Reklama

středa 20. března 2019

Za Mnichov a 15. březen se Češi Francii pomstili

-rp-
20. 3. 2019  PrvníZprávy
Po 15.březnu 1939 získali nacisté v Čechách a na Moravě kromě velkých zbrojovek tisíce továren využitelných pro výrobu armádní výstroje a výzbroje, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz František Roček. 
Nemalou kořistí byl též železniční vozový park. Německý průmyslový potenciál byl sice velmi rozsáhlý, ale v době přípravy na válku se ukázal nedostatečným. Další výrobní zdroje byly mimořádně cenné.

Tím, že přes mnichovskou zradu otevřeli Britové a Francouzi nacistům cestu k 15. březnu 1939, sami sobě si pomáhali plést oprátku. S jistou nadsázkou lze říci, že díky tomu Francie po březnu 1939 „do roka a do dne“ ochutnala českou pomstu za zradu. Pomstu ukovanou v českých rukou…Čas žranice


Pro Němce, podobně jako v českém pohraničí na podzim 1938, nastal v březnu 1939 v Čechách a na Moravě čas žranice hned ve dvou rovinách.

Němci, kteří připochodovali z Německa, se přežírali a skupovali v obchodech co se dalo, protože u nás byl volný mírový prodej, ne vychrtlý přídělový systém.

Další žranice byla technická a zbrojní

Když Hitler nechal zavelet „Na Varšavu“, netušil, že na konci polského tažení (1939) budou jeho němečtí dělostřelci téměř bez munice. Přitom po 15. březnu 1939 využili Němci zásoby české munice některých ráží pro svůj arzenál.

V Československu byly v roce 1938 zásoby dělostřelecké a minometné munice na tři a půl milionu ran. Více než dva a půl milionu ran bylo pro lehká a horská děla od ráže 75 mm do 150 mm. Další munice a technika byly vyráběny i po obsazení pohraničí (1938) nejen pro ministerstvo obrany, ale také na objednávku pro našeho souseda – Německo.

Škodovácká houfnice 150 mm K4 v boji

Pokud jde o dělostřelectvo, Němci se zamilovali např. do destrukční krásy škodovácké houfnice ráže 150 mm vzoru K4. Wehrmachtu učarovala také šikovnost plzeňských těžkých 240 mm kanónů např. při dobývání Řecka.

Na našem území byly 4 velké zbrojovky – Československá zbrojovka v Brně a Česká zbrojovka ve Strakonicích (na lehké pěchotní zbraně – pušky a kulomety), Českomoravské strojírny a plzeňský koncern Škodovy závody. (viz. Petr Pavlík, Zbrojní výroba v protektorátu Čechy a Morava, Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta filozofická – diplomová práce, 2014).

Škodovácký lehký tank LT-35 sloužil ve wehrmachtu pod označením PzKpfw I


Česká pomsta ve Francii


Československé lehké tanky LT–35 a silněji vyzbrojené lehké tanky LT–38 měly sice nýtované pancéřování oslabující při zásahu odolnost pancíře, ale tehdy šlo o cenné stroje. Perspektivu měl především LT–38. Výkonností převyšoval německé tanky PzKpfw I. a PzKpfw II., které nepříjemně překvapily vysokými ztrátami ve válce o Polsko (1939). Výkonnějších tanků měli Němci tehdy ještě málo.

Proto němečtí generálové rádi pod označením PzKpfw 35(t) a PzKpfw 38(t) zařadili naše tanky do výzbroje.
Český lehký tank LT-38, u Němců PzKpfw 38


Při dobývání Francie v roce 1940 československé (protektorátní) PzKpfw 38(t) tvořily významnou část tankových jednotek. Měla je též 7. pancéřová divize (přezdívaná „Divize duchů“) pod velením generála Erwina Rommela, která jako první dorazila k atlantskému pobřeží. S Rommelem na Francii spočinul (v zastoupení) i stín československé pancéřové pomsty.

