Reklama

sobota 2. března 2019

Vyzobáno z webů za únor 2019 - 3.část

Jan Kadubec
2. 3. 2019   Outsidermedia
*Všude samá rovnost, ale ta začíná mít příchuť smrti, řekl nedávno Alain Finkielkraut v rozhovoru pro Figaro. Francouzi jsou však čím dál více přesvědčeni, že stále se jen řeční o morálce, ale ve skutečnosti se ctí jen jediné – peníze, úspěch a moc.

*Blahobyt nemnoha, jak potvrzuje i nedávná studie Oxfam, je vykoupen bídou mnohých. Akumulace bohatství na jedné straně a bídy na straně druhé, to řekl liberály nenáviděný a zesměšňovaný Marx, a tvrdá data současných statistik potvrzují, že měl pravdu.


*V novoročním úvodníku z roku 1897 Debs psal: Jsem pro socialismus jako humanista. Věřím, že civilizaci nelze stavět na penězích. Debs veřejně obhajoval antimilitaristické stanovisko: Pokud by mělo jít o válku spravedlivou, měli by jí vyhlásit prostí lidé. Ti, kdož riskují své životy, mají bezpochyby právo rozhodovat ve věcech války a míru. Debse pobuřovaly propastné příjmové rozdíly. V jednom ze svých četných úvodníků Debs čtenáře vyzval k prosté početní úloze: Představte si, že vnuk Cornelia Vanderbilta dostal do začátku dva miliony dolarů. Pokud by drážní topič byl schopen pracovat 4 444 let, 300 dnů v roce, za denní mzdu půldruhého dolaru, až pak by mohl hrdě prohlásit, že v Americe jsme si všichni rovni.

*Jiří Svoboda: Idea blížícího se prosperujícího komunismu je dnes komická i ve vědomí resentimentem k minulému režimu zaujatých lidí. Takové scestné paralely říkají či píšou jen nevzdělaní lidé. Mimochodem – podpora komunistů v roce 1948 nevycházela z kruhů velkokapitálu. Na rozdíl od nacismu, podporovaného velkými koncerny včetně výrobce cyklónu B.

*Čoraz jasnejšie sa ukazuje, že naše ministerstvo zahraničia ako keby ani nesídlilo na Slovensku…

*Na USA ambasádě hvízdli, naše politická chamraď dostala jasné příkazy a Maduro už není prezident. Další důkaz, jak ti evropští psíci jsou na tom americkém vodítku vedeni hodně nakrátko.

*Sir Charles Spencer Chaplin: Západní společnost je zdegenerována natolik, že si své mentální poškození ani neuvědomuje. Některé ideje jsou natolik idiotské, že jim může uvěřit jen intelektuál. Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.

*Tereza: Britská policie dala pokutu 90 liber muži, který si odmítl nechat počítačově rozpoznat obličej… když se na ulici přiblížil ke kameře, stáhl si do čela kapuci, sklonil hlavu a rychle prošel… rebel… To Austrálie se Saúdské Arábii pro změnu dál podvoluje… nevpustila na své území Saúdku, která přiletěla bez mužského doprovodu… prý se Australané báli problémů, které by nastaly, kdyby žena požádala o azyl… mimochodem, pokud by někdo chtěl sledovat pohyb své ženy nebo sestry, tak u Saúdů na to mají aplikaci…a je tu čínský nový rok… začíná rok vepře a s ním přichází hojnost a optimismus… pozor, to platí pro Číňany, Vietnamce a Asii vůbec.

*František Fenič chtěl, aby Zeman stál jako Drahoš a přitom celý národ ví, že má Zeman nemocné nohy. (Debata Zeman-Drahoš) „Chvíli jsem toho ale litoval. Reakce byly kruté. Dostal jsem tisíce mailů, ve kterých mi vulgárně nadávali. Když jsem sledoval dál vývoj, lži a manipulace, napsal bych to jinak. Dnes bych už žádal, aby prezident Zeman u diskuzí klečel,“ dodává Fenič, kterého reakce jen utvrdily v plánování jeho dalšího projektu. 

