Reklama

neděle 17. března 2019

Za schvalování atentátu na …..

-vlk-
17. 3. 2019 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Dneska jsem na Kosu psát nechtěl. Ale musím.Právě totiž přiletěla moje dobrá žena Karkule s očima na vrch hlavy – pojď si poslechnout co hlásí v televizi!! A nebylo by lepší, abys konečně ten svůj blog už zavřel, než se dostaneš do maléru , voni říkají , že si na ten internet došlápnou
!!


Všeho jsem nechal a hned spěchal. Ale celkem pozdě, protože předmětné reportáže byl konec. Nevadí. Na internetu je všechno. Takže nikoli naživo, jen prostřednictvím studeného neosobního příspěvku na Novinkách.cz

Sledujeme vás a víme, jak na vás. Policie varovala veřejnost před schvalováním útoku na Zélandu

jsem pochopil, co měla na mysli a voči navrch hlavy!

Já je mám také! To mi věřte. Zejména když čtu tohle:

….policie za asistence ministra vnitra přišla s prevencí před zločinem na internetu. Varovala veřejnost, že v souvislosti s pátečním teroristickým útokem v mešitách na Novém Zélandu prověřuje, zda se někteří lidé především na internetu a sociálních sítích nedopustili schvalování tohoto trestného činu….
….Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako schvalování trestného činu, policie pečlivě prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení, uvedl v sobotu na twitteru ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD).¨
Také policejní prezident Jan Švejdar zdůraznil, že policie nebude tolerovat žádné projevy souhlasu s terorismem, extremismem nebo podněcování nenávisti.
„Máme celou řadu nástrojů, jak pachatele tohoto druhu trestné činnosti odhalovat. Zmíněným aktivitám věnujeme zvýšenou pozornost a každý zjištěný skutek bude důsledně prošetřen,” napsal na twitteru šéf policejního sboru.

Musel jsem se okamžitě několikrát pořádně štípnout! Štípnout, že nelevituji časem a že jsem se neprobudil v červnu 1942.

Po nabytí jistoty, že tomu tak není, jsem pečlivě preventivně ohledal počítač, zdali někde na něm není nálepka s textem připojování se na nevhodný internet a šíření jeho obsahu se trestá trestem…. No smrti to být nemůže, ten je přece zrušený ne? To bylo možné jen za války, za Němců, kteří nakázali, aby na každém rádiu byl na ladícím knoflíku povinně instalován papírový kroužek s upozorněním, že poslech zahraničního rozhlasu se trestá smrtí!

Zatraceně, proč vlastním občanům vyhrožuje ministr vnitra a policejní prezident? Že si na ně tvrdě došlápnou?! Jak to, že si troufnou veřejně vyhrožovat celému národu? To už jsme se opět posunuli někam do nejčernější minulosti?

Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako schvalování trestného činu…..

Jak to, že byl uplatněn princip kolektivní viny a to dokonce preventivně? Neumím si představit normálního člověka, který by sebeméně schvaloval zmasakrování bezbranných. Včetně žen. Zfanatizovaným krvelačným idiotem. Tak proč ty demonstrativní hrozby a vyhrůžky, které svou formou (naštěstí ještě nikoli obsahem) automaticky evokují Heydrichiádu?

Že se najde v každé množině pár imbecilů, kterým není nic dost krvavé a hnusné? A oni snad, kvůli Hamáčkovi a tomu funglnovému šéfpolicajtovi, začnou myslet něco jiného, když to nedaj na net a nějak to nesdělí stejně smýšlejícím?

Pěkně se to chlapcům povedlo, jen co je pravda! Včera jsme si připomenuli 15. březen 1939 a dnes tohle! Líp si to vybrat nemohli!

Normální člověk si z toho vezme něco úplně ale úplně jiného -tohle:

„Máme celou řadu nástrojů, jak pachatele tohoto druhu trestné činnosti odhalovat."

Nástroje se nepochybně hodí pro spoustu věcí a takový běžný občan, dnes naprosto v mezích zákona, kdykoliv budoucnosti se může stát….radši nemyslet, někým na koho se ty nástroje použijí. Protože doba pokročila a na včerejší pořádky se bude pohlížet novou optikou! 

Ten střílející australskej lidskej zmetek si, stejně jako Breivik, nezaslouží sebemenší soucit a slitování. Jenže nejspíš, jako jeho norský vzor, skončí v nějakém fešáckém kriminále. Ačkoli přesně u těchhle činů by mělo platit – smrt za smrt! Před tím bude soudní proces. Kde se bude zkoumat psychický stav toho úchyla, a přirozeně také jeho rodinné zázemí a možná traumata, která si prodělal a jež mu dala do ruky zbraň. Taková ta advokátská klasika, jak vykutat pro bestii nějakou polehčující okolnost.

Co se ovšem určitě zkoumat naopak určitě nebude, jsou důvody, které přiměly masově muslimské etnikum k migrační tsunami! Tady je prapůvod všeho!

Důsledkem je střet kultur. Nikoli obohacování. Nýbrž střet. Který s gustem využívají a budou využívat fanatici obou stran. Už jsme zapomněli, že jsme byli Je suis? A kolikrát jsme byli následně znovu je suis? Protože někteří z té druhé komunity, bohužel byli jaké je suis! Ale nikoli Charlie, nýbrž se ztotožnili se střelci z Charlieho a chtěli se jim vyrovnat! Ten australský zabiják byl Je suise Breivik! Možná, že by se to nestalo, kdyby jeho svatej na mostě dostal místo cely se sprchou, internetem, televizí a posilovnou – špagát.

A velmi pravděpodobně by se to nestalo, kdyby do Austrálie a na Nový Zéland nedorazila masová islámská migrační vlna. Kterou, vzhledem k vzdálenosti, jenž bylo potřeba překonat, lze sotva vysvětlovat snahou zachránit si holý život, ale zcela jistě lze konstatovat, že prostě vyrazili tam, kde viděli ráj na zemi - inkaso!

Určitý malý, ale o to nebezpečnější vzorek původně inkasistů,bohužel také jako příležitost k vraždění těch, kteří je přijali mezi sebe.

Ten vraždící maniak byl Australan. Jel na Nový Zéland kvůli snazšímu vraždění než v Austrálii.

Jen na zkoušku jsem dal do vyhledávače heslo teroristický útok Austrálie a tady je to, co mi vyjelo na první pokus. Jen v titulcích….
Žiji ve víře, zda naivní se ukáže velmi rychle, že vyhledání principu akce a reakce snad nebude posuzováno jako trestní čin schvalování atentátu.

Ale to jsem odbočil. Za sebe říkám, že mne to vystoupení Hamáčka a toho nového šéfpolicajta uráží a děsí! Proč nám vyhrožují? A to Policie České republiky je v takové bezva situaci, že může investovat čas, lidi a peníze do hlídání národa a jeho nálad stylem, který by se určitě líbil putimskému strážmistrovi??? Ono je třeba někam hlásit – nálada obyvatelstva ? No přece I.A!? Jestliže ano, pak by mne zajímalo kam…

Podle čerstvé osobní rodinné zkušenosti, když má dobrá žena Karkule byla v krámu okradena o peněženku a na okamžitě zavolané příslušníky se čekalo hodinu a ti místo toho, aby si okamžitě prohlédli existující kamerový záznam, kladli naprosto nejapné otázky – paní popište nám ty zloděje a tak podobně a pořád dokola, když žena byla okradena proto, že naprosto nic netušila a tudíž je ani neviděla, bych řekl bych, že nikoli. A poměrně čerstvý článek z tisku tvrdí, že jich schází skoro 1,5 tisíce příslušníků a nic na tom nemění ani náborový příspěvek 150 000…

Ale co je pouliční kriminalita (a zcela jistě i různá další), proti hejtování pár deprivantů na internetu!!! To je panečku ten nejhorší typ zločinnosti vůbec! A podezřelý je celý národ. Jako za té Heydrichiády. Jo Hamáčku, Češi jsou smějící se bestie!

