Reklama

pondělí 29. dubna 2019

Jen gauner a ubožák tam leze proto, aby druhým jejich akci rozbíjel

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
29. 4. 2019 facebookový profil Petra Štěpánka a  PrvníZprávy
"Normální člověk chodí na demonstrace či mítinky, aby podpořil to, k čemu je akce svolaná. Jen gauner a ubožák tam leze proto, aby druhým jejich akci rozbíjel či znemožnil, respektive propagoval opačné názory a urážel účastníky akce," napsal na svém facebookovém profilu Petr Štěpánek.
"Těm lidem přitom vůbec nic nebrání, aby si jinam svolali svoje vlastní shromáždění a na něm svoje opačné názory vykřičeli do světa, jak je libo a co jim hlasivky stačí," poradil dál komentátor současného dění a hudebník Štěpánek.

"Jestliže dnešní sluníčkáři - ale to je pro ně příliš eufemistické označení, ve skutečnosti jsou to spíše slunkofašisté - nevynechají jedinou příležitost, aby narušovali akce politických sil, jež nenávidí, nijak se tím neliší od Klémových bolševických karlínských kluků z dvacátých let či náckovských bojůvek jistého Adolfa s knírkem z let třicátých, jenž později zničil půl světa," usoudil Petr Štěpánek.

"Prostě: Svůj k svému. Stejná verbež. Stejný typ gaunerů. Stejný typ samozvaných spasitelů všehomíra. Nic nového pod sluncem, historie se jen ve spirále opakuje," uzavřel svůj komentář Petr Štěpánek.
(ps, , Prvnizpravy.cz, foto: ps)

46 komentářů :

 1. Alespoň víme, kdo je tu poskok tajných služeb USA. Jestli je budete chtít ještě vidět, budou za pár dnů poskakovat před sochou Patona v Plzni.A to že Paton byl fašoun, sadista a američani ho odkráblovali ještě v pěta čtyřicátém, to jim nevadí. Jen když se dolárky sypou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celá Plzeň bude oslavovat. A ty se třeba poser zlostí.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Za osvobození Československa děkujeme sovětské armádě a jednomu vojákovi z USA v Plzni.

   Smazat
  4. 20:08 myslíš tím to frenetické vlezdoprdelectví

   Smazat
  5. kterej navíc ještě spadl ožralej z korby vojenského náklaďáku. R.I.P.

   Smazat
  6. 20.08
   Dne 25. 4. 1945 bylo spojeneckými letadly v počtu 500 provedeno zničující bombardování, které mělo za úkol, rozbít Škodové závody, což se povedlo a amerikcý generál to pochvÁlil, jako "dobrou práci". Bylo shozeno 5000 tříštivých bomb, zabito 524 lidí a 453 zraněno. Pokud půjdete oslavovat, tak se stavte na hřbitově a položte k hrobům zbytečně zabitých kytici. Umřeli zbytečně. Protože dohodou s Ruskou armádou, nemohli Američané do Prahy a okolí, tak tam prováděli zbytečné nátety a bommardovaly hlavně průmyslové střediska:
   14.2. Praha: 62 letadel, 152 tun bomb, 701 mrtvých,1184 zraněných
   25.3. Praha, 500 letadel na průmyslové střediska, 370 mrtvých, 470 zraněných, za 90 minut zničeno 10 podniků, 12000 bomb
   23.3. České Velenice, 138 letadel, 2600 pum, 1250 mrtvých
   23.3.:České Budějovice 3000 pum, 250 mrtvých
   25.3. + 8.4. Cheb
   26.12.44 + 22.3. 45: Kralupy nad Vlzavou 1256 bomb, 145 mrtvých
   17.4. Ústí nad Labem: poškozeno více než 500 objektů, 200 mrtvých.
   Dále byly bombardovány: Zlín - závody Baťa,Nové Zámky, Nitra, Pardubice
   Tolik údaje ze statistiky.

