Reklama

pátek 1. března 2019

Vítejte v Česku. Kandidoval za SPD, zakázali mu zpívat. Komunistický manýr od pirátského teroristy

-piš-
1. 3. 2019   FacebookTomiaOkamury a VlasteneckéNoviny
Tomio Okamura, který je předsedou hnutí SPD a místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, na svém profilu na Facebooku opět zveřejnil zajímavý příspěvek. Tentokrát se týkal českého písničkáře Josefa Nosa, který si zažívá stejné příkoří jako za komunistů před rokem 1989. O nehorázném a nechutném případu informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.


Okamura ke svému příspěvku připojil také fotografii e-mailové komunikace písničkáře s Janem Lukavským. Muži se spolu domlouvali na koncertu v Českých Budějovicích, kde měl původně Pepa Nos vystupovat: 
„Sluníčkářská neomarxistická totalita nastupuje v přímém přenosu — písničkáři Pepovi Nosovi zrušil provozovatel klubu v Českých Budějovicích koncert jen proto, že se dodatečně dozvěděl, že Pepa vloni jako nestraník kandidoval za SPD… Přečtěte si e-mailovou komunikaci. To je ta demokracie podle představ sluníčkářů. Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů,“ píše politik v úvodu svého příspěvku.

V komunikace se písničkář s provozovatelem klubu domlouvali na volném termínu, honoráři a aparatuře. Poté však Lukavský svůj názor nečekaně změnil: 
„Zdravím. Děkuji za odpověď. Bohužel jsem nevěděl dřív, za koho jste vloni kandidoval… To je pro nás problém, přes který vlak nejede. Mějte se,“ stálo v e-mailu.

Toto chování mnohé uživatele Facebooku pobouřilo. Někteří chování provozovatele klubu označili za diskriminaci „Diskriminace dle politické příslušnosti, tohle je na žalobu,“ napsal Jirka Kocman. Jiný situaci okomentoval slovy: „Začíná to být horší jak za totality.“

Kdo je cenzor Lukavský? Pirátský terorista z Jižních Čech. Toto o sobě píše na fóru pirátských teroristů: 
„Narodil jsem se v Třeboni v roce 86. Vystudoval jsem elektro v Hluboké n. Vltavou. Celý život pracuji v gastru – Hotely, restaurace, bary. Ve 23. letech jsem začal podnikat a podnikám dodnes. Café hostel Panská 13 ČB – ubytovací služby, Kavárna U beránka Krajinská, Bar u Čerta v Třeboni. Můj poslední projekt – Spolek Žít Třeboní pořádá kulturní a společenské akce a od května nasbíral na 200 členů. Tři roky pořádám festival Malý Mordechaj v Třeboni. Mezi mé koníčky patří hlavně cestování, lezení po horách nebo jízda na koni. Dále hudba, divadlo… Můj zájem o Pirátskou stranu trvá již léta. Před volbami jsem do Třeboně pozval pirátský autobus a šířil pirátské listy. Nyní sestavujeme společnou kandidátku se stranou Zelených, která má v Třeboni tradici a dobré kandidáty a věřím, že její práce je pro město velkým přínosem. Já mohu být pro Piráty přínosem v těchto věcech: Mám organizační schopnosti, zkušenosti v pořádání společenských akcí. Umím máknout a když je to nutné, umím u toho i dobře vypadat.“49 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Doufám, že ne Pepa Nos!

   Smazat
  2. Trochu něco jiného: "Padl první pravomocný verdikt nad Janou Nečasovou, za zneužití rozvědky dostala podmínku". Co ty "netáhla z rozvědky" budou dělat? Jedině ředitele poštovní pobočky či co?