Takže policie se zaměří na občana Nováka a když to bude mít hlavě šejdrem, protože jinak není možné, aby někdo to bezuzdné vraždění schvaloval, tak mu dá zabrat! Boj s kecaly a jejich mindráky je přece to nejnebezpečnější ze všech nebezpečných zel!!! Ostatně – říká to dokonce sám a osobně Kalousek!

... šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek vyzval Hamáčka, aby policii dal podnět k prošetření závažných trestných činů, ke kterým podle něj dochází na sociálních sítích schvalováním teroristického útoku na Novém Zélandě. „Zastavme tu stoku dřív, než se v ní utopíme,”

Tak jo! Zastavme! Ale já bych preferoval, když už jde o radikály, teroristy, magory a zabijáky všeho druhu, kdyby si policie a příslušné tajné služby vzali pod drobnohled úplně jiné, pro mne daleko větší hrozby. Abych nemusel v novinách a na internetu číst, v souvislosti s mezinárodním nanejvýš brutálním a fanatickým terorismem například následující titulky a texty:

České stopy v Islámském státu: rozbušky ze Vsetína, munice z Vlašimi

Z Česka odešel bojovník Islámského státu..

Z Česka loni odešlo bojovat do Sýrie 11 lidí

Muslimský imám z Prahy a jeho bratr jsou stíháni /ovšem jako uprchlí – pozn vlk/ pro teroristické trestné činy

Tohle mně a drze si dovolím vyslovit předpoklad, že i občanu Novákovi a mnoha milionům voličů v této zemi, na rozdíl od Kalouska, Hamáčka a Švejdara, dělá opravdu velkou starost!!!! Daleko větší než pár zamindrákovaných psychopatů, potřebujících se zviditelnit verbálně na internetu!

Kalousek je pro mne naprosto nevolitelný. Ostatně vždycky byl. Pořád doufám, že se jednou konečně dočká rychlého a spravedlivého procesu. Za to jsem dlouho a dlouho volil sociální demokracii. Už jsem se několikrát, naposled po jejím nedávném sjezdu na Kose veřejně vyjádřil, že to patří nevratně minulosti a oranžová je pro mne nevolitelná. Jan Hamáček mi právě znovu dokázal, že je to rozhodnutí nanejvýš správné a důvodné!

Manýry navozující dojem atmosféry roku 1942, nelze tolerovat!

A ještě drobnost – kdyby, nedej Nejvyšší, se někdy v nedaleké budoucnosti odehrál úspěšný teroristický útok v Česku, pak tenhle Hamáčkův neuvěřitelně hloupý a trapný silácký úlet by mu nebyl jen omlácen o hlavu, nýbrž vražen do krku, až by se zadusil. S triviálním konstatováním – na prohánění obyčejných lidí na internetu kapacity, technika, peníze i lidi byli, na ohlídání bezpečnosti před vrahy nikoli…Být Janem Hamáčkem, tak se modlím, aby se nic podobného nestalo ani náznakem!

- - - 

85 komentářů :

 1. Což nějakého Muslima zavřít za schvalování muslimského teroru? Na to koule nemají. Já samozřejmě neschvaluji zabijení kohokoliv, ale tohle mně nakrklo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to já se k tomu klidně přihlásím, podobně jako Macek. Teroristické útoky džihádistů na Rusy jsou dobré... To se může.

   Například atentáty na Sinaji a v petrohradském metru vyvolaly bouřlivý ohlas na YouTube i na FB. Všichni se tomu smáli, tleskali tomu a žádali další. Bez trestu. Ty posměšky a souhlasné komenty tam jsou dodnes. Dokonce i výzvy k zabíjení Rusů. Pro Rusy prostě zákon schvalování těchto odporných činů podle "demokratického, svobodného a rozvinutého" světa neplatí. Dokonce tehdy Kremlu kondolovalo jen velice málo států a skoro všechny to byly tzv. "vyvrhelové" jako třeba Čína, Írán, Sýrie...

   V hlavním proudu se to komentovalo následně:
   - Suché oznámení o situaci.
   - Následovala poznámka o neschopnosti Ruska čelit útokům.
   - Pak následovala poznámka o odvetě ubohých utlačovaných národů za ruské zločiny.
   - A nakonec poznámka o tom, že v budoucnu toho bude mnohem více.

   Čili v podstatě řekli, že si o to koledovali, takže je vlastně vše v pořádku, jak má být. Následně se odvysílal nějaký shot o hrůzách čečenské války a o milionech uprchlíků proudících ze Sýrie, Lybie a Iráku před ruským bombardováním.

   Není nad to, když má Deep State USAV svoje lidi v Europarlamentu, v parlamentech národních vlád, ve vládách států po celém světě a ještě k tomu má pod palcem hromadné sdělovací prostředky. A všichni jim to žerou. Například včera Slováci zvolili Kisku v2.0, která otevřeně hovoří o nutnosti války s Ruskem a příchodu tisíců muslimů. Není pomoci.

   Smazat
  2. Páč už i ti nejblbější pochopili, že např. i primitivní Albánci měli víc rozumu než my, když se zavčas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa!

   Smazat
  3. 9:39, zase tapetuješ ty kraviny z Facebooku, demente?

   Smazat
  4. A jak to bude dál se skutkem vůči Reinhardovi H.? Poraď, nechci v budoucnu mít problém.

   Smazat
  5. 10:29, no možná bude muset Česko zaplatit nějaké ty reparace Německu. Koneckonců, žénijové typu Krystlík po tom volají iz dávno, a tvrdí, že to byl teroristický čin. Taky tvrdí, že těch 300 tisíc obětí jsme si zavinili sami. Možná se budeme muset ospravedlnit a případně zaplatit za šibeniční provazy, kulky, Zyklon B a náklady s kremací, podobně jako si Británie nechala od ČSSR zaplatit i za hajzlpapír, který použili českoslovenští letci v boji o záchranu Británie. No vidíte. Někde se vdovám a sirotkům po hrdinech posílala doživotní renta, tady se musel zbytek národa složit na náklady.

   Smazat
  6. 9:24
   Dobrá poznámka. Neměl byste odkazy na ty největší případy schvalování a fandění terorismu v Rusku?

   Smazat
  7. 10:29 Víš rudoprde, to že "Bůh stvořil svět v sedmi dnech" už tu taky bylo! A i když dnes víme že je to lež, tak to církve dokola omílaj dál stejně jako putlerčíci svý cancy o "mírumilovném" Chujlostánu kterej nás přesto všecky smete, pokud nebudem jako lŽIDvořák se svou odulou hordou, čichat prdy této židočekistické poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   A vzorec vody H2O taky nezměníš jen proto, že už ho tvá blbá hlava někdy spatřila! A ten je na rozdíl od rudocanců a výblitků místních čechomužyků pravdivý. Takže si budeš muset zvykat na dokola opakovanou a stále stejně pro vás putleroffské podlidi nelítostnou pravdu!

   Smazat
  8. 15:17, já si takové věci nearchivuju, jen jsem si to prošel a četl. To, že jsou tam zřejmě dodnes odhaduju podle toho, že mi někdo po nějaké době poslal stejný link a v diskusi to samé.

   Smazat
  9. Pane ministře vnitra Jendo Hamáčku!
   Hlásím štvavý komentář tady na NR od nějakého anonyma 17. března 2019 16:21. Zavřete toho štváče až zčerná a my se postavíme za vás.
   anonymusové v akci

   Smazat
  10. Je dost možné,že protagonista policejniho státu AL HAMAJDA a jeho neomarxistická ČSSD

   bude ted rozesilat svoje policajtské provokatéry všude dookola nejen na alternativni weby a situace chce využit k likvidaci demokracie a nastoleni falešné prý humaniostické diktatury.

