Reklama

neděle 7. dubna 2019

Existuje NATO?

Plk. Ing. Jaroslav Štefec
Jaroslav Štefec
8. 4. 2019   (facebooková stránka autora)
Zásadní otázka pro všechny, kteří neustále debatují o NATO, ať už z něj chtějí vystoupit a označují ho za zločineckou organizaci, nebo ho považují nebo aspoň označují za "jedinou záruku naší bezpečnosti: Jste si jisti, že skutečně existuje něco jako skutečná "Notrh Atlantic Treaty Organization", neboli NATO?


Znám mnoho příběhů, v nichž se píše nebo mluví o čarodějnicích, vodnících, vílách, bludičkách ... Můžete je dokonce občas shlédnout na vlastní oči i ve veřejnoprávní ČT1. V pohádce. Ale ... kdo je kdy viděl na vlastní oči?

Stejné je to i se Severoatlantickou aliancí. Všichni o ní mluví, ať v kladném či záporném slova smyslu. Jedni ji velebí, druzí zatracují, hovoří se o ní v ČT1, v ČRo, ... ale kdo z těchto diskutérů se někdy setkal se skutečnou NATO, případně je schopen porozumět tomu, co NATO ve skutečnosti JE?

Odpověď je velmi jednoduchá: stejně jako v případě vodníků a dalších bájeslovných bytostí NIKDO! Protože NATO jako reálný objekt ve skutečnosti NEEXISTUJE! Je to obyčejná chiméra, nebo spíše kouřová clona, zakrývající realitu faktu, že pojem "NATO" je pouhým slovem bez obsahu, prázdnou skořápkou. Přeludem pro "hloupé masy", kryjícím obludný projekt ovládnutí druhy suverénních států východní Evropy, likvidace jejich vlastních ozbrojených sil a zahraniční politiky a jejich bezpodmínečného pořízení zahraničně-politickým zájmům USA a jejich vojenskoprůmyslového komplexu.

 Podle znění Severoatlantické smlouvy by totiž Aliance, aktuálně sdružující 29 zemí napříč třemi kontinenty, musela být největší mírovou a mírotvornou organizace na celém světě. A ... ? Realitu vidíme dnes a denně ve světě kolem nás. Také se nám vrací v rakvích z tzv. misí. Samozřejmě "mírových", jak jinak. Vždyť i to bombardování Srbska bylo jen "humanitární". Nebo ne?

A ještě jedna otázečka závěrem:

 Když to, do čeho jsme vstupovali, není skutečné NATO, resp. to reálně neexistuje, je ČR, v roce 1999 "vstoupená" do Aliance k obrovskému překvapení vlastní politické reprezentace, stále ještě členem? Nebo si na členství v něčem jako NATO naši politici, držení "pod krkem" kauzami jako "Čapí hnízdo" a další, ve skutečnosti jen hrají s cílem udržet občany v nevědomosti o reálném stavu? A pokud ano, kdo je "hybatelem" celého procesu?36 komentářů :

 1. Podstatnější, než jestli je NATO realita či chiméra, by mi přišly náměty, jak vytvořit armádu, schopnou bránit naše území. Bez vlastní bojeschopné armády, nemůžeme uvažovat o nějakém nabytí suverenity. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PAN ŠTEFEC PRÝ DOSTAL ZÁKAZ VYPRÁVĚT NÁM O ŠWAJC ARMY

   je to proto,že by se pak mohlo stát,že se NATO stane pro ČR zbytečným,kdyby jsme je napodobili a přestali bojovat za PRAHU kdekoli jinde než v naši domovině,kterté armáda chybi,což je ostuda jak mrakodrap.

   Smazat
  2. Vybudovat armádu schopnou bránit naše území a odradit případné útočníky od agrese? To jste měl na mysli?

   K tomu je nutný především masový souhlas obyvatelstva, že takovou armádu chtějí a že jsou ochotni pro ni něco udělat (sloužit v ní dobrovolně, procvičovat se pravidelně na úkor svého civilního života jako rezervy, zvýšit v prvních cca 10ti letech investice do armády - nákup techniky, žold, náhrady za ušlý zisk, výstavba zázemí, které idioti před tím rozprodali a rozkulačili atd. atd.)