   Smazat
  7. 20:08
   Opravdu jsem anonyme nevěděl, že ty jsi celá Plzeň.
   Václav též Plzeňan.

   Smazat
 2. 20:08 Co bude Plzeň oslavovat? To že plzeňskou Škodovku v dubnu 1945 vybombardovali Američané a přitom zavraždili nevinné lidi? Tak to teda vy Plzeňáci máte co slavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, náckovskému pohrobkovi se nelíbí, že spojenci bombardovali jednu z nejvýznamnějších nacistických zbrojovek. Není na to nějaký paragraf?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 20.52 to jo, jenže pár dní před koncem války kdy už fašisti mleli z posledního. kdyby to udělali o rok dva dříve bylo by to O:K:. To ale oni místo toho odlehčili nad prahou, přes Radlice až po Emauzy. Jen tak... spletli se, prý chybou navigátora.

   Smazat
  4. Slávku, neztrapňuj se.

   https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/nalet-na-mladou-boleslav-9-5-1945.A150505_200525_vojenstvi_erp

   https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1523762-ceskoslovenske-tabu-na-konci-valky-zabijely-bomby-s-rudou-hvezdou

   https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/sovetske-nalety-zabily-prvni-mirovy-den-v-1945-na-1300-lidi_341978.html

   Smazat
  5. 22.36

   víš jaký je rozdíl mezi frontovým a strategickým letectvem?. Něco si z vojenství a taktice boje různých armád nastuduj a pak něco plkej ajnštajne

   Smazat
  6. když přechází fronta, nelze brát na zvědavé civilisty ohled. ti mají být zalezlí v krytech... a taky jsme tam byli 4 dny a 4 noci.

   Smazat
 3. Ten gauner a ubožák je za to placený od Bakaly alias Sorose, tady žádná logika nefunguje. Už chápete, proč dostal Bakala to OKD tak levně od Sobotky, Urbana atd.? Aby měl na to platit tuto svoloč jako je Pražský Majdan atd. Bude mela tento rok kolem května, pokud přijde opět ČT provokovat na Noční vlky, dostanou nářez.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:49 "...tady žádná logika nefunguje. ... proč dostal Bakala to OKD tak levně od Sobotky?" - ???
   "LEŽ JAKO VĚŽ!" - jsme jako děti říkali. Bakala koupil OKD už od soukromníků. O Sobotkovi lhal i
   Babiš v UDÁLOSTECH ("Sobotka vystoupil na demonstraci") a všichni presstituti, co tímto způsobem o demonstraci psali, vesměs fakani kádrů
   protekčně angažovaných v zahraničí, jakbysmet. Neplivl náhodou 20:49 sobě na bradu?

   Smazat
 4. Stepanku,
  je dobre , ze mas rad Ameriku ! Ja ji mam rad take, ale upozornuji te, az budes oslavovat gen. Pattona, ze to byl RADIKALNI vojak a jeho nazory byly totozne s dnesni SPD daleko vice, nez s jinou stranou v Cesku.

  Dale te upozornuji na skutecnost, ze nas oblibeny president Trump a president Putin jsou oba dva nacionaliste / vlastenci a ze si dobre rozumi. Maji mnoho spolecneho !
  A mluvi spolu velmi casto teleponem ! V pripade, ze jsi na strane Globalistu, tak ti hrozi predcasne umrti !

  1) Globaliste chteji nasilne akce proti Rusku a netaji se tim ! T.zn. valku v Evrope !

  2) Globaliste podporuji invazi do Evropy ! Coz je tvuj konec urcite ! Budes vymenen za Somalce odbornika na paseni koz !

  3) Globaliste prosazuji nasilnou integraci a nechtenou inkluzi. Coz je znovu tvuj konec !

