Reklama

úterý 2. dubna 2019

Kvóty na migranty, kvóty na černochy – kvótová obsese EU. Není to rasizmus, když rozhoduje barva kůže?

Ivan David
2. 4. 2019
EU je posedlá myšlenou kvót. Nápad na přidělování migrantů jednotlivým členským zemím podle kvót se loni podařilo na chvíli odrazit. A už je to tu zase. Minulý týden Evropský parlament schválil usnesení v němž vyzývá orgány EU i členské státy k zavedení pozitivní diskriminace černochů, kteří přišli z Afriky. A jak bychom to podle představ Bruselu asi měli provést, když nemáme dost černochů? Podle europoslanců asi budeme muset přijmout migranty. Tak jak nám to Brusel loni vnucoval - podle kvót. To už je ale opravdu obsese.


Když se EU rozhodne něco zavést, tak není vůbec jednoduché jí v tom zabránit. EU dávno nejsou členské státy sdružené v mezinárodní organizaci, která jejich spolupráci poskytuje potřebný servis. Dnes už je to více než 170 tisíc úředníků zaměstnaných v orgánech EU. Jen v Evropské komisi pracuje 34 tisíc lidí. Kromě tohoto nejznámějšího evropského úředního molocha však existují ještě více než dvě stovky specializovaných úřadů a agentur. Každým rokem jich přibývá. Jsou roztroušeny na územích prakticky všech členských států. U nás máme dislokovánu Evropskou agenturu pro navigační systém Galileo. O jeho zřízení umístění do Prahy bylo rozhodnuto během českého předsednictví v Radě EU v roce 2009. Takto předsedající země vždy dostane do svého státu nějaké nové zaměstnance EU na jejichž platy se skládají všichni občané Unie. V době, kdy Radě předsedala Itálie se tehdejšímu premiéru Silviovi Berslusconimu (AI) podařilo do Bogně usadit Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA). Německá kancléřka Agnela Merkelová (CSU) zase pro německý Kolín nad Rýnem získala Evropskou agenturu pro bezpečnost civilního letectví (EASA). I na malé státy se dostane. Tedy pokud podporují to co chce Brusel. Během minulé vlády byla do Polska přestěhována centrála Evropské hraniční a pobřežní stráže FRONTEX. Malta zase během svého předsednictví získala Evropský úřad pro podporu azylu (EASO).

Byrokratický aparát EU ročně stojí více něž 200 miliard korun. Výdaje na správu EU jsou nejrychleji rostoucí položkou v rozpočtu EU. Eurokraté mají nad volenými vládami členských států obrovskou početní převahu. Když každý z nich vyrobí ročně 1 lejstro, tak to ministři zasedající v Radě nejsou schopni učíst. A eurokraté těch lejster vyrábí opravdu hodně. Takže jim spousta nesmyslů projde.
Evropských orgánů navíc stále přibývá. Další úřady na své zřízení čekají a stále se o nich jedná. V legislativním procesu je návrh Nařízení Evropského parlamentu a Rady o zřízení Agentury EU pro azyl. Jde o součást balíčku reformy azylového práva EU označované jako Dublin IV. Řada lidí si vzpomene jaké vášně loni budilo jednání o tomto projektu. Média hlavního proudu z balíku navrženého Evropskou komisí nejvíce informovala o návrhu směrnice o povinném přerozdělování migrantů do členských zemí. Známé kvóty na migranty se loni státům Visegradské čtyřky podařilo odrazit ve spolupráci s novou vládou Rakouska, v níž jsou zastoupeni Svobodní.

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) se před necelým rokem vracel ze summitu Evropské rady s tím, že se mu podařilo kvóty zlikvidovat. Moc přitom nezdůrazňoval, že to byla především zásluha Maďarska, které od počátku proti kvótám bojovalo všemi prostředky. Našim občanům také Babiš ráčil zamlčet, že ČR nepodpořila ukončení jednání o zřízení Agentury EU pro azyl a dalších součástí reformy azylového práva. EU stále ještě jedná o zřízení evropského orgánu, který by místo členských států rozhodoval o tom, kdo bude vpuštěn na území EU a komu bude udělen azyl.