   Tento všeobecný souhlas dneska není ani na obzoru. Média hlavního proudu včetně ČT, ČRo, ČTK, která motají lidem hlavy, jsou v rukou národních nepřítel a 5. kolony. Souhlas občanů se dostaví ve chvíli, kdy už bude pozdě!

   Leo

   Smazat
  3. 1:35
   Ani nejlepší názor nemůže stvořit to co naši debilní představitelé zničili a naustále ničí.
   Václav

   Smazat
  4. Nemůže obnovit nezodpovědnými zločinci zničené, ale může nastartovat nové, lepší...

   Leo

   Smazat
  5. Anonymní8. dubna 2019 7:31
   „Vybudovat armádu schopnou bránit naše území a odradit případné útočníky od agrese?“
   To je dobrá formulace. Její zavedení bude samozřejmě nějaká práce. Ale když nás nutí dávat do armády cca sto miliard, tak za to se dá pořídit dost. Neměli bychom pouze řešit, do které americké zbrojovky to nalijeme. Máme vlastní zbrojní tradice.
   Je třeba znovu zavést základní voj. službu. Chlapci povinně, dívky dobrovolně. Alespoň SPD (možná i jiné strany) má něco takového v programu, v délce trvání dvou měsíců. To nikoho nezabije, soukromý a profesní život mu to nezničí. Mladí se z výcviku vrátí v dobré fyzické kondici, s povědomím, co je to disciplína a k čemu je armáda dobrá. Dozví se tam, že svět není dětské hřiště, které hodný strýček (s trvale dobrou náladou) Juncker, opatruje. P.K.

   Smazat
  6. Anonymní8. dubna 2019 7:42
   Václave, vážím si Vašich názorů, ale život je změna, svět je pohyb a co bylo není. Je třeba pracovat na novém, nenechat se okrádat, atd. P.K.

   Smazat
  7. Rusko je nepřítelem civilizovaného světa - shodne se na tom i většina členů RB OSN. O ruské hybridní hrozbě a jejich pokusech ovlivnit všeobecné mínění Evropanů víme velmi dobře, ovlivňují volby po celém světě, míchají se regionálních politik a neštítí se ani diverzních akcí a invazí. A není v tom jen jejich politika. Jako národ jsou Rusové všeobecně nenávidění a obsazují nejvyšší příčky v anketách o neoblíbenosti národů. Není vůbec divu. Celý oficiální mediální proud a veřejnoprávní média jasně poukazují na to, že tito zabijáci vraždí pomocí chemických zbraní nejen v Sýrii, ale i po celé Evropě. V současnosti se prověřuje fakt, že jsou za epidemií spalniček a chřipky, které Evropu zasáhly. Shazují dopravní letadla, zbrojí jako šílení a vyhrožují jaderným úderem, kradou cizí území, neustále napadají své sousedy a válčí po celém světě. Několik válek v posledních 30ti letech rozpoutali i v Evropě. A to proto, že nic neumí, nemají peníze, umí jen válčit a loupit.

   Smazat
  8. pardon, špatný link!

   Smazat
  9. Anonymní8. dubna 2019 16:02
   A to 9/11 byla od nich taky pěkná sviňárna. P.K.

   Smazat
  10. JE TU VIDĚT ŘADA SPRÁVNÝCH NÁZORŮ,ŠTEFEC,LEO,PK A DALŠI

   ČSV společnost voličů se přidává svým Národnim plánem,který vzniká,kde v článku č.8.se zkoumá možnosdt udělat NATO pro ČR zbytečným.
   Vláda z toho má osypky,scovávaji se před občaby voliči,což je dobrá známka,že iniciativa občanů zabirá a stači vytrvale hledat sily prouskutečněni plánu občanů,.které nabývaji hezky zajimavých kontur.

   MEZI NĚ PATŘI NENÁPADNĚ CHTIT INFORMACE O ŠVÝCARSKÉ ARMÁDĚ.

   Ty dokonce dovedeme hledat v internetusami.Ne nadarmo nás chtěji náni zvoleni zastupitelé terorizovat cenzurou,citi ve vzduchu ztřelný prach,ale ne ten co chtěji oni.

