AA

Reklama

sobota 16. března 2019

Vzpomínkový večer k 80.výročí okupace Československa nacistickým Německem 12. 3. 2019

 
16. 3. 2019
Pořádal Český svaz bojovníků za svobodu ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR a Generálním štábem Armády ČR 12.3.2019 Dům armády, Vítězné náměstí, Praha 6 - Dejvice 
Projevy přednesli : 
  6:10 Václav Klaus ml., poslanec ODS 
12:30 Vojtěch Filip, místopředseda PS, KSČM 
14:50 Jiří Kobza, poslanec SPD 
19:50 Ivan David, kandidát na europoslance, SPD 
23:00 Jiří Železný, plukovník 
33:50 Jaroslav Vodička, předseda Českého svazu bojovníků za svobodu 
36:10 Jaroslav Doubrava, senátor
Vodičkův svaz pořádal akci v Domě armády. Senátor Fischer zuří, pustil se do ministra
ČTK: Senátor Fischer kritizoval akci ČSBS v Domě armádySenátor Pavel Fischer osobní stránky "odborníka na zahraniční politku" 

45 komentářů :

 1. Senátor Fisher rozbil v senátních volbách soudruha Davida rozdílem dvou tříd. Ať si tento pro něj potupný fakt soudruh David uvědomí, než Fishera začne výsměšně nazývat "odborníkem na zahraniční politiku" v uvozovkách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Odborníkem na zahraniční politiku" se pan Fischer nazval sám na svých osobních stránkách. Ano, směšné to je, s tím nelze než souhlasit. V senátních volbách zvítězily peníze a mediální kampaň pro podobné zjevy jako je Fischer a proti SPD. Tento fakt nepokládám za potupný, prostě jsem stál proti přesile.

   Smazat
  2. Citace:
   "Prý se BIS nemá plést do historie.
   Jenže akce svazu Vodičkových bojovníků k výročí okupace 1938, ukazuje, že BIS mířila přesně.
   Antisemitské a rusofilní kecy nemají na výročí co dělat. Navíc ta prasata zneužila památku naší země za přítomnosti čestné stráže."

   Jsem rád že tomuto praseti mohu nyní veřejně říkat Prase.
   Jak dlouho budou lidé volit prasata typu Fišer?
   To Fišerský prase sere, že všichni pamětníci dosud nevymřeli, a má tak stíženou možnost zfalšovat historii.
   A dle prasete Fišera, dle jeho prasetské logiky a nálepkování, mi je dovoleno nazvat jeho voliče též prasaty.

   Smazat
  3. 10:28 Takového senátora si můžete naložit do octa a pan David není žádný soudruh to jste vy soudruzi eu.

   Štefan Harabin: Liberální média zatajují, že eurobyrokrati chtějí znovu nastartovat obří migraci:

   https://cz.sputniknews.com/slovensko/201903159445641-harabin-liberalni-media-zatajuji-ze-eurobyrokrati-chteji-znovu-nastartovat-obri-migraci/

   Smazat
  4. 10:28
   Když se podívám na projevy pana Fischera, musím zapochybovat o duševním zdraví jeho voličů.
   Věřím však, že kdyby se více zajímali o osobnost než o reklamu, nakládali by se svým hlasem odpovědněji.

   Smazat
  5. Nestačím se divit? Fisher, prototyp sluníčkářskýho svatouška co kadí voňavý hovínka a takové vyjadřování? No fuj!

   Smazat
  6. 11:30 nestydím pane Davide. Dehonestující označení skupiny obyvatel zastávající nějaký názor použil jako první váš potencionální kolega ve vysoké politice, jakýsi senátor Fischer.
   Vzhledem k tomu, že ve vrcholných funkcích státu by měla být elita národa, která má být vzorem ostatním....použil jsem jeho rétoriku, jeho logiku a jeho styl argumetace...je to snad špatně?

   Nicméně, se omlouvám těm jeho voličům, kteří ho volili jen dle jakési grafiky na bilboardu. Tj. nevědomě. Snad se pro příště poučí.

   Ostatně, tím krásným českým názvem myslel Fischer předpokládám hlavně účastníky toho vzpomínkového večera, protože vzpomínka byla provedena veřejně. Myslím, že jste tam byl.