   Připadá mu,že má nesmírnou policejni moc a chce napodobovat Řiši,tam také začali za schvalováni atentátu vraždit kdekoho a vypuštěni provokatéři a udavaci byli vrcholem moci!
   Bude k tomu NAVIC volat."Vždyt proto jste mě zvolili!!!?"
   Moc menšiny nad většinou se dá udržovat jedině terorem a tyranii.Ted se ukazuji jeji mistři.

   HAMÁČEK POLICEJNI STÁT,ODS TYRANI VYHODI NA DLAŽBU SVÉHO KLAUSE,SPD DESTRUKTOŘI NIČI I TUTO STRANU atd atd pochod institucemi v reálu je tu!

   At žije nastupujici tyranie teroru,kterou už nikdo nedokáže ani zabrzdit natož zastavit!!

   Smazat
  11. 16:21 - a stále jsi kretén,a stále jsi kretén....

   Smazat
  12. 20:44 Tvýho zrzatýho fotra ale nepřekonám! Ale ty ani nevíš, že Havel byl tvůj pravej fotr, hovnere komoušiči, co?:-)) Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   na mejdanu, kde jako nasazená estebačka vynášela popelníky, vošukal a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   A největší prdel je, že dodnes žiješ v iluzi, že ten esteban v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, stejně jako jeho šimpanzoidní kámoš Bureš, byl tvůj pravej fotr! Zejména když se v tobě tak vzhlížel a ty si se tak těšil na teplý místečko co po něm zdědíš! Jenže pak jako na potvoru přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! A tak se dneska snažíš do toho házet rudý vidle a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace a s tvou sortou čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa plánuješ zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Jenže nás tam nezatáhnete ...

   Smazat
  13. Starej se o svýho fotra ty špíno z kulí lampasackýho politruka.

   Smazat
  14. 10:43 Vyhledavač vojenských trestních činů, ty politruku! A taky výzbrojní náčelník druhého největšího vojenskýho skadu, takže mi po něm zbylo dost arzenálu na likvidaci všech rudoskřetů a odulých čechomužyků! To v nejhorším pádě (to kdybyste se o něco pokusili, ale strach vám nedovolí!), běžně mi na xidl tvýho typu bohatě postačí tahle sukovice:-))) - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 2. Policie nemusí mnoho vymýšlet, stačí se podívat na análů STB a KSČ jak se to má správně dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obě organizace jsou pouhými žabaři ve srovnání s tím, co se děje dneska. Zatímco StB a KSČ se mohly spolehnout pouze na síť důvěrníků a donašečů, dnešní mocipáni v čele s parteigenosse Hamackem mají neskonale větší možnosti. A důkladně je využívají. Kamery máme na každém rohu, náměstí, nádraží a pomalu na každém haj.lu. Listovní tajemství je reliktem starého mocnářství. Ve věku internetu a sociálních sítí si dohledáte co potřebujete a co se vám hodí. Místo donašečů, kteří se skrývali a skrývají mají party nadšených práskačů, kteří se svým donášením veřejně chlubí a jsou na ně hrdí: viz mladíky a slečny bojující proti "hejtům" na Facebooku i jinde. Místo Lidových milicí májí bohaté neziskovky v čele s Evropskými hodnotami a zásobovací organizací teroristů Člověk v tísni, kterou vede "studentský vůdce" (jak příznačný titul, že?) Pánek. A jako ve starých dobrých časech maá pan Hamáček k dispozici veškerá média. Ta nespolupracující může z fleku zakázat. Ano, on nebo i řadový policista může nařídit okamžité vypnutí kteréhokoliv webu, o kterém usoudí, že je protidemokratický. Ale nejvetší pozornost by měla vzbudit věta: " Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako schvalování trestného činu…..". Zejména druhá věta souvětí. Tedy nikoliv důkazy, ale výklady. A to je sakra rozdíl. Na základě důkazů se lidi dostanou před soud. Na základě výkladů do koncentráků. A už sama formulace by zejména u nás měla evokovat rudé plakáty s černě vytištěnými jmény obětí. Kdo uvažuje takto, nemá k uskutečnění daleko.

   Smazat
  2. Ale vždyť i náš moudrý a neomylný parlament schválil zákon, který zakazuje pod hrozbou trestu nenávidět svého otrokáře a ještě víc, když tuto nenávist šíří.

   Smazat
 3. Říká se, že kdo ti vládne poznáš podle toho, koho nesmíš kritizovat. Poslední roky se znásobily po světě muslimské teroristické útoky (špatné jsou i ty od nemuslimů), ale pořád slyšíme bagatelizační kecy, že je to jen pár jedinců a psychopatů. Což mimo jiné odporuje jiným informacím o radikálech, radikálních imámech ap. Ale když se poté znásobí vlna odporu k muslimům, tak se najednou nemluví o pár psychopatech a nenávistných lidech, ale šmahem se odsuzují všichni Češi, všichni jsou xenofobové, je to strašný problém a najednou se to musí řešit. Co si tom máme myslet? Když někdo umře, tak našemu ministrovi vnitra a mnoha dalším je to fuk? Ale když se někdo nenávistně vyjádří na internetu, tak to je teprve zločin?

  Ještě něco na zamyšlení...

  Když došlo k té vraždě v Chemnitzu a poté k protestům poukazujícím na útoky v Německu, tak se to celé bagatelizovalo lhaním, že to je demonstrace xenofobů a násilníků, že někoho prý přepadli a že problém je vlastně ta demonstrace a nikoliv spáchaná vražda nebo vrahové. Někteří novináři a sluníčkáři to bagatelizovali krátce i u nás. A neslyšel jsem ani Hamáčka ani šéfpolicajta, že by to odsoudili nebo varovali obyvatelstvo. Není bagatelizace terorismu náhodou taky "aktivita, které by se dala vykládat jako schvalování trestného činu"? Když jste si to tak hezky vymysleli, pane ministře a šéfpolicajte. Máte mozek jenom k papouškování, nebo jste schopni se nad tím zamyslet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No víte, když má někdo jako svou národní ideu přijmout do země minimálně 260 tisíc muslimů ročně, musí jim vytvářet podmínky.

   Proto se v Německu krátí důchody o 25%, aby bylo pro tyto lidi. Proto jsou mladé matky samoživitelky odsuzovány, těžko shání sociální bydlení a jen těžko dosáhnou na sociální podporu. Proto se domácímu obyvatelstvu nedoporučuje mít děti, které jsou označovány za ekologickou zátěž. Všechno to jde do peněz a zbyde málo na africké muslimy.

   A taky proto se o demonstrantech ve francouzských městech a v Chemnitzi mluví jako o nacistech, špíně, flákačích, neschopné lůze a v poslední době i o teroristech. Zatímco o allah-akbaristech najíždějících auty do davu lidí, mluví jako o nešťastných utlačovaných jedincích, kteří neměli ve svém zoufalství jinou volbu. Nikdo nezkoumá, proč si tito "nešťastníci" vybírali třeba vánoční trhy, kam muslimové moc nechodí.

   Takže se nemůžeme divit, když policajt přetáhne po zádech pendrekem prvňáčka za to, že šlápnul v parku na trávník, ale bandu černých, co v tomže parku brutálně útočí na ženy a demoluje zařízení, nechá tak. Nejhorší na tom ale není to, že to ten policajt dělá, ale to, že si myslí, že koná správně.

   Smazat
  2. Anonymní 17. března 2019 10:48

   "Proto se v Německu krátí důchody o 25%, aby bylo pro tyto lidi. Proto jsou mladé matky samoživitelky odsuzovány, těžko shání sociální bydlení a jen těžko dosáhnou na sociální podporu."???

   Kéž by jste měl pravdu, zaplatí to jejich východní "protektorát" s jejich levnou mzdou a předraženým třetiřadým zbožím, tzn. MY !

   Vy neznáte ge®mánskou "vynalézavost", Adolf jim to pouze načrtl, ONI to u nás uskutečňují, zatím po dobrém, pochopitelně přiživuje se vždy kolaburující Praha a Brno?