   Smazat
  3. Odporný buran Nos by Němcům nestál ani za kulku. Uchlastá se sám. Vypadá to, že Zeman jakož i Klaus a jejich poskoci (Duka), včetně některých "chartistů" (slizký Kavan, Hoffman, Tubera a spol.), i rusofilních agentů-externistů (Best), patří do skupiny uměle vytvořené skupiny "disidentů" vypěstovaných předem estébáckou elitou za účelem přechodu od reálného socializmu k oligarchickému komunizmu, a to dlouhodobě. Sám jsem byl StB váben do skupiny pro změnu režimu jako student už v roce 1965 při své zahraniční studijní cestě do Rakouska, kde jsem měl získávat vhodné vlivné demokraty s kontakty v NATO apod. Také výběr jejich podivných zaměstnavatelů (povýtce virtuálních a s podezřelým založením) tomu odpovídá, jakož i celý jejich až nápadně a okatě protirežimní životopis. Už se stačili téměř úplně odkopat, ostatně kdo jsou dnes jejich oddaní voliči včetně KSČM a proč ???
   Nic reálného, vědeckého či jinak hodnotného po nich nezůstalo (leda snad ukradnuté chilské pero nebo šílený nápad na bezvodý kanál Balt - Orient).
   Zakomplexovaný a úskočný agent KGB, huhňavý Hovnoňuch Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných českých postkomunistických oligarchů a spoluagentů robejšků) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám, aby se mezi nimi jeho zakomplexovaný inkludovaný syn lépe ztratil. Viz jakl, hájek, zahradil, weigl, haas, knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (mach, macek, lenert, bartoš či štěpánek). Havlovo "Odcházení" je trefné.

   Smazat
 2. Jeho hospoda, jeho vec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jeho totalitarske manyry, nepatrici mezi normalni lidi, taky.

   Smazat
  2. Jo, je to tak. Jeho hospoda, jeho věc, já bych do jeho podniků už ale nešla. Ale nešla bych ani na Pepu Nose:-), zpívá hrozně, i když je náš:-). J.

   Smazat
  3. Jo a ještě bych dodala, že tahle selekce už probíhá dlouho, v kultuře obecně a ne jen tam. Zhruba od té doby, co jim lidé nevolí, jak by potřebovali. A komu to nevadí, už si neškrtne! Takže pravdu si už dovolí jen pár seniorů, kteří už mají vyděláno a neohrozí tím svoji existenci. A plus pár statečných mladších jedinců, kteří toho možná později litují. J.

   Smazat
 3. Ono taky bůh ví, jak to vlastně doopravdy bylo.

  OdpovědětSmazat
 4. Co na to náš letitý trol, který tu vyřvával: "Kryla a Pepu Nose si komouši neberte do huby"!

  OdpovědětSmazat
 5. Výkvět nové generace omezenců a tupců, kteří budou bez přemýšlení a hledání měnit svět podle obrazu bez tolerance a pochopení pro ještě myslící. Nejlepší je jej ignorovat. Bude mít asi hospodu plnou pirátů, ale to je jeho věc. Vyhněme se hospodě plné pirátů, ochráníme sebe a své rodiny.

  OdpovědětSmazat
 6. No prostě a jednoduše. Karlu Krylovi nemohou "odpustit" Mešitu, kterou nyní "má na hrbu" ORTEL a Pepovi, mému kamarádovi ze 70. let v rámci našeho pobývání v koleji Podolí, zase tu Zemi kulatou, neboť je tam implicitně schováno, že na východ jsme se vy..... a ze západu nám přišlo ho.no!!! Tak, tak, novodobí soudruzi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Pivoňko, máte naprostou pravdu a dokonce jste to i zdokumentoval tím, že přátele neopouštíte.
   V.V.

   Smazat
 7. Piráti jsou B Trop 09.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to by bylo první béčko, které hraje výš než áčko.

   Smazat
  2. 15:06 Nepleťte si hru pro diváky s tím, co se děje ve skutečnosti v zákulisí. Vůbec nejde o preference či počty křesel, ale o to, kdo tahá za nitky a kdo je na koho napojený.

   Jak jsem se dozvěděl už před lety od jednoho známého, když sportovní svaz, který vede, potřeboval peníze od ministerstva, ministr na to měl vliv jak na loňský sníh. Hlavním hybatelem byl jakýsi lobbista, s nímž nakonec museli jednat, člověk naprosto neznámého jména, o jehož existenci normální člověk vůbec netuší. Samozřejmě za příslušné všimné. A tak je to v téhle zemi se vším.

