Reklama

pondělí 29. dubna 2019

Čeští elfové se znovu přihlásili

Elfí uši i čepičku s rolničkami můžete zakoupit na internetu
Leo K. a vlkp
29.4. 2019 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Čeští elfové pro Seznam. Takto nazvaný článek však elfům moc dobrou reklamu neudělal. Začíná:
Lživé e-maily zaplavují schránky českých seniorů. A přibývá jich před evropskými volbami. Zprávy jsou proti unijní spolupráci, proti NATO a podporují ruské vidění světa. Často jsou i extremistické a se spoustou urážek vůči – jak sami říkají – pravdoláskařům. Tvrdí to lovci dezinformátorů, kteří si říkají čeští elfové a jejichž aktuální analýzu má Seznam exkluzivně k dispozici.


Domnívám se že jde o troufalé, ne-li nehorázné tvrzení. Že do schránek míří často nevyžádané emaily, není žádná novinka. Troufám si říct, že v mé schránce zakotví snad 1 – 2 do měsíce, ostatní skončí ve spamovém koši. Neříkejte nám seniorům – co máme celoživotní zkušenosti – co je lživé. Nejsme malé děti a dokážeme většinu lží odhalit sami. Co to znamená, že zprávy jsou proti unijní spolupráci? Za takto vágně určeným „provinění“ může být nesouhlas V4 s kvótami, stejně jako nesouhlas s novelou autorského práva. To jsou, podle vás, také fake news nebo dezinformace?(V čitelné verzi je ten blaf k vidění zde. Pozn.vlk)

Zeptal bych se a docela vážně trvám na odpovědi, co je na nesouhlasu s našim členstvím v NATO špatně.

Pokud vím, politická reprezentace se nás na názor neptala a obě komory parlamentu schválily přistoupení ČR do NATO během dubna 1998. Musím po pravdě přiznat, že americká administrativa verbální slib Gorbačovovi držela a povolila teprve v dubnu 1993, když se prezident Clinton ve Washingtonu poprvé osobně setkal s prezidenty Havlem, Walesou a Gönczem. Ti dokonale využili příležitosti a Clintonovi předestřeli plnou škálu důvodů, proč jejich země hodlají o alianční členství usilovat. Americkému prezidentovi vysvětlili, že střední Evropa se hodnotově a historicky cítí být součástí Západu, ale nachází se v politickém a bezpečnostním vakuu. Její demokratické systémy jsou křehké a potřebují západní podporu. Členství potvrdí nejen politickou reorientaci středoevropských zemí, ale i transformaci jejich politické a kulturní identity. Středoevropané sice nečelí bezprostřednímu ohrožení, ale jejich geopolitická neukotvenost může hrozby přivolat. Myslím, že 24. březen 1999, kdy NATO zahájilo nelegální jedenáctitýdenní leteckou operaci Spojenecká síla (Allied Force) proti Svazové republice Jugoslávie českými politiky otřáslo, takže vznikly evergreeny jak o „…bombardování, které sledovalo výhradně humanitární cíle…“ Ale vraťme se k elfům a jejich „zprávě“:

„Žádný televizní kanál Tian Wei neexistuje,“ pokračuje devítistránková elfí zpráva, když rozebírá jeden z 95 textů, který v březnu zachytila v síti řetězových e-mailů. Ten tvrdí, že údajný čínský kanál odvysílal rozhovor s předsedou Ligy arabských států, ve kterém Aboul Gheit například „doporučil západním činitelům zkušenost – na vlastní kůži si požádat o azyl v Dohze, Kataru či Saúdské Arábii. A oni by se probrali!, konstatoval předseda Arabské ligy Gheit. Z tohoto pohledu se jeví prakticky všichni arabští uprchlíci migrující do Evropy ekonomickými, protože v případě jejich skutečné nouze by mohli imigrovat i do zemí teritoriálně a kulturně bližších, které k pomoci nakonec i zavazuje jeden z pěti základních pilířů islámu.” Čeští elfové rozhovor dohledali. Nic z uvedeného v něm ale nenašli.

Hejno gramatických chyb nechávám bez povšimnutí (což je komické, protože mluvčí elfů Kartouz je prý původně češtinář – pozn. vlk), ty jdou na účet Seznamu. Co ale nechápu, je proč „elfové“ stále podceňují seniory. Jsem osmdesátiletý dědek, tedy podle obvyklých měřítek senior a všechno jsem dohledal a také našel.