   Smazat
 4. Vidět českou policii na ulici či na cestě je opravdu vzácný okamžik. Vidět cikány dělat "bordel" je normální a policie není k sehnání. Nyní jsem se dozvěděl, že čmuchá na internetu. Nechte je doma a plaťte je a ušetříte. A to jsme 6 stát s nejnižší kriminalitou, chtěl bych vidět "ráj na světě USA" ?

  OdpovědětSmazat
 5. No jo no, ta inspirace "Rajchem" je zcela zřetelná, stejně jako to, že hlavním sdělením bylo to, že máme držet hubu a krok, jinak si na nás mohou došlápnout, protože na to prostředky a lidi mají. Jen využili situce, při které to mohli zabalit do "morální" fangle a výhružku zveřejnit. Dnes je to "schvalování atentátu", zítra to může být "neschvalování NATO, EU, války v Afghanistánu, vedení válek v rozporu skonvencemi a pozitří už jen to, že si dovolíme vyjádřit jakýkoli názor. Internet byl plný zcela nemravné podporyvraždění na Ukrajině (Oděsa ....), lidé odmítající nenávidět jiný národ jsou zcela veřejně označováni za "rusofilní prasata" .... - divná doba, nezávidím mladým, prožijou si nejspíše svá padesátá léta, nebo chcete-li svůj Mccarthismus, své výbory pro neamerickou, neevropskou, nenatovskou, neproválečnou .... činnost. Co na to Karel Kryl? "Demokracie panuje od Aše po Humenné
  Samet i něha v pánu je a zuby vylomenné
  Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
  Zaujímáme postoje, místo, abychom stáli"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:02, neschvalování NATO bude trestné v předvečer utoku na Rusko. Ti zjistíme taky podle toho, že se už delší dobu nedostaneme na naše oblíbené stránky, zvlášť na ty ruské a některé anglické. Dnes se zatím o tomto spolku vyjadřuje lehce pohrdavě i Trump. Nechceme platit výpalné.

   Karel jako vždy výstižný. Mám dojem, že nástup islamizace nepředpokládal ani on. Moc by mě zajímalo, co by na situaci říkal dnes.

   Smazat
  2. Od Karla Kryla bych připomněl ještě "Mešitu"!

   Smazat
 6. Atentát v Christchurch nebyl nic jiného, než zbabělý terorismus na nevinných. Jeho schvalování, dokazuje pouze vaši stupiditu a fanatismus. Je to to stejné, jako když by někdo schaloval mašíny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O nepřijatelnosti takového aktu jistě rozumný nepochybuje a neschaluje jeho provedení. Vy jste neporozuměl problému - problém jsou výhružky ministra vnitra a policejního prezidenta občanům demokratického právního státu.

   Že neřešili tuhle obludu, která ze své pozice v podstatě podobné jednání schvalovala. Cituji z článku:
   Český diplomat, komisař vlády pro energetiku, Václav Bartuška, řekl, že upálení lidí v Oděse bylo správné, jelikož díky tomu se zabránilo válce v regionu.

   Řekl:
   "Na druhou stranu jsme velmi podrobně sledovali model, který byl použit na východě Ukrajiny, v Doněcku, Luhansku a v dalších městech. Šlo to jakoby přes kopírák a popírá to teorii o lidovém povstání. Skupina civilistů obsadí budovy administrativy, muži, ženy, děti. Do dvou dnů se tam začínají nosit zbraně, ženy a děti odcházejí, zůstávají ozbrojenci. Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé."
   (Bartuška v rozhovoru pro Neovlivni.cz.)
   http://www.novarepublika.cz/2015/04/moralni-zruda-ceske-diplomacie-18.html

   Smazat
  2. 8:33, no vidíte, schvalovat vraždění Rusů je povoleno, dokonce i vyzývat k zabíjení. A kdoví, možná se v brzku nebudou trestat ani případné loupežné vraždy, pokud budou oběťmi Rusové. Ale to není nic nového. Nedávno jsme pronásledovali Židy.

   Smazat
  3. Karpi, a kdo tady schvaluje atentáty? Začínáte střílet ještě v kasárnách, přitom fronta daleko. Měl byste si přečíst článek, jednotlivé komentáře a porozumět tomu. Pak se vyjadřujte.

   Smazat
  4. Sluíčkář a přemýšlet? To byste po něm chtěl trochu moc. Jemu stačí, co mu sdělí ti správní lidé v ČT.

   Smazat
  5. Christ church se překládá z angličtiny jako Kristova církev/chrám. Zatím tam nějaký amatérský šašek s balkánskou písničkou pobíhal nesmyslně s flintama po mešitě a střílel PO PŘÍSLUŠNÍCÍCH UMMY.

   Jako běloch je na Novém Zélandu přistěhovalcem, nebo jejich potomkem... zajímalo by mě, v které části/kterých částech Starého dobrého světa má kořeny. Pro každého psychiatra musí být velmi zajímavým objektem, zajímavou výzvou. Balkán byl několik staletí okupován Osmany...

   Smazat
 7. Policie plní funkci výběrčích. Pro s takpvou slávou budují neoznačenou jízdu našlapanou technikou pro měření rychlosti. Oni nechtějí být viděni. Plíží se po silnicích a plení peněženky. Je to byznys, investované prostředky se rychle vrátí. Naše prostředky. My si platíme dráby z našich daní.ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, i Měpol koná v poslední době jako zběsilá. Číhají za každým rohem, zda nezastavíte někde, kde to není dovolené- ano, jsou doplňkové tabulky, říkající, že je dovolené parkování jen na označených místech normální městské komunikace. Tedy nejsou označena místa, kde je to zakázané zákazem stání,či zastavení. Před volbami tu bylo heslo "Město přátelské ke svým obyvatelům". Jaksi se ta nabídka kamsi vytratila, poté, co pánové v oblecích usedli na svá dobře placená místa. Jako vždy. Tentokrát vlk excelentní! Q.

   Smazat
 8. Neblbněte, je to úniková hra. Návrat v čase, můžete si hrát na odbojáře a zadarmo. Štrougal nebo Obzina by to pro vás neudělal, jenom toho adrenalinu, jsem nenávistnej, jsou na příjmu, neklepou mi na dveře a pod..

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. @ pavel 17. března 2019 9:35

   propána to je JEHO puška. v 6:43 ji tam sám odhodil... Nepřišel jste sem z aronetu? Vypuštěním takového videa mezi lidi s vašimi kognitivními schpnostmi bych asi taky chvíli zvažoval...

   Smazat
  2. pavle 17. března 2019 9:35

   Tvůj odkaz je u mne zablokován VELKÝM BRATREM! Jak po příletu z řiti U$A nařídil Andrej Bavič (StB had svlékl kůži CIA). Hamánek s tím Wachtmeisterem se předvedli, opět o důvod více, proč ANO a ČSSD, již nikdy nevolit! VLK výborný článek, díky pozorné Ka®kuli!

   F.VRÁBELo šmíráku ČEST!

   Smazat
 10. Ano, teď budou soudit vraha, ale kdo odsoudí politiky, kteří nám to sem pořád ,,pumpují" ? Odpovím si sám. My! Ano tyto politiky musíme odsoudit my. První předpoklad k tomu je, je rozeznat. Jsou to totiž na první pohled slušní lidé, krásně se vyjadřující, zalezlí ve svých vládách, zastupitelstvech, parlamentech, komisích, Bruselech atd. A ještě mají tu drzost, žádat nás o voličské hlasy. Je třeba o nich vědět a to nejen ve dnech voleb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte velikou pravdu, nikdo za nás a pro nás nic neudělá. Jak říká oblíbený V. V. Pjakin "záchrana tonoucích je v rukou tonoucích". Hej hou. Rudý dědeček.

   Smazat
 11. Charlie Hebdo venovalo po trgedii ruskeho letadla na Sinaji cele sve cislo veselym karikaturam padajicich ruskych deti .Za schvalovani terorismu a delani si srandy z mrtvych zadny z tech Je suis Charlie Hebdo ani nemekl.