*Bára Štěpánová: Když se teď s Karlem občas někde potkám, a vlastně se říká: už přijde, už přijde. Tak se najednou, když se Karel objeví, tak lidi, neříkám, že všichni, vstanou. Prostě ten Karel má něco, co se nedá naučit, má přirozenou autoritu, kterou nemá z titulu své funkce, ale má ji z titulu své silné osobnosti. On prostě ve mně budí respekt a úctu.

*Senátor s modrou krví Tomáš Czernin (TOP 09) se děsí snah Ruska. Czernin na Ukrajině byl a oslovilo ho odhodlání Ukrajinců změnit svou zemi k lepšímu. Obdivoval i odhodlání tamních lidí posunout svou vlast hodnotově k Západu.

*Bývalý ministr spravedlnosti za tehdejší Unii svobody Pavel Němec, ten těsně před tím, než odešel z politiky, zvýšil odměny advokátům a exekutorům a sám si pak založil exekuční firmu. Někteří lidé si zprivatizovali spravedlnost a velká část populace se kvůli tomu dostala do velkých problémů, řekl Hilšer.

*Předlistopadová socialistická Československá televize měla své ztroskotance a samozvance, jak spolu s Rudým právem nazývala nepohodlné osoby z disentu i odjinud. Eurototalitní Česká televize má pro změnu populisty, extremisty a Putinovy agenty. To jsou všichni ti, kteří nepřísahají na neomylnost Bruselu, multikulturalismus, vítání migrantů a politickou korektnost.

*Miroslav Macek 8. 2. 2019. Tuto glosu jsem napsal před zhruba 60 hodinami: Většina nenávistných komentářů prý zmizí ze sociálních sítí během 24 hodin, jak ukázala prověrka EU, neboť vše kontrolují tisíce lidí. Tak to vyzkouším a dám vědět! Vyzkoušel jsem a dávám vědět: Před 72 hodinami jsem na facebook napsal, že Putin je lump a patří na šibenici. Můj nenávistný komentář stále nikdo nesmazal…

*Finský národní archiv na přání Centra Simona Wiesenthala připravil zprávu, v níž přiznává, že finští dobrovolníci SS zabíjeli Židy, ale prý ne moc, raději než civilisty prý zabíjeli zajaté sovětské vojáky…

*Americký Kongres je prý už jen jediný „klik“ od schválení zákona, který by umožňoval Washingtonu uvalovat sankce na členské státy ropného OPEC za to, že si těží ropu svou ropu, jak sami chtějí… nadnárodní ropné koncerny se prý obávají protiakce OPEC…

*Saúdové tvrdí, že netuší, kde je tělo zavražděného Džamála Chašúgdžího… pokud ho opravdu rozpustili v kyselině, tak… nejspíš po delší době mluví pravdu…

*V ČSSR jen koloval vtip, prý jaký je rozdíl mezi Alexandrem Dubčekem a Salvadorem Allendem? Zjevně žádný. Jeden zapomněl, že je Moskva blízko, druhý, že je daleko.

*Premiéra Orbána kaceřovali z EU za migrační politiku. Z Maďarska však zazněl hlas, že se tam 500 let bránili proti Turkům a v antiimigrační politice hodlají pokračovat.

*Maďarsko prý neplní americké priority a Polsko udělá pro spokojenost Washingtonu cokoliv.
*Asad: Projednáváme v této komisi syrskou ústavu anebo tureckou? Navíc syrský prezident ve svém projevu označil tureckého lídra Erdogana za „malého sluhu Ameriky“.

*George Soros: Současné vedení EU připomíná sovětské politbyro v době před rozpadem SSSR – neustále vydává dekrety, jako by to mělo nějaký smysl.

