Reklama

úterý 30. dubna 2019

Dnes od 19.00 Ivan David na Svobodném rádiu


http://svobodne-radio.cz/30. 4. 2019

 

14 komentářů :

 1. Počet dětí je dán sociálním zabezpečením ve stáří. Tam kde není spolehnutí na důchod musí zastoupit rodina. Při vyšší úmrtnosti velký počet dětí. Za socialismu při spolupráci z rozvojovými krajinami se to již začalo demografický projevovat. Na místě je větší opatrnost při kritice emigrace lidí, kterým jsme v i my jako součást NATO, zničili životy.

  OdpovědětSmazat
 2. "Vážení přátelé, rodino Svobodného rádia!
  Naše republika čelí velmi vážnému nebezpečí puče. Snahou globálních i evropských mocenských struktur je převzít nad republikou moc násilným způsobem pomocí zaplacených profesionálních demonstrantů, ve velkém množství ze zahraničí a kolaborantů ukrytých v politických zrádcovských stranách. Důvodem je jediné, podepsat globální pakty, Istanbulskou úmluvu, Marákéš a podobné zničující smlouvy! Zaplacení demonstranti budou požadovat odstoupení vlády a posléze i prezidenta, čímž by převzali moc nad státem, tudíž i nad námi..."
  ===================
  Proboha, co to je zase za propagandistickou, zoufalou žumpu, tohle "svobodné rádio"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez do boudy a přestaň štěkat, jinak tě zbičuju.

   Smazat
  2. 20:33
   Bičuj si doma svoje parchanty, zmetku.

   Smazat
  3. To bude asi ta paranoia, o které hovoří p. doktor David.

   Smazat
  4. Proboha to vypadá zase na toho blba Blbostu, jenže se už radši nepodepíše. To svědčí o tom, že dostal strach, a to je velice dobře. Rudý dědeček

   Smazat
  5. 20:29 Tak to je naprostá pravda a havloidní uřvanci si kupovali deštníky v národních barvách a zpívali hymnu. Pakáž jedna kolaborantská zem by dali eu a zbytek migrantům. A naivně si myslí že na to lidi skočí. Naštěstí lidé v Čechách mají rozum a nepodpoří takové manýry.

   Smazat
 3. Super rádio. Čt a radiožurnál kolovrátek eu a usa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, na můj vkus je ta agitace až moc okatá. Ale jako nutnost vyvažovat propagandu režimních ohlupovadel hlavního proudu pro to mám pochopení.

   Smazat
 4. Odpovědi
  1. http://svobodne-radio.cz/2019-04-30-studio-beta-ivan-david-lidr-spd-v-eurovolbach/

   Smazat
 5. Zákazník přijde do obchodu a prodavač mu odmítne prodat zboží. Rozhodl vysoký český soud, že nově se zákony dodržovat nebudou, nyní si hoteliér bude vybírat, koho neubytuje??
  http://literarky.cz/domaci/28188-literarn-divadelni-pestelka-eskych-soud

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:09 Jó, s tím vybíráním to asi nebude tak jednoduché. Asi bude ubytovateli vysvětleno, že to bude platit případ, od případu...

   Smazat
 6. Pan David má zdravý pohled na svět. Držím mu pěsti, ať má, nejen v EU, štěstí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.