Itálii se podařilo po nástupu vlády Giuseppe Conteho díky razantním postupu nového ministra vnitra Mattea Salviniho (Lega) výrazně omezit příliv migrantů. Lodě s migranty nejsou vpouštěny do italských přístavů a vláda posílila ochranu jižní hranice. Pokud by však bylo schváleno Nařízení o zřízení Agentury EU pro azyl, tak by to byla jen dočasná epizoda v migračním seriálu. Pravomoc rozhodovat o vstupu na území celé EU, a tím i jednotlivých členských států, by převzala EU. Italská vláda by mohla opět jen bezmocně přihlížet, jak se na její území valí statisíce migrantů. A po čase by opět vznikla „nutnost“ migranty nějak po EU rozmisťovat. A opět by tu s největší pravděpodobností byl návrh na zavedení kvót.

Přesně v těchto souvislostech je nutno vnímat usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě. U nás vyvolaly u řady lidí vlnu posměchu návrhy na větší zastoupení černochů v evropských televizních pořadech. Spousta čtenářů si myslela, že europoslanci už asi opravdu „neví roupama co dělat“, když žádají členské státy, aby zavedly do učebnic dějepisu kapitoly o útlaku černochů v Africe při kolonialismu. Nebo když vyzývají Evropskou komisi, aby zřídila zvláštní specializovaný tým na potírání afrofobie.

Alternativní média už stihla vytáhnout na světlo, že usnesení ze Štrasburku vyzývá členské státy a orgány EU aby připravily a provedly právní rámec pro zlepšení zapojení černochů do vzdělávání v přístupu k justici, nebo na trhu práce. Politickou hantýrkou se to nazývá „pozitivní diskriminace“. Jako první byla zavedena před půl stoletím v USA. Začínalo se tím, že školy a university měly povinnost v případě stejných výsledků přijímacího řízení přednostně přijmout černocha. Později byly pro barevné občany dokonce zavedeny kvóty na obsazování míst u policie nebo v justici. Časem se tento přístup prosadil i v politice a nakonec i ve všech profesích. V mnoha případech o zaměstnání člověka nerozhodovaly jeho schopnosti, ale barva kůže. Je to rasismus? Není to rasizmus, když rozhoduje barva kůže? Loni byly v USA tyto zákony zrušeny prezidentem Donaldem Trumpem. Protože se neosvědčily. Kromě toho, že jsou otevřeně rasistické a tím i protiústavní, jejich platnost nesplnila očekávání. Ke zlepšení sociální situace většiny nebílých obyvatel nevedly. A místo snížení rasové zášti naopak vedly k jejímu zvýšení. Nyní je paradoxně hodlá zavádět EU. U nás to vzbudilo mezi čtenáři mnoho veselí a otázek jak to asi máme plnit, když u nás téměř nejsou černoši.

Jenže přesně takhle funguje dnešní EU. Mezi spoustou balastního a často i bizarního textu se často skrývají velmi závažná ustanovení.
Toho, kdo si přečetl celé usnesení Evropského parlamentu o základních právech lidí afrického původu v Evropě (europarl.europa.eu) nutně musel udeřit do očí odstavec 23, kde je uvedeno:
„23. Evropský parlament žádá žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“
V tomto bodě je ukryt klíč k odpovědi, jak to máme podle europoslanců udělat, abychom mohli do televize, k policii nebo do justice přednostně přijímat černochy. Podle EU máme otevřít své hranice a umožnit jim sem přijít. A návdavkem se podle bodu 22 nově příchozím státy mají postarat o bydlení. V dalších bodech jsou státy vyzývány aby se postaraly u příchozích též o zdravotní a sociální péči. Že není dost bytů za přijatelnou cenu pro domácí? Že se zdravotní a sociální systémy kvůli globalizaci o tunelování veřejných rozpočtů nadnárodními firmami potýkají už nyní s velkými problémy. To už, jak je zřejmé většinu europolanců nezajímá. Ale nás by mělo zajímat jak kdo z našich europolanců hlasoval. Proto přinášíme přehled hlasování po jménech tak jak je zachycen z zápisu o jednání EP:

Martina Dlabajová (ANO) pro
Dita Charanzová (ANO) pro
Petr Ježek (ANO) pro
Pavel Telička (ANO) pro

Jan Keller (ČSSD) pro
Miroslav Poche (ČSSD) pro
Olga Sehnalová (ČSSD) pro
Pavel Poc (ČSSD) nepřítomen

Jaromír Kohlíček (KSČM) pro
Kateřina Konečná (KSČM) pro
Jiří Maštálka (KSČM) pro

Luděk Niedermayer (TOP 09p pro
Stanislav Polčák (TOP 09) pro
Jiří Pospíšil (TOP 09) pro
Jaromír Štětina (TOP 09) pro

Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) pro
Pavel Svoboda (KDU-ČSL) pro
Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) pro

Jiří Payne (Svobodí) proti

Evžen Tošenovský (ODS) zdržel se
Jan Zahradil (ODS) zdržel se

Všichni se samozřejmě hájí, že je to jen nezávazná rezoluce, kterou Evropský parlament vyjadřuje svůj názor. Stejně jako to tvrdil v případě Marrákéšské deklarace podporující migraci Afričanů do Evropy bývalý ministr vnitra Lubomír Metnar (ANO). Jenže právě taková usnesení dávají Evropské komisi mandát k předložení legislativních návrhů. A ty pak v případě schválení Radou a Evropským parlamentem už pro státy závazné jsou!

49 komentářů :

 1. Přesně tak ano a ksčm ať se jdou bodnout je třeba volit SPD. Divím se že pan Keller hlasoval pro to je jedno čssd to má spočítané.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslankyně Konečná právě teď udělala u Soukupa z Tomia nepěkného vola. Gratuluji!

   Vymazat
  2. 22:30 Ať se jde vyfotit celá liberální poslankyně konečná.

   Vymazat
  3. 22:30 Konečná je jen pokrytecká tlachalka, která žvaní tak, aby se zalíbila hlupákům, kteří si neumí ověřit fakta. Přitom ta jejich skvadra hlasuje často protinárodně, to hlasování o "nadřazenosti" Afričanů není první případ. ANOisti jsou sice v hlasování ještě horší, (vyrovnají se kalouskovcům) ale toho už si snad všiml dávno každý. Navíc, obě tyto strany (ANO a KSČM) jsou ve sluníčkářských frakcích, tak ani do budoucna od nich nemůžete čekat, že budou hlasovat jinak. Jediný, kdo tam soustavně hlasoval pronárodně byli Svobodní, jenže Machovi mezitím stranu "ukradli" mladí sluníčkáři, takže jsou nevolitelní. Pak lze už volit jedině SPD. Neznámé ministrany nemají šanci na 5%.

   Vymazat
  4. Keller je opravdu skodic. Všude vychází jeho moudroplne clanky jako by to bylo proti mainstreamu. Ve skutečnosti skodi a hlasuje proti narodu

   Vymazat
  5. Pro anonyme 20:55 píšete lži. Přece víte, jak to s tím hlasováním bylo doopravdy!

   Vymazat
  6. už od roku 1989 jsou komouši kolaboranti a zloději!!!

   Vymazat
 2. Vazeny pane Jiri Payne , sklanim se v ucte pred vasi proziravou statnickou osobnosti !

  Doporucte prosim vasi nevzdelane volebni opozici, aby se jela podivat , jak bude vypadat Praha za 20 let, az se k vam nastehuje Afrika. Poslete ty mentalni nedochudcata do mesta meho mladi do Johannesburgu.
  Ja nick honolulu si pamatuji vsechno !

  OdpovědětVymazat
 3. Ti co hlasovali PRO přeci nehájí naše zájmy jako ČR, ale svého zaměstnavatele a tím je EU. Rasismus naruby to samozřejmě je, stačí, aby z vás ve tmě byly vidět jenom zuby a bílej páníček se postará o krmení, boudičku a vhodnou samičku k páření.