Mohu tedy slovy prezidenta plným právem říct: „Jací elfové? Čučkaři to jsou.“
A každý z vás může sporný rozhovor dohledat také a zjistí, že šlo pouze o chybný překlad, protože bývalá americká korespondentka paní Tian Wei má nyní vlastní pořad „World Insight with Tian Wei“ v CGTN, což je zpravodajská televizní stanice státní společnosti China Central Television vysílající 24 hodin denně v anglickém jazyce. Program se skládá ze zpravodajství, publicistiky, komentářů a diskuzí. A program World Insight with Tian Wei (Pohled do světa s Tian Wei) je jeden z diskusních pořadů. Čili přeložil-li někdo World Insight with Tian Wei jako televizní kanál Tian Wei, jde sice o matoucí překlad, ale vůbec se tím nemění význam slov Aboula Gheita; ten zpochybňovaný rozhovor je zde.!!!!!!!!!!!!!

A podobný postup je čím dál častější. Textů přibývá, témata zůstávají. Dezinformace míří nejčastěji proti uprchlíkům, islámu, evropské politice a Evropské unii, domácí politice nebo neziskovým organizacím. Z osobností jsou to Václav Havel, Karel Schwarzenberg, Miroslav Kalousek, Tomáš Halík, Zdeněk Bakala, Zdeněk Svěrák nebo Emma Smetana.

„Dezinformace míří nejčastěji proti uprchlíkům…“
 Autorem článku je Zuzana Černá, vyslýchaným je Bohumil Kartous. Nevím komu z nich připsat slovo uprchlíci, ale chtěl by mi někdo z nich vysvětlit před čím prchají? Pokud to není před zákonem, tak použití slova uprchlíci místo správného a neutrálního slova migranti, zavání citovým vydíráním.

Nemluvě o takové drobnosti, že když EU na sílu rozhodla o přerozdělení asi 162 000 migrantů z Řecka a Itálie, nakonec jich VŠECHNY členské státy EU dohromady převzali jen asi 1/5 dohodnutého počtu a Donald Tusk konstatoval, že šlo o všechny osoby, které měly na zařazení do mechanismu nárok!!! Což znamená, čtyři z pěti uprchlíků byli ti co kritéria pro udělení azylu nenaplnili!

Ze stejného zdroje, ke stejnému problému je třeba ocitovat i Junckera:

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker v pátek před novináři upozornil, že počet přesunutých osob je nízký, představuje však přes 90 procent všech, kdo na relokaci měli nárok.

Opravdu jde při takovém negativním skóre mluvit o dezinformaci proti uprchlíkům?

Pokud je mi známo, politici se nejen na národní platformě, ale i na evropské, shodli, že efektivní cestou, která může omezit migraci na snesitelnou míru je pomoc potenciálním migrantům v jejich vlasti a ta pomoc se z největší části skládá z ochoty EU, otevřít se jejich zboží.

I bůh v Bibli věděl, že má li si člověk života vážit, musí ho odpracovat:

„…kvůli tobě nechť je země prokleta; po celý svůj život z ní budeš jíst v trápení. Vydá ti jenom trní a hloží a budeš jíst polní byliny. V potu své tváře budeš jíst chléb, dokud se nenavrátíš do země, z níž jsi byl vzat. Prach jsi a v prach se navrátíš.“

Krást migrujícím etnikům děti a převychovávat (Šojdrismus) známe i z naší, ne zase tak vzdálené historie. Leckteré z germanizovaných Lidických dětí se už nikdy nepodařilo dohledat.

To vážně chceme?

Označit jmenované osoby šmahem za OSOBNOSTI by si nedovolil ani nejznámější sedmilhář baron Münchhausen, kdyby ještě žil. Tedy pokud máme ještě trochu v úctě český jazyk a nepovažujeme za osobnost kdejakého lumpa.

Zajímavostí je, že to, co koluje v řetězových e-mailech, které si mezi sebou předávají z velké části senioři, kteří mnohdy nejsou aktivní na sociáních sítích, se pak právě ve skupinách s výše zmíněnými tématy objevuje. Největší taková facebooková skupina nese název “Fanklub Tomia Okamury” a má přes 16 tisíc členů. Elfové jmenují řadu politiků SPD a jejich asistentů, kteří sdílí dezinformace. A pro někoho možná překvapivě k nim přidávají i europoslance za KDU-ČSL Tomáše Zdechovského.