   Doufám, že na mě najdete nějaký vhodný psychologický profil, v zásobě jich jsou připraveny stovky pro každou příležitost, a dáte mi vědět.
   Jinak, ať vám ten EU poslanec dopadne, aspoň tam bude někdo trochu normální.
   Ladislav Fajt

   Smazat
  7. Omlouvám se, to sdělení bylo míněno jako odpověď někomu jinému.

   Smazat
  8. Fischer vyhrál v jednom pražském volebním obvodu, prezidentské volby prohrál. Senátní volby vedou k výhře vlastníka nebo sponzora s největšími penězi, a reprezentují jen hrstku voličů, tzv. lepšolidí. Ve druhém kole Fischera volilo jen 15 tisíc voličů z 90 tisíc zapsaných voličů. Koho ten zasraný spratek, promiňte, vůbec reprezentuje? Chová se jako by mu patřil Dům Armády a on rozhodoval, kdo si ho může pronajmout a kdo tam nesmí. Volebnímu systému, který podporuje totalitu s otrokářstvím, se lze jen zasmát. Gauneři, kteří to vymysleli byli velmi prefikaní podvodníci. Vytvořili nám pseudodemokracií pro 16% voličů.

   Smazat
  9. 15:18- přesně, Pavel Fischer, jako "guma" mohl vyhrát jen v Praze, díky vnitřní organizanovasti volitelů jedné pražské obce.

   Smazat
 2. Zvláštní. Stále více si začínám vážit pana Václava Klause ml. za jeho názory, postoje a ochotu účastnic se podobných setkání s v současnosti nežádoucími živly, jako jsou SPD či KSČM. Pro mě je jeho přítomnost mezi poslanci vedle dalších vlastenecky smyšlejících lidí bez vymytých mozků natolik příjemným zjevením, že jsem opět začal věřit, že nás tentokrát ze západu šířící se totalita nedostane, nebo jí tu její snahu alespoň pořádně znepříjemníme.
  Pro mě je Václav Klaus ml. jeden z přijatelných kandidátů na budoucího prezidenta ČR.
  Honza, Havířov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jasný, a stále více lidem už to dochází, že jde do tuhýho. Že jde nejen o samotnou existenci našeho státu, ale co víc, o samotnou existenci našeho národa. Že jde o vymazání naší DNA identity DNA černochů a arabů. Podívejte se do ulic Paříže, či Londýna, to nemá s evropskými městy nic společného.
   Tato hrůzná plíživá genocida nemá v historii obdoby.
   Dokonce i 300 let pod koloniální, silně germanizační nadvládou Habsburků nic takového nehrozilo. Jenom Hitler se tomu přiblížil.
   Češi se nechají zotročit, na to jsou historicky zvyklí, ale jak je někdo chce zlikvidovat, postaví se na odpor, nic jiného prostě nezbývá. Proto přibývá lidí, kteří si celou situaci naléhavě uvědomují. A je úplně jedno, z kterého politického spektra jsou.
   EU je šílený genocidní projekt, jehož zločinecká povaha překonává i nejsmělejší plány Hitlera.
   Evropské národy jsou největším kulturním a civilizačním bohatstvím Evropy a světa a sebevražedný, destruktivní, barbarský projekt EU nemá historickou paralelu. Je třeba bojovat ze všech sil proti vyhlazovacímu koncentráku EU.

   Smazat
  2. Souhlasím
   emeritní kapitán

   Smazat
  3. Ve středu byl v europarlamentu na návrh Evropské komise, jejímž místopředsedou je Maroš Šefčovič, schválen vznik fondu pro azyl a migraci v závratné hodnotě 10 miliard eur! Jednoduše řečeno, EK a EP chtějí z našich peněz podporovat chuť lidí z Afriky a jiných částí světa migrovat do Evropy, a to místo toho, abychom se migraci všemi silami bránili.
   Má dojít i ke zvětšení úlohy mimovládních organizací. Konkrétně by se tyto „mimovládky“ měly smysluplným způsobem podílet na přípravě, implementaci, monitorování a hodnocení programů,přeloženo do češtiny, aby mohly i nadále podporovat zběsilou migraci do Evropy! (Harabin)

   https://cz.sputniknews.com/slovensko/201903159445641-harabin-liberalni-media-zatajuji-ze-eurobyrokrati-chteji-znovu-nastartovat-obri-migraci/

   Smazat
  4. Jo jo, halt kuba se ve fousech schová - ale křivý charakter ne!
   Český Stephen Hawking Klaus ml. věru není !!! Zákeřný Putinův agent Hovnoňuch Pružinskij tlačí všude svého inkludovaného zapšklého křivohubce, který je mu celoživotní přítěží stejně jako Lívie, žehlící synáčkovy rozvody?