  OdpovědětSmazat
 12. Proč ten zbabělý Hamáček veřejně neodsoudil a hlavně neposlal policii na vládního zmocněnce pro energetickou bezpečnost Václava Bartušku,který schvaloval upálení lidí v Oděse slovy:"Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid." Nic se mu nestalo a pokud se nemýlím, tak se válí v křesle vládního zmocněnce dodnes.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a ten fašistický kretén dokonce má trafiku vládního zmocněnce pro energetickou bezpečnost !

   Smazat
 13. Žádné teroristické činy nejsou jen "náhodné" činy nějakých fanatiků. I k tomu fanatismu je někdo systematicky dovedl. Sociální procesy ve společnosti neprobíhají jen tak, náhodou. A pokud to není náhoda, tak je někdo řídí ! A řídí je s nějakým cílem ! Kdo řídí v každé době společnost ? SYSTÉM !!!! Dnes se zdá, že všude vládne liberální kapitalistický systém. Ale to je jen vývěska, současné označení, pod kterým permanentně vládne v zákulisí otrokářský,
  tlupo-elitářský systém zákulisních loutkářů, kteří tento systém zavedli a nazvali "zastupitelskou demokracií".
  Ta se v nové době masově začala prosazovat po Francouzské revoluci 1789. Ve většině zemí světa
  po většinu času od té doby tedy "volíme - jak voli" ! A žádné volby nikdy nic k lepšímu pro většinu nezlepšily. U nás po sametovém podvodu už 30 let volíme (jak voli) ! Vystřídalo se v parlamentu a ve vládě mraky stran (=mafií a zločineckých korporací). A vše je stále horší a horší ! Jak je to možné ? Protože žádné volby nemění podstatu a tou je SYSTÉM : otrokářský tlupo-elitářský ! Mění se jen loutky=paraziti, kteří za udržování SYSTÉMU u moci dostávají podíl na moci a prachy. Takže tzv. zastupitelská demokracie je podvod od samého počátku. Ve skutečnosti vše, většinou bezstrukturně aniž bychom to viděli, řídí SYSTÉM ! A ten je stále
  stejný. Stále otrokářský ikdyž změnil formu okovů. Už nemáme na rukou železné náramky. Ale
  okovy peněz a dluhů z nás udělaly ještě větší otroky. A pro majitele SYSTÉMU je nás už moc. Jadernou válku SYSTÉM spustit nemůže - to by i jeho vlastníci zdechnuli. A tak vymyslel pomalou postupnou genocidu. A genocidních nástrojů používá plno. Drogy, chlast, sexuální zvrácenosti, jedovaté potraviny a léky, nemoci, multi-kulti atd. Ale protože to jde pomalu, tak je to třeba urychlit. Aby se lidé zabíjeli sami. A tak se vymyslí "světový terorismus". A náboženské a rasové války urychlí genocidu přemnožené populace. Kdo to nevidí, je slepý nebo blbý. Mnohdy oboje.

  Jka jsem řekl, světovou válku mezi velmocemi jako byly ty předcházejíci dvě, si už Globalisté nemohou dovolit.
  Protože by přerostla v jadernou a tu by tentokráte nepřežily ani zákulisní zločinné elity. Aby
  dosáhly svých zločinných cílů především snížení světové populace na jim dostačující tzv. Zlatou
  miliardu a dnes už možná i méně, rozjely genocidní scénář mnoha regionálních konfliktů a
  náboženských válek. Nejvíce se jim hodí konflikt mezi křesťanstvím a islámem. Proto spustili
  řízenou migraci islamistů do Evropy a organizují teroristické útoky tzv. náboženských fanatiků
  na občany. Začaly s útoky islamistů na bílé křesťany ale postupně to bude i naopak. Cíl je jasný : Aby se co nejvíce lidí vyzabíjelo mezi sebou klasickými zbraněmi. Nehrozí tak jaderná válka, ale cíle bude stejně dosaženo. Jedinou obranou obyvatel planety je likvidace tlupo-elitářského systému !!!!

  Když ale víme, že vším tím stojí SYSTÉM, tak je nutno tento zločinný systém odstranit ! A odstranit se všemi jeho samozvanými elitami viditelnými i zákulisními ! Se všemi jeho protagonisty, podporovateli, slouhy a slouhy slouhů. Volby nic neřeší - ony jsou jen součástí systému a proto ho nemohou změnit ! Chce to jiný, nový SYSTÉM ! Systém bez zločinných a parazitních elit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na netu se objevují články (i v zahraničí), že se jedná o false-flag akci - viz třeba: https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/

   Smazat
  2. Cílem elit není žádný Kalergiho plán (multikulturalizmus), to je jenom kamufláž. Skutečným cílem je to, aby se lidé dole (krátce "dolňáci") vymlátili mezi sebou s co možná nejmenšími náklady pro elitu. Dříve byla cílem elity "zlatá miliarda", ale protože se dolňáci mezitím postarali růstem porodnosti o značný úbytek celosvětových zdrojů, tak elita zredukovala cíl na půlmiliardu. Někde jsem zaregistroval informaci, že snad ve Washingtonu je ta půlmiliarda vytesána do kamene. A tam se přece jezdí klaněn ti zasvěcení státníci z celého světa.

   Smazat
  3. ..v Georgii:

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Georgijsk%C3%A9_poradn%C3%AD_kameny


   ...ale tak, jak je to tam napsáno, to smysl dává: "Udržujte počet lidí pod hranicí 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou."

   Smazat
 14. Nejsou prý policisté, protože na ně nejsou peníze. Nejsou policisté na prevenci, nejsou policisté v ulicích, nejsou policisté v dopravě, nejsou policisté nikde. Když už se vám něco stane, tak přímo cítíte neochotu něco dělat a snažit se prosazovat zákon. Honit standardní kriminálníky (natož nějaké teroristy) v ulicích je poměrně náročné a výslednost minimální. Na druhou stranu, jestli policajty posadíte k hlasovým a datovým záznamům telekomunikačních společností, tak je výslednost pátrání 100% (nejenom Snowden by vám mohl vyprávět). Proto se nedivím, když skupinku holandských muslimů, kteří málem připravili o život pražského číšníka, pomohla na ruzyňském letišti zadržet na poslední chvíli obyčejná ženská a nikoliv česká policie (spíše jsem měl dojem, že je chtěla nechat pláchnout), i když na to měla výjimečně dost sil a prostředků. Proto se nedivím, když policie bude raději pronásledovat "schvalovatele" na sociálních, mobilních a internetových sítích, kde je úspěšné zadržení pachatele zaručeno a frčky jisté! Tam má každý pachatel svého policejního patrona a je snadno spojen s IP adresou, číslem mobilu a dokonce s aktuálním místem, kde může být zadržen. Prostě policie se nám přesunula z ulic do komunikačních systémů :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten správný prokádrovaný materiál byl už dávno do policie přijat, staré struktury, které nepochopily změnu situace, propuštěny. Proto se nemůžeme divit, že ten zbytek normálních policajtů rezignuje.

   V poslední době vidíme, že se prosazuje vysoká tolerance kriminality vůči dosud většinové populaci. Zločiny můžou páchat muslimové, katolíci, liberálové černí i bílí, ale jen tehdy, pokud jsou oběťmi bílí. Zvlášť ženy a děti, tehdy je násilí dokonce žádoucí.

   Bílé Evropanky jsou špína a póvl, to se přece učí v koránu. A děti nejsou do budoucna žádoucí vůbec, protože budou narušovat genetické složení budoucí arabsko-africke Evropy.

   Nikoho nevzrušuje násilí na starých lidech. Čím víc mrtvých, tím lépe. Mají majetek a pobírají důchod a tím míň zbyde na imigranty.

   Bohužel, většina to nechápe a je zombirovaná TV-bednou. Když se v bedně řekne, že Zeman je vrah neviňátek, budou tomu věřit. Slováci si jednu takovou průkopníci zvolili za presidenta, navzdory tomu, že mají bohaté zkušenosti s Kiskou.

