Reklama

pátek 26. dubna 2019

KOMENTÁŘ BENJAMINA KURASE: ZPRÁVA O STAVU CIVILIZACE (42) – Hypnotizace islámem

Hilary Clintonová (uprostřed v hidžábu) vždy na straně muslimů...
Benjamin Kuras
26.4.2019 iPrima
Západní politici a média jsou hypnotizováni islámem jako myš vzpřímenou kobrou. Příkladem za všechny budiž Hillary Clintonová, která po útoku na novozélandskou mešitu sentimentálně a bojechtivě twítla toto: „Moje srdce puká za Nový Zéland a globální muslimskou komunitu. Musíme bojovat proti šíření a normalizaci islamofobie.“ Po několikanásobném masakru křesťanů na Srí Lance toto: „V tomto svatém týdnu mnoha náboženství musíme stát jednotní proti nenávisti a násilí. Modlím se za každého, kdo je postižen dnešními strašlivými útoky na velikonoční modlitebníky a turisty na Srí Lance.“

Jestli vás ihned nepraštil do očí ten rozdíl, je to tento: Za muslimskou komunitu a proti islamofobii musíme bojovat. Za masakrované křesťany se jen pomodlíme, ale bojovat proti křesťanofobii nebudeme, to bychom mohli ubližovat muslimům. Jenže co chcete od političky, která asi vážně věří tomu, co tak slavně několikrát vyhlásila jako ministryně zahraničí, nejvehementněji v twítu 19. listopadu 2015: „Aby bylo jasno: islám není náš protivník. Muslimové jsou mírumilovní a tolerantní lidé a nemají naprosto nic do činění s terorismem“.

Kdo i jen zběžně sleduje internetové informace o teroristických útocích, musel už někde narazit na počty islámských teroristických smrtelných útoků. Kdo na ně ještě nenarazil, může si je snadno nagooglovat na Wikipedii heslem „List of islamist terrorist attacks“. Kdo si najde čas je alespoň přibližně spočítat, nemůže nedospět k závěru, že Clintonová (a s ní tisíce dalších) šíří fake news, ať už z přesvědčení, blbosti nebo za peníze. Jsou to fake news smrtelně nebezpečné, protože zatajují, že islám je opět ve středověkem osvědčené válce s celým bezvěreckým světem, nejakutněji teď s křesťanstvím. Tím celému neislámskému světu zneviditelňují nepřítele, svazují ruce za zády a znemožňují obranu. Dokonce i poměrně seriózní a ne zcela politicky zkorektněná Prima TV ve svých prvních zprávách ze Srí Lanky kladla ve svých spekulacích o pachatelích islám až na třetí a poslední místo.

To stále opakované banální a dětinské klišé „všichni muslimové nejsou teroristé“ už laskavě zahoďme do koše. Samozřejmě, že nejsou. Kdyby byly dvě miliardy muslimů teroristé, svět by už dávno vyletěl do povětří. Je však těch teroristů už dost na to, aby nebránící se svět obrátili vzhůru nohama a na hodně dlouho. Každý Němec taky nebyl v SS. Muslimská obdoba SS zvaná Islámský stát nebyla poražena, jen vyhnána z jednoho ovládaného území. Její válečníci se rozprchli, jak vidíme i do Srí Lanky. A rekrutují nové. Kurdové a Mosad jejich počet celosvětově odhadují na 100 tisíc.

Máte-li nutkání říct, že za to může Amerika, budete mít pravdu. Alespoň částečnou. Může za to konkrétně Demokratická strana, a ještě konkrétněji vládnoucí tandem Obama-Clintonová, který za osm let islamizoval americkou zahraniční politiku ve prospěch těch nejradikálnějších a nejagresivnějších živlů, jaké se v islámském světě daly najít. Islámský stát by nevznikl, kdyby Obama nepropustil na svobodu vysoké důstojníky Sadámovy armády, nechal na pokoji Syřany, ať si svou spokojenost či nespokojenost s Asadem vyřeší sami, a nepodpořil protiasadovské džihádisty.