   Smazat
  3. a to ještě nestačili zlegalisovat konopičko ve velkem to budou zase vovčani překvapeni až budou pirati vyhuleni do čista to se zase posuneme bliže k vesmiru

   Smazat
 8. Kde jsou umělci, herci a hééérečky, proč neprotestují? Soroš jim asi nedal pokyn.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jasný, Soroš tady řídí všechny herce, včetně ochotníků.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Při vší úctě k Pepovi Nosovi, lepší píseň, než je tento ,,nářek nepřátel", zaznít nemohla. Ať to všichni vědí a vzpomenou si, až půjdou k volbám!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo souhlas, volil jsem kluky pirátský, protože mi připadali slušní a chytří. Je mi jedno, jestli je někdo z nich pravý, nebo levý. Teď už to vypadá
   trochu jinak. Mají-li mezi sebou kádrováky a snaživé "inteligenty", tak si sami kopou hrob. Mám taky výhrady k SPD, ale nechat Pepu zazpívat a po koncertě si ním popovídat, by bylo asi nejlepší. Argumenty, že je to moje hospoda, tak si tady budu dělat co chci, jsou dementní. Hospoda není soukromý klub, je to dobrovolně (za účelem zisku) poskytnutý veřejný prostor a každý občan, který nepřestoupí zákon by neměl být diskriminován. Otázkou je proč majitel (snad smluvený) koncert ruší,mail je hloupý
   a jak znám Pepu, bude nad věcí. Ale demonstrace blbosti se nezapomíná. Od Pirátů jsem čekal zkvalitnění digitalizace stát. menažmentu, zlevnění přenosu dat a další modernizaci rezortů, na kterou starší ročníky už nestačí. Ve vší tichosti jsou uklízeni v opozici a jen sem tam jsou vidět. Není náhodou, že o pár řádek níže, se pan Radosta "stranicky čelem" postavil proti Pepovi Nosovi a aby dal svým slovům důraz, tak používá obvinění z členství v STB. Jestli tento Radosta (takyčlověk) se staví na stranu Pirátů, tak mají vyhráno. Nepřekvapí mne, když zítra napíše, že země je placatá, protože Pepa zpívá, že je kulatá.

   Smazat
  2. 17:50 Jo volit mladé co by zlikvidovali státnost ČR a zavezli zem migranty to je moc špatný nápad. Jinak v usa je hnutí co tvrdí že je země placatá největší zhovadilosti jdou z usa.

   Smazat
 11. 16:23 pravda, nezakázal. Jestli je citovaný e mail pravdivý, tak s odůvodněním politickou orientací neumožnil. Což je protiústavní. Pokud to nechápete, jste v právním bezvědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě by se při špetce dobré vůle, dalo najít spolu s moderatorem, nějaké schůdné řešení mezi mým právním bezvědomím a vašim kvalifikovaným právním názorem v 16:49.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to za k*kota ten Radosta?
   Musi to byt velky pitomec.

   Smazat
 13. 16:49 - Spalničky jsou potvora.Neléčené poškozují mozek.Vy jste si šel pro nášup.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. комсомолец P. Radosta, разве вы не знаете, что ваши товарищи готовы выслушать ваш призыв на сайте Евросоюза? Поверьте, что мы только смеемся над вами, а ваши звонки постоянно стираются.

   Smazat
  2. Lékaře nepotřebují zdraví, ale nemocní je citát z Bible. Je to výrok samotného Ježíše.

   Smazat
  3. Tak dementní příspěvek (1. března 2019 17:21) mohl napsat jen mladý lepšolid-havlista.
   Protože JEDINĚ polo- či čtvrtvzdělaný mladý blbeček, prošlý příslovečně nekvalitním kapitalisticko-demokratickým školstvím, se může domnívat, že jedna a tatáž osoba může spalničkami onemocnět DVAKRÁT.

   Navíc, PetuloWC, hovádko eurohujerské, moje maličkost patří k poslední generaci, která byla ještě očkována NAŠIMI slovanskými socialistickými vakcínami, nesloužícími k zotročení/exterminaci nás horšolidí a Slovanů.
   Chápeš? Asi ne, že.
   No nic.