   Smazat
 15. To je slabý odvar tvůrci NWO chtěli aby bylo za odmítání migrace 12 let. Dva největší podporovatelé islamizace v ČR hamáček a kraďousek už to mají za pár. Je třeba být opatrný než něco člověk napíše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vždyť EU už připravila speciální institucí na přidělování migrantů a jen co se uvolní přetlak v záchytných centrech, rozebíhá se další kolo jejich transportu z obvyklých portů.

   Sranda je v tom, že to není jediný krok, ale vlády budou muset vytvořit podmínky pro nově příchozí. Jak řekl kdysi jistý Iráčan v Česku na byt v paneláku: "Nemíním bydlet v nějakém kravíně".

   Stejně tak se budou muset sjednotit dávky s EU, a ty jsou na úrovni 1500.- EUR. Stejně tak se volá za zrušení minimální mzdy a tzv."liberalizace" trhu práce.

   Vláda se nedávno vyjádřila, že "bohaté hody" pro důchodce skončily, a že se musí připravit na utahování opasků. To samé bude platit pro sociálně slabší, pro invalidy apod.

   S tím ruka v ruce půjde romská populace, kterou samozřejmě nebude možné nechat jen tak, takže dávek v hodnotě 1500.- EUR se dočkají i oni. Vsadím se, že naši romští spoluobčané, i ti slušní, žijící svorně mezi námi, náhle v sobě objeví tu "pravou krev", jako kdysi naši slušní spoluobčané, co freneticky vítali Adolfa Hitlera.

   Nedávno jsem viděl jednu prognózu pro Česko, možná hoax, ale počítá se minimálně s 30% změnou ve skladbě obyvatelstva do roku 2040. Zřejmě právě v této souvislosti je masivní podpora LBGTI, která se samozřejmě bude týkat jen bílého obyvatelstva, (na muslimy nikdo špinavou buzerantskou prackou sahat nebude), a zároveň je masivní podpora eutanázie a neproplácení lékařské péče pro bílé obyvatelstvo nad 60 let.

   Není těžké uhodnout, co je cílem, a kdo to organizuje. Naprosto stejnou agendu mají Demokraté v USA a jejich hlavním patronem je rodina Rockefeller, plus spousta pijavic, co se na celém tom podniku přiživují. Kdo ovládne planetu v budoucnosti? Jedno je jisté. Velmi pravděpodobně se to neobejde bez války s Ruskem a možná i s Čínou, kam tihle sráči ještě nedosáhli.

   Smazat
  2. 11:30 Dobře jste to rozebral snad se ubráníme a nestihneme válku s RF+Čínou.

   Smazat
 16. 11:05 Cílem elit není žádný Kalergiho plán (multikulturalizmus), to je jenom kamufláž. Skutečným cílem je to, aby se lidé dole (krátce "dolňáci") vymlátili mezi sebou s co možná nejmenšími náklady pro elitu. Dříve byla cílem elity "zlatá miliarda", ale protože se dolňáci mezitím postarali růstem porodnosti o značný úbytek celosvětových zdrojů, tak elita zredukovala cíl na půlmiliardu. Někde jsem zaregistroval informaci, že snad ve Washingtonu je ta půlmiliarda vytesána do kamene. A tam se přece jezdí klaněn ti zasvěcení státníci z celého světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. i Babičok se tam jistě poklonil a položil svou kytičku :-)

   Smazat
  2. To by také vysvětlilo, tu dnešní nenávist západních elit k dnešnímu kapitalistickému Rusku. Dřívější socialismus tam elitám nevadil, protože jim nespotřebovával zdroje, ale dnešní kapitalistické Rusko vadí, nechce se dělit a drancuje zdroje, které si tam ta "zlatá půlmiliarda" chystala sama pro sebe, ve prospěch spotřeby nežádoucích miliard ve světě!

   Smazat
  3. 11:19, bohužel, jedná se právě o unifikaci populace po vzoru Latinské Ameriky. Nejlépe muslimského vyznání, tomu fandí členové Demokratické strany USA. Taková populace se velice dobře ovládá. Není svorná, přitom dokáže vyprodukovat dostatek vysoce inteligentních jedinců, kteří jsou poté pozváni do center a stanou se elitou. Tito jedinci ztrácí s původní komunitou jakykoliv kontakt, včetně kulturního i sociálního. Buduje se něco úplně nového a v tom je základ starého Kalergiho. Vždyť on to tak původně zamýšlel. Nízká svornost, nízká solidarita, žádné vazby, kromě těch elitních a vysoká pracovní zátěž. Tím, že se mezi produktivní obyvatelstvo vmíchá cizorodý živel, živený z nadprodukce "nových otroků" s nadstandardními právy, tím je požadavek splněn.

   V podstatě nic nového pod sluncem, tímto způsobem se problémy s rebely řešily už dávno v temné i známé minulosti. Jen dnes srvto neřeší ohněm a mečem, ale byrokratickými příkazy zhora, výchovou nových poslušných kádrů, kterým se pomůže do vysokých úřadů, mediální masáží a vyhrožováním. Ačkoliv ani tohle není originální, jelikož tuto "soft power" obvykle nahrazovala nová víra.

   Je tady ještě jedna věc, kterou budou muset noví feudálové vyřešit, a tím je JAZYK . Jazyk je jedním ze základních pojítek národa. Zbavte národ jazyka a přestane být národem. A právě u východní Evropy je ta nepříjemná věc, existence jazykové skupiny, kde jedním z jazyků, ruština, je jazyk satanův. Vůbec bych se nedivil, kdyby ruku v ruce nastoupila anti češtinářská masáž.

   Osobně znám lidi, jejichž vnuci žijí nedaleko nich, ale oni se s nimi nedomluví, protože vnuci mluví německy, anglicky nebo francouzsky. Česky sice jako tak rozumí, jenže nemluví. Good bye pane Palacký, Jungmanne, Nerudo, Masaryku..

   Smazat
  4. Skutečným cílem NENÍ žádné vymlácení lidí, ani míšení ras. Míšení ras je možná cíl v dlouhém horizontu. Ale hlavní cíle jsou jiné, klasické a jednoduché.

   - PRACHY - ještě větší okrádání států a lidí ve prospěch korporací, banksterů a bohatých
   - další rozdělení obyvatelstva za účelem znemožnit jeho obranu proti výše zmíněným sviním

   To druhé je asi jasné, páč poslední roky sílí protesty všude po Evropě. Dokonce se už provalilo veřejně, že mnohé velké korporace neplatí daně. Takže opět nastoupilo "rozděl a panuj". To je bohužel osvědčené heslo.

   PRACHY - když se sem přihrnou milióny lidí, kteří budou pobírat dávky, přirozeně se hodně zvýší spotřeba. Jinými slovy prachy z daní, které by měly jít do nemocnic, silnic, školství, policie nebo důchodů, půjdou na VYSOKÉ DÁVKY pro převážně nevzdělané a zaostalé migranty, kteří jsou snadno manipulovatelní a většinou se odmítají vzdělávat. Důležitá je kombinace vysokých dávek a poměrně snadné manipulovatelnosti reklamou atd. Pro ně v Africe byl luxus něco jako životní cíl, něco vysněného. Výsledek je ten, že jak dostanou peníze, rozhází je na nejnovější a nejdražší mobily, hadry, jídlo, luxus atd. Prachy, které měly sloužit všem na něco užitečného, se v podstatě "ukradou", dají se nelegálně dovezeným migrantům a ti je utratí a předají do kapes prodejcům, nejvíc velkým firmám. Obrovská špinavá zlodějina, možná jedna z největších v dějinách.

   Druhá výhoda je osobní korupční příjem neziskovkářů, presstitutů a politiků, kteří to odporují. Protože muslimská imigrace je dlouhodobě podporována Saúdskou Arábií, Katarem a spol. Tyto státy si platí politiky a neziskovkáře, staví mešity po Evropě. Bohužel na západě se vždy najde dost šmejdů, co klidně prodají vlastní rodinu a celý stát, pro svůj osobní prospěch.

