Reklama

neděle 28. dubna 2019

Islamisté jsou nástroj globalistů

Tomio Okamura
28.4.2019  zdroj
Masové vraždění na Srí Lance je zcela zjevným útokem na křesťany a turisty takzvaných západních zemí. Na tři sta mrtvých a stovky raněných jsou dílem náboženských fanatiků.


V souvislosti s velikonočním vražděním na Srí Lance dostává jasnou podobu i požár Notre Dame v úvodu velikonočních svátků. Delší dobu se zvyšuje agresivita stoupenců islámu proti křesťanům a židům po celém světě. Politické elity západního světa tuto agresi podporují a povzbuzují. Jsou zaprodáni myšlence globálního světa a považují radikální islamisty za nástroj pro likvidaci národních kultur Evropy. Jejich nástroji jsou pozitivní diskriminace a podpora imigrace z islámských zemí. Islám je neslučitelný s naším pojetím demokracie a svobody. Je dnes pro Evropu a Českou republiku stejnou hrozbou jako nacistické Německo.

Míra agresivity islámu je pouze otázkou počtu jeho vyznavačů v dané zemi. Hnutí SPD požaduje zákaz propagace nenávistných ideologií potlačujících lidská práva a popírajících lidská práva. Zásadní části islámu takovou ideologií jsou. Politici podporující pozitivní diskriminaci a příchod islámských imigrantů připravují národní a kulturní genocidu evropských států. Hnutí SPD se nebojí ani Berlína, ani Bruselu, ani domácích zrádců. Jsme jediná významná politická síla, která říká imigraci a islamizaci Evropy jasné NE.


Tomio Okamura

24 komentářů :

 1. Z duvodu ochrany krestanske Evropy jsem hlasoval pro zdaneni cirkevnich restituci. Vas Tomio

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Přesně tak, nelze finančně podporovat nekřesťanský, globalistický a promuslimský vatikán...

   Smazat
 2. Přesně tak pane Okamura já to pochopil už dávno je třeba aby se rozhoupala normální většina občanů ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Boj proti islámu je boj s lidskou hloupostí, kdo jej zažil, ví, že je nejhouževnatějším možným protivníkem.

  OdpovědětSmazat
 4. Kdyby každý vědec jen z poloviny tak vynalézavý, jako je vynalézavá hloupost, dávno bychom cestovali ke vzdáleným hvězdám a jistě i galaxiím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. *byl Snad pár frází neurazí.

   Poctivou filosofii není rozeznat od samomluvy. Filosof je vždy v záporných decibelech, přehluší jej i spadlý špendlík.

   Smazat
  2. Koperník spočítal, že se Ptolemaios mýlil, věděl co mu hrozí, kdyby svůj objev zveřejnil za svého života. Že je islám společensky nebezpečný je stejně jisté, jako že Slunce je středem sluneční soustavy, a žádný Galileo se nevyhne oplétačkám u sluníčkového tribunálu. Pravda vítězí, ale dá to fušku, a vše díky oné takřka nezměrné houževnatosti.

   Smazat
 5. Kdo by chtěl být spravedlivý sám k sobě, stráví život tím, že se bude stále opravovat.

  OdpovědětSmazat
 6. Jo a mimochodem, ten Zelenskyj je fakt borec nakonec. Nabídnout Rusům Ukrajinské občanství, spadla mi brada. Tenhle jeho frk je už teď legendární. Začne zábava.

  OdpovědětSmazat
 7. Nejlepší je, že asi mnoho našich spoluobčanů trpí slepotou, protože nevidí ty nové "inženýry" kteří se v naší městech pohybují. Dokonce si asi pletou jeptišky s těmi zakuklenýmy individui. No doufám, že první koho budou převychovávat, kamenovat a podřezávat budou ti vítači.