  Takze SPD je jedina strana mozna.
  Nezapomen ji volit !
  h.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, a co mi povíš na toto?

   https://www.yahoo.com/news/majority-americans-refuse-vote-trump-142001676.html

   Smazat
  2. 21:32 - to nesmis verit ! To je vrznuta propaganda z levicove frakce "Demokraticke" strany , ktera je ted velmi agresivni, protoze ji utikaji stoupenci k Republikanum .
   Vsak uvidis nase volby pristi rok !
   Trump ma uz, ted dalsi pobyt v Bilem dome zajisten.
   h.

   Smazat
 5. Pane Štěpánku, rád bych se dozvěděl kdy, kde a jak "karlínští kluci" organizovaně rušili politické akce svých konkurentů na veřejnosti. Dosud jsem na takovou informaci nenarazil.
  O činnosti a prostředcích hitlerovské SA je toho skutečně známo dost.

  OdpovědětSmazat
 6. Není třeba se dohadovat o tom či onom, důležité v tomto momentě je, že pan Štěpánek má naprostou pravdu, o normálních lidech a o gaunerech a ubožácích. S těmi gaunery a ubožáky se nemá smysl vůbec zahazovat, je to svoloč, přes to prostě nejede vlak. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. Také bych si dovolil drobný komentář, že je hodně za hranou jít na nějakou "cizí" demonstraci a tu narušovat! Princip demokracie je naprosto jasný, každý má právo projevit svůj názor a tady na Václaváku došlo poprvé v tak velikém rozsahu k popření těchto demokratických hodnot na svobodu projevu! Kdyby nezasáhla policie, zcela jistě by zde došlo na fyzickou konfrontaci, což je zcela nepřijatelné a jde na vrub "narušitelů" !! Kdo narušuje jejich demonstrace? Nějak si nevzpomínám, že by se někdy v takové míře stalo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimochodem, byli jsme tam "u koně" připraveni si to s těmi paviány rozdat ručně. Nakonec se policie rozhoupala k zásahu a našich pěstí nebylo třeba.

   Smazat
  2. Pěstí nebylo třeba, stačilo dát tip kapsářům, dobře se šacuje, když ta verbež drží transparent nebo trubku.A bylo tam i Hayáto, ale koukám - Nehayáto, ale Bordelděláto...

   Smazat
 8. To je pravda. Normalni clovek prece nepoleze mezi typky jako hajlujici priznivec SPD nebo matrona s vytetovanou risskou orlici na zadech:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hajlujíc idiot nebyl příznivec SPD!
   Byl přiveden fotografem, který pořizoval kompromitující foto o "fašistické" straně SPD.

   Smazat
  2. Ostatní verbež spíš HAVLOVALA...

   Smazat
 9. Anonimní 21:32 co říkáš na toto
  Trump Coup Největší porušení ústavy v historii - Kevin Shipp Video
  https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3452131.html
  https://beforeitsnews.com/v3/economics-and-politics/2019/2518257.html
  Prezident Trump říká, že Hluboký Stát se pokusil o převrat. Bývalý důstojník CIA a oznamovatel Kevin Shipp říká, že odstranění - to je převrat. Jedná se o nejšokující porušení ústavy a trestné činnosti v dějinách, nejen v Americe, ale v západní vládě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:09- ústava je modla, kterou budovali vždy minulí vítězi. Ne všichni porazí svůj "Deep State" , který chrání ústavy mnoha států,Trumpovi věřím.

   Smazat
 10. Jo, dobrý, ale ,,karlínští kluci", tedy grupa kolem Klémy, demonstrace protivníků popsaným způsobem nelikvidovala - alespoň o tom nikde ani slovo. Zbytečné slovní nakopnutí, pane Štěpánku.

  OdpovědětSmazat
 11. To, že parta dementů řvala není nic nového.Osobně mne zajímá to,kdo tyto kurvy zaplatil.Nevíte někdo hodnověrný zdroj.

