Reklama

středa 3. dubna 2019

Fareed Zakaria žádá na CNN Trumpa o rozpoutání války s Ruskem

Paul Craig Roberts
3. 4. 2019    PaulCraigRoberts
Máme zde v cizině narozeného imbecila a rádoby novináře Fareeda Zakariu, požadujícího v CNN prezidenta Trumpa, aby ještě víc vyeskaloval napětí s Ruskem, a to mezi jinými i těmito slovy: „Trump není ochoten jít do konfrontace s Putinem ani v jediné otázce...stane se Venezuela oním bodem obratu, kterým prezident konečně ukončí svoji ústupčivost?“


Nabízí se tato otázka: Proč se v Americe narození Američané mají smiřit s tím, že člověk narozený v Indii naléhá na prezidenta Trumpa, aby zničil svět v nukleární válce? Máme přece dost vlastních a u nás narozených šílenců, kteří se snaží o totéž, např. tzv. experta na Rusko Michaela Falla, který se přece už roky nemůže Armageddonu dočkat. A jak se vůbec stalo, že tento druh stupidních , neinteligentních a nemorálních lidí má dnes hlavní slovo ve Washington Post, CNN, MS NBC a vůbec ve zbytku presstitutek?

Lidé si neuvědomují, že Russiagate dosáhla svého cíle už tím, že zabránila prezidentu Trumpovi normalizovat vztahy s Ruskem. A nyní zde navíc máme i idioty, jako je Zakaria, naznačující, že prezident Spojených států je zbabělec. A to proto, že neicinuje válku s Ruskem.

Novinář Caitlin Johnstone dává v tomto článku Zakariovi za vyučenou: https://caitlinjohnstone.com/2019/04/01/cnn-and-wapo-demand-that-trump-further-escalate-tensions-with-russia/

Překlad: Lubomír Man

39 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. No to jste tomu dal. Všeznalý Honolulu se snaží nás přesvědčit jak jsou Američani inteligentní a pracovitý

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi 5% američanů je úplně negramotných, jsou to většinou idioti, asi jako ty

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:44 kretén jako ty zbrojmí pas nikdy nedostane.Můžeš si střílet leda tak do kalhot.

   Smazat
  4. 18:47 Panečku, ty si se nám rozjel, putlerprde! To tvůj fýra asi včera sežral šoulet celý týhle svý bandě, ne? - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Ten musí mít ale prostřílený trenclíky!:-))))

   Smazat
 4. Nejste světa znalý, Honolulu, když se divíte, že v Prager Jerusalémě, hlavním městě Siočech, se o sionistech a jejich plánech mnoho nedozvíte. A to ještě, když Siočechy a jejich hlásná trouba ČT (mimo jiné) jsou pevnou součástí Sóróšsioevropy. To se raději ze světa znalého přejmenujte na "ťunťu světa".
  I jeden z bývalých předsedů vlády se jen jedenkrát blbě ukecnul o jednom z klanu a druhý den zkončil. Žádná škoda však toho debila nebyla. A tak už si dnes nehoní péro v Itálii na Berlusconiho mejdanech, ale jenom doma mezi těmi, co si nic z jeho éry nepamatují! Toto snad byla jediná pozitivní akce pražského Jerusalema. No nemusí zrovna pršet, když alespoň někdy kape!

  OdpovědětSmazat
 5. 23:15 - SVINAK CENZOR zase vsechno maze ! Tak zde vedte vase monology beze me - vy nevolnici !
  SVOBODNY NICK HONOLULU !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemaže všechno. Maže tebe, sprostý hlupáku!

   Smazat
  2. 8.23 s tim bys mel zajit k lekari.To je uz vazne.

   Smazat
  3. V čem jsi svobodný? Mozek ti systematicky vymývá pár megaboháčů, dokonce ti vsugerovali, že jsi svobodný, obyčejní amíci si nerozhodnou jestli chtějí či nechtějí třetí světovou, vám to naservírují jako hotovou věc jako vše ostatní, kde máš jakou svobodu troubo.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jste Honolulu chytřejší. Tak se ukažte. Vždyť u vás doma je to to samé a ještě ve větším. Praha je jen odvar. Jsem zvědav na Doníka, co se mu podaří. Globální banksteři jsou svoloč, brzda lidské tvořivosti a pokroku! Držím palce průmyslu a vědě oproti abstraktnímu pseudobohatství banksterů a jimi masově prováděné parazitní deindustrializaci, dekulturalizaci, debilizaci včetně globálního šmírování a omezování finanční svobody a finančních toků nebanksterských vrstev obyvatelstva elektronickým bankovním koncentrákem v rukách bank!

