Reklama

středa 10. dubna 2019

Kolem světa 1


Martin Koller
10. 4. 2019
V posledním týdnu se u nás konaly pouze komediální šarvátky pro nemyslící voliče a oslava vítězství euromarxistky, tedy silně našminkované služky cizáckých zájmů Čaputové na Slovensku. Vzhledem k tomu, že Čaputová je naprostá nula, mohla by se zařadit bez problémů do vedení stran pražské havlérky. Pouze není jasné, komu bude víc posluhovat, Washingtonu, Bruselu, nebo Berlínu. Do tří zadků to naráz nejde. Vidíme evidentní výsledek nechuti Slováků k politice, takže jich přišlo k volbám méně, než polovina. Vlastenci zůstali doma, zatímco slouhové cizáků volili v plném počtu v semknutých řadách. Někteří možná i dvakrát. Smutné je, že se nespojili v druhém kole voliči Harabina a Kotleby. Totéž bohužel vidíme u nás. Čaputová má naštěstí zanedbatelné pravomoci a podle odborníků jí budou mít u sousedů za rok plné zuby. Proto se budu věnovat zahraničí. Je třeba především zmínit utajované a upřesnit upravené informace médií vlastněných, případně ideově spřízněných s oligarchickými euromarxisty Sorosem a Bakalou, tedy v první řadě ČT a Seznam.

Na Ukrajině dlouhodobě rozkrádané a ničené občanskou válkou zvítězila touha Ukrajinců, kteří tam ještě zbyli, po změně. Tedy stejný problém, jako v případě Čaputové. Volili méně známé zlo ze dvou zel. Z hlediska hlasování je vidět, že nejen Slováci, ale rovněž Ukrajinci jsou naši bratři v nechutí myslet v době voleb. Oligarchický válečný štváč a majdanista Porošenko naprosto propadl a zvítězil neznámý komediant. Jejich nový prezident je stejný jako ten starý, pouze má méně agresivní nátěr a méně odpuzuje bohatstvím a hrabivostí. Ale je to stejný slouha cizáků. Stavba americké základny v Oděse bude pokračovat, přestože napomáhá růstu napětí mezi Ruskem a NATO. Méně známé je, že na Krymu se připravuje stavba zaobzorového radaru protiraketové obrany ve spolupráci Ruska a Turecka! Má chránit Rusko před raketovým útokem ze směru od Rumunska a pravděpodobně rovněž Turecko před raketami z Evropy, nebo arabských států, kde mají státy NATO základny, možná rovněž z Izraele, který je vydírán a tlačen do konfliktů americkými euromarxisty. Erdogan má pravděpodobně dost poručníkování z NATO a z EU už mu přichází méně úplatků. Proto pomalu a jistě mění vlajku, i když na takového spojence je třeba si dávat víc, než pozor. Již před několika lety jsem psal, že Turecko není evropská země a do NATO nepatří. Rusku bohužel nic jiného nezbývá, protože agresivní politika NATO a EU je nahnala do náruče Číny a do určité míry i Turecka, stejně jako v roce 1948 americká politika sankcí ČSR do náručí Stalina. V USA by se konečně měli zbavit euromaxistické demokratické bandy Sorose , Allbrightové a spol., vrátit se ke kořenům, k průkopníkům a americkému snu založenému na tvrdé práci, přemýšlení a úspěchu. Už proto, že 29. 3. dolar zkončil jako světová měna a přechází se na zlatý standard, tedy měny kryté především zlatem, což snižuje možnost rozkrádání a rozprodeje států. O tom samozřejmě naše média úspěšně mlčí.

Takové spojenectví má ostatně jednu velkou výhodu, a to možnost ukončit válku v Sýrii. Islámští teroristé, kromě těch nejhloupějších a nejznámějších se pravděpodobně přesunou do Evropy na doživotní dovolenou placenou z našich daní. Merkelová i Macron už jen koukají, jak se připravuje rekonstrukce Sýrie, a to bez investic z Německa a Francie. To vše v době, kdy chtějí zakládat čtvrtou říši bez ohledu na stále se zhoršující ekonomiku EU. Euro se propadá a ve Francii, která životní úroveň. Nelze se divit, jestliže většina početných rodin afroislámských migrantů žije z peněz pracujících, většinou etnických Francouzů, přesněji většinou bělochů. V případě Macrona lze očekávat snahu o záchranu Francie za německé peníze, kterých je však stále méně. Přibývající migranti na doživotní placené dovolené, finanční podpora islámu, růst nákladů na zbrojení, následky protiruských sankcí, technologické opožďování, záporná bilance v obchodu s Čínou a ekologické šílenství zaměřené na likvidaci jaderných elektráren se Německu prodraží. V případě Merkelové se jedná snahu o revizi výsledků druhé světové války získáním místa v radě bezpečnosti OSN a přístupen k francouzským jaderným zbraním. Kromě toho nelze přehlédnout snahu o totální kolonizaci středoevropských slovanských zemí, které mají živit hroutící se Německo. V minulém roce odešlo do zahraničí, především do Německa už kolem 800 miliard korun, za vlády údajně nejlepšího premiéra od roku 1990. To vše pravděpodobně narazí na zájmy USA, na něž se evropská dvojka Merkelová a Macron snaží komicky útočit. Měli by se podívat na skladbu amerického exportu do EU a evropského do USA. Případně by je měli poučit někteří z 60 000 povalečů v Bruselu a Strasburgu, kteří se tam flákají jako úředníci EU za královské platy a vymýšlejí jak občanům znepříjemnit život. Viděli by, která strana je na kom víc závislá. A fakta a zájmy, nikoli žvásty rozhodují v světové politice.