  OdpovědětSmazat
 12. 22:15 no, oni se ti co, snad v dobré víře, bourali reálný socialismus všelijakým tím „nakopnutím“ tak nějak vyviňují, když si dnes ne a ne přiznat, že přispívali k horšímu. Nemusí se trápit, oni reálný socialismus nezbourali.
  Jednak byla ta západní „demokracie“ z historických důvodů technicky v předstihu a ekonomicky daleko silnější, druhak disponovala propagandou, která dobře zabírá na nižší lidské pudy. Ke všemu, „hustota intelektu“ a morálky v „táboře míru a socialismu“ zdaleka nedosahovala potřebné míry k dovršení tak skvělého, ale náročného projektu lidské společnosti. Tak se ten reálsocialismus rozpadnul v podstatě sám. Otázkou je, co systémově znamená Čína.
  Hádám, že k pokusu o realizaci onoho projektu došlo předčasně a ve značně nevhodném prostoru. To si, pokud jsme levičáci v onom původním, pravém slova smyslu, přiznejme.

  OdpovědětSmazat
 13. Nic nového pod sluncem, havloidé jsou prostě eurobolševici s totalitním chováním. Co bylo ale šokem, že se k těmto Pirátům připojili i komunisté, konkrétně kandidát do EU za KSČM! Po 30 letech od sametu se KSČM provařila - není žádnou opozicí proti ODS, TOP 09, ČSSD,Piráti, nýbrž jejich spojenec. Komunisti, to je jeden velký podfuk na lidi po 89 roce.

  OdpovědětSmazat
 14. Přesně tak eufašisté a jejich totalitní manýry škodit, lhát, sloužit cizákům to je jejich.

  OdpovědětSmazat
 15. ..s článkem souhlas, ale karlínský kluky, bych do toho
  netahal...

  OdpovědětSmazat
 16. Policie si dala sice dost na čas se zásahem, ale nakonec ty uřvané kretény vystrnadila do opletalky. Já jsem ale toho názoru, že rozbíjení a rušení řádně ohlášených manifestací a demonstrací má být automaticky důvodem ke tvrdému zásahu. Navíc ta hovádka vyřvávala i při státní hymně, což doslova volalo po gumoléčbě...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to by pak "demokrati" křičeli, že je to nový "masakr" jako 17. listopadu. Policie postupovala správně: 30 x výzva, aby dali pokoj, občas nějakého pablba sundali na chodník, prošacovali a nechali na zemi vychladnout. Pravda, mohli s tím začít dřív. Ale mají nad sebou Hamáčka a ten je nepříčetný z toho, že jim SPD ubírá voliče.

   Smazat
  2. SPD ubírá voliče leda komoušům. Přetahujete se navzájem o ustálenou skupinu cca 15% zoufalců.

   Smazat
  3. A kde má voliče ČSSD? A neříkej že u ANO, tak jsou spíš bývalí ODSáci

   Smazat
 17. Nojo, ale akci rozbíjeli demokraticky a proevropsky. Kdyby akce nebyla rozbíjena demokraticky, tak by Jakub Janda jistě přerušil felaci přítele a podal by do Brusele protest proti totalitnímu režimu.

  OdpovědětSmazat
 18. Přesně tak. Myslím, že pro některé sluníčkové fašouny, je dokonce lákavější právě to rozbíjení cizích akcí, tam můžou dávat průchod své nenávisti, vzteku, destrukci, plivání na druhé. Podporovat nějakou vlastní akci jim tolik nevoní. Za své akce se spíš jen mediálně schovávají.

  Jinak někteří tomu neříkají sluníčkofašisté, ale přiléhavě USS-jugend. :)

  OdpovědětSmazat
 19. A že se tu vyrojilo stejné množství blbců jako na hlukové demostraci v Praze. Asi i stejně a stejnými placení.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 20. Děkuji rudé armádě za osvobození od fašismu.

  OdpovědětSmazat
 21. Pravicové gaunery a ubožáky HUMÁNNĚ zlikvidujeme, např. je rozdrtíme tankovými pásy!

