Reklama

středa 24. dubna 2019

Pár postřehů k eurovolbám

Martin Koller
25. 4. 2019
Pomalu se nám začíná rozjíždět další volební komedie podporovaná euromarxisty z Washingtonu, Bruselu a Berlína a jejich médii, počínaje ČT. Nelítostný boj o přetékající koryta slouhů v Bruselu v pozici europoslanců a samozřejmě na ně navázaná koryta mezi 60 000 podslouhy, konkrétně všemožnými, vesměs zbytečnými úředníky, kteří jsou na eurokomisaře, europoslance a jejich partaje navázaní. Stále stupidnějšími nápady se snaží dokazovat svoji potřebnost. Margaret Thacherová správně konstatovala, že EU se opírá o byrokracii, protože nic jiného nemá. Jen zapomněla na slovo zkorumpovanou.


Euromarxistická sázka na hloupost

Většina evropských komisařů, slouhů i podshlouhů už dávno ztratila vztah k pojmům národ, nebo čest. Někteří z nich pravděpodobně nic takového nikdy neměli. Typickým příkladem je eurokomisařka Jourová za ANO, která je důstojnou a ilustrativní reprezentantkou svého šéfa. Těm, kteří mají čas a chuť se zabývat politikou, nemusím připomínat, že EU není nic jiného, než euromarxistický , rasistický, korupční a byrokratický pangermánský projekt, který navazuje na nacistickou třetí říši. Hitler i Goebels z počátku vykládali, že jsou socialisti a slovo nacionální nepoužívali. Tomu budu věnovat jeden z následujících článků. Celá volební komedie je zaměřena na udržení koryt pro osvědčené slouhy, kteří jsou ochotni bezohledně zajistit pokračování zvrhlých ideí svých pánů ve Washingtonu, Bruselu a Berlíně. Vychází z předpokladu, že voliči jsou natolik hloupí, že se dají nachytat na sliby zvýšení platů a důchodů a zapomenou na stále totalitnější režim eurokomisařů a afroislámskou invazi. Možná ani voliči ANO a jeho miliardářského oligarchy nepřehlédli, že mírný růst důchodů a mezd, následně vydatně převýšil růst cen, prakticky čehokoli, především potravin a energií, ať už elektřiny, nebo pohonných hmot. Jak jinak, lokomotivy si kupuje málokdo. Byla to ukázková podvodná komedie, která se v současnosti opakuje. Evidentně opět s úspěchem, přestože na konci bude výsledkem jen další pokles životní úrovně většiny občanů, nejen těch, kteří bezmyšlenkovitě volí současnou vládu. Přitom nejlepší vláda, nejlepšího premiéra má dostatečné mechanismy a může růst cen, například elektřiny omezit, případně i zastavit. Jenže proč, když z každé koruny jdou daně do zkrachovalého domácího hospodářství a především do Bruselu a do kapes cizáků, především Němců kterým patří u nás kdeco a pražská havlérka jim posluhuje jak o závod. V minulém roce tak odešlo z republiky již kolem neuvěřitelných 800 miliard korun. A to prý nejsme kolonie. Jak to asi bude vypadat, až tuto realitu panstvo z Berlína a Bruselu přizná.

Kromě sociální komedie a slibů se opět praktikuje nabídková metoda typu horší a ještě horší kandidát, takže vlastně téměř není z čeho si vybrat. Typickým příkladem byly nedávné prezidentské volby na Slovensku. Doslova mne šokoval článek jistého zemědělce z Plzeňska na parlamentních listech. Odešel zhnuseně z ANO, což dokazuje, že není omezeným slouhou. Ukončil podnikání v zemědělství a věnuje se dopravě. Nicméně jeho ikonou se stal Pavel Telička, bývalý eurokomisař a současný europoslanec, dříve člen vedení ČSSD, zaměstnanec koncernu Wolkswagen, poté spolupracovník Babišova kamaráda Bakaly, následně reprezentant ANO. A především člověk, který pro naši republiku zajistil ty nejhorší přístupové podmínky do EU, které těžce poškodily naše zemědělství, například ve srovnání s Polskem. Možná právě kvůli nim odešel zemědělec z Plzeňska ze zemědělství. Telička vždy hlasoval proti zájmům českého národa. A z tohoto individua, které se celoživotně a bez jakýchkoli skrupulí drží pouze přeplněných koryt a výnosné služby cizákům a proto si založilo stranu Hlas je exzemědělec a současný řidič orgasticky nadšen. Údajně proto, že Telička má dobré názory a vzornou účast v europarlamentu. Jako by pro nás europarlament a Telička osobně udělal někdy něco dobrého. Bůh s námi, když máme takové voliče.

