Reklama

sobota 6. dubna 2019

Julian Assange
6. 4. 2019 VašeVěc
Zakladatel WikiLeaks Julian Assange pravděpodobně v nejbližších hodinách nebo dnech opustí ekvádorské velvyslanectví v Londýně. Organizace WikiLeaks k tomu na Twitteru uvedla, že už existuje dohoda s Velkou Británií o jeho následném zatčení. Existují obavy, že následně by mohl být vydán do USA.


Ekvádor prý rozhořčilo, že prostřednictvím WikiLeaks se na veřejnost dostaly dokumenty (tzv. INA papers), které naznačují, že ekvádorský prezident Lenín Moreno je zapletený do korupčního skandálu. Úřady se také domnívají, že organizace je zodpovědná za nedávné zveřejnění prezidentových soukromých fotografií. 

V úterý ekvádorský prezident prohlásil, že Assange opakovaně porušil podmínky pobytu na velvyslanectví v Londýně. 

Podle prezidenta Assange nemá právo hackovat soukromé účty nebo telefony a nemůže zasahovat do politiky jiných států. Ekvádorské ministerstvo zahraničních věcí uvedlo, že se nevyjadřuje k fámám, teoriím a dohadům, které nemají doložený základ. 

Je ovšem pravdou, že vztah azylanta a velvyslanectví, v jehož jedné malé místnosti Assange pobývá od roku 2012, se začal zhoršovat již v loňském roce. Byla mu např. zavedena povinnost platit si lékařskou péči, nést náklady komunikačního provozu, výrazně mu bylo omezeno internetové spojení a omezení se týkalo i „pobytu“ jeho kocoura.

- - -


19 komentářů :

 1. Nevypadá to dobře zkorumpovanou loutku drží za koule a udělá pro ně co budou chtít. Chudák Assange pravda se veřejně říkat nesmí heslo rádoby demokratů.

  OdpovědětSmazat
 2. To je zrůdnost jak se k Assangovi chová celý svět. Místo, aby Wikileaks státy celého světa odměnily zato, že Assange a Snowden jim otevřeli oči, tak je pronásledují. Assange je občanem Austrálie a Austrálie pro něj nehne prstem. Angličani, loutky USA, Assange vydají to USA, kde Assangovi hrozí mučení a celoživotní vězení. A co Světová Organizace pro lidská práva? A co lidská práva v České republice? Co naši Piráti? Nechtěli by pomoci člověku, který celému světu otevřel oči o praktikách Západu? Co naše placená ČT televize? Zbabělci. Sluhové Západu budou nadále sloužit zločincům a podvodníkům, kteří nám ve světě a v Evropské Unii vládnou. Spravedlnosti se nikdo z nás nedovolá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže Ekvádor informaci o přípravě vyhoštění Assange nepotvrdil. Je třeba taky poznamenat, že Wikileaks jede svým vlastním životem a Assange už na ně nemá žádný vliv. Přesněji, o žádném vlivu se nepíše. Možná dostala centrála hnutí nějaké varování v souvislosti s Morenem a vypustila to do éteru.

   Smazat
 3. Vraždění, podvody, bombardování to jsou všechno atributy západní demokracie. Když na to někdo poukáže je to terorista a skončí jako náš Hus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je tím že civilizace se zrodila ve věčném boji! Věčný mír ji zcela jistě zahubí. Krom toho DEMOKRACIE je fikce! Lůza není schopná sebeřízení! Od toho tu přeci existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vůli postrádající kastu otroků - podidí*)! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných podlidí*), neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche ... a když na to přijde, dnes máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/


   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka.

   Smazat
 4. Soudruzi, z toho pro vas plyne ponauceni, ze na kazdeho z vas, rudeho udavace, jednou dojde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:41 A jaký má tvůj příspěvek vztah k Assangovi? Jako, že:
   - nevonící, kompromitující pravda je spatná a "rudá"?
   - lhaní odporující prosté logice je "demokracie"?

   Ponaučení tedy zní: "Vítěz má "pravdu" a justici na své straně. Státní správa jako skupina lidských prostitutek bude chválit a sloužit libovolnému režimu."

   Smazat
  2. 11:41, á další většinový akcionář firmy Lockhead a Haliburton. Jsme poctěni, že takový zazobanec navštěvuje zdejší stránky.