Zdechovský se pro Seznam ohradil: „Tvrzeni údajných elfů o tom, že jsem dezinformator považuji za lež a vyřizování účtů před volbami za to, že jsem se například zastal kardinála Duky, řidiče Sagana nebo Evy Michalakové. Opakovaně jsem nesouhlasil s jejich nálepkami některých politiků jako ruských trollů a vyvracel některé jejich nesmyslná tvrzení o pedofilii. Pravidelně jsem v kontaktu s bezpečnostními složkami naší republiky a dalších demokratických států a uvedené informace považuji za nesmyslné.“

Obsah se prolíná taky s tím, co publikuje dvacítka stálic mezi českými dezinformačními weby. Lží, a manipulací podle analýzy elfů přibývá před volbami do evropského parlamentu. Ty se uskuteční o posledním květnovém víkendu. Aktivní jsou proto i trollové – falešné profily na Twitteru a Facebooku, které často zaplavují diskuse a agresivně napadají jejich účastníky. Některé z nich, jako třeba Ing. Vítězslava Vackáře, CSc., elfové odhalili. Takové účty pak utichnou.


To mě zaujalo. Na facebooku jsem jeho účet nenašel, na LinkedIn také ne. Na Twitteru má 25 tweetů, ale ani jeden nemá charakter pomluvy nebo tak zvaného trollingu. Diskutoval s Lutonským, kriticky se stavěl k Taberymu, ale nic zvláštního. Co vás opravňuje tvrdit, že jde o trolla?

Kdo jsou Čeští elfové? Na svém Facebooku se popisují takto: Čeští elfové bojují v hybridní válce tam, kde se státu zatím bojovat příliš nechce. Dnes jich jsou desítky a vzájemně se neznají. Komunikují v šifrovaných zprávách a pod služebními čísly. Jsou mezi nimi studenti, lékaři, učitelé, hasiči, podnikatelé, umělci, řemeslníci, vědci, policisté, vojáci. Spojuje je odpor k rozdělování společnosti prostřednictvím manipulací. Chtějí ji proto chránit.

Text Zuzany Černé na Seznamu a pubescentní profilový obrázek na Facebooku (nechtěným vtipem vedle obrázku Masarykovy sochy) před nás staví řadu nezodpovězených otázek.

Kam se podělo volání disidentů z totalitního režimu po názorové pluralitě? Co se stalo, že různí polostátní propagandisté tvrdí, že o některých věcech se prostě diskutovat nemá, či snad dokonce nesmí. A když se tak stane, tak je diskutér vzápětí označen nálepkou „proruský troll.“ Co vás opravňuje k posilování vzmáhající se protiruské hysterii, když žádná hysterie nemůže vést k ničemu dobrému?

Kdo, u všech čertů, vytáhl na Boží světlo staré militaristické bolševické heslo: „Kdo nejde s námi, jde proti nám!“

Když tu názorovou pluralitu nevytváří mainstream, jak je možné, že se mluvčí „elfů,“ který se zároveň staví do role odborníka na vzdělávání, diví že ji lidé zdvihnou sami?

Jak je možné, že se slovně vyžaduje kritické myšlení a v praxi nekritická víra?

Paul Craig Roberts, republikán s řádem Čestné legie, píše článek „Where Is The Shame?“ (Kde je ta ostuda?) o skutečnosti, že když se nezvratně prokázaly zločiny amerických vojsk v Afghánistánu a Iráku, dále lži americké administrativy, které vedly k zahájení válek bez rozhodnutí RB OSN, zůstaly bez reakce Mezinárodního trestního soudu (International Criminal Court, dále jen ICC) protože George W.Bush, už 3.srpna 2002 podepsal zákon American Service members Protection Act of 2002, který umožňuje použití vojenských sil k osvobození amerických občanů zadržených soudem (odtud také přezdívka „zákon o invazi do Haagu“). Dále zapovídá jakoukoli spolupráci s ICC, zakazuje účast na mírových operacích OSN bez zajištěné imunity pro americký personál a umožňuje potrestat státy, které ke Statutu přistoupí odepřením vojenské pomoci (vyjma hlavních amerických spojenců). […]

V Bushově administrativě ho protlačil John R.Bolton, známý odpůrce OSN, smluv o omezení zbrojení a jiných projevů multilateralismu. Přijetí zákona odsoudil ve své rezoluci Evropský parlament se slovy: „[…] nový zákon je namířen proti zakládajícím smlouvám NATO a ZEU, které byly vystavěny na bezvýhradném partnerství a solidaritě mezi partnery v případě ozbrojeného útoku na jednu ze smluvních stran […].

