Reklama

úterý 30. dubna 2019

P.C. Roberts: Veto

P.C. Roberts, překlad Lubomír Man
30.4.2019  osobní stránky autora a  VašeVěc
Tak toto je skutečná žurnalistika, s jakou se už dnes v médiích západního světa nesetkáte. Film Veto vám dá totiž nahlédnout, jak CNN, Kanál 4 a dokonce i Al Džazíra vyráběly a do oběhu pouštěly vymyšlené zprávy, zobrazující syrskou vládu jako tu, která zabíjí své vlastní děti, které se ovšem ve skutečnosti staly oběťmi západem financovaného terorizmu namířeného k likvidaci Sýrie. 

Viz:
https://21stcenturywire.com/2019/03/30/the-veto-film-exposing-cnn-al-jazeera-channel-4-and-the-western-media-propaganda-war-against-syria/

Když na vlastní oči sledujete, jak byla propaganda s využitím západních presstitutek inscenována, dá vám to představu o tom, jak nesmírné je panství čirého Ďábla a jak dalece už toto panství přesáhlo hranice oficiální působnosti západních vlád. Ďábel se tak stal zaměstnavatelem západních propagandistů, kteří se ještě stále vydávají za žurnalisty.

A jestliže v sobě máte aspoň gram slušnosti, nikdy si už svůj televizor nevyladíte na sledovámí CNN, MSNBC, BBC či jakéhokoli podobného výrobku západní továrny na lži, a nikdy si už nekoupíte jediný výtisk novin jako jsou New York Times, Washington Post či Guardian.

- - -

25 komentářů :

 1. Přesně tak lžou jako když tiskne doufám že to v usa pochopí více lidí.

  OdpovědětSmazat
 2. Soudruhu, ty mi nebudeš určovat jaké stanice mám sledovat a jaké tituly mám číst. Takoví jako ty u nás vládli 40 let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruh z Ameriky ti nic nenařizuje. Klidně si čti ty svoje lháře a presstitutky. Jen tím riskuješ, že nadále zůstaneš blbem.

   Smazat
  2. Ono se mu líbí být duševně zaostalým. Libuje si v tom a dává to veřejně najevo. Takové duševní prasátko válící se v hnoji lží, demagogií a manipulací. A ještě nám tu chrochtá.

   Smazat
  3. 9:05 Nemusíš se obávat, jen musíš pozorněji číst. Je napsáno "A jestliže v sobě máte aspoň gram slušnosti", a tak Ti mělo dojít, že se Tě to netýká a jako fekální vůz máš čerpat z uvedených žump to nejlepší, co žumpa nabízí.

   Smazat
  4. 9:29
   Vy, rodohnědá prasata, dokonce ani nebudete určovat kdo je slušný a neslušný. Váš čas, kdy jste terorizovali tuhle zemi, kdy jste určovali co smíme a nesmíme číst a kdo byl podle vašich úchylných měřítek "neslušný" toho jste šoupli do kriminálu, skončil před 30 lety.
   Dnes už vy rudé nuly nemáte žádnou moc a to vás strašně trápí.

   Smazat
  5. 10:00 Vaším komentářem jste o sobě řekl, ve své nepříčetnosti, vše. A to ještě ani neměla možnost zapůsobit inkluze. Nedoufejte v úspěch zla, který v sobě nosíte, protože normální lidé vám to nikdy nedovolí.

   Smazat
  6. Každý,kdo má jiný názor než hejkající hysterik 10:00 je rudohnědý a bůh ví jaký ještě. Moc se bavím, jak nezvládá logiku. Místo toho ho opanovala čistá nenávist. Prostě exemplář.

   Smazat
  7. Dvořáku,
   každý kdo má jiný názor než hekající hysterik Roberts, každý kdo nečte výhradně váš propagandistický plátek, tak "v sobě nemá gram slušnosti".
   Tak se bavte dál, vy "logiku"

   Smazat
  8. Malé zlobivé děcko chce mít poslední slovo za každou cenu. Tak ještě něco přidej, hejkale.

