Reklama

.

.

čtvrtek 4. dubna 2019

EU a my

3. 4. 2019
16 komentářů :

 1. Vítačský xindl pexa si otvíral hubu na Okamuru:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pirat-se-rozkrikl-na-Okamuru-Vy-jste-s-odpustenim-nelidsky-hovado-576544

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pirátky a piráti jsou v křeči, odkopávají se a půjdou ke dnu. Potopí se sami.

   Leo

   Vymazat
  2. Ona si tam na něj otvírala i Konečná z KSČM, důvody hledala ze všech stran, ale důvod jenom jediný a to ten, že část voličů se jim prolíná a Okamura bere komunistům hlasy. Čili na tom se shodnou všechny strany - hlavně zničit Okamuru. Z toho mi vyplývá, že asi jako jediný nabízí skutečnou změnu a skutečný boj proti islamizaci Evropy a tudíž ho budu volit, byť jsem livicový volič. Ale tohle jde teď stranou, když jde potenciálně o život! A kdo tomu nevěří, ať se jede podívat třeba do Londýna. J.

   Vymazat
  3. 9:59 Správně pane též jsem bývalý volič KSČM ale liberální komunisty už nikdy je třeba volit SPD.

   Vymazat
  4. Při volbě se musí ovšem myslet na to, aby se strana dostala přes hranici 5 %. Není větším přáním tradičních eurohujerských tzv. "demokratických partaji" - a samozřejmě jim vládnoucí diktatury kapitálu, než partaje nadrolit - máme jich už pár set!!! Tedy rozděl a panuj - tedy nadrob věrným do žlabu nevěrné kapitálu!

   Vymazat
 2. Huuuu, ha, ha, ha, ha - Dvorak zase posral celou krasnou vymenu nazoru !
  V Jizni Africe jednou vpadl nosorozec do
  vesnickeho kostela !
  Ja si myslim, ze ten zivocich byl fotr Dvoraka !
  Vavro ! Dvorak smazal i tebe ! Zde vidis, ze ani politicka korektnost ti nepomuze !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 3. 22:43 - Mikulas Pexa
  je provincionalni krupan, ktery nikdy nebyl v zadne barbarske zemi !
  Jeho hloupost je vsak zavinena cenzurou !
  Cenzor ma na svedomi detinskou naivnost Mikulase Pexi !
  h.

  OdpovědětVymazat
 4. Hrnciri, ja si zde delal srandu z vasich 6 titulu !
  TO NIC NENI ! Halik ma 19 doktoratu a mimo to je i hrdina !
  On totiz jednou, zde na navsteve, vpadl do rajonu americkym carodejnicim z New Age a ony se rozutekly v panice !
  Od te doby se Halikovi nic nedari ! (Asi cetl spatne mapu !)
  h.

  OdpovědětVymazat
 5. Cenzori, vy privilegovane poloopice ! T.j. velka sranda, kdyz nedokazete postavit proti-argument a oduvodnujete vase chovani lzi a krivym narcenim.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 06:32 To by mě zajímalo, kdy tě naposledy očkovali.

   Vymazat
  2. 7:24 O to se nestarej, hovnere komoušíči! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tak tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však brzy to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný rudý xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Vymazat
 6. Světa znalý alias Honolulu, radši nám napište zase něco o důležitém rozhodnutí Trampa ať se máme na co těšit. Co Venezuela, už tam bez pomoci JUSEJ vychcípaly?

  OdpovědětVymazat
 7. 9:26 PRESIDENT TRUMP, je nejlepsi president od dob Ronalda Reagana a jeho politicky boj je giganticky a
  velmi zajimavy !

  Ja nemohu nic napsat , protoze ten vas narodni HEMEROID - CENZOR - vrtichvost Dvorak vsechno smaze !
  On vas udrzuje v nevedomosti zamerne !

  On nemaze pouze me, ale i uznavene osobnosti s dobrou mezinarodni reputaci - napr. on smazal i Dr. Honzaka 2x !

  Nedejte se odradit ! Nektere vase prispevky jsou velmi zajimave a na to, abych je prehodil do anglictiny potrebuji 2 minuty.