K úžasnému Teličkovi je třeba připomenout další taktiku euromarxistů, mimo nabídky horších a ještě horších. Jedná se o několik desítek stran, hnutí a jednotlivců, kteří mají pouze jediný úkol. Pobrat co největší počet vlasteneckých hlasů stranám, které mají potenciál uspět, konkrétně SPD, Svobodným a doufejme i Soukromníkům. Proto takové partaje i jednotlivci vykřikují nejhlasitěji ta nejvlastenečtější hesla, místy i za hranicí zákona, a přesto se jim dostává prostoru v médiích. Vycházíme-li z faktu, že do eurovoleb se přihlásilo víc, než třicet stran a uspět jich může reálně méně, než deset, je situace jasná. Buď se jedná o škodiče placené z Bruselu, Berlína, nebo přímo Sorosem a spol., nebo bojovníky, kteří se snaží získat finance za volby, obvykle obojí. Každopádně, každé procento i promile hlasů, které získají, snižuje šance nemnoha vlasteneckých kandidátů ve volbách a podporuje současnou EU pangermánských kolonizátorů.

Z přehlídky perspektivních cizáckých slouhů vyčnívá pouze Jiří Payne za Svobodné a Ivan David, případně jiní nepočetní kandidáti. Jen bych připomenul nedávné hlasování našich europoslanců v Bruselu o africké směrnici. Kdo z nich se k tomu vyjádřil voličům? Naše média vedená ČT o tom samozřejmě zarytě mlčí a moderátoři se neptají politiků, proč hlasovali jako afričtí europoslanci, když jsou placeni z českých daní. Naopak od ČSSD slyšíme už naprosto drzou a prolhanou propagandu, která předčí i Babiše a Piráty. Vykládají o svých zásluhách, především ministra zahraničních věcí Petříčka, kolik toho pro nás vybojoval. Ano, udělal vše, co mohl pro podporu afroislámské invaze, případně jaderné války. Jenže nás neohrožuje pouze afroislámská invaze.

Oligarchovi migranti

Náš nejlepší premiér od roku 1990 se v poslední době nějak pozapomněl pochlubit dalšími státnickými a vlasteneckými činy. Především je to slib Merkelové, že k nám přijme 200 000 migrantů z Ukrajiny. Osobně nemám nic proti Ukrajincům. Jsou to Evropané, Slované s křesťanskými historickými kořeny, v naprosté většině civilizovaní, absolvovali aspoň základní školu evropského typu a přicházejí pracovat, nikoli šířit nenávistné náboženské ideologie. Navíc jsou z velké části oběťmi zlodějských protinárodních režimů, které od roku 1990 rozkrádají a rozprodávají jejich zemi a ten poslední ji zatáhl do občanské války. Ukrajina se stala vzorem toho, jak by měla vypadat východní kolonie EU. Ponížená žebrota ovládaná několika oligarchy, kteří si zprivatizovali stát jako soukromé vlastnictví. Takový návrat do středověku, sen oligarchy Babiše a jeho cizáckých šéfů.

Z hlediska naší republiky je zde ovšem ekonomický a sociální problém. Kolem 200 000 lidí v krátké době a k tomu neustále potichu přibývající afroislámští migranti musí někde bydlet, něco jíst a pít, spotřebovávají energie a budou požadovat v souladu se socialistickou ideologií EU všemožné sociální služby. Pro ilustraci bych připomněl, že Plzeň, kde jsem v roce 2016 neúspěšně kandidoval proti Vydrýskovi, který již třetí rok kouká v Praze na Radyni a hlasuje proti českému národu (blahopřeji, milí krajané), má něco přes 160 000 obyvatel. Takže by se musely přidat ještě například Rokycany a Blovice aby se dosáhlo přibližně počtu migrantů, kteří mají být v souladu se slouhovstvím Babiše pangermánům přijati jen z Ukrajiny.

