! Tito rudí podlidé jen změnili žargon a místo "oboustranně nespravedlivých" dnes píší o jakých si prý "nezákonných" válkách! Jenže války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  5. 16.25 zde je vidět vypatlance, novodobého fašistu, který se vydává za NADčlověka, ty by se měli nemilosrdně likvidovat !!!!

   Smazat
  6. k příspěvku A 16:25!
   Přesně tuto slátaninu bez argumentace, glorifikující války tady dement umístil na několika tématech, doslova a do písmene stejnou tapetu. Pokud admin občas smázne radostného dementa nebo antisionistické názory, pak by měl tapety (TAPETY) mazat povinně!! Každý z nás umí napsat nějakou deklarativní pitominu (t-č, m-v) a kopírovat ji účelově v libovolném množství za účelem rozmělnit nebo ""rozesrat"" diskusi k tématu. Nač tam vůbec jste admine, stačí takovéto příspěvky smáznout a místo nich napsat "TAPETA ODSTRANĚNA PRO NEDOSTATEK MÍSTA NA SERVERU!, pokud ji chcete poslat majlem uveďte v žádosti (příspěvku) majlovou adresu". Naopak mazat obsahově podnětné nebo povokativní příspěvky pro jejich TZV. nekorektnost je zvrhlé ovlivňování diskuse, ikdyž chápu, že některé názory mohou zakládat trestní oznámení ze strany korporátně fašistické moci v ČR a tím pokus o oficiální zrušení vebu. Ale s tím musí provozovatel vebu počítat a mít možnost přejít do veboilegality. My řadoví občané si svoje veby vyhledáme i za takovéto situace (podobně jako za protentokrátu).
   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký nasratý

   Smazat
  7. Likvidovat budem vás, hovnere komoušovyči! Všechny odulé*) čechomužyky, co se pokoušej zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako na Ukrajině a v Pobaltí! Je to nejvyšším zájmem této země, zbavit jí odpadnu, kterej tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtí nutkání stůj co stůj zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Ano Mrazík neni jen pohádka ale i filosofické dílo. Jako Limonádový Joe a Švejk.

  OdpovědětSmazat
 4. Ta stará kráva má ale drzost, lézt sem a žvanit o "Naší zemi". Každému slušnému Čechovi se z ní chce blejt. Krvavá Madla tu nemá co pohledávat.

  OdpovědětSmazat
 5. Ó jak se těšíme na balkánskou řeznici, třeba přiveze zase sebou krvavou tlačenku nebo aspoň zabijačkovou polévku - prdelačku z vlastního podzádí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jakou že to zvolí jinotajnou řeč šperků, kterou osloví své věrné české posluchače? Bude to brož ve tvaru osla či idiota? Nebo ve tvaru čouhajících bot z americké řitě? A bude to vykuto ze zlata, zašantročeného "nejlepším bankéřem" Tošovským? Nebo to bude ze zlata, která získala kšeftováním s telekomem na Kosovu?

   Škoda, že do knihovny Svatého Veškrny nepůjdu. Asi bych se samou láskou a obdivem k ní a jejím hostitelům neudržel.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Ad 14:44
   Jsi ubožák propadlý ideologii Adolfa Hitlera a spol. Ty jsi potencionální masový vrah, ty jsi převtělený Himmler, Heydrich, Mengele, ty bys byl dobré kápo v Osvětimi! Tobě by se ulevilo, kdybys mohl hnát Slovany do plynových komor! I jako spalovač mrtvol bys byl konečně spokojen!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 14:44,19:23 ty sračko meleš pořád to samé

   Smazat
  7. Přesto se dá říct, že jako každá Židovka (Zederblum-Lenin: "Pokud se mezi Rusy najde chytrý člověk, vždy s nakonec ukáže že je to Žid!") má fištron a pochopila zbytečnost obav našeho mainstrýmu z Putlera. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu mezi touto sortou pochcaných, zesraných a za bílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat
  8. Zlikvidovat v zájmu civilizace bude třeba tebe a tu krvavou ježibabu zdegenerovaný demente.

