Reklama

sobota 6. dubna 2019

Drahý pane prezidente Trumpe, varování...

Raul Ilardi Meijer
7. 4. 2019 printfriendly
Neznám Váš osobní názor na p. Assange – možná máte za to, že asi trest zaslouží. Ale třebaže se Vás nechci dotknout, není Váš názor na tuto věc v tuto chvíli to nejdůležitější. Podstatné pro situaci Vaši i pro situaci Assange je to, že titíž lidé, kteří jdou po něm, jdou už tři roky též po Vás, a že po krachu aféry Watergate svůj dosavadní hon po obou z Vás ještě znásobí.


Past, která se na Vás připravuje, spočívá v následujícím: Jestliže připustíte, aby většinou anonymní činitelé Hlubokého státu položili své pracky na pana Assange, velmi je v jejich postavení posílíte – a posilování nepřátel zcela jistě nepatří ke způsobům, jak vyhrát bitvu.

A ještě něco: Julian Assange, Chelsea Manning a Edward Snowdon patří k nejlepším, nejbystřejším a nejstatečnějším lidem, které náš svět lidem nabízí. Takový druh lidí potřebujeme a potřebujeme je v míře nejvyšší. A je to ještě slabomyslnější, než je to ironické, že právě tyhle lidí dnes umlčujeme a vězníme.

Zaručuji Vám, že takto Ameriku znovu velkou neučiníme.

Překlad: Lubomír Man

18 komentářů :

 1. Tlumocniku prof. Mane !
  Nejvice prispevku, ktere jsou vzdy smazany, jsou pod vasimi clanky ! Takze vam nic nemohu napsat o osudu
  Juliana Assanage ! Cenzori vas ochudili !
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty debile nazory tveho chorobneho mozecku s maturitou 4 pomocne na Smichove te neopravnuji tady stale otravovat .Jiste mas ve sve dute palici dojem zes nesmirne chytry ale to je ten nejvetsi tvuj omyl parasite.Vychloubas se svou blbosti a utekem a ani nevis pred kym jsi utekl a snazis se slabomyslene nektere ctenare zde oslnovat vecmi o kterych nemaji paru a ty uz vubec ne jen blekotas stupidity den ze dne vetsi Proto ti prejeme at te slehne slak a bude konecne pokoj kdyz jiz Venca nema tu silu te vemeno zamaznout na trvalo .Tahni za svym zidovskym kontrorolem Skoumalem z zidonovin Erekc Israel kde ma svuj sloupek blbe

   Vymazat
  2. 3:06 Hovnere komoušíči, Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tak tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však brzy to bude povolený i u nás. Pak vás vy rudý šmejdi budem střílet na loveckej lístek:)

   Vymazat
 2. Assangne si jednoznačně zaslouží trest. Ukazovat lidem, jak demokratičtí hajzlové likvidují svět, je naprosto nezodpovědné!

  OdpovědětVymazat
 3. Čest jeho památce.

  OdpovědětVymazat
 4. Zruseni americke ambasady v Praze podporim s radosti!
  A podporim svobodu pro Assangeho !
  Assange je nejvetsi svetovy hrdina, odhalil spinu USA a jejich tajnych sluzeb! Tj. nazor muj a mych kamaradu valecnich veteranu!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětVymazat
 5. 8:05 nakrmím tě trolle: Nejsi schopen najít argument, nemáš nápad, postrádáš vtip, zbývá ti omšelá nadávka do komunistů, když s libovolným názorem nesouhlasíš a dokonce, ani náznakem s komunistickou ideologií nesouvisí. Chyba tě mazat, když hloupost skvěle reprezentuješ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Debil-trol smazán. Nemá tu co nadávat.

   Vymazat
 6. Assangne pomohl Trumpovi a on by měl pomoci jemu ale bohužel se to nestane.

  OdpovědětVymazat
 7. 9:46 jo, smazán, ale proč tam o vymazání není hláška? Existuje pro takové nefér počínání nějaké rozumné pravidlo? Smím li se zeptat? JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doplňuji, vaše záhadně mizící cenzůra, zde není poprvé. Mohuli se zeptat, proč jednou vymažete a šestrkát beze sopy vymizíte, děkuji za odpověď, či vymizení. Otázka je dosti drzá, že ano? P.K.

   Vymazat
  2. Proč se některé příspěvky mažou je napsáno v preambuli. Stačí číst. Pak nejsi překvapen.

   Vymazat
  3. 23:05 přispěvatelé 12:38 a 13:33 se neptají proč je příspěvek smazán, ale proč není, v mnoha případech, na místě smazaného příspěvku příslušná hláška o smazání, jak se sluší. Čtěte pozorně.

   Vymazat
  4. "Jak se sluší"??? ... Kde to máte v Gut-Jarkovském napsáno?

   Vymazat
  5. 10:26 "Jak se sluší" je mým názorem, který si ráčím dovolit. Aby byl přehled o vývoji diskuze i práci moderátora. Pokud vy nic takového nepostrádáte, je to vaše věc. Jen mi přijdete povrchní.

   Vymazat
 8. Nemám důvod ani chuť radit prezidentovi USA. Mám jiný problém, jsou to moji spoluobčané, např. 0:25 3:06 0:28, z nich mám pocit, že oblékli hnědé košile a zanedlouho zvolí kancléře Adolfa. Dle času zápisu trpí nespavostí, ale to není omluvou i v noci může člověk myslet. Pan Nick není můj spoluobčan (neblafuje-li), je problémem v jiné zemi. Jen tak mimochodem, zabalíte-li svůj názor do vulgarit, tak určitě nenaleznete pochopení u slušných občanů.

  OdpovědětVymazat
 9. Zde mate vysvetleni ! Ze sveta pise do Ameriky millliony lidi ! (Anglictina, spanestina je nejvice pouzivany
  jazyk.

  Z Ameriky do sveta pise tisice lidi , ale jazykove je to slozitejsi. Ceska Republika (Evropa) z Ameriky ma daleko mene prispevku nez ma Amerika z Evropy !

  Kdyz nekdo nekomu rekne drz hubu a nepis, tak to by musel nejdrive rici vsem Evropanum, aby nepsali k nam !

  Vy o tom nevite, ale nejvice pisou z Evropy do Ameriky Rusove ! Vasi snazivi kamaradi, na ktere stari opicaci v Cesku vzpominaji s horouci laskou.

  Nam to ale vubec, vubec nevadi ! My jsme verni Trumpove Americe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to se máš, Honolulu, čím vytahovat. Být věrný idiotovi s přehazovačkou, který bezdůvodně bombarduje, vyhrožuje, vypovídá bezpečnostní mlouvy, vydírá spojence, to je opravdu vizitka.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.