  OdpovědětVymazat
 4. V Africe to bude asi fungovat obráceně, tam nás budou obskakovat černoši, ale s mačetama v ruce. V JAR by mohli vyprávět a nikdo ani necekne.

  OdpovědětVymazat
 5. Vazeny pane Jiri Payne ! Dovolte mi vas informovat o zajimave veci ! Nejen svymi schopnostmi a pevnym
  charakterem , ale i zjevem jste podobny BYVALEMU jiho-africkemu ministru zahranicnich veci ! Jmenoval se PIK BOTHA a byl to nas oblibeny minister.
  (Jeho sef byl B.J. Vorster !)
  TO BYLI GENIALNI OSOBNOSTI - vasi "vysokoskolsky" vzdelani kolegove jsou presne opacne. Poseroutkove a prizdisraci !
  Pane Payne, prosim Vas vyridte jim jejich kadrove posudky.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 6. To bude nějaká blbost, nás přece budou okupovat Rusové, nebo Číňani, né Afričani. To je jako vyhláška starýho von Blaskowitze, my jsme s tou Afrikou prohráli nějakou válku, že kapitulujeme?.

  OdpovědětVymazat
 7. Česká republika jestli chce být suverenním státem, musí začít pracovat na omezení závaznosti těch nejhloupějších Bruselských nařízení.
  K té závaznosti měl právě projev V.Klaus ml. v parlamentu a byl za něj pod falešnou záminkou skandalizován.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zcela evidentně jste nepochopil o čem je řeč. Zkuste ČT 24 tam vysílají agitky nonstop.

   Vymazat
  2. Pane Radkine Honzáku, mám podezření, že se zde za vás vydává někdo jiný. Vážím si váší osobnosti i vašeho humoru, ale jakési naivní mávání mausoleem a Leninem mi k vám nesedí. Barvou zvýrazňuje názor jen pan Radosta a toho zde nikdo nebere vážně.

   Vymazat
  3. Radkin Honzák , IDNES 15. března 2019

   Vymazat
  4. To jsou mi otazky. Jako kdyby nekdy zapad prestal terorizovat vsechny ostatni narody svym nasilim motivovanym RASISMEM..
   Hitler byl rovnez "ditetem" raxsistickeho Zapadu. Lenin a Trockij jak by smet !!
   My patrime mezi jejich obeti dodnes !!

   Vymazat
  5. Marx a Engels byli horlivi rasisti a zastanci vyvrazdeni a zotroceni Slovanu...
   Bolsevici se deli na ty Verejne a na Antikomunisty , kteri se ale k rasismu nikdy nepriznaji a obvinuji pro sve cile sve nepratelez rasismu pouze za ucelem vyvolani valek proti nim../Vietnam napriklad/.....

   Vymazat
 9. Čech jde do penze v 65 letech, černoch hned jak sem dorazí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavne aby to byli buzeranti v juesej si na paradu rozdileni jakychsi Oskaru privede bily buzerant manzelku negra a pozor on je v damskych satech a zidovstvo vyvolenych sasku z Hoolywodu jim nadsene tleska stejne jako si idiot v 70 ti uvedomil ze je zenska a dnes se svoutvari dedka baby s vycpanymi kozami poucuje deti a rodice ze je spravne aby si rozhodli zda nahodou nejsou neco co nejsou zaverem tento idiot pravil z sel na damsky zachod v Trumpove hotelu jmeno tohoto debila je Jenner a vyhledejte si ho na internetu perverta chodi s dalsim buznou -take zenskou no selanka buzerantu 10-15 % zidu je teplejch a ti to zavedli za pomoci Onany a Bidena dedka co omakava svoje podrizene To je kultura made in USA

