Reklama

úterý 26. března 2019

Vysoký ukrajinský zpravodajský činovník: To Ukrajina ukončila let MH 17

Paul Craig Roberts
26. 3. 2019     PaulCraigRoberts
Vysoký pracovník Ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) Vasilij Pozorov, který se v nedávných dnech uchýlil do Ruska, učinil dnes, to je 26. března, směrem k mezinárodním médiím prohlášení o tom, že to byla Ukrajina, která s cílem rozpoutat etnickou genocidu na Donbase zastavila 17. července 2014 let MH 17 Malasijských aerolinií na trase z Amsterodamu do Kuala Lumpur.


https://www.fort-russ.com/2019/03/breaking-ukrainian-security-boss-admits-ukraine-shot-down-mh-17-planned-ethnic-genocide-in-donbass/

Se snahou vyvolat propagační útok proti Rusku zavraždila Ukrajina 298 cestujících a posádku letadla Malasijských aerolinií. A špína, reprezentována západními médií a vládami, až do dnešního dne zadržovala tuto pravdu ve prospěch washingtonské protiruské propagandy.

Vysoký činovník Ukrajinské bezpečnostní služby prohlásil, že jeho první podezření proti Ukrajině vyvolala „překvapivě rychlá reakce ukrajinského vedení na předmětnou dálost“, která „ naznačovala, že o celé záležitosti dopředu věděla“.

Možná si někteří z mých čtenářů vzpomenou, že jsem tehdy v červenci 2014 psal, že jasně zinscenované události a následná obvinění Rusů coby jejich původců se objeví vždy dlouho před jakýmkoli jejich vyšetřováním. Vina Rusů je zkrátka vždy první na stole.

Ale nebuďme tím překvapeni. Západní média a vlády nedělají přece nic jiného, než lžou. A nikdy neřeknou pravdu. Vzpomeňte na Russiagate, na iránské a irácké atomové zbraně, na chemické zbraně použté Asádem, na 11. září 2001, na ruskou invazi Ukrajiny, na zavraždění Johna a Boba Kennedyových, na otrávení Skripala, na snahu Madura vyhladovět vlastní lid.

Je to nekonečná série lží. A celý Západ není ničím jiným než továrnou na lži.

Překlad: Lubomír Man

80 komentářů :


 1. "Mezinárodní vyšetřovací tým v předběžných závěrech vyšetřování zveřejněných v květnu 2018 uvedl, že raketový systém použitý k sestřelení letadla byl součástí ruských ozbrojených sil, a to jejich 53. protivzdušné brigády."

  Davide, Mane, Robertsi, už se dál ve vašem vlastním zájmu vašim lhaním neztrapňujte. Už jste jen pro smích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale rakety so toho BUKU byly dodány ukrajinskému Porošenkovi a on je prý i podle čisel vypustil,tak tu nedřistej!

   Smazat
  2. Nikdo z těch které jste tu jmenoval se bohudík vůbec neztrapňuje. Bohužel ztrapňují se akorát stále a znovu ti, kteří do omrzení opakují západní propagandistické žvásty o útočném nepřátelství jejich ekonomických konkurentů. Co vlastně chtějí? Vždy přece konkurenční boj je v kapitalizmu to jedinéa hlavní měřítko. Tak proč je levnější plyn z Ruska a komunikační systémy z Číny pro USA nebezpečím? No protože na prvním místě jde hlavně o prachy! Když se Evropa spojí z Ruskem a Čínou, USA neprodají na evropském trhu už ani raketu, tank, router ba ani jejich špinavý zlodějský šroubek. A proč by to někdo měl vlastně kupovat? Už Evropu zadarmo "nechrání" chtějí za to svoje 2%! To jsou přece nějaký prachy! Turecko už procitnulo, Indie jakbysmet, pro USA zbydou za chvíli jen oči pro pláč. A co by ty svině čekaly? Celý svět se nedá věčně džet v područí jen hrozbami, vydíráním a bomabardováním. DOufám že je už brzy vezme čert, a jejich, neviné lidi, vraždíci zločineckou organizaci NATO taky.

   Smazat
  3. Jsi ve špatném článku, fanatický Kozino.

   Smazat
  4. Já jsem možná ve špatném článku, ale vy bude i s těmi "skvělými" USA za chvíli v hajzlu.... ;-))

   Smazat
  5. 23:13
   Tvrdíte soudruzi neúnavně už od výstřelu z Aurory. A realita? Sesypal se celý východní blok, SSSR se rozpadl, Rusko zbankrotovalo, momentálně probíhá kolaps ve Venezuele.
   Jste soudruzi neúnavní. To se vám musí nechat. Ale trochu zabednění a blbí.

   Smazat
  6. Všechny ty trapné lži a výmysly "mezinárodní vyšetřovací komise", v které nebyli zastoupeni ani Rusové, ani Malajci, kterým letadlo patřilo, zato tam byli s právem veta Ukrajinci, považuje debil 22:32 resp. 23:13 za fakta. No, není to hovězí kastrát?

