Reklama

neděle 28. dubna 2019

Identifikujte spolupracovníka pražské kavárny! Inteligentní lidé chápou, že SPD je nejen vlastenecky ale také protifašisticky orientované hnutí.

Ivan David
28. 4. 2019
Česká televize v naprostém zoufalství vytáhla 25. 4. na slavnostním shromáždění SPD a jejích zahraničních spojenců hajlujícího idiota, a to s optimistickým přesvědčením, že co divák, to blbec. Jedno hajlující individuum, podle obrázků snad v uniformě Armády ČR mělo utvrdit diváky v lopotně vytvářeném obraze SPD jako „fašistické strany“. O to méně se ČT zajímala o vystoupení členů SPD a zahraničních hostů. 
 


I když fotografie, kterou nabízíme není dokonalá., neměl by být problém hajlujícího jednotlivce identifikovat a pak s ním adekvátně nakládat.


O jakých počtech účastníků referovala média? Většinou byla řeč o několika stovkách účastníků. Snímek pořízený z výšky však dokazuje, že účastníků bylo několik tisíc.

Je velice zajímavé, že vzpomínkové akce na řádění SS na konci války v obci Javoříčko 26. 4. 2019 se zúčastnilo asi 500 osob, bylo položeno asi 30 věnců a kytic, za Poslaneckou sněmovnu promluvil její místopředseda Tomio Okamura. Mimochodem projev všichni hodnotili jako mimořádně dobrý ZDE a VIDEO. Promluvil také plukovník Vodička, za Ministerstvo kultury náměstek a také zástupce hejtmana. Přítomni kromě místních pamětníků a jejich potomků byli zejména zástupci Armády ČR, kteří zajišťovali důstojnost pietní akce, zástupci okresní organizace KSČM v čele s poslancem Alexandrem Černým a europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD).

Nebyl zřejmě přítomen nikdo z tzv. „demokratického bloku“. Panu předsedovi ODS Petru Fialovi a vedení KDÚ-ČSL je daleko bližší Sudetoněmecký landsmanšaft.
Tomia Okamuru požádalo mnoho přítomných o společnou fotografii včetně zástupců protifašistického odboje a místních pamětníků. To je zvláštní… Není?

Právě tak na výstavě Flora Olomouc se s ním nechali mnozí návštěvníci vyfotografovat. Pouze majitel stánku s vínem a lihovinami zahrnul v rámci „hate free“ několika nenávistnými výroky.

Tak jak je to tedy s tím fašismem a xenofobií…?

48 komentářů :

 1. Jsem rád, že vidím trochu více vypovídající fotografii. Nebylo to sice 24.000 lidí, jako napsala ruská Zvězda, ale také to nebylo několik stovek osob, které proklamovala česká pravicová média. Rozhodně to byly tisíce lidí. Děkuji za foto...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou pravicová média a už vůbec ne česká, to jsou zaměstnanci Chazara Soroše.

   Smazat
 2. SPD ma uspech ! Blahopreji vsem ktreri ho budou volit.
  Nalepky ignorujte !

  ------------------------------------------------------------

  Rapidni vzestum Nacismu ve svete, zavinila PROTI BELOZSKA POLITIKA nasilne integrace ! Zvyhodnovani mensin a proto se v budoucnosti nevyhneme nasilnostem nikde na
  svete !

  Prvni masakr bude v JAR, kde milliony cernochu se domahaji smrti Boeru !
  V Cesku prijde ke zlomu za 20 let !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buď zdráv proroku a světlonoši, jseš živoučí lexikon zkušeností, dík za ně?

   Ramón

   Smazat
  2. Pokud to bude dřive tak se toho snad dožiju .je mi 64.K tomu hajlování bych dodal ,že to byl nastrčený provokatér od policie ,můžeme si myslet co koliv.

   Smazat
  3. Mám rovněž takový pocit, jako osoba 22.14. A pokud se pletu, neměl by být žádný problém toto individuum vypátrat a řádně potrestat. Zvláště v dnešní době. Toto by neměl být žádný problém pro začínajícího absolventa pol. školy. Jenže jak už to chodí, raději se pátrat nebude,co kdyby" náhodou "?

