Reklama

pondělí 15. dubna 2019

Hrozba masové imigrace nikam nezmizela

15. 4. 2019    news.rambler a russian
Redaktoři zpravodajské agentury RT Viktor Mironov a Jelizaveta Komarovová uvádějí nová fakta o imigraci do Evropy. Ministr vnitra Rakouska Herbert Kickl podle agentury TASS informoval Evropskou komisi o tom, že EU hrozí nová migrační krize a že do západní Evropy může v nejbližší době proniknout cca 70 000 nelegálních migrantů. Rakousko proto hodlá uzavřít své hranice minimálně do listopadu. Tento fakt svědčí o tom, že Brusel postrádá jednotnou strategii boje s nelegální migrací, což může vést k nevyčíslitelným následkům pro Evropu, domnívají se experti. Podle jejich mínění nemůže EU zdaleka počítat s tím, že migrační krize skončila. Podle údajů ministra H. Kickla se v nyní v Bosně a Hercegovině nachází 5 000 nelegálních migrantů, stejně tolik v Srbsku a přibližně 60 000 v Řecku. Vyzval Evropskou komisi, aby vypracovala a se všemi členy EU schválila plán pro případ opakování situace z r. 2015, kdy byla nucena přijmout více než milion uprchlíků.

9. dubna, v interview pro Kronen Zeitung, prohlásil s odvoláním na údaje Europolu, že v nejbližší době lze očekávat průnik uprchlíků do EU přes Turecko. Zdůraznil, že je nutno krizi předejít, a ne čekat na její začátek. Dva dny předtím v jiném časopiseckém interview prohlásil, že po likvidaci posledních uskupení ISIL v Sýrii se budou jejich příslušníci snažit proniknout jako uprchlíci do Evropy. Proto Rakousko prodloužilo trvání kontroly hranic navzdory normám Šengenské smlouvy. Rakousko není jedinou zemí, která uzavřela své hranice. Když do Srbska a Chorvatska přibyly tisíce uprchlíků z Blízkého Východu, Slovinsko a Maďarsko uzavřely společné hranice. Několikrát, v r. 2011 a 2015, uzavřela Francie hranici s Itálií.

Generální ředitel Centra politické informace Alexej Muchin připomněl v rozhovoru s redaktory RT, že Německo určilo jiným evropským zemím kvóty na příjem migrantů a vyprovokovalo příliv uprchlíků na území Evropské unie. Systém kvót byl realizován v červnu 2015. Ovšem ČR, Polsko, Maďarsko, Rumunsko a Slovenská republika ho začaly otevřeně sabotovat. Kromě toho má každá země „jednotné Evropy“ svá vlastní pravidla poskytnutí azylu. Účastníci Šengenské smlouvy ho mohou dočasně pozastavovat. A některé země toho využívají se souhlasem svých obyvatel.

V r. 2017 se podle jistého průzkumu veřejného mínění téměř polovina obyvatel Francie (46 %) vyslovila pro uzavření hranic. Alexej Muchin v již zmiňovaném rozhovoru také zdůraznil, že migrační politika /resp. kvóty/ je těžkým břemenem tížícím ekonomiku daných zemí. Připomněl, že ČR díky úsilí a aktivitě svého prezidenta zůstala po této stránce stabilní zemí. Rakousko se tím chce řídit a odmítnout dané kvóty, což bude signováno jako odmítnutí společného usnesení, ale stát tím zachrání svou ekonomiku.Ideu zpřísnění migrační politiky podporují také některé politické strany, např. francouzské Národní sdružení, německá Alternativa pro Německo, italská Liga. Alexej Muchin uvedl také, že tím sledují vlastní politické cíle: doufají totiž, že jejich uchopení moci ve státě vyřeší všechny problémy, ale praxe to nepotvrzuje.

Někteří experti vysvětlují stanoviska H. Kickla jeho členstvím v Rakouské straně svobody, ale přesto podle nich nepostrádají opodstatnění. Vladimír Švejcer z Institutu Evropy předpokládá, že v souvislosti s aktivizací bojů v Libyi může do Evropy proudit nová vlna běženců, i když nepoužijí tzv. turecko-balkánskou trasu, tedy z Turecka přes Řecko a Západní Balkán do Rakouska a západní Evropy jako v r. 2015. Domnívá se, že tentokrát využijí jako transportní zemi Itálii. Experti se rovněž domnívají, že údaje EU o běžencích jsou nepřesné. Podle březnových hlášení se po několik posledních let zmenšuje počet žádostí o poskytnutí azylu. Ale jednotlivé země, konkrétně Španělsko, Kypr a Belgie, hlásí naopak růst počtu žádostí. Absolutním „lídrem“ je v tomto ohledu Slovinsko: za minulý rok se počet žádostí zvýšil o 95 % ve srovnání s r. 2017.

