Reklama

sobota 13. dubna 2019

Panelová diskuze Nové republiky na téma "Evropská unie a my" - vystoupení politologa a historika Zdeňka Zbořila (VIDEO)

13. 4. 2016  Nová republika a Nezávislá média
Na panelové diskuzi o Evropské unii a našemu vztahu k ní vystoupil se zajímavými postřehy a názory známý český historik a politolog PhDr. Zdeněk Zbořil. Mluvil o současné krizi EU, o Coudenhove-Kalergio plánu a Panevropském hnutí, srovnával Novou Evroru nacistů s dnešní Novou Evropou, a nakonec dal posluchačům recept, koho volit do parlamentu EU v květnových volbách.Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře internetu, kterou se postupně snaží budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší, i jen občas. Slibujeme, že prostředky plně využijeme  v boji za Vaši a naši svobodu informací a názorů, které se EU elity a na ně napojení slouhové snaží potlačovat a tajit! 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Číslo účtu: 2300736297 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

9 komentářů :

 1. pořád lepší než poslouchat Moravce a jemu podobná individua.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 2. Zajimave, jak je vse relativni. Vcera vecer jsem v jedne hospode vyslechl neumyslne rozhovor dvou opilych panu, co mne ale prekvapilo nejvice bylo, ze jeden tomu druhemu nadaval, “ Ty ses uz takovej cu.ak jako honolulu”.To mne tedy rozesmalo ....

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Blbej kretén z Floridy, zase a opět, jako vždy a každý den, leze to na diskuze k nám a čvachtá svoje kraviny. Trapák a dementní dědek. Kdyby žvanil na jejich serverech, asi by mu sousedi rozšlapali tlamu, tak leze na NR a blije tady. Dnes a denně - to tedy musí bejt zoufalej kretén.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli ten grafoman není placený americkou neziskovkou.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Czexit ! A do řiti z NATO.

  OdpovědětSmazat
 7. 7:22 7:25 to vyznání lásky k Čechům jsi určitě stvořil sám. Zbylé obyvatelstvo se třese strachy, před tvým radikálním řešením "zdravé a lepší" civilizace. Má to jeden háček, jseš impotent.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.