V té době naši předci v Protektorátu doufali, že Francouzi Hitlera porazí. Marně. Francouzi zklamali i tentokrát.

- - -

35 komentářů :

 1. Opravdu úchylný článek. Je to začátek hnědnutí Nové republiky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý korektní úchyle 11:29 !

   Zrádná Francie dostala svou karmu nazpátek, a to ne naší vinou.

   Článek je velmi pravdivý a přínosný a já za něj děkuji!

   Smazat
  2. Úchylný fašoun 11:47 děkuje za článek.
   Stejný fašoun žvanící cocsi o zradě, ale který by bez mrknutí oka neváhal zradit Litvu, Lotyšsko, Estonsko a další členy NATO.

   Smazat
  3. 11:57 Schovej si nálepky na sirky pubescente. Když už meleš o fašounech, to jste si našli pěkné kámoše Litevci, Lotyši, Estonci. Esesáci tam mašírujou dodnes, tak se můžeš zařadit.

   Smazat
  4. 12:15
   Kotleba hned vedle získal 11% hlasů. 11% Slováků jsou tedy čistokrevní fašisti! Co s tím uděláš? Nevšiml jsem si tady jediného rozhořčeného článku nad tímto strašidelným faktem. Jenom brekot, že ten fašoun vzal hlasy fašistů vašemu oblíbenci, polofašounovi Harabinovi.

   Smazat
  5. Typický multikulti hlupák ten 11.29, 11.57, 12.31.
   Neví čí je - neukotvený idiot, který nemyslí ale emocionálně se zastává a hají všechny "ubližované" šmejdy, staví se na jejich stranu a lidi svého etnika nazývá fašisty.
   Ti jeho šmejdi mu za to budou tak vděční, že ho při nejbližší příležitosti podříznou jako dobytče.

   Smazat
  6. Tohle nemá ze své hlavy. Vždyť mu úplně chybí logické myšlení. Kdo mu ty nálepky diktoval?

   Smazat
  7. 11.29 Pragovácký lehký tank Pz 38t byl výzbrojí i odolností srovnatelný s ranými verzemi Pz-III - kanon ráže 37,5, dva kulomety, do věže Němci přidali nabíječe DO KORBY VYSÍLAČKU... VYRÁBĚL SE VE ZLEPŠENÉ VERZI DO ROKU 1942 - kdy si fronta vyžádala silnější výzbroj. Německý Pz-III nezachránil ani 50mm L60, jedině PzIV. unesl dlouhohlavňovou VE VĚŽI lafetovanou 75mm L43, L48.

   Z Pz-38t byla velmi užitečná samohybná děla, Němci z něho vyvinuli i stíhač tanků Hetzer...

   Rudý Grbačov nás prodal hnědnoucímu NATO a Havel Němcům.

   Ale nebojte se, to hnědé zde je s Petříčka a s Demobloku skapávající "hnědka" z Deep state (_!_)(_!_)(_!_) kterou potřísnili naši Otčinu i Český národ.

   Smazat
  8. Od takého úchyla A12:31 znamená pre slováka prisúdená nálepka že: fašista, jedine skôr kompliment, než urážku. Pozývame ho srdečne na Slovensko, kde mu Kotlebov volič z vďaky daruje jeden kopanec do tej jeho dutej hlavy. Bude lepšie keď si to radšej pôjde skúšať na Banderovcov na východ od nás, alebo na Ustašovcov na juh od nás. S nimi nájde viac porozumenia. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  9. Bych řek začátek realismu.
   Jan Masaryk Britům řekl: Pámbu s vámi, jestli jste moji zemi obětovali zbytečně.
   V roce 1940 se ukázalo, že přesně to zm.di z Clivedenského LBGTPeeZooNekro okruhu měli na mysli.
   Nechali naše piloty krvácet, aniž by uznávali naši vládu.
   Člověk nemůže, než držet tlustýmu Hermanovi palce, v takovejch situacích, že?