   Smazat
  9. 18:51 ááá, další z Putlerových skřekajících přískočů, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 6. Jo už na seznamu plné huby demokracie akorát té jejich co nikdo nechce. Postava z Mrazíka je sympatická ale ta americká jezinka určitě ne.

  OdpovědětSmazat
 7. Cituji: „Každý, kdo si přečte společné prohlášení ze setkání českého premiéra a prezidenta USA a udělá si elementární překlad diplomatické řeči, tak musí vidět následující závěry,“ napsal Okamura na své stránce na Facebooku a dodal seznam 7 bodů.

  1. Česká republika bude zbrojit a kupovat zbraně z USA.
  2. Budeme podporovat sankce proti Rusku a zapojíme se do případné války na Ukrajině.
  3. Modernizovat českou jadernou energetiku budou firmy USA.
  4. Česká armáda po boku armády USA bude nasazena do dalších misí.
  5. Budeme podporovat zákazy na čínské informační technologie.
  6. Podpora vzájemného obchodu.
  7. Co je dobré pro USA, je automaticky dobré i pro demokracii a Českou republiku.
  Podle něj hnutí SPD s výjimkou šestého bodu podobný model vztahů odmítá.
  Můj osobní závěr: Slovák Husák prospěl Česku daleko více, než Babičok!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš sliboval a zatím mu doma za odměnu likvidovali ANO - viz článek. https://aeronet.cz/news/sarajevo-ii-atentat-na-babise-a-hnuti-ano-tesne-pred-volbami-zatimco-byl-andrej-babis-v-usa-jeho-prava-ruka-a-mistopredseda-hnuti-ano-celi-podezreni-z-organizovani-korupce/

   Smazat
  2. Věta že „Premiér Andrej Babiš ukončil návštěvu Spojených států a vrátil se do vlasti,“ je v každém případě desinformace. Alespoň pro ty, kteří Českou republiku za svou vlast ještě pokládají. Závěr článku na "protiproud": http://www.protiproud.cz/politika/4313-tajna-schuzka-v-centrale-cia-opravdu-nikdo-nevi-o-cem-andrej-babis-v-langley-jednal-ct-plna-usmevu-a-gratulaci-od-kolegu-agentu-spustil-istvan-sarajevo-proti-ab-opet-prilis-zbrkle-temne-stinovani-v-bilem-dome-co-prijde-ted.htm

   Smazat
  3. Ad 9.39. Ovšem podíváte-li se na ten státní bordel, přece jen heslo "stát se musí řídit jako podnik" v panující diktatuře kapitálu by byl výhodný. Kdyby byl pořádek ve státní a ostatní správě, ve státních podnicích, třeba jen nemocnicích, nemuselo by být ročně rozkradeno pár set miliard Kč. Já tedy bych si v době panování diktatury kapitálu přál aspoň sto Babišů, ale ani ti by asi nestačili ten náš bordel v srdci Evropy vylepšit.

   Smazat
  4. Jeden nejmenovaný poslanec, který by za bývalého režimu jistě měl již medaili za věrnost podniku, zcela jistě vynikající právník, jaké produkuje plzeňská právní fakulta řekl kdysi nedávno hlubokomyslnou větu. Stojí za to si ji zapamatovat, protože je to filozofický základ nastupující generace, kteří se vyžívají ve vědách politologických, jakožto odborníci na všechno, ve vědách historických, jakožto zdární překrucovači dějin a ve vědách propagandistických, jakožto čteči zpráv v té jejich České telževizi. Abych se dostal tedy k oné slavné větě slavného syna neméně slavného otce : "Raději se budu mýlit s USA, než mít pravdu s Ruskem." Opravdu hluboká myšlenka plytkého blba. František

   Smazat
  5. S bodem č. 2 souhlasím,protože budu na straně opolčencu.

   Smazat
  6. Ale to je přece citovaná hláška Rudé Feny Šiklové.