   Smazat
 3. Pane doktore, dle věku a přítomnosti Policie, hned vedle něho? Tak toto gesto trapnosti, učiní jen totální MAGOR "MORAVEC", strýc Kaslové Peroutkové nebo pouho pouhý, nastrčený, figurant provokatér?!

  V Kanadě se takto znemožnili policisté v civilu, při zasedání MMF, vyvolali záměrné nepokoje, zasáhla proti nim DEMONSTRATIVNĚ pro veřejnost zásahovka obrněnců, než si všímavý divák zaznamenal, že všichni mají z debility nebo hamižnosti, stejnou pracovní policejní obuv. Vše se profláklo, více možná pan J. Jírovec.

  Ramón, chuj s níma

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lepsi je se kouknout na to video. Ten typek zvedl pravici primo pred policajtama a ti se divali ostentativne jinam. Pak mu nejaky starsi pan poklepal po rameni a on toho nechal. Jako clen domobrany se taktez musim ohradit, protoze tohle je pokus diskreditovat domobrance.

   Smazat
  2. Jasná provokace a zvlášť vedle policie ! jen proto aby nedostal po čuni ! A ti řvoucí paviáni, jak je nazval Ivan David ,taky nikdo neomezoval k svobodnému vyjádření . Udělali by radši paviáni aby šli z rodinou někde na výlet a ne se tak ztrapňovat!

   Smazat
  3. Všimnete si střih vlasů, který je velice oblíbený mi. i u PČR. Někde se provokatér provalí stejnými botami, nekde jinak

   Smazat
 4. 21:11 Dekuji za kvetiny !

  OdpovědětSmazat
 5. Davide,
  antisemitismus se line v diskusích pod články na vaší Nové republice jako červená nit. Fantasmagorické konspirace, které tu zveřejňujete a propagujete, přitahuje pomatence, kteří za vším vidí celovesmírné spiknutí židozednářů, jako magnet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:19
   Čím přitáhla NR tebe? Snad tím, že jsi našel málo nenávistných, a lživých komentářů tvých soukmenovců z řad pomatenců, kteří neustále kydají kýble špíny na SPD, a jejich příznivce? Potřebuješ přispět špínou, kterou jednoduše nemůžeš doložit, z předpodělanosti, že by snad mohla SPD uspět ve volbách do europarlamentu? Tak to klidně zkoušej dál, jenom tím posílíš přesvědčení voličů SPD, že jejich volba bude správná, protože prolhaná sebranka tvého ražení se jim ekluje. Jsi stejný odporný provokatér(kdoví kým vyslaný), jako ten s tou zdviženou prackou na obrázku v jeho snaze o diskreditaci SPD, který pózuje pro lžimédia.

   Smazat
  2. Anonyme 21:10 - PROČ LŽETE? Doložte své tvrzení a dejte linky na články, které se nesou v antisemitském duchu.
   Dejte link na články z Nové republiky, v kterých jsou "fantasmagorické konspirace". Uveďte to nebo zmlkněte!

   Smazat
  3. Hloupý Dvořáku,
   jasně píšu o DISKUSÍCH vašich čtenářů a podporovatelů POD články.
   Linky? Tady máte jeden pro začátek:
   http://www.novarepublika.cz/2019/03/christchurch-aneb-mala-teorie-velke-lzi.html
   Zmlkněte raději vy.

   Smazat
  4. Když jsem u těch hlupáků, tak se zahleďte do zrcadla. Tady je volná diskuze a za účastníky diskuze redakce neodpovídá. Stejně jako vy sem chodí provokovat různí lidé. Antisemity, rasisty a podobné extrémy, stejně jako nadávky spoludiskutujícím průběžně vymazáváme. V archivu spam máme pro to důkazy.
   Váš link je nesmyslný. Co podle vás ten článek dokazuje? Čím podporuje vaše osočení?
   Hlavně, že jste se nevyvaroval nadávky, jako svého přirozeného vyjadřovacího módu, že?!