  Soudruh a soukmenovec Štěpánek má TAK KRÁSNOU Leninsko-putinskou pravdu, že by ho jeden až zulíbal: Ano, pravicoví gauneři a studovaní ubožáci-lepšolidi
  • narušují
  • podvracejí
  • rozvracejí
  mír a socialismus, vždy a všude.

  Proto je humánně likvidujeme, buď jejich demonstrace, nebo rovnou demonstranty.
  Přitom – samozřejmě – i kdybychom jich rozdrtili našimi tanky třeba DESETITISÍCE, tak nepůjde o žádný „masakr“, nýbrž jen o nutnou a oprávněnou akci na obranu našich pracujících a jejich klidu na práci.

  Však taky proto se náš národní Vůdce Miloš jezdí do Číny učit od KSČ, jak stabilizovat společnost – aby se u nás už NIKDY neopakovala situace z konce tragického roku 1989, že.

  Ano, kdyby pravičáci v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, opět svolali kontrarevoluční provokace na Václavák resp. Letnou, tak s nimi zatočíme po čínském komunistickém způsobu – uděláme z nich žrádlo pro naše prasata v Babišových velkovýkrmnách.
  A RÁZEM bude klid, na věčné časy a nikdy jinak!

  Demokracie - toť kázeň!“ (Kl. Gottwald)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 22. K té zdejší pos.ané cenzuře:
  Můj výše uvedený příspěvek byl už DVAKRÁT smazán.

  Což je zde běžné, Leninu a Putinu žel.

  JENŽE!
  Dlouho jsem byl přesvědčen, že cenzuru - toto pravicové svinstvo - NEDĚLAJÍ naši drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky: „Jak by mohli cenzurovat příspěvky, tito SKVĚLÍ komunisti a putinisti, zemanisti a babišisti, vedení samotným soudruhem a soukmenovcem Davidem?! Vždyť přece s.s.David je přímo Leninsko-putinsky zapřisáhlým odpůrcem cenzury – viz ŘADU jeho podnětných článků!!!“
  Tohle jsem si namlouval, ve své naivitě.

  Leč nyní se ukazuje, že s.s.David je neřízená střela, mající JEDINÝ cíl: Svůj SOUKROMÝ finanční zisk.
  Což je pěkně hnusné, vážně, samozřejmě.

  Ano, s.s.David si zvykl na VELICE vysoký životní styl, a nyní mu nestačí jeho starobní důchod bývalého ministra + bývalého ředitele největšího blázince v Česku, + příjmy ze soukromé ordinace. (Však víme, o jaké NEHORÁZNÉ sumy si dovedou říct páni doktoři nám ubohým pacientům!)
  Ano, s.s.David potřebuje na svůj životní styl mizerného lepšolida STATISÍCE MĚSÍČNĚ !!!!!!!!
  Proto, místo pokorné práce mezi námi horšolidmi, místo prosté mravenčí politické práce mezi nejnižšími příjmovými vrstvami – chce MILIONOVÉ příjmy ze zrádného poslancování v EU !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ano, to kvůli mamonu se s.s.David spřáhl s Pitomiem, a nyní plive na naše národní Vůdce Miloše a Babiše, i na naši KSČM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Takže se přestávám divit: Tu zdejší cenzuru dost možná nedělá pravičácký kavárník Janda (jak jsme si dlouho myslel), ale ZDEJŠÍ zrádcové proletariátu a našich národních Vůdců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nuže, nezbývá než připomenout zasloužený osud zrádce Slánského: „Psovi psí smrt“, napsal o tom sionistovi velký český básník Ivan Skála, a náš horšolid toto heslo přijal za své.

  Prostě: Nejpozději IHNED po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace přijde do redakce Nové Republiky soudružsko-soukmenovecká návštěva. A oddělí tamní zrno od plev. Jestli tam nějaké zrno vůbec najdeme, že.

  „Co nechceš, aby jiní dělali tobě, udělej jim hned – a už ti nikdy nic neudělají!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.