... a na oplátku muslimové stojí za Hilary

U Obamy se to dalo chápat – byl muslim a mnohokrát vyslovil obdiv k islámu, až do té míry absurdnosti, v níž veřejně a státnicky, bez jediného historického příkladu, ale také bez seriózní oponentury kteréhokoli politika nebo média, vyprávěl, jak muslimové budovali Ameriku a stavěli železnice a mrakodrapy. Kdo ještě pokládá jeho příslušnost k islámskému náboženství a tudíž globální islámské komunitě za konspirační teorii, popírá ten nejzákladnější islámský zákon, podle něhož kdokoli narozený muslimskému otci je automaticky muslim a může jím přestat být jen jako renegát pod hrozbou trestu smrti.

Že žádnou smrtelnou fatwu na něho nevyhlásili ani ti nejextrémističtější džihádisté, imámové a juristé, by mělo stačit, ne-li jako stoprocentní důkaz, tak alespoň přinejmenším pravděpodobnost, že ho nadále za muslima pokládali. Ač měl voličskou a ideovou podporu většiny amerických Židů, vedl ze všech amerických prezidentů nejostřeji protiizraelskou politiku, až z ní (a z amerických Židů) Izraelci měli jeden z nejlepších politických vtipů posledních let: „Kdyby Obama hodil atomku na Tel Aviv, volilo by ho jen 70% amerických Židů.“Kurasovy knihy najdete ZDE

20 komentářů :

 1. Aláh akbar viz súra 4-89 https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lidska-prava-Africanu-v-Evrope-Europoslankyne-Konecna-promluvila-o-tom-co-schvalili-v-Bruselu-578550

  OdpovědětSmazat
 2. 20 let žijící muslimský pediatr v Aglii, všeobecně oblíbený se podílí na atentátu v londýnském metru. Kdo chce stále rozdělovat Mohamedány na slušné a zlé???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli by nepomohlo na snížení počtu atentátů, kdyby USA přestaly z vysíláním svých vojenských "misí" (teroristických jednotek) do vybraných států pod záminkou šíření demokracie a míru.
   Jednotek se spoluúčasti evropských států.

   Smazat
 3. Kozomrdy vrátit kam kam patří, uzavřít hranice EU a bude klid.

  OdpovědětSmazat
 4. Pan Kuras nám odhalil, kdo může za ISIL. Je to část Ameriky, která si říká Demokratická strana, ale nejspíš jenom Clintonová s Obamou. Ale nějak mu uniknulo, že při bojích v Sýrii, se členové ISIL jezdili léčit do Izraele. On ten komplot, který stojí za ISIL, bude asi trochu širší. P.K.

  OdpovědětSmazat
 5. Já se víc bojím, islámu z Čečenska, zatím se víc hovoří o islámu z jihu. Cesta z Ruska, přes Ukrajinu a Slováky je volná, asi se u nás schovají za ruštinu a naše životní úroveň bude pro ně přinosem. Neovládají jazyky - němčinu, angličtinu či francouzštinu, takže tyto země nebudou cílem. Promiňte, nemám starost o paní Clinton ani o USA, mám starost o naší zem.

  OdpovědětSmazat
 6. Okouzlení mocných islámem, i radikálním lze chápat. Totální totalita vydávaná za víru je tím pravým nástrojem k vládnutí nad světem a hlavně nad člověkem. Jedinou pravou víru nelze poplivat. Zatím. Jediná pravá víra stanovuje co a jak si myslet. Veškeré kroky nesvéprávných ovcí řídí nejvyšší. Vzdělanost, technický pokrok a vysoce technologické procesy jsou pro světovládný sindikát elit nežádoucí. Žádoucí je tupé, nevzdělané hovado, neschopné přemýšlet v jiných kategoriích než je jíst, spát, vyměšovat a se svolením se pomnožit. To je žádoucí trend. Branou moc lidí mají nahradit stroje, které se neptají a nemají svědomí. Stroje, které budou činit pouze v souladu se zájmy elity. Stroje na jejichž vývoj údajně vydávají USA prostřednictvím organizace DARPA ročně přes 1/10 výdajů na obranu. Technologickou výhodu je nutno zajistit za jakoukoliv cenu. V r.2016 v předvolebním projevu řekla Clintonová, že v zájmu udržení globální dominance USA je nezbytné do r. 2022 ovládnout všechny světové zdroje. A z této premisy zjevně vychází i touha po smlouvě s jakýmkoliv ďáblem, který jim tento záměr umožní prosadit. Naředění voličského potenciálu Evropanů patogenem je už jen důsledkem záměru.