   Smazat
  10. Leda tak trencle od vlastních lejen! Proto vždy zůstanou ideově i fakticky, dole jen ... neb když si pustíš tato slova - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   tak zjistíš, že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na jejich reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!
   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, lžisračko, páč jak přiznal na nějaký tý panelákový diskusi tvůj guru lŽIDavid, jeho příslušníkem by se v podstatě mohla stát i nějakáá ta poloopice, pokud se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští!

   Smazat
 2. Na článku není nic fašistického, kromě Wehrmachtu, jako hlavního aktéra. Francouzští generálové, kteří měli v československé armádě hlavní slovo, dobře věděli, že československé tanky v německé situaci se budou hodit a že mnichovská dohoda po získání čsl. výzbroje umožní pomocí československých tanků například obsadit Paříž. A Edvardu Benešovi to bylo zřejmé taky, už roku 1938. Bylo by dobré otisknout současný pohled Francouzů na pomnichovskou dobu a počátek 2.světové války.To se nasmějeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je fašistický od A do Z. Z každého písmena přímo tryská škodolibá radost jak to náckové těm nenáviděným Francouzům tehdy pomocí našich zbraní nandali.

   Smazat
  2. 12:05 To je osle, racionální úvaha. Své zrádce obvykle nemilujeme. Ty to máš možná jinak a proto budeš pro změnu komunista.

   Smazat
  3. 12:36 Hňědoši, hm, zřejmě další produkt inkluze, ale nebudu na tebe zlý, píše se takto "hnědoši". Svou hlavu můžeš někomu darovat jako akvárium.

   Smazat
  4. Neberte toho trollícího nálepkovače vážně. On jen podsouvá ve snaze dehonestovat Novou republiku. Logiku ty jeho výkřiky nemají.

   Vždyť on dává rovnítko mezi demokratickou 1. československou republiku a dnešní pronáckovské režimy v Pobaltí, kde nejen slaví svoje SS-many, ale i část obyvatelstva je považována za párie, podlidi, kterým jsou odpírána práva.

   Ještě, že se ten hlupák nepodepsal. To by z něj sousedi a spolužáci měli velkou srandu.

   Smazat
  5. Článek je v podstatě o tom, že se zrada nevyplácí, a poťouchlý nálepkář 11.29, 11.57, 12.31., 12:05, 12:36 je o tom, že i mezi námi žije určité procento blbců a zrádců.

   Smazat
  6. 7:46- to by ovšem "Vůdci" nesměli dělat chyby a nedbat rad "svých?" rádců!

   Smazat
  7. 13:51 Každý má právo na chyby, to nic nemění na faktu, že podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí proti nerovnostářské přirozené společnosti, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
  8. Ten slaibiduch o kterém je zde řeč, je stejně jako jeho loutkovodiči posraný hrůzou, jak to s nimi dopadne, až se to zde bude čistit. Myslí si ve své nevědomosti, že mu nějak pomůže napadání kohokoliv v diskusi a házení po nás svými bobky, které nemůže udržet...

   Smazat
  9. 10:50 Přesný popis průměrného redaktůrka putleroffského hoax-webu zvaného NOVÁ REPUBLIKA, neb lŽIDavid s lŽIDvořákem se už dávno ani nepokoušej předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putlerský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   proti civilizaci s cílem nadělat i z nás tuhle sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Protože jak praví klasik:
   "Čím jest opice člověku? Posměchem či bolestným studem. A stejně má i člověk být nadčlověku: posměchem či bolestným studem."
   Mě na takový póvl postačí takováto krásná sukovice kterou třímám tady v chrámu Přírody ve své ruce! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 3. To jsou fakta historicky doložené tak šly dějiny ale naše tanky by se na francouzské nechytali. I skopčáci měli problémy a zachránili je 88 protiletadlová děla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte na ty renaultská prdítka pamatující první válku?
   T 38 je likvidoval jedním výstřelem.
   Velitel z toho trčel jak sardinka z plechovky, prže uvnitř nebylo místo.