Zde je třeba připomenout, že státy EU podpořily majdan se svržením legálně zvoleného prezidenta a tím i vznik občanské války na Ukrajině, která se v průběhu několika let stala nejchudší evropskou zemí s výsledným útěkem nejschopnějších obyvatel do Ruska a EU. Svržený prezident Janukovič, údajně proruský připravoval zemi na vstup do EU a NATO, přičemž přístupové rozhovory výrazně pokročily. Již proto nebyl oblíbencem Putina. Nicméně EU nabídla 600 milionů EUR a žádala v podstatě jednostranné otevření ukrajinského trhu, což by zlikvidovalo tamní zaostávající průmysl. Putin nabídl pět miliard dolarů, třetinovou cenu za ropu a plyn a pokračování hospodářské spolupráce otevřených hranic. Když se Janukovič pokusil odmítnout evidentně nezištné evropské demokraty a vyjednat lepší než otrokářské podmínky, vypukl majdan doprovázený explozí protiruského nacionalismu a oslav ukrajinského fašismu a jeho spolupráce s německou třetí říší. Fašismus a antisemitismus na Ukrajině se nesetkal ani s kritikou ze strany EU vedené Německem, natož nějakými opatřeními, například sankcemi. Z tohoto hlediska se lze jen podivovat, že pražský magistrát zakazuje prodávat na Karlově mostě i jinde upomínkové předměty s nacistickými symboly. Proboha proč, když pražská havlérka od roku 1989 podporuje sudeťáky jako pohrobky nacismu a po majdanu i ukrajinské a pobaltské fašisty, dokonce i oficiálně cestou ministra Petříčka.

V případě ukrajinské občanské války a údajné ruské agrese bych připomněl dvě vesměs neznámá fakta. Mezinárodní soud OSN prohlásil ve svém rozsudku z 22. 7. 2010, že k jednostrannému vyhlášení nezávislosti a odtržení území není potřeba povolení ústředních orgánů státu. Vláda USA vydala 17. 4. 2009 písemné memorandum následujícího znění: „Deklarace nezávislosti mohou, a často se to stává, porušovat vnitřní legislativu. To však neznamená, že dochází k porušování mezinárodního práva.“ Jak jinak, když se Američané roku 1776 vzbouřili proti britské koloniální nadvládě a šli do války. Totéž platí o naší republice, která byla obnovena na území českého království především ozbrojeným i politickým odbojem proti třistaleté rakouské pangermánské okupaci. Ukázkou je rovněž odtržení Kosova od Jugoslávie za podpory EU a NATO, ovšem s výsledkem vzniku narkomafiánského státu a základny islámských teroristů na Balkáně. Děsivá situace v Kosovu i v sousední Bosně je samozřejmě utajována euromarxistickými médii. Navíc tam začínají spolupracovat Srbové a Chorvati, kteří tvoří nejcivilizovanější část obyvatelstva a jsu logicky ohroženi agresivními muslimy. Opět skvělý výsledek humanitární akce EU na Balkáně. Z výše uvedeného vyplývá, že takzvaná ruská agrese je pouhá propaganda válečných štváčů odporující soudu OSN i prohlášení USA, obzvláště, když převážná většina obyvatel Krymu, včetně tamních ukrajinských vojáků a policistů se rozhodla v referendu odtrhnout od Ukrajiny a vrátit do Ruska. Ukrajinské vykřikování o terorismu, podporované euromatrxisty, omílané sluhovskými politiky i většinou českých prolhaných protinárodních médií, je tudíž zcela mimo realitu. To by si měli uvědomit i soudci, kteří chtějí stíhat českého vojáka za jakési fotky z Donbasu. Jestli jsou na Ukrajině nějací teroristé, tak se jedná o fašisty a příslušníky takzvaných dobrovolnických praporů, jako je Azov, které jsou složeny z velké části ze zahraničních žoldáků a vrahů.