   Smazat
  2. Nuž s Venezuelov sa Vám to moc nedarí. Guaido zatiaľ neuspel aj napriek tomu že prevádza mohutné sabotážne akcie spolu s USa na el sieť. Ľudia ho tam začínajú nenávidieť stále viac.
   Mal si vidieť ako kopali o jeho auta ako ho Madurovi policajti museli chrániť.

   Smazat
 7. USA idú dolu vodou farmári po záplavách prišli o úrodu ešte budú prosiť Rusko aby im predalo obilie
  Neuvedomujú si takí šialenci že vojna proti rusku znamená koniec tejto civilizácie?

  OdpovědětSmazat
 8. 1:40 - Trumpovi uspechy a jeho popularita to ukazuji a dokazuji denne ! Globaliste a vse co nemate radi a co vas tizi , jsou v panice a jedina zbran, kterou jeste maji jsou jejich MONOPOL NA MEDIA . Vy si pletete dva politicke proudy v Americe dohromady !

  Rozdil mezi vami a lidmi v Americe je ten, ze Americane jim neveri ani slovo, (globalistum !)- kdezto vy si casto pochutnavate na jejich
  vykalech , urcenych pro vas ! A vasi "representanti" to odhlasuji proti vasim zajmum !

  Co se tyce autora Robertse ! On napsal pravdu ! V Americe jsou lide, kteri chteji s Ruskem konfrontaci.
  TRUMP A JEHO LIDE to nikdy nedovoli. Hlidam kazde slovo v jeho projevech a na adresu Ruska mluvil nekolikrat !
  On chce mir.

  A Venezuela bude patrit nam, nebo tam vymrou hladem, kvuli utopistickemu socialistickem experimentu !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od nástupu toho tvého Doníka se podstatně zvýšil počet protiruských provokací těsně u ruských hranic. Na Baltu, v Černém moři, u Sachalinu a Kuril. Trump vypověděl smlouvu o raketách krátkého a středního doletu. Trump vyhrožuje Rusům ve Venezuele. Trump udržuje ilegální americkou armádu v Sýrii. Trump vyhlašuje protiruské sankce.

   Honolulu, jsi je obyčejný primitivní v.l, který nerozumí světu a dokonce ani svému prezidentovi. To je síla i na Američana.

   Smazat
  2. Trumpovy uspechy kdyz tak.Ty uspechy si rekni.Kdyz uz jsi idiot .

   Smazat
  3. S tou Venezuelou to ide naozaj stuha. Nepomáhajú ani mohutné sabotážne akcie. Národné sily sa organizujú proti sabotážnikom. Tam to také lahké USA mať nebudú. Aj rusko sa už poučilo a koná preventívne

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. SVETLONOSI alias Honolulu, je potřeba pravdu hledat a ne příjmat z jednoho pramene a to ještě tendenčního. Přečtěte si zprávy i protistran a porovnávejte. Dobré poznáte podle toho, že je dobré pro většinu lidí na světě a ne pro parazity. Pokrok se nedá zastavit. Vlastníte antickou knihovnu tak máte přehled o tom jak žití na úkor ostatních vede k degeneraci celé říše.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak to by pro usa byl poslední zoufalí krok celé peklo by mluvilo anglicky. Tomu blbovi by měli vzít všechny občanské práva a dát mu zákaz veřejně vystupovat.