   Smazat
  2. Před květnem 1940 kombinované francouzské a britské síly měly téměř o tisíc více tanků než Němci, francouzské tanky měly lepší brnění a silnější hlavní zbraně. Francie byla také uznávaným globálním lídrem v oblasti dělostřelectva a měla v tomto ohledu značnou výhodu nad Německem.

   Smazat
  3. Jenomže čecháčci si ani ten svůj nudlovitej pidistát sami nevybojovali, ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit! Ve skutečnosti 15.3.1939 po zásluze definitivně zanikl uměle na scuku globálmasonů po WWI., nazvaném krycím označením jako "Pařížská mírová konference", vytvořený nudlovitý upletenec. Obyvatelstvo tzv. ČSR se skládalo z několika vzájemně nekompatibilních a rozhašterených národností, včetně Čechů, Němců, Maďarů, Slováků, Rusínů a Židů. Díky tomu bylo od začátku nestabilní. Ani masonem Briandem vymyšlený "československý národ" ho nestmelil! Po německé anexi Sudet v září 1938 se Československo rozpadlo a tato jepičí pidiříše upletená zednářem TGM z dezertérského lejna po zásluze zanikla dříve než s ní on sám či jeho nástupce dokázali zapráskat! - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Smazat
 4. Prdosto, potplukovnik Mašín byl velkostatkář, jeden z těch, kterým tamta republika patřila.
  Generál (i.m.) Balabán byl organizátorem Tří Králů, vytvořil jejich konspirační systém a přebíral riziko za jeho neúspěch.
  Byl v prvé řadě voják, a to už v Rusku, kdy ještě žádná Republika nebyla.
  Bez lidí jako on by se jí nikdy nestala. Statkářům by to neuškodilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:33 Blábolíš. "Rakouská" část habsburské monarchie byla německou říší a uherská maďarskou říší a nikdo se ani nesnažil předstírat něco jiného. A monarchie jako systém byla zdiskreditovaná natolik, že už nestačilo jen odstranění Habsburků, ale musela být odstraněna monarchie jako taková.

   Smazat
  3. 21:58 Komoušský rudocancy! Co se Habsburského soustátí týče, to bylo zcela legitimním nástupcem Svaté říše římské. Od obou říší jste dostali šanci stát se ze západoasijských divochů civilizovanými Evropany, kterou jste ovšem nevyužili! A tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska, aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie, tak se Čecháčkovo odtrhnulo od demokratického Rakousko-Uherska, aby skončilo přesunem do ruských stepí! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí. Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy! A přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Zneuznaný Prof. TGM se sice proti literárním padělkům postavil, ale politický stvořil! Ani synáček se mu moc nevyvedl. Pravda vyděsí!!!

   Smazat
 5. Zrádci z Mnichova to teprve dostanou !!! Už jsou na jejích území !!! To bude kvičení a úprku !!!

  OdpovědětSmazat
 6. Však jsme za to zásobování Němců naší výzbrojí a výstrojí (a botami) byli pěkně vytrestáni. Ty fabriky nám před koncem války vybombardovali...

  OdpovědětSmazat
 7. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 20. března 14:25.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 8. My Češi jsme se pomstili CELÉMU PROTIFAŠISTICKÉMU SVĚTU, díky své železné kázni!

  Čím jsme se pomstili celému protifašistickému světu, dne 15. března 1939?
  No přece svým JEDINEČNÝM činem: Německé branné moci jsme vydali NEPOŠKOZENÉ arzenály a vojenské archivy!!!
  Ano, i tímto činem jsme jedineční ve světovém měřítku, nejen volbami z r. 1946, v nichž jsme si zvolili naše Strany – komunisty a národní socialisty – a tím přímou cestu k socialismu.

  Ano, VŠECHNY ostatní národy kladly německé branné moci odpor, často úplně pitomý, neboť ZJEVNĚ marný (Dánové, Holanďani, Belgičani, Lucemburčani, Norové …).
  Jen my Češi jsme Němcům V POHODĚ odevzdali úplné + nepoškozené arzenály a archivy, protože máme přece svoji pověstnou ŽELEZNOU disciplínu.