   Smazat
  7. Tiskovka s krtkem....

   https://colonelcassad.livejournal.com/4871640.html

   Smazat
  8. 23:24
   Debil, nebo spíš užitečný idiot, jsi leda ty. I stěmi neustále se měnícími rusáckými žvásty. Napřed letadlo sestřelila ukrajinská stíhačka napřed palubním kanónem, potom zase raketou, potom pro změnu žvásty o údajném španělském dispečerovi. Až když se všechny tyto rusácké žvásty podařilo vyvrátit tak jste konečně chtě-nechtě museli přiznat, že Boeing opravdu sestřelila raketa BUK, ale samozřejmě prý vypálená Ukrajinci.
   Normálnímu člověku co nemá v hlavě úplně nasráno k úsudku bohatě stačí, že ti vaši molodci hned po sestřelení začali na sociálních sítích jásat a chlubit se, že právě sestřelili ukrajinský Antonov. A taky, že na místo dopadu bránili vyšetřovacímu týmu ve vstupu a ničili důkazy.

   Smazat
  9. Když už jste 22:32 dezorientovaný, buďte přesný alespoň v tom, co je psáno. Nelžou David či Man. Pokud, tak pouze Roberts. Ten zas ale nedělá nic jiného, než že uvádí fakta, která jste neráčil nijak vyvrátit. S takovou logikou jste věru vděčným objektem pro propagandu.

   Smazat
  10. Pane 23:24, ten Hovězí Kastrát si jenom dělá z vás prču. Vždyť se ani pod "své" názory ani nepodepsal. To je něco jako když si uprdne v davu lidí. Tchoř nadělá smradu a pak se na okamih někam stáhne. Nebo se podepsal? To by měl ale najednou tři jména které na konci svého lkaní uvádí: Davide, Robertsi, Mane...

   Smazat
  11. 2:17
   Rusácký podržtaško, Roberts neuvedl ani jeden jediný fakt. Jen na základě naprosto ničím nepodloženého blábolu nějakého ukrajinského zběha vykřikuje, že celý západ odjakživa jenom lže.
   Soudruh Man se rozhodl před lety býti dvorním překladatelem Robertsových blábolů a oblažovat jimi české čtenářstvo. To proto,že mu tento člověk imponuje stejně ta jako jeho bláboly. O tom svědčí vlastní články a názory soudruha Mana.
   No a konečně soudruh David publikuje Manovy překlady z toho samého důvodu proč je Man překládá.
   Pokud David na svých stránkách cokoli publikuje, tak to dělá logicky proto, že s tím souzní a chce aby se to dozvědělo co nejvíce lidí.

   Chápeš tyto jednoduché souvislosti, ty logiku, nebo je potřebuješ namalovat?

   Smazat
  12. 22:32, proto je ten mezinárodní tým pod dohledem američanů, kteří mají volný přístup k vyšetřování, a jako hlavní dodavatel důkazů slouží ukrajinská tajná služba. Ta je taktéž pod dohledem Američanů poté, co dodala úplné kraviny, a JIT se tím blamoval.

   Proto tento tým používal pro své důkazy v technickém vyšetřování americkou bojovou hlavici, protože s tou ruskou se výsledky simulací lišily tak markantně, že by si rozdílů všimla i hospodyně mezi žehlením.

   Proto při balistickém vyšetřování porušili všechna pravidla a postupovali "odzadu" tak, že napřed určili místo odpalu a až pak na něj šili "balistiku" jako ve špatné americké kriminálce.

   Tak proto tento tým nesebral všechny trosky, především ty z okolí kabiny, a nechal je na donbasských polích. Jinak by byly odchylky ještě větší.

   Tak proto stopy po střepinách souhlasí s ruskou simulací, počítačovou i fyzickou, ale nesouhlasí se simulací JIT, navzdory jejich úporným snahám.

   Proto JIT tak spěšně odešel od technického vyšetřování a spolu s Bellingcatem se vrhnul na rozmazaná internetová videjka, z nichž některá upravovali a přitom na internetu najdete původní.

   Proto už raději do své finální zprávy nedodali některé "zaručeně pravé odposlechy", které coby smontovaný padělek odhalil i můj nahluchlý děda.

   Proto používají trapné obrázky z internetu, z nichž některé museli odstranit, protože se ty "stoprocentní ruské Buky" ukázaly být ukrajinskými ze 127. pluku.

   A to nejhlavnější, ten váš slavný důkaz, který měl rozmetat všechny tzv. "ruské fejky", číslo bloku motoru a trysky, který se nakonec ukázal být ukrajinským.
   Což šokovalo vaše soudruhy natolik, že podrobnosti vůbec neuvedli, zato to v titulcích komentovali "další rusky fake". Pokud vůbec o této tiskovce informovali.

   Mohl bych pokračovat. Třeba tím, jak mohl Mr.Poroshenko vědět 23 minut po sestřelu, kdy ještě padaly poslední trosky, že letadlo bylo sestřeleno Bukem dovezeným z Ruska.

   Nebo kde máme ty slavné snímky, které celou tuto teorii JIT údajně dokazují. Zvlášť, když se provalilo, že se na těchto snímcích nachází vojáci v ukrajinských uniformách a vůbec ne v místech, odkud se jakože střílelo.

   Těch nesrovnalostí je tolik, za by se z toho mohl udělat seriál.

   Smazat
  13. mám ale dojem, že ty země, kterých se to nejvíce týkalo, tohle předběžné vyjádření odmítly podepsat....

