Reklama

pátek 26. dubna 2019

Gerolf Annemans : Za svobodnou Evropu bez imigrace a diktátu EU - projev na shromáždění SPD 25.4.2019 na Václavském náměstí

26.4.2019  Reptor TV Live
Gerolf Annemans, belgický europoslanec, předseda evropské frakce Evropa národů a svobody. Za svobodnou Evropu bez imigrace a diktátu EU


8 komentářů :

 1. Seznam.cz informoval o účasti cca několika stovek příznivců. Neví někdo jiné zdroje, které informují o počtu?

  OdpovědětSmazat
 2. Přes všechny kecy čtyř idiotů(Ivan David,Marine Le Pen,Tomio Okamura,Geert Wilders),které slouží hlavnímu zlu tohoto světa. A tím je kapitalismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co teprve kecy kreténa 20.45 - to je taky materiál, a čemu slouží, těžko říci. U kreténů normální člověk nepochopí nikdy nic.

   Smazat
  2. Přímá demokracie je cesta, jak se lidé mohou zbavit kapitalizmu demokratickou cestou. Ale to 20:45 - normalizační komouš - nepochopí. Oni totiž nechápali ani demokracii a báli se jí, stejně jako dnešní "elity"

   Smazat
  3. 20:45 Komu tady nadáváte kdyby jste napsal kalousek,fiala,bartoš, juncker, macron a makrela to by sedělo. Není kapitalismus stejný korporátní fašismu nechceme.

   Smazat
  4. 20:45 se nemusel uchylovat k nadávkám. Ale naprosto přesně popsal podstatu celého problému.

   Smazat
 3. ona už si s timto poradi eštěbe sorry houete jako agenti bisky stači použit navod pepi geblsse

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.