  3 z vasich prispevku vzbudily velky zajem u Americanu.
  Kdyz vam reknu, ktere to byly, tak ten vas HLUPAK cenzor bude sabotovat a pronasledovat autory, protoze touzi po uznani a nedokaze se s mirit s tim , ze on je nemehlo !
  On je bolacka na pr...li republiky.
  Vcera zde smazal asi 20 +/- prispevku.
  To co se deje v Cesku je nova doba TEMNA ! Nedejte se a delejte s tim neco !
  nick honolulu - I'am CONSCIOUS OBSERVER !

  OdpovědětVymazat
 8. Kam vede pitomá „vyváženost“

  Co má mladší Klaus společného s Brexitem?

  Václav Klaus mladší dosáhl svého. Již týden naše média opakují jeho jméno a dokola spekulují o tom, jak moc jeho vyloučení ODS poškodí. Samozřejmě platí úměra, že čím bulvárnější sdělovací prostředek, tím barvitější věštba, že ODS bez Klause mladšího skončí v propadlišti dějin.

  Důvod mediálního zájmu o mladého Klause je celkem jasný. Nikdy nenudí, vždy řekne nějakou nehoráznost a je zárukou přilákání pozornosti, alespoň té vulgárnější části publika. Je to takový politický bavič. Ačkoli se hlásí ke konzervativismu, miluje ho především publikum 4. cenové skupiny. Účast na akcích Svazu bojovníků za svobodu to jen potvrzuje.

  Populistickým politikům jako je Václav Klaus mladší ovšem dnes nahrává i jedna zásada, kterou pokládáme za výdobytek naší demokracie. Tou je nezpochybnitelný axióm vyváženosti, která je po médiích požadována.
  Vyváženost vypadá v praxi tak, že se k nějakému tématu pozve host, který dotyčnému problému celkem rozumí a argumentuje věcně. Proti němu je pozván zastánce extrémistických nebo často vyloženě ujetých názorů, které sice zastává marginální část populace, ale nikdo nemůže dotyčný sdělovací prostředek obvinit z nevyváženosti.

  Populisté a hlasatelé extrémismu navíc přinášejí zvláštní benefit, jejich jednoduše formulované provokace jsou zárukou zábavnosti pořadu. Zatímco zastánci racionálních řešení mluví komplikovaně, dlouze a nejednoznačně, hlasatelé extrémních názorů znají okamžitě příčinu a viníka, mluví stručně a v jednoduchých obrazných příměrech.

  Výsledkem je, že postoje, které v populaci zastává pár procent lidí, dostávají prostor, jakoby je zastávala minimálně polovina národa. Legitimizují se tak extrémistické názory, diváci a posluchači mají za chvíli dojem, že lživá tvrzení mají stejnou váhu jako ověřená fakta a že zastávat extrémistické názory je stejně normální, jako zastávat rozumné a uvážlivé postoje.
  Jak upozornila autorka knihy Demokracie a demagogie, pro politiky je demagogie jen nástroj, pro obyčejné lidi se z toho stává způsob myšlení.

  Politika ale není primárně zábava, ačkoli ji tak někteří politici i novináři čím dál více chápou. Abychom nebyli ke Klausovi mladšímu nespravedliví, své politické baviče mají i vyloženě vyspělé demokracie, i když třeba nesahají k takovým nechutnostem, jako přirovnávání parlamentu k židovským komisím nebo Macrona k Hitlerovi.

  Kupříkladu kolébka demokracie, Velká Británie, měla takového Nigela Farage nebo populárního konzervativce Borise Johnsona. Jejich vystupování bylo dlouho zábavné, dokud David Cameron nevypsal referendum o Brexitu a neumožnil tak, aby se z jejich řečnických cvičení stal způsob myšlení významné části veřejnosti.

  Výsledek úspěchu těchto britských politických bavičů dnes musí řešit celá Evropa, což můžeme sledovat doslova v přímém přenosu. Mělo by nás to před našimi politickými baviči varovat.


  Jan Vávra

  OdpovědětVymazat
 9. Čím to je, že "politické baviče", spíše "šašky", lze často najít mezi autory a příznivci webu "Přítomnost"? Zřejmě si to ještě zcela neuvědomují...

  http://www.pritomnost.cz/cz/politika/3737-kam-vede-pitoma-vyvazenost

  OdpovědětVymazat