Reklama

pondělí 15. dubna 2019

Panelová diskuze Nové republiky na téma "Evropská unie a my", hovoří PhDr. Jan HRNČÍŘ. VIDEO je rozšířeno o odpovědi na otázky z pléna.

15. 4. 2019  Nová republika z.s. a Nezávislá média z.s.


Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře internetu, kterou se postupně snaží budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší, i jen občas. Slibujeme, že prostředky plně využijeme v boji za Vaši a naši svobodu informací a názorů, které se EU elity a na ně napojení slouhové snaží potlačovat a tajit! 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Číslo účtu: 2300736297 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

3 komentáře :

 1. Uvědomuje si někdo že útok na Noter-Dam je útokem i na náš Svatovítský chrám? Nejsem křesťan, asi jsem bezvěrec,který věří. Ale jsem proti proti naprosto !debilním názorům a to i těm které se snaží destabilisovat rodinu (muž a žena)! Jen Hovadům taková společnost potřebná jest.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I kdyby to nebyl útok, je to excelentně symbolická událost.

   Vymazat
 2. Tak tento parazit a in-filtrát z TOP 09 přeběhl v roce 2013 do Úsvitu T.O., když zjistil, že se nedostane do parlamentu za TOP 09. Prý prozřel kvůli církevním restitucím?.
  Když se podíváte na jeho články, tak tam nice nepíše o městu Blansku, ani o Jihomoravském kraji ba ani o České republice či církevních restitucích. Tento obtloustlý pra.ečí ry.ák píše jen o zahraniční politice. A na videu se objevil, protože je jako 2-ka na kandidátce do EP za SPD. Tento ha.jzl nesnese žádnou kritiku či zdravou konkurenci. Okamura se do něho "zamiloval" a drží nad ním ochranou ruku.
  Hans Hrnec mně v roce 2014 osobně při prvním setkání řekl dvě jeho první památné věty: "Že kandiduje do Evropského parlamentu a že se lidem nesmí nic slibovat". Navíc je to sběratel funkcí. Už jich má 21. A když toho xy.dla budete volit do EU, tak už jich bude mít 22. Hezký den.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.