  OdpovědětSmazat
 8. Jeste pred tydnem jsem byl v Iranu. Islam je hrozny, vzdyt treba v Iranu 70% vseho prumyslu vlastni stat! A zbytek mistni podnikatele. Vsechny banky jsou statni. Neco takoveho tady - to je zaruka likvidace teto demokraticke, ceske spolecnosti. Vzdyt CZ vlastni jen 25% podniku. To je nase cesta! A Zeman zve dalsi podnikatele z Ciny, pak jen 10% bude patrit CZ. Nase krasne zitrky jsou v dohlednu. Nebudeme vlastnit NIC, jen 25 a vice procent DPH u vseho.
  90% z 90% islamskeho obyvatelstva IRANU neveri v Allaha. To take je hrozne, jako 90% Cechu neveri v Boha. A dale - nepiji tam alkohol, to my jsme v tomto prvni zemi sveta! Kam by se podela zapadni civilizace, kdyby nechlastala alkohol, neprezirala se a nekourila. V tomhle jsme prvni na svete, p. Okamuro. Jiste jste na to hrdy. Tohle by katastrofalne ohrozilo nasi ekonomiku. Jsme NEJLEPSI NA SVETE, v tolika ukazatelich, o kterych se muslimum jen zda. A podivejte se, NATO zeme, vc. CZ, napadlo jen v tomto tisicileti nekolik muslimskych zemi a jen v Iraku, dle Americanu, byly USA zodpovedny za 1,495.000 mrtvych, predloni. Urcite se prehouplo cislo na aspon 1.6 milionu. Prictete Libyii a Syrii. A jsou to hodne pres 2 miliony lidi a 3 rozbite staty. Muslimske, to se pochopitelne nepocita, vzdyt krestane zabijeji muslimy. To jde, to je povoleno, par mrtvych opacne, zorganizovanych beztak CIA, je pohroma. Bylo by zajimave, kdyby treba Irak rozmlatil USA jako USA Irak, Libye GB a Syrie Francii. Pak by byla spokojenost i u pana Okamury - protoze miliony mrtvych nepocita!

  OdpovědětSmazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 28. dubna 10:52.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. Pitomio opět blábolí - v zájmu globalistů!

  Nejdřív Leninsko-putinská fakta: Islamisti zapálili odpornou papeženeckou katedrálu Notre Dame a humánně zlikvidovali tlupu neislamistů na Srí Lance.

  Obojí je ÚŽASNÉ, z hlediska nás roduvěrných Čechů a Rusů, nás Západoasiatů.
  Vždyť přece každá rána papežencům, sionistům a vůbec VŠEM opravdovým věřícím je ranou do ODPORNÉ tváře globalismu!

  Prostě: Islamisté jsou NAŠÍM nástrojem, nás ANTIGLOBALISTŮ, nás komunistů a putinistů !!!

  Ano, jsou to především OPRAVDOVÍ věřící (samozřejmě myšleno „věřící v neexistujícího tzv. Boha“, nikoli my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, skálopevně věřící ve Vědu Věd a Nesmrtelného Lenina), kdo prosazuje:
  • globalismus na úkor celosvětového národního státu nás Čechů a Rusů
  • kapitalismus na úkor socialismu-putinismu
  • demokracii na úkor naší leninsko-putinsko-babišistické demokracie
  • pravdu na úkor naší Leninsko-putinské pravdy
  • lásku na úkor naší vrozené nenávisti
  • víru v život, na úkor naší komunisticko-národně-socialisticko-islamistické víry ve smrt
  • tzv. lidská práva na úkor našeho západoasijského práva na službu Velikému Putinu a smrt v boji proti kapitalismu a demokracii

  Prostě: Islamisti jsou našimi PŘIROZENÝMI spojenci v našem odvěkém boji proti Západu, křesťanství, sionismu, Islámu, kapitalismu a demokracii.
  Tohle si Pitomio neuvědomuje, proto prostě blábolí – viz výše uvedený prachpitomý článeček.

  Jinými slovy: Náš drahý soudruh a soukmenovec David je NAPROSTO NEVOLITELNÝ, Leninu a Putinu žel, přes všechny svoje veliké zásluhy v boji za návrat ruské armády do Česka a Česka do Velikého Ruska.
  Je a BUDE nevolitelný, dokud z Pitomiova krachujícího projektu „SPD“ nepřestoupí k nám do KSČM či ANO, prašť jako uhoď.
  Tečka.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad Vás potěší, pane Radosto, že jsem měl to potěšení si Vaše příspěvky přečíst. Cenzura je tu tuhá jak zima na Sibiři, kolega Dvořák zde vládne ledovou kosou nabroušenou na ostří atomu. Pomátl se na rozumu a usmyslel si, že se stane ledovým mstitelem zasévajícím hrůzu do srdcí všech diskutérů a stane se nezpochybněným vládcem nad svobodou slova.

   Navrhuji Vás na Řád Rudého Října za Vaši příkladmou ostražitost a věrnost myšlenkám trvalé revoluce.