   Smazat
  14. 7:08, hlavně pro tebe, ty CIA řitní stimulátore byl psán příspěvek 7:42.

   Smazat
  15. " A celý Západ není ničím jiným , než továrnou na lži" . Přesně o tom mluví Sibyla ve svém proroctví pro XXI století . Jak to tenkrát v době kdy jedinými dopravními prostředky byli velbloudi a koně mohla vědět ???

   Smazat
  16. 23:56, žádná oficiální ruská verze nemluví o tom, že byl ten Boeing sestřelen stíhačkou. Přestaň s těmi dookola opakovanými žvásty.

   Byla to hlavně Ukrajina, která vypotila tolik hovadin z oficiálních pozic, že ji museli její partneři krotit a dva generály z vyšetřování odvolali.

   Byl to Obama, který vyhlásil, že mají snímky, které přesně ukazují na viníka - a jde jsou?

   Západ se ve svém frontálním útoku proti Rusku snažil alespoň natolik neblamovat, tak jako to dělala Ukrajina, aby jim následně Rusáci s posměchem strhali všechny jejich výplody, a občas použili i jiné metody, než jen komediální výkřiky do prázdna.

   Například použili napřed portál Bellingcat ("nezávislý, svobodný, občanský a úplně amatérský") a když se nikde nenašla významná kritika, po několika měsících to pustila do oběhu některá média jako z věrohodného zdroje. A když se to ujalo, pak se tyhle zvratky dostaly oficiálně do JIT. To je postup starý jako lidstvo samo a hojně používaný obzvlášť v Římě.

   Přesto třeba takový Mark Rutte vykřikoval už v roce 2014, že oni vědí, že to bylo Rusko společně s rebely, a že už mají dostatek důkazů. Přitom první výsledky byly neveřejné, i to až v únoru/2015. Podobně často impulsivně reagoval Tony Abbott.

   O mluvčích státních departmentů, především USA, ani nemluvě. Na jejich tiskovky se chodilo jako na Stand Up comedy, a vždy, když tihle komici vylezli ke svým pultíkům, lidé lehli do svých gaučů a kupovali popcorn.

   Ovšem i tak Ukrajinu neuhlídali a největší blamáž přišla v květnu minulého roku, kdy konečně JIT uveřejnil svůj nejhlavnější důkaz - výrobní čísla rakety, co jim Ukrajina dodala. To snad ani raději neměli dělat a naopak z toho udělat podobné mysterium jako Amíci s těmi snímky. Rusáci měli hody. :D

   Smazat
  17. O tom, že Ukrajina sestřelila malajské letadlo, málokdo pochybuje. Jasno v tom měla i vyšetřující komise, proto Malajci zanedlouho vystoupili z komise a odmítli potvrdit vinu Ruska. Vyšetřování, podložené "důkazy" z internetových serverů typu Bellingcat jsou většinou vytvořeny zfalšováním skutečnost a vícekrát to bylo prokázáno i v případě MH17.

   Smazat
  18. Trapné, osobo 7:08, už je jen to, že svoji „argumentaci“ proti 2:17 zahajujete nadávkou. Ve stejném významu používáte i oslovení „soudruhu“ a ve všech těch mnoha dalších slovech ani tentokrát není žádný věcný, ani logický argument proti tomu, co uvádí P.C. Roberts. Jste k politování. Mějte se

   Smazat
  19. noviczech
   ...západní média tak jako jejich politici i celý systém je VELMI PROLHANÝ!!! To těm hloupým oponentům ani nevyvracejte! Bible píše: Hlupáka i kdyby jsi utloukl holí, zůstane hlupákem! V aféře letadla mi jen vrtá hlavou totiž: Hned po pádu letadla, napsal německý Bild deník, že se odchýlilo od své trasy o 400 km, o čtyři stovky kilometrů! A tak do dnes nevím, jestli se Bild nespletl a nebo se to úmyslně zamlčuje!
   ...fakt nevím, nepídím, mrtvým nepomůžu, živým vysvětluji.!!!

   Smazat
  20. Tak teda, vy věříte jakémusi "nezávislému" soudu, který má politické zadání?

   Smazat
  21. 10:51, vyhýbal se bouřce na požádání posádky letadla. Je to i v záznamech VCR.

   Smazat
  22. Má pravdu ten soudruh! Ona ho nějaká ta vzdušná hlídka zastavila, ale poté co dala pilotům dejchnout do balónků a zkotrolovala jejch pilotní průkazy, nechjala je pokračovat v letu! Ale neletěli moc dlouho, jen než si je v zaměřovači našel Igor Ptícostřelyč Girkin a poslal je k zemi:-)))

   Smazat

 2. Média jsou v prvé řadě zbraň.

  A teprve až potom cokoli jiného. Podle toho je třeba k nim přistupovat. Potom nebudete překvapeni, nebo naštváni, že prostě lžou.

  OdpovědětSmazat
 3. Že to sestřelili ukačka na příkaz ussa bylo jasný od prvního okamžiku a ví to i blbečekz 22.32

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak úplně jasný to nemám. Případ je velmi naivní, kde argumenty chybí se použijí nadávky. Věřím, že časem se pravdu dozvíme.