  OdpovědětSmazat
 7. Celý západní demokraticky-zgenderovaný-feministicko-islámský-fašisticko-přihřátý svět je posedlý musulmany, kteří jsou v jejich krajinách ještě o několik úrovní nad našimi cikány.
  Naši cikáni by se měli obávat nástupu této sorty, jelikož je ve využívání všech možných dávek daleko vynálézavější a při jednání daleko otrlejší.
  Ale jestli nevěří, tak si mohou nějakou tu úchylnou demokracii vyzkoušet. Třeba u klokanů v Austrálii atp.

  OdpovědětSmazat
 8. https://g.denik.cz/50/15/mohamed_karikatura_plakat_05_dra_denik-600.jpg

  OdpovědětSmazat
 9. http://photos1.blogger.com/blogger/2390/2577/1600/evo.jpg

  OdpovědětSmazat
 10. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQh7dEYCjBW_aobXRYs5NgPOLGSxGgUrMnBeVH5EL4_wW6TOWjX

  OdpovědětSmazat
 11. A američtí EUrohujeři jen čumí.
  Kdo z nich nám okomentuje Sašku Žrouta Vázanek?!

  Саакашвили посоветовал не оставлять Порошенко на свободе

  https://politikus.ru/uploads/posts/2019-04/1556207341_40.jpg

  OdpovědětSmazat
 12. Baba, lže až se jí od huby práší. Je tak křivá, že když spolkne hřebík, tak vysere vývrtku !!!

  OdpovědětSmazat
 13. Muslimové na Srí Lance až na třetím místě... myslím že to nebyli vůbec.To že na druhém místě bYly militantní hinduistické skupiny to už samozřejmě nezveřejníte, že?A že prvnim místě v odhadu pachatelů byly diverzní skupiny z Ruska taky ne, že? Hinduisty si nejsem jistý ale těmi Rusy skoro na 100%. Muslimové nepàchají takvý svinstvo.Na Sri Lance jsou katolíci,proto se na je zaměřila GRU.T o je úplně stejné jako v Paříži ten chrám.Ve Francii hinduisti nejsou,t takže to je jasné.

  OdpovědětSmazat
 14. 16:22 Prosím jen o ověření, zda rozumím vašemu příspěvku správně. Notre Dame zapálili Rusové? A Macron jim ho nechá přestavět na mešitu? Ihned to pošlu dál. Máte to jistě ozdrojované. Můžete to nepochybně doložit.

  Nebo je to jenom "jasné"?

  Toto se musí svět dozvědět!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom se tady už taky jednou psalo. Jsou prý nějaké signály, že zahraniční dělníci odněkud z východu Evropy, kteří tam pracovali, by mohli být iniciátorem toho požáru. Prověřuje se tzv. "východní stopa" s tím, že by to mohl být úmysl. Z jakého důvodu, nevím. Pokud je to tak, potom není vyloučeno Rusko. Četl jsem o tom v diskusích na zahraničních webech, takže to není potvrzeno. Ale hodně lidí z Paříže psali o podivných lidech z východní Evropy, že tam byly nějaké nesrovnalosti s totožností, které se prověřují. To je vše.

   Smazat
  2. 18:51 Proč odpovídáte za anonyma 16:22? Vy přece nejste takový primitiv, jako je on.

   Smazat
 15. Islám je mírumilovné náboženství, kam vstoupí zavládne mrtvolné ticho, narušované posléze pouze pravidelným řevem z minaretů a pravidelnými údery šišek o beton. Kdo by to nechtěl, návrat do středověku o jakém se panu Broučkovi ani nesnilo.

  OdpovědětSmazat
 16. Pan Kuras to má dosti popletené!Pravou příčinou vzniku islámského státu bylo napadení Iráku v roce 2003 válečným zločincem G.W.Buschem a následné zavraždění S. Huseina,a ne nějaké propuštění důstojníků Obamou!Takže "za to může Amerika" ne částečně,ale úplně!USA po rozpadu SSSR ztratily nepřítele,kterého ke své existenci bytostně potřebují,a tak si vytvořily "terorismus" a když to nestačí,tak "hrozbu ruskou".USA jsou hlavním nebezpečím pro udržitelnost této modré planety!!

  OdpovědětSmazat
 17. 23:49
  A nemáte to po pletené vy ? Já uvedu jen fakta teroristický útok na Dvojčata v NY byl 11.9.2001 a Saddám Husajn byl popraven 30.12.2006. Lze kdykoliv ověřit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.