Reklama

sobota 13. dubna 2019

Panelová diskuze "EU a my" - vystoupení Ivana Davida (VIDEO)

13. 4. 2019 NováRepublika a NezávisláMédia
Ve svém vystoupení v panelové diskuzi doktor Ivan David,  kandidát do euroarlamentu za SPD, upozornil na temný koncept konstruktérů a režisérů Evropské unie, který se krůček po krůčkem naplňuje. Tak zvané "chyby" jsou vlastně záměrem a naši politici jsou spíš zástupci Bruselu v ČR než zástupci České republiky a jejích občanů v Bruselu. Ostatně poslechněte si sami pádné argumenty:
Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře internetu, kterou se postupně snaží budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší, i jen občas. Slibujeme, že prostředky plně využijeme  v boji za Vaši a naši svobodu informací a názorů, které se EU elity a na ně napojení slouhové snaží potlačovat a tajit! 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Číslo účtu: 2300736297 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

26 komentářů :

 1. Tak správně pane Davide je to záměr na zničení národů a lidí co v nich žijí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:02 Jak jste na takovou urážlivou blbost přišel? Svoje rasistické výboje si říkejte doma před zrcadlem a nevkládejte je do úst jiným.
   A proč si myslíte, že je nutné Evropu integrovat tak a nejinak? Jak se bude člověk evolučně vyvíjet, to nevíme. Ale rozhodně by si nikdo neměl hrát na Pánaboha a zkoušet to praktikovat sociálním inženýrstvím. Zatím se to nakonec proti takovým "spasitelům" vždycky obrátilo.

   Smazat
 2. Pokud nebudou Merkelová, Macron a Juncker zastaveni, tak zničí celou Evropu:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201904129622664-uhrik-bratri-zastavme-merkelovou-video/

  OdpovědětSmazat
 3. EU plánuje „proaktivní přístup“ k posílení legální migrace do Evropy:

  http://svobodnenoviny.eu/eu-planuje-proaktivni-pristup-k-posileni-legalni-migrace-do-evropy/

  OdpovědětSmazat
 4. Ivan David je můj kandidát do parlamentu EU. Má to v hlavě dobře srovnané a podle jeho dosavadní celoživotní dráhy má na to i charakter!

  MM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Vidím to stejně. Tak snad nás bude víc.

   Smazat
  3. 18:15

   Nerozumím tomu na co a v jakém kontextu se ptáte.
   A prosím o kultivovanější vystupování.

   Smazat
  4. 10:59
   Hlavně má klíče vod cel a může tě pouštět na trojku k počítači.

   Smazat
 5. 10:59-Ha,ha,ha,ha
  Kam vstoupí noha psychouše Davida, tam to jde logicky do kopru. Od Levé alternativy přes zemanovskou "levou frakci" ČSSD po SPD. I ten bohnický blázinec není po jeho
  ředitelování v uspokojivém stavu.
  Jistě bude cenzorem smazáno jako ,,nevhodný" diskuzní komentář.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě je nejen nevhodný, lživý a urážlivý, ale je také nepřátelský k českému národnímu společenství, které dr. David dlouhodobě brání. "Česká republika především" vám, špinavý anonyme, nic neříká. Vy jste typ rakousko-uherského fízla a slouhy, později i protektorátního kolaboranta a komoušského udavače z 50.let. Jste prolhaný lidský odpad.

   Leo

   Smazat
  2. Ten anonymní šmejd 11:07 je profesionální škůdce, který ví, že když nemá žádné, opakuji naprosto žádné argumenty proti tomu, co dr. David říká, tak se snaží dehonestovat autora. NA vnitru by přece jen měli zaměstnávat inteligentnější trolly, aspoň s nějakým vyděláním.