Povede to logicky k extrémnímu tlaku na růst cen bydlení, kde již v současnosti jsou mnohé mladé české rodiny bez šance. V podstatě se u nás zopakuje negativní vývoj v Británii z osmdesátých let minulého století se všemi dopady, které vidíme v současnosti. Především z tohoto důvodu se staví domy jak o závod pro spekulanty, kteří kupují celé domy, aby je mohli pronajímat migrantům. Naše nejlepší vláda od roku 1990 se nedostupností bydlení pro mladé české rodiny nevzrušuje, chybějící děti nahradí migranti a po nás potopa. Pár vyvolených uteče do ciziny a my všichni zaplatíme za nemyslící voliče ANO, Pirátů, ČSSD a dalších euromarxistických partají pražské havlérky.

Díky stupidní zemědělské politice a neexistující systémové péči o půdu, včetně jejího rozprodávání cizákům, tragicky ubývá vody a zároveň přibude jedno slušně velké město jejích spotřebitelů, čističek, potřeby likvidace odpadů…. Pracující i nepracující migranti budou samozřejmě požadovat od počátku zdarma zdravotnictví, školství, sociální podporu v nezaměstnanosti a později rovněž důchody. I z hlediska bezpečnosti jsou problémy s přibývajícími agenturními dělníky, novodobými otroky. Rozdíl je pouze v tom, že otrokář se musel o svoje otroky, které si koupil postarat i když nepracovali. Současný oligarcha je vyhodí na ulici a musí se o ně postarat stát z našich daní. Ekonomičtí migranti budou, stejně jako kdekoli jinde nástrojem tlaku na udržování nízkých mezd, tedy pokračující chudoby většiny obyvatel ve srovnání s EU, která na nás parazituje i tímto způsobem. Špinavé výroby náročné na energie, dopravu a vodu se přesunou do kolonií a doma v Německu se bude hrát ekologistická komedie o zdravém životním prostředí.

Počátkem devadesátých let minulého století se ve studii CIA konstatovalo, že nové demokracie nedosáhnou úrovně Německa a několika dalších vedoucích zemí EU nikdy. Proč taky, když EU, ani jejich domácí slouhové z euromarxistické pražské havlérky o to nemají zájem. Je přece krásné, mít plnou hubu socialistických žvástů a žít si bezpracně jako král. Stačí jen odhodit čest a národ, posluhovat cizákům a přesvědčit dostatek hlupáků jako voličů a ostatní otrávit a tak, že k volbám ani nejdou.

Koloniální hospodářství budoucnosti

Nelze přehlédnout ani další problém. Je zcela evidentní, že otrokářský systém migrantů a agenturních zaměstnanců jako levných pracovních sil dokazuje stagnaci průmyslu v EU, ve východních koloniích obzvláště. Žádná čtvrtá, či pátá průmyslová revoluce zde není a nebude. U nás je jedna továrnička čtvrté generace v Liberci. Oligarchové si evidentně spočítali, že otroci jsou levnější, než technologické modernizace a robotizace zastaralých provozů. I tupější migrant poměrně rychle pochopí, že má otáčet šroubovákem nalevo, místo napravo. Není třeba drahého stroje, ani programu. Vracíme se do doby před sto lety, kdy kraloval extenzivní průmyslový rozvoj, tedy více uhlí, více oceli, více elektřiny, více vody a k tomu více dělníků. V dnešní době to znamená smetiště civilizace. Primitivní výroba se stěhuje z Afriky a Asie zpět do Evropy. Montovny, lisovny s velkým podílem primitivní ruční práce. Levná pracovní síla za hranicemi a nižší dopravní náklady pro pangermánské evropské panstvo. Proto požadují více Evropy.