   Smazat
 8. Nenadávajte jí... podívejte se na tu verbež, které se bude líbit a bude jí tleskat. Ona je chytá a ví proč to dělá - ti Češi, co na ní půjdou, množná vaši známí, sousedi, úředníci a další - to je ten odsouzeníhodný DOBYTEK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ne, oni za to většinou nemohou, protože nic o té svini nevědí. Mainstream jim nic o ní nepoví, Bakalova chapadla v ČT a ČRo ji velebí. Jednou je takhle naženou i do války. Ti co ji přežijí na atomovém spáleništi, co zbude z Čech, Moravy a Slezska řeknou: Ale my nic nevěděli! A pak zhebnou na raka, nemoc z ozáření či na následky nukleární zimy.

   A za mnoho tisíc let se po naší krajině budou opět prohánět bytosti s pěstními klíny. Tábor budou mít u Věstonic a v oblibě prdelaté kozaté samice.

   Smazat
  2. Taky pravda, ale sem tam nějaký selský rozum nebo slovo kamaráda taky pomůže. Já jí samozřejmě děvku nemůžu ani cítit, ale fakt je, že si za mnohé můžeme sami.

   Smazat
 9. Třeba se chce jen osobně přesvědčit zda je vedle Vaška volno.

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud si dobře vzpomínám, tak pan pplk. MUDr. Obrtel, jako přímý pamětník vojenských akcí,který vrátil medaile Nato, veřejně prohlásil, že Nato je zločinecká organizace !
  Z toho tedy logicky vyplývá, že akce rozbití Jugoslávie a bombardování Srbska spáchané zločineckou organizací je zločin - trestný čin mezinárodního charakteru ( něco jako genocida nebo holokaust) a schvalování trestného činu je přece také trestný čin, takže všichni, kdo budou oslavovat veřejně takovou organizaci a její vojenské akce, by měli být souzeni(minimálně morálně)nebo se mýlím ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, mýlíte se, je to tak. Svoje tvrzení totiž opíráte o výrok jednoho pplk. v.v.
   Třeba Zemanovi taky plno lidí vrátilo medaili a přece se prezidenta nikdo na základě toho nechystá soudit.

   Smazat
  2. Soudí vítězové. Musíme vyhrát!

   Smazat
 11. 10:35 Když někdo má se Zemanem zásadní problém, tak medaili vůbec nepřijme. Tak to tady funguje. Takže v žádném případě to nebude "plno" lidí, kteří by mu ji vrátili. Tady je přání otcem myšlenky, že?
  Ale Zemana soudí a posuzuje spousta lidí. Jak známo, někteří by ho rádi skutečně, nikoli obrazně, dostali před soud.
  Dopřejte každému jeho přesvědčení. Každý máme své zkušenosti, svou pravdu. Její korekce provádíme po nových zkušenostech. Nikoli proto, že nám někdo "vysvětlí", že se mýlíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se Zemanem nemusíme souhlasit, ale nemůžeme mu upřít srozumitelnou řeč a kvalifikovanou argumentaci. To, že pro profesionální gruppensexové prostitutky - Pussy Riot - použil přiléhavý český termín - mi nevadí. Poslechněte si někdy a porovnejte se žvanily z Valdštejna atd. A nejsou to jen absolventi "plzeňských práv", ale i dirigenti takových práv, různí ti Klouzci, dobroprdní luďáci, politručtí odesáci (vyjímkou je Klaus ml.), a Bartošíčtí piráti. Žvanění, žvanění a žvanění za korupné kapitálu.
   A dnes jsem si přečetl, že k těm ukradeným 7 bilionům Kč po r. 1989 si mohou občané ročně přičíst dalších 800 miliard, které končí v portmonkách našich západních "kamarádů". To abychom věděli, proč jsme tak nádherně v blahobytu předehnali - Řecko. Kolik že set tisíc musí každý občan si odečíst ze svého majetku, aby byly splaceny všechny dluhy? A za to vše vděčíme politikům po šmirglové revoluci 1989! A zdá se, že Zemanovi z toho patří docela malý díl, oproti ostatním!

   Smazat
 12. Krvavá Madla je svině od pohledu,přál bych ji bolestné umírání, aby poznala na vlastním těle bolest co jiným způsobila jak prase.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbové je zachránili před holokaustem.Takhle se jím odvděčila.Od kud mají tito lidé právo vraždit a ještě k tomu civilisty.Člověku se chce brečet.Kde jsou pražští ochránci lidských práv ,humanisté a piráti.No prece u koryt a mlaskají společně.