   Smazat
 4. To bylo naprosto jasné že to udělali banderovci. Vlastenci v DLR těžké zbraně nemají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenci těžké zbraně mají, ale mají také rozum. Proč by takový odporný zločin dělali? To takový Podroušenko, to je jiná.

   Smazat
 5. Mene tekel ufarsin. Další lež praskla.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Malajské letadlo s 298 cestujícími sestřelila ukrajinská armáda na pokyn USA, resp. CIA (deep state). Cílem bylo ze všeho obvinit Rusko a tím proti němu vyvolat celosvětovou nenávist. Na základě toho pak vyvolat válku proti Rusku. Válčilo by se na evropském bojišti. Dolar je v p.r.d.e.l.i a neoconi se chytají stébla, jak zachránit dolar. Jde o ruské zdroje, suroviny atd. Jenže Putin se nenechal vyprovokovat a tak byla válka s Ruskem plánovaná na konec léta resp. podzim 2014 zažehnána. resp. odložena zatím. S Ukrajinou to dopadne tak, že USA sestřelení letadla svedou na ukrajinskou chuntu v čele s Prasečenkem. Nenechte se ale ukonejšit , další krizový rok je 2021, kdy budeme opět na prahu války s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, proč tady píšete o dolaru, když je řeč o sestřelu letadla. Dolar samozřejmě v žádné prdeli není a doufejme, že nebude.

   Co se týká toho sestřelu, my ale nevíme přesně, jak se to stalo, to by se musel viník přiznat.

   Jen z dostupných údajů odhadujeme, která z teorií má větší pravděpodobnost, protože tzv. "nezávislý tým" nemůže být pod kontrolou tajných služeb jisté blíže nejmenované země, která tam nemá co hledat, přičemž ty zásadní důkazy zas dodává tajná služba země, na jejímž území k incidentu došlo a obviňuje z toho jinou zemi.

   Takový tým nevzbuzuje důvěru, kterou do něj lidé vkládali. Vůbec nechápu, jak může být někdo s dostatečnou kognitivní kapacitou tak silně ovládán emocemi, aby tohle akceptoval.

   Podle toho také vypadá práce JIT, kterému dokonce nedůvěřují ani někteří holandští poslanci. Taky mě pobavily reakce obyvatel Malajsie: "JIT může říkat co chce, celá Malajsie ví, že to udělala Ukrajina".

   Je jen otázkou jestli záměrně, nebo se jednalo o podobný lapsus jako nad Černým mořem 2001. Bohužel hodně věcí ukazuje, že to byl záměr.

   Smazat
  2. 7:53
   "Dolar samozřejmě v žádné prdeli není a doufejme že nebude".
   Dolar bude v prdeli tehdy až Ušáci vyprovokují válku s Ruskem . Pak se tam s tím dolarem ocitneme bohužel všichni .

   Smazat
  3. 8:36, a to ostatní kromě dolaru jste si v tom příspěvku přečetl? Nebo rovnou vypěnil jako papiňák u první věty?

   Smazat
 8. Jenom pro doplnění- západ produkuje lži a naše veřejná media tyto lži dále šíří a podporují.
  V.V.

  OdpovědětSmazat
 9. Lži a zločiny Západu, jež náš drahý s. Roberts zapomněl uvést:

  • Tzv. přistání Apolla na Měsíci
  • Tzv. útok na Pearl Harbor
  • Likvidace podlé polské inteligence v Katyni
  • Bombardování Československa v době tzv. 2. světové války
  • Tzv. ruská okupace Československa z r. 1968
  • Sestřelení letounu J. A. Gagarina v r. 1968
  • Potopení mírové ponorky Kursk
  • Zapálení Ostankina
  • Vražda J. Masaryka
  • Vražda Velikého Stalina
  • Vražda Kl. Gottwalda
  • Vražda L. I. Brežněva
  • Otrávení Litviněnka, Skripala, Bandery, Rebeta, Markova a dalších a dalších
  • Kontrarevoluce v ČSSR z let 1968 a 1989
  • Tzv. znovusjednocení Německa
  • Udržení kapitalismu a demokracie v Evropě
  • Rozvoj počítačů a IT
  • Rozšiřování moru mobilů a „smartfounů“
  • Lži o alkoholismu, HIV, drogách, sebevražednosti a délky dožití zdravého ruského lidu
  • atd. apod.

  Prostě: Až nepřemožitelná Slovanská osvobozenecká armáda (složená z Rusů, Čechů a Srbů) osvobodí Euroameriku od Euroameričanů, kapitalismu, demokracie, křesťanství a ostatních evropských hodnot, tak nalezneme VŠECHNY dokumenty, usvědčující Západ ze lži.
  A to teprve budeme čumět, co všechno Západ zavinil a následně zapřel!

  „Pravda vyjde najevo jako olej na vodku!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:12 - Vy jste se do toho zažral, jako vůl do otýpky sena. Neuvěřitelné, číst váš příspěvek je tak vzrušující!!! :O

   Smazat
 10. Když něco vypadá, plave a kváká jako kachna, tak je to zřejmě kachna a ne jelen, jak se nám snaží namluvit Rusáci a jejich užiteční idioti. Když se rusáčtí domobranci ihned po sestřelu Boeingu chlubí a prokazatelně oslavují a jásají na sociálních sítích a v telefonních hovorech, že se jim právě podařilo sestřelit ukrajinský Antonov, tak ten Boeing evidentně sestřelili. Vidí to každý, kdo nemá nasráno v hlavě až po okraj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, co píšete, bylo od samého začátku falzum, zorganizované ukrajinskou tajnou službou. "Vidí to každý, kdo nemá nas..no v hlavě až po okraj" jako Vy.