Komunisté již v šedesátých letech poukazovali na potřebu přechodu k modernější průmyslové výrobě, mimochodem právě proto, že naráželi na nedostatek pracovních sil. Moc jim to nešlo, mimochodem díky diktátu omezenců typu Brežněva z Moskvy, ale aspoň snahu měli. Kromě toho, tehdejší komunisté směřovali ekonomické výsledky státu na jeho rozvoj, nikoli do kapes oligarchů, cizáků a jejich domácích slouhů. Dnes nás unáší v rámci EU opačný ekonomický i politický trend a Filipovi takzvaní komunisté to v rámci pražské havlérky nadšeně podporují.

K statisícům Babišových migrantů je třeba připočítat růst potřeby energie, která bude proto dražší a vody, která z velké části patří cizákům, a mimo jiné i proto bude taky dražší. To vše pro zaostalou extenzivní průmyslovou výrobu. Také nelze přehlédnout fakt, že minimálně první generace pracujících migrantů bude posílat peníze domů, což znamená odliv z hlediska realizace na našem trhu. V případě Ukrajiny budeme jako slouhové dalšího pangermánského tažení Německa na východ v podstatě podporovat tamní protinárodní režim zlodějiny a války.

Noví voliči pro euromarxisty
Nicméně, migranti, ať už pracující, nebo parazitující, mají v současnosti rostoucí hodnotu i z hlediska politiky. Naše současná vláda, nejlepší od roku 1990 (ANO a ČSSD s podporou pražské havlérky vedené Piráty) a její nejlepší nezištný a vlastenecký premiér od roku 1990, multimiliardářský oligarcha Babiš si připravují statisíce nových voličů. Potají, jako gangsteři schválili a implementovali evropskou směrnici, která umožňuje migrantům volit. Média vedená ČT, která se starají o kdejakou blbost ve světě o takovém zásadním kroku domácí politické reprezentace samozřejmě mlčí. Aktuálně mohou migranti volit pouze do úrovně městských zastupitelství, ale to je jen základ na cestě k účasti v parlamentních volbách a eurovolbách. Koho budou volit migranti, kteří nemají vztah k této zemi? Samozřejmě svoje euromarxistické dobrodince z pražské havlérky, kteří jim umožnili příchod z rozkradené Ukrajiny, nebo ze Somálska, či Afghánistánu. Bude to vítaná posila pro partaje pražské havlérky od TOP 09 až po Filipovu KSČM.

Tam snad úplně zblbli a vrhli se na proletářský internacionalismus, který v praxi nikdy a nikde nefungoval. V Marxově Německu, stejně jako později v SSSR. A teď by ho chtěli realizovat s afroislámskými migranty ze Somálska, nebo Afghánistánu. Evidentně jim jde o voličské hlasy do budoucna, stejně jako dalším partajím pražské havlérky. Současný proletářský internacionalismus euromarxistů vypadá v praxi tak, že proletáři jsou bílí Evropané a internacionálně mají živit kdejakého povaleče ve světě a kdejakého migranta prolezlého tropickými nemocemi a islámskou agresivitou na doživotní placené dovolené v Evropě. Nelze se divit, že soudružky a soudruzi hlasovali v Bruselu za africkou směrnici. Zároveň je ze strany vedení KSČM snaha o spolupráci s novou (euromarxistickou) levicí typu Zelených a Pirátů. Jen tak dál, soudruhu Filipe.

Když si reprezentant ODS a zapálený milovník migrantů Pavlík sprosťák zřídí v Řeporyjích uprchlický tábor, má díky směrnici o volících migrantech zajištěné koryto navždy. Nelze se tudíž divit jeho nadšené podpoře migrace a migrantů. Ostatně právě on je vzorovou ukázkou toho, kam až se propadla ODS za vlády Nečase a Fialy. Mira Topolánek, který se snad úplně zbláznil, jím chtěl nahradit ve sněmovně vyštvaného Václava Klause mladšího, který si dovoluje být vlastencem a říkat pravdu. A co horšího, stává se jednou z nemnoha osobností naší politické scény pokryté jinak šedými euromarxistickými nulami. Renomovaný odborník a vlastenec nahrazen sprosťákem podporujícím migraci, který o sobě všude vykládá a píše, jak je inteligentní. Na základě čeho? Vlastní halasné bezbřehé arogance? Již Churchill říkal, že hloupost se s arogancí snoubí, nikoli inteligence. Tehdy mluvil o arabských muslimech, nelze vyloučit, že se to vztahuje i na multikulturalisty z pražské havlérky ODS.