O tom, že problém není zdaleka vyřešen, svědčí události z 5. dubna, které se odehrály na ostrově Saloniky, kde se cca tisíc migrantů pokusilo prodrat přes hranici se severní Makedonií. Musela zasahovat policie a pomocí obušků a slzného plynu je rozehnat. Důvodem incidentu se staly „hlášky“ šířící se po sociálních sítích, že hranici otevřou, uvádí Euronews. Teprve 7. dubna migranti opustili improvizovaný tábor zřízený na okraji ostrova.

Nyní je podle expertů EU lépe připravena na příliv migrantů. Na počátku syrského konfliktu udělala německá kancléřka strategickou chybu: dala najevo, že Německo přijme všechny migranty, kteří se objeví u jeho hranic. Všichni se tedy vrhli do Evropy. Dnes je jiná situace, nikdo nikoho nezve, naopak evropské země uzavírají své hranice, řekl v rozhovoru pro RT ředitel Centra evropské informace Nikolaj Topornin. Upozornil také na to, že byla posílena agentura Frontex zodpovídající za bezpečnost vnějších hranic, byl zvětšen rozpočet, byli vyučeni a vyzbrojeni spolupracovníci. Existuje smlouva s Tureckem o příjmu uprchlíků do EU. V r. 2018 přijal Evropský parlament nová pravidla příjmu uprchlíků. Nyní má proces získání azylu trvat ne déle než šest měsíců.

Vladimír Švejcer v rozhovoru také uvedl, že hraniční země EU, resp. Španělsko, Itálie a Řecko jsou v nevýhodném postavení. Přibývá sem stále mnoho uprchlíků, kteří se pokoušejí proniknout do dalších zemí, a ty je nezřídka vracejí zpět. Řada zemí, např. Dánsko, má pravidlo, podle kterého žadatel o azyl může podat svou žádost pouze v té členské zemi, do které původně přicestoval. Jestliže uprchlíci „zaplaví“ Itálii, zaplatí jí obrovské peníze, aby je po určitou dobu „držela“. Bude vytvořen tábor, např. na ostrově Lampedusa, za účelem jejich filtrace.

Nikolaj Topornin v rozhovoru také připomněl, že nyní na jaře, kdy se zlepšuje počasí a na moři ustává bezvětří, umožní příjemné klima migrantům na lehkých člunech dosáhnout pobřeží Itálie. Další experti poukazují také na možnost vzrůstu sociálního napětí v evropských zemích. „A vůbec je to nenormální, aby se po Evropě toulaly hordy migrantů, protože to ji vystavuje ztrátě její identity,“ zdůrazňuje Alexej Muchin.

Přeložila a upravila: Alena Mikulášková


* * * 

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře internetu, kterou se postupně snaží budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší, i jen občas. Slibujeme, že prostředky plně využijeme v boji za Vaši a naši svobodu informací a názorů, které se EU elity a na ně napojení slouhové snaží potlačovat a tajit! 


Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Číslo účtu: 2300736297 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

28 komentářů :

 1. Dotaz: nevíte někdo, proč ti vrahouni, co chtěli ukopat k smrti číšníka (právě probíhá soud), jsou českými médii neustále označováni za občany Nizozemska, i když se jedná o muslimské imigranty bez nizozemského občanství?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě hoří katedrála Notre-Dame !!!

   Smazat
  2. To je odplata křesťanům za padesát mrtvých muslimů na Novém Zélandě.

   Smazat
  3. Jsou znamy prvni naznaky podezreni priciny pozaru Notre-Dame. Nejpravdepodobneji to skutecne souviselo s tou rekonstrukci. Jen se nevi, jestli to byl umysl nebo jen slendrian.
   Takze bud s tim maji co do cineni migranti z vychodni Evropy, kteri tam pracovali jako nadenici- Polaci, Cesi, Ukrajinci, Rumuni, Bulhari, Slovaci.
   Anebo jako druha pricina je zde jeste ruska stopa. V okoli chramu uz delsi dobu videli nekolik podezrelych osob ruskeho puvodu. Vi se uz kdo to je, protoze byli uz delsi dobu videni ve spolecnosti organizatoru des gilets jaunes a byli sledovani.