   HzNR

   Smazat
  11. LEO a dalši,svými přispěvky potvrzujete,

   že internet dovede generovat prvni NOVÉ osobnosti,které začinaji přemýšlet o vizi budouci ČR,v situaci kdy v současné době nemá ČR aktivni opravdové intelektuály,kteři by to dovedli!
   Na to sadi OHLUPOVADLA tisk a tv,a pak i naši prý zastupitelé,kteři žádnými nejsou,ale jen hloupými převodovými pákami,vnucujici nám vadné zákony, aniž by jsme jako občané mohli jejich destruktivni činnost kontrolovat, jak se to nymi začalo žádat v článku č.2 Národniho plánu,který NESMI NIKDO VĚDĚT. Proto je na něho embargo tisku a tv,které se domnivaji,že maji monopol a mohou občanům dál krást hlasy a zmanipulovat je,aby takové volby nakonec vůbec neplatily!

   JAKO HRŮZOSTRAŠNÝ VZOR NÁM NAŠI ZASTUPITELÉ PŘEDHODILI PANE KLAUSE ML.
   Má celou dobu teď dnes tahat za sebou plakát

   TAK VYHODIME DO SRAČEK KAŽDÉHO,KDO BUDE KRITIZOVAT NAŠI VERCHUŠKU A BUDE PO NĚM VETA MIZEROVÉ!

   HzNR

   Smazat
  12. Vypadá to tak,že v čele verchušky stoji jen magoři jenostranně vzdělan,kteři znaji jen vertikálni přikazové vedeni a za nimi stojici kamarila je ještě blbějši než oni.
   Jestli to s takovou obsadou máme my občané vydržet je opravdu sporné.
   Kdoví jak dlouho budou odolávat ,než se jim občané začnou ze srdce chlamat a dělat z nich totálni blázny.

   Smazat
 2. President Trump v jednom , ze svych projevu rekl, ze NATO Amerika platit nebude a, ze NATO je Brontosaurus !
  Evropa to platit nechce a Amerika nebude !

  Americke zakladny ve svete pro bezpecnost v tamnich zemich bude must zaplatit hostitelska zeme.

  T.j. vyborne rozhodnuti ! Proc my bychom meli byt dojnou kravou for ruzna upistena podsvicta , ktera nas akorat kousaji a zasmradi nasi civilizaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Skvělé" rozhodnutí, které Velkohubý Blondýn Přehazovačka rychle změní. Proč?
   Málokdo bude dobrovolně platit okupantovi za okupaci své země.
   Honolulu, opět jsi napsal hloupost, ostatně skoro jako vždy. Své k svému, že.

   Smazat
 3. Pražská strojírna chce zpět milion za Fischerovo poradenství. Práci neodvedl, tvrdí. Nynější senátor, který byl v letech 2003 až 2010 českým velvyslancem ve Francii, měl přitom městské strojírenské firmě, která se zabývá výrobou tramvajových výhybek a dalšího materiálu souvisejícího s kolejovou dopravou, pomoci s rozvojem byznysu na francouzském trhu. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/prazske-strojirny-se-soudi-kvuli-poradenstvi-senator-fischer/r~a6fd84d257a311e9b38a0cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&redirected=1554689341

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu týpkovi senátorovi to podvodnictví kouká z očí že.

   Smazat
  2. Ale hlas má medový, že na to dostal voliče v Modřanech, Komořanech i v Radotíně a Chuchli. Stojí za ním peníze podobných hochštaplerů, jako je on sám. Vrána k vráně...
   Děkujeme Pražané!

   Smazat
  3. Coby velvyslanec ve Francii dělal zároveň lobistu a nechal si za neodvedenou práci zaplatit milion korun. Pochopil jsem dobře? To pak mají dobrý kšeft ti naši velvyslanci. Za propagaci našich zájmů (firem) v zahraničí si od těchto firem ještě nechají platit. A že nám to ministr zahraničí na rovinu neřekne?

   Smazat
 4. Vážení přátelé NR, doporučuji podívat se na dokument, který na Kino Svět, dne 7.4 2018 vysílaný v čase 17:35
  -18:30 ČÍNSKÁ VÁLKA nelekejte se názvu je poněkud zavádějící. Pouze nevím jak jej dohledat.
  V.V.
  Je to naprostý skvost na naší televizní sceně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tohle?

   https://filmpopular.cz/war/cinska-valka-na-obzoru

   Smazat
  2. 14:19
   Pravděpodobně ano. Děkuji.
   V.v.

   Smazat
 5. Pan Štefec má pravdu a navíc je statečný muž nato není žádný obraný pakt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruh Lenin pravil: I válku útočnou lze považovat za spravedlivou. Tím se NATO bezezbytku řídí!