*Petr Hampl: Pokud bude shledána obrozenecká debata jako nebezpečná, potom je jisté, že dříve či později budou za ruské agenty označeni i Jirásek a Masaryk. A nakonec experti na Bezpečnostní informační službu zjistí, že hlavním problémem je vůbec existence českého etnika. Kdo ví, možná se jednou dočkáme toho, že celý dějepis pro základní školy bude na jedné stránce a žáci se v něm dozvědí, že na území České republiky byly husté pralesy, kde se mezi stromy proháněl australopithecus. Používal primitivní nástroje a neuměl rozdělávat oheň. No, a potom Českou republiku přijali do Evropské unie a ta zařídila, že se tu objevila města, silnice, technika, moderní medicína a taky člověk dnešního typu. Pokud bychom vystoupili, zase se vrátí ty pralesy a opolidé.

*Kdysi před listopadem 1989 se říkalo o aktivních soudruzích, že aktivní blbec je horší než třídní nepřítel.

*List Rzeczpospolita podotýká, že před konáním konference ve Varšavě se stali „příznivci svržení ajatolláhů“ velmi aktivní. Na sociálních sítích se objevilo pod hastagem #WeSupportPolandSummit (Podporujeme polský summit) tisíce položek. Na Twitteru – jak vypočítalo monitorovací centrum BBC – bylo více než 14 000 příspěvků. Většina z nich ale pocházela z pouhých osmi účtů, cituje stanici BBC polský list.

*V okamžiku, kdy odstartujeme 5G technologii, tak každý z nás může být provozovatelem televize a celé téma České televize zmizí. A smrskne se pouze na jedinou otázku: Co s těmi sedmi miliardami, které do ní dnes strkáme a jestli náhodou nemáme nějaký nápad, na co je použít efektivněji.

*Markéta Šichtařová: Když k deseti jablkům přidáte jedno další, zvětšíte počet o deset procent. Když ale k jednomu jablku přidáte stejné jedno další, zvětšíte počet o sto procent. To jsou taková „kouzla“ statistiky.

*Osolit, opepřit a na konec přidej Babiše.

*Čeština je jazyk vtipný: 615 milionů Evropanů spoléhá na 315 milionů Američanů, že je ochrání před 144 miliony Rusů.

*Obchodník, který měl přirážku větší než 10 %, byl za první republiky považován za zloděje.

*Raději zaostávat s USA, než jít kupředu s Huawei.

*Učení čtenáři zcela jistě znají následující názor svatého Bonifáce, apoštola Německa: „Slované jsou ten nejhnusnější z lidských kmenů“ a … „slovanské plemeno musí být střeženo jako býk a bičováno jako osel“. Jsou si Češi jistí, že je na Západě vítají s otevřenou náručí?

*Biolog Jiří Jírovec: Car si k sobě volá své gubernátory, jen když od nich něco potřebuje.

*A kulturu lidem nevrátíte. Podívejte se na Klause. Umí se slušně obléct, slušně se vyjadřovat, ale jak viděl propisku, tak ji hned čmajznul.

*Jinak pro zajímavost – Klement Gottwald se po svém zvolení zúčastnil slavnostní mše, sloužené arcibiskupem Beranem v Chrámu sv. Víta. Navázal tím na Emila Háchu. TGM a Edvard Beneš po zvolení presidentem žádné katolické Te Deum nepřipustili! Na Háchu a Gottwalda navázal až president Havel.

*V roce 1968 se o prezidentu Novotném dokonce šířila vulgární básnička o útěku generála Šejny do USA a o tom, jak z USA posílá Novotnému do Prahy telegram s tímto zněním: TELEGRAM Cesta dobrá, žrádla mraky ser jim na to, přijeď taky. Kurev hejna, zdraví Šejna. A Novotný mu na to odpovídá: Funkce v prdeli, přijedu v neděli. Tonda!