A my nemáme podle „elfů“ právo pochybovat! O ničem pochybovat. Dokonce ani za situace, kdy této organizaci jednoznačně dominují ozbrojené síly USA, o její užitečnosti, když nás současně americká administrativa tlačí na zvýšení zbrojních výdajů (pokud možno nákupem amerických zbraní)? Kdy nás členství v této organizaci může zavléct do nechtěného konfliktu, jak je tomu ostatně již dnes v Afghánistánu? Kdy nás expediční charakter našich jednotek místo v obranné činnosti cvičí v dobyvačné válce?

Kolikrát už jsem napsal, že dějiny se opakují. Jednou jako tragédie, podruhé jako fraška. Po skončení 2. světové války začala ve většině uměleckých organizací pracovat tzv. očistná komise, která měla prověřit chování členů za okupace a těsně po ní. Původně se mělo jednat o interní záležitost jednotlivých uměleckých organizací: představa byla taková, že půjde o posouzení jednotlivých obviněných autorů, zda mohou být členy, případně šlo o přijetí nových členů.

Důkazem zvrhnutí celé akce je příklad Syndikátu spisovatelů, jehož spisy které se týkaly očisty a závěry, že se umělci nějak provinili, byly poskytnuty Zemské ústředně státní bezpečnosti. V žádosti je formulace, jež dokládá, že interní záležitosti spisovatelské organizace se stala věcí státních soudů. „Žádáme Vás tímto, abyste okamžitě předali veškeré spisy, týkající se očisty, jakož i provinění čsl. spisovatelů, Zemské ústřední státní bezpečnosti. Toto je za účelem zjištění výše přečinu, zda osoba obviněná má býti souzena okresním národním výborem o národní cti. Předložte veškeré spisy, jak Vámi již vyřízené, tak i v řízení se nacházející, jakož i osoby osvobozené i odsouzené ve zvláštním seznamu uveďte.“

Umělec již nebyl vlastníkem svojí existence, jeho umělecký život a nejen ten byl vlastnictvím instituce, strany, státu. Na základě očistných akcí Syndikátů byly odsouzeny i některé časopisy „jakožto národní a státní zájem poškozující a tedy se ctí českého umělce neslučitelné.“

Bohumil Kartous se vžil do role „elfa,“ který soudí a rozhoduje v nové dnešní očistné komisi. Mě to připadá jako třetiřadá fraška, jak si bere, s nadutou sebejistotou, do ruky práva, která mu nepřísluší.

Vlkův dodatek:


Přiznávám, že článek ohledně elfí zprávy za březen 2019 jsem chtěl původně sepsat sám. Mám sesbíraný materiál a šlo jen o to sednout a napsat. Pan Leo byl rychlejší. A rovnou říkám, že i dokonalejší. Protože já bych nebyl dohledával ten čínský kanál. Ke své i vaší škodě bych šel po jiných věcech, kde bych také chytil Kartouze a jeho fízlovskou tlupu se staženými kalhotami. Ale to, jak ho s „neexistujícím televizním kanálem“ dostal pan Leo je jedinečné. To bych nepřekonal.

Zkrátka kdo ví kolik lidí, v nejlepším věku s daleko lepším vybavením, nedokáže zjistit ani tolik, co 80-tiletý důchodce a šíří totální blud???!!!

Uznejte – to nemá chybu, zejména když prý smyslem jejich existence je boj proti trollům a fake news.

Já být Kartouzem a jakýmkoli členem jeho tlupy, cítil bych se nyní být veřejně ocejchován za blba. V tom lepším případě. V tom horším by kohokoli mohlo napadnout, že třeba vylustrovali totéž co pan Leo a vědomě lhali, jen aby měli příběh. Ale zůstaneme u té „lepší“ varianty“ – tedy nekompetentního blba.

Ostatně - Kartouz a tlupa mají s Kosou nehoráznou smůlu! Kdykoli vyjdou na veřejnost s něčím a tenhle blog to začne zkoumat, skončí to naprostou elfí blamáží. Před dnešním článkem se tak stalo začátkem ledna, kdy jsem reagoval sloupky

Lovci trollů a copy v mateřské školce

a

Listina základních práv a svobod a Kartous

na rozhovor, který Kartous dal ČRo Plus.