   Smazat
 13. Aeronet už zablokovali? To je vysledek cesty Babiše a Koudelky do USA ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na normálním prohlížeči to nejde. Zkuste alternativu. Třeba Opera to zvládá jak v telefonu, tak v počítači . Jen nejde odeslat diskuze. Není vidět vygenerované symboly k potvrzení

   Smazat
  2. toto jsem teď bez problémů otevřel z pátku 8.3.2019: https://aeronet.cz/news/sarajevo-ii-atentat-na-babise-a-hnuti-ano-tesne-pred-volbami-zatimco-byl-andrej-babis-v-usa-jeho-prava-ruka-a-mistopredseda-hnuti-ano-celi-podezreni-z-organizovani-korupce/

   Smazat
  3. Nezablokují sami sebe.

   Smazat
  4. Aeronet ještě někdo čte?

   Smazat
  5. "Aeronet" a "protiproud" jsou nejčtenější stránky, ostatní (včetně NR) daleko v závěsu.

   Smazat
  6. 15:04 Kde je důkaz?

   Smazat
 14. Pavel Skácel Mgr.11. března 2019 12:18

  Balkánská řeznice, baba JAga přijela do republiky. Je to taková hybryda, že jí ani pán Bu nechce.

  OdpovědětSmazat
 15. Doufám, že ji president Zeman pozve do Lán a na hrad. Vlastně mají stejné válečnnické názory. Žádné sankce nepomohou. stejně jako Rusové nemohou přec samotní vlastnit takové bohatství a pan president odpoví Venezuela také nemůže přec odmítnout nabídku USA . Vždyť je to nabídka která se neodmítá.

  OdpovědětSmazat
 16. Článek má nesprávný titulek, přesněji měl znít: "Vítej doma, neslavná rodačko!"

  OdpovědětSmazat
 17. Poděkujme ČSSD za opravdovou obrodu strany a zahraniční politiku representovanou politickou stranou..
  Musí se to vyplatit, jinak by hrstka lidí bez legitimity voličů, nemohla zrazovat zájmy své země a lidí žijících v ní.*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak jsem nepochytal, o jaké hrstce lidí bez legitimity voličů to tu píšete? ČSSD je v parlamentu legitimně zvolená partaj stejně jako dalších osm.

   Smazat
  2. Vytvořili koalici, ať se nám to líbí nebo ne. Tak je to normální.

   Smazat
 18. Ta babice sem zdrhá už poněkolikáté v době, kdy jí hoří půda pod nohama. Naposledy to bylo kvůli Trumpovi (v Praze zametala svoje demokratické stopy). Dnes to bude asi megazemětřesení, které se prý v USA očekává v nejbližších dnech.

  OdpovědětSmazat
 19. https://www.euserver.cz/Articles/12954-madeleine-albrightova-a-obchod-s-drogami-prostituce-kradeze-aut-a-obchod-s-organy-zavrazdenych-11-vyroci-vyhlaseni-samostatnosti-kosova.aspx

  OdpovědětSmazat
 20. 9:39 cituji ze sobotního článku Jana Schneidera v Parlamentních listech: "Nejčastěji se jako vlastní účel návštěvy (Babiše) zmiňuje energetika, tedy dostavba Temelína. Odborníci, kteří koutkem oka přihlížejí i ke geopolitické realitě, si nedovolí doporučit dostavbu péčí RosAtomu, ale přiklánějí se k jihokorejské variantě, která má dobré reference z nedávno realizovaných zakázek na Středním východě.
  U této varianty by měl premiér setrvat a obstát, i kdyby trestněprávní orgány opět vtrhly na Úřad vlády (jako v případě Nečase, jen co se vrátil z Ruska s pozitivnějším náhledem na RosAtom), i když jako avízo možná již „vyslaly signál“ aktuálním zástupným přiškrcením Faltýnka (je ta časová koincidence opravdu náhodná)?"