   Smazat
  2. Děkuji.
   Osobně bych dal přednost (v nedalekém budoucnu zřízenému) Řádu rudého 11. července, ovšem Rudý říjen by také potěšil.
   Ale i bez medaile budu dál sloužit socialisticko-babišistické vlasti.

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  3. 11. července 1619 – Nad českým Jimramovem prolétlo podle kroniky „ohnivé mlýnské kolo“.

   Smazat
  4. Na vysvětlenou:
   10. a 11. července jsme – v průběhu let – dosáhli NÁDHERNÝCH vítězství, v našem odvěkém boji proti Evropě, feudalismu, kapitalismu a demokracii:

   10. července 1920 jsme vítězně ukončili naši válku s Polskem (díky pomoci Rudé armády)

   10. července 1947:
   • naše vláda JEDNOMYSLNĚ odmítla USácký pokus o vměšování do našich vnitřních záležitostí (tzv. Marshallův plán) Jde o FAKTICKÉ vítězství pracujícího lidu, tzv. Vítězný únor byl pouhým dočištěním terénu od zbytků již dříve poraženého nepřítele.
   • naše Národní shromáždění humánně znárodnilo veškerý majetek hlubocké větve Schwarzenbergů (tento majetek nepadal pod Benešovy dekrety, přes veškerou snahu našeho prvního socialistického presidenta)

   11. července 1951 naše Národní shromáždění schválilo zákon č. 65/1951 Sb. o ochraně státních hranic => od toho dne běženci už NEPROŠLI !

   11. července 1960 byla naše drahá vlast KONEČNĚ přejmenována na ČSSR. (Škoda, že se toho krásného dne nedožil náš první socialistický president Beneš; on přece K SMRTI rád přejmenovával, a za socialismus bojoval celý svůj plodný život …)

   Takže: Toto datum si zaslouží NÁLEŽITÉ ocenění. Soudím, že Řád rudého 11. července, udílený za vynikající zásluhy v boji proti evropským hodnotám, takovým oceněním opravdu bude.

   Čest a Nazdar!

   P. Radosta

   Smazat
  5. Řád Ohnivého mlýnského kola, jinak také známý pod názvem Řád ohnivého či rudého 11. července. Prvně udělený ke čtyřstému výročí události, jenž předznamenala řadu významných milníků Českých dějin a dle níž je řád pojmenován.

   Píšete natolik přesvědčivě, že bych Vám vše uvěřil a zbaštil i s navijákem.

   Smazat
 11. Naviják opravdu nežerte. Je vážně těžko stravitelný.
  Kupte si raději některý ze zdravých, snadno stravitelných a ÚŽASNĚ LEVNÝCH výrobků celonárodního podniku ANOfert.

  Proč s Vámi vůbec diskutuji, i když očividně nejste jeden z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů: Protože každý se může změnit. Viz např. Gustáv Husák, ať nechodíme pro příklad příliš daleko.
  Ano, náš drahý soudruh a soukmenovec Husák býval - ve svém bujarém, nezkušeném mládí – nepřítelem míru a pokroku. Naštěstí jsme ho zachytili včas, dřív, než se mohl dopustit neodpustitelných zločinů.
  A po pár letech v nápravně-převýchovném ústavu vyšel napraven a převychován. Prostě jako znovuzrozen, připraven k rozhodným, odvážným, cílevědomým činům ve prospěch socialismu, naší vlasti a Velikého Ruska.

  Totéž se může přihodit vám lepšolidem, i Vám osobně. Ano, výkon spravedlivého trestu byste měl pojmout nikoli jako „křivdu“, leč jako Nesmrtelným Leninem darovanou příležitost ke své VŠESTRANNÉ nápravě a přeměně v socialisticko-putinského člověka.
  Takže tak.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybyste rovnou napsal, že máte diagnostikovanou koprolálii, ušetřil byste mi odpovědi.

   Smazat
  2. Ehmm…
   Jsem pouhý horšolid, prostý oráč na národa roli dědičné.
   Přesto si dovoluji tvrdit, že koprolálii nelze „diagnostikovat“, leč pouze pozorovat či konstatovat, jako jeden z příznaků, a následně (případně) zahrnout do diagnosy.

   Na druhou stranu: Pokud výroky typu Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO! považujte za „obecně nepřijatelné“, tak byste měl emigrovat opravdu CO NEJDŘÍVE.
   No nic.

   Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


   P. Radosta

   Smazat
  3. Alespoň, že už se neopakujete a vylepšujete, co se vylepšit dát. Začínal jste to flinkat, víte.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.