Článek byl připraven ve spolupráci s odborníky pořadu Cassus Belli na Slobodnom vysielači Myjava.

23 komentářů :

 1. Fakt je ten,že by pan Koller mohl psát hezké články o Švýcarské armádě v rámci aktivity občanů vlastenců,kteři by rádi udělali pro ČR NATO zbytečným,ovšem jde pomluva,že se pan Koller boji a prý mu to i zakázali.
  Tož tak a zdá se že nikdy jinak!

  OdpovědětSmazat
 2. Pan Koller by měl mít připravený febichol a něco na iontovou pumpu.
  Takhle se umlátí a k ničemu to nedotáhne.

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Kollerre, věnujte se dnešním událostem a neserte se do věcí o kterých víte naproto hovno. Neustálé kritizování Stalina je opravdu mimo mísu. Neznám jiného politika, který by ze státu na úrovni feudalismu vytvořil stát který by pozvedl vzdělání občanů na vyšší úroveň v tak krátkém čase a nakonec i dokázal zastavit neporazitelnou germánskou armádu. A že to nebylo bez obětí to je pravda. Ale Vy by jste to asi dokázal lépe,že? Stejně jako dnes ti debilové, kteří lijí kýble hnoje na Rusko. Jediné co jsem od Vás slyšel rozumného bylo to, když jste odpověděl, že v případě obrany před němci bychom byli vyhlazeni.
  Takže ještě jednou věnujte se dnešku protože Vaše znalosti Ruska a hlavně jejich představitelů jsou na úrovni prvoka.
  V.V.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:15 Jak může nějaký šašek srovnávat svůj slepičí rozum s Martinem Kollerem. Chce to trochu více soudnosti, vašnosti.

   Smazat
  2. 9:45
   Ten šašek z 2:15 ti jemně naznačil , že kdyby ne Stalina tak byste se ty i s Kollerem možná vůbec nenarodili a dnes by v České kotlině nezněla líbezná čeština , ale ta hrdelní drsná němčina .

   Smazat
  3. 9:45
   Je pravda, že to pisatel 2:15 vytrhl z kontextu a jeho rozhořčení ze "stalinotepectví" je v případě tohoto příspěvku M. Kollera ne namístě.
   Ale ten jeho výkřik 2:15 lze zcela pochopit.
   Já osobně M Kollera svým způsobem obdivuji, ale při sledování globální politiky (GP vs Putin, Trump, šítové-sunnité apod.) někdy opravdu přestřelí.
   Ale urážet kvikotem typu "šašek, slepičí rozum" někoho, kdo má zřejmě zažitou zkušenost z vandalského vřískotu vlajkonošů "baník vs sparta" je jen důkaz fanatismu bez příčiny. Nastává doba, kdy už dochází k samolikvidaci pátých kolon ve státech tzv. západní "kultúry".
   Mimochodem v Rusku už to začlo. I díky Trumpovi a za to mu budíž dík.
   Svět není jenom "naši-vaši".
   Proto si myslím, že vy dva (2:15 a 9:45) byste měli být spíše spojenci. Stalin ještě příjde na přetřes. Stalin zlikvidoval trockistickou likvidační kliku, která skončila zapíchnutím cepínu na správné místo v roce 1940. Proč asi?
   Hezkého dne.
   Sm*

   Smazat
  4. Ještě k tomu 14:36
   Sm*
   Budí to tady dojem, že straníte trollům pražské kafilérky.
   Oni se sem proplazí bleskurychle, zatímco já musím složitě zaklikávat jakési semafóry, kola, hydranty a dokonce americké autobusy, abych sem vložil NEŠKODNÝ (KURWA NEŠKODNÝ"") příspěvek.
   Tak nějak zaniklo AC24, kde si preferovali oproti slušným diskutujícím trolly z US ambasády.
   Sm*

   Smazat
 4. Nadsene vitani afroarabskych teroristu , je take z duvodu ,ze budou z vetsi casti presunuti z francie a Germanie rovnou do narodu byvale Str. ,Jizni a Vychodni Evropy..

  OdpovědětSmazat
 5. Slováci si zvolili za prezidentku služku cizích zájmů. Po slouhovi služka. Po úžerníkovi nastrčená Šorošova agentka. Neomylná ruka slovenských voličů vede zemi na kraj propasti. Zastavte sa bratia!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejaky prekvapeni ?
   Vzdyt to delaji od samyho zacatku , kdy jsme je osvobodili..
   Tiso , Dubcek , Husak , Babis a Kaput..