  OdpovědětSmazat
 12. Diktatura kapitálu potřebujue válku, jako soli, Je to její jediná spása, jak přežít, byť by byly oběti této války miliardové. Ale co je člověk proti měšci peněz, nula, nula, nic. A tak kapitál zkouší, jak spustit válku a moci to svést na někohoé jiného. Však ten trik znáte, za 1. světové války byl využit atentát na arciknížete v Sarajevu, za 2. světové Němci v přestrojení za polské vojáky přepadli svůj vlastní vysílač v Gleiwitz - a důvod k válce byl na stole. Myslíte, že dnešní kapitál něco podobného není schopen vymyslet. Ale ostatně dělá si nějaké starosti kapitál s rozpoutáváním svých teroristických válek proti jiným národům? - Proti Itáčanům si vymyslel zbraně hromadného ničení, proti Syrii si vynutil vznik kamarádsnkého Izis a "umírněné opozice" + zrod Talibanu, jeho vycvičení a vyzbrojení. A když připočteme státní a hospodářský rozvrat válkou v Iráku, Sýrii, Libyi ...docela dobré kšefty pro kapitál a navíc to krásné třeba rozkradení muzeálních sbírek v Mezopotámii chrabrými USvojáky! Jako kdysi u nás za Švédské "pomoci". Kapitál bez válek zmírá, válkami kvete, to snad těch 250 roků trvání kapitálu dobře dokazuje!!! Spočtětě si všechny ty mrtvé, připočtěte vyvraždění Indiánů (160 milionů) + povraždění 15 milionů černých otroků při jejich lovech a transportech "zboží" do USA. Jo to je pro kapitál radostná vzpomínka do své historie, na udatnost, "humanitu"! Tak proč nemá kapitalismus potěšit i současné generace genocidou? K čemu lidství, ta změkčilost, ta se musí z hlav lidí prostě vymlátit, třeba kulomety! Takový Hitler, vzor pro dnešní kapitál, jak zacházet s lidským dobytkem, určitě se doma kapitál modlí za více Hitlerů! A vy byste byli takoví sobci, že byste chtěli bránit kapitálu v masovém vraždění?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 15:46
   Mluv za sebe. Když tak potřebuješ válku, psychopate, můžeš se jít realizovat na Donbas nebo do Sýrie. Aspoň naplníš své žvásty o tříbení, kterým nerozumíš, a nebudeš tu projídat zdroje, které vytvořili lidi, co nemají na rozdíl od tebe v hlavě nasráno. Budeme ti na Ukrajině fandit.

   Smazat
  3. 15:46...už jsi tu zase krténe a se stejným výblitkem

   Smazat
  4. Válku, komoušskej debile, potřebuje každá civilizace! Páč se zrodila ve věčném boji a dlouhý mír ji zcela jistě zahubí. Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche ... a když na to přijde, dnes máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  5. 18:53 Neskřekej tu, putlerprde, stejně je ti to hovno platný!:-))

   Smazat
  6. 17:42 Tam se už, lejnere putlerýči, chystá jít "realizovat" tenhle novodobej Ilja Muromec se svým sněžným kvérem (tu na 1 minutě a 12 sekundě)?!? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   A už dnes tam jsou tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   a když jim budeš krýt záda ty, rudoprde, nikdo a nic na světě je nezastaví!! Nebo snad chceš žíti navěky?

   Smazat
  7. Vojnu určite nepotrebujeme. Tú potrebujú len obchodníci so smrťou a masoví vrahovia a násilníci.
   K vývoju ľudstva už nie sú potrebné vojny a ničenie. Komu a čomu prospeje keď miliardy ľudí zarvú v nezmyselnej jadrovej vojne?
   Treba expandovať mimo našu planétu, všetkých zdrojov je dosť. A rozumná a humánna regulácia populácie je možná. vojny potrebuje len ludská chamtivosť a mocibažnosť.

   Smazat
 13. RADOSTO ! Udelej tam poradek, v te dire mentalniho temna !
  h.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty starej blázne, v ČR je průměr IQ 104 i s půlmilionem cikánů.

   Smazat
  2. jeho IQ je jiz po trenovani psychyatrem 75 trefi se totiz zmrzlinou do huby perfektne drive se casto trefil do oka coz melo vazne problemy s videnim a byl velice casto odvazen do nemocnic s poranenim hlavy neb padal s chodniku na vozovku

   Smazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 3. dubna 23:34.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Jak je to s původním pohlavím těch soudružek žurnalistek, drahý s.s.Mane?

  Ta soudružka Caitlin Johnstoneová je vážně stejně chytrá a krásná jako náš soudruh a soukmenovec Spencer, nyní přeoperovaný na ženštinu jménem Tereza Spencerová.

  Ta shoda je opravdu nápadná: Sdílejí stejný půvab, stejnou nenávist vůči kapitalismu a demokracii, stejnou lásku k Velikému Putinu, BJJP …
  Sdílejí i stejnou změnu pohlaví?

  Co myslíš, drahý s.s.Mane: Je či není s.Johnstoneová taky přeoperovaný soudruh?

  Děkuji Ti předem za odpověď, a zůstávám s pozdravem
  Mupy mup!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě se s. s. Man nejvíc líbí, když ve svým volným čase, pokud zrovna nesmolí texty pro NR, hraje svým soukmenovcům a soudruhům na garmošku! Jako tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale neměl by zapomínat se občas nechat přebalit!:-))

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.