   Smazat
  2. Vyšetřující komise uveřejnila čísla rakety, která měla sestřelit letadlo, jako jasný důkaz, že raketa byla v držení Ruska. Komise si hodně naběhla, protože číslo rakety dokázalo, že číslo rakety dokazuje, že tato raketa byla v ozbrojených silách Ukrajinské armády a bylo dokonce kokázáno u které součástí raketového Ukrajinského vojska tato raketa byla než ji Ukrajinci vystřelili směrem na dopravní letadlo. To, že dopravní letadlo sestřelila Ukrajinská armáda na příkaz USA ve spolupráci s řízením letového provozu Ukrajiny je jasné už jen z toho, že konečné vyšetřovací závěry nejsou vyšetřovací komisí do dnešních dnů zveřejněny, protože, kdyby měli důkazy, že to bylo Rusko, už by to dávno zveřejnili. Politicky je výhodné závěry vyšetřování nezveřejňovat protože by jasně ukázaly na viníka kterým je Ukrajiny a USA, dva fašistickém státy na světě.

   Smazat
  3. Není to první dopravní letadlo, které Ukrajinci sestřelili a také to není první dopravní letadlo které sestřelili a jeho sestřelení zapírají přes jasné důkazy, že to byli oni Ukrajinci. Ukrajina je nástroj USA jak vyvolat velký válečný konflikt v Evropě, protože USA ekonomicky už nestačí a jediným cílem USA je nedovolit Evropě s Ruskem ekonomicky vyniknout na světových trzích. Proto je Ruský plyn nebezpečný a Čínská elektronika také nebezpečná a předražené výroby z USA jsou nejlepší. Normálně myslící člověk ví jak to doopravdy je ve skutečnosti a plky o Americe ani neposlouchá. USa je na dně a potřebuje jenom vysávat celý svět, jak to jenom jde.

   Smazat
  4. 9:02, alespoň sis přečetl nějaké zdejší příspěvky, anebo jen chrlíš žluč? Pro chrliče totiž žádné důkazy potřebné nejsou, ten vždy bude vědět, kde je "pravda", aniž by potřeboval jakékoliv vyšetřování anebo důkazy.

   Smazat
  5. 9:02 kdyb jsi nebyl takový idiot, tak by jsi dávno věděl, že to co tu meleš jako kolvrátek, bylo dávno již vysvětleno a pro i méně chápající jako jsi ty podrobně, že ty tvé hovory a články o sestřelu bylu dílem SBU ukradiny. Jen se tu dokola ztrapňuješ.

   Smazat
  6. 12:50 Jen žvást kremelské propagandy, které dávno prpálil i sám Igoška Girkin-Sestřelyč! A první o tom poinformoval ataman Belzer, proto taky zařval kulkou putleroffské FSB! - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-let-mh-17-sestrelen/265132/dalsi-odposlechy-separatistu-leti-k-vam-ptacek-volali-si-dve-minuty-pred-padem-letadla.html

   Smazat
 11. Vyšetřování proběhlo. Bylo mezinárodní, prováděli ho na slovo vzatí odborníci napříč celým světem od Holandska přes Malajsii až po Austrálii. Závěr byl jednoznačný. Že ty se s ním nechceš smířit a věříš celosvětovému spiknutí proti Rusku a Ruským, neustále podle situace se měnícím blábolům, je tvůj problém.
  Rus nikdy neřekl pravdu. Dokonce ani ke Katynise dodnes otevřeně nepřiznali, k existenci gulagů také ne. O invazi do Československa v jejich televizi pouští Rusům naprosté bludy.
  naneštěstí mají u nás relativně silnou pátou kolonu kolaborantů a užitečných idiotů, kteří ruské lži zuřivě propagují a šíří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Závěr nebyl žádný,proto se to snaží mlžit a doufat,že se na ty ussáckoprasečenkovský lži zapomene.Je to stejný jako kauza Skripal,lži,lži a zase lži....a když už jsou ty lži neúnosný,tak se to prostě přestane komentovat.Je to tak průhledný,že to chápe i blb z 10.25,ale protože mu páníček za ty jeho bláboly dá pár zelených papírků,tak se snaží zalíbit.

   Smazat
  2. 10:25, smůla, ale nic právě že neproběhlo. Kdyby měli něco v ruce, už dávno by se s tím vyšlo na buben, zrovna tak jako od první hodiny a následujících půl roku, kdy se o ničem jiném nemluvilo.
   Oni velice dobře vědí, že ty jejich "důkazy" z Bellingcatu stojí za hovno a na hovně. Dnes nejsou 90.leta, kdy s může vše utajit a Rusko není malým Srbskem.

   Jinak hodně lidí zajisté oceňuje, že se biješ za ukrajinské nacisty jako lev.