   Smazat
  5. 16:59 posmívat se a jako argument proti komukoli používat jeho postižení je nemravnost vysokého řádu. Jste ubožák postrádající vychování. O to hůř, že tuto svoji zhovadilost tvrdošíjně opakujete. Co kdyby se vám, nebo vašim blízkým něco podobného přihodilo? Stačí i malá dopravní nehoda, nemyslíte?

   Smazat
  6. 23:26 To by snad měl řešit Tuneldědek, ne? Ten ho tlačí do sesle na lumpenhardu, kam si nevolnická lumpenproletářská čecholůza dokoulela žvanila Miloše s dřevěnějícíma hnátama stejně jako šimpanzoidního opičáka Bureše do strakovlády, tedy jako hovnivál svou hladovou, smrdutou avšak prázdnou a prolhanou estébáckou kuličku!

   Smazat
 3. A vlastizrádné režimní krysy piští jako když se nad nima strhne podlaha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "nad nima se strhne podlaha"
   Už to nehul, magore.

   Smazat
  2. Co je na vytrhávání prken z podlahy nepochopitelného?

   Smazat
  3. 10:37 Co jiného než pištění režimní krysy je toto?
   Fisher:
   „Prý se BIS nemá plést do historie. Jenže akce svazu Vodičkových bojovníků k výročí okupace 1938, ukazuje, že BIS mířila přesně. Antisemitské a rusofilní kecy nemají na výročí co dělat. Navíc ta prasata zneužila památku naší země za přítomnosti čestné stráže.“

   Smazat
  4. Piští hlavně ten současnej šimpanzoid ve Strakovce! Protože vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! A podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí proti nerovnostářské přirozené společnosti, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, jehož smysluplnost nelze prakticky nijak rozumně obhájit. Proč bychom se měli všichni rodit se stejnými právy, když se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem? Pravice odmítá všechny formy rovnostářství. Čistokrevný pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
 4. Soudím, že 10:33 mínil, že krysy žijí pod podlahou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Davide, když si pustíš tato slova (jsou tam ruský titulky, tak když tak nech vod Grulišky přelouskat!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak jsi sám jednou přiznal na nějaký tý panelákový diskusi, jeho příslušníkem by se v podstatě mohl stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi si to přiznáváš až dnes, ptám se, není pozdě? Jsi ještě vůbec věrohodný?

   Smazat
  2. Anonymní fašisti mě opravdu dojímají. Jak někdo, kdo se bojí podepsat, chce někoho zastrašovat a urážet? Vždyť je to jen ubožák. Míním jednoho a téhož blbce 8:53 a 8:54.

   Smazat
  3. Neurážim, jen se skromně ptám, jsi-li věrohodný, poté co jsi poplival naši rasu cancama vo tom, že prej se příslušníkem národa může stát leckterá poloopice, když se naučí pár základních cviků k údajnému "rozpoznání národní identity", toť vše! Máš jasně napsat toto: "Zdejší prostor byl dobyt a uhájen naší, tedy Bílou rasou! Tato jediná nositelka světové civilizace se nesmí vzdát ani pídě území, které ovládá a navíc je povinna pokusit se ovládnout i zbytek! A k pouze pokud k tomuto posvátnému cíli napneme veškerou svou vůli, důmysl, píli a houževnatost, začneme opět stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali své výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!"

   A pak před tebou v pozoru bych stál a s rukou zdviženou bych řval: "Rase zdar, rase zdar!"