  OdpovědětSmazat
 21. Prosím, aby redakce odstranila a zablokovala "diskutujícího" 14:40. Jeho příspěvky se stále opakují a porušují paragraf 355 Trestního zákoníku 40/2009 Sb. Jde o hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob.

  OdpovědětSmazat
 22. A její kamarádi na Slovensku.. https://youtu.be/x1uShji4MX8

  OdpovědětSmazat
 23. Naši řitolezi by mohly madle udělat z vděčnosti k ní a americkým superhodnotám takový před pohřeb.Nic proti,ale madla by možná byla ráda a skočila by šipku do rakve.

  OdpovědětSmazat
 24. Link na zjištění funkce jakéhokoliv webu:
  https://downforeveryoneorjustme.com

  OdpovědětSmazat
 25. Vazena pani Albrigtova , ex-State Secretary !
  Zde je Vas krajan nick honolulu !

  Tak se mi zda, ze Vas Cesi nemaji radi ! Neberte to
  vazne ! Oni nemaji radi nikoho, ani sebe, - krome barbaru z Middle East (Iraq, Afganistan, atd. atd.) Jim pro ne krvaci srdce !

  Ale to vse, uz odnes cas .....
  ZDE JDE O BUDOUCNOST !

  Napiste nam, jak se divate na nasmerovani Ameriky a prohlubovani polarity mezi lidmi na strane presidenta Trumpa a temi druhymi, na strane Globalistu a jejich usilovani.

  Volil jsem presidenta Trumpa a budu ho volit znovu, pro jeho AGENDU !

  Pani Albrightova , uvidite, ze bude mit znovu uspech ! Jsem denne ve styku s lidmi z ulice a znam jejich smysleni !

  Napiste nam, jak vidite budoucnost Ameriky Vy ! Vas nazor je cenny, protoze jste mela vyssokou funkci a mate urcite prehled !
  Sincerely nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fuck you, Sveta znaly !

   Já jsem politička, svého času považovaná za nejvlivnější ženu na světě, žiju aktivním životem. Poté, co jsem skončila ve funkci šéfky americké diplomacie (1997 až 2001), své zájmy nijak neomezuji - cestuji, přednáším, podnikám (mé jméno je spjato například s firmou Albright Stonebridge Group) a píšu knihy. O politiku se stále zajímám. V prezidentských volbách v roce 2016 jsem podporovala Hillary Clintonovou, vůči současnému šéfovi Bílého domu Donaldu Trumpovi se ostře vymezuji fašista.

   Hvězda Albrightové zazářila v lednu 1997, když ji po obhájení svého mandátu Bill Clinton požádal, aby se stala první ženou v čele americké diplomacie. Albrightové se podařila řada věcí, její nekompromisní přístup i břitký jazyk byl ale také často zdrojem kritiky. Za největší úspěch sama považuje řešení kosovského problému, za nějž však byla i kritizována a některými obviněna, že vyprovokovala zbytečnou válku špatným vedením mírové konference v Rambouillet.

   Mgr. Václav Dvořák u mne zde zabodoval video®.
   Takto to dopadlo, když Albrightová v Praze představovala knihu naposledy:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-oslavy-vstupu-do-NATO-prijizdi-Madeleine-Albrightova-Hodla-tez-prednaset-o-fasismu-a-Trumpovi-573367

   Albrightová představí knihu o fašismu. Je v ní pasáž o "fašistovi" Trumpovi a Zemanovi.

   15. ledna 2019 13:56
   Bývalá americká ministryně zahraničí českého původu Madeleine Albrightová přijede 11. března do Prahy. Jednaosmdesátiletá pražská rodačka zde představí svou nejnovější knihu Fašismus: Varování. Uvedli to v úterý zástupci nakladatelství Argo na setkání s novináři. Knihu vydalo Argo koncem loňského prosince.

   Knihu s názvem Fascism: A Warning vydala Albrightová v USA loni dubnu. V knize autorka varuje před křehkostí demokratických vlád a úpadkem liberální demokracie po celém světě. Albrightová rovněž poukazuje na krizi, kterou zažívají Spojené státy pod vládou prezidenta Donalda Trumpa, který tento stav zavinil.