   Smazat
 6. NATO je prostě jen kšeft.Neustale vytváří napětí, aby mohly předem určené zbrojovky vydělávat.Pokladat Rusko za nebezpečné jen kvůli Krymu,nemohou ani oni , protože kdyby to byl parametr,tak jsou dávno považováni za světového nepřítele.A ti Šamponi v generalskych uniformách by se také jinde neuživili  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko je nepřítelem civilizovaného světa - shodne se na tom i většina členů RB OSN. O ruské hybridní hrozbě a jejich pokusech ovlivnit všeobecné mínění Evropanů víme velmi dobře, ovlivňují volby po celém světě, míchají se regionálních politik a neštítí se ani diverzních akcí a invazí. A není v tom jen jejich politika. Jako národ jsou Rusové všeobecně nenávidění a obsazují nejvyšší příčky v anketách o neoblíbenosti národů. Není vůbec divu. Celý oficiální mediální proud a veřejnoprávní média jasně poukazují na to, že tito zabijáci vraždí pomocí chemických zbraní nejen v Sýrii, ale i po celé Evropě. V současnosti se prověřuje fakt, že jsou za epidemií spalniček a chřipky, které Evropu zasáhly. Shazují dopravní letadla, zbrojí jako šílení a vyhrožují jaderným úderem, kradou cizí území, neustále napadají své sousedy a válčí po celém světě. Několik válek v posledních 30ti letech rozpoutali i v Evropě. A to proto, že nic neumí, nemají peníze, umí jen válčit a loupit.

   Smazat
  2. My běžní civilisté z nich máme strach a chceme žít v klidu. Pro nás není největším nebezpečím nějaký chimerický ISIL anebo dokonce Islám či imigranti z Afriky, ale Rusko, jeho násilné obyvatelstvo. Jak se jim bránit? Diplomat Bartuška je doporučil zabíjet a zahrabávat vedle silnice. A to ani zdaleka není ten nejradikálnější názor, přečtěte si mínění na sociálních sítích a jinde. Já si narozdíl od pana Bartušky nemyslím, že bychom měli začít zabíjet Rusy kdekoliv na ně natrefíme, nikde jsem k tomu nevyzýval, ale jednou z možností obrany je tento agresivní stát navždy umlčet a to bez války nepůjde. Nejlépe formou masivního preventivního úderu. Shodně se mnou uvažuje většina generálů NATO.

   V 90.letech se běžně hovořilo o dekolonizaci Ruska, kterou podporovaly nejen významné think-tanky, ale především největší Evropan celé historie - Otto von Habsburg. Tohle je ta hlavní šance, porazit Putlera v boji a bez mrtvých to samozřejmě nepůjde, což se nazývá, pokud vím, "collateral damage". Ale dnes kdy máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení to problém není. Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 7. NATO je regulérní armáda USA s politickým krytím ostatních států, za účelem destabilizace světa a udržení hegemonie amerických fašistů.
  Čemu ještě na tom nerozumíte ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fašismus tam netřeba kvůli absenci většího množství stodardovských*) podlidí!


   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
  2. To 16:13 - když Obama a jiní prohlašují, že Amerika je výjimečná a všem, kdo nebudou poslouchat, je třeba zkroutit ruce - tak to je co ? Láska k bližnímu ??

   Smazat
  3. 17:36 Obama je jen loutka elit. Vždyť DEMOKRACIE je jen fikce! Lůza není schopná sebeřízení ani tehdy, když si do čela postaví jedince, kteří ale nepatří k sortě nadaných skutečnou Vůlí k moci (viz Spartakus, Wat Tyler, Thomas Zwingli, sedláci u Chlumce atd.)! Od toho tu přeci existuje od počátku dějin kasta pánů, která tuto vůli nepostrádá od Přírody! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." - https://www.flowee.cz/civilizace/5256-naplni-se-posledni-vzkaz-stephena-hawkinga-pry-nas-znici-superlide?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
 8. NATO je zárukou přežití diktatury kapitálu, Svět bez NATO by byl zárukou míru. Ale chtějí občané NATOvazalských zemí mír? Nemyslí si, že spolu s kapitálem na válkách a genbocidě jiných národů si také dobře nadělají paněz a bohatství. Asi takto je nutné chápat, proč občané zemí NATO si o M9R nedělají starosti, ba naopak je jnich dost, co fandí válkám. Někteří ovšem jen z marnivé představy, že se jich válka dotkne asi jako silvestrovská noc.
  Kultura zůstala na východ od EUatlantického souručenství a stěhuje se tam i civilizace. Západ degeneruje, vymírá, je nejen vyžilý, ale už i přežilý! A že jsme se zrovna my k takové civilizaci na pokraji zkázy museli připojit!!!

  OdpovědětSmazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 8. dubna 4:35.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. Leninu žel, NATO pořád existuje!

  Zde je důkaz čerstvý a nad jiné odporný: Šéf NATO, primitivní antikomunista a antiputinista Jens Stoltenberg, před pár dny NECHUTNĚ poplival čistý štít Velikého Ruska, přímo v tzv. kongresu USA:
  1. osvobození Krymu nazval „anexí“
  2. ruskou internetovou propagaci míru a spolupráce mezi národy nazval „kybernetickou agresí“
  3. pokus CIA a Mossadu otrávit Novičokem zrádného psa Skrpala svedl na Veliké Rusko
  4. atd. apod.

  A co udělali ti „slavní“ USáčtí kongresmani a kongresmanky?
  Místo házení vajec a chcíplých koček antiputinistovi Stoltenbergovi DĚSIVĚ aplaudovali, na vztek Trumpetovi s přehazovačkou.


  Prostě: NATO očividně nehodlá samo sebe rozpustit a vypustit.
  Takže, chceme-li:
  • osvobození naší vlasti od kapitalismu a demokracie
  • odsun všech menšin
  • znárodnění majetku buržoasie a národních zrádců
  • obnovení vedoucí úlohy Strany ve společnosti
  • opětovné připojení Slovenska k našemu ČESKÉMU státu
  • opětovné začlenění Československa do Velikého Ruska
  tak musíme z NATO (a EU) sami vystoupit.

  Ano, dokud bude Česko členem NATO a EU, tak nepřemožitelná Armáda Ruské federace k nám nevstoupí.
  Nevstoupí, i kdybychom Velikého Putina, BJJP, prosili NA KOLENOU o poskytnutí bratrské pomoci č. 2.


  Naštěstí nám vládnou naši národní Vůdcové Miloš a Babiš, tudíž vypsání referenda o našem vystoupení z NATO a EU je otázkou pár týdnů.
  Jakmile z NATO a EU vystoupíme, tak Velký Putin, BJJP, vydá příslušné rozkazy svým molodcům – a ti k nám přijdou včas, jak legendární vojska z dávných kronik.

  Ano, zakrátko po odchodu ČR z NATO a EU budeme házet květy šeříků na neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace, stejně jako je házeli naši soudruzi rodiče v roce 1968.
  Ach, to bude ale TAKOVÁ krása … Pak už budeme moci v klidu a pohodě umřít, s vědomím, že o naše děti se 100% postará naše Strana, že!!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 11. jen pár poznámek k NATO a tím i k naší republice.

  NATO prý má být obranná aliance jako obrana proti ruské agresi (?).

  V kolika zemích Zasahovalo NATO od roku 2003?
  V kolika zemích zasahovalo Rusko od roku 2003?

  V kolika zemích mají dnes jednotky NATO své základny a své vojáky?
  V kolika zemích mají dnes Rusové své základny a své vojáky ?

  Jsme suverenní a samostatný stát, jestliže od podpisu "Liabonské smlouvy" nám nařizuje nšjaká EU, jaký je třeba v NAŠEM STÁTĚ přijmout zákon. A za nesplnění tohoto "požadavku" na NÁŠ STÁT uvalí sankce a pokuty?
  Takových zákonů a právních norem (které je třeba uvést do praxe zákonem) je cca 56 procent ze všech přijatých zákonů !!! Byly nám vnuceny a nebo jsme je přijali dobrovolně?
  Jestli tak má vypadat suverenní a samostatný stát, to už je otázka a nejen pro lidi v tom státě, ale hlavně pro politiky, kteří "demokraticky" zvoleni vládnou jako zastupitelé lidu.

  OdpovědětSmazat
 12. Když sleduji vyloďování našich nepřátel v přístavech středozemních států, tak to vypadá, že NATO neeksistuje.
  …….k čemu nám je moderní bojová technika, když nepřítel má ve své výzbroji kameny, fekálie a je celkově primitivní.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.