V evropské civilizaci byly nedílnou součástí inteligence i vzhled a vystupování na veřejnosti. V předlistopadovém období se dostali do politických funkcí i lidé bez vyššího vzdělání, které si museli doplňovat v rámci tehdejšího kvalitního školství, samozřejmě s výjimkou politických vysokých a novinářských škol založených pouze na propagandě a podlézání sovětským soudruhům. Ale žádný politik na komunální, ani celostátní úrovni se nevyjadřoval jako Pavlík sprosťák a další reprezentanti pražské havlérky. A to prý Havel zavedl do české politiky morálku. V evropských hodnotách euromarxisty Jakuba Jandy a jemu podobných reprezentantů pražské havlérky a její nejlepší vlády jsou evidentně zcela jiné priority, než slušnost a civilizovanost. Už jen nápad nahradit Klause mladšího sprosťákem z Řeporyjí mluví za vše o úrovni současné ODS. Začíná být jakási řepná.

37 komentářů :

 1. Článek přesně popisuje stav ve kterém se nacházíme. Za dobu 30 let od roku 1989 se naše situace zhoršila a západní země zbohatli zato my jsme zchudli a to podstatně. Nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit. Pamatujete kecy Klause o tom jak si máme utáhnout opasky a hned potom bude následovat ráj na zemi. Nic z toho se nekoná a konat nebude. Ukrajina, kde Evropská unie provedla za amerických pět miliard dolarů ukázkový převrat, puč který poslal Ukrajinu do nesmírné nuzoty, je ukázkou kam směřujeme i my. Zatím přestavujeme dálnice a mosty, aby USA až začnou válku proti Rusku, mohli přemístit tanky na hranice Ruska za naší asistence a naší podpory, tak jak tomu bylo, kdy jsme jako součást NATO bombardovali nevinné lidi z Jugoslavie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek je pravdivý.

   Smazat
  2. Článek je pravdivý a co dál ? Problém je v tom , že dokud lidé píšící takovéto pravdivé články / Koller , Šichtařová ,David , Procházková a další / nebudou zvoleni do vedoucích funkcí v Česku nic se nezmění . Od hadráku jsou tam stále jen škůdci této země a nic nenasvědčuje tomu , že by z těch funkcí měli být odejíti . Snad už asi poslední naději dává Klaus ml.,který zakládá novou stranu .

   Smazat
  3. 7:21
   Koller už kandidoval, skončil poslední. Lidi prostě takové afektované, agresivní pitomy nechtějí. Smiřte se s tím.

   Smazat
  4. 7:21
   Na Klause ml. a staršího bych nespoléhal. Mladší jen do školství jinak je to stené jako starý. Příliš vychcaný.
   Václav

   Smazat
  5. Tak to tedy rozhodně ne! Klaus mladší rozhodně vychcyný není. Ano, jistě tady je moderní o každém říkat, že je vychcaný, jenom ti, kteří choděj denně makat do fáby, nebo ti, kteří už nedělají nic, a zajištěni důchody a podporami jen dřepí celé dny u počítače a žvaněj, asi vychcaní nejsou. Tak kdo teda není vychcaný? Podezřelé je, že najednou Seznam.cz vytahuje na světlo strašné kauzy, zveřejňuje příšerné zlodějny, jak se tady rozkrádají peníze - a rozkrádá je česká politická chátra se svými kámoši. Těch peněz co se strká za různý kraviny z radnic najatým kámošům, je neuvěřitelné. No a ten "západ" to dobře ví, nebo si myslíte, že jsou tak blbí a nevidí, co my jsme za havěť, když si rozkrádáme vlastní zem? Možná na celém světě neexistuje jiná zem, kterou by sprostě rozprodávali a rozkrádali vlastní občané - jen česká havěť. Nenažraná, blbá, a bezpáteřní.