*Petr Žantovský: Dokonce v jednom zdroji jsem se dočetl, že pohlaví nejsou dvě, tedy muž a žena, ale je jich 71. Tedy že už se ty minority rozmenšinovaly takovým způsobem, že to je podobné, jak když dělíte buňku, že se ihned rozdělí na tři další a tak dále. A každá ta sexuální orientace má další a další suborientace, až jich je 71. Ani holky, ani kluci. Teenageři jsou dnes radši fluidi. Pokoušel jsem se pochopit, co jsou fluidi, je to asi něco z těch 71 druhů orientace.

*V tomhle článku jsem se dočetl úžasnou věc: Když byl prezidentem USA Barack Obama, měl ve svém finiši řešit Severní Koreu, vměšování Ruska nebo expanzi Číny. On ale fantastickou proporci svého zbývajícího času v Bílém domě věnoval prosazování záchodů, které můžou používat obě pohlaví bez ohledu na to, co mají v sukni nebo v kalhotách, cituje Petr Žantovský nadšením překypující text na serveru flowee.

*V Praze bude opět tepleji. Gayové a lesby mají konferenci. Pokrok nezastavíš! Náboženská procesí nahradily festivaly úchylů. Dle podpor mi to připadá, že Praha je spolek teplých Afričanů, chudáci ti normální bílí hetero, musejí se obejít bez dotací. Třeštíková ta se umí otáčet, celá tahle famílie žije z grantů, včetně časosběrné tetky. To je nějaká tvorba? Kdy konečně přestaneme proti své vůli platit parazity všeho druhu. Takže bez příspěvku by pochod hrdosti nebyl? Lesbičky, homosexuálové a bisexuálové chtěli pro svůj průvod 460 000 korun. Proč si nenasbírají víčka? Za chvíli budou chtít po státu, aby jim postavil velkou Teplárnu, aby se měli kde teplit. Možná si zvolí i prezidenta, kandidáti jsou hned dva, Pospec a Putna. Ctihodný pan profesor Putna se nechal slyšet, že jeho letošní kostým na „Pride“ bude sestávat z jednoho páru tkaniček do polobotek. Jen ještě zvažuje, jakou barvu zvolí. Asi strakaté. Nebyl by větší užitek, kdyby za ty prachy obstarali krmivo raději – čtyřnohým – prasatům? Takže v rámci logiky Průvod normálních zdravých lidí bude pochodem ostudy?

*Dlouhodobá konzumace vlašských ořechů činí lidi šťastnějšími… tedy, vlastně jen muže… na ženy to nefunguje, zjistili američtí vědci… o vlivu na desítky dalších pohlaví se vůbec nezmiňují…

*Povídá mladá maminka doktorovi: „A pane doktore, opravdu musím nechat očkovat všechny děti?“ „To víte že nemusíte – jenom ty, co si chcete nechat“.

*Já už jsem domestikovanej, ale bratranci ještě ne, říká v jednom z dílů romský herec Zdeněk Godla.

*To je jeden z OOO (obecně oblíbených omylů).

*Známý vtip o optimistovi a pesimistovi. Osoba, zastupující svět v pochmurném světle, říká: všechno je tak strašné, že to už nebude horší. A v odpovědi uslyší optimistické: Bude, bude!

*Sešel se už kdysi dávno nejvyšší katolík s nejvyšším sunitou u nejvyššího rabína, aby se dohodli, jak si navzájem nekazit obchody a nesnižovat si navzájem zisky. Rabín prý poté řekl šámesovi, že snad se mu povedlo ředitele filiálek přivést k rozumu.


- - -23 komentářů :