   „Lékaře nepotřebují zdraví, ale nemocní!“ (V. I. Lenin)


   P. Radosta

   Smazat
 14. Pissáti alias Pochcánci - od této strany naivních pitomečků nic překvapivého, když si její členové honí ego v bublině, že jsou mladí a rádoby pokrokoví, jdou s dobou a že k vykonání práce stačí pár hezkých žvástů, páč v mainstreamu nebo na asociálních sítích je pochválí nebo jim to olajkují, že je to in, a to je přece pro pochcánky to hlavní, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš na mysli Piráty, kteří v posledních volbách porazili i SPD?

   Smazat
  2. 20:16
   Jo, mám na mysli Pochcánky Piráty.

   Smazat
  3. Já teda nevím, jak jsi přišel na tu dětinskou urážku, ale co už. Někdo to tak má, že se mu vývoj v určité fázi dětství zastaví a ne ne pokračovat.

   Smazat
  4. No porazili SPD...Možná, kdyby jejich voliči věděli, že opět rozlišují lidi podle názoru, takbby možná byli ve volbách jinde. No s tímhle přístupem to asi bude v budoucnosti hodně jiné

   Smazat
  5. Jejich voliči je, předpokládám, volili na základě jejich programu. Stejně jako voliči SPD. V příštích volbách všichni uvidíme, nakolik kdo plnil body svého programu.

   Smazat
  6. Pepo neboj, my tě máme rádí a ďěkujeme ti za písničky, které nám pomohly totáč přežít. Ti srabové co nic nedokázali, se staví do rolí soudců a přitom nic nedokázali. Nejsem katolík, ale mám chuť říct : Pane odpusť jím, neb jsou neskonale uloží.

   Smazat
  7. Oprava ubozí

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ P. Radosta !*!*!*!*!

   комсомолец P. Radosta, разве вы не знаете, что ваши товарищи готовы выслушать ваш призыв на сайте Евросоюза? Поверьте, что мы только смеемся над вами, а ваши звонки постоянно стираются.

   Smazat
 16. Pouze na toho praskace udelali dlouhy nos.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to není ten, co pořád udává lidi do Brusele, nebo na policii. Takový ten anonymní Kalousek:)

   Smazat
 17. Prosím Vás všechny serte na Radostu, dost na tom, že nás tímto volem oblažuje redakce Nové Republiky.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 18. Pepa Nos je skvělý a kavárnický nýmandi si můžou trhnout nohou.

  OdpovědětSmazat
 19. Jestlipak o tom ví lady Sabathová, pardon, paní Šabatová. Ta je na potlačování diskriminace kádr, domácím taky diktuje, koho mají mít v baráku. Takže by mohla Nosovi dělat předskokanku.

  OdpovědětSmazat
 20. Ve volebních spotech Bartoš vyhrožoval jak pujde po OKD a Bakalovi.Dnes se zajímá o uprchlíky a lezby.
  Tato strana skončí jak VV a zelení.

  OdpovědětSmazat
 21. !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 1. března 16:49.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 22. Z našeho bývalého soudruha Tomia je DEFINITIVNĚ Pitomio, chuligán a anarchista!

  Už víme, že Pitomio se pokusil doplivnout na našeho Národního Vůdce Babiše, viz např. moji dobrou soudružskou a soukmenoveckou radu zdarma drahému s.s.Davidovi.
  Nyní se tedy náš bývalý soudruh Tomio (mimochodem: Okamura samozřejmě není a NIKDY NEBYL naším soukmenovcem, míšenec jeden jakýsi) pokouší o plivanec do čisté tváře naší Strany: Prý s.s.Pepa Nos „…si zažívá stejné příkoří jako za komunistů před rokem 1989.“

  Což je samozřejmě kravina, neboť s.s.Nos, jako dlouholetý a osvědčený spolupracovník naší Státní bezpečnosti, od nás zažíval pouze DOBRODINÍ.

  Prostě: Po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace bude Pitomio zařazen do humánního odsunu, mezi Evropany a Pražáky – a pěkně pomaže do Německa, Heim ins Reich.

  Zato náš Pepa Nos, osvědčený horšolidový bavič, bude pravidelně zpívat na Večerech družby mezi našimi pracujícími a důstojníky Armády RF, pořádanými národním Vůdcem Babišem v prostorách Čapího hnízda.
  Už se na to vážně MOC A MOC těším.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.