   Smazat
  3. Anonym z 10:25 - Rus nikdy neřekl pravdu (?). Zase jeden, co si rád plete dnešní Rusko se SSSR. Všecko jsou to Rusové, že? Sice to sem nepatří, ale v Katyni vraždila NKVD (byli to převážně Lotyši apod., Rusů jen pomálu). Co se týče gulagů, byly v rámci celého SSSR, ne jen v RSFSR (zkratka vám asi nic neřekne). Stalin byl také Rus? Nebyl, a ani spousta dalších aparátčíků. Je dobré si to srovnat v hlavě a aspoň si o SSSR a o Rusku něco objektivního přečíst (např. Wikipedie, i v angl. verzi), než zde začnu o něčem psát. Jinak to může vypadat jako výplod ignoranta. Dále: vy jste viděl, co pouští TV v Rusku? Nebo jste se to tady dověděl z médií? Viděl jste zde tu pátou kolonu, která zuřivě šíří "ruské lži"? Mně ta vaše slova připadají, jako z komun. médií před 1989, jen u vás je to naopak. Mě také nařknete z té "zuřivé propagandy a šíření"? Ta vaše slova mi spíš připadají, jako otevřeně protiruské štvaní. Ale to je vaše věc, každý má právo na názor, i na to, být štváčem.

   Smazat
  4. 15:30

   Oni jsou dva druhy fanatiků. Jedni jsou tzv. "pozitivní", ti vidí na předmětu svého zájmu jen vše dobré, a pak jsou "negativní", ti vidí na předmětu svého zájmu vše špatné. Ty jsi ten druhý.

   Smazat
 12. Ten blbeček jestli to není robot co zde píše že ten Boeing sestřelil Putin by měl také napsat z jakého motivu. Ten blbeček by si měl také uvědomit že nad tím územím visí nespočet satelitů které sledují tuto tak horkou oblast 24 hodin denně. A jestli si tedy ten blbeček myslí že je Putin ťululum bum a toto by přehlédl tak potom že ho nazývám blbečkem sedí.

  OdpovědětSmazat
 13. Zcela jistě se v době sestřelu letadla nad těmito místy nacházela nějaká špionážní družice USA.Proč nepotvrdí to svoje podezření zveřejněním záběrů.Prý jsou !TAJNÉ!I kdfyž vím,že se dá vše NAKAMUFLOVAT.Viz všechny filmy jako třeba"Star wars a podobně.Vždy musí zvítězit "DOBRO".Chachá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdali by to bylo TAJNE' , i kdyby družice zaznamenala že to spáchali skutečně Rusové ???

   Smazat
 14. To tajné mi připadá jako slovenský vtip:Sešli se kamarádky a každá se ptá těch ostatních co dělají.Jedna z nich říká,že robí tajomníčku.A co jako jako tajomníčka robíš?A ona řekne:všetci ma trtkajů a já to TAJÍM!

  OdpovědětSmazat
 15. Amerika jako vždy, použila na své špinavosti užitečného blbečka Ukrajinu! Tečka!

  OdpovědětSmazat
 16. Radosta musím tě pochválit za šetření času. Když vydím dlouhý článek a pod ním radosta, tak ho nečtu a ušetřím sposta času.

  OdpovědětSmazat
 17. Pozoruju, že aktivita zdegenerovaných protiruských dementů roste. Buď jim prdel cviká osmičku drát, nebo dostali přidáno.

  OdpovědětSmazat
 18. Dolezite a zamlciavane.
  Tri dni pred tymto zostrelom bola v nasej TV sprava nejakeho ministerstva UA. Velmi podrobne opisovali zostrelenie prieskumneho lietadla An-26 vo vyske 6500 metrov, cize mimo dostrelu rakiet odpalovanych z pleca. Cela posadka bez problemov vyskakala z lietadla. Pokial by to bola byvala pravda, tak jednoznacne civilne lety tam mali byt zakazane. Ovsem najpravdepodobnejsie to bol fejk ktory mal vytvorit dojem ze povstalci maju rakety schopne zostrelit aj civilne lietadla. Tym ovsem sa meni cely pohlad na dokazy o rakete putujucej hore dole po Donbase. Museli byt teda dve. A zaujimave ze prva raketa zasiahla An-26 tak citlivo, ze nikoho ani len nezranila. To len tak nevymyslis

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ve výpovědi ukrajinského ex-zpravodajce toho mají banderovci na hrbu daleko více: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/exsbu-sestreleni-boeingu-tajne-veznice-v-donbasu-a-falsovani-voleb/

   Smazat
  2. 15:54, ano, to je zajímavé. Proto se separáti ve vysílačce vyptávali na "ljotčiky", protože oni stříleli jen s "manpads" a jen po vojenských letadlech v nižších výškách.
   Já jsem si sestřelení An26 (6500 m) vysvětlil zásahem ruského letectva v příhraničí, protože nikdo z povstalců to nepopřel a podporu u hranic určitě měli. R60 odpovídala typu zásahu. Taky tuhle oblast sledovali fanoušci "aircraft combat", kteří lovili po celém světě vše, co se okolo vzdušných soubojů šustlo.

   An26 taktéž poukazuje na to, jak se liší sestřelení raketou typu 9M38 z Buku a raketou z 9k338. A taky raketou R-60, která má podobné navádění jako Igla. Přesto se stále objevuje verze o leteckých raketách.