 1. Nejvíce mne zaujalo hodnocení Dubčeka. Je to zajímavé, ale připadal mi jako blb. Tedy když jsem poprvé sledoval jeho řečnické vystoupení. Ale protože jsem si byl vědom pnutí mezi čechy a slováky tak jsem to tak nějak vzal.
  Po r.89 jsem se vrátil k článkům a různým projevům tohoto rádoby politika a musím konstatovat, že můj názor byl naprosto perfektení. Byl to blb stejný jako dnes Hamáček bez vlastního názoru, ale použitelný.
  Dodatek: rozdíl mezi těmito blby a Babišem je v tom, že Babiš je inteligentnější ale nebezpečnější.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podivejte se na to takhle. Kdyz se sesli s Breznevem 13 .srpna 68, Breznev vycetl Dubcekovi ,ze nesplnil dohody , ktere slibil.
   Ale to povazuji za nefer a nespravedlive.
   Jeden pohled na Dubceka ksicht a bylo zrejme , ze pro
   NAPROSTOU NESCHOPNOST neni schopen neco splnit.
   Vubec splnit cokoliv...
   Jo behat kolem delalo mu dobre , kdyz se usmival priblble a lide se usmivali na nej ,ale vest stat ovsem nebyl schopen...Ani trochu. Ani si nevsim velkleych armad na nasich hranicich a kdyz tak to byl problem pro nej a radeji zalhal..
   To pak vedlo ke konspiracim a opodstatnenym ,ze to bylo nainscenovano bolsevikama z SSSR, vyhozenim Velmi schopneho !! Novotneho a rozeneho statnika.
   Nejen okupace , ale hlavne nasilne rozpolceni ihned potom , opet Ublizenych Slovaku , kteri nam opet vrazili kudlu do zad v zajmu bolseviku /rozvraceny a opet stat,odporne zradnym Husakem a pomoci federace /10 milonu Cechu , melo stejne zastoupeni , jako 3 miliony Slovaku nepotrebuje komentare/,se pak snadneji zvladl,pomoci zradnych slovaku nas pookupacni narod, ze... A proc to zadnej hysterickej,historik nevidia nechce videt ??
   Podobne snova zeme je take USA.
   Po zvoleni Clintona , pobihla energicky jista Hillary Clinton a vsude kricela :
   "WE ARE PRESIDENT" !!! americane zjistili,ze maji ted presidenty dva !! Higledy a PIG ledy...
   Technicky , kdyz uz byla jednou presidentem, nemela bejt nenazrana a zase se sapat za kazdou cenu na misto presidenta...
   Clintoni pak pobihali a kriceli vsude...
   "To se mate ,usetrili jste, dostali jste dva Presidenti v cene jednoho" a pak se zjistilo ze dva ukradnou daleko vice nez jeden....

   Smazat
  2. Podobne dnes v EU, mate Junckera, Merkel, Macarona dnes, tak nejmin 3 presidenty v cene jednoho..
   A jeste Trump za nima...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. A samozrejme , ze jako vse na svete ani my nejsme perfektni a velmi dobre vedomi nasich chyb , ktere se dnes prave nasi nepratele snazi zbesile a za kazdou cenu vyuzit , prave za ucelem ukajeni jejich nekonecnych komplexu, kterych se nemohou a nevedi jak se zbavit..Nevim proc.
   Ja sam jsem mel neco komplexu drive , a pracoval jsem na jejich odstraneni a do velke miry se mi to podarilo...

   Smazat
  5. Když v 89. roce zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to co zbylo nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“ (na Slovensku HZDS, KDH a SMER). Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Disident = odpadlík, který směřuje ke korytu zkratkou mimo stávající systém. Šťastně se zbavili "neužitečného idiota" Dubčeka a každý solventní daňový plátce i nesolventní volič je jim dobrý v jejich absurdní oposmluvní frašce: „Každý chvilku krade pilku“, trvající až do té doby, než ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy. Ohánějí se "standardní parlamentní“ nacionalistickou kleptokracií huhňavého, křivohubého superagenta, vlastizrádce a haličského křiváčka Pružinského a jeho nahrávače Milouše. A s její pomocí úspěšně sabotují a diskreditují civilizovaný evropský kapitalizmus - na povel KGB - a tiše připravují půdu pro invazi islámu do EU, aby „odlehčili“ Izraeli i Pravoslaví.
   Po listopadu se všudypřítomná, husitsky loupeživě založená, „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští "disidentští" hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD, se kterou si následně vytřeli řiť a založili SPOZ a Lánské pučisty; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické rusofilské sv-ně založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, estébácké burešovské oligarchy a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní partaje.

