Reklama

pátek 12. dubna 2019

Jak Lenin prodal Assangeho

Britská policie vyvádí Assange z ekvádorského vyslanectví
Václav Umlauf 
12. 4. 2019 E-republika
Korporátní Google plně prodaný US-vládě klidně nechá viset tato "tajemství" na své hlavní stránce, kam mohou i nevinné děti, a ještě inkasuje peníze za reklamu spojenou s touto stránkou. To je skutečně na pováženou. Navrhuji zatknout vedení Googlu místo Assangeho a hlavního CEO zastřelit pro velezradu, protože tento materiál přebral z Wikileaks a hlavně v ruských RT News.


Julian Assange, zakladatel serveru WikiLeaks byl dnes (11.4.2019) vyveden z ambasády Ekvádoru a hned nato byl zatčen britskou policií. Britové vydají Assange s největší pravděpodobností do USA. Zde jej budou soudit za Snowdena, který z Ruska vydán nebude. Mannig/ová už v USA odsouzen/a byl/a. Není to jednoduché na tom genderovém světě. USA chtějí hlavu hlavního strůjce prozrazení jejich "vojenských tajemství". Tak se v přehledu podívejme na Youtube, jaká tajemství to vlastně jsou.

Je to trapné, přebírat vojenská tajemství z korporátního kanálu jako je Youtube. Google plně prodaný US-vládě klidně nechá viset tato "tajemství" na své hlavní stránce, kam mohou i nevinné děti, a ještě inkasuje peníze za reklamu spojenou s touto stránkou. To je skutečně na pováženou. Navrhuji zatknout vedení Googlu místo Assangeho a hlavního CEO zastřelit pro velezradu, protože tento materiál přebral z Wikileaks a hlavně z ruských RT News. Sami vidíte, jak je to celé vylhané a o co jde, protože to nepřímo řekla i výše uvedená proruská a korporátně-fašistická US-trouba.

Wikileaks ukázal beztrestné zabíjení civilistů v nelegální válce a následovné přikrytí těchto zločinů. Bez Assange a Snowdena bychom o nich asi nikdy nevěděli. A dnes je to tak zřejmá pravda, že ji globální US-trouba vysílá do celého světa. Před deseti lety by Assange dostal prestižní novinářské ceny za investigativní žurnalistiku, jako při vraždění amerických vojáků ve vietnamské vesnici My-Lai. V dnešní epoše korporátního fašismu a jím ovládaného tisku jde tento žurnalista do vězení a presstituti celého světa drží hubu. Aspoň by mohli ocitovat prohlášení Nilse Melzera, který je zpravodajcem OSN pro otázky mučení (UN Special Rapporteur on torture). Ten těsně před prodejem Assangeho řekl ekvádorské vládě, že vydáním riskují jeho převoz a případné mučení v USA a tím asi spáchají zločin proti mezinárodnímu právu. K nedávném mučení CIA viz komentář k vyšetřování Kongresu (CIA mučila vězně bez užitku).


Patologická nenávist prodejného Lenina


Vydání Assangeho je černý den pro nezávislý tisk, ale již několikrát jsme v krátkých zprávách upozorňovali, že k tomu asi dojde. Proč Lenin Moreno, alias dosavadní prezident Ekvádoru, vydal Assange, kterému předešlý prezident a parlament této země velkoryse poskytli politický asyl? Nejlépe bude, když necháme mluvit bývalého prezidenta. Rafael Correa, prezident v letech 2007–2013, tvítoval hned po zatčení Assange toto.
Takže Moreno je největší zrádce lidstva a prodal Assange jako Jidáš za 30 stříbrných dolarů. Tak se mrkněme na ty dolary a začněme od konce. Ekvádorský parlament začal oficiální vyšetřování Morena pro podvody v tzv. aféře INA Papers. Lenin nebyl až tak leninský a u US-imperialistů si jako prezident otevřel černé konto v dolarech. U nás se zato člověk teprve stane politikem. Ale jsou státy, kde hlavní političtí představitelé veřejně krást nesmí. Zvlášť po tak eminentním prezidentovi jako byl Correa. Podívejte se na články pod heslem "Ekvádor" a uvidíte proč. A nyní nechme mluvit tohoto bývalého prezidenta o patologické nenávisti Morena k zakladateli Wikileaks podle jeho rozhovoru pro RT News.