   Tidehunter

   Smazat
  5. 15:09, no tak to se rozumí samo sebou, to nerozporuju. O tom se ani nemusí mluvit, zisk je pochopitelně dávným hybatelem a leitmotivem všeho dění. Nám se píš se jedná o to, aby byl rozeznatelný mechanismus.

   Smazat
 17. Výborně, Vlku. Celý život volils Socany, blahořečils EU. A teď jsi zděšen? Vždyť Ty jsi spolutvúrce této zrůdnosti! Díky Tobě tento marast mohl růst!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo Vlk, urputný to bojovník proti Babišovi a Zemanovi. I když je Vlk člověk inteligentní, přesto nedokáže vidět, co se děje v sousedním dvoře a proč. Nežto aby dohleděl za horizont.

   Svého času dělal dobrou info práci ohledně bojů na Donbase. A vzhledem na jeho možnosti, dost těžkou práci. Líbilo se mi to, i když jsem se velice rychle dostal i k jiným zdrojům, kde, jak jsem zjistil, skutečnost na Donbase byla, jako vždy, mnohem barevnější. Nicméně Girkinovy svodky interpretované Vlkem, měly dobrý ohlas, což byla potřeba a potěšilo mě to.

   Starej Vlk, zdá se mi, je tak trochu zmítán emocemi. Ale každej jsme nějakej. I wish him long life.

   Smazat
 18. Já bych šla ještě dál. Já mám dokonce podezření, že k tomu atentátu na muslimy nedošlo náhodou, že jsou za tím vysocí hráči a je to přesně načasované před volbami do EU. Pro všechny tyto lidi jsou tyto odporné akce jen "nutné vedlejší ztráty" při jejich postupu k vytčenému cíli, ať už to jsou vyprovokované zbytečné a krvavé války nebo ojedinělé teroristické útoky, při kterých taktéž umírají nevinní a náhodní.. Vodí si nás tady jako figurky po šachovnici. Ale Hamáček a spol., no to je ostuda ostudy. J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/

   Smazat
  2. 11:37, video je silně neostré, přesto nějaká ta krev vidět byla, zvlášť, když se vrátil. Také bylo jasně vidět, jak odlétají nábojnice. Ale taky mi to připadalo, jako kdyby se tam zabíjelo ještě předtím, než byla natočena tahle sekvence (hromady mrtvých v rohu). Budova byla v přízemí, v takových okamžicích se často skáče z oken. Zvláštní byl okamžik střelby přez čelní sklo, které se narozdíl od bočního nevysypalo. Vzhledem na nízké rozlišení, není vidět, jestli tam vůbec bylo anebo ne.

   Ale záběr se ženou, co se zraněná vyplazila na ulici a volala o pomoc na projíždějící auta, vypadá sakra reálně, navzdory mizernému rozlišení.

   Ohledně zákazu publikovat video bych bral jako pietu k mrtvým, ne zatajování důkazů, co to je za blbost?

   Mám známého, který má příbuzné na NZ, uvidíme, co si o tom myslí oni. Jinak AENet už mnohokrát přinesl kontroverzní info, zjevně si koleduje o první aplikaci zákona o pochybnostech ohledně tohoto činu ;)

   Smazat
  3. 12:44!!
   Aeronet je mnohdy kontroverzní, mnohdy účelově podbarvený, ale je to první veb, který ve dnech 13.-15.3.2019 odstavili vnějším zásahem, a to je umístěn na germánských serverech. Inu internacionála dělňasů je v perdeli a internacionála židootrokářů funguje od pádu Bastily dodnes a nadále fungovat bude.
   DT a SS

   Smazat
 19. Schvaluji všechny zločiny NATO, ač jsem bytostně proti nim. Tyhle snad schvalovat lze..., nebo snad také ne? Teď se ukaž, Hamáčku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hamáček se neukáže. NATO přece žádné zločiny nedělá. To jen posiluje demokracii a dělá humanitní bombardování. Že při tom umře pár ženskejch s haranty, to je jen nutný, vedlejší a nepodstatný vedlejší produkt.
   Hamáček je úlisný zbabělý chudák, který konečně pošle ten spolek oranžových chudáků ke dnu. Už aby nastal den, kdy v televizi nebudu muset koukat na ty jejich kariéristické ksichty.

   Smazat
 20. Musíme ve všech ohledech dohnat vyspělý západ. A jelikož se ve vyspělém Německu občané již několik let bojí projevit svůj názor, pod pohrůžkou trestního stíhání, musíme ten vyspělý západ dohnat i v tomto ohledu. A nejen to. Jelikož jsou naše kolaborující elity vždy papežštější než papež, je nutno ve vyspělosti západ předhonit a vyhrát Evropský pohár ve skoku do Bruselské řiti. A proto maximus servilus Hamáček formuloval svůj výplod tak aby bylo tohoto cíle dosaženo. Tímto výrokem bylo oficiálně ukončeno období svobody slova a svobody projevu. A jelikož výše jmenované svobody jsou jedny ze základních atributů demokracie a jejich potlačování naopak projevem zvůle a arogance neomezené moci, můžeme nastávající období s klidem nazvat nástupem diktatury Bruselských hodnot jež jsou, zejména pro současné zparchantělé vedení sociální dmokracie, nepřekročitelným dogmatem v zájmu jejich mocenských pozic. Jak dloho bude trvat než tihle kolaboranti přijdou s nápadem zřídit pracovní převychovávací zařízení ministertva pravdy. A nad každým vstupem do PZMP se bude skvět umně zhotovený nápis " Práce osvobozuje " doplněný modrou vlaječkou s hvězdami. A co dál? Dalším krokem už bude jen neutralizace nepřevychovatelných a tím nepotřebných individuí pro Novou Evropu a nového Evropana. Vše ve jménu Bruselské dekadence. Orwell hadr. A tak jako za rajchu a komunistů i teď nastavují plachty ty samé vředy společnosti, které ve jménu vlastního prospěchu, cizích zájmů a cizí pravdy příkladně řádily proti vlastnímu národu a páchali na něm násilí.

  OdpovědětSmazat
 21. 15:09 Prachy nejsou cílem, cílem jsou suroviny pro přežití elit. K čemu by byly prachy natisknuté v hojném počtu (viz kvantitativní uvolnění) nebo skutečné peníze - zlato v trezorech, když si za ně nepořídíte ke svému přežití. Prachy jsou pouze směnný mezistupeň pro ovládnutí tenčících se zdrojů pro zlatou půlmiliardu (= elita + obslužný personál). A protože soběstačnou zemí na Zemi zůstalo asi jenom Rusko, bude hlavní směr úderu veden proti němu, i kdyby tam byl nejliberálnější kapitalizmus ze všech. Proto vadí nacistické bojůvky v západní Evropě, ale vůbec nevadí a naopak jsou pěstovány v sousedních zemích (Pobaltí a Ukrajina). Úder z jihu budou pro změnu pokrývat pro změnu muslimové. P.S.: ani s Čínou to není jednoznačné, jsou tam sice postavená, ale už dlouho zcela prázdná a neobydlená města pro desítky miliónů lidí, ale nemají tam energie a vodu, aby se tam dalo bydlet!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Pro osamělé lidi je vnitro požehnáním. Jeden den něco napíšete a druhý den vás navštíví PČR, aby narušila vaši samotu a to i v obcích, kde policajta dlouhá léta neviděli. Když to dobře dopadne tak získáte novej kvartýr i spolubydlící.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte čistou pravdu. Taky finanční úřad je podobným dobročinným spolkem, který na vás nezapomene a vždy vás vyhledá.

   Smazat
  2. 05:56 No a pak, že je kapitalismus nelidský.