   Vymazat
 10. Moloch v Bruselu, se snaží řešit důsledky a ne příčiny. Výsledkem je uvalení nákladů na nevinné chudé příbuzné a navíc pod rouškou jakéhosi rasizmu (byť pozitivního). Naši "loajální" poslanci samozřejmě nekopali v našich dresech. My chudší evropští příbuzní jsme nekolonizovali Afriku, nepodíleli se na čerpání jejího přírodního bohatství v neprospěch původních obyvatel, nepodíleli se na jejich bídě. Naopak, není tajemstvím, že v naší zemi studovali afričani na Univerzitě 17.listopadu a nejen na ni. Řada specialistů pomáhala v různých oborech (lékařství, školství, průmyslu i zemědělstvi) náklady hradil náš stát. Je fakt že na VŠZ byla i katedra tropických plodin. Možná, že naši bohatší spoluevropané neinvestovali do Afriky tak nezištně. Kdyby se všichni chovali k Africe korektně, nebyly by důsledky tak hrozné. Přidejme zhoršující se klima, nedostatek vody a infekce lokálních válek, tak se si zaďělalo na velký problém. Promiňte mi moje "moudra", po bitvě je každý generálem, tedy i já.

  OdpovědětVymazat
 11. Dr. Honzak ma popletene priority ! (22:47) !

  Je lepsi krachnout ekonomicky a zachovat si svoji suverenitu a ochranit GENY, pro pristi generace, nez dopadnout jako jsme dopadli my v JAR !
  Dr. Honzaku ! Bezte se projit na Hillbrow ! (JHB) !
  A nebo aspon do Detroitu v Michiganu. Potom uvidite, jak se milite !
  Vsechno jsem videl a vse si pamatuji !
  At zije Klaus mladsi ! Slava dr. Davidovi !

  Ja vam rikam Cesi, ze president Putin v Rusku, zatim nesezral souseda, kdezto ti co k vam prijdou, sousedy ZEROU.

  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN, cesky vlastenec !
  AT ZIJE KRASNA PANI BOBOSIKOVA , CESKA VLASTENKA !
  Rika nick honolulu , ktery zacinal posrpnovou emigraci v JAR.

  OdpovědětVymazat
 12. Bílý muž pod bičem Bruselu žil, bílý muž pod bičem Bruselu žil, jeden by se z toho zblil. Glory, glory, alejuja.

  OdpovědětVymazat
 13. Jsem v čudu, blond vlasy, modré oči, bledej jako stěna. Jedinej kdo by to možná ocenil je Mengele. Kam se jenom vrtnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Jo to jsi a ještě více jestli jsi svobodný. Jako takový jsi nejutlačovanější člověk na světě.
   Tady v Austrálii jsme ti bílí a svobodní hoši vždy na posledním místě ať jde o cokoliv

   Vymazat
 14. Jiří Jírovec2. dubna 2019 23:46

  Dovolím si několik poznámek:

  1) Svět má problém, protože naše skvělá euroamerická civilizace vyvolává konflikty a války. Kde jsou hlasy našich politiků proti zbrojení a násilí? Nikde. Jsou to srabové napříč politickým spektrem.

  Světový problém se díky Sýrii a Libyi stal evropským. Milióny uprchlíků v Jordánsku nebo v Turecku nikoho nezajímaly. Teprve když začali přicházet ve velkém do Evropy, nastal problém. Neřešila se ale podstata problému, totiž válka.

  V článku není sebemenší zmínka o válce a nebo příčinách ekonomické migrace.

  2) Kritika navrhované "Agentury EU pro azyl" je nepodložená. Dosavadní systém byl založen na konceptu první svobodné země, která ve spolupráci s Úřadem vysokého komisaře OSN pro uprchlíky určila, kdo má nárok na podporu a cílových zemí, které měly konečné slovo, zda uprchlíka vezmou.

  Evropská agentura má dělat to samé, protože jde o evropský problém. Problematická není ta agentura, ale neochota být cílovou zemí. Orbanovo Maďarsko začalo stavět ploty v době, kdy hrozilo nebezpečí, že mu uprchlíci zůstanou, protože cílové země začaly ubývat.

  Přístup českých politiků je z mravního hlediska ostudný, protože odmítají vzít sebemenší díl odpovědnosti za to, co se děje ve světě.