   Smazat
  5. Menecenny potrefeny Husak 21.19

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 05:02, Nemůžete spát? Také bych byl v podobném psychickém rozpoložení. Připomíná mi to nadávky jisté menšiny, aby tě ..... doplňte si sami.

   Smazat
 6. Česká televize se nezajímala o průběh shromáždění SPD vůbec. Není to v jejím zájmu. Česká televize lže. Už dávno je pět minut po 12. a bohužel ve vedení státu, v parlamentu ap. není síla, která by této zvůli učinila přítrž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česka televize , to se mám dívat na to hovno ! Televize kde rozkrada vaše peníze ! Kde má Moravec 450000 měsíčně a bůh ví kolik šašek Dvořák ! Ať z ní je komerční a uvidíte kolik bude mít zaměstnanců !!!

   Smazat
  2. 13:55, proč nazýváte Václava Dvořáka šaškem a přirovnáváte ho k Moravcovi, který má podle Vás 450000 měsíčně. Ptám se i když s Vámi souhlasím, chci znát pouze důvod.

   Smazat
  3. Šaškovi se smějí male děti ,ale tento šašek Dvořák se směje nám obyčejným plátcům ! Spiš jsme my blbci a šašci, když platíme skoro 7 miliard na činnost 3000 zaměstnanců ČT .Kdyby aspoň bylo na co koukat?! Proto neplaťme nic co nemusíme !!!

   Smazat
 7. Česká televize jede.
  Dnes jsme se v Událostech dozvěděli, že v Zákřově (na Olomoucku) pro podezření z pomoci partyzánům mučili a zavraždili 19 tamních mužů pár týdnů před koncem války esesáci a ruští kozáci.
  Dosud drtivá většina zpráv hovořila (krom esesáků) o vlasovcích. Až v posledních letech někteří autoři označují neněmeckou část zločinecké jednotky za "ruské kozáky" nebo "ruské kozáky v německých službách", část píše o "ruských kozácích formálně podřízených Vlasovově armádě". Podle toho, kolik má autor místa a jak důkladně případ rozebírá. A přiznejme si, že zpravodajství v ČT musí frčet. Zdá se, že z vlasovských akcích na půdě Československa na konci 2. světové války za pár let zbyde jen jejich účast na Pražském povstání na straně Pražanů proti německým nacistům....
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však taky není česká. Přepisují dějiny právě ti, kteří zhusta díky Rudoarmějcům vděčí za to, že se vůbec narodili, jinak by chodili po houbách navždy.

   Smazat
  2. Taky mě to šokovalo, přiznám se, slyšel jsem to poprvé, asi proto, že tohle médium moc nesleduju. Děkuju za vysvětlení, je to opravdu hnus, co se posledních několik let děje. A historici mlčí a asi souhlasí, za nějakých 40 let pak budou pranýřováni jmenovitě jako ti z padesátých let. Jejich potomci se budou stydět.

   Smazat
 8. 21:19 - NELZI TY NATERACI ! Zde neni zadna zminka o tom, s ceho tento web obvinujes !
  V pripade, ze ty se hlasis k propagaci nasilne integrace a zvyhodnovani mensin , tak TY JSI ZODPOVEDNY za vzestup Nacismu. Ty jsi to zavinil !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mozna je to i buzerant ,to oni zavedli rozklad spolecnosti za posledni vlady cerneho Onany obojzivelnika a propagatora pervertu nynejsiho omakavace zen Bidena jeho zastupce

   Smazat
 9. Ja jsem znalcem dejin Antiky. MAM ANTICKOU KNIHOVNU a podle zdvizene pravice vojaka v uniforme je absolutne jasne, ze je to pozdrav rimske Legie z Carnuntum ! Pannonia Superior, XV. - Apollinaris.
  Kdyby ten vojacek byl antisemita , tak by zdravil po vzoru X. Legie FRENTENSIS z Casearea.
  Proti teto realite nemuze nikdo nic namitnout !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože Honolulu, ty jsi opravdu blbec k pohledání. Raději nic nepiš!