   Smazat
  6. 9.54 Kolik že je těch STAROZÁKONNÍCH ŽIDOVSKÝCH KMENŮ? DVANÁCT?

   Smazat
  7. Hlavni přičinu proč docházi k neřešeni nedobré situace ČR co se v článku popisuje vidim v tom,že i na tomto webu nesmi pan KOLLER napsat jakýkoli návrh řešeni této už 30 let trvajici situace což je zapovězeno i všem intelektuálnim kapacitám v ČR a i zdejšim diskutujicim občanům.
   Tak uvidime misto budoucnosti pouze hromaděni nenávisti v přehradě,která má už prý neviditelné trhliny.

   Smazat
  8. Klaus mladši neni žádnou naději na řešeni,ale pouze HRŮZNÝ přiklad pro odstrašeni těch kteři by chtěli zastupovat opravdu své voliče,že budou jediněc a okanmžitě jejich verchuškou zlikvidováni včetně svých sympatizujicich dalšich poslanců.
   Klaus se prý nechce a neumi opřit o vznikajici PROGRAM SAMOTNÝCH VOLIČŮ a je schopen pouze sestrojovat něco co potřeby voličů pokrýt nedokáže.

   S voliči se má dále jednat s jako bezmocnou masou,která má odevzdat hlas za koblihu s propisovačkou a to s cenzurou a policejnim státem v zádech!

   VE SKUTEČNOSTI ŽÁDNÉHO OPRAVDOVÉHO ZÁSTUPCE NEMI MIT!

   Smazat
  9. Jistě 9:26, vaše bezbřehá hloupost postaví ten "vyspělý" západ na morální, společenský i ekonomický piedestal a nepovšimne si, že z principu je nemorální, když je vystavěn na zisku za jakoukoli cenu, která komu projde. "Západu", který tak nebo onak kolonizuje, propagandisticky, embargy i vojensky napadá, tedy všemožně zneužívá svoji hospodářkou a vojenskou sílu k tomu, aby pokračoval v brakování nejen vlastního území a vlastních lidí, ale celého zbytku světa. Jste skutečně tak omezený, že do toho vševládného principu honby za mocí a majetkem nevidíte a výhradně svůj vlastní národ za totéž, naprosto blbě, křižujete? Styďte se!

   Smazat
 2. Na, ja, proě sem vlastně lezu.

  OdpovědětSmazat
 3. Neříkejte mi, že nemáte výběr volby.Každá strana se vám jasně ukázala,co je jejich prioritou.Určitě nebudu volit čtyřlístek-KDU ČSL-TOP O9-ODS-PIRÁTY a do toho taky dávám další chudáky,kteří chtějí,aby volili 16 tiletí děti.Když tomu ještě přidáte ČSSD a STAN,máte obrázek celkem hotový. Když budete volit jednu z těchto stran,tak nahráváte všem.Pokud půjde do voleb V.Klaus ml.volím jeho a jemu podobné.Odpad národa nevolím.----- LM

  OdpovědětSmazat
 4. Kam jsme to dopracovali.REKLAMA mi nabídla několik odborných knih. Jako například, odborný chov prasat a jejich zváť vyšlechtěných druhů. Jako příklad uvedu zvláště uspěšných odrůd. Telička,Jourová,Štětina.Moc těm odborným knihám děkuji,nemusím přemýšlet koho nevolit.

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Koller skvěle a tvrdě o realitě u nás to by si každý měl rozmyslet koho volí ale většina u toho nemyslí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak zase jeden hlupák,který se snaži cynicky obviñovat sám sebe jako voliče.
   Koho drahý pane máme volit,když žádný politik nechce akceptovat co voliči potřebuji a chtěji.
   Volby jsou manipulovány řediteli tisku a tv,kteři si cpou kapsy našimi poplatky a kradou hlasy v cizi prospěch ačkoli vi,že takové volby nemusi vůbec platit!
   Prý tv patři těm co v ni pracuji,tedy tomu řediteli,tak at si on zaplati z nahrabaných milionů i koncesionářské poplatky!