Paul Manafort, vedoucí prezidentské kampaně Trumpa, navštívil Ekvádor 30. května 2017, pár týdnů poté, co Moreno nastoupil do funkce prezidenta. A potom Moreno nabídl, že vydá Assange výměnou za finanční obohacení z USA.

Aha, tak tady to máme, těch 30 stříbrných US-dolarů v daňovém ráji. Takže Morenovi a rodině podle parlamentního vyšetřování hrozí vězení za praní peněz a za finanční machinace. A s čím podle bývalého prezidenta falešný Lenin souhlasil při následné návštěvě amerického viceprezidenta?

Mike Pence navštívil v roce 2018 Ekvádor a on a Moreno se dohodli na třech věcech. Izolovat Venezuelu, což Moreno udělal s velkým nadšením. Anulovat stíhání petrolejářské společnosti Chevron, což také rád udělal. A také vydal Assange. WikiLeaks vydaly dokumenty o Morenově korupci, což byla poslední kapka do plného poháru.

Připomeňme, že tento balík dokumentů vyšel v rámci zmíněného bloku dokumentů INA Papers o transakcích v daňových rájích, které zveřejnila nezávislá skupina hackerů. Moreno je vyšetřován za to, že se měl spojit s čínskou společností Sinohydro, která postavila vodní nádrž Coca Codo Sinclair. Tato společnost údajně uložila v off-shore společnosti Recorsa pro Morena celkem 18 milionů USD. Takže to shrňme. USA banky a jejich dohled alias CIA má kompletní kontrolu nad konty v off-shore. Lenin prodal vlastní zemi a Assangeho k tomu. A pak neznámí hackeři prodali prohnilého Lenina a dostali Assange do USA. A kdo jsou tito neznámí hackeři? Correa tvrdí, že to zveřejnil Wikileaks. Pokud je známo, nikdo z této organizace to oficiálně nepotvrdil. A dokumenty Wikileaks vycházejí na jejich oficiální stránce nebo skrze homologované odkazy na stahované dokumenty. Tady vznikla úplně nová stránka, kterou si může založit každý. Na závěr ocitujme náš článek z roku 2013, jehož nadpis měl nechtěně prorocký charakter Assange má důkazy, že jeho zatčení připravovaly tajné služby.

36 komentářů :

 1. Největší ostuda pro novináře západu. Dostali příkaz, aby nenatáčeli u Ekvadorského velvyslanectví a oni to demokraticky uposlechli věrni heslu, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Záběry natočila Ruska televize a dnes záběry z nejostudnější akce roku ukazují na všech televizích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokratický západ si touto akcí nakálel do vlastního demokratického hnízda. Západ si sundal masku a kašle na to co si o něm kdo myslí. Šikanují člověka, který demokratickému západu dokázal zabíjení nevinných lidí po celém světě, tedy pokračování hitlerovské zločinecké politiky, která neskončila a pokračuje pod heslem demokracie.

   Smazat
  2. My známe dobře svini Hitlera, ale už méně vraždění "demokratů" Britů v Indii i v Africe, "demokratů" Francouzů v Alžíru, "demokratů" Belgičanů v Kongu. "demokratů" Amíků ve Vietnamu, "demokratů" Holanďanů v Indonézii... vždyť to jsou stále stejní hajzli!!!

   Smazat
  3. 10.04 naprostá pravda, proto také když Hitler zaútočil od roku 1938 na východ, bylo to se souhlasem celého západního světa s cílem vytvořit pro Hitlera cestu k hranicím Ruska, jako i dnes západ sjednocuje Evropu před útokem na Rusko, po kolikáte už si opět západ nabije držku.

   Smazat
  4. 10:04 - to jsem nevedel, ze nemate radi Hitlera ! Ja myslel, ze mu planujete postavit templ.
   h.

   Smazat
  5. 10.45 Na Hitlera mají blokovaná autorská práva majitelé Průmyslu holokaustu. Podle Normana Gary Finkelsteina je to jejich nejvýnosnější aktivum. K jeho provozu přitom stačí jenom rozmazat a rozmazávat, když nějaký UA nebo Pobalťan, či zneuznaný Sudeťáček (jehož fotra po válce z útrpnosti neodsunuli) na poškádlení odpoví árijským pozdravem a namaluje někam, když se ožere jako Havel, hákošek...