   Recenze knihy Fašismus - Varování od Madeleine Albrightové.
   https://magazin.aktualne.cz › literatura

   10. 3. 2019 · Albrightová v Česku představí knihu o fašismu, píše v ní také o Zemanovi a Babišovi ... Albrightová především varuje Američany před současným prezidentem Donaldem Trumpem a pojem fašismus spíš ...

   Smazat
  2. Honolulu, senilníte? "Balkánská řeznice" Albrightová patří do horních pater globalistů!

   Smazat
  3. 23:47 - VIM, VIM, VIM ! ALE ONA JAKO BYVALA STATE SEKRETARY si zaslouzi etiketu v oslovovani. Krome toho ona je prilis inteligentni , nez aby nevedela kdo je u nich kdo a verila mu !
   h.
   (Ona asi tajne fandi Trumpovi - rika mi intuice !)

   Smazat
  4. Ty jsi akorát tak hovno znalý pošuku.

   Smazat
 26. "Musí se dávat pozor, jaké informace se dávají lidem" - tohle řekla ta řeznice - co to znamená: to je nařízení aby soudruzi u nás v protektorátě zpřísnili cenzuru !! Proč by sem jinak ta psychopatka jezdila když venca lahváč (její oblíbenec) už je dávno v pekle

  OdpovědětSmazat
 27. 18:15 - Tak to bude konec s narodem ! Zacatek jeho totalniho zotroceni ! ! Neni nic horsiho, nez jednostranne informace , ktere vezmou lidem prehled, perspektivu a desorientuji ho !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Floridě a v jejím okolí se to již stalo.
   Honolulu živým důkazem.

   Smazat
 28. Jak mohla nějaká matka něco tak hnusně zrůdného nebo zrůdně hnusného vůbec porodit....

  OdpovědětSmazat
 29. Matka za to nemůže,ta zrůda Madla se stala sviní až zjistila jak chutná moc.Nevím kolik jí bude let,snad brzy pojde.

  OdpovědětSmazat
 30. Balkán umíral a evropa stavěla katedrály. Jak mohla, tak krása země, země Česká porodit krvavou madlu.

  OdpovědětSmazat
 31. Obžaloba MO inteligentní, díky, některé příspěvky však primitivní. Myslíte si, že občanské aktivity s červenými kartami ji slavnostně uvítají ? Nezlobte se na naše představitele, jeden hraje v dresu Ruska a druhý v dresu USA. Možná je to domluvené a to by byl dobrý fór. Maskuji tak dokonale neutralitu a všechny zblbnou.

  OdpovědětSmazat
 32. Madla je taková jaká je.Hlavně si pamatujte všechny ty "české" šmejdy co jí budou poklonkovat

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fuck you, Sveta znaly !

   Já jsem politička, svého času považovaná za nejvlivnější ženu na světě, žiju aktivním životem. Poté, co jsem skončila ve funkci šéfky americké diplomacie (1997 až 2001), své zájmy nijak neomezuji - cestuji, přednáším, podnikám (mé jméno je spjato například s firmou Albright Stonebridge Group) a píšu knihy. O politiku se stále zajímám. V prezidentských volbách v roce 2016 jsem podporovala Hillary Clintonovou, vůči současnému šéfovi Bílého domu Donaldu Trumpovi se ostře vymezuji fašista.

   Hvězda Albrightové zazářila v lednu 1997, když ji po obhájení svého mandátu Bill Clinton požádal, aby se stala první ženou v čele americké diplomacie. Albrightové se podařila řada věcí, její nekompromisní přístup i břitký jazyk byl ale také často zdrojem kritiky. Za největší úspěch sama považuje řešení kosovského problému, za nějž však byla i kritizována a některými obviněna, že vyprovokovala zbytečnou válku špatným vedením mírové konference v Rambouillet.

   Mgr. Václav Dvořák u mne zde zabodoval video®.
   Takto to dopadlo, když Albrightová v Praze představovala knihu naposledy:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-oslavy-vstupu-do-NATO-prijizdi-Madeleine-Albrightova-Hodla-tez-prednaset-o-fasismu-a-Trumpovi-573367

   Albrightová představí knihu o fašismu. Je v ní pasáž o "fašistovi" Trumpovi a Zemanovi.