   Smazat
  9. 11:01..já plně nevěřím našemu majstrímu ani "dobrý den"..ale sleduji ho, stejně jako alternativní zdroje a "pravděpodobnou pravdu mě to dá dohromady "...

   Smazat
  10. Nejodpornější rudohnědé prase je anonymní hejkal 10.00 - zoufalej z toho, že slušní lidé se čím dál více a razantněji odklánějí od proklamací sprostých pseudozpráv, a lží - že ze sebe odmítají dělat blbce a nechat se psychicky vyživovat mediální senkrůvnou, ze které tečou sračky všemi směry. Tohle - zarputile každý den diskutující - rudohnědé posrané prase si zcela listě libuje v pornosvinstvu, zabíjení, a fekáliích, které produkují převážně jen západní žumpy, a má strach, že o své duševní potěšení může přijít. Impotent ukájející se prasárnama, a prezentující na diskuzích jen svoji duševní ubohost v nadávkách a oplzlých urážkách. Dobře, že víme, že taky takoví "spoluobčané" jsou mezi námi.

   Smazat
  11. 9:05 Hele transatlantický soudruh opět brblá. Kdo nejde s námi je proti nám. Jsi veš zabalená do pruhovaného hadru.

   Smazat
  12. 10:00
   Necitim se rudohnědým prasetem, s 9:29 nesouhlasím, ale dovoluji si vás upozornit, že sice 9:29 opravdu už nemá moc, ale vy už ji nemáte též. Finanční moc je v bankomacechách našich bank a plitická moc se delegovala do Bruselu. Tak se tu nenatřásejte, jsme na tom všichni stejně. Teď očekávám salvu nadávek.

   Smazat
 3. Jenže CNN teď bude hlásat i z Primy:
  https://www.iprima.cz/tiskove-zpravy/cnn-prima-news-nova-zpravodajska-platforma-prichazi-do-ceske-republiky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:34
   "CNN Prima News – nová zpravodajská platforma přichází do České republiky"
   jo, zpravodajská, to trefili hlavičkou do hřebíku. Vyřeší nás zpravodajci.

   Vláďa z Brna

   Smazat
  2. Tak to nesledujte a sledujte ty vaše Sputniky, blbečci. Co máte za problém?

   Smazat
  3. 10:22 Pro pomalu chápající, je vhodné shlédnout video z článku. Pokud to nepomůže - komu není rady, tomu není pomoci.

   Smazat
  4. Jakoubkovi Jandovi zase někdo natrh řiť, že tak vyvádí.

   Smazat
  5. 10:22 Hlupáku dávno nesleduji ulhaný havlistický mainstreám.

   Smazat
 4. 10:29
  Tady nic nepomůže, to je známý žlučovitý přemřela Pepa Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase mu chudakovi slapli na hracku.To dlouho nerozchodi

   Smazat
 5. Nejdřív jsem omylem četl "CNN, MSNBC, BBC... a podobné VÝTOKY západní továrny na lži..." a ono je tam napsáno "výrobky". Ale vlastně ten první dojem docela sedí. Ty vylhané propagandistické mainstreamové čučkařiny spadly tak nízko a jsou někdy tak průhledné a popírající logiku, že to se ani nedá nazvat výrobky, protože za výrobkem člověk očekává nějakou práci, kdežto tyhle posmolené hovadiny působí spíš jako "výtoky" vypuštěné z nějaké zrezivělé zavšívené barabizny, kde na mediální prase z Bakalosrágor spadl smradlavý hajzl.

  (jo, pardon, nejen z Bakalosrágor :-)

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
 6. 4:25
  Člověče, co jste dokázal s rodnou češtinou nemá konkurenci, v poslední větě vrcholi emoce. Já na rozdíl od vás CNN na satelitu poslouchám a na Primě ji vítám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Tak uvidíte sám, jestli z toho Prima uplácá nějaké výrobky nebo zůstane u výtoků ze spadnutých hajzlů. :)

   Rudý škorpión

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.