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 16:06 Už jsou tady....KKK je proti nim Dívčí škola.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Tak tak a můžou mektat něco o demokracii nevěřte jim ani slovo jen obyčejný korporátní fašismus.

  OdpovědětSmazat
 3. Takhle se tresta opravdova nezavisla zurnalistika

  OdpovědětSmazat
 4. A pak chceme kecat něco o politických procesech padesátých let, když bychom se měli zajímat o ty současné, také soudy ve Španělsku těch, co si odhlasovali osamostatnění Kastalánska! Odsuzujeme dobu socíku a nedokážeme se ani trochu kriticky podívat na dobu současného kapitalismu a diktatury oligarchů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak kdo.Pokud mluvite o tech ideologicky "vymytych",tak to ano

   Smazat
 5. Ať si říká kdo chce co chce o Aeronetu, mě se taky nelíbí, že se účelově před volbami trefují do Okamurovců (a stejně je budu volit) ale jinak jsou suproví a protože jinak píšou pravdu a proto ty nálepky o jejich dezinformacích, ale dneska píší také o kauze Assange, včetně dalších souvislostí a to velice fundovaně. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudý dědečku já už sem je odstranil z oblíbených co je moc to je moc a též budu volit SPD.

   Smazat
  2. Na to, že Aeronet píše pravdu, jsi přišel jak, rudý dědečku?

   Smazat
  3. Na to že Aeronet nepíše pravdu, jsi přišel jak koblížku. Že se ptám, říkali to v Dvořákovic ČT, či v podobném mozkuvyplachujícím médiu. Mírové nebe nad hlavou, přeje rudý dědeček.

   Smazat
  4. Že éronet provozují fízli, došlo i Kapalovi ze Svobodného rádia. Prý titíž, co dřív vedli stránku Spiknutí proti církvi a lidstvu a strašili v diskuzích na Zvědavci, vydávajíce se za nejrůznější katolické "úchylky".
   Jasně že většinou napíší pravdu, ale pak namastí hoax jako víno a mainstream si na nich okázale smlsne, u chudších duchem to pak zostudí komplet alternativu.
   Nejvášnivější tamní diskutéři prý komunikují z oblasti Václavského náměstí ...
   Vrchní kolotočář pod ikonou zmanipulivanými degeneráty kdysi vášnivě nenáviděného Paroubka pak šíří mezi posluchači zmatek a beznaděj, protože žid a zednář nás prý už mají v hrsti nadobro ...

   Smazat
  5. Volit lŽIDavida znamená směřovat přímou linkou mezi tuto sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které bude třeba zlikvidovat tak jako tak v zájmu přežití civilizace!

   Smazat
 6. Je mi Assange líto, ale je to dospělý, svéprávný chlap a tak s rizikem musel počítat. Horší je, kdo všechno si na této mstě mastí kapsu a kdo ztrácí tvář. Pro mne ztrácí i GB, když odmítla poskytnout Pinochetovi útulek, pak nerozumím tomu, proč si na ambasádu zašla její policie a proč po tolika letech. Jinak symbolem boje za lidskost pro mne není Assange, ale neznámý Číňan, který jde proti tanku s igelitkou v ruce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hm, netrapte se, jak z Vašeho příspěvku vidno, Vy nerozumíte hodně věcem ... naučte se s tím žít.

   Smazat
  2. Vzdyt ten tank je mirumilovnejsi nez ti nenazranci

   Smazat
  3. 15:17

   Jo, "barevný revolucionář" s instrukcemi z americké ambasády, proslulý fotkou z údajného masakru na Náměstí nebeského klidu(který se konkrétně tam nikdy nestal, ale na to už jsme zvyklí). Může být, ani s podporou američanů asi neměl jisté, že tanku velí humánně založený člověk. Ale kdyby to tam proběhlo podle amerických předpokladů a not, tak by dnes Čína byla stěží hráčem určujícím světové dění. Jako rozparcelovaná, zdecimovaná kolonie by nejspíš byla tam kde před 80 lety a americký fašismus po vzoru Orwellova světa by měl o starost méně. Ale čínští soudruzi se tenkrát neposrali jako ti naši(ovšem je férové přiznat, že je to nesrovnatelné vzhledem k poměru nás a Číny), pokus o barevnou revoluci neutralizovali a proto je dnes Čína světovým hráčem.