   15. ledna 2019 13:56
   Bývalá americká ministryně zahraničí českého původu Madeleine Albrightová přijede 11. března do Prahy. Jednaosmdesátiletá pražská rodačka zde představí svou nejnovější knihu Fašismus: Varování. Uvedli to v úterý zástupci nakladatelství Argo na setkání s novináři. Knihu vydalo Argo koncem loňského prosince.

   Knihu s názvem Fascism: A Warning vydala Albrightová v USA loni dubnu. V knize autorka varuje před křehkostí demokratických vlád a úpadkem liberální demokracie po celém světě. Albrightová rovněž poukazuje na krizi, kterou zažívají Spojené státy pod vládou prezidenta Donalda Trumpa, který tento stav zavinil.

   Recenze knihy Fašismus - Varování od Madeleine Albrightové.
   https://magazin.aktualne.cz › literatura

   10. 3. 2019 · Albrightová v Česku představí knihu o fašismu, píše v ní také o Zemanovi a Babišovi ... Albrightová především varuje Američany před současným prezidentem Donaldem Trumpem a pojem fašismus spíš ...

   Smazat
  2. Nereagujte na idiota Hovnocuc je to idiot a ceka na kazdou zminku o sve debilni osobe at kladnou ci zapornou ,cumi zde na vse a ceka .Je to vandrak primitiv a otrapa ,kratce superblb

   Smazat
  3. Ano honolulu, stále nemáte vyhráno, ani my. Jinak dobré shrnutí, "kde nás ještě tlačí bota".

   Smazat
  4. 22:20 Nežvaň russáckej xindle! Nick Honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás budem střílet na loveckej lístek!

   Smazat
 34. Madla je tak šeredná, že musí střídat exotické brože na (tuším pravém?) rameni, aby odlákala pozornost okolí od svého obličeje. Pan režisér Jančárek nově prozradil, že náš Venoušek Havel ji prý oslovoval něžně "Madlenko". Tak hnusná bába se hned tak nevidí. Madlenka ...

  OdpovědětSmazat
 35. 21:42 - Ta vami navrzena jebacka nepada v uvahu ! Ja jsem KATOLIK hlubokych moralni zasad a ja chodim jebat pouze do nasich nevestincu !
  (Ano, jsem asi rasista.)

  Prednasku o fasismu v Americe za presidentovani naseho oblibeneho presidenta Trumpa , bych si rad poslechl ! To bude veselohra, jako od Vlasty Buriana !

  Samozrejme, ze pani Albrightova ma pravo na svuj nazor - zarucuje ji to Constituce, ale mela by se pozastavit nad skutecnosti , ze president Trump ma uz dnes OBROVSKY naskok
  v popularite pred popularitou lidi, ktere ma rada pani Albrightova ! ! Takze my vyhravame boj o nasmerovani krasne Ameriky !

  Dalsi dulezita vec, nad kterou se pani Albrightova URCITE uz nekolikrat pozastavila je, ze prestoze jeji pratele vlastni 80 % vsech medii, tak jim to neni nic platne.

  Proste je to k nicemu ! Nekolik lidi jako jsem ja, jim udela z jejich atrocitni propagandy a strategie proti nasemu presidentu Trumpovi brecku, ktere se vyhybaji vsichni, kdo ma chutove bunky a t.zn., ze i prasata !
  AT ZIJE NAS OBLIBENY PRESIDENT TRUMP - BEST PRESIDENT EVER !

  OdpovědětSmazat
 36. VAZENY PANE PRESIDENTE ZEMANE !
  Tim kdyz jste se postavil za kandidata Trumpa v nasich volbach na podzim v roce 2016, tak jste si udelal v Americe (vetsinou na vych. pobrezi), mnoho nepratel , ale take PRATEL ! Vasi nepratele jsou vlastnici hlasnych troub a vasi pratele jsou nemi !
  Dalsi veci, kterou jste se provinil byla Vase ucast na slavnosti v Moskve, kde byla prehlidka vojaku !