   Smazat
  6. 18:19 ve vašem politologickém rozboru jste nezmínil úlohu USA,EU a Německa?

   Smazat
  7. 20:01 To je vcelku jednoduchý: tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Srbska, aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie, tak se Čecháčkovo odtrhnulo od demokratického Rakousko-Uherska, aby skončilo přesunem do ruských stepí! Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny. Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy! A přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Páč oni drželi ekonomiku království Českého už od Přemyslovců nad vodou a nemuseli nikomu nic závidět a někomu se furt klanět! Slovanští čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit!

   Smazat
  8. Ad 18:19, zajímavé je, že ta prohnilá kadibudka se docela hodila k privatizaci a zemědělství bylo soběstačné a postavily se dvě jaderné elektrány a něco dálnic,"pár" králíkáren, ty byty se dnes daji prodat v Praze od 2 - 6 milionů. 1KW za 40 haletc. Tak co frajere,určitě mě označíš zrůdou bolševikem a jseš vedle, žil jsem vždy bez politiky, ale vím, že tam kde chybí argumenty se použijí nadávky.

   Smazat
  9. 19:55 Ale kdepak, proč? Není se moc čím chlubit, páč i v chudé Arizoně měli jaderný elektrárny, delší dálnice a i co se bytů či spíše rodinných vil týče, tak se tam stavělo více a líp! To to komanči dopracovali! Nesnesli srovnání ani s pouštním státem! Leda by tam nechali taky vládnout Komanče! Třeba ty s velkým:-)))

   Smazat
  10. Viděls ty domky ? Jsou z heraklitu a latí, přijde tornádo a lítají. Majitele mají-li sklep tak se schovají tam a ti co nemají se drží vodovodních trubek.

   Smazat
  11. 0:13 Tak se minimalizujou škody ve všech přírodními pohromami stíhaných oblastech, byli by blázni dělat to jináč! V Indonézii staví domy na kůlech, aby odolávali přílivovým vlnám v době monzumů. Podstatný je že maj pod těmi domy skvělý protiatomáče narvaný proviantem. Tedy v tý Arizoně. A tak je nic neohrozí. Rusák stejně jako ta opice na tom Celebésu zdechne hladem! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Ano, je to tak. Jádro samo moc lidí nezabije. Paradoxně smrt hrozí nikoliv zasaženým zemím, ale těm zbylým, na který dopadne nedostatek potravin a medicíny! S tím druhým nedostatkem se např. takový ruský žebrakostán potýká už teďkonc ...

   Smazat
 2. Pan Hampl to rozsekl euhujeři jsou takových kravin schopni.

  OdpovědětSmazat
 3. Babiš je pragmatik...snaží se zalíbit všem...od fašingtonu přes brusel...až k nám domu...holt dělá racionální politiku do vlastní kapsy...