Vím, že tehdy mu oba texty byly doručeny a hrubě se mu nelíbily. Nabídl jsem mu možnost kontravyjádření na Kose nebo otevřenou výměnu názorů v Hodině vlka na Slobodném vysielači. Nereagoval. Doufám, že i tentokrát se najde někdo, kdo dnešní článek z klávesnice pana Lea doporučí samozvanému soudci jediné pravdy a jeho tlupě k pozornosti! Je ponižující být, při každém vystrčení nosu do veřejného prostoru, ofackován faktografií, sebranou z veřejně dostupných zdrojů dvěma hloupými děduly, kteří dohromady mají přes 150 roků….Tedy vzoroví zástupci skupiny senilních tupců, co jen bezmyšlenkovitě přeposílají vylhané sériové maily a nic neprověřují, nad ničím kriticky nepřemýšlejí!

Dovolím si promluvit i za pana Lea – Kartouzi, už se nemůžeme dočkat dalšího elfího výpotku a veřejného vystoupení! Tak snadné terče se objevují skutečně jen mimořádně řídce! Ovšem budeme mít drobný problém – oba budeme chtít ten terč najít jako první a okamžitě jej sestřelit. Ale jistě se nějak mezi sebou dohodneme.

- - -
24 komentářů :

 1. NATO bombardovalo Bělehrad a pozabíjelo velké množství nevinných lidí, ale podle pražské kavárny tato zpráva je dezinformace a je zavádějící, protože NATO jenom humanitárně pomáhá jak sprovodit nevinné lidi ze světa.

  OdpovědětSmazat
 2. U Moravce v neděli dne 28.04,2019 v poledne seděli politici a povídali si o dětských dluzích a jak je řešit. V tom vystupuje bývalý ministr spravedlnosti Pelikán a všem sděluje, že za skoro třicet let od roku 1989 dluhy které vznikly dětem a dnes je řeší exekutoři, že za to můžou komunisti. Dodal bych, že tím je problém dětských dluhů podle dnešní havlérky vyřešen. Do roku 1989 nikdo nebyl zadlužen, ani stát, ani občani a po roce 1989 k dnešnímu dni stát dluží 1 bilión a 700 miliard korun a občani jsou už zadlužení ke dvěma bilionům korun. Můžou za, ale komunisti a tím je to vyřešené. Jak snadné, že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pře nedávnem v ČT 24 od 22 hodin se řešil problém uprchlíků z Afriky. Vystoupila poslankyně za TOP 09 Lanšadlová a sdělila přítomným i divákům televize, že za příliv uprchlíků z Ásie a Afriky může Putin. Není co dodat jenom to jak snadno se řeší problém kdo za to může. Odbornici na slovo vzatí.

   Smazat
  2. Rád bych věděl, jak elfové přišli na to, že řetězove maily posílají senioři. To totiž není možné bez informaci od poskytovatelů mailovych služeb, nebo hacknuti jejich serveru, což je trestný cín.

   Smazat
  3. Nejhorší je, že jim ještě někdo věří.

   Smazat
  4. Ad 17:42. Když tu partu notorických lhářů posloucháte? Vždyť oni jsou za všechny ty lži,lži a zase jen lži tak dobře placeni - a i z vašich daní a povinného poplatku za splašky, které šíří čété!!! Aspoň vidíte k čemu je dobrá naše diktatura kapitálu!

   Smazat
  5. To že je dluh 1.7 bilionu by tak nevadilo, ale za tyto peníze nic nevzniklo. Jem zbohatlíci jezdí do práce v 10.30 a přijíždějí domů 13 hod. A pak se v hospodě a vypráví jak maká. Co dělá česká armáda v Afganistánu? Hájí zájmy jiných zbohatlíků a nepomáhá lidem, co tam žijí. Jsem důchodce a chci být za své názory potrestaný? Co je na tom špatně, že nepotřebují jet do Bílého domu a ani se na něj podívat? Mě zajímá kdo byl Jan Žižka, jak hraje hokej Sparta či mě roste mrkev na zahrádce. Ale "blba" ze sebe dělat nenechám. Mám rád lidi, kteří poctivě pracují jak na poli či v kanceláři. A žádný bůh mě k tomu nepomohl.
   Jožin z Bažin

   Smazat
 3. Odporná snaha prolhanejch idiotu přinesla své ovoce i ve volbě prezidenta, tak nestydaté žvásty vuči panu Drahošovi bych trestal minimálně kriminálem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, minimálně kriminálním. A maximálně? Jakým? Napiš, bude sranda! Dělej!