  3) Termín "positivní diskriminace" je součástí rétoriky (líného) bílého muže, který si stěžuje, že do jeho domény pronikají negři, indiáni a jiné živly, které rasová segregace držela v šachu.

  Šlo o to dát příležitost těm skupinám obyvatel, které byly z určitých sfér života (vzdělání i zaměstnání) vyloučeny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, každý se sebere a potáhne do země líného bílého muže, který kupodivu svou leností vytvořil tolik prostředků, že se k němu hrne celá zeměkoule na penzi. Proč by neměla být stejná pravidla pro všechny? U bílého muže EU nezajímá, jestli má kde bydlet, jestli má na zdravotní a sociální pojištění a pod.. Bílý muž nemůže jen tak táhnout do Afriky a cokoliv tam od tamních států očekávat, natož kompletní servis.

   Vymazat
  2. 23:46 Ony ty skupiny obyvatel které byly z určitých sfér vyloučeny, nemají své státy? Nakonec člověk bude celý život makat a na závěr si poslechne tlachy jak někoho diskriminoval.

   Vymazat
  3. Tak to už zešílel i pan Jírovec? Bod 3 jeho vyjádření by tomu nasvědčoval. Věc je přitom v principu velmi jednoduchá.Každý stát má své hranice, ty může cizí státní příslušník překročit jen za předem daných zákonných podmínek, příslušné státní orgány rozhodují, komu se poskytne azyl nebo občanství atd. V případě ČR je jakákoliv diskuse o koloniálním dědictví naprosto bezpředmětná.Občané prostřednictvím volených orgánů rozhodují, jak bude naloženo s jejich daněmi. Čemu na tom kdo nerozumí?

   Vymazat
 15. Pro samou péči o druhé zapomněli sami na sebe a nikdo se jich nezastal.

  OdpovědětVymazat
 16. Ani ČR a Slovensko nemají čisté ruce i tyto země se podílely na kolonialismu,ještě v rámci Rakousko Uherska-viz Země Františka Josefa.Kajme se a přijměme alespoň jeden pár bílých medvědů !!!

  OdpovědětVymazat
 17. EU posranci jsou eusvině,které s vidinou teplého koryta hlasují proti zájmům občanů České republiky.Diviká prasata a eu svině patří odstřelit jako škodnou.

  OdpovědětVymazat
 18. Ani ČR a Slovensko nemají čisté svědomí ve věci kolonialismu-viz vykořisťování kolonie Země Františka Josefa v rámci Rakousko-Uherska.Přijměme proto alespoň pár bílých medvědů ať jsme solidární !

  OdpovědětVymazat
 19. Otázkou pomoci lidem s Afriky se zabýváme stále dokola. Nepřijde Vám to stejné, jako nechat hladovět vlastní dítě pro nakrmení druhého? Na světě je spousta nespravedlnosti a chudoby. Mocní, jejichž morálka je obvykle ta nejhorší ve společnosti, sází na dobrotu těch chudších. Empatie a ochota pomoci je nám vlastní od narození, někomu méně, jinému více. Někteří ji v průběhu života potlačí a upřednostní sami sebe, aby potom apelovali na ostatní a nutili je pomáhat, chránit, soucítit .. atd.. Zapomeňme, že hlavní pohnutkou mocných je touha pomáhat. Tak drsně předvedené pokrytectví je do očí bijící. Na jedné straně bořit, ničit a zotročovat a na druhé "na oko" nastavovat dlaň s pomocí.
  Někdy se mi už chce zařvat .... vykřičet ty nesmysly do světa, aby se ostatní probudili. Ekologie, migrace, život na dluh, kupování cetek, oslavování sportovců, herců či zkorumpovaných osobností veřejného života ..... jak říkají naše děti .."jsou to sračky". A my se v nich budeme plácat do té doby, než pochopíme tu marnost.
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tomu Vašemu zoufalství rozumím a sdílím. Normální člověk je už těmi debilními nápady totálně vytočen a cítí se jak přetopený parní kotel. Naprosto mě šokuje, že ty už na první pohled stupidní ptákoviny europoslanci schvalují jak na běžícím pásu. dělovací prostředky pak o těchto záležitostech buď mlčí, nebo dávají jen prostor těm, kteří z nějakých podezřelých důvodů podobné kroky podporují (viz tzv. neziskovky). A není síly, která by ty hovadiny a křivárny zarazila v samém zárodku...