   Francie momentalne dostava projevy soustrasti z celeho sveta. Predevsim z EU, ale take z muslimskeho sveta. Muslimsti duchovni souciti se svymi krestanskymi bratry ve vire a zacinaji sbirky vsech muslimskych komunit celeho planety.

   Pripojily se i vsechny krestanske cirkve s vyjimkou ruske orthodoxni, ktera to oznacila jako trest Bozi v predvecer svatku Ukrizovani a Vskriseni Jezise Krista. Protestovali vsichni duchovni ekumeny proti takove necitlivosti. Uvidime, jestli se jednalo je o necitlivost anebo jeste neco jineho.

   Francie plakala, ale ted prikladaji vsichni ruce k dilu. Francie se nevzdava a neodpousti.

   Smazat
  4. 9.03 Jaká Francie? Co je to dnes Francie? Ta nastávající? To bude z požářiště nádherná MEŠITA k památce AMINY, matky Posla Božího, kéž mu Alláh požehná a dá mu mír.

   Církve se připojily k všeobecnému kondolování, ale Duka zaručeně nevěnoval na rekonstrukci roční výpalné - t.j. roční výnos tzv Církevních restitucí, natož to, o co nevěřící okrádá z jejich daní na provoz svého pohádkářského cirkusu - či moderně politickokorektněji řečeno, Performačního theatru Mundi Eclesiea...

   Konspirační verze...


   1) Porucha staré, nebo provizorní stavební elektroinstalace

   2) Dělníci neuhasili řádně nějaký oheň a šli na předměstí na víno, protože v centru už je vše nealko-halal

   3) Nějaké gendertanten upustily sirku v rámci boje proti sexismu, a Bohorodička přiložila, protože se na mešitizaci Evropy nedokáže dívat.

   4) Nějakému připrchlíkovi vypadlo pár uhlíků z vodní dýmky i s hašišem.

   5) Nějaký připrchlík vzteky vyhodil uhlíky do Nebe, protože mu došel hašiš a co Čert nechtěl... nebo chtěl?

   6) Byla to Vůle Boží, chvalme jeho jméno (je to dost ekumenické?

   7) Nejčernější zlo vylezlo z Pekla a "osvítilo" Paříž. Vykonejme HADŽDŽ a o to usilovněji kamenujme Satana!

   Jak to bylo? Nepodstatné. Alláh Milosrdný, Slitovný to ví nejlépe... budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno.

   Rothschildové jistě zaúvěrují rekonstrukci... nejraději na kostel a až poté na mešitu; to vynese víc, než přímá mešitizace.

   Smazat
  5. Pařížská prokuratura se už vyjádřila, že indície požáru Notre-Dame napovídají úmyslnému založení ve večerních hodinách a ukazují na tzv."východní stopu".
   Více svědků uvedlo, že viděli více ohnišť a tuto informaci už potvrdili hasiči.
   O kus dál vedle chrámu se našel prázdný kanystr, který tam neměl co hledat. Podobné nádoby se tam už v minulosti našly a byl v nich benzín.
   Bylo zjištěno, že vnitřek chrámu nemohl být zapálen ze střechy, jak se původně předpokládalo, protože střecha byla z bytelného plechu a hořela až dodatečně. I to naznačuje, že bylo více ohnišť.
   Na spáleništi byl nalezen prázdný silně obhořelý zásobník z blíže neurčené střelné zbraně.
   Na kamerových záznamech je kvalitní záznam z nedalekého parkoviště, kde okolo 18:00 spěšně nasedala do tmavé dodávky skupina šesti lidí. Dodávka patřila francouzské půjčovně, totožnost člověka, kdo dodávku objednal je údajně už známá.
   Prověřuje se totožnost pracovníků, z nichž velká část pocházela ze střední a východní Evropy.
   Na lešení okolo páté hodiny odpoledne se pohybovali nějací lidé, kteří už v této době neměli na stavbě co dělat.
   Policie i DCRI už vytipovali několik osob, které by měli mít nějakou vazbu s požárem. Buď přímou účast, nebo organizací, nebo svědectví.
   Možnost, že se jednalo o osoby z východu Evropy nepotvrdili ani nevyvrátili.
   Od včerejšího večera do dnešního poledne opustilo Francii asi 12 pracovníků ruské ambasády.

   Smazat
  6. Dnešní odpolední vyjádření Prefektury i policie říká, že požár vznikl "nešťastnou náhodou"!