  OdpovědětSmazat
 4. Co to ma byt :normalni zdravi lide?To znamena,ze gayove jsou nenormalni a nemocni?Šileny nazor vyhřezly z doby pred 70 lety.Vzpamatujte se-nebo tady ma byt tribuna stredovekych pavedeckych nazoru?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi 120 mrtvych a z dalsich zakernych utoku i na deti a znasilnovani zen jak na bezicim pasu ,dar jiste vzacny feministek, kdyz jeste dostanou po znasilneni AIDS a jine prenosne nemoci atd., z teroristickych utoku a Francouzi zacinaji byt presvedceni ? Sedi si na vedeni jiz mnoho , mnoho let a zrejme.. ? Az do ted ?
   Podivejte vetsina vlad a elit jsou bud neschopni a nebo Nanejvys skodlivi. Tedy lide musi pro zachovani civilizace je bezpodminecne odstranit..Tady snad nemusim uvadet jmena..
   Nekdy do toho taky spadnu, ale porad jen kritizovat ty , kteri se jiz davno zaradili do stavu PODKRITICKEHO pak neni fer a zavani modni Masturbaci ....To se jen slape voda a kali..Pro slavu /a zaroven ponizeni/ svoji vlastni chytrosti,ze ??
   Obecni blazny a hlupaky atd. nikdo nekritizoval a neponizoval se tak ,ani nebylo proc.
   Uz jsem o tom psal , rovna se to drbum na pavlaci. Helejte ten rek tohle a ted do nej a veci jsou jiste casto vytrzene z kontextu..
   Od komunistu jsme jiz davno a proc je porad ozivovat.
   prechytralost jednomu neda spat ,ze ?
   Kun je nebezpecnej ze zadu , bejk zepredu a Idiot ze vsech stran ,ze ? A mezi inteligentam,a jich najdeme velkou koncetraci. Daleko vic nez v hospode do ktery chodim..Vdecny je nahromadit na jednu haldu Gottwalda , Benese, Hachu , Klause ,Novotneho a pak si to s nimi rozdat , kdyz zili v jinych casech a zcela jinych a take obtiznych situacich..
   Avsak autor se neobtezuje ani NAJIT NEJAKE SPOJITOSTI , S DNESKEM..Pak prijdou dalsi homo a lesby a zase jim to dava naplno..Ockovani a Romove jak se to rymuje, katolici a rabi a jsme doma Panove..
   Vskutku klenoty...

   Smazat
  2. Rovna se to chodit statecne na krchov a nadavat a naa vycitat tam tem pohrbenym..A ty vyhody, ani nereknou nic zpet..K nezaplaceni a jak se ten komplex menecennosti zmensuje uspesne..
   Az je uplne malej jako trpaslicek...

   Smazat
 5. 23:33 jakou ráčíte mít definici zdraví? Je zdravým člověk, neschopný biologicky standardní reprodukce? Těším se na odpověď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pletete si pojmy "normálnost" a "zdraví". Buzíci samozřejmě jsou reprodukce normálně schopni. Měl byste si zopakovat minimálně 7. třídu ZŠ.

   Smazat
  2. Nevím, co (všechno) zahrnujete do kategorie "buzícici" a nevím, jak si představujete proces standardní biologické reprodukce. Podle mé představy by mělo jít o přirozený, v podstatě spontánní proces spouštěný stavem hormonálních hladin, později i manželským soužitím (mám na mysli historický výklad pojmu manželství). Sedmou třídu dnešní ZŠ si už nezopakuju, stačilo, že jsem za dělnické peníze v oněch "tak těžkých dobách" trpěl vzděláváním do 22ti let. Vám se to dodnes, jak to vypadá, asi nepřihodilo. I tak, mějte se.

   Smazat
 6. a jestli ještě neumřeli tak se smějou jako šmejdi těm co je volili i nevolili tak že demokradura ala pepi gebls stale v čele a nikdy jinak otazkou je proč zdvihat zadek a jit k urně když vas tejně do ni dostanou

  OdpovědětSmazat
 7. Já ten seznam uvedl pro inspiraci,aby občané věděli,kdo jim zařídil zvyšování životní úrovně a bohatnutí dalších hajzlů ve sněmovně a mimo ni.

  OdpovědětSmazat
 8. noviczech
  ...v Německu dostal důchodce od úřadu pokutu, protože byl na procházce a unaven si sednul na zastávce autobusu! Odůvodnění od úřadu: zastávka není místo pro odpočinek, ale pro čekání na autobus!!!
  Druhý: Desetiletý kluk hodil pizu i s obalem do pouličního koše, dostal pokutu, veřejný koš není bioodpad!
  A ještě pár dalších "rozumných" napomenutí, jo rozume, kde jsi zůstal???
  Ukrajina směřuje na západ? ...na západ do Bruselu směřují jen výdobytky a zisky od hlupáků z východní Evropy!
  Ale aby to někdo pochopil, musel by ...no to už nechám na čtenáři... :-))

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.