   Jenže na to jsi moc ubohý slouha mainstrýmu:-)

   Smazat
 5. Viděl jsem dokument, jak americká a kanadská vláda likvidovaly komunity původních obyvatel tím, že jim sebraly děti a odvezly do internátů na převýchovu. Rodiče se s nima pak setkali po mnoha letech, nebo vůbec. Ty děti byly ale už přeformátované, neměly žádný vztah ke své původní kultuře, dokonce neuměly ani svůj rodný jazyk. Většina z nich pak skončila jako alkoholici a městský póvl. V podstatě to znamenalo likvidaci původních amerických kultur. Byla to zcela záměrná likvidace, zkoušely to třeba šířením infekčních chorob, ale odebrání dětí mělo rozhodující význam.
  Něco podobného probíhá u nás. Staré generaci se nedaří proti tsunami propagandy předat rozhodujícím způsobem svoji historickou zkušenost a identitu další generaci. Zdebilizovaná mladá generace pak nebude schopna si ubránit svůj stát a národní existenci. Dokud je čas, měl by Parlament urychleně přijmout zákony o ochraně mládeže, o výchově vlastenectví na školách a absolutním zákazu šíření propagandy a agitace neziskovek na školách. Politické neziskovky postavit úplně mimo zákon!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jeste dodat tato specialita prevychovy se dela s aboriginalskymi detmi take v Australiji

   Smazat
  2. 12:30 bohužel,parlament ČR nic takového nepřijme.Většina poslanců naopak hlasuje pro řadu zákonů,které podporují pravý opak toho o čem píšete.Se současným obsazením parlamentu si dláždíme cestu ke ztrátě rodinného ukotvení,k úplnému přepsání naší historie a tím do úplného zapomnění našeho státu a národní existence.
   Státnost již nemáme ,ta je ztracena a současná mladá generace díky našemu školství nemá na to o tyto hodnoty bojovat.To jsou ty úžasné sametové výdobytky.
   Tohle vše

   Smazat
 6. Ano, V Klaus ml. na Hrad. Už teď sbírá naše hlasy.

  OdpovědětSmazat
 7. Z projevu Lenky Procházkové na Václavském náměstí: "A když nás dnešní německá kancléřka žádá, abychom se dobrovolně vzdali suverenity ve prospěch EU, čili čtvrté Říše, rozpoznáváme v její výzvě ozvěnu starého záměru. Ani rozdělení naší dnešní společnosti na přitakávače, přímé kolaboranty, mlčící konzumenty a na ty nepočetné, kteří se svolávají k odporu, není ničím, co bychom z naší historie neznali. Už taky velmi dobře víme, že přežívání ze dne na den pod heslem: zatím je to dobré, je jen ztrátou drahocenného času. Ani fakt, že vysoké školy se dnes nezavírají ale naopak množí, nás nemůže ukolébat, když pozorujeme výsledky té plošné výuky, která nevede ke kritickému myšlení. Spíš svědčí o snaze šířit výrobu biorobotů podle univerzálního zadání co nejrychleji. Jeden promovaný prototyp už se dostal i do vlády, odkud nás nonšalantně poučuje, že hajlování na Ukrajině je neškodná folklórní záležitost."

  OdpovědětSmazat
 8. Zřejmě i spolek Sisyfos usoudil, že SPD, vzdor vnitrostranickým atentátům, zde zůstává, čili se rozhodl
  napomoci sluníčkářům aspoň malou měrou:
  udílením bludných balvanů vedení SPD.
  A když to nepomůže, tak něco ještě vyBISíme ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Černíku, nepřemýšleli jste o tom, jak to spolek Sisifos myslel. To jste si nevšiml vyloučení poslance Volného? Sám velký Tomio sliboval referendum o vystoupení z NATO. Místopředseda to však popře a prohlásí, že z NATO nechtějí.

   Ti, co pro SPD na těchto stránkách agitují, vypadají jako hlupáci, protože je SPD podvede. Také doktor David je v prekérní situaci. Stačí tak málo a nemusí být nikdo levicově a vlastenecky cítící volič opakovaně gaunery podváděn. Volte stranu, která má v genech Mosteckou stávku.

   Sisifos není až tak zkažený spolek. Znal jsem jednoho, který prý plnil manželské povinnosti i po sedmdesátce. Jako matematik přišel o místo vedoucího katedry na technické univerzitě po vyhrůžce litoměřického biskupa rektorovi. Ve společenských vědách se opovážil nechat propagovat katolickou církev jen ve dvou seminářích a ostatní propustil dalším státem uznaným církvím. Účast na vědecké tuzemské konferenci si platil díky sponzorskému daru místního řezníka.