   Smazat
  7. 18:20

   Ani zdaleka nevědí.Já jsem zaregistroval účast nějaké z jejich speciálních služeb zřejmě ještě ve spolupráci s nějakou další zahraniční. Těch více ohnišť už dávno koluje po internetu.Dalo se to vidět i z odpoledních snímků,když byl jen kouř. Někdo taky musel odstavit infrakamery a hlásiče,protože hasiči vyjeli až tehdy,když jim přišlo hlášení od lidí.

   Smazat
  8. Těch Rusů co narychlo odjelo z Paříže bylo 13. Bude to ještě zajímavé. Nedivil bych se kdyby v tom měli prsty.

   Smazat
  9. Ohledně toho požáru... kriminalisté už naznačili ,že došlo k primárnímu požáru ve vežičce a odtud se to rozneslo v půdním prostoru.Mezi jednotlivými střechami byly ovsem plechové protipožární dveře,ktere byly otevřené.Stále není vyloučen úmysl,protože zároveň se prokázala mechanická porucha požárních hlásičů...Do pátrání se zapojila francouzská DCRI,na lešení odpoledne viděli několik lidí ,kteri tam neměli být.

   Smazat
  10. 10:27 nevím jestli už vyšetřování pokročilo dál, ale teď se zkoumá, kdo odpojil požární hlásiče a kdo byl 15.4. odpoledne v té prostřední věži. Podle rozpisu prací tam neměl být nikdo. Prostor byl uzamčen a v ranních hodinách kontrolován. Takže se tam musel někdo odpoledne dostat za nějakým účelem.

   Smazat
 2. " Řada zemí, např. Dánsko, má pravidlo, podle kterého žadatel o azyl může podat svou žádost pouze v té členské zemi, do které původně přicestoval."

  To není "řada zemí", ale mezinárodní ženevská smlouva o politickém azylu snad z roku 1952. Podle této je žadatel o azyl povinnen požádat v první svobodné zemi, do které se dostane. Toto pořád platí. 99% imigrantů v Německu a jinde tam podle této smlouvy nemá co dělat.

  Sám jsem to zažil, požádal jsem o politický azyl v Rakousku, ale vrátili mně do Itálie, odkuď jsem přišel po překročení hranic z Jugoslávie do Itálie. Pak jsem byl v lágru v Itálii.

  OdpovědětSmazat
 3. Tedy pokud jsem četl správně, tak migrace hrozí Západní Evropě. Já nevím, kam se počítají Češi, ale Moravané určitě se počítají ke střední Evropě či dokonce s ohledem na své svaté CYRILA A METODĚJE K TÉ VÝCHODNÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. uprclíkům je fuk, do které Evropy patříš, vykradou a podříznou každého, kdo nemlátí hlavou o zem. Zápaní JEWropa ovšem shoří první.
   Koloděj

   Smazat
 4. Ad 16:22 Na jiném místě NR je kritika na ministerstvem financí navrhované zvýšení daně z tvrdého alkoholu. Jsou obavy z pálení samohonek. Ale na druhé straně je známo, že turistickou atrakcí u nás č. 1 až 10 je pro západní civilizaci právě láce alkoholických nápojů a tedy možnost se za babku zlinčovat a třeba se pobít a pak po návratů Zápaďáka do domoviny šířit slávu ČR. Na místě 11. je pak láce prostituce a někde od 50. místa výše kulturní památky! Takže klidně ať stát zvyšuje daně ze všech neřestí, možná, že pak se všimnou západní turisté i našich památek!

  OdpovědětSmazat
 5. Jediný způsob k zamezení migrace je nezachraňovat uprchlíky na moři a nepouštět lodě s přivandrovalci do přístavů. Také je nutné aby vznikla k ochraně hranic ČR pohraniční stráž na stejných principech, jak to bylo za socializmu (s heslem pohraničníků NEPROJDOU).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A anonymně vyplácet obráncům státních hranic EU a ČR zástřelné jako myslivcům v případě vzteklých psů a jiné škodné... anonymně, aby je po půl století nemohla nějaká prokrastinující škodná - náhle na krmníku, zase ostrakizovat a kriminalizovat. Takže ne hodinky a diplom, ale anonymní částku. Podotýkám, že náboženství, pohlaví, ani věk vzteklého psa mě nikdy nezajímaly, ani nezajímají a zajímat nesmějí.