   Smazat
 6. Podstatná je ona Basilej III, kde se rozhodlo o osudu dolaru s dopadem na celý Západ. Každý, kdo nakupoval zlato nejspíše věděl, co dělá. Ne tak ČNB, která ho rozprodávala a vytvořila předpoklad ještě většího zotročení ČR.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak opět chudák Karel Marx - zase je spojeno jeho jméno, tentokrát ne s NEO ale s EU - a přitom nejde vůbec o nic jiného, než o EUdiktaturu kapitálu. Také mne podobně pobavil dnes Seznam cz - kůrovec, který devastuje naše lesy je ruský!!! Před 10 roky, kdy se objevil v mé zahradě na vzrostlém smrku, to byl ještě severský a tehdy konkrétně uváděný jako švédský. Tehdy se poznal snadno, strom usychá od špičky a ne od dolních větví, jako u toho domácího a šířil se především po solitérně stojích nebo v malých rtemízcích rostoucích smrcích v krajině a kdo jel třeba Vysočinou, tomu bylo nápadné schnutí smrků poblíž silnic. Tehdy moc se tomu nevěnovala pozornost až do současného vynálezu, že je to kůrovec ruský a určitě se záhy dočteme, že jeho rohe zhazují pomocí balonků za příznivého větru určitě Rusové, aby zničili český kapitalismus! Holt jsme na štíru s terminologií a vše špatné pochází z Východu a vše kapitalisticky diktátorsky vyrobené, je chvályhodné.
  A pokud jde o kvalitu slovenských voličů, není o nic horší ani lepší, než těch českých. Už jen to, že politických partají a hnutí je po českuý více než vrabčího trusu, není dobrou vizitkou i českého voliče, který také naletí kdejakému politickému (nejen podomnímu) šmejdu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ilustrativním příkladem podlosti tápajícího intelektuála p. Kollera je jeho tvrdošíjné spojování Marxe s kapitalistickým humusem. A ti ruští brouci Pytlíci!

   Smazat
  2. Pane 16:29. Pokud myslíte tím výlevem vašeho mozku Karla Marxe, tak si laskavě dejte práci a přečtětě si třeba jen jednu stránku z nějakého jeho díla. Zděsíte se, jak se sám budete vedle něj cítit scvrklý v ptačí vyschlý trus.

   Smazat
  3. 17:10 Úplně mi stačilo, co napsal na adresu svého ethnika poté, kdy mu vlastní rodičové odmítli dál financovat jeho parazitování (známý výrok jeho matky: "Karel sice napsal Kapitál, ale dosud sám žádný nevytvořil!) na nich, své ženě, vlastní služce, který dlužil plat za celá léta a navíc ji uchrul pankharta a hlavně kamarádu Engelsovi, na kterého to svedl! Takhle se jim pomstil - https://www.marxists.org/cestina/marx-engels/1843/101843.htm

   Smazat
 8. Pan Koller píše skvěle tvrdě bez obalu jak se věci mají snad na Ukrajině nevyhraje prasečenko.

  OdpovědětSmazat
 9. Čaputová je "euromarxistka"? Neoháněl bych se tak Marxem. Ví o jeho učení Koller něco? Asi ne. Používání termínů "euromarxista" nebo "neomarxista" je projevem nevzdělanosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výraz "neomarxismus" je naprosto v pořádku. Nemá to ani nic společného s Marxem. Tento směr vznikl ve 20. letech minulého století - tedy přede zhruba 100 lety - a na rozdíl od marxismu - prosazuje diktaturu menšin - tzn. menšin rasových (cikorky, černoši, Arabi..), náboženských (muslimové) nebo sexuálních (homosexuálové, trans a podobné "obludy"). Tzn., že Čaputová je skutečně kovaná neomarxistka, protože vše uvedené splňuje do puntíku. Je podporovatelkou migrace, cikánů, LGBT a homo manželství.

   Smazat
  2. Takže podle této logiky je diktatura menšin na rozdíl od marxismu neomarxismem? To je tedy vysvětlení nade vše.

   Smazat
 10. Tak Slováci mají 22%ní prezidentku Čaputovou (Kaputovou), ale ty dvě americké základny na Sliači a v Malackách, které přináší jako platbu za své zvolení, jim teda rozhodně nezávidím: https://aeronet.cz/news/skandal-do-medii-unikla-fotokopie-navrhu-smlouvy-na-rozmisteni-vojsk-americke-armady-na-slovensku-americane-podle-smlouvy-maji-mit-v-zemi-dve-letecke-zakladny-podle-vzoru-americkych-zakladen/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Polský prezident Duda na kolenou prosil Trumpa v Bílém domě o základnu s názvem Fort Trump a že mu Polsko odpustí i nájemné (2 mlrd dolarů ročně). Fort Trump nebude a místo toho dostane Slovensko rovnou dvě? Kaput Čaput!

   Smazat
  2. Slováci si USSA základny zaplatí 100% veškerých nákladů sami a trumpovských 50% navrch!!!

   Smazat
  3. 21:15 Nemaj moře, komoušskej debile, tak kde by tu USS Alabámu asi zakotvili? Kreténe vypatlanej ...

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.