  Je příznačné, že tuto naši disciplínu narušili POUZE DVA zrádci národa, dva eurohujeři-lepšolidi:
  1. plk. František Moravec
  2. plk. Josef Mašín

  Plk. Moravec, šéf prvorepublikových špionů, zaměřených především proti SSSR, se provokativně odmítl podřídit přímému rozkazu svého velitele, nepředal fašistům seznamy protifašistických agentů, a dokonce zrádně emigroval na Západ, kde později vstoupil do CIA. (Však jedním z úkolů s.s. majora Miroslava Polreicha, dlouholetého přičinlivého příslušníka StB, soudruha soudruhů z KGB, bylo nalezení způsobu humánní likvidace zrádce Moravce.)

  Terorista Josef Mašín starší, otec dua Mašínů-teroristů, se pokusil zničit arzenál svého pluku. Po právu dostal přes hubu od svých disciplinovaných kolegů, následně i nakopáno do řiti – a „Pryč z kasáren, provokatére proevropský!“


  Prostě: Jsme plným právem hrdí na své tradice, udržujeme je a rozvíjíme.

  Zkrátka a dobře: Kdyby se nějaký novodobý Mašín pokusil o vandalské ničení arzenálů, během příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace, uvědomělí s.s.důstojníci ho zadrží a vydají GRU.
  Kdyby se při stejné události nějaký novodobý Moravec pokusil o útěk na Západ, se seznamy primitivních antikomunistických a antiputinských agentů, bude zadržen svými kolegy, poslušnými rozkazů vrchního velitele Miloše, a také vydán bratrské GRU.
  A tak se stane se VŠEMI narušiteli, provokatéry a západními teroristy!

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 9. PŘIHLÁŠKA PRO EXPRESNÍ PASPORT ONLINE (WHATSAPP ... + 237681520744) VISA, LICENCE VODIČE, OBČANSTVÍ, KARTA EU / UK / US ID (thomasmilner42@gmail.com)
  Na platné dokumenty jsme garantovali expresní cestovní pas, občanství, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, diplomy, služby certifikátů titulů. turistické a obchodní Vízové ​​služby dostupné obyvatelům všech 50 států a všech národností po celém světě. Jsme jedineční výrobci autentických vysoce kvalitních pasů, skutečných skutečných datových center Registrovaných a neregistrovaných cestovních pasů a dalších dokumentů občanství. Můžu vám zaručit novou identitu od čistého nového pravého rodného listu, průkazu totožnosti, řidičského průkazu, pasů, karty sociálního zabezpečení s SSN, kreditními soubory a kreditními kartami, školními diplomy, školními tituly, to vše v úplně novém názvu vydaném a registrovaném ve vládním databázovém systému.
  ((email..thomasmilner42 @ gmail.com}}
  Používáme také vysoce kvalitní vybavení a materiály pro výrobu autentických a padělaných dokumentů.Všechny tajné funkce reálných pasů jsou pečlivě duplikovány pro naše registrované a neregistrované dokumenty. Jsme jedinečným výrobcem kvalitních falešných a reálných dokumentů. a neregistrované pasy, řidičské průkazy, průkazy totožnosti, známky, víza, školní diplomy a další produkty pro řadu zemí, jako jsou: USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království a po celém světě.
  pro více informací kontaktujte:

  Email------------thomasmilner42@gmail.com

  Whatsapp ---------- + 237681520744

  Podpora email------------thomasmilner42@gmail.com

  Nabízíme také vysoce kvalitní padělané bankovky pro následující měny;
  EUR ? Euro
  usa? Americký dolar
  GBP? Britská libra
  INR? Indická rupie
  AUD? Australský dolar
  CAD? Kanadský dolar
  AED? Emirati Dirham
  ZAR? Rand
  CHF? Švýcarský frank
  CNY? Čínský jüan Renminbi
  MYR? Malajský Ringgit
  THB? Thajský baht
  NB 100% spokojenost zákazníků

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.