   Smazat
 6. Jsem čím dál smutnější, informace že Koller byl posledním v senátních volbách na Plzeňsku, je tristním sdělením. Zaplať bůh, jakože neexistuje, že jsem už starý... V jaké to duševní a morální bídě žijeme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žijeme v nejlepší době historie a vás pálí dobré bydlo.

   Smazat
  2. Kalousku, neberu vám váš pohled, neberte mi můj. Jen otrlý bezduchý jedinec, samozřejmě, jak jinak?, bohatý díky příživnictví a podvodům, nemůže nevidět. Já jsem též díky režimu relativně bohatý, leč bohužel vidím ....

   Smazat
  3. 10:55 Když si ve vašem zoufalství lebedíte, brát vám ho rozhodně nebudu. Kdo chce kam pomozme mu tam, každý svého štěstí strůjcem...
   Venku je krásně a já vidím krásné spokojené, svobodné lidi, dostatek všeho. Nerudný, zapšklý dědek asi vidí něco jiného.

   Smazat
  4. 11:01 Až poznáte život ze všech jeho stránek možná, budete-li mít o štěstí, budete vnímat svět kolem sebe jinak. Plné krámy, plný žaludek, sex a svoboda dělat si co chci jsou dobré pro typy jako jste vy. Slušnost, zodpovědnost,poctivost, spravedlnost je pro hlupáky - podle vás... nojo, no.

   Smazat
  5. 10:48. "Žijeme v nejlepší době historie a vás pálí dobré bydlo". To by platilo, pokud bychom nebyli zatížení nesplatitelným dluhem, který budou splácet naše děti a vnoučata a zadlužení bude neustále narůstat ty blbe!

   Smazat
  6. 10:48 podle vládců, jejich slouhů, vyžírků a zpitomělých, tomu tak bylo v historii vždycky. K tomu, jak jste se sám zařadil vám, 10:48, blahopřeji.

   Smazat
 7. Dutohlavec dostal naloženo:

  Fuj! „Drahošův blábol" o Srí Lance vytočil Štefce a Baštu. Nehezky:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Fuj-Drahosuv-blabol-o-Sri-Lance-vytocil-Stefce-a-Bastu-Nehezky-578993

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Kollere, z čeho pramení ta vaše patologická nenávist k marxismu? Nepletete si náhodou proletářský internacionalismus s buržoasním kosmopolitismem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dutohlave, pan KOLLER JE PROTI NEOMARXISMU,

   tak to tady nepřekrucujte.
   To že ta nákaza rakovimy už je všude i v EU parlamentu to nevite?
   Proč komunista jako vy nesmi odsuzovat neomarxismus to tu napište!
   Rozvalu státu ty kavárenský povaleči se ti zachtělo, co?

   Smazat
 9. Martin Koller dovede brilantně popsat stav věcí, ale jeho řešení neodpovídá vždy současným potřebám. Kritizuje všechny a nejvíce ty, kteří by podle mého názoru měli být kritizováni nejméně. Většinová společnost uznává, že Babiš má vysokou míru plnění slibů, že sázka Babiše na Filipovy komunisty (po dlouhém váhání) přinesla republice mnoho dobrého a ještě přinese. Proto Demoblok+ ČSSD nejvíce zuří. Při evropských volbách by se strany, které chtějí pro naši suverenitu skutečně něco udělat by se měly spojit a společně nalákat voliče na podporu nejschopnějších vlastenecky smýšlejících kandidátů bez ohledu na stranické tryčko.
  Na EU přitom klást realistické požadavky. Chtít zrušit Lisabonskou smlouvu po těchto volbách považuji za neprůchodné. To se může podařit až ve volbách příštích, pokud se dosáhne potřebné většiny a permanentního tlaku na její revizi. Dokud budeme jako pytel blech, nemáme šanci.
  Uvidíme, co s námi naše elity udělají.

  OdpovědětSmazat
 10. EU se musí "vrátit" nazpět ke "kořenům" spolupráce výhodné pro všechny, jinak se rozpadne a "rozpad" nemusí být úplně poklidný! Pan Koller má dobré postřehy, jenom ta řešení ,jak EU ozdravit , nejsou jednoduchá!!