   Informace o tom, že povstalci mají jakési Buky se objevila cca hodinu a půl před sestřelem v jednom ukrajinském periodiku. Čili, pokud by to i byla pravda, ukrajinské orgány to museli vědět o hodně dřív, možná o celé dny. Přesto nic neudělali. Jako kdyby čekali, kdy se něco stane. Hodně divné.

   Krátce po zveřejněné informace následoval sestřel, to se objevilo v headlinech a krátkých zprávách. Následně po 23 minutách vystoupil Porošenko s prohlášením: "..teroristi z Ruska přivezli Buk s úmyslem sestřelit civilní letadlo a to sestřelili.." Od té doby jela protiruská masáž na plné pecky.

   Díky těmto souvislostem se mi už dost dlouho tak nějak vtírá myšlenka, že to nebyla jen nehoda z ukrajinské strany podobně jako v roce 2001, ale naplánovaná vražda.

   Smazat
 19. Podle výpovědi technika, který obsluhoval tryskáč stíhacího pilota Vološina, sestřelil MH17 tento stíhač a žádný Buk! Hned po sestřelení zmizel ze světa dispečer z Boryspolu, který odkláněl MH 17 z trasy nad bojovou oblast, kde byl na Putina připraven i Buk kyjevských banderovců. Buk cíl nezasáhnul, ale Vološin palubním kulometem ano. Za odvedenou práci byl za odměnu povýšen (i když si spletl a sestřelil MH 17 namísto Putinova speciálu) a jmenován do funkce ředitele (!) letiště ve městě Nikojajev. Loni, když hrozilo vyšetřování i jeho účasti, tak musel být zasebevražděn. C´est la vie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poznámka: nejlepšími přáteli kyjevských banderovců jsou dvě špičková česká politická esa - Schwarzenberk a Štětina. Ten druhý by rád znova do Europarlamentu. Takže vzůhu k volbám, naši milí Pražáci, nezapomeňte ho znovu zvolit :-)

   Smazat
  2. Co záleží na nějakém dispečerovi nebo pilotovi, vždyť Porošenko prý nechal zprovodit ze světa vlastního bratra a jako předvolební trhák to dávala i ukrajinská TV. Soudruh Mike Pence to bude mít na rozdíl od Venezuely vlmi těžké, musí jmenovat v neděli nového ukrajinského prezidenta (ze 44 kandidátů na 1,5 m dlouhém volebním lístku :-)): http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/zabil-prezident-ukrajiny-petro-porosenko-sveho-bratra/

   Smazat
  3. 16:05, ale to je přece už dávno vyvráceno. Proč to sem dáváte? Vološin loni spáchal sebevraždu, toho bohužel už nikdo nevytěží. Jeho svědectví by bylo zajímavé, protože je jistá pravděpodobnost, že byl někde v blízkosti. Ale co tam dělal, to se přece neví a nikdo ho neobviňuje. Ten "svědek" byl v Moskvě šéfem ruské federální kriminálky doporučen k vyslechnutí u JIT. Ovšem oni to ignorovali.

   Putinův speciál: zase volovina. Putin nelétá nad bojišti. Donbasu se nevyhýbalo jenom jeho letadlo, ale i Lufthansa, Quantas a American Airlines. Proč to sem pořád dáváte, takový blud?

   Smazat
  4. Ukrajině se vyhýbá skoro kazdá aerolinka, stači mrknout na flight radar a uvidíte že je nad Ukrajinou cisté nebe

   Smazat
 20. V každém případě bude Ukrajina platit , převzala do svého vzdušného prostoru civilní linku, kterou navedla do oblasti, kde nebylo bezpečno a tuto oblast už několik týdnů velké letecké společnosti oblétávaly / Qantas, Lufthansa, BAE / právě z důvodu bezpečnosti!! Po katastrofě rychle zmizel letecký návodčí i záznamy!!! ŘLP Ukrajiny vybírá za přelety poplatky a v podmínkách je také odpovědnost , takže to bude ještě drahé!! Ukrajina je v technickém bankrotu, takže zase bude platit někdo jiný a kdo asi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, ty blbe Peleško, tak je to teda Ukrajinský vzdušný prostor nebo Novoruský? Udělejte si v tom vy užiteční idioti pořádek.

   A samozřejmě budeš platit ty, protože jsi "otrok z kolonie, z protektorátu". Tak nějak tu básničku máte nacvičenou, nebo ne?

   Smazat
  2. 16:06 přesněji - záznamy ŘLP "zmizely", ale návodčí "byl zmizen" do věčných lovišť

   Smazat
  3. 16:19, ono už existuje nebo existovalo Novorusko? Co to zas meleš?

   16:06, 16:23, taky by mě zajímalo, kde skončili, hlavně ta dispečerka, co nějaký čas pobývala v Kataru.

   Velmi zajímavé byly náhle nalezené primární data roku 2016, tuším že z Dniproradaru, které po dvou letech poukázaly, světe div se, "ruskou vinu", ačkoliv jejich původní verze se shodovala s tou ruskou, čili žádnou raketu nezaznamenaly.