   Smazat
  4. 15:17 lidskost vám není cizí,s blbostí si tykáte

   Smazat
  5. Duch normalizátorů se vznáší nad našimi luhy a háji už mi sugerují i mírumilovné tanky. Možná už ani ty luhy nejsou naše, voda je francouzská, vzduch zatím zdarma.

   Smazat
 7. Je suis Julian!
  #JeSuisJulian

  OdpovědětSmazat
 8. Novinar Kuciak robit to iste co Assange , je mrtvy a oslavuju ho...Assange robil to iste , zatkli ho a musi sa zodpovedat z toho , co urobil , podla Killary...svet je jeden podvod !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kuciak byl jen redakční figurka, která dělal kompiláty z přinesených materiálů. Ty materiály a fakta ale dobývali ve skutečnosti úplně jiní lidé.

   Smazat
  2. Jano Kuciak byl velmi mladý. Novinařina, ta pravá, je specifický obor. V takovém věku ještě nemáte vytvořeny ty správné kanály a informátory, abyste mohl dělat skutečnou investigativu. Ale podle jeho práce musím přiznat, že to byl opravdu talentovaný novinář, který svou práci dělal dobře. Analytika vychází z dřívějších poznatků a on byl analytik, a i takový novinář je potřebný. Škoda ho, i té jeho snoubenky. Bylo by zajímavé sledovat, jak by se vyvíjel do budoucnosti. Vždyť někteří věhlasní novináři získali své ostruhy, když byli ve věku jeho rodičů.

   Smazat
 9. Ono to po ekvádorských volbách začalo vypadat hned špatně. Ten Moreno musí být řádný prototyp zmrda. Tolik mi nevadí ani stoprocentní lokajové USA ve vedení evropských států, jako lidé, kteří se na cestě k moci profilují jako radikální odpůrci, aby se vzápětí po obsazení funkce proměnili v kolaboranty. Přeji každému, ať si žije život jaký chce, ale takovíto podvraťáci zasluhují smrt. Není to msta, je to v zájmu přežití lidstva, jež je ohroženo přemnoženými zmrdy. Asi nikdy je nelze zcela vymýtit, ale pokud už se nemusí vůbec bát projevovat své zmrdství, tak jedeme s kopce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moreno není zmrd, on jen dělá svou politiku. Kvůli Assangeovi měl nůž na krku, a on raději zvolil svou hlavu a možná nějaké benefity pro svou zemi, než hlavní Assange. Jak potom posuzovat čin R.Pelikána, který vydal člověka ze země, a ne jen z ambasády v cizí zemi. Kdyby bylo na České republice, Assange by už dávno hnil v base někde v Oklahomě.

   Smazat
  2. 19:28

   Každý politik dělá nějakou politiku. Nějakou dělá Moreno, nějakou dělal Chavez, nějakou Havel a nějakou dělal i Correa. Ten Assangemu poskytl azyl, určitě ho za to američtí fašisté nechválili a bezpochyby na to ani nečekal. Vstupoval do politiky s levicovou orientací, vymanění se zpod kontroly USA a takovou politiku také dělal. S tímtéž vstupoval do politiky i Moreno, proto byl také zvolen. Pokud snad cítil, že nemůže dostát svým proklamacím, mohl abdikovat. Ostatně jako každý politik. Nikdo není nucen jednat proti svému přesvědčení, jediným důvodem toho je osobní prospěch.

   Smazat
  3. doplněk 19:28 - kdyby bylo na Pelikánovi nebo Chovancovi či Hamáčkovi, ti by tomu nebohému ruskému hackerovi Nikulinovi dělali waterboarding osobně, jen aby páníšek byl spokojený.

   Smazat
 10. Assange je svedomi sveta.Tento svet je hruzny.Jenom moralni ku.va muze hajit tento svet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že budoucnost J. Assange ocení. Ale on už u toho nebude.

   Smazat
 11. Kdysi jeden náš politik pronesl přání-"více takových Kožených" , zneužiji toto přání jinak - "více takových Assangů".

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.