   Smazat
  3. 11:07 Z Levé alternativy jsem vystoupil, neboť anarchisté trvali na neformalním členství (hlasuje, kdo zrovna přijde), odmítali stanovy a byl pro ně naprosto nepřijatelný jakýkoli program. Nebylo možné se jich zbavit.
   Frakce ztratila na významu, když se podařilo se zbavit Špidly.
   Pokud jde o Bohnice, dostal jsem je ze zadlužení a obdržel za to od vedení Ministerstva zdravotnictví velkou odměnu, následně jsem byl na nátlak Pavla Béma odvolán s tím že mohu být náměstkem. Žvanivý komentátor 11:07 ví starou belu, ale ještě spíš docela drze lže.

   Smazat
  4. 10:59 Stačí úvod "Ha,ha,ha...", netřeba komentovat. Buď jde o nepovedenou nízkonákladovou provokaci, nebo produkt placatého mozku.

   Smazat
  5. Pane Davide,to je Vaše interpelace.Nebudu se s Vámi o tom přít,kdo drze lže.Nicméně je známo,jak jste byl nedávno rozčílený a předčasně odešel z konference SPD.
   Nikdy jste se k tomu na webu NR nevyjádřil.
   Jinak by mě zajímalo,jak člověk s krajně levicovými názory a postoji se během let dopracuje k tomu,že kandiduje za krajně pravicové hnutí do EP.Něco podobného se stalo Benitu Mussolinim.
   Hlavně mi nevykládejte,že SPD není žádné krajně pravicové hnutí atp.Že se jedná o nálepkování od neomarxistů,globalistů nebo sluníčkářů či pražské kavárny.To si nechte na seminář NR nebo konferenci SPD.Nezdá se Vám,že už dávno jste politická mrtvola ?
   Do EP se stejně nedostanete.I když to zní lákavě.Tam má větší šanci se dostat jiný fíra. Pitomia tam jeho voliči z posledního místa jistě vykrožkují.
   Kdo je tady za užitečného idiota.Je to bývalý ultralevicový aktivista a politik Ivan David a jeho NR,nebo tzv.nová levice,kterou přímo nenávidí ?

   Smazat
  6. Anonymní13. dubna 2019 15:04
   Vypadá to, že se moc neorientujete. Naoko projevujete velkou péči o „levici“, ale hlavní problém současnosti, kterým je zachování, nebo likvidace evropských národů, necháváte nepovšimnut.
   Vaše tlachy kolem pana Davida, jsou o ničem. Jestli se někde rozčílil, nebo nerozčílil, není podstatné a není důvod, aby se Vám z toho zpovídal. Kdyby to bylo podstatné, tak by to uvedl. Volte s ostatními SPD a pana Davida. Tím budete volit demokracii, proti likvidačnímu liberalismu. Není lepší volba. P.K.

   Smazat
  7. Do SPD mohli nalézt různí lidé, je to mladá strana a zřízení pořádku je čeká. Ale je to jediná strana, která má v programu mimo jiné závazné a reálně proveditelné referendum, tedy institut, který nám je slibován od roku 1993, a kterého ze samozvané české elity a rychlozbohatlíci tak hodně bojí.Dnes nejde o levici či pravici, to nepochopili ani komunisti, ani socani, ani ódéesáci, o těch ostatních ani nemluvím. Jde o zachování národa jako jediné entity, v rámci které může fungovat demokracie. Demokratůru jsme tu již měli za socíku, děkujeme, nechceme, a ona se nám opět v jiném hávu vrací z Brusele. Znovu děkuje, nechceme.

   Volím David a SPD!!!

   Smazat
  8. 15:04-vy jste tiskový mluvčí Ivana Davida ?
   Že za něj odpovídáte.Volte si ve volbách koho chcete.
   Propagovat v diskuzi SPD pod články webu NR nemusíte.Je to nošení dříví do lesa.Drtivá většina čtenářů-diskutujících webu NR jsou voliči a příznivci SPD. Na rozdíl od vás já žádný ohrožení evropských národů nevidím.Vidím jiné problémy(...) současného světa.
   Hitler a Mussolini chtěli taky zachraňovat evropskou kulturu před židy a židobolševismem.Jak to dopadlo víme dobře všichni...