   Dvanáctiletí černí kluci prokazovali u nich doma divy statečnosti při obsluze starých 155 mm děl Made in USA... upižlat hlavu beránkovi umí každé malé dítě z pasteveckých krajů.
   Zatímco bílé děti v jejich věku dřeli šestnáct hodin denně v továrnách, na polích a na stavbách... dokud si pracující nevybojovali lidskou pracovní dobu (dnes osmihodinovou) a ZÁKAZ DĚTSKÉ PRÁCE SPOJENÝ S POVINNOU ŠKOLNÍ DOCHÁZKOU I PRO NEMAJETNÉ (ano Pepku, nemajetným se dnes říká socky, protože dřou za šušeň a jako bílejm jim nikdo žádní zvýhodnění nedá!).

   Smazat
 6. Rakousy jsou podivná zem. Když přijmou delikventa z ČR t
  ,
  ak ho osvobodí. Vskudku důvěryhodná demokracie. Ta naše stojí za.... a jejich za dvě. Nakonec vždyť se tam zrodil náš debil kníže. Ne narodil, ale zrodil.

  OdpovědětSmazat
 7. Na oko s tím budou jako něco dělat a přitom díky Schengenu je celá EU k dispozici. Stačí se sem dostat a nikdo je odsud nedostane. Zákony platí jenom pro domorodce, zkuste si jejich postupy u místních orgánů, chcípnete hlady, zimou, nebo vás zašijou. Oni mají kompletní servis, to se vám nikdy nepovede. Stačí nemít kartičku zdravotní pojišťovny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je naprosto přesně řečeno, to že mají kompletní servis, zajištují loutkovodiči a loutky poslušně buď kvůli penězům, strachu či blbosti, realizují plány loutkovodičů. Většinově se jedná o sebevražedné jednání parazitů, kteří zahubí svůj stát aniž by jim to vadilo. Stát má své nástroje jak se bránit a
   měl by jich využívat a občané by to měli hlídat. Nedělám si iluze, ale jelikož nástroje jsou v rukách grázlů je třeba volit ty, kteří oni dehonestují, protože mají, zatím, tu moc a mají z nich ukrutný strach, protože oni nic neznamenají a je jich pár promile a jenom to, že jsme blbí a máme strach je drží u moci. Rudý dědeček

   Smazat
  2. 22:11
   Kéž by to bylo tak jednoduché. My starší asi dožijem. Ti naši mladí blbové budou nevolníci nebo mrtvoly. Ženským naprosto nezávidím. Lesby? Ty co mají problém se sexem ? A chlapy? Jsem rád , že jsem většinu života prožil v normálním lidské společnosti. Možná nebyla idealní, ale byla normální.
   V.V.


   Smazat
  3. 23.16 Přesně řečeno. Nebyla to zas tak ideální společnost, ale žilo se v ní normálně a to drtivé části občanů. Dnes již to uznávají i ti, kteří těmi klíči cinkali.

   Smazat
 8. No o co jde, možná že ti obohacovači po dalších třista lélech přijdou na to(jako my dnes) že jsme byli dleko chtřejsí než si dovedli představit. Nebo také ne!
  I když si mylím , že s nimi elity zůčtují tak, že si to ani nedovedou přestavit.

  OdpovědětSmazat
 9. To bylo naprosto jasné eu neupustila od své vize islamizace nebezpečí trvá je třeba volit SPD.

  OdpovědětSmazat
 10. "EU byla nucena přijmout milion uprchlíků" - ale kdo že ji to přinutil? A občané volí stále ty politické strany, které vždy, po celou dobu svého působení v parlamentu, shazují ze stolu zákon o všeobecném referendu k životně nejdůležitějším otázkám svých životů. To je ten největší paradox současné společnosti.

  OdpovědětSmazat
 11. Pro směrnici EU o povinném podlézání a nadržování černým přistěhovalcům hlasovali VŠICHNI čeští europoslanci (až na jednoho Svobodného). Omlouvám se dobytku, ale jen jeden člověk vyčníval nad to stádo.
  SW

  OdpovědětSmazat
 12. EU je bezradná, živnost pašeráķů s lidským zbožím jen kvete. Údajně zvedli cenu za osobu ve člunu z 1000$ na 3000$. Ty čluny se nedají koupit ve sportovních potřebách jejich dodavatelé pracují na celé obrátky a v Africe se stále zadělává na další migraci (Lybie). Navíc naší europoslanci se zrovna nepřetrhnou. Tak babo raď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A přitom řešení se doslova nabízí! Stačí vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. A tak jediným řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.