   Ale pokud se nemýlím, pozůstalí se domáhají spravedlnosti a dost na tom bude záležet volební výsledek současných stran. Oni taky sledují vyšetřování a vůbec si nemyslím, že by jim záleželo na dobré pověsti Ukrajiny anebo že by chtěli, aby se jejich příbuzní stali sakrální obětí ve svatém boji proti Rusku.

   Museli si všimnout toho neuvěřitelného množství nesrovnalostí. A to ještě čtou jen ty svoje zdroje a nesledují ukrajinskou mediální scénu, která navymýšlela už desítky "verzí a "neprůstřelných důkazů".

   Jako třeba ta se zaručeně pravou plumou po odpalu nebo zaručeně pravé stopy po Buku, který byl napřed viděn na sever od města Snižne a pak to změnili na jih, protože simulace naprosto nevycházely. Ani tak to nevychází, ale alespoň to nebije do očí.

   Smazat
  4. Dispečer byl Španěl, který na Ukrajině pracoval, protože Ukrajina nemá dostatek vhodných pracovníků!!! Dispečer "zmizel" a s ním také záznamy , které se mají uchovávat cca 5 let!! Údajně byla "porucha" na záznamovém zařízení, takže ani není důkaz, ale lze jasně dovodit, že pilot letěl podle instrukcí ŘLP Ukrajiny!!

   Smazat
 21. Ale to přece všichni myslící a soudní dávno vědí, že letadlo bylo navedeno dokonce na potřebnou letovou dráhu k sestřelení ukrajinskou letovou službou! Byla to vůbec jedna z prvních zpráv! Odklonění letadla ze standardní dráhy do prostoru, kde byl ukrajinský BUK připraven, nebylo dílo okamžiku, ale pečlivéhého ujednání nejvyšších míst Ukrajiny. Tedy tam, jako v mnoha jiných kauzách, hledejte masové vrahy a pokud je v Haagu jen špetka cti, budou pohnání před soud. Ale hledat v Haagu čest a právo. To je jako hledat v Osvětimi humanitu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale o tomhle mluví jen konspirátoři! Nad Donbasem se létalo běžně, záleželo na počasí. Ukrajina měla tento koridor zakázat. Podívejte se na záznamy a přestaňte se spekulacemi. Já se ani nedivím, že se pak něčeho podobného chytí nějaký troll typu Radosta s bude tvrdit, že tyhle fámy vypouští přímo Kreml. Není třeba si vymýšlet, příběh dozrává sám jako zralá hruška.

   Smazat
 22. Hmmm. Pane ,,Anonymní", přečetl jsem všechny Vaše nepodložené provokativni utoky a žvásty. Tedy udělám závěr:
  Jelikož proti takovému lháři a podvratnému osočvateli, nelze již logicky argumentivat, musím Vás označit za jednoho z,,nemyslících sionbezmozečkových nositelů amerického implantátu v dutině lebeční", kteří jsou vybíráni k implantsci již v embriomálním věku nezodpovědnými rodiči tajnou židozednářskou společností, se záměrem účinné msty vůči veškerému Slovanstvu ve východní Evropě. Vy, pane Anonymní, za to nemůžete, tak dovolte alespoň, abych Vás zde co nejsrdečněji politoval, a tedy nechť se dožijete v klidném životě s Vaším implantátem v míru a bez jaderné katastrofy. Ámen.

  OdpovědětSmazat
 23. A u nás chce fašistická justice soudit vojáka za to, že bojoval proti ukrajinským fašistům, jako teroristu. Kolik let že mu to hrozí v báni? 20?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl tam měsíc!! To tam toho asi tak "vybojoval" !!! Trochu mně připomněl Švejka, ten se také převlékal na hrázi rybníka do ruské uniformy, aby viděl, jak mu bude slušet a málem visel!!!

   Smazat
 24. Dostatek: MYSLEL JSEM POCHOPITELNĚ TOHO ANONYMNÍHO, CO ZDE TVRDÍ, ŽE LET MH17 SESTŘELILI RUSOVÉ. Ostatní Anonymní jsou v pohodě! 😀

  OdpovědětSmazat
 25. Jasně se potvrzuje to, o čem v roce 2014 informovala ruská strana, která také tvrdila, že má dostatek důkazů, že letadlo sestřelila Ukrajina.

  OdpovědětSmazat
 26. Ono z toho možná něco už konečně bude, protože momentálně tento měsíc začalo prozatím utajené vyšetřování, které se údajně výrazně posunulo ke konečnému výsledku. Otázkou je, jestli to probíhá v rámci vyšetřování JIT a na základě jejich výsledků, což není nepravděpodobné, anebo to je úplně nové doplňkové vyšetřování. Zúčastnění ve skupině ovšem nejsou původní. V té skupině je Holandsko, Austrálie a ještě jedna země, která tam předtím nebyla, ale hlavně v počáteční fázi se také účastnila. Holanďané to potvrdili a říkají, že nemohou nic prozradit, protože právě to utajení je klíčové. Možná se pozůstalí konečně dobrali svých požadavků, aby se to už konečně ukončilo. Takže uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 27. Za kazdym zlem na svete hledej CIA a USA, i za temi letadly, to vse je organizovano CIA, a bylo toho malo? Vzdyt prvni akce CIA byli banderovci na Ukrajine. TO JE POUTO!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.