   Smazat
  2. A nebyl by rovnou lepší trest smrti? Apropó: můžete napsat o jaké nestydaté žvásty vůči panu Drahošovi se jednalo? Pokud si pamatuji tak mediální štvanici a pomluvám byl vystaven Miloš Zeman.

   Smazat
  3. "Panem Drahošem" ten dobrák 17:57 asi myslí to bezduché Želé, co si chvilku hrálo na politika a přitom vraždilo králíky?

   Smazat
  4. Vy vtiraku bezte uz do kelu s tim vyhrozovanim.Jste nechutny

   Smazat
  5. 17:57
   Až odpovíte panu Dvořákovi, tak nám řekněte, jak byste potrestal sám sebe za vaše opakované žvásty? :)

   Smazat
 4. Než o elfy bych se raději dověděl podrobnosti o "slibech" Babiše v USA.
  Předkládám véélmi zajímavý článek, ve kterém jsou odkazy na oficiální stránky jak NATO , tak USA. Výhodu k objektivnímu posouzení mají lidé ovládající angličtinu.

  Doufám že Babiš nás nepřivedl do situace, ve které se nyní nacházejí Slováci. Uvidíme, jak Pellegríni v USA dopadne. Ne nadarmo si Trumph tto dva "státníky" pozval.

  https://www.hlavnespravy.sk/je-nasa-okupacia-len-otazkou-casu-dlhodobe-plany-americanov-na-nasom-uzemi-odhalene/1740547

  OdpovědětSmazat
 5. Tak jsem zmaten. Pleduji za neutralitu našeho státu, jsem proti válkám, nemám rád, když se vraždí pro peníze, moc a i ze samolibosti lidé jiných národů, vyznání, pleti, když se vyhlašuji proti jiným národům a státům jen pro vlastní zisk a možnost si nakrást embarga, sankce, blokády, když silnější vydírají slabší, nemám rád porušování mezinárodního práva mocnějšími státy, porušování lidských práv vojenskými bloky. Jsem nešťastný z toho, že mne náš stát právě do takové lidské špíny zavlekl a proto chci neutralitu našeho státu, abychom jako národ jednou neskončili na trvalém pranýři, jako nacistické Německo! Co chybí státům, které jsou neutrální? Co chybí a v čem zaostává Finsko, Švédsko, Švýcarsko, Rakousko, Irsko za námi? V tom, že nejsou zabijáckými státy rozsévajícími nenávist mezi lidmi, státy, národy? O to jsou horší???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:27 Myslím si totéž.

   Smazat
  2. Pridavam se

   Smazat
  3. Tak jste oběti Putiunovské propagandy, to je přeci jasné.

   Smazat
  4. 18:27
   Souhlas, navíc mi moc vadí, že nějaký laciný chytrulín si myslí, že jsem blb.

   Smazat
 6. "Mili" nikym nevyhledavani elfove jsou na zalobu za obtezovani

  OdpovědětSmazat
 7. Zřejmě bude nutné zahájit obdobné aktivity, jako byla vyšetřování pro neamerickou činnost, váhám ovšem nad názvem, když bude zapotřebí sloučit neNATO, neEU, neUSA. Možná bude stačit vyřadit všechny pamětníky reálsocialismu, tedy starší šedesáti let a oprávnit všechny od dvanácti. Krom těch zadlužených. Pro jistotu. Pak už bude bezpečně stačit kontrola vší mezilidské komunikace. S tou už si poradí i umělá inteligence. Jak je vidět, s IQ ne víc, než 90.

  OdpovědětSmazat
 8. Na elfy je nejlepší ork s obouručním kladivem. I kdyby mě chtěli zaplatit tak bych je nevolil.

  OdpovědětSmazat
 9. předpokládám, že většina českýzch seniorů je dostatečně poučena svým životem, takže nepotřebuje rady anonymů, i kdyby si říkaly princezny se zlatou hvězdou na čele, spíše by měli elfové naslouchat jim

  OdpovědětSmazat
 10. Vždyť žijeme v pohádce, poskakují tu elfové a trolové, zlý čaroděj Hoax pomocí internetu zaklel princeznu Pravdomilu, která čeká na osvobození od veřejněprávního prince Pressana. Happy end, polibek a zazvoní zvonec. To se mi povedla blbost.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.