   Smazat
  3. 11:41
   Tak to aby sis užil života, dokud to ještě jde, udavačský elfíku. :)

   Smazat
 5. 12:35 Soudruhu, podle tebe maji tedy pravdu nacisti, kdyz prohrali 2.sv.valku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 14:14 - Ach jo, ta tvoje "logika", to je hrůza. Jak´s na takovou hloupost přišel? S tímhle mozkem jsi skončil školní docházku v páté? Nebo další oběť inkluze?

   Smazat
  2. 14:14 Nejsu soudruh, ale ani debil. Kdes vyhrabal v mém komentáři nacisty? Můžeš si průtrž mračen pojmenovat slunečno, můžeš pak nesouhlasícím nadávat a plácat se po ramenou s kavárnou, jak jsi jim to nandal, ale jen aby tvoje děcka, které vychováš, věděli, jak se mají správně oblékat než půjdou ven. I když: možná z hlediska Darwina není pro lidstvo ztráta, pokud tvůj genom na zemi nebude. Ostatní se pak snáze domluví bez ohledu na odlišný politický názor.

   Smazat
 6. Pravda se zverejnovat nesmi,ze?Chudak Assange spolehal na Ekvador bohuzel tam zase stihli dosadit loutkovou vladu

  OdpovědětSmazat
 7. Radosto je tam Lenin Moreno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lenin Moreno je americká loutka. Křestním jménem se nenechte zmást. To mu dali rodiče. On za ně nemůže.

   Smazat
 8. Jako konspiraci má dlouhé "í". V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 9. Co je fajné, jak jsou naší presstituti semknuti okolo Kuciaka, který odhalil "pšouk v SK" a byl prý kvůli tomu i s přítelkyní na objednávku zabit.
  Assange umožnil "odtajnit" a zdokladovat velesvinstva napříč světem, ale "kolegové" nic. Žádné #MeToo Assange nebo Je Suis Assange. Kuciak je pro ně kalibr mnohem, mnohem vyšší úrovně, a proto stojí za to si ho připomínat.

  OdpovědětSmazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 6. dubna 12:26.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. Fašistické USA připravují DALŠÍ justiční vraždu!

  V živé paměti celého pokrokového světa neustále tkví VELMI podobná justiční vražda: Manželé Rosenbergovi nebyli brutálně zavražděni kvůli svému sionistickému původu (to bychom klidně schválili, my roduvěrní Češi a Rusové).
  Ano, Julius a Ethel Rosenbergovi byli zaživa upáleni – na tzv. elektrickém křesle - kvůli své údajné spolupráci s rozvědkou SSSR !!

  Což je samozřejmě nesmysl: Proč by Sovětský svaz k získávání informací o ZRŮDNÝCH záměrech vládnoucí USácké fašistické kliky používal zrovna sionisty Rosenbergovi, když měl k dispozici CELOU ARMÁDU užitečných chytráků – Árijců, členů Komunistické strany USA?!

  Ano, KAŽDÝ komunista na celém světě má SVATOU povinnost: Sloužit Sovětskému svazu / Velikému Rusku!
  A každý OPRAVDOVÝ komunista na celém světě tuto svatou povinnost také plní – viz VĚRNOU službu nás českých komunistů Velikému Putinu, BJJP !!!

  Prostě: Náš soudruh Assagne bude v USA justičně zavražděn, pravděpodobně nějakým ZVLÁŠŤ odporným, mučivým, ponižujícím způsobem – za svoje NEHYNOUCÍ zásluhy o vítězství socialismu a putinismu.
  Neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu tímto brutálním aktem vyšlou signál všem „svým“ komunistům a putinistům: „Dejte si pozor – neslužte Velikému Rusku a lidové Číně! Kapitalismus a demokracie sice krachuje, definitivně prohrává třídní boj, ale vás ještě stačíme umučit, než nás smete nepřemožitelná Armáda Ruské federace!“

  Je jasnější než Kremelské Slunéčko, že brutální justiční vražda s.Assagneho neumlčí opravdové americké (nejen americké, nýbrž opravdu VŠECHNY) komunisty a putinisty: Ano, my komunisti a putinisti raději zemřeme NESMÍRNĚ krutou smrtí, než bychom polevili ve svém úsilí o zničení kapitalismu a demokracie, než bychom ustali v boji za definitivní vítězství Velikého Ruska a ČLR nad celou Euroamerikou.

  Prostě: Čest a sláva budoucím padlým revolucionářům!

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.