   Smazat
 23. Kolik muslimů stíhá česká policie za nenávistné projevy a podporu terorismu?...muslimové už celá léta BOUŘLIVĚ A HLASITĚ oslavují na ulicích i na FB KAŽDÝ svůj teroristický útok na křesťany nebo "nevěřící"...To naší policii nevadí? Nenávistné projevy Alravího a dalších "imámů" v českých mešitách nejsou trestným činem, milá policie? Kniha plná nenávisti vůči nevěřícím "Základy tauhídu" byla českým soudem označena za nezávadnou...Kam jsme to došli v České republice?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč by to mělo vadit? Letos přece pastorova dcera prohlásila, že islám je neoddělitelnou součástí Německa a každý, každý kdo o tom pochybuje, bude považován za nepřítele Německa.

   Smazat
 24. Göring by řekl, že jsme pár minut od zapálení říšského sněmu. Tak bacha na sirky, nebo budem někde za ohradou oklepávat cihly. Ví o nás všechno.

  OdpovědětSmazat
 25. Tak to vypadá, že naše "demokracie" postoupila do vyššího levelu. Ona taková demokratická cenzůra a demokratické trestání obyvatelstva za projevený názor je holenku v naprostém pořádku, co mají lidi co kecat, že. Stejně jako za bolševíka. Demokraticky můžete jen souhlasit s předžvýkanými názory vybraných politiků demokraticky označených za ty správné a jedině přípustné. Ostatní se musí řešit tak trošku po Geblsovsku, Heidrichovsku a bolševicku už jen chybí cedulky na PC s lebkou. No pěkně to vedou ti naši "demokraté". Čím dál tím lépe! Zajímalo by mi kdyby byl teroristický čin v Rusku jestli by jej zase chválili a opěvovali jako po Beslanu, když říkali, že si tu vraždu dětí Rus vlastně zaslouží. Já myslel, že terorista je prostě terorista, ale kdepak. Neni terorista jako terorista. Někteří jsou nepochopení a flustrovaní inženýři a doktoři co nás přijeli obohatit. Hodně, hodně pokřivené vnímání světa nám předkládá tato tzv. "demokracie". Přímo příkladné je vyloučení Klause mladšího "demokraticky" z ODS. Fakt pěkná, taková ukázková demokracie. I Hus se před koncilem směl alespoň ukázat. Kam až to zase dospěje???

  OdpovědětSmazat
 26. No mně už přijde divný, že nějaký Australan si zajede na NZ vystřílet mešity. Proč zrovna tam? Možná mám málo informací, ale mně to prostě přijde jako účelovka. J.

  OdpovědětSmazat
 27. https://aeronet.cz/news/video-druhe-video-z-masakru-v-christchurch-odhaluje-krizoveho-herce-ktery-porusil-skript-a-predcasne-vstal-z-mrtvych-sef-volebni-kampane-hillary-clinton-prijel-tesne-pred-utokem-na-novy-zeland/

  OdpovědětSmazat
 28. ANO PŘESNĚ TAKTO MÁ VYPADAT ŘÁDNĚ 30x POZMĚNĚNÁ! SVOBODNÁ DISKUZE, JAK SI JI DLE MOZKOVEN PÁNŮ DVOŘÁKŮ A DAVIDŮ. UPRAVUJÍ K POHLEDU SVÉMU VLASTENCI? ANO, ALE VŠECH DOSTUPNÝCH PENĚZ, KTERÉ JEŠTĚ NEVLASTNÍ. DISKUZE JE STERILNÍ, UMĚLÁ PŘEUPRAVENÁ K HO.NU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jako třešnička na dortu bezobsažné hodnocení diskuse od nějakého sposťáčka (smazali tě, Pepku, Radosto?), velkými písmeny od malého člověka :-)

   Smazat
  2. 13:59, na FB by to zrušili účet, vole. Ty nevíš, že vulgarismy, napadání diskutujících a útoky na jiné národy, etnika a menšiny různého druhu je ze zákona zakázáno? Za to tě můžou i zavřít. Takže Dvořák tě vlastně chrání.

   Smazat
  3. Skutečností je, že lŽIDavid s lŽIDvořkem se už dávno ani nepokoušej předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené proti naší civilizaci a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  4. 9:04
   Ať ti to přeloží tvůj psychiatr, psychopate.
   https://i.pinimg.com/originals/e2/eb/c7/e2ebc7922db3bb69922c171bfe511df6.jpg

   Smazat
  5. Ty se spíš se nauč rusky, lejnere putlerýči, a možná pak k svýmu překvapení zjistíš, že program odulců z tzv. NR je de facto obsažen v tomto projevu - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   tedy s ohledem na ukrajinské reálie. A pro jeho naplnění také mnoho dělá! A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak tvůj guru lŽIDavid přiznal na nějaký tý panelákový diskusi, jeho příslušníkem by se v podstatě mohl stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! Stejně jako to, aby podlidé typu místních užgryndanců někdy vládli ... a ty myslíš, že tu budeš jak měsíček na hnoji zářit nad vším tím v mudnúru kágabáka až tuhle smrdutou zavšivenou kotlinu převezme Putler do svý protektorský správy? Leda hovno! Budeš spolu s dalším podobným odulým xindlem křepčit ožralej za bílýho dne v pochcanejch teplákách jako tihle tvý soudruzi tu! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   No to hrozí! Jen vol lŽIDavida a dočkáš se, pak už nic překládat potřebovat nebudeš, rudoblbe ...

   Smazat
 29. https://aeronet.cz/news/video-dalsi-unikle-video-z-christchurch-odhaluje-obrovske-spiknuti-novozelandske-vlady-policie-zacala-falsovat-dukazy-amaterske-video-zachytilo-zatceni-strelce-ale-na-celnim-skle-auta-nebyly-zadne/

  OdpovědětSmazat
 30. PŘIHLÁŠKA PRO EXPRESNÍ PASPORT ONLINE (WHATSAPP ... + 237681520744) VISA, LICENCE VODIČE, OBČANSTVÍ, KARTA EU / UK / US ID (thomasmilner42@gmail.com)
  Na platné dokumenty jsme garantovali expresní cestovní pas, občanství, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, diplomy, služby certifikátů titulů. turistické a obchodní Vízové ​​služby dostupné obyvatelům všech 50 států a všech národností po celém světě. Jsme jedineční výrobci autentických vysoce kvalitních pasů, skutečných skutečných datových center Registrovaných a neregistrovaných cestovních pasů a dalších dokumentů občanství. Můžu vám zaručit novou identitu od čistého nového pravého rodného listu, průkazu totožnosti, řidičského průkazu, pasů, karty sociálního zabezpečení s SSN, kreditními soubory a kreditními kartami, školními diplomy, školními tituly, to vše v úplně novém názvu vydaném a registrovaném ve vládním databázovém systému.
  ((email..thomasmilner42 @ gmail.com}}
  Používáme také vysoce kvalitní vybavení a materiály pro výrobu autentických a padělaných dokumentů.Všechny tajné funkce reálných pasů jsou pečlivě duplikovány pro naše registrované a neregistrované dokumenty. Jsme jedinečným výrobcem kvalitních falešných a reálných dokumentů. a neregistrované pasy, řidičské průkazy, průkazy totožnosti, známky, víza, školní diplomy a další produkty pro řadu zemí, jako jsou: USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království a po celém světě.
  pro více informací kontaktujte:

  Email------------thomasmilner42@gmail.com

  Whatsapp ---------- + 237681520744

  Podpora email------------thomasmilner42@gmail.com

  Nabízíme také vysoce kvalitní padělané bankovky pro následující měny;
  EUR ? Euro
  usa? Americký dolar
  GBP? Britská libra
  INR? Indická rupie
  AUD? Australský dolar
  CAD? Kanadský dolar
  AED? Emirati Dirham
  ZAR? Rand
  CHF? Švýcarský frank
  CNY? Čínský jüan Renminbi
  MYR? Malajský Ringgit
  THB? Thajský baht
  NB 100% spokojenost zákazníků

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.