Reklama

pátek 26. dubna 2019

Kde se berou udavači

Petr Hampl
26. 4. 2019   VIDEO

13 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi odporný, sprostý, oslizlý,úchylný a perverzní čechoamerický hovado. Odlez z našich diskuzí ty jedno sprostý prase a už dej pokoj. Jsi opravdu zralý aby tě zašili někam do klece, protože svoje odporný urážky a sprostoty jenom stupňuješ ty štěnice odporná a drzá.

   Smazat
 2. Udavačství bylo , je , a bude , Česky národ je tím znám!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy snad znáte nějaké statistické údaje o tom, že se v Česku udávalo více, než v jiných zemích? Nemám na mysli nějaké jedna paní povídala, myslím skutečné a nezpochybnitelné údaje. Pokud nemáte, nechte si blbé kecy pro sebe a nehanobte národ, rasu ani přesvědčení, neboť je to trestné. Pokud máte nějaký věrohodný důkaz o pravdivosti Vašeho tvrzení, máte mou omluvu.

   Smazat
 3. VIDEO
  jsem zhlédl a mohu jen potvrdit názory MUDr.Davida i autora. PRO udavače je typické, že se vždy přidávají na stranu silnějšího, ale to je přece logické.

  Za Protektorátu Böhmen und Mähren se udávalo nejen za schvalování atentátu na R.Heidricha, nebo nezákonný poslech cizího rozhlasu,ale mnohdy se tak vyřizovaly účty mezi znepřátelenými sousedy...
  Do roku 89 se udávalo... ale to už si většina, nebo snad už menšina (?), pamatujeme.
  NYNÍ se udává prioritně za názory, které jsou uveřejněny na tzv. sociálních sítích, nebo stránkách, kde lze dohledat autora příspěvku.
  OPĚT, nic nového v historii státu, udavači se lísají k těm, kteří v současné době ovládají mediální prostor a veřejné mínění,nesčetné politické neziskovky, placené mnohdy ze státních prostředků (ABSURDNÍ !), prostě k těm,
  kteří mohou svým oponentům řádně znepříjemnit život,
  případně je až předhodit současné justici.
  UDAVAČ
  se za udávání nestydí, on se často svým "občanským postojem"
  chlubí. Protože se domnívá, že koná dobro.

  Z mého pohledu považuji za daleko horší, než je udávání,
  současnou politickou PODLÉZAVOST.
  Politické elity ve své většině podlézají byrokratům v Bruselu, Merkeljuntě v Berlíně a samozřejmě přátelům na věčné časy a nikdy jinak - USA.
  Podlézavá chátra dobře ví,jaká je realita Eurosojuzu,
  nebo zločinná válečnická politika USA, ale sledují pouze své zištné cíle a nějaká ČR je jim zcela u prdele.
  Tečka.

  OdpovědětSmazat
 4. Mého pradědu za heidrichiády udal soused za poslouchání anglického rozhlasu jen proto, že se spolu nedohodli na prkotině. Ještě že tenkrát alespoň děda přežil. Souzení členové Gestapa si po válce pochvalovali spolupráci s Českým obyvatelstvem. To je neotřesitelný fakt!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Ruku na srdce, náš národ má vedle dobrých vlastností, též špatné. Talent se projeví už ve škole, kde žalobníček žaluje a pod nosem... V běžném živoťě určitě neminete donašeče, za účelem kariérního růstu,ale nevyšší stadium je pak udavač, setkání s ním hrozí životní katastrofou. Jedinou nadějí může být, když inteligentní lidi je přestanou slyšet.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdyby doktor David raději mlčel. Z toho, co napovídal o udávání za totáče, jsem pochopil, že oba jsme žili v různých tátech. Neměl jsem pocit, že by se kolem mne pohybovali jen udavači. Konečně, kde by svoje udání podávali? Všichni byli do jisté míry kritičtí a nemělo smysl se vzájemně udávat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:57
   To jste měl(a) kliku. ...šťastná (ý) to žena (muž).

   Smazat
  2. Nevím, jestli je to vyčerpávající diagnóza, ale dost autorů a diskutérů na NR trpí stihomamem. Kdysi nám na nějakém školení jeden psychiatr popsal, že ke studiu na psychologa nebo psychiatra se z dosti velké částí hlásí lidí, kteří mají sami nějaký psychický problem. Přirozeně pamatuji, jak zvenčí byly za bolševika vyvolávány různé vlny podezření ke kvalitě potravin, lživému zpravodajství a ochotě režimu k pronásledování těch, kteří se opováží myslet kriticky. Vystřízlivění nastalo po převratu. Štvaní proti konkurenci na pracovišti a vydírání si užilo po převratu dost lidí. Názory Davida a Hampla už jdou za hranici toho, čemu by se dalo věřit. Také jsem si koupil Prolomení hradeb, knihu jsem však nedočetl.

   Teď k účinnosti vaší propagandy. Doktor David tvrdí, že váš web navštíví denně 20 tisíc IP adres. Komunisty volí řekněme 30 nebo 40krát více lidí než pravidelně čte NR. Možná, že hledali možnost se k vám i připojit podporou ve volbách. Dosud se tak nestalo, což vás štve. Někde děláte chyby. Hledejte v čem.

   Smazat
  3. Dnešní komunisti jsou jen relikt normalizátorů, organizátorů prověrek a lidí, štítících se demokracie, kteří rozjížděli čistky a pronásledování svých bývalých spolustraníků a jejich rodin.
   V listopadu 1989 na to odjeli.
   Pak nějakou dobu byli protestní stranou.
   Dnes je protestních stran a hnutí víc, Filip komunistickou stranu privatizuje pro byznys několika vyvolených a mladá komunisti chodí ve stádu Šorošovců vyřvávat spolu s piráty a TOPáky proti vlasteneckým politikům.
   Komunisti nikdy nebyli levicovou stranou. Jen co uchopili moc, začali se chovat jako násilnická sekta a to elitářství a sektářství jim zůstalo dodnes. Ztrácejí voliče a nové už nezískají, protože nejsou schopni změny.

   K.

   Smazat
  4. Novou republik denně navštěvuje od 33 do 70 tisíc čtenářů. Základní kmenem věrných čtenářů tvoří cca 24-25 tisíc čtenářů.

   Nás nijak neštve, že nás lidi nevolí, protože jsme dosud nikam nekadidovali.
   Tak, prosím, nepodsouvejte a nebuďte chytřejší než rádio.
   Přeji hezký den.

   Smazat
 7. 14:58
  Váš nadřazený projev, mi něco připoměl, ďékují, malém jsem chtěl dát hlas paní Konečné, ta je mi sympatická. Ale protože za ní jsou zase ti samí moudří soudruzi co ostatní jen zesměšňují, vládli jménem lidu, ale ne pro lidi, tak končím.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.