Reklama

pondělí 15. dubna 2019

Panelová diskuze Nové republiky na téma "Evropská unie a my" - vystoupení Martina Kunšteka (VIDEO)

15. 4. 2019  Nová republika a Nezávislá média
Na panelové diskuzi Nové republiky na téma "EU a MY" vystoupil Ing. Martin Kunštek. Přítomné seznámil se svým pohledem na vznik a vývoj Evropské unie. Poukázal na jeden z hlavních negativních rysů EU - nadbíhání nadnárodním korporacím, což doložil mimo jiné i na příkladu evropské agentury EASA. Na konci videa odpovídá Ing. Kunštek na dotazy z pléna.
Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře internetu, kterou se postupně snaží budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší, i jen občas. Slibujeme, že prostředky plně využijeme v boji za Vaši a naši svobodu informací a názorů, které se EU elity a na ně napojení slouhové snaží potlačovat a tajit! 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Číslo účtu: 2300736297 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX6 komentářů :

 1. Nazval, bych pouze uzavřená "Diskuze mezi panely", je třeba mít na zřeteli STAN a Piráti, chtějí volební právo pro šestnáctilé, lehce manipulovatelné. Nekompromisně, protizákoně agitují po všech školách, vytvářejí tím armádu novodobých oddaných, omezených svazáků. My musíme působit, alespoň ve svém okolí, než nás totálně rozcupují! Doktor I. David se "musí protlačit", do celostátních médií. Má matka starší dáma, abych si ji nepohněval, vůbec neví, kdo, kdy, kam bude volen a takových bude hafo! Nyní již ví a je připravena volit, ale to jsem jí musel předžvíkat. Ty středoškoláky a vysokoškoláky, masírují denně, proto vévodí Piráti. VoVa

  OdpovědětSmazat
 2. Jiří Jírovec15. dubna 2019 12:59

  S uprchlíky (politicky korektněji migranty a ještě lépe nelegálními) to je poněkud jinak. Návrh na zřízení organizace EU, která bude rozhodovat, kdo má a kdo ne, nárok na podporu (asyl) odráží fakt, že to je EU, která má problém. Tato organizace má, alespoň podle medií, převzít agendu od Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Evropský problém vyžaduje "evropské" řešení a vytváří jistý tlak na členské státy EU, aby nějaké uprchlíky přijaly. Nejde ale o stanovení kvót.

  To, že Česko nechce nikoho přijmout je ostudné už jen proto, že se podílíme na neokoloniální politice USA, Francie i Británie. Co děláme v Mali? Opravdu se u Kábulu bojuje za Prahu? Proč naše vláda nevystupuje proti válkám, proč se účastníme "odstrašování" Ruska, proč jsme ochotni vyhazovat miliardy za zbrojení.

  Migrace nezmizí, dokud nepřestane odliv bohatství do již bohatých kapes.

  Teď je v módě obrana hranic alá Švýcarsko. Byl by pan Kunštekt první, kdo by šel chránit zadrátovanou hranici?

  Mimochodem, i ČR podporuje migraci, protože přetahuje pracovníky odjinud. Ztrácíme lékaře směrem na bohatší Západ a tak je bereme třeba z Ukrajiny. Časem za nimi půjdou další, protože tam bude život nesnesitelný.

  Czexit je najednou módní slovo. Co by vlastně znamenalo pro zem, která doma nic nevlastní? Brexit vypustil Džina z láhve a nikdo neví co provede.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přirozená migrace vždy byla, je a bude. To, co Evropané zažívají zejména v posledních cca 5 letech, je však zcela něco jiného. Obrovsky narostla migrace chtěná, řízená, organizovaná, probíhající v masovém měřítku, provázená pašeráckým byznysem, hromadným porušováním zákonů, s velmi negativními dopady pro původní obyvatele všech států postižených touto invazí. Žádný stát není nafukovací ani bezmezně bohatý a potenciál k další migraci je tak obrovský, že pomoci přijetím a živením lze jen nepatrnému zlomku potřebných - a to tím spíše, že zase jen velmi malá část těchto migrantů je schopna se začlenit a uplatnit - přicházejí zmanipulováni, zcela nepřipraveni, často neochotní či neschopní se přizpůsobovat, závislí na podpoře - a kolem té podpory vznikl další odporný byznys, fenomén ziskuchtivých neziskovek a řada dalších rizik a negativ. Toto není cesta !! To je cílené oslabení společností vyvoláním neřešitelných konfliktů s následným rozkladem a podrobením dříve národních států nadnárodním centrům moci ovládaným těmi, kdo toto vše vyvolali a řídí. Podle mnoha příznaků spějeme rychle k nové totalitě, která bude řešením chaosu a násilí, jež zaseli ti, pro které je neomezená moc cílem. Co s tím ? Obávám se, že po dobrém to už nepůjde. EU a NATO se už zcela zvrhly, staly se nástrojem zla. Možná se EU rozpadne dříve, než přijdou další "exity" a útočný spolek NATO lze opustit taky - ale to bychom museli mít zcela jinou politickou reprezentaci, k čemuž hned tak nedojde. Zatím je příliš mnoho lhostejných, příliš mnoho slouhů a kolaborantů. Bůh s námi.

   Smazat
  2. Omlouvám se za svou opoždênou reakci, nezbylo mi času. Pane Jírovec souhlasím s tímto: " ... ostudné už jen proto, že se podílíme na neokoloniální politice USA, Francie i Británie. Co děláme v Mali? Opravdu se u Kábulu bojuje za Prahu? Proč naše vláda nevystupuje proti válkám, proč se účastníme "odstrašování" Ruska, proč jsme ochotni vyhazovat miliardy za zbrojení. Migrace nezmizí, dokud nepřestane odliv bohatství do již bohatých kapes ... ", na sto procent!

   Jedná se o hromadné vraždêní nevinnych občanu za naší parlamentní a hradní podpory, ničení a rabování bohatství, zemí do kterych jsme se bez mandátu kohokoliv, drze! Bez pozvání, jejich lidu a bez skrupulí narvali za nakradením, jejich bohatství!

   Neseme plnou zodpovêdnost! Rovnêž, ale musím souhasit s oponentem 0:28, organizovaní překupníci s lidmi ze zemí, kde se neválčí a "my zde tudíž nerabujeme"? Upřímnê, já zde netoužím po muslimech, jsem ateista a nemusím ani ty Vatikánské preláty, satany na zemi. Stačí mi, že u nás tiká jiná, po třicet let neřešená, staronová časovaná bobtnající bomba, neřízené, hromadné sestêhování Romu (Cikánu) k nám. Přibyvají jako sarančata, pokud jim Okamura sebere dávky, nastane zde kartel New Juárez, tam míříme my, politici, média pouze kradou a chrochtají, nevidí si ani na špičky, svych rypáku!!! VoVa

   Smazat
  3. Doplnění, vyspělý západní, demokratický, nebojácný národ, bývalých Vikingů (vikings-muži Fjordů) "byli" skandinávští mořeplavci, kteří naháněli strach a hrůzu?

   http://skrytapravda.cz/zahranicni/2359-cesi-jsou-rasiste-svedove-chteji-migranty-domu-tesi-se-autenticke-video-s-ceskymi-titulky-a-budete-zirat

   VoVa

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.