  OdpovědětSmazat
 11. Voličský vkus je nevyzpytatelný a podivný. Nedávno jsem se od inteligentního člověka dověděl, že převlečené post komunistické individuum generál Pavel by byl dobrým presidentem. Podle mně je podobný Teličkovi,kterého miluje zmíněný zemědělec. Proč?

  OdpovědětSmazat
 12. 17:01 no nakonec je ten generál docela fešák, i když malého vzrůstu. Udělal "kariéru" a máme ho, co současného geroje, co chvíli jak v novinách, tak v televizi. Nikdy v nedbalkách. Divíte se prosťáčkům?

  OdpovědětSmazat
 13. Je zopakuji známé rčení: Nechat se zvolit do "europarlamentu" s cílem změnit EU zevnitř je stejná pitomost jako vstoupit do SS a chtít změnit Velko-říši zevnitř..."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsal jsi pěknou pitomost. Když tam nebude odpor vlasteneckých sil, tak si budou šmejdi dělat s Evropou, co chtějí. To si laskavě uvědom a vol SPD. Přečti si něco od Ivana Davida a zkus s tím polemizovat. Na kádrování a "panské rady" už opravdu nejsme zvědavi.
   MM

   Smazat
  2. Pro MM: A koho tam chceš poslat za 10.000 Eur měsíčně (přepočítat si to jistě umíš sám), aby jako Poche, Telička, Štětina, a další "výkvět" hlasovali proti své vlastní zemi? Ukaž mi jediného kandidáta, který za to stojí, abych mu dal svůj hlas! SPD? To je ta smečka kolem Radima Fialy, která je přes řadu lidí napojená na podnikatelské mafie, nezisovky, Soroše a Babiše? Ani náhodou. Snad K. Konečná - ale to by nesměla být ve vleku Filip a spol! Klára Samková? Možná. S počtem 21 europoslsanců, z nichž každý je povinnen hájit v prvé řadě stranické barvy a teprve potom "jakousi" Českou republiku chcete dosáhnout čeho? Když budou lidé volby bojkotovat, nedostane se tam ŽÁDNÝ "europoslanec"! A bude vymalováno! Nepostavit komisaře, vyvolat referendum o vystoupení z EU a šmytec. Už tě vidím, jak aplauduješ "našim" "europoslancům", kteří přinášejí domů moudra nové vedoucí A. Merkelové, která rovněž míří do Bruselu. A rozhodně výš, než kdokoliv z "našich"!

   Smazat
  3. 20:25 já volím Ivana Davida, ne kvůli SPD, Fialovi či Okamurovi, ale pro to, že je spolehlivý a vytrvalý ve svých názorech, s kterými se ztotožňuji, že dává přednost přímé demokracii (viz závazné referendum) i když s velkou rezervou, protože vidí i rizika. Nic neslibuje. Říká, jak by společnost měla vypadat. Je to můj člověk.
   MM

   Smazat
 14. Rozumím, největší škodu tady způsobil Babiš. Už aby se vrátil Zaorálek se Sobotkou a Kalouskem. Pochopil jsem článek správně?

  OdpovědětSmazat
 15. Doporučuji debatu kandidátů do EU na Nově. Velmi cudně ji vedl Koranteng. Prozatím mi omohla k hrubé orientaci mezi kandidáty. K výrazným osobnostem patří Zavadil, Konečná a Ploc, mezitřidou je Pospíšil sve názory formuloval přiliš diplomaticky (překvapila mne jeho kandidatura za všechny strany pod odhad 5ti %). Ostatní nevýrazní, zklamalo mne ANO a Piráti. Doufám, že takových debat bude víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyjmenoval jste neomylně samé provařené značky. Nevolte nikoho, kdo už tam byl. Všichni jmenovaní hlasovali proti našim národním zájmům. Naposledy za dvojí metr v kvalitě potravin!

   Já osobně jsem pro pana Davida. Přečtěte si pár jeho článků tady na Nové republice a pochopíte hned.

   MM

   Smazat
 16. 16:43
  Já (15:23) komentují jen za sebe, nikdy se nepesonifikuji za národ a nikomu nic nevnucuji. Pan doktor na debatě TV nebyl.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.