   Smazat
 9. Věrni zůstaneme !

  OdpovědětSmazat
 10. Vždy, všude a o všem rozhodují peníze: ty diktují, jak budou rozhodovat mocenské struktury státu, jak budou "vstřícní vůči občanům" nebo naopak jak budou protilidoví. Stát se dostává zásluhou politruků a militaristů stále více do rozporu s potřebami i tužbami občanů, zatím svoji propagandou a vyfešákovaným lhaním konejší občany, ale vládnou nám jestřábi, ne hrdličky. Jestřábi, které se radují nad mravním úpadkem národa, neb čím je národu hůř, tím lépe se z něj dojí peníze. I proto je 1. nepřítelem naší byrokracie, armády a policie, struktur diktatury kapitálu Babiš. A také Babiš nic proti té přesile gaunerů nic nezmůže - a ani stovky Babišů s mravně kapitálem rozloženým státem, pro který je vzorem MOST, nic neudělá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Senátor Fischer patří mezi politické šmejdy

   Smazat
 11. Ml. Klaus na hrad.

  OdpovědětSmazat
 12. Nejvíce začal opět před volbami- vlastně jako vždy kecat poSPD a nazval ji nedemokratickou stranou. Ten ubožák který se vydává za německého občana se neustále vměšuje do našich záležitostí a pravidelně pronáší zvláštní předpovědi kterými se nás snaží manpulovat. Nechodit k volbám do EU - to je vlastně vlastizrada. A podobné blbosti. Já jsem také naprosto proti EU a u nás proti senátu, ale k volbám chodím vždy. Protože když tam nebudeme chodit my budou tam chodit ti kteří tyto nesmyslné organizace podprují a dělají si z ních trafiky. Dobré by bylo zajistit více ochranu při volbách, aby nemohli být zmanipulovány jako minule. Naši představitelé se skutečně snaží nás i u těch voleb zničit.

  OdpovědětSmazat
 13. Fischer na Hrad, hledají zahradníka.

  OdpovědětSmazat
 14. tady zbývá je jedna možnost, zlikvidovat senát, to hnízdo té Havloidní neřesti

  OdpovědětSmazat
 15. Radim Valenčík: Nad zdánlivě kontroverzními komentáři V. Klause ml. je třeba se spíše zamyslet a pochopit jejich poselství, než bez solidní argumentace se je snažit "vyobcovat" z komunikačního prostoru. Někdy jejich kritika připomíná kejhání postrefených hus.

  OdpovědětSmazat
 16. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 16. března 11:45.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 17. V. Klaus ml. NÁDHERNĚ reprezentuje národní socialismus-babišismus s lidskou tváří!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!

  Dlouho jsme se snažili odhadnout zákruty GENIÁLNÍCH myslí našich národních Vůdců Miloše a Babiše; ba přímo VELMI dlouho.
  Samozřejmě: O hlavním záměru našich národních Vůdců – osvobodit naši vlast od NATO a EU a začlenit Česko zpět do Velikého Ruska – jsme nikdy nepochybovali.
  Ale trápila nás otázka prezidenta naší budoucí Československé socialisticko-babišistické republiky: Až Miloš odejde objímat stromy na Krym, kdo přijde na jeho místo? Čí fotografie budou viset na všech úřadech a ve všech školních třídách?!

  Bude to náš národní Vůdce Babiš, či snad z vězení propuštěný David Rath?
  Nyní je tato otázka vyřešena: N.V. Babiš ještě svoje prezidentství odloží, má důležitější věci na práci (např. rozkulačení a převod znárodněné půdy do vlastnictví Agrofertu, celonárodního podniku).

  Prostě: Naši úředníci, naše děti budou celý den hledět na mužnou tvář prezidenta ČSBR V. Klause mladšího.
  Ano, i pobloudilým osobám, majícím dnes obavy z našeho nastupujícího národního socialismu-babišismu, portrét s.s.prezidenta Klause ml. PLNĚ osvětlí povahu našeho společenského systému.
  To zas bude radosti po celé naší maličké vlasti!

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.