   Smazat
  2. Do paroma, tenhle 21:56, báječnej znalec antiky si může psát, co je mu libo, pokud někoho neuráží, tebe černoprdelníku něčím uráží? Ty mě děsíš se svým virtuálním bohem, jen to ne! Antikrist

   Smazat
  3. 22:22 - ty prestan zavidet moje hluboke vzdelani a vsestrany intelekt ! (Nakladni osli u rimmskych legii NEROZUMELI procesu zdraveni ! Stejne jako ne zivocichove jako ty v Praze !)

   Smazat
  4. Hlubokou jako správný psychopat opět upadl do stádia velkohubého amerikánského vytahování, aniž je schopen rozpoznat, že píše naprostou hloupost. Asi bude opět mazán.

   Smazat
 10. Díky za foto. Konečně vidím dav lidí na Václavském náměstí. Ruská zvezda měla skoro pravdu. Škoda že demokratický blok nemá zájem o oběti fašismu. Dnes chodí na sudetské srazy. Prezident Beneš dobře viděl do budoucnosti zrádců. Proto napsal dekrety. Smrt fašismu,benderovcum a ustašovcum .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TO JE PRIVADI K ZURIVYMU SILENSTVI , KDYZ MI TY jejich slabomyslny a ubohy triky odhalime snadno, rychle a ihned. A kdekoliv a kdykoliv...Nemaj lidi se schopnostma jenom samy ulitly blbce..
   Zkorumpovany ideologii..
   Proto chteji porad zakazovat ,protoze jsou v koncich..

   Smazat
  2. Hádejte komu vyhovuje hašteření (používám jemný přívlastek) v naší společnosti. Nezávisle pozorujte odkud pramení lež,kterou se živí vzájemná nenávist. Určitě to neslouží naší republice a naším lidem. Nejhorší je, že se za pár korun najdou páté kolony, které z nás dělají banánovou republiku. Žel dílo se daří, stáváme se nesvépravným, hospodářsky i bezpečnostně totálně zavislým ocáskem Evropy.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Zde obvinuji verejne kazdeho, kdo je proti svobodnemu projevu z propagace NACISMU !
  To zavedl NACISTA Dr. Geobels, ze dal znicit psane slovo !
  10 000 knih dal spalit v Berline misto, aby je cetl !

  AT ZIJE SPD a novy tribun ceskeho utlaceneho lidu
  Dr. David.

  OdpovědětSmazat
 14. Jsem naprosto přesvědčen, že jde o provokaci (nakonec uniformu si může každý koupit (dnes není problém ).
  Také je možná fotomontáž z dílny ČT. No nechme se překvapit.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 15. To je naprosto jasné fašisti co si říkají demokraté se neštítí ničeho.

  OdpovědětSmazat
 16. ustavný súd kotlebovcov nezrušil - a hotovo

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud si snad ještě někdo myslí, že SPD je normální politická strana, tak prosím: Jeden sdílel Hitlera, druhý volal po zplynování. SPD s nimi dál spolupracuje.
  "To, že se SPD od někoho kvůli rasistickým projevům oficiálně distancuje, neznamená, že s dotyčným nadále nespolupracuje, potvrzují informace Deníku Referendum."
  http://denikreferendum.cz/clanek/29469-jeden-sdilel-hitlera-druhy-volal-po-zplynovani-spd-s-nimi-dal-spolupracuje

  OdpovědětSmazat
 18. Skvělá fotka, vystihuje vše. Hajlující Skin a Rameno spravedlnosti, které se otočí zády a nic nevidí.

  OdpovědětSmazat
 19. Ten člověk na fotce rozhodně nehajluje. Něco ukazuje, nebo je to vystřižený úsek nějakého gesta. Hajlování vypadá úplně jinak.
  Saša

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že na fotkách hajluje víc lidí podle nich. Prostě na něco ukazují a není to háčkování.

   Smazat
 20. 12:09 Nenapadlo tě, že nad Václavákem právě letělo UFO, to neokecáš.

  OdpovědětSmazat
 21. Počet lidí není tak lehké spočítat ani odhadnout. Podle mě zde byla necelá tisícovka. Ale to není podstatné. Podstatné je, že nikoho nezajímala tribuna, novináři jenom honili záběry, kde vznikal nějaký konflikt.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.