   Vymazat
 20. RE: Globalističtí fašisté vnucují Evropanům další nadrasu, tentokrát se musíme odevzdat do zvůle mohamedánský černochů

  R.E. 46.?.?.? Reakce na 370704
  Jsem taky pro to, aby zůstali černí na černém kontinentě a budovali si život podle vlastních představ a nemuseli táhnout do Evropy přizpůsobovat se těm našim zlozvykům...
  Má to ale jeden háček. S čím by mohli budovat a za co, když 100% obchodu s africkými (krvavými) diamanty sídlí v Antverpách v jedné ulici, kde se celou dobu motají jen a jen pejzatí v bouřkách a kaftanech a taky když jim tam krade ropu v Nigérii v deltě Nigeru a ničí životní prostředí firma Shell, patřící holandské královně a její sestřeninci Perchtě z Fuckingameského paláce a uran v Mali jim zas krade Francek a záda mu kreje český trouba z brigády rychlé erekce??!! A tak je to z celou tou posranou Afrikou...
  Mezinárodní eskimák ji rabuje, až se hory zelenaj (hory mrtvol), ale režii a následky jeho řádění háže i s idioty z našich řad na nás a chce od nás solidaritu...

  Ano, jsem pro solidaritu. Ať solidárně platí naše arbajty v eu-robotárnách stejně, jako germány a eskimák ať se taky solidárně dělí o zisk ze všech těch svých lumpáren s námi, no a my pak ty chudáky černoušky vezmeme za svý, ale do tý doby ANI HOVNO!!!
  A je jedno, že to v té zoologické zahradě- EU prdlamentu odsouhlasili všichni kromě Payna od Svobodných, včetně té kozy kamerunské Konečné z KSČM...[naštvaný]

  Pozn.: "eskimák"-sionistický finančník s vazbou na FED

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Globálfašistům jde o likvidaci Evropy a po tom zamoření HollýÚdskou dekadentní pakulturou ji zahltí primitivními mohamedánskými tmáři, zvyklými řešit vše násilím, aby konflikt kultur/civilizací/náboženství/ras vzkypěl co nejprudčeji a osud Evropy a nás všech bude tím pádem zpečetěn...pokud se neprobudíme a nezačneme bojovat jako o život, neboť o něj právě už dnes jde...

   Vymazat
  2. 12:15 Kulový! Dokonce i ubozí a primitivní Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Taky kdyby nebyla islamizace pro Západ přínosem, tak by ji média, elity a ostatní mravní autority tak nepodporovaly. Ostatní populace východní Evropy vykazuje znaky masivní degenerace. To budeme muset využít a poslat tyhle divoké kmeny proti sobě, aby se vyničili navzájem. Potenciál vzájemné nenávisti k tomu naštěstí maj. Jejich stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou a území se připraví pro nové, nejlépe právě ty muslimské kolonisty. O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!dní civilizaci!

   Vymazat
 21. Neví někdo jak bych to tady měl jako bílej Afričan? To byste mi jako nic nedali?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od hlasování EU o afričanech stoupl prodej černého krému na boty v Čechách o 500%. Doteď stačilo být trochu přičmoudlej, ale přichází doba, kdy jen černá bude dobrá .....
   ABC

   Vymazat
 22. Tak dlouho prahli po nezávislosti, teď nechaj všechno na místě a mažou k bývalým páníčkům vzít jim tu jejich.

  OdpovědětVymazat
 23. Pro jistotu jsem stanovil kvóty na krtky, jsou taky černý, navíc pořád pod zemí. Obdobně to maj kosi, těm chytám žížaly a k pítku jsem jim dal lehátka.

  OdpovědětVymazat
 24. Tapetuj si svoji mamu, ty kreténe 16:50.

  OdpovědětVymazat
 25. Kéž by také orgány EU a především její parlament se usnesly, že státy EU musí svým občanům zajistit bydlení, zdravotní a sociální péči, osobní bezpečnost, zaměstnání a zakázaly nezaměstnanost, bezdomovectví, vymírání národa, vytváření vnitřní imigrace, nařizovaly naopak lékařské pohotovostní služby, neprolhaná media státní i ve vlastnictví kapitálu, odsouzení těch, co kradli více než miliardu.... Ale to ne, to by bylo proti diktatuře kapitálu! A tu nám podle EU požehnej bůh všech zlodějů!

  OdpovědětVymazat
 26. ...ano, je to rasizmus unijního Bru-sel-klanu.

  OdpovědětVymazat
 27. I když jsem levicově smýšlející člověk tak musím uznat že alespoň zdržení se hlasování Tošenovského a Zahradila z ODS potvrzuje že z našich zástupců byli svým postojem nejrozumnější.

  OdpovědětVymazat
 28. Na výplatní listině Moskvy

  Čeští prezidenti sedí v sídle císařů a králů a není divu, že se cítí býti mocnými monarchy, nikoliv slušnými úředníky, jimiž mají podle ústavní přísahy být. Ve zdech je zakleto mnoho a můžeme to vidět na spoustě do té doby schopných, zdatných a šikovných lidí, jak zblbnou, když vstoupí do budov ministerstev.

  Ministerstvo zdravotnictví je toho ukázkou; neberme Ivana Davida jako příklad, tomu chybělo všechno už předtím, než usedl do křesla, ale vezměme ty ostatní, kteří vzbuzovali naději, a ve chvíli, kdy je osud zavál na Palackého náměstí, se z nich stali sociální idioti napříč politickým spektrem.
  A že jsme jich tam viděli!

  Ministři – v našem případě – si mohou přijít maximálně na vlastnictví nějakého prosperujícího zařízení či firmy, dočasní obyvatelé Hradu mají zisky řádově vyšší. A jde o to, jak ve své funkci pomáhají nebo škodí, abychom dost přesně odhadli, zda šli sloužit národu, nebo někomu jinému.

  Vzpomínáme-li dnes bolestně na nešťastného doktora Háchu, jehož oběť nebyla doceněna, který byl rukojmím Tisícileté říše, můžeme bez nadsázky říct, že s výjimkou prezidentování Václava Havla jsme tu dosud měli drtivou většinu prezidentů, kteří byli na výplatních listinách Kremlu, byť to bylo za naše peníze, které do Moskvy napřed odputovaly.

  Sledují-li občané jen zpovzdálí Brexit, musí vidět, že odtržení od EU není nic, co by přineslo zisk. A to Britům nehrozí, že je někdo spolkne. Jen budou mít ekonomické problémy.
  Náš odchod z EU by byl spojen nejen s ekonomickým krachem (čínský import dohlížecí techniky by to nevyvážil), ale také s propadem do ruské sféry až k osudu Krymu, kdyby tady bylo ještě o pár desítek tisíc Rusů víc a Putin zjistil, že je utiskujeme.

  Proč tedy jak Václav Klaus (a v jeho šlépějích nyní idiotským způsobem i jeho synek) a zejména pan prezident Zeman táhnou propagandu tímto směrem? Nabízí se jednoduchá odpověď. Plní příkazy svých zaměstnavatelů.
  A za extra kousky jsou i moskevské prémie, mezi něž patří třeba návštěva Mausolea na Rudém náměstí bez fronty.

  Omezení čeští separatisté, jestli doufáte, že přechod do ruské náruče vám umožní také návštěvu Lenina v láku bez fronty, těžce se mýlíte!
  Jako obyvatelům ruských kolonií vám připadne (jak dobře ví moje generace) právo útrpné a právo zúčastňovat se domovních schůzí, a i tam držet hubu a krok.


  Radkin Honzák

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.