  President Trump ve svych projevech rekl, ze si preje lepsi vztah s Ruskem na zaklade obchodu a ekonomicke spoluprace, zatim co jeho opozice propagovala "AKCE" proti Rusku.

  Takze, kdyz Vas pani Albrightova narkne jako Trumpa z fasismu, tak to nikdo nebude brat vazne.
  Ona hleda "fasisty" a ja hledam UFOuny. Ani ona, ani ja, zatim nemame zadny uspech...
  h.

  OdpovědětSmazat
 37. Cenzore ty jsi IDIOT, ty mazes slusne informativni prispevky ! (20:48)
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 38. 22:20 - postezuj si cenzorovi, ze ti zrusili FOOD STAMPS, at se mame cemu smat.

  OdpovědětSmazat
 39. C E N Z O R E - TY SVINAKU ! TEPRVE TED MI TO DOSLO !
  Ty jsi me smazal za zminku o opozici presidenta Putina v Moskve ?

  Az potkam nekoho z Ruska, kdo mluvi anglicky, (ja rusky neumim), tak mu reknu, ze ohrozujes vnitrni stabilitu v Rusku a pozici ruskeho presidenta, zatajovanuim dulezitych informaci ! Dostanes nakladacku od donskych KOZAKU !

  OdpovědětSmazat
 40. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 11. března 10:53.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 41. Madeleine Albrightová není naše „rodačka“, ale vetřelec a zrádná emigrantka!

  Drahý soudruhu a soukmenovče Novotný, uvědom si, prosím, že každá sranda i každá ironie má své meze.
  Například: Nazývat rodilou sionistku Madeleine Albrightovou „rodačkou“ mohou jen jiní sionisti.

  Ano, pro nás roduvěrné Čechy, nás árijské Slovany, sionisti jsou a vždy budou nebezpečnými vetřelci. Vždy budou nepřizpůsobivou menšinou, bez ohledu na to, jestli jsou schopni mluvit naším jazykem či nikoli.

  Ano, sionisti, i když navenek vypadají jako našinci (oholili si pejzy a dali si chirurgicky narovnat nosy), se pořád chovají jako sionisti, jak hezky česky píše geniální novinář A. B. Bartoš.

  Však proto jsme německojazyčné sionisty, kteří Lenin-ví-jak přežili německé koncentráky, hezky přiřadili k Sudeťákům, a všechno to sakumprdum poslali do humánního odsunu, ihned po osvobození ČSR Rudou armádou.
  Však proto jsme – v pozdějších letech - českojazyčné sionisty dílem humánně oběsili, dílem vypudili z naší rasově a třídně vyčištěné vlasti.

  Však proto jsme sionistům nikdy nevrátili „jejich“ majetek, zarizovaný německými fašisty – protože ve skutečnosti nebyl jejich, nýbrž NÁŠ, nás horšolidí, a sionisti nás o něj ožidili.
  Ano, my jsme zarizovaný majetek sionistů zčechizovali, plným revolučním právem vítězů. Což si brzy zopakujeme, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  Mimochodem: Své nenapravitelně sionistické ledví M. Albrightová ukázala již jako dítě, když ve zrádné anglické emigraci účinkovala v DĚSIVÉM sluníčkářském filmu, vítajícím běžence v Anglii!!!

  Takže, drahý s.s.Novotný: Příště lépe, prosím. Děkuji Ti předem jménem všech horšolidí česko-ruské národnosti.


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 42. Ta babice sem zdrhá už poněkolikáté v době, kdy jí hoří půda pod nohama. Naposledy to bylo kvůli Trumpovi (v Praze zametala svoje demokratické stopy). Dnes to bude asi megazemětřesení, které se prý v USA očekává v nejbližších dnech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://beforeitsnews.com/v3/earthquakes/2019/2690954.html

   Smazat
 43. Snad ta svině Albrightová brzy pojde.

  OdpovědětSmazat
 44. Čůránkový Fero Fenič obsadil Mrs. Albright do svého nového filmu Antimrazík.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.