   Smazat
  9. 18:34.Dnes uz kazdy,kdo se ohani Hitlerem je mezi normalnimi lidmi dopredu odepsan.

   Smazat
  10. Anonymní13. dubna 2019 18:32
   „Drtivá většina čtenářů-diskutujících webu NR jsou voliči a příznivci SPD.“
   To neumím posoudit, je tu dost komunistů, příznivců ANS, Voličů pro voliče, nebo jak si říkají a mraky trolujících úchyláků. Ani Vás bych netipoval, jako příznivce SPD.

   „Na rozdíl od vás já žádný ohrožení evropských národů nevidím.Vidím jiné problémy(...) současného světa.“
   Tak uveďte, co Vás ještě pálí, kromě toho, že se pan David rozčílil?

   „Hitler a Mussolini chtěli taky zachraňovat evropskou kulturu před židy ..“
   Zde jsem nepochopil, kam míříte tím slovíčkem „taky“. Taky jako kdo? P.K.

   Smazat
  11. Český národ vzmírá, porodnost neuspokojivá, ze zahraničí jsou nám vnucována kvanta civilizačně cizích, nepřizpůsobivých a pro práci nevhodných lidí, byla zničena struktura českého průmyslu a je ničeno české zemědělství, úroveň školství, které se má starat o vzdělanou budoucnost, je mizerná a vy tu budete něco troubit o Hitlerovi a chytračit, že "vidíte jiné problémy(...) současného světa". No to mne podržte, co vy to jste za slepou, hluchou a tupou ovci?!

   Smazat
 6. 10:59
  Ubožáku ty ses vymazal sám svou hloupostí. Škoda je, že jsi prokluzl jen tak tak mezi normální lidi.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 7. Ivan David vyjadřuje názory, které jsou mi blízké a proto je můj kandidát. Podobných lidí máme naprostý nedostatek., což je velká škoda. Naopak se vyskytuje přemíra idiotů typu Jana Čulíka, který v Britských listech perlí snad každý den výroky jako např. "Jeden hloupý český časopis ironicky informuje, že v Barceloně rozhodli, že už nebudou ve školách vyučovat některé tradiční pohádky, které neférově prezentují dívky v podřízených a utlačených rolích. Mnozí čeští čtenáři se tomu idiotsky posmívají.
  Je to tak trochu, jako když se gestapáčtí provozovatelé plynových komor posmívali vražděným židům, jak jsou hloupí, primitivní a podřadní." Myslíte si, že tento chlapík to má v hlavě úplně v pořádku? Není ovšem zdaleka osamocen,takových rádoby intelektuálů a humanistů, co vás svým šílenstvím často doslova vyděsí, je zejména v orgánech EU nezdravě mnoho.

  OdpovědětSmazat
 8. Díky za přimočarost. Stav je horší, než si připouštím, nejde jen o "bianco" šek, kde si EU připisuje cokoliv na náš účet, ale průšvihem je vstřícnost našich zastupitelů. Jsou stejní, jako ti co jezdili kývat do Kremlu. Navíc nesmyslný rasizmus naruby, který se stává hnojivem pro rasismus skutečný. Nové tlaky na historické a tradiční hodnoty (rodina, národ, stát a pro někoho i náboženství) je pokus nahradit jakousi internacionálou. To už tu také bylo a pod tlakem síly (zde někde jsou i kořeny BREXitu).

  OdpovědětSmazat

 9. Zajimave, jak je vse relativni. Vcera vecer jsem v jedne hospode vyslechl neumyslne rozhovor dvou opilych panu, co mne ale prekvapilo nejvice bylo, ze jeden tomu druhemu nadaval, “ Ty ses uz takovej cu.